7 نکته برای ایجاد پست های چشمگیر وردپرس

جلب توجه مخاطبان شما یک تماس سخت است ، به خصوص اگر وبلاگ شما حاوی یک تن محتوا باشد. چه محصولی برای تبلیغ داشته باشید ، چه خبرنامه انتخابی شما بخواهید مردم به آن بپیوندید ، یا بخواهید پایه و اساس طرفداران خود را رشد داده و به دست آورید و نگه دارید – تعامل خوانندگان شما مهم است. در پایان روز ، شما فقط می خواهید مردم به آنچه می گویند گوش دهند. بنابراین ، وقتی می خواهید علاقه مندی بازدید کنندگان را به دست آورید و حفظ کنید چه کاری انجام می دهید؟ برخی از این نکات را برای تولید پست های وبلاگ وردپرس با چشم نواز و توجه جلب توجه کنید.


1. برای تمرکز خوانندگان از اجتناب از متن ، خودداری کنید

نوشتن پول

یک وبلاگ با رمان یکسان نیست – متأسفانه بسیاری از وبلاگ نویسان تازه وارد تمایل دارند این واقعیت ساده اما مهم را فراموش کنند. وقتی افراد پست های وبلاگ را می خوانند ، می خواهند بدون تلاش زیادی بتوانند از طریق آن نسیم کنند. در هنگام مرور اینترنت ، بیشتر مردم بی تاب هستند تا اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند ، بنابراین باید محتوای شما به روشی ارائه شود که خوانندگان اسکیمپت بتوانند ایده کاملاً واضحی راجع به چه چیزی در مورد آن بدست آورند ، ارائه دهند.

وقتی وقت و تلاش برای خوانندگان عواملی است ، آنها قصد ندارند وظیفه گذر از بخش های بزرگی از متن را احساس کنند. مهم این است که پاراگراف ها به خوبی از هم فاصله دارند – (1) بیش از 100 کلمه در هر پاراگراف و (2) هر پاراگراف را با یک خط جدا از هم جدا کنید ، قوانین خوبی برای دنبال کردن هستند. این باعث می شود پست شما راحت تر خوانده شود ، که (امیدوارم!) بازدید کنندگان خود را برای مدت طولانی در سایت خود نگه دارید.

2. از نقاط گلوله و زیرنویس ها به خوبی استفاده کنید تا به سرعت نقطه نظرات خود را بدست آورید

جلوگیری از قطع شدن متن ایده خوبی است ، اما باید از نقاط گلوله و زیرنویس ها نیز به طور مکرر استفاده کنید. بازدید کنندگان شما لزوماً نمی خواهند هر کلمه ای را در پست شما بخوانند ، بنابراین آنها برای بدست آوردن ایده کلی از پیام آن ، به زیرنویس ها و نقاط گلوله نگاه می کنند..

هرچه پست های شما کوتاه تر باشد ، شانس بیشتری برای مجبور کردن خوانندگان خود برای پاسخگویی به فراخوانی برای اقدام خواهید داشت. نقاط گلوله می توانند در اینجا مفید باشند. می توانید مطالب زیادی را با استفاده از آنها جایگزین کنید. عناوین زیربنایی نباید آنقدر طولانی باشند که هدف را شکست دهند و همچنین نباید خیلی کوتاه باشند که خوانندگان شما هنوز هیچ سرنخی در مورد پاراگرافهای زیر ندارند. آنها فقط باید به اندازه کافی طولانی و توصیفی باشند تا مختصراً درباره آنچه در متن زیر وجود دارد ، توضیحاتی ارائه دهند.

۳- از افزونه وردپرس استفاده کنید تا به جذاب تر شدن مطلب کمک کنید

با اعلان های وردپرس علاقه خود را اضافه کنید

چندین افزونه وردپرس وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید – رایگان یا پرداخت شده – که به شما کمک می کند توجه خوانندگان خود را به خود جلب کنید. در اینجا زوجی وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را در نظر بگیرید:

 • OptinMonster: ما نمی توانیم چیزهای خوبی در مورد این افزونه عالی بگوییم. یک جعبه اطلاع رسانی پنجره یا چسبناک اضافه کنید تا خوانندگان بتوانند در لیست های پستی شما مشترک شوند.
 • FooBar: یکی از محبوب ترین گزینه ها ، Foobar یک تماس جذاب برای اقدام و اطلاع رسانی افزونه حق بیمه افزونه وردپرس برای اضافه کردن به سایت شما است. رنگ های سفارشی را انتخاب کنید ، می توانید نوارها را در هر صفحه / پست اضافه کنید و از بیش از 30 گزینه برای طراحی اطلاع رسانی کامل خود استفاده کنید.
 • NotiBar: این افزونه رایگان فقط موردی است که برای ارسال یک اعلان مهم در بالای پست خود نیاز دارید. نگران نباشید ، یک کد خاص را در رابط پلاگین خود بچسبانید ، سپس اخطار توجه شما در بالا نشان داده می شود. نکته جالب در این مورد این است که خوانندگان شما می توانند نوار را پنهان کنند اگر متوجه شوند خیلی حواس پرتی است پس از خواندن آن.
 • نوار اطلاع رسانی: یک گزینه رایگان دیگر ، نوار اطلاع رسانی بسیار شبیه NotiBar بالا است اما امکان انعطاف پذیری کمی را فراهم می کند. برای مطابقت بهتر سایت خود می توانید از پنج گزینه مختلف رنگ انتخاب کنید. و نوار به طور خودکار پس از هفت ثانیه پنهان می شود ، و آن را چشم نواز اما نه مزاحم می کند.

4. عنوان بلیط است

قبل از هر چیز دیگری در این صفحه وب ، خوانندگان شما ابتدا به عنوان پست شما توجه خواهند کرد. با اطمینان از جالب بودن عنوان ، از این واقعیت سرمایه گذاری کنید. شما می خواهید علاقه خواننده را طوری جلب کند که او علاقه مند شود که به این موضوع بپیوندد تا ببیند پست شما در مورد چیست. اطلاعات کافی را به آنها بدهید تا آنها می خواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند ،.

5. اضافه کردن تصاویر به هر ارسال

تجهیزات عکاسی

به عنوان یک عنوان و محتوای خوب برای هر پست مهم است ، علاوه بر این ، اضافه کردن یک تصویر جذاب. متن بسیار زیاد بعد از مدتی می تواند یکنواخت شود – تقریبا بدون توجه به جذاب بودن نوشتار شما – بنابراین شما نیاز به یک تصویر با کیفیت خوب دارید تا کنجکاوی را برانگیزد و به خوانندگان خود بگویید که پست شما درباره شما چیست بدون اینکه بخواهند هر کلمه را بخوانند.

فقط تصور کنید که یک صفحه وب را می خوانید که تصویری دارد در مقایسه با یک بدون. شما به احتمال زیاد تمایل بیشتری به براق شدن بر روی دیگری دارید. تمام بازدیدکنندگان اضافه شده به وبلاگ شما که می توانند تصویری تولید کنند ، ارزش چند دقیقه اضافی را که برای یافتن یک عکس مناسب دارد ، ارزش دارند.

6. هر چند وقت یکبار اندازه قلم را تغییر دهید

احتمالاً توصیه هایی متناقض درباره اندازه ، نوع و یکنواختی قلم برای استفاده در پست های وبلاگ خواهید شنید. در حالی که ممکن است بخواهید با قلم خود بازی کنید ، حتما متوجه خواهید شد که تغییر اندازه و نوع می تواند بعضی اوقات باعث ایجاد علاقه بصری شود.

با این حال ، باید در این مورد مراقب باشید. تنوع بیش از حد در واقع می تواند باعث شود پست شما به هم ریخته و گیج کننده به نظر برسد ، که باعث می شود خوانندگان شما منحرف شوند. برای شروع محافظه کارانه ، از عنوان و زیرنویس ها ، عناوین و عناوین نوار کناری خود از اندازه و نوع متفاوتی استفاده کنید. همچنین می توانید اندازه فونت خود را برای بهبود دید افزایش دهید و منجر به افزایش نرخ کلیک بیشتر شوید. البته شما می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید ، اما بسیاری از تم های برتر وردپرس مانند Total شامل گزینه های گسترده تایپوگرافی هستند ، بنابراین می توانید فقط با چند کلیک فونت ، اندازه ، فاصله خط و موارد دیگر را تغییر دهید..

7. برای طرح بندی صفحه بهینه از شبکه استفاده کنید

شبکه و گالری طرح بندی نهایی

مدیریت صفحه بندی شما و نمایش مطالب خود به روشی بصری جذاب با استفاده از شبکه می تواند بسیار ساده تر باشد. طرح بندی شبکه روشی آسان برای کمک به شما برای نمایش پست های خود در صفحه اصلی سایت خود و همچنین به نمایش گذاشتن تصاویر و موارد جالب دیگر است. استفاده از افزونه وردپرس روشی آسان برای اضافه کردن شبکه به سایت شما به منظور مدیریت موثر ظاهر و احساس هر پست وبلاگ است. در اینجا چند پلاگین برای بررسی وجود دارد:

 • Grid Grid: این یک افزونه پریمیوم قدرتمند است که اضافه کردن شبکه برای هر نوع پست را آسان می کند. ایجاد شده توسط ThemePunch (مغز متفکران پشت در انقلاب کشویی عالی)
 • USquare – Grid Responsive Grid: این افزونه حق بیمه بسیار آسان برای تنظیم و استفاده برای مدیریت پست های شما بسیار آسان است. می توانید میزبان شبکه ها درست کنید ، سپس هر آنچه را که دوست دارید به آنها اضافه کنید. پس از افزودن یک مورد خاص ، می توانید آن را مطابق متن مناسب ، از جمله رنگ ، عنوان ، توضیحات و موارد دیگر ویرایش کنید.
 • شبکه لایه بندی شوک: این افزونه طرح بندی شبکه وردپرس freemium انواع مختلفی از ویژگی های عالی را ارائه می دهد تا به شما در ایجاد یک طرح پاسخگو برای پست های خود کمک کند. گزینه های سازنده شامل اندازه و نوع فونت ، تعداد موارد نمایش داده شده ، نحوه مرتب سازی موارد ، چه ویژگی هایی برای نمایش ، اندازه جعبه و غیره است. اگرچه نسخه به روزرسانی شده این افزونه وجود دارد ، اما نسخه رایگان عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهد.

هرچه بیشتر وبلاگ نویسی کنید ، ترجیح می دهید ترفندهای جدیدی از تجارت راجع به ساختن پست های خود کشف کنید. به ناچار کمک می کند تا بازدید کنندگان خود را به مدت طولانی در صفحه خود نگه دارید. این نکات قطعاً ارزش امتحان کردن را دارند ، اما احتمالاً برخی از آنها را از دست داده ام. چه تاکتیکی انجام می دهد شما برای ایجاد پست های جالب توجه در وردپرس استفاده می کنید؟ من دوست دارم ایده های شما را بشنوم ، بنابراین آنها را در بخش نظرات زیر بنویسید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map