5 راه برای افزایش ترافیک به وب سایت وردپرس با قدرت Pinterest

5 راه برای افزایش ترافیک به وب سایت وردپرس با قدرت Pinterest

پینترست دومین مراجعه کننده در زمینه ترافیک رسانه های اجتماعی پس از فیس بوک است که تعداد مراجعه کنندگان بیشتری نسبت به توییتر ، StumbleUpon و Reddit دارد. اگر تاکنون وقت خود را برای توسعه استراتژی Pinterest خود سرمایه گذاری نکرده اید ، احتمال دارد که شما در یک منبع عظیم از ترافیک گم نشوید.


خوشبختانه ، حضور در پینترست لازم نیست دشوار باشد. تاکتیک های ساده زیادی وجود دارد که می توانید در آن استفاده کنید که به قدرت سیستم عامل کمک می کند و باعث افزایش ترافیک وب سایت شما می شود. با ساختن متناسب با محتوای Pinterest و گذراندن مدتی پین کردن ، می توانید وب سایت خود را با مخاطبان گسترده جدیدی معرفی کنید.

در این مقاله ابتدا نحوه کار پینترست توضیح داده می شود و چرا باید یک استراتژی مناسب برای وب سایت خود در نظر بگیرید. سپس ما پنج راه برای شما فراهم می کنیم که بتوانید از Pinterest ترافیک بیشتری کسب کنید.

بیایید ترک کنیم!

مقدمه ای برای Pinterest

پینترست یک سایت رسانه های اجتماعی است که پیوندها را به صورت “پین” در یک شبکه به سبک سنگ تراشی نمایش می دهد. صفحه اصلی Pinterest فید تصاویر (هرکدام به یک صفحه وب مرتبط است) را بر اساس تنظیمات و فعالیت قبلی شما نشان می دهد. هنگامی که بر روی پین کلیک می کنید ، نشان داده می شود که تصویر بزرگتر و جزئیات اضافی را نشان می دهد. هنگامی که دوباره کلیک کردید ، به منبع تصویر منتقل شده اید – خواه یک پست وبلاگ ، مقاله خبری یا انواع دیگر صفحه وب.

گذشته از مشاهده پین ​​در فید ، می توانید پین ها را در صفحه های عمومی یا خصوصی خود یا تابلوهای گروهی که عضو آن هستید ذخیره کنید. Pinterest همچنین دارای موتور جستجوی دیداری داخلی است ، بنابراین می توانید کلمات کلیدی یا عباراتی را برای مشاهده پین ​​های مرتبط وارد کنید.

نمونه ای از نتیجه جستجو Pinterest

نمونه ای از نتیجه جستجو Pinterest.

در سال 2015 ، پینترست از 100 میلیون علامت کاربر فعال پیشی گرفت و رشد خود را ادامه می دهد. با 75 میلیارد پین و 2 میلیارد جستجوهای ماهانه ، از این بستر به عنوان منبع بالقوه ترافیک غافل نیست. اگر قبلاً برای Pinterest ثبت نام نکرده اید ، اکنون آن را امتحان کنید و در حال پین کردن باشید!

5 راه برای رشد ترافیک وب سایت شما با قدرت Pinterest

مانند هر بازاریابی در رسانه های اجتماعی دیگر ، مهم است که یک استراتژی پینترست را که به فکر حداکثر رساندن است ، بکار بگیرید تا بتوانید بیشترین مراجعه را داشته باشید. به شما اجازه می دهد تا در پنج تاکتیک که می توانید برای هدایت ترافیک Pinterest به وب سایت خود استفاده کنید ، جستجو کنید.

1. دکمه های اشتراک گذاری Pinterest را به وب سایت خود اضافه کنید

قبل از اینکه Pinterest بتواند به عنوان یک ابزار ارجاع عمل کند ، محتوای شما باید در واقع روی این سیستم عامل ظاهر شود. می توانید محتوای خود را پین کنید ، اما می خواهید مطمئن شوید که دیگران نیز به راحتی می توانند آن را پین کنند. این کار را می توان از طریق فعال کردن دکمه های اشتراک اجتماعی – به ویژه دکمه های Pinterest – در وب سایت خود انجام داد ، اگر قبلاً این کار را نکرده اید. روش های زیادی برای درج دکمه های به اشتراک گذاری Pinterest در سایت شما وجود دارد. در اینجا تعداد کمی از آنها هستند:

 1. اگر تو داری جت پک, تو می توانی دکمه های اشتراک گذاری ساده اجتماعی را فعال کنید – از جمله دکمه Pinterest.
 2. همچنین می توانید از یک اختصاصی استفاده کنید افزونه Pinterest برای اضافه کردن پینش کن دکمه تصاویر ، صفحات و ارسال های خود را.
 3. اگر می خواهید گزینه های سفارشی سازی بیشتری داشته باشید ، افزونه رسانه های اجتماعی مانند آن را در نظر بگیرید MashShare یا دکمه های اشتراک گذاری آسان اجتماعی برای وردپرس.

2. از گرافیک های مخصوص Pinterest در وب سایت خود استفاده کنید

هنگامی که محتوای خود را از طریق دکمه های اختصاصی به Pinterest به اشتراک می گذارید ، سایت به طور خودکار تصاویر را از صفحه یا جای دیگر سایت شما جمع می کند. به طور معمول چندین گزینه چیدمان پین برای انتخاب وجود دارد:

سه گزینه پین ​​از یک پست وبلاگ کشیده شده است

Pinterest طرح های پین متعددی را برای محتوا ارائه می دهد.

نشان داده شده است که انواع خاصی از گرافیک ها در Pinterest عملکرد بهتری دارند و با استفاده از بازپرداخت ها و کلیک های بیشتری ، عملکرد بیشتری دارند. ممکن است بخواهید در مورد گرافیک اختصاصی Pinterest در پست ها یا صفحات خود فکر کنید تا بتوانید موفقیت پین های خود را به حداکثر برسانید.

در اینجا چند نکته برای ایجاد آن تصاویر آورده شده است:

 1. از ابعاد مناسب استفاده کنید: اندازه گرافیکی پین معمولی است 736px x 1104px, اما اخیراً روند پین های طولانی تر با ارتفاعات تا 2061px وجود داشته است.
 2. اضافه کردن پوشش های متن: داشتن عنوان یا توضیحی روی تصویر شما خواننده را آگاه می کند و آنها را به کلیک ترغیب می کند.
 3. از یک طرح ثابت استفاده کنید: ایجاد قالب با یک ابزار طراحی را در نظر بگیرید مانند بوم. یک چیدمان مداوم برای تمام تصاویر Pinterest شما به ایجاد یک تصویر برند منسجم کمک می کند. همچنین در طولانی مدت کار طراحی را به حداقل می رساند.
 4. تصاویر را در پست خود مخفی کنید: با توجه به ابعاد آنها ، ممکن است متوجه شوید که گرافیک های خاص Pinterest در پست ها یا صفحات شما به خوبی ظاهر نمی شوند. در صورت بروز این موارد ، می توانید با بسته بندی آنها با یک قطعه کد ساده ، از نمایش تصاویر در قسمت جلوی سایت خود جلوگیری کنید.

همچنین ، اگر می خواهید در مورد ایجاد پین های کامل اطلاعات بیشتری کسب کنید ، Pinterest یک راهنمای مفید را منتشر کرده است.

3. پین غنی را فعال کنید

عنوان صفحه Rich Pins.

پین غنی به طور خاص برای مشاغل برای اضافه کردن اطلاعات و ویژگی های اضافی به پین ​​خود است. شش نوع Rich Pins در دسترس است و ویژگی های اضافی به نوع استفاده شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، یک برنامه پین خواهد داشت نصب دکمه ، و پین ها را قرار دهید شامل نقشه و اطلاعات تماس:

مثال و شرح مختصری از پین های مقاله

فعال سازی Rich Pins ساده است و راهنمایی کامل را می توانید در آن مشاهده کنید وب سایت Pinterest.

4- از SNAP برای اتوماتیک کردن پین ها استفاده کنید

افزونه SNAP WordPress

اگر نمی دانید چند بار باید سنجاق کنید ، مطالعات نشان داده اند افرادی که روزانه 15 تا 30 بار پین می زنند بهترین نتیجه را می گیرند. با این حال ، این امر برای بسیاری از افراد بسیار غیر عملی است که این کار را بصورت دستی انجام دهند ، جایی که SNAP ( افزونه خودکار پوستر شبکه های اجتماعیاین ابزار یک برنامه وب و موبایل است که به شما امکان می دهد برنامه های سنجاقک (و توییت ، اشتراک گذاری و غیره) خود را قبل از زمان برنامه ریزی کنید. نه تنها به عنوان سکویی برای پین کردن ، بلکه به شما امکان “چرخش” پیام ها ، انتخاب تصاویر و موارد دیگر را نیز می دهد..

5- به اعضای هیئت مدیره در Pinterest بپیوندید

سرانجام ، در حالی که بیشتر کاربران چندین صفحه شخصی را در Pinterest ایجاد می کنند ، می توانید به آن بپیوندید تخته های گروه. آنها می توانند صدها هزار دنبال کننده داشته باشند ، به معنی افراد بیشتری برای دیدن و نوشتن مجدد مطالب شما. منابع زیادی برای اطلاع از برخی استراتژی های عالی برای پین کردن هیئت مدیره گروه وجود دارد ، و بسیاری از افراد که استراتژی های خاص خود را برای استفاده از آنها تدوین کرده اند.

شما همچنین می توانید هیئت مدیره گروه خود را ایجاد کنید ، و تلاش کنید تا یک مقام پینترست در حوزه خود شوید. با دعوت از مشارکت کنندگان ، و به دنبال ایجاد گروهی از افرادی که پین ​​های شما را مشاهده و به اشتراک می گذارند ، می توانید محتوای خود را نسبتاً منفعلانه منفجر کنید.


Pinterest به شما این امکان را می دهد تا حجم عظیمی از ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید. با این حال ، در حالی که شما ممکن است در مورد چگونگی استفاده از این بستر به عنوان یک روش موثر بازاریابی مطمئن باشید ، کار چندان سختی نیست.

با استفاده از پنج نکته ای که در این مقاله بیان کردیم ، می توانید در استفاده از قدرت Pinterest و رشد ترافیک وب سایت خود به خوبی در راه باشید..

برای دستیابی به ترافیک برای وب سایت خود ، کدام استراتژی محور Pinterest را اجرا خواهید کرد؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map