7 گام حیاتی قبل از راه اندازی وب سایت وردپرس

7 گام حیاتی قبل از راه اندازی وب سایت وردپرس

راه اندازی اولین وب سایت وردپرس شما یک تجربه هیجان انگیز است. برای بسیاری این شروع یک ماجراجویی جدید است ، اما برای دیگران می تواند یک سردرد واقعی باشد.


دلیل این امر این است که بسیاری از آنها قبل از راه اندازی وب سایت خود اقدام به انجام اقدامات ساده و در عین حال حیاتی نمی کنند ، که می تواند نتیجه ای حاصل از حمله هک به یک از دست دادن کامل داده ها و بدون امید به بازگشت آن باشد..

خوشبختانه ، شما می توانید با ابزار مناسب از این امر جلوگیری کنید. در زیر ذکر شده است هفت قدم شما باید قبل از راه اندازی وب سایت وردپرس خود بردارید.

1. موضوع مناسب را انتخاب کنید

قالب مناسب وردپرس را انتخاب کنید

یافتن یک الگوی مناسب برای وب سایت شما احتمالاً مهمترین مرحله در کل فرآیند است. دلیل آن این است که یک مضمون لحن کل سایت شما را تعیین می کند.

به عنوان مثال ، اگر یک وب سایت شغلی ایجاد می کنید اما موضوعی را انتخاب می کنید که فاقد ظاهر حرفه ای باشد ، جدی نمی گیرید.

توصیه می کنم بر اساس طبقه سایت مورد نظر خود ، به جستجوی قالب بپردازید و سپس تعیین کنید که کدام طرح به بهترین وجهی در سایت شما قرار دارد.

2. یک نسخه پشتیبان تهیه کنید

نحوه تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس

ساختن وب سایت وقت و تلاش زیادی را می طلبد. متأسفانه ، تمام این انرژی در هدر دادن چشم می تواند به هدر رود. به همین دلیل تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس از جمله کلیه پرونده ها ، کد ها و مطالب شما بسیار مهم است.

توسط ایجاد یک نسخه پشتیبان, شما می توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما در صورت لزوم می تواند ترمیم شود. بهترین افزونه های پشتیبان شما را قادر می سازند پشتیبان برنامه ریزی شده ایجاد کنید ، اطمینان حاصل کنید که هر بار که به وب سایت خود اضافه یا تجدید نظر کنید ، یک نسخه جدید ذخیره خواهید کرد.

من می خواهم پشتیبان خود را ایجاد کنم و آنها را به عنوان یک اقدام اضافی در رایانه خود ذخیره کنم.

3. تقویت محل مدیریت خود

چگونه می توان از منطقه اداری وردپرس خود محافظت کرد

زیرا وردپرس بسیار محبوب است سکوی ساخت وب سایت, بیشتر از دیگران مستعد حمله هک کردن است. بنابراین استحکام بخشیدن به بک گراند با استفاده از تمام وسایل موجود برای شما بسیار مهم است.

بدیهی ترین راه برای شروع این کار است انتخاب رمز عبور قوی. به جای انتخاب کلمه ای که به راحتی حدس زده شود ، از ترکیبی از حروف ، اعداد ، کاراکترهای ویژه و بزرگنمایی استفاده کنید.

بعد ، تنظیم کنید تأیید دو مرحله ای روند. علاوه بر رمز عبور ، برای ورود به وب سایت خود به یک کد Google Authenticator نیز احتیاج خواهید داشت. اصلاح سریع می خواهید؟ برخی از این افزونه های بسیار معتبر تأیید اعتبار ۲ فاکتور WordPress را تأیید کنید که می توانند به شما کمک کنند.

در آخر ، از قسمت مدیریت وردپرس خود توسط l محافظت کنیدتقلید از تعداد تلاشهای ورود به سیستم. این می تواند به جلوگیری از حملات بی رحمانه کمک کند – یک تکنیک رایج توسط هکرها که در آن ترکیبات مختلف ورود به سیستم بارها و بارها مورد آزمایش قرار می گیرد. برخی از شرکت های هاستینگ این ویژگی را در (مانند WP Engine) ایجاد می کنند ، بنابراین شما می خواهید قبل از نصب افزونه هایی مانند ، دو بار چک کنید تلاش برای ورود به سیستم محدود کنید یا قفل ورود به سیستم.

با تأمین امنیت پس زمینه خود ، نگران چیزهای دیگر هستید.

4. به ابزارهای Google متصل شوید

افزونه های WordPress برای ادغام خدمات Google

اگرچه امکان پیگیری پیشرفت وب سایت شما از طریق ابزارهای موجود در وردپرس وجود دارد ، توصیه می شود سایت خود را به کنسول جستجوی Google و تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل.

Google نه تنها اطلاعات بیشتری از سایر ابزارهای ردیابی وب سایت ارائه می دهد ، بلکه می تواند گزارش های خزنده در مورد عناصر اساسی وب سایت شما را ارائه دهد از جمله سرعت بارگیری آن ، بارگیری صحیح آن و همچنین هیچ پیوندی از دست رفته یا شکسته وجود ندارد..

شما همچنین می توانید از کنسول جستجوی Google برای پیدا کردن 404 خطا ، امکان نظارت و برطرف کردن مشکلات موجود در سایت را قبل از شروع تأثیرگذاری بر ترافیک شما آسان می کند.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل برای درک مخاطبان ، امثال آنها و دوست نداشتن آنها ضروری است. اگر نمی توانید سه ویژگی را در مورد کاربران خود ذکر کنید ، احتمالاً درک نمی کنید که آنها کجا هستند یا از کجا می آیند.

از آنجا که این ابزارها به راحتی قابل تنظیم هستند ، بهانه ای برای عدم وجود آنها وجود ندارد. اگر می خواهید با Google Analytics شروع کنید یا به سادگی سرویس های Google را با WordPress ادغام کنید ، به راحتی می توانید وبلاگ ما را بررسی کنید.

5. ایمیل را در نام دامنه خود تنظیم کنید

رشد / ساخت لیست ایمیل خود در سایت وردپرس خود

وب مسترهای آگاه می دانند که ایمیلی که به نام دامنه یک سایت پیوست شده است ، یک عنصر اساسی برای تنظیم قبل از راه اندازی و ساخت لیست ایمیل شماست.

این امر به این دلیل است که استفاده از آدرس ایمیل از دامنه دیگری (یعنی gmail.com) می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در جاده شود. این موارد می تواند از اعلان های ایمیل که در صورت عدم تحویل به سرورهای پست الکترونیکی که نامه های شما را با ایمیل های جعلی اشتباه می گیرند ، متفاوت باشد.

یک آدرس ایمیل مبتنی بر دامنه همچنین به کاربران نشان می دهد که ایمیل های شما علاوه بر اینکه حرفه ای تر به نظر می رسند ، مستقیماً از منبع دریافت می کنند.

اگر قبل از راه اندازی حساب ایمیل خود را تنظیم نکرده اید ، اکنون زمان انجام این کار است. اگر ایمیل با پرداخت طرح میزبانی شما پشتیبانی نمی شود یا شامل نمی شود G Suite توسط Google. این یک ابزار عالی است که مدیریت ابزارهای مفید برای مشاغل کوچک شما را در همه جا آسان می کند,

6. تجربه کاربر را آزمایش کنید

نحوه ساده سازی وب سایت وردپرس و بهبود تجربه کاربر

هنگام ایجاد یک وب سایت به راحتی می توانید در مینیاتوری گیر بیفتید و تصویر بزرگی را از دست ندهید. این می تواند جنبه های بسیاری از وب سایت تأثیر بگذارد ، اما به ویژه برای کلیت تجربه کاربر وب سایت شما مضر است.

قبل از راه اندازی ، آزمایش تجربه کاربر و ساده کردن وب سایت خود بسیار مهم است. این نه تنها به شما ایده خوبی می دهد که چگونه سایت شما کار می کند ، بلکه می تواند در کشف خطاها یا مواردی که قبلاً ندیده اید نیز کمک کند..

با این حال فقط خود را به این وظیفه واگذار نکنید. مهم است که دیدگاه دیگری راجع به اینکه چگونه یک سایت احساس می کند ، بدست آورید. اغلب اوقات با کار کردن راضی می شویم و مشکلات شکاف را از دست می دهیم.

فقط مطمئن شوید که همه توصیه های خود را با قدم انجام می دهید و دیدگاه های مختلف زیادی را در نظر می گیرید.

7. انجام تست عملکرد

ابزارهای Pingdom

اگرچه عملکرد از لحاظ فنی بخشی از تجربه کاربر است ، دسته بندی آنقدر مهم است که من یک نکته کامل را به آن اختصاص می دهم. عملکرد وب سایت شما بر همه چیز از نرخ گزاف گویی تا سئو تأثیر می گذارد. دلیل این امر آن است که کاربران انتظار بارهای سریع را دارند و همینطور Google را انجام می دهد.

اگر سرعت بارگذاری وب سایت شما بهینه نیست ، برای اطمینان از سرعت بخشیدن به آن با یک ابزار حافظه پنهان ، اقدامات لازم را انجام دهید. با استفاده از ابزارهایی مانند ، می توانید تأثیر بگذارید که چگونه هر اندازه گیری در وب سایت شما تأثیر می گذارد پینگدوم.

نتیجه

این شش مرحله فقط آغاز است. موفق ترین وب سایت ها توسط افرادی اداره می شوند که هرگز یادگیری را متوقف نمی کنند و همیشه در جستجوی راه حل های بهتر و مؤثر تر هستند.

با راه اندازی شما موفق باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map