8 دلیل برای جلوگیری از میزبان وب ارزان برای وبلاگ وردپرس شما

همه ما هنگام انتخاب میزبان وب هستیم. همه ما از خودمان یکسان پرسیده ایم – آیا می توانم با این میزبان همکاری کنم؟ در یک مرحله از زندگی وردپرس ما – به طور خاص در هنگام انتخاب میزبان وب ، همه ما از خودمان همین سؤال را پرسیده ایم – آیا می توانم با این هاست کاری کنم?


وب میزبان, کاملاً به معنای واقعی کلمه ، سایت سایت وردپرس شماست. و با افزایش ترافیک سایت شما ، باید میزبان ها را ارتقا دهیم. اما این فقط ترافیک در نظر گرفته نمی شود ، انتخاب ما توسط عوامل زیادی اداره می شود. میانگین زمان به روزرسانی میزبان ، کیفیت خدمات شامل عملکرد ، نرم افزار سرعت و پشتیبانی شده ، مهارت های فنی پشتیبانی و اکثر مهمتر از همه ، هزینه.

ضریب هزینه

میزبانی وب وردپرس: فاکتور هزینه

تقریباً همه مبتدیان هنگام انتخاب میزبان وب یکسان سوال می کنند:

هزینه چقدر است?

من آن را انجام داده ام و من کاملا مطمئن هستم که شما هم این کار را کرده اید! هنگامی که به دنیای شگفت انگیز وردپرس شیرجه می شوید ، به تدریج متوجه خواهید شد که هزینه میزبان وب گرچه یک عامل حاکم بر منطق انسانی است ، اما مهمترین آن نیست.

چرا? دلیل این امر ساده است – همانطور که در مورد وردپرس اطلاعات بیشتری کسب می کنید ، متوجه می شوید که عوامل بسیاری از جمله وجود دارد به روز رسانی های هسته اصلی, محافظت DDoS, میزبانی مدیریت شده, یکپارچه CDN, و میزبان افراد دیگری که بازی می کنند ، به محض ورود به لیگ بزرگ.

بگذارید ارزانترین را انتخاب کنم و شروع کنم.

این درست در اینجا یکی از همین موارد است چرخش اشتباه (اما لازم) در زندگی که بیشتر ما بعداً به آن فکر می کنیم. اما سلام – ما از اشتباهات خود یاد می گیریم ، درست است؟ اگر به طرز معجزه آسایی هنگام تحقیق درباره میزبان وب جدید خود به این مقاله رسیده اید – شانس دارید! به عبارت ساده ، از میزبان وب ارزان بپرهیزید (به زودی متوجه خواهید شد).

مشکلات مربوط به میزبان وب ارزان

بیشتر عواملی که در پاراگرافهای زیر مورد بحث قرار گرفته اند مربوط به یکدیگر هستند. این بیشتر است واکنش زنجیره ای – کسری که منجر به مشکل دیگری می شود. اگر از منظر تجارت – معادلات اساسی سود و زیان – درباره آن فکر کنید ، می فهمید که دلایل کاملاً واضح است. بیا شروع کنیم.

1. محدودیت های شدید منابع

میزبانی وردپرس: محدودیت منابع میزبانی ارزان

میزبان وب ارزان معمولاً از سرورهای ضعیف یا استفاده شده و / یا گرفتگی هر چه بیشتر کاربران در آن سرورها استفاده می کند. در نتیجه ، میزان منابع مشترک بین هر کاربر به شدت کاهش می یابد.

به عنوان مثال ، یک سرور را با 8 گیگابایت رم در نظر بگیرید. اگر ما در آن سرور 100 نفر داشته باشیم ، هر شخص تقریباً 80 مگابایت رم دریافت می کند. (8 1000 1000/100). این بسیار مناسب است این تعداد را افزایش دهید و مشکل خود را شروع خواهید کرد.

مشکل چیست?

 • کم حافظه PHP: برای مبتدیان ، حد ممتد کم حافظه PHP وجود دارد. ما این را ایجاد کرده ایم وردپرس در PHP اجرا می شود, درست؟ با کمترین حافظه PHP ، دستان وردپرس گره خورده است. هنگامی که یک مضمون جدید را نصب می کنید یا یک افزونه فشرده منبع را اجرا می کنید (برای مثال a پشتیبان گیری ابر برنامه ریزی شده) ، WordPress شکست خواهد خورد و با آن روبرو خواهید شد صفحه سفید مرگ.
 • بانک اطلاعاتی بارگذاری شده: به احتمال زیاد شما فقط به یک نمونه پایگاه داده محدود خواهید شد (یعنی فقط یک نصب وردپرس) و سرور پایگاه داده به شدت بارگیری می شود. در نتیجه ، تولید نتایج پرس و جو (یعنی تأخیر) مدتی به طول می انجامد که در نهایت باعث کاهش عملکرد سایت خواهد شد.

2. معمای سخت درایو

میزبانی وردپرس: میزبان ارزان هارد دیسک معادل

دیسک های سخت سرور معمولاً گرانتر از همتایان دسک تاپ خود هستند. این به دلیل قابلیت اطمینان بهتر ، کارایی سریعتر و میانگین زندگی بیشتر است. هر دیسک سخت است منبع قابل تخریب و بنابراین دارای یک است زندگی یعنی. این بدان معنی است که پس از طول عمر مشخص ، احتمال خرابی دیسک سخت به همراه کاهش عملکرد در زیر مقادیر قابل قبول افزایش می یابد.. به طور خلاصه ، پس از پایان مدت زمان مشخص دیسک سخت – آن را باید دور انداخته شود.

اما در مورد وب هاست های ارزان اینگونه نیست. آنها همچنان به استفاده از آن هارد دیسک های رو به پایین (یا حتی دیسک های سخت دسک تاپ) می پردازند ، که در نهایت خراب می شوند … و همه داده های شما!

3. پشتیبان گیری کوچک یا بدون نسخه

پشتیبان گیری از WordPress

بیشتر اوقات ، کاربران جدید از اهمیت تهیه نسخه پشتیبان آگاه نیستند و همین امر باعث می شود تا این امر مورد استفاده قرار گیرد مسئولیت از یک شرکت میزبانی خوب برای گرفتن پشتیبان گیری منظم. هر میزبان خوبی مانند BlueHost یا WPEngine از پشتیبان های منظم وب سایت شما استفاده می کند و آنها را تا 30 روز حفظ می کند!

شانس یک میزبان وب ارزان در گرفتن پشتیبان معمولی بسیار ناچیز است. حتی اگر این اتفاق بیفتد ، محدودیت های اندازه قابل قبول و دوره های کوتاه نگه داشتن پشتیبان نیز وجود خواهد داشت. به عنوان یک جایزه ، حتی ممکن است شما برای بازیابی نسخه پشتیبان از شما هزینه کنند!

4- پشتیبانی بی تجربه

میزبانی وب وردپرس: میزبانی ارزان پشتیبانی بی تجربه

اول از همه ، پاسخ به یک بلیط کند خواهد بود. حتی ممکن است یک نرم افزار پشتیبانی مناسب وجود نداشته باشد. اگر موفق به عبور از این دو مانع شوید ، مورد بعدی این است – پشتیبانی ممکن است حتی با مشکلات میزبانی نسبتاً ساده به شما کمک نکند. من فکر نمی کنم مسائل پیچیده حتی زیر سوال بروند – شما تنها هستید.

5- تکنسین های غیر ماهر = خرابی طولانی تر

میزبانی وب وردپرس: میزبانی ارزان ارزان مدت زمان طولانی دیگر

تکنسین های باطن افرادی هستند که سرورها را حفظ می کنند – همه چیز از اتصال سیمها به نصب ارتقاء سیستم عامل و امنیت. سرور ماهر ماهر بسیار گران است – یک مفهوم که میزبان ارزان مانند دوست دارد از طاعون جلوگیری کند.

با این حال ، خرابی بخش مهمی از تجارت مشترک میزبانی است. بهترین ها در نرم افزار پیشرفته برای دور زدن اثر آن وجود دارد. اما با وجود webhost های ارزان قیمت ، با منابع سرورهای ناکافی و زیرمجموعه مواجه خواهید شد – مانند مسئله دیسک سخت که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم. آن را با تکنسین های بی تجربه تجربه کنید ، و شما در این مرحله هستید خرابی مکرر و طولانی.

6. اطلاعیه های مکرر استفاده بیش از حد

میزبانی وردپرس: اعلامیه های استفاده بیش از حد در هاستینگ ارزان

بعضی اوقات در وب سایت شما شاهد افزایش سن ترافیک خواهید بود. به عنوان مثال ، اگر پیوند شما توسط شخص معروف بازخوانی شود ، یا در Reddit محبوب شود. هر میزبان مشترک عادی قصد دارد این کار را به عنوان یک استفاده بیش از حد از منابع وارد کند.

اما بیایید این را در نظر نگیریم. وب هاست های ارزان قیمت منابع شما را به گونه ای محدود می کنند که حتی یک جزئی افزایش ترافیک ، یک اعلان بیش از حد را به شما منتقل می کند. این کار را چند بار تکرار کنید ، و حتی ممکن است حساب شما را مسدود کرده و از آن خودداری کنند شما داده تا زمانی که جریمه سنگینی بپردازید!

7. امنیت ضعیف

میزبانی وردپرس: میزبانی ارزان امنیت ضعیف

امنیت جنبه ای است که متأسفانه توسط افراد تازه وارد تضعیف می شود. اما این نباید شرکت میزبان را بهانه کند. قرار است آنها باتجربه باشند ، درست است؟ میزبان وب ارزان ، اقدامات متقابل امنیتی بسیار ضعیفی دارند. فایروال های اساسی ، عدم محافظت از بدافزارها و تقریباً صفر محافظت در برابر حملات DDoS سایت شما را در برابر تعداد زیادی از حملات آسیب پذیر قرار می دهد.

سایت شما به یک زمین بازی برای هکرهای کودک تبدیل می شود.

خوشبختانه ، شما از WordPress استفاده می کنید که سازوکارهای امنیتی داخلی زیادی دارد. اگر به عنوان مثال یک فروشگاه اینترنتی در وب سایت خود سواری زیادی دارید ، ارتقاء آن را به یک افزونه امنیتی برتر مانند iThemes Security Pro و VaultPress برای یک لایه امنیتی اضافه شده است.

شماره بدافزار

نمونه بارز تزریق کد مخرب است. هکرها می توانند به سرعت نقاط ضعف امنیتی را در پایگاه داده پیدا کنند و بی سر و صدا کد مخرب را لغزند – فرایندی که به عنوان تزریق MySQL شناخته می شود. در نتیجه ، بدون اینکه آن را بدانید ، سایت شما به یک دامنه آلوده به بدافزار تبدیل می شود. Google دامنه شما را به عنوان علامت گذاری می کند نقطه توزیع نرم افزارهای مخرب, و رتبه بندی SEO شما پایین می رود.

تنها نقطه شکست

اگر سرور از یک سرور پایگاه داده منفرد و بدون نسخه پشتیبان استفاده کند ، یک حمله بدافزار تنها می تواند منجر به آلوده شدن تمام موارد پایگاه داده در سرور شود. این بدان معنی است که تمام سایتهایی که در آن سرور پایگاه داده قرار دارند تحت تأثیر قرار می گیرند (تک تک)! در نتیجه ، اگر دامنه شخص دیگری مورد حمله قرار گیرد ، ممکن است عواقب آن را متحمل شوید.

8. هزینه های پنهان

میزبانی وب وردپرس: هزینه پنهان میزبانی ارزان

وقتی یک شرکت برای محصولات یا خدماتی که باید رایگان باشد هزینه می کند ، ما آنها را به عنوان هزینه پنهان طبقه بندی می کنیم. وب سایت های ارزان قیمت با چنین پیچیدگی هایی پر شده اند. آنها ممکن است برای شما هزینه دریافت کنند:

 1. بازیابی نسخه پشتیبان تهیه
 2. انتقال دامنه (مبلغ بسیار زیادی)
 3. افزایش بلیط پشتیبانی تشدید شده
 4. حوادث استفاده بیش از حد از منابع

این یک بار بود که من به حرص و آز خودم دادم و یک VPS ارزان قیمت یک دلار خریداری کردم. من فکر کردم ، چرا آن را امتحان نکنید؟ همانطور که انتظار می رفت ، هیچ کاری نکرد. در پایان روز ، مجبور شدم فقط بلیط پشتیبانی را جمع کنم تا بدانم که آنها قبلاً مرا قبض کرده اند 5 دلار برای افتتاح بلیط پشتیبانی, چه رسد به پاسخ به آن!

نتیجه

میزبانی وردپرس: بهترین هاستینگ

وب هاست های ارزان چیزی جز فاجعه را هجی نمی کنند. ما هنگام انتخاب میزبان وب باید احتیاط بیشتری داشته باشیم که پاسخگوی نیازهای ما باشد. بهتر است وب سایتهای با تجربه و معتبر مانند WPEngine ، Media Temple ، SiteGround ، Cloudways یا BlueHost را انتخاب کنید که وب سایت شما را ایمن نگه می دارد. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین میزبان وب در راهنمای میزبانی VentureHarbour. هنگامی که میزبان مشترک خود را بزرگتر کردید ، می توانید به گزینه های قدرتمندتری مانند هاست مدیریت شده با WordPress بروید.

بنابراین آیا شما یک داستان میزبانی مشترک دارید؟ ما دوست داریم بدانیم تجربه شما چه بوده است. همچنین در صورت داشتن راهنمایی در مورد میزبان برای اجتناب از انتخاب یا مواردی برای انتخاب ، لطفا گزینه خود را با سایر خوانندگان ما در زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map