5 از بهترین گزینه های WooCommerce

بهترین گزینه های WooCommerce

هنگامی که فروش هر چیزی آنلاین است ، شکی نیست که WooCommerce مورد علاقه فراری است. با نزدیک به 60 میلیون بار بارگیری ، تقریبا 30٪ از مشاغل آن را برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین انتخاب می کنند. درک این مسئله دشوار نیست – چرا WooCommerce نصب ، استفاده و سفارشی سازی آسان است. علاوه بر این ، صدها برنامه افزودنی به کاربران امکان می دهد توابع دلخواه خود را اضافه کنند. گفته می شود ، WooCommerce ممکن است مناسب ترین وب سایت ها نباشد. ممکن است فقط یکی از ویژگی هایی که برای وب سایت شما بسیار مهم است ، از دست نرود. بنابراین ، چه چیزی شما را از بررسی رقابت و جستجوی بهترین گزینه های WooCommerce باز می دارد?


برخلاف WooCommerce ، برخی از این راه حل های جایگزین میزبان نرم افزار تجارت الکترونیک مانند Shopify و BigCommerce هستند. اما برخی دیگر نیز هستند که راه حل های تجارت الکترونیکی خود میزبان ، مشابه WooCommerce هستند. از جمله این موارد ، Magento و OpenCart هستند.

نرم افزار میزبان تجارت الکترونیکی یک بسته آماده برای خرید است که در آن لازم نیست نگران میزبانی یا امنیت باشید. سطح پشتیبانی نیز بیشتر است. از طرف دیگر ، نرم افزار تجارت الکترونیکی خود میزبان کمی بیشتر D-I-Y است. آنها به شما نیاز دارند تا با میزبانی عالی وردپرس ، نرم افزارهایی مانند WordPress و WooCommerce را بارگیری و نصب کنید ، و متناسب با نیاز فروشگاه آنلاین خود آن را سفارشی کنید. مزیت بزرگ این است که شما کنترل کامل بر شخصی سازی و داده های فروشگاه خود دارید.

بیایید به بررسی برخی از بهترین گزینه های WooCommerce بپردازیم.

1. بارگیری آسان دیجیتال

ما با Easy Downloads Digital ، افزونه ای که مخصوص فروش کالاهای دیجیتال بصورت آنلاین طراحی شده است ، شروع خواهیم کرد. تقریبا بلافاصله وب سایت وردپرس شما را به یک فروشگاه دیجیتالی آنلاین تغییر می دهد ، زیرا هر ویژگی مهم برای این منظور در این افزونه قرار دارد. شما به راحتی قادر خواهید بود تا تم ها ، کتابهای الکترونیکی ، آلبوم های موسیقی ، افزونه ها یا فایلهای PDF را بفروشید و بدون هیچ زحمتی فقط با افزونه اصلی آنها را پرداخت کنید..

بهترین گزینه های WooCommerce - بارگیری های دیجیتال اضافی

برای هر کارکرد اضافی ، برنامه های افزودنی رایگان و پولی (از جمله برنامه های افزودنی شخص ثالث) به راحتی در دسترس است. می توانید از آنها برای اضافه کردن دروازه های پرداخت ، صورتحساب ، ارسال پیام ، اضافه کردن بررسی ، پنجره ها و موارد دیگر استفاده کنید.

آنچه جذاب تر می کند این است که افزونه اصلی رایگان است ، در حالی که برنامه های افزودنی را می توان به صورت جداگانه خریداری کرد (دقیقاً مانند WooCommerce). همچنین می توانید افزونه هایی را که با 99 دلار در سال شروع می شود ، خریداری کنید.

بارگیریهای دیجیتال ، صفحات محصول دیجیتال را بطور شهودی ایجاد می کند. این یک صفحه پرداخت ساده است که باعث می شود PayPal و پرداخت های آمازون بی درنگ در دسترس قرار بگیرند. با افزونه پرداخت 40+ ، افزونه با اکثر مضامین و افزونه های وردپرس سازگار است. این سیستم همچنین شامل یک سیستم وابسته داخلی ، آنالیز ، سیستم تخفیف و بازپرداخت و موارد دیگر است.

اگر نمی دانید که WooCommerce اجازه فروش محصولات دیجیتال را می دهد ، مطمئن شوید که چنین می کند. اما باید کمی تنظیم و انتخاب گزینه ها را طی کنید. با بارگیریهای دیجیتال اضافی ، افزونه اصلی به کل عملکردهای مرتبط با فروش محصولات دیجیتال مراقبت می کند. این موارد شامل بازاریابی ، مدیریت حساب های مشتری ، بارگیری پرونده ها ، کدهای تخفیف ، ادغام شرکت های وابسته و سبد خرید است. بسیاری از این کارکردها پس از پرداخت WooCommerce به برنامه های افزودنی پرداخت می شوند. علاوه بر این ، اگر کالای بدنی را نمی فروشید ، ویژگی های WooCommerce مربوط به فروش کالاهای فیزیکی باعث می شود که به طور غیر ضروری مورد پسند شما جمع شود.

آیا این بدان معنی است که شما نمی توانید کالاهای بدنی را با بارگیریهای دیجیتال اضافی بفروشید؟ به هیچ وجه ، افزودنیها در این زمینه به شما کمک نمی کنند.

بیایید اینگونه بگوییم – اگر شما به طور عمده کالاهای فیزیکی می فروشید ، WooCommerce مناسب تر است. اما اگر فیلم ، موسیقی ، نرم افزار ، اسناد دیجیتال ، عکس یا مجوزها نان و کره آنلاین شما است ، بارگیری های دیجیتال اضافی باید انتخاب برتر شما باشد.

2. خرید

Shopify یک راه حل میزبانی شده است که به بیش از نیم میلیون صاحب فروشگاه آنلاین اعم از بزرگ و کوچک منجر می شود. هر کسی می تواند بدون ارائه جزئیات کارت اعتباری ، این نرم افزار مقیاس پذیر را به مدت 14 روز بصورت رایگان امتحان کند. در عرض چند دقیقه می توانید فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید و آماده پذیرش سفارش و پرداخت از سراسر دنیا باشید.

خریدن

در پایان دوره آزمایشی خود ، می توانید برنامه هایی را انتخاب کنید که از 9 دلار در هر ماه (Lite) تا 299 دلار در هر ماه (Advanced) شروع می شود. و اگر یک اپراتور سطح Enterprise هستید ، تیم در Shopify برنامه هایی را برای شما تنظیم می کند. برای بیشتر مبتدیان ، بسته اصلی با قیمت 29 دلار در هر ماه کافی است. شما به راحتی می توانید کانال های فروش جدید اضافه کنید ، محصولات و موجودی را مدیریت کنید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید سفارشات را در یک مرحله انجام داده و روند فروش و رشد را پیگیری کنید.

Shopify مجهز به داشبورد است که شامل یک سازنده کامل تجارت الکترونیک ، با هاستینگ ، نام دامنه ، طراحی ، مضامین و بازاریابی است. هنگام استفاده از Shopify Payments هزینه معاملاتی جداگانه وجود ندارد.

اگر می خواهید فروشگاهی را نشان دهید که نشانگر شما باشد ، می توانید با کشیدن و رها کردن آسان ، یکی را پیش بروید. 100+ تم آماده تلفن همراه در دسترس هستند تا فروشگاه شما عالی به نظر برسد ، در حالی که صدها برنامه برای تقویت عملکرد فروشگاه وجود دارد. اگر به هر دلیلی گیر کرده اید ، از حمایت کارشناسان از قبل تأیید شده که می توانند به شما در سفارشی سازی طراحی و عملکردها کمک کنند خوشحال می شوید. با پشتیبانی ساعتی ، حداقل خرابی است.

اگر مبتدی هستید که نمی خواهید به میزبانی یا پرداخت های امنیتی یا پردازش بپردازید ، اما یک فروشگاه کاملاً کاربردی را می خواهید ، Shopify یک شرط مطمئن است.

افزونه WP Shopify WordPress

Shopify با وردپرس نیز سازگار است. با نصب WPShopify می توانید از دکمه Shopify Buy استفاده کرده یا زندگی خود را راحت تر کنید. این افزونه دستی همگام سازی با فروشگاه Shopify ، محصولات شما را وارد می کند و گزینه ای برای درج دکمه Buy شما را نیز شامل می شود.

3. Gumroad

Gumroad به شما کمک می کند تقریباً هر آنچه را که می خواهید بصورت آنلاین بفروشید – کالاهای دیجیتالی یا فیزیکی ، اشتراک و حتی کالاهای از پیش سفارش داده شده. اگر یک بند خلاقانه در شما به وجود بیاید ، مکان بسیار خوبی برای فروش است و می خواهید آن را به استفاده تجاری تبدیل کنید. بنابراین هنرمندان ، عکاسان ، طراحان و نویسندگان – به این بستر تجارت الکترونیک توجه بیشتری کنند. کاربران WordPress می توانند از a استفاده کنند افزونه برای جاسازی Gumroad در وب سایتهای خود.

Gumroad

اگر کالاهای دیجیتال ثروت شماست ، خوشحال می شوید که می توانید چندین نسخه از محصول خود را ارائه دهید ، کلیدهای مجوز تولید کرده و کد تخفیف را ارائه دهید. با افزودن یک علامت ‘+ به محصولات ، همچنین می توانید از مشتریان بخواهید آنچه را که می خواهند بپردازند. برای اینکه مطمئن شوید محصول شما به اشتراک گذاشته نشده است ، جلوگیری از سوءاستفاده داخلی ، مهر زدن PDF یا خاموش کردن بارگیریها وجود دارد.

با دسترسی به کتابخانه های محتوا و کلیدهای مجوز برای نرم افزار ، می توانید فروش همه نوع اشتراک های مکرر و برنامه های عضویت را آسان کنید. مشتریان نیز از گزینه های پرداخت و پرداخت آسان خرسند خواهند بود. آنها قادر به ایجاد یک حساب کاربری و نگه داشتن کلیه مطالب در یک مکان یا هدایت آن به Dropbox یا Kindle یا هر مقصد استاندارد دیگر خود خواهند بود.

Gumroad دارای امکاناتی است که پشتیبانی کاملی از فروش محصولات فیزیکی را نیز دارد. از انواع محصولات و محدودیت عاقلانه کشور در فروش ، تعیین نرخ حمل و نقل ، تخفیف و پیشنهادات فروش ، Gumroad همه این موارد را دارد.

اینجا متوقف نمی شود – Gumroad محصولات شما را در هر کجا که باشد برای مخاطبان شما قابل مشاهده می کند. پیش نمایش های سفارشی شده برای کانال های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر ، و آدرس های اینترنتی سفارشی برای محصول شما برای تبلیغ مارک تجاری برخی از راه هایی است که در مورد آن می خواهند. وقتی با تجزیه و تحلیل قدرتمند ترکیب می شوید ، می فهمید که چه چیزی برای شما کار می کند و چه چیزی نیست. گردش اتوماتیک اتوماتیک به شما کمک می کند تا با یادداشت های تشکر ، به روزرسانی و موارد دیگر درگیر مشتریان باشید.

Gumroad برای شروع آزاد است ، اما به عنوان شما ارتقا به ویژگی های حرفه ای ، 10 دلار در ماه پرداخت می شود. برای فروشهایی که از طریق برنامه کشف آنها انجام می شود ، 10٪ هزینه اضافی نیز وجود دارد.

افزونه Gumroad WordPress

Gumroad نیز با وردپرس بسیار آسان است. اگر نمی خواهید از کد استفاده کنید ، فقط افزونه رایگان آنها را نصب کنید. این افزونه شامل یک کد کوتاه آسان برای اضافه کردن روکش Gumroad و ابزارک های تعبیه شده برای محصولات شما است.

4. عضوپرس

اگر به دنبال فروش اشتراک یا عضویت هستید ، واقعاً نیازی به فراتر از MemberPress ندارید. تقریباً تمام ویژگی های مورد نیاز برای این افزونه در دسترس است – بارگیری های دیجیتال ، صفحات قیمت گذاری ، مدیریت اشتراک ، محتوای قطره و تولید کد کوپن. علاوه بر این ، این افزونه ادغام کد دلخواه خود را با آن آسان می کند. بنابراین می توانید به هر صورت که بخواهید آن را سفارشی کنید.

عضوپرس

بسته به اشتراک اعضا ، MemberPress به شما امکان می دهد دسترسی به پست ها ، فیلم ها ، فید ها و انواع دیگر مطالب خود را کنترل کنید. این کاملاً با WordPress ادغام می شود تا بتواند محتوا ، انجمن ها و انجمن ها را مدیریت کند. همچنین با سایر راه حل های شخص ثالث برای پردازش پرداخت ، بازاریابی وابسته و سایر موارد ، بدون هزینه اضافی ، ادغام می شود.

برای فروش عضویت یا اشتراک با استفاده از WooCommerce ، باید چندین برنامه افزودنی جداگانه را خریداری کنید و همه اینها می توانند هزینه بیشتری نسبت به MemberPress داشته باشند. و در حالی که MemberPress از پشتیبانی بسیار خوب مشتری خود متمایز است ، WooCommerce تعداد بیشتری دروازه پرداخت را ارائه می دهد.

این خدمات در 3 طرح ارائه می شود – برنامه اولیه با 129 دلار در سال ، برنامه Plus با 249 دلار در سال و Pro Plan با 349 دلار در سال. ضمانت برگشت 14 روزه نیز وجود دارد. MemberPress یک راه حل مطمئن برای هر کسی است که به دنبال فروش عضویت ، اشتراک ، دوره ها یا محصولات دیجیتال است.

5. مگنتو

مگنتو یک سکوی کامل مستقل است که شامل هر ویژگی تجارت الکترونیکی مطلوب است و درجه بالایی از شخصی سازی را ارائه می دهد. این احتمال وجود دارد که شما هرگز در جستجوی برنامه افزودنی با Magento نباشید. برخلاف WooCommerce ، تنظیم یا سفارشی سازی کار ساده ای نیست و بسیاری از ما ممکن است برای این امر به حرفه ای احتیاج داشته باشیم.

مگنتو

Magento برای مشاغل بزرگ که به دنبال رشد سریع هستند مناسب است. این به راحتی می تواند نیازهای پیشرفته تجارت الکترونیکی از عملیات در بازارهای بین المللی را برآورده کند. مهمتر از همه ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا یک رویکرد اول برای تلفن همراه اتخاذ کنید تا بتوانید در حال رشد بازار خرید و فروش موبایل باشید.

ادغام وردپرس Magento 2

و می توانید با استفاده از یک افزونه به راحتی فروشگاه Magento خود را با WordPress ادغام کنید. گزینه دیگر گزینه Magento2WordPress است ادغام محصولات Mag, که لیستی از محصولات ساده را ارائه می دهد.

متأسفانه ، Magento ارزان نمی آید ، و قیمت گذاری بلافاصله آشکار نیست. به احتمال زیاد باید از خدمات شرکای پیاده سازی استفاده کنید و بسته به اینکه چه کسی انتخاب کنید ، هزینه متفاوت است. بهتر است با یک شریک دارای مجوز Magento همراه باشید ، زیرا این پلتفرم با به روزرسانی ها و تغییرات منظم پیچیده است. یک گزینه رایگان و منبع باز نیز وجود دارد ، اما این ویژگی ها به مراتب محدود هستند.

که بهترین جایگزین WooCommerce برای شما است?

WooCommerce یک راه حل عالی برای اکثر فروشگاه ها است. اما ، همانطور که قبلاً نیز گفتم ، ممکن است یکی از این گزینه های WooCommerce مناسب تر باشد. این خصوصاً در مواردی است که افزونه اصلی با محصولات اصلی فروشگاه شما مطابقت دارد. سپس تصمیم گیری آسانتر می شود – بارگیری آسان دیجیتال برای محصولات دیجیتال ، Gumroad برای افراد خلاق ، MemberPress برای فروش عضویت ، Magento برای مشاغل بزرگ و سریع در حال رشد و خرید برای کسانی که به همه چیز احتیاج دارند.

نظر شما چیست؟ آیا گزینه تجارت الکترونیکی دیگری را پیشنهاد می کنید؟ ما دوست داریم بدانیم که شما چه فکر می کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map