50+ سوالات متداول در مورد وردپرس

سوالات متداول در مورد وردپرس

سوالی دارید؟ مشکلی وجود ندارد – هر روز یکسری سؤال در مورد وردپرس به دست می آوریم. برای کمک به ما فکر کردیم که در برخی از متداول ترین سؤالاتی که در مورد وردپرس از شما پرسیده شده است به اشتراک گذاشته و گسترش خواهیم داد! ما موضوعات مختلفی از جمله:


 • درباره وردپرس
 • نصب وردپرس
 • مبانی وردپرس
 • وبلاگ نویسی وردپرس
 • صفحات وردپرس
 • سفارشی سازی وردپرس
 • سئو وردپرس
 • سرعت بخشیدن به WordPress
 • امنیت وردپرس
 • کسب درآمد با وردپرس

خواندن (و پیمایش) را ادامه دهید تا تمام سؤالات متداول ما در وردپرس را پشت سر بگذارید.

Contents

سؤالاتی درباره WordPress

مطمئن نیستید که وردپرس برای شما مناسب است؟ در اینجا پاسخ به سؤال اساسی در مورد وردپرس ، آنچه در آن است ، چقدر هزینه و بیشتر دارد ، آورده شده است.

1. وردپرس چیست؟?

وردپرس چیست؟

WordPress یک سیستم مدیریت محتوای محبوب (CMS) است که می توانید از آن برای تهیه وب سایت در برنامه میزبانی خود استفاده کنید. WordPress ایجاد وبلاگ ، صفحه فرود ، فروشگاه آنلاین ، فروم یا وب سایت های دیگر را برای کاربران در سراسر جهان امکان پذیر می کند.

در مورد اختلافات بین دو نسخه وردپرس سردرگم هستید؟ به این راهنمای کامل در WordPress.com و WordPress.org نگاهی بیندازید و اینکه چرا فکر می کنیم WordPress.org انتخاب بهتری است.

2. آیا وردپرس رایگان است?

WordPress خود یک نرم افزار وب با منبع آزاد و آزاد است اما برای استفاده از آن باید در یک برنامه میزبانی وب سرمایه گذاری کنید. می توانید برای یک برنامه میزبانی مشترک ، میزبانی را با قیمت کمتر از 1 دلار در هر ماه پیدا کنید ، اما توصیه می کنیم کمی بیشتر برای یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده هزینه کنید تا راه اندازی و نگهداری وب سایت شما آسان شود.

3. آیا WordPress به زبان من موجود است?

شاید! در حال حاضر 169 ترجمه محلی وردپرس در دسترس است که 10 تای آنها 100٪ به روز است. فقط بازدید کنید وردپرس چند زبانه برای بررسی زبان خود یا حتی در فرایند ترجمه ، صفحه را بررسی کنید.

4- آیا برای استفاده از وردپرس نیاز به دانستن نحوه کدگذاری دارم?

قطعا نه! بیشتر کاربران وردپرس از آنجایی که نیازی به یادگیری پیچیده CSS یا PHP نیست در هنگام وجود بسیاری از تم ها و پلاگین های غنی از ویژگی های ساده تر برای تغییر وب سایت شما ، توسعه دهنده نیستند..

نصب وردپرس

هنگامی که تصمیم به استفاده از WordPress گرفتید ، کار آسان است. فقط وردپرس را نصب کنید و سپس یک موضوع و حتی چند افزونه اضافه کنید تا ساخت وب سایت خود را شروع کنید.

5- چگونه وردپرس را نصب کنم?

WordPress را می توان با استفاده از آنها به صورت دستی نصب کرد 5 دقیقه مراحل نصب, اما بیشتر شرکت های میزبان این کار را بسیار ساده تر می کنند. اکثر برنامه های میزبانی مشترک به صورت یک کلیک از صفحه حساب اصلی یا cPanel شما نصب می کنند. اما اگر میزبان وردپرس مدیریت شده ای مانند WP Engine ، Flywheel یا Kinsta را انتخاب کنید ، اصلاً لازم نیست کاری انجام دهید – WordPress قبلاً برای شما از قبل نصب شده است.

6. آیا می توانم وردپرس را روی رایانه خود نصب کنم?

بله، تو میتونی! با وردپرس این گزینه را دارید که تقریباً در هر سیستم عامل آن را به صورت محلی (بر روی رایانه خود) نصب کنید. بسته به سطح مهارت شما می توانید از یک نرم افزار شخص ثالث مانند Desktop Server یا Local توسط Flywheel استفاده کنید ، یا به صورت دستی وردپرس را با استفاده از MAMP ، WAMP یا LAMP نصب کنید..

7. چگونه وردپرس را بروزرسانی کنم?

به روزرسانی ها آسان است ، زیرا آنها را در داشبورد وردپرس خود مشاهده خواهید کرد. برای نصب به روزرسانی ، بر روی نماد تجدید / بروزرسانی کلیک کنید یا به آن بروید داشبورد> به روزرسانی ها و روی دکمه کلیک کنید “الآن نصب کن.” پس از اتمام نصب ، باید صفحه تأیید استقبال از آخرین نسخه وردپرس را ببینید.

8- از چه نسخه ای از WordPress استفاده می کنم?

شماره نسخه وردپرس

مطمئن نیستید که کدام وب سایت وردپرس در حال اجرا است؟ فقط وارد سایت وردپرس خود شوید و در گوشه سمت راست پایین داشبورد خود باید شماره نسخه فعلی خود را ببینید.

9- آیا می توانم پست های خود را از وبلاگ یا سکوی وبلاگ نویسی دیگر وارد کنم?

بله – می توانید محتوا را از وبلاگ قدیمی خود صادر کنید تا در وبلاگ جدید وردپرس خود وارد کنید. برای دستورالعمل کامل بر اساس پرداخت بستر وبلاگ قدیمی خود ، راهنمای رسمی وردپرس را برای وارد کردن محتوا.

10. چگونه می توانم سبک وب سایت وردپرس خود را تغییر دهم?

ساده ترین روش برای تغییر نگاه وب سایت وردپرس شما با یک موضوع جدید است. آ موضوع وردپرس مانند پوست سبک برای وب سایت شما است. موضوع شما ظاهر منحصر به فردی به وب سایت شما می بخشد و بسته به آنچه در این موضوع گنجانده شده است ، ممکن است ویژگی هایی را برای سفارشی سازی هایی مانند رنگ ، قلم ، منوها ، ابزارک ها ، صفحات ، انواع ارسال ها ، قالب های پست و موارد دیگر اضافه کند..

11- چگونه می توانم یک موضوع وردپرس نصب کنم?

یک تم وردپرس نصب کنید

برای نصب یک موضوع جدید وارد وب سایت وردپرس خود شوید و به آن بروید ظاهر> مضامین> افزودن جدید. از اینجا می توانید تم های رایگان را که از طریق WordPress.org در دسترس هستند مرور کنید یا می توانید روی آن کلیک کنید “بارگذاری موضوع” دکمه بارگیری پرونده فشرده سازی برای موضوعی که در جای دیگری بارگیری یا خریداری کرده اید.

12. وقتی سعی می کنم موضوع وردپرس خود را نصب کنم خطا می کنم – چه کاری انجام می دهم?

یه کمی هست خطاهای رایج هنگام نصب یک موضوع وردپرس ، اما متداول ترین آن “Miss Stylesheet” است. این بدان معناست که سعی کردید پرونده یا پوشه اشتباه را نصب کنید. بهترین شرط شما این است که دوبار بررسی کنید که فایل zip را نصب می کنید (نباید یک پوشه باز یا تمام پرونده ها و فشرده سازی اسناد باشد).

خطای رایج دیگر یک صفحه سفید هنگام تلاش برای نصب یک موضوع جدید است. این اغلب بدان معنی است که شما باید حد حافظه سرور خود را افزایش دهید. برخی از شرکت های میزبان گزینه ای در مدیر اصلی یا cPanel دارند ، اما شما همیشه می توانید برای کمک به تیم پشتیبانی شرکت میزبان خود تماس بگیرید.

13. چگونه می توانم ویژگی های جدیدی را به وردپرس اضافه کنم?

می توانید با افزونه ها ویژگی ها و قابلیت های مختلفی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. آ افزونه وردپرس در اصل یک افزودنی برای وب سایت شما است. افزونه ها با تلاش کمی از طرف شما ویژگی ها یا قابلیت های جدیدی را به وب سایت وردپرس شما اضافه می کنند. فقط تنظیمات افزونه را نصب و پیکربندی کنید.

14. چگونه می توانم یک افزونه وردپرس نصب کنم?

افزونه WordPress را نصب کنید

نصب افزونه بسیار آسان است. از داشبورد وردپرس خود بروید افزونه ها> افزودن جدید. از اینجا می توانید برای یافتن افزونه رایگان از WordPress.org از جستجوی استفاده کنید یا می توانید روی “افزونه را بارگذاری کنید“را فشار دهید تا پرونده zip را برای افزونه ای که از شخص ثالث خریداری یا بارگیری کرده اید بارگذاری کنید.

مبانی وردپرس

اکنون که وردپرس نصب کرده اید و آماده رفتن هستید اجازه دهید حقایق اساسی اساسی را که باید در مورد وردپرس بدانید پوشش دهیم.

15. چگونه آرم خود را تغییر دهم?

در وردپرس یک آرم را تغییر یا بارگذاری کنید

برای بارگذاری یک آرم جدید وارد وردپرس شوید و به آن بروید ظاهر> سفارشی سازی. بسته به موضوع وردپرس شما ممکن است یک بخش “مارک تجاری” یا “هدر” را مشاهده کنید و در آنجا باید گزینه ای برای بارگذاری یک آرم سفارشی مشاهده کنید.

از طرف دیگر ، اگر مضمون شما به جای شخصی سازنده وردپرس از پانل تم سفارشی استفاده می کند ، به سادگی پانل تم خود را از داشبورد اصلی انتخاب کنید ، بخش مارک / هدر را پیدا کنید و باید گزینه ای برای آرم خود پیدا کنید.

16. چگونه منوی وردپرس خود را ویرایش کنم?

منوی وردپرس (یا ناوبری) شما باید پیوندهایی به صفحات کلیدی یا پست های وب سایت شما داشته باشد. از داشبورد وردپرس بروید ظاهر> منوها. از اینجا می توانید فهرست های خود را ایجاد ، ویرایش و اختصاص دهید.

 • ایجاد یک منو: روی “ایجاد یک منوی جدید” روی پیوند آبی رنگ کلیک کنید و نام جدیدی به آن بدهید.
 • موارد اضافه شده / حذف منو: از گزینه های سمت چپ صفحه استفاده کنید تا صفحات ، پست ها ، دسته ها و برچسب هایی را که قبلاً منتشر کرده اید اضافه کنید یا از گزینه پیوندهای سفارشی استفاده کنید (برای پیوند دادن به وب سایت های دیگر عالی است). برای حذف یک مورد از فهرست خود ، فقط روی پیوند “حذف” در مورد کلیک کنید.
 • اختصاص موقعیت مکانی: پس از افزودن پیوندها به منو ، از قسمت تنظیمات منو در پایین صفحه برای انتخاب مکان فهرست خود استفاده کنید. این مکانها به موضوع وردپرس شما و مکانهایی (هدر ، نوار بالای صفحه ، پاورقی و غیره) بستگی دارد..

17. چگونه می توانم نوار کناری خود را ویرایش کنم?

ابزارک های نوار کناری وردپرس

وردپرس از ویدجتهایی برای محتوای نمایش داده شده در نوار کناری استفاده می کند. برای تغییر ابزارک های خود ، داشبورد خود را باز کنید و به آن بروید ظاهر> ابزارک. از اینجا می توانید برای افزودن ، حذف یا ترتیب مجدد ابزارک های خود و همچنین استفاده از گزینه های ویجت فردی برای سفارشی کردن ظاهر نوار کناری خود ، بکشید و رها کنید..

بر اساس موضوع شما ، شما همچنین می توانید گزینه های سفارشی سازی نوار جانبی بیشتری را در زیر بیابید ظاهر> سفارشی کردن> نوار کناری برای رنگ ، عرض نوار کناری و غیره.

18- چگونه پاورقی خود را تغییر دهم?

پاورقی های WordPress مانند ستون های فرعی از ابزارک استفاده می کنند (مگر اینکه موضوع شما شامل یک پاورقی سفارشی یا جایگزین باشد). به سادگی بروید ظاهر> ابزارک برای ایجاد تغییرات.

و درست مانند ستون های فرعی ، اگر موضوع شما گزینه های سفارشی برای ستون های پایین صفحه ، یک ظاهر طراحی ، حق چاپ و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد ، احتمالاً آنها را در زیر می یابید ظاهر> سفارشی سازی> پاورقی یا در یک پانل تم سفارشی.

19- چگونه رمز ورود خود را تغییر دهم?

اگر قبلاً وارد حساب وردپرس خود شده اید ، بر روی نام کاربری خود در نوار ابزار مدیر در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید (اگر نوار سرپرست شما غیرفعال است ، سپس به سادگی بروید. کاربران> نام کاربری شما از طریق داشبورد).

رمز ورود جدید وردپرس ایجاد کنید

به پایین صفحه بروید و روی گزینه تنظیم مجدد گذرواژه‌تان کلیک کنید. رمزعبور خود را یادداشت کنید یا آن را به برنامه ورود خود اضافه کنید (مانند 1Pass) سپس ذخیره کنید.

رمز فراموش شده

اگر حساب کاربری خود را قفل نکرده اید به صفحه ورود به سیستم خود (معمولاً در آدرس وب سایت.url / wp-admin) ، روی “رمز ورود خود را فراموش کرده اید” کلیک کنید پیوند و پیروی از دستورالعمل ها برای تنظیم مجدد رمز عبور خود از طریق ایمیل.

و اگر به هر دلیلی هیچ کدام از این روشها کار نکردند ، می توانید رمز عبور خود را به صورت دستی از طریق phpMyAdmin یا mySQL بازیابی کنید (اما ما فقط اگر از کدگذاری راحت هستید این کار را توصیه می کنیم).

وبلاگ نویسی وردپرس

پس از آماده شدن وب سایت خود می توانید شروع به اضافه کردن محتوا کنید. WordPress اضافه کردن پست ها و صفحات را آسان می کند ، بنابراین نیازی به ارعاب نیست. اما اگر سؤالی دارید ، شاید هنگام ایجاد اولین پست وردپرس خود به این پرسش و پاسخ کمک می کند.

یک پست وردپرس ایجاد کنید

20. چگونه می توانم یک پست جدید ایجاد کنم?

برای ایجاد یک پست جدید در وردپرس ابتدا وارد نصب وردپرس خود شوید و به آن بروید ارسال ها> افزودن جدید. از اینجا می توانید عنوان پست ، محتوای ، گزیده ها و موارد دیگر خود را اضافه کنید. در این راهنمای بیشتر بدانید که چگونه می توانید یک پست وردپرس ایجاد کنید.

21- قالب ارسال چیست?

قالب ارسال یک سبکی برای پست وبلاگ شماست که به طور معمول در اطراف رسانه / محتوای موجود در پست (تصویر ، گالری ، ویدئو ، نقل قول و غیره) قرار دارد. این گزینه را می توان در هنگام ایجاد یک پست وبلاگ در سمت راست صفحه در کادر “فرمت” فرمت پیدا کرد. در راهنمای قالب های پست ما بیشتر بدانید.

22. چگونه می توانم یک تصویر برجسته اضافه کنم?

هنگام کار روی یک پست ، روی پیوند “تنظیم تصویر برجسته” در جعبه متا “تصویر برجسته” کلیک کنید. با این کار ، کتابخانه رسانه شما باز خواهد شد. یا یک تصویر را انتخاب کنید یا تصویر جدید را بارگذاری و ذخیره کنید.

به طور معمول ، تصویر شما با استفاده از ابعاد پیش فرض تصویر نمایش داده می شود ، اما بسته به موضوع شما ممکن است برش اضافی (که تصویر را بر اساس ارتفاع / عرض طراحی طرح کاهش می دهد) یا گزینه های نمایش (کشش ، پوشش و غیره) را کاهش دهد. برای یافتن این تنظیمات ، به اسناد مربوط به موضوع خود مراجعه کنید ، هرچند که این موارد اغلب در Customizer یا یک پنل تم وجود دارند.

23. از کجا می توانم یک دسته بندی را انتخاب کنم و برچسب ها را به پست خود اضافه کنم?

برای انتخاب یک دسته و اضافه کردن برچسب ها به پست خود ، هنگام ایجاد پست از جعبه های متا در سمت راست محتوای خود استفاده کنید. می توانید از میان دسته های موجود و برچسب های پرکاربرد انتخاب کنید ، یا می توانید موارد جدیدی ایجاد کنید.

24. چگونه می توانم فیلم ها (یا صوتی) را در پست های خود وارد کنم?

روشهای مختلفی برای افزودن فایلهای ویدئویی یا صوتی به پستهای وردپرس شما وجود دارد. گزینه اول این است که اگر رسانه در لیست قرار دارد ، پیوند را درون محتوای پست خود بچسبانید پشتیبانی oEmbed گزینه هایی (شامل YouTube ، Vimeo ، Soundcloud و موارد دیگر).

گزینه دیگر این است که اگر موضوع وردپرس شما شامل “گزینه های ارسال” داخلی است تا بتوانید به عنوان رسانه برجسته (به جای یک تصویر برجسته) ، فیلم یا صدا را اضافه کنید. اگر این گزینه در پست های شما موجود است ، به سادگی پیوند را به رسانه خود بچسبانید ، یا پرونده mp3 یا video خود را بارگذاری کنید.

25. چگونه می توانم یک گالری تصویر به پست خود اضافه کنم?

برای افزودن گالری تصاویر می توانید از گزینه گالری داخلی وردپرس استفاده کنید. به سادگی بر روی دکمه “افزودن رسانه” در بالای محتوای ارسال کلیک کنید و گزینه “ایجاد گالری” را انتخاب کنید. سپس فقط عکس هایی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و روی دکمه “ایجاد گالری جدید” کلیک کنید. قبل از اتمام و درج آن ، حتماً آن تعداد ستون ها و مکانهایی که تصاویر به آن پیوند دارند را بررسی کنید (اگر به یک پرونده رسانه برای یک سبد تصویر پیوند دارید ، اگر می خواهید تصویر را در یک برگه جدید یا URL سفارشی به صفحه رسانه پیوند دهید ، پیوست کنید.).

گزینه دوم استفاده از گالری تصاویر یا گزینه های رسانه ای موجود در موضوع شما است. برخی از مضامین شامل قالب ارسال گالری هستند ، و هنگام ایجاد پست ، متا جعبه “تصویر” را در زیر محتوای خود مشاهده خواهید کرد. به سادگی از این گزینه برای “افزودن تصاویر” استفاده کنید تا تصاویر مورد نظر خود را در گالری خود انتخاب و درج کنید.

صفحات وردپرس

صفحات وردپرس همانند پست ها نیستند. در عوض از صفحات برای مطالب مهمی که می خواهید در وب سایت خود قرار دهید استفاده می شود مانند صفحه در مورد ، فرم تماس با و آخرین ارسال های وبلاگ شما.

26. چگونه می توانم صفحه جدیدی ایجاد کنم?

وقتی وارد وب سایت وردپرس خود می شوید از منوی داشبورد برای حرکت به آن استفاده کنید صفحات> افزودن جدید. از اینجا می توانید به صفحه خود نام دهید ، محتوا ، رسانه اضافه کنید ، کد کوتاه را وارد کنید یا حتی از سازنده صفحه استفاده کنید تا چیزی سفارشی ایجاد کند.

27. الگوی صفحه چیست (و برای آن چیست)?

الگوی صفحه اصلی

یک الگوی صفحه یک ظاهر طراحی سفارشی را به یک صفحه اعمال می کند. بسته به موضوع مورد استفاده شما ممکن است دارای الگوهای صفحه برای صفحه اصلی ، صفحه تمام عرض ، وبلاگ ، فروشگاه و غیره باشید. برای انتخاب یک قالب صفحه ، فقط یک انتخاب از کشویی در جعبه متا “ویژگی های صفحه” انتخاب کنید..

28. چگونه صفحه اصلی خود را تنظیم کنم?

تنظیم خواندن صفحه اصلی

برای تنظیم صفحه اصلی خود به این قسمت بروید تنظیمات> خواندن. می توانید پیش فرض (که “آخرین ارسال های شما” است) را ترک کرده یا گزینه “صفحه استاتیک” را انتخاب کرده و صفحه اول خود را روی صفحه ای که ایجاد کرده اید به عنوان صفحه اصلی خود تنظیم کرده و در صورت داشتن صفحه پست اضافه کنید..

اگر مایل هستید در این پست درباره نحوه تنظیم و ویرایش صفحه اصلی خود اطلاعات بیشتری در مورد پرداخت صفحه اصلی خود کسب کنید.

29. چگونه می توانم یک صفحه مخاطب ایجاد کنم?

فرم تماس با شماره 7

WordPress یک فرم تماس داخلی ندارد ، اما می توانید با استفاده از یک افزونه به راحتی یکی را اضافه کنید. فرم تماس 7 (رایگان) یا فرم های جاذبه (حق بیمه) را پیشنهاد می کنیم. هر دو به شما امکان می دهند یک فرم ایجاد کنید ، گزینه ها را شخصی سازی کنید و سپس با استفاده از کد کوتاه آن را در هر پست یا صفحه وارد کنید (به مثال فرم تماس با شماره 7 در بالا مراجعه کنید).

سفارشی سازی وردپرس

وردپرس بسیار مناسب و انعطاف پذیر است و به راحتی می توانید سبک زندگی شخصی خود را تغییر دهید. در اینجا نشانگرهایی در مورد نحوه یافتن سریع یا اضافه کردن گزینه های سفارشی سازی برای وب سایت وردپرس شما وجود دارد.

30. آیا می توانم از فونت های گوگل در وب سایت وردپرس استفاده کنم?

البته! بسیاری از مضامین حق بیمه شامل یکپارچه سازی فونت های Google داخلی هستند ، بنابراین همه کاری که باید انجام دهید این است که گزینه های فونت را در زیر پیدا کنید ظاهر> سفارشی سازی> فونت / تایپوگرافی یا در بخش پنل تحت یک بخش تایپوگرافی.

اگر موضوع شما شامل این ویژگی ها نیست ، همیشه می توانید افزونه شخص ثالث را نصب کنید.

31. آیا می توانم رنگ های تم خود را سفارشی کنم?

آره! سه روش برای شخصی سازی رنگ ها و استایل شما وجود دارد.

 • ابتدا وارد وب سایت وردپرس خود شوید و به آن بروید ظاهر> سفارشی سازی و ببینید آیا گزینه های داخلی وجود دارد که جزئی از موضوع شما هستند یا خیر.
 • دوم ، اگر گزینه هایی برای عنصر موضوعی که می خواهید سفارشی سازی کنید وجود ندارد ، می توانید یک افزونه ویرایشگر مستقیم CSS مانند Yellow Pencil را نصب کنید تا بتوانید سبک مورد نظر را کلیک کنید ، ویرایش کنید.
 • سوم ، شما می توانید یک موضوع کودک ایجاد کنید و ویرایش های صفحه شیوه نامه خود را بسازید (ما فقط در صورت کد نویسی راحت این کار را توصیه می کنیم و با ایجاد یک موضوع کودک وردپرس آشنا هستید).

32. چگونه می توانم طرح بندی صفحه خود را سفارشی کنم?

اگر می خواهید صفحه خود را تغییر دهید یا طرح بندی ارسال کنید ، ساده ترین گزینه استفاده از سازنده صفحه WordPress است. این افزونه ها شامل سازنده های کشیدن و رها کردن آسان هستند ، بنابراین می توانید صفحات ، پست ها و حتی انواع پست های دلخواه (مانند کارمندان یا صفحات فروشگاه) ایجاد کنید. می توانید این عملکرد را در راهنمای سازنده صفحه ویژوال آهنگساز ما پیش نمایش دهید.

گزینه دوم ایجاد تم کودک و ایجاد تغییرات دستی در موضوع است. در این شرایط بسیار مهم است که شما به یاد داشته باشید که از یک موضوع کودک استفاده می کنید ، در غیر این صورت هنگام به روزرسانی موضوع ، کلیه ویرایشهای شما از بین می رود (برای امنیت و عملکرد تم نیز مهم است که شما همیشه موضوع خود را به روز می کنید – بنابراین از بروزرسانی ها چشم پوشی نکنید!).

سئو وردپرس

SEO بخشی عظیمی از ساختن یک وب سایت موفق است ، اما در ابتدا می تواند گیج کننده باشد. در اینجا نکات مفیدی برای کمک به شما در جهت گیری درست ذکر شده است!

33. سئو چیست؟?

SEO برای بهینه سازی موتور جستجو کوتاه است. این امر بر نحوه رتبه بندی نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند Google ، Bing و Yahoo است. فاکتورهای زیادی وجود دارد که سئو از جمله کیفیت محتوا ، بک لینک ها ، داده های ساختاری ، نقشه های سایت و موارد دیگر در نظر می گیرد.

34. آیا WordPress SEO دوستانه است?

وردپرس سئو دوستانه است اما تمام کارها را برای شما انجام نمی دهد. WordPress راه اندازی شده است تا بتواند سئو خود را مدیریت و بهبود بخشید ، اما انتقال وبلاگ شما به وردپرس احتمالاً رتبه بندی موتورهای جستجو را تغییر نخواهد داد.

35. چگونه می توانم SEO خود را بهبود بخشم?

یکی از ساده ترین راه های بهبود سئو خود با افزونه وردپرس است. توصیه می کنیم از SEO Yoast استفاده کنید که گزینه هایی را برای موارد زیر اضافه می کند:

 • عنوان ها و متا
 • پیوندهای اجتماعی
 • نقشه های XML
 • پودرهای سوخاری
 • و بیشتر

همچنین در مورد نکات جالب سئو در وبلاگ های معتبر مانند موز, جوان, اهورف, بک لینک یا حتی نکات SEO در وردپرس WPExplorer در وبلاگ.

سرعت بخشیدن به WordPress

سرعت وب سایت مهم نیست که از چه بستری برای اجرای وب سایت خود استفاده کنید ، برای هر مدیر وب سایت مهم است. اما با وردپرس روشهای زیادی وجود دارد که می توانید وب سایت خود را به صورت جی پی اس بهینه و سرعت بخشید.

36. چگونه می توان وب سایت وردپرس خود را سرعت بخشید?

روشهای زیادی وجود دارد که می توانید وردپرس را بهینه سازی و سرعت بخشیدید. در اینجا چند روش برای بهبود سرعت سایت شما آمده است:

 • ذخیره کردن وردپرس را فعال کنید
 • PHP خود را ارتقا دهید
 • در میزبانی بهتر سرمایه گذاری کنید
 • یک موضوع با کیفیت را انتخاب کنید
 • افزونه های خود را پاک کنید
 • بهینه سازی تصاویر
 • پایگاه داده خود را پاک کنید
 • از CDN استفاده کنید

37. ذخیره سازی وردپرس چیست؟?

حافظه پنهان وردپرس به صورت پویا نسخه HTML وب سایت شما را برای بازدید کنندگان شما ذخیره و ارائه می دهد. این فشار کمتری به منابع سرور شما وارد می کند ، جستجوی پایگاه داده را محدود می کند و می تواند مدت زمان لازم برای ارائه صفحات شما را سرعت بخشد..

38. آیا باید از افزونه caching استفاده کنم?

لازم نیست از افزونه حافظه پنهان استفاده کنید ، اما می تواند به سرعت بخشیدن به وب سایت شما کمک کند. در واقع ما فقط توصیه می کنیم اگر از قبل حافظه پنهان را در هاست خود نصب کرده اید از افزونه حافظه پنهان صرفنظر کنید. در غیر این صورت نمی توانید امتحان کنید WP Super Cache یا W3 Total Cache (دو مورد از محبوب ترین افزونه های حافظه پنهان رایگان برای WordPress).

39. CDN چیست؟?

CDN مخفف Content Delivery Network است. CDN نسخه هایی از وب سایت شما را ذخیره می کند محتوا (به طور خاص تصاویر ، پرونده های Javascript و CSS) و تحویل می دهد آن را برای خوانندگان خود با استفاده از یک شبکه سرورها در سراسر جهان به این ترتیب وقتی خوانندگان از داده های وب سایت شما بازدید می کنند ، از روی سرور نزدیک به آنها بارگیری می شود. CDN همچنین تمایل به پاسخگویی و بارگذاری بسیار سریع با حداقل خرابی دارد.

اگر می خواهید CDN را آزمایش کنید تا ببینید آیا این می تواند به سرعت وب شما کمک کند ، نتیجه گیری ما از بهترین خدمات رایگان CDN برای وردپرس را بررسی کنید. این مکان بسیار خوبی برای شروع بدون نیاز به سرمایه گذاری یک بخش تغییر در جبهه است.

40- تفاوت یک افزونه caching با CDN چیست؟ و آیا من به هردو احتیاج دارم?

افزونه حافظه ذخیره سازی و نسخه HTML وب سایت شما را کاهش می دهد تا درخواست های پایگاه داده را کاهش داده و سایت شما را تسریع کند. CDN دارایی های وب سایت شما را (تصاویر ، CSS ، Javascript) برای افزایش سرعت سایت و استفاده کمتر از پهنای باند ، ذخیره و در خدمت آنها می کند. استفاده از آن ضروری نیست ، اما برای سریعترین وب سایت ممکن هر دو باید از آنها استفاده کنید.

41. در صورت نصب افزونه های زیاد ، وب سایت من را کند می کند?

ما این سوال را بسیار کم مشاهده می کنیم و جواب آن است شاید. مسئله معمولاً با تعداد افزونه هایی که نصب می کنید نیست بلکه اندازه ، عملکرد و کیفیت افزونه ها است.

 • افزونه های بزرگ: همه چیز به جز افزونه های سینک آشپزخانه شامل ویژگی هایی برای تقریباً همه مواردی است که مدیریت افزونه را برای شما به عنوان کاربر آسان می کند ، اما می تواند وب سایت شما را کند کند زیرا هرچه یک افزونه واحد بیشتر انجام دهد ، به منابع بیشتری نیز نیاز خواهد داشت..
 • درگیری پلاگین: مهمترین موضوعاتی که در رابطه با افزونه ها مشاهده می کنیم ناسازگاری یا ویژگی های کپی شده است. برخی از افزونه ها هنگام نصب در همان وب سایت به راحتی کار نمی کنند (برای مثال ، WooCommerce با W3 Total Cache کار نمی کند). به همین ترتیب ، شما واقعاً باید از عملکرد تکراری دوری کنید. شما فقط به یک افزونه کشویی ، یک افزونه سئو ، یک افزونه امنیتی و غیره نیاز دارید.
 • کیفیت پایین: ممکن است با افزونه ای روبرو شوید که عالی به نظر می رسد اما پس از نصب آن کند می شود یا وب سایت شما کاملاً متوقف می شود. متأسفانه بسیاری از افزونه های دارای کدگذاری ضعیف در سراسر وب شناور هستند ، به همین دلیل ما همیشه توصیه می کنیم از منابع پلاستیکی برای منابع معتبر استفاده کنید (مانند WordPress.org یا CodeCanyon).

امنیت وردپرس

WordPress توسط بیش از 1 در 4 وب سایت استفاده می شود ، بنابراین این حس را دارد که می تواند هر از گاهی به یک هدف تبدیل شود. اما اگر چند نکته اصلی برای رعایت امنیت وب سایت WOrdPress خود دنبال کنید ، این نگرانی برای شما وجود ندارد..

42. چگونه می توانم اطمینان حاصل کنم که وب سایت من ایمن است?

بهترین راه برای ایمن ماندن وب سایت شما ، دنبال کردن چند مرحله ساده است:

 1. استفاده کنید کلمات عبور قوی برای همه حسابهای کاربری.
 2. بگیر پشتیبان گیری از وب سایت وردپرس خود (در اینجا یک راهنمای مفید در مورد چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از WordPress وجود دارد).
 3. به روز رسانی نصب ، مضامین و افزونه های وردپرس خود را (اگرچه توصیه می کنیم ابتدا به روزرسانی های مربوط به نصب localhost یا در یک سایت مرحله بندی را تست کنید). و اگر موضوع یا افزونه ای را که اکنون استفاده می کنید در دو سال گذشته به روز نشده اید ، ممکن است بخواهید تغییر یک مورد جدید را در نظر بگیرید.
 4. بارگیری های غیرقانونی را نصب نکنید مضامین و افزونه های حق بیمه ، که تقریباً همیشه شامل کد مخرب (ویروس ، اسپم ، پشتیبان هکرها و غیره) هستند.
 5. فقط استفاده کنید افزونه ها و مضامین وب سایت های قابل اعتماد. ما توصیه نمی کنیم از انجمن ها یا سایت های اشتراک گذاری شخص ثالث (تورنت) بارگیری کنید. اگر از صحت وب سایت مطمئن نیستید ، بررسی مشتری ، رتبه بندی موارد و حساب های اجتماعی را بررسی کنید.

43. آیا روشی آسان برای مدیریت امنیت وردپرس من وجود دارد؟?

اگر نمی خواهید در مورد امنیت وب خود نگران باشید ، پیشنهاد می کنیم یک برنامه میزبانی با مدیریت خوب که شامل پشتیبان روزانه ، فایروال ها و اسکن نرم افزارهای مخرب برای ایمن نگه داشتن سرور خود است ، انتخاب کنید. و اگر می خواهید یک لایه اضافی اضافه کنید ، یک افزونه امنیتی مانند آن را در نظر بگیرید iThemes Security یا کلمه.

44. هرزنامه چیست?

هرزنامه موضوع غیرقانونی ، اظهارنظرهای نامربوط ، نامناسب و ناخواسته ، پینگ و حتی برچسب های رسانه های اجتماعی است که هنگام اجرای یک وب سایت در برخی مواقع دریافت خواهید کرد. معمولاً اینها رباتها هستند و افراد واقعی در وب سایت شما کامنت نمی گذارند.

45. در مورد اسپم چه کاری می توانم انجام دهم?

یکی از بهترین راه حل های کنترل اسپم در وب سایت وردپرس با استفاده از آن است آکیسمت افزونه توسط Automattic (سازندگان WordPress). Akismet با استفاده از انواع ویژگی ها و تنظیمات داخلی ، به فیلتر کردن ، از بین بردن و جلوگیری از هرزنامه کمک می کند. اگر از ماژول تفسیر JetPack استفاده می کنید ، آنگاه شانس دارید – همه نظرات به صورت خودکار از طریق فیلترهای Akismet اجرا می شوند.

بلکه به کمک یک افزونه وب سایت خود را مدیریت می کنید؟ شما می توانید قوانین سختگیرانه اظهار نظر را از طریق داشبورد زیر فعال کنید تنظیمات> بحث. با فعال کردن گزینه های اصلی وردپرس فقط کاربران مجاز به ورود به سیستم می توانند اظهار نظر کنند و نیاز به تأیید دستی برای کلیه نظرات دارند که می توانید از هرزنامه جلوگیری کنید اما این زمان بر است و ممکن است کاربران را از اظهار نظر منصرف کند..

کسب درآمد با وردپرس

داشتن یک وب سایت برای قرار گرفتن در معرض عالی است ، اما آیا می دانید که می توانید از وب سایت خود نیز درآمد کسب کنید تا هزینه خود را پرداخت کند (و سپس برخی از آنها)؟ در اینجا برخی از متداول ترین سؤالات ذکر شده است

46. ​​آیا می توانم با وردپرس درآمد کسب کنم?

بله، تو میتونی! یک راه برای درآمدزایی با وردپرس وجود دارد – این کل تجارت ما است ، بنابراین ما اثبات زندگی هستیم.

47. چند روش آسان برای کسب درآمد با وردپرس وجود دارد?

آسانترین راه برای کسب درآمد از وب سایت شما استفاده از ترافیک وب سایت شما با ارائه نقاط تبلیغاتی و توصیه محصولات وابسته و یا با راه اندازی فروشگاه خود است..

 • تبلیغات: ساده ترین کار برای کسب درآمد از وب سایت شما این است که نقاط تبلیغی را در سربرگ ، نوار کناری ، پاورقی یا حتی در پست های خود وارد کنید. این کار با استفاده از شبکه های شخص ثالث مانند Adsense یا BuySellAds یا با انجام قراردادهای شخصی شما با تبلیغ کنندگان به راحتی انجام می شود..
 • بازاریابی وابسته: هنگامی که برای یک محصول به یک برنامه وابسته ملحق می شوید ، برای مراجعه مشتری به یک محصول یا تجارت ، جبران پولی دریافت خواهید کرد. بیشتر برنامه ها به محض تکمیل خرید یا درصدی از اولین خرید مشتری ، مبلغ تختی هستند.
 • راه اندازی یک فروشگاه: با وردپرس می توانید کالاهای دیجیتالی یا فیزیکی خود را بفروشید ، دوره های آنلاین ارائه دهید یا حتی خدمات ارائه دهید. امکانات بی پایان است – همه چیزهایی که شما نیاز دارید یک ایده عالی و یک افزونه معتبر تجارت الکترونیکی برای شروع است.

برای ایده های بیشتر در مورد چگونگی سودآوری با وب سایت خود ، به این راهنمای در مورد چگونگی کسب درآمد با وردپرس نگاهی بیندازید.

48- آيا قوانين خاصي هستم كه بايد به عنوان يك شركت از آنها تبعيت كنم?

اگر می خواهید از لینک های وابسته در وب سایت خود استفاده کنید ، بسیار مهم است که قوانین FTC (کمیسیون تجارت فدرال) را رعایت کنید. اینها بسیار مهم هستند و شامل سیاست های سختگیرانه ای در مورد افشای استفاده از پیوندهای وابسته ، پست های حمایت شده (از جمله در رسانه های اجتماعی) ، راهنمایی های ارائه شده ، بررسی صادقانه محصولات و سایر موارد می شوند. بازدید از FTC وب سایت برای تکمیل قوانین و مقررات.

49. چگونه فروشگاه خودم را با وردپرس شروع کنم?

برای ساختن فروشگاه با وردپرس کافی است یک افزونه تجارت الکترونیکی نصب کنید. گزینه های محبوب WooCommerce و Easy Digital Downloads است – هر دو گزینه عالی برای کارآفرینان جدید وب هستند.

50. الزامات فروشگاه تجارت الکترونیک چیست؟?

اگر قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود را دارید ، این را به خاطر بسپارید HTTPS برای جمع آوری داده های مشتری لازم است ، بنابراین قبل از راه اندازی وب سایت خود حتماً گواهی SSL خود را خریداری کنید (در غیر این صورت باید HTTP را به HTTPS هدایت کنید و این می تواند پیچیده باشد). همچنین می خواهید ایجاد صفحات را برای خود در نظر بگیرید استفاده از سایت و شرایط حریم خصوصی و همچنین سیاست بازپرداخت.

این البته علاوه بر تشکیل مستندات مورد نیاز در محل شما (کشور ، ایالت ، استان ، و غیره) برای فروش محصولات و / یا خدمات.

جایزه: سؤالاتی درباره WPExplorer

ما در مورد نحوه ساخت WPExplorer سوالات زیادی به دست می آوریم ، اما در اینجا 4 مورد برتر در هر هفته وجود دارد:

 • WPExplorer از چه موضوعی استفاده می کند? ما سفارشی است بنابراین شما نمی توانید آن را در وب پیدا کنید (متأسفم!).
 • از چه نویسنده ای استفاده می کنید? ما از جعبه نویسنده های سفارشی استفاده می کنیم ، اما جالب ترین افزونه Authorbox را توصیه می کنیم (که قبلاً در سایت خود از آن استفاده می کردیم).
 • از چه افزونه اشتراکی اجتماعی استفاده می کنید? متأسفانه این همچنین یک ویژگی سفارشی است که ما در وب سایت خود قرار داده ایم ، اگرچه می توانید با استفاده از Bloom یا Social Warfare نوار اشتراک گذاری اجتماعی به ظاهر مشابه ایجاد کنید.
 • چگونه می توانم یک اشکال را برای یک موضوع WPExplorer رایگان گزارش کنم? در سمت راست هر صفحه موضوع رایگان پیوندی به مخزن Github برای آن موضوع وجود دارد. فقط روی پیوند کلیک کنید ، زبانه مشکلات را انتخاب کنید و یک شماره جدید را باز کنید و نگاهی خواهیم داشت!

بسته بندی کردن

امیدوارم ما توانسته باشیم به برخی از سؤالات شما در مورد وردپرس پاسخ دهیم. اگر سوال شما در این لیست نبود ، لطفاً نظر دهید و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا پاسخی را برای شما فراهم کنیم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map