5 نکته اساسی در مورد حسابداری WooCommerce

5 نکته اساسی در مورد حسابداری WooCommerce

حسابداری ممکن است دردناک باشد ، اما همه ما می دانیم که این یک ضرورت است. اگر می خواهید تجارت شما رشد کند (یا حتی به کار خود ادامه دهید) ، باید شماره های خود را به ترتیب تهیه کرده و برای هر فصل مالیاتی آماده شوید.


آیا فکر فصل مالیات باعث استرس و اضطراب شما می شود؟ آیا می خواهید آن فرم های مالیاتی را برای فروشگاه آنلاین WooCommerce خود تهیه کنید؟ آیا احساس می کنید بینشهای تجاری خود را مانند آنچه نمی بینید ، زیرا حساب خود را در یک صفحه گسترده اجرا می کنید?

اگر جواب مثبت است ، این 5 نکته اساسی در مورد حسابداری WooCommerce ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید! این نکات را پیاده سازی کنید ، و دفعه بعد که مالیات بعدی نزدیک می شود ، کاملاً آماده خواهید شد!

قبل از غرق شدن ، بگذارید این حرف را با گفتن این نکته که مقدماتی که در ادامه بیان کردیم اضافه نکند و کارهای اضافی را بر برنامه زمانبندی مشغول شما بیفزاید. در واقع ، آنها احتمالاً باعث کاهش حجم کار شما خواهند شد! پیشنهادات ما را در زیر و مالیات بعدی که در مرحله زیر قرار دارید ، با پا زدن پای خود با یک لیوان وینو در دست اجرا کنید.

آماده شیرجه رفتن هستید؟ ما با اصول اولیه شروع خواهیم کرد!

1. تعیین قوانین مالیات بر فروش و Nexus

هنگام راه اندازی فروشگاه آنلاین و آماده سازی برای فروش محصولات یا خدمات خود ، یکی از اولین مواردی که باید در مورد آن فکر کنید ، مالیات است. اگرچه جذاب ترین موضوع نیست ، باید آن را پوشش دهد. این ممکن است در ابتدا مانند یک مانع باشد ، اما WooCommerce منابع بسیاری را برای پشتیبانی مالیات تنظیم شده شما فراهم می کند. خبر خوب این است که هنگامی که قوانین مالیات بر فروش خود را مشخص کردید ، قادر خواهید بود WooCommerce را برای شارژ مالیات فروش پیکربندی کنید بطور خودکار!

قوانین مالیات بر فروش و Nexus را تعیین کنید

توجه – برای فعال کردن برگه تنظیمات مالیاتی ابتدا باید جعبه را فعال کنید تا “نرخ مالیات و محاسبات” را در زیر تنظیمات عمومی فعال کنید.

برای اطمینان از درک کامل تعهدات مالیاتی خود ، توصیه می کنیم با یک حسابدار ملاقات کنید. موقعیت تجاری شما ، محصولاتی که می فروشید و Nexus مالیاتی نرخ مالیات مورد نیاز برای شارژ را تعیین می کنند. به خاطر داشته باشید که اینها ممکن است از نظر استان ، ایالت و کشور متفاوت باشند.

شاید لازم نیست مالیات فروش را جمع کنید ، یا شاید شما یکی از افراد خوش شانس باشید که به همه مشتریان نرخ تعیین شده را متهم می کند. اگر اینگونه نباشید ، ممکن است خود را مجبور به محاسبه و جمع آوری مالیات بر اساس آدرس حمل و نقل مشتری کنید. در صورت بروز این موارد ، ما به شدت پیشنهاد می کنیم برای بررسی و تنظیم مالیات خود وقت صرف کنید.

… و این ما را به مرحله بعدی می رساند!

2. تنظیم قوانین مالیاتی در WooCommerce یا استفاده از افزونه مدیریت مالیاتی

پس از تعیین تعهدات مالیاتی در تجارت ، زمان آن است که مالیات خود را در فروشگاه آنلاین خود پیکربندی کنید. WooCommerce خود امکان شارژ مالیات فروش را برای هر سفارش به صورت خودکار ارائه می دهد. این می تواند به طور خودکار مالیات را بر اساس محصولات مشتری ، آدرس حمل و نقل و / یا مناطق مالیاتی شما محاسبه و شارژ کند. این بدان معنی است که هر بار که چیزی را می فروشید ، WooCommerce می تواند بطور خودکار مالیات فروش مناسب را شارژ کند.

اگر تجارت شما رابطه مالیاتی از شما می خواهد كه مالیات فروش را بر اساس آدرس حمل و نقل مشتری یا در ایالت های مختلف یا كشور شارژ كنید ، ممکن است خودتان را در تنظیم صدها قانون مالیات (و همچنین اطمینان از به روز بودن همه آنها در هر زمان) بیابید. در این صورت ، یک افزونه محاسبه مالیات اتوماتیک ممکن است بسیار مفید باشد.

تنظیمات افزونه TaxJar

پلاگین هایی مانند TaxJar و Avalara AvaTax به طور خودکار تمام محاسبات مالیاتی شما را مدیریت می کند – و آنها حتی به گزارش و تشکیل این مالیات کمک می کنند. آنها سپس این اطلاعات را به همراه می آورند تا اطمینان حاصل کنند که مالیات فروش به درستی در سفارش WooCommerce شما شارژ شده است.

بنابراین کدام افزونه محاسبه مالیاتی را باید انتخاب کنید؟ TaxJar و Avalara محبوب ترین گزینه ها هستند. پیشنهاد می کنیم این دو مورد را از نظر قیمت و ویژگی ها ارزیابی کنید تا دریابید که چه چیزی برای تجارت شما مفید است. شاید متوجه شوید که قیمت TaxJar پایین تر است ، اما Avalara ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد.

3. همگام سازی داده های WooCommerce در یک بستر حسابداری

اکنون که تنظیم مالیات فروش خود را تنظیم کرده اید ، سوال بعدی این است: چگونه آن را پیگیری می کنید؟ شما باید بتوانید مالیات بر فروش خود را که شارژ شده است ، ارائه و تبدیل کنید ، و باید مطمئن باشید که شماره های داده شده دقیق هستند. نکته مهم ما برای پیگیری مالیات فروش شما ، به همراه سایر چهره های قابل توجه مانند درآمد فروش شما ، همگام سازی داده های شما با یک سکوی حسابداری است.

همگام سازی داده های WooCommerce در یک بستر حسابداری

WooCommerce یک بستر تجارت الکترونیکی است ، نه یک بستر حسابداری. سطح جمع آوری داده های حسابداری را که باید برای فصل مالیات آماده کنید یا بینش های اساسی در مورد عملکرد شغلی خود را مشاهده نمی کنید ، ارائه نمی دهد. با این وجود ، شما می توانید تمام داده های WooCommerce را وارد یک بستر حسابداری کنید تا از نزدیک مالی خود را ردیابی کنید و همچنین تمام داده های خود را در یک مکان قرار دهید..

محبوب ترین بستر حسابداری است QuickBooks. چندین نسخه مختلف QuickBooks وجود دارد و محبوب ترین آن QuickBooks Online است. در هر زمان ممکن است از هر دستگاهی به این پلتفرم دسترسی پیدا کنید. QuickBooks ویژگی های بسیار مفیدی مانند ردیابی آسان هزینه (فقط گرفتن یک عکس از رسید!) و همچنین گزینه های صورتحساب را ارائه می دهد.

QuickBooks هزینه ای بین 40 تا 70 دلار در هر ماه برای شما خواهد داشت و به سرعت در مدت زمان و کاری که موجب صرفه جویی در هزینه های خود می شود پرداخت می کند. در حقیقت ، ممکن است این کار به اتمام برسد که بسیاری از کارهایی را که باید حسابدار برای آن پرداخت کنید ، به اتمام برساند.

راه اندازی شرکت QuickBooks شما معمولاً حدود 30 دقیقه طول می کشد و ما پیشنهاد می کنیم ضمن تنظیم ، با یک حسابدار ملاقات کنید..

پس از تنظیم QuickBooks ، ممکن است شروع به وارد کردن داده های فروش WooCommerce خود در QuickBooks کنید. اگرچه از لحاظ فنی می توانستید فروش WooCommerce خود را بصورت دستی وارد کنید ، در صورتی که بیش از تعداد انگشت شماری از سفارشات داشته باشید ، می تواند کمی زمان ببرد. خوشبختانه ، روشهایی برای خودکارسازی این روند وجود دارد!

همگام سازی QuickBooks برای WooCommerce توسط MyWorks

همگام سازی QuickBooks برای WooCommerce توسط MyWorks به طور خودکار تمام داده های WooCommerce را با پلت فرم حسابداری QuickBooks شما همگام سازی می کند.

توصیه برتر ما همگام سازی داده های WooCommerce و QuickBooks به صورت خودکار با استفاده از همگام سازی QuickBooks برای WooCommerce توسط نرم افزار MyWorks. همگام سازی تمام فروش ، مشتری ، محصول ، موجودی ، داده های پرداخت و موارد دیگر را به خود اختصاص می دهد و آن را با QuickBooks همگام سازی می کند. این همه به صورت خودکار و در زمان واقعی اتفاق می افتد و نیازی به وقت اضافی برای تلاش شما نیست.

نتیجه؟ همه داده های فروش شما به صورت خودکار با QuickBooks همگام سازی می شوند و به درستی طبقه بندی می شوند! بعد می توانید درآمد ، هزینه ، هزینه کالاها و موارد دیگر را پیگیری کنید! سطح موجودی حتی بین WooCommerce و QuickBooks به روز می شود!

4. چهره های کلیدی را ردیابی و گزارش کنید

چهره های کلیدی را ردیابی و گزارش کنید

هنگامی که فروشگاه WooCommerce خود را با یک سیستم عامل حسابداری مانند QuickBooks همگام سازی می کنید ، می توانید با ردیابی چهره های مهم ، سلامت تجاری خود را از نزدیک کنترل کنید. این ارقام مهم شامل درآمد ، هزینه ، هزینه کالاهای فروخته شده و سود شما می باشد.

سیستم عامل های حسابداری اجرای این گزارش ها را بسیار آسان می کند ، و QuickBook حتی داشبورد مروری را ایجاد می کند که به شما امکان می دهد سلامت یک شغل خود را با یک نگاه نظارت کنید. همانطور که قبلاً گفتیم ، با همگام سازی داده های فروش WooCommerce خود را در بستر حسابداری خود ، در هر زمان شماره های دقیقی خواهید داشت و به تبع آن قادر خواهید بود سلامت هر کسب و کار خود را در هر زمان کنترل کنید!

توصیه می کنیم گزارشات را اجرا کنید و آشتی حساب های شما غالبا. انجام این کار مانند مراجعه به پزشک است – بهتر است قبل از رشد به طور مرتب چک کنید و هر مشکلی را مشاهده کنید!

یکی از مهمترین چهره هایی که برای نظارت بر آن وجود دارد ، جریان نقدی شما است. اگر حساب کاربری جداگانه ندارید ، پیشنهاد می کنیم یک حساب کاربری ایجاد کنید. جدا کردن منابع مالی کسب و کار شما از منابع مالی شخصی شما همه چیز را آسان تر می کند. آسانترین راه برای اطمینان از کسب و کار شما در کسب درآمد ، تماشای جریان نقدی شما است. مواردی که وارد می شود را ردیابی کنید و آنچه را که مشخص می شود ردیابی کنید تا مطمئن باشید می توانید تمام تعهدات مالی را به موقع برآورده کنید.

در مرحله بعد ، ما نیز پیشنهاد می کنیم ردیابی خود را دنبال کنید موجودی و هزینه کالاهای فروخته شده. این یک چهره کلیدی برای درک آنچه شما واقعاً از هر کالای فروخته شده استفاده می کنید ، است. حتی ممکن است متوجه شوید که با فروش برخی کالاها در حال از دست دادن پول هستید! QuickBook ها به راحتی می توانند این مسئله را برای شما محاسبه کنند ، بنابراین باید فقط به آمار و ارقام توجه کنید.

نکته مهم دیگر این است هزینه ها! بستر حسابداری شما همچنین می تواند هزینه های شما را طبقه بندی کند – بنابراین به تعداد کل و همچنین به شماره های فردی توجه کنید. ما همچنین پیشنهاد می کنیم هزینه های خود را به صورت ثابت یا متغیر طبقه بندی کنید.

بعد ، حتماً کل خود را ردیابی کنید فروش و سود, حتی قبل از فصل مالیات لازم است هزینه مالیات خود را در فصول مالیاتی بیاورید و پول خود را برای تأمین اعتبار اختصاص دهید.

5- آخرین مهلت های خود را بدانید

نحوه برنامه ریزی ارسال وردپرس به صورت عمده

از دست دادن مهلت مانند گم شدن روز تولد است – به جز دفاتر مالیاتی هرگز اشتباهی را که انجام داده اید فراموش نخواهند کرد! آخرین مهلت های خود را جستجو کنید ، آنها را به تقویم خود اضافه کنید ، هشدار تنظیم کنید ، هر کاری را که لازم است به خاطر بسپارید انجام دهید. حتی خدمات حق بیمه نیز وجود دارد تقویم سازگاری LegalZoom که می توانید از آنها استفاده کنید تا بالاتر از برنامه گزارش خود باشید. فقط پرونده را به موقع فراموش نکنید!

به خاطر داشته باشید که حتی ممکن است نیاز به تشکیل مالیات های سه ماهه داشته باشید. اگر مطمئن نیستید ، با حسابدار خود تماس بگیرید. آنها بهترین دوست شما در هنگام اعداد هستند!

در حالی که می توانید حسابداری خود را برون سپاری کنید ، اگر زودتر از وقت آماده شوید و سیستم های خودکار را در آن مستقر کنید ، دفعه دیگر که فصل مالیات به وجود می آید ، دیگر نگرانی ندارید! اکنون می توانید با سردردهای حسابداری و جعبه کفش پر از رسیدی خداحافظی کنید و سلامی راجع به حسابداری بدون درز و نگران گفتن سلام.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map