5+ دلایلی که باید Jetpack را امتحان کنید (دوباره)

اگر کاربر WordPress هستید ، احتمالاً از آن شنیده اید جت پک – هنگامی که تقریباً بیش از دو سال پیش برای کاربران WordPress.org منتشر شد ، آن را با ترکیبی از لذت و بدگمانی مورد استقبال قرار داد.


برای آن دسته از شما که نیستند با Jetpack با کودک Automattic آشنا است ، بسیاری از ویژگی های محبوب مختلف (و برخی از آن ها نه چندان محبوب) را در یک بسته بندی مرتب و مرتب درج می کند. برخی از مردم به همین دلیل آن را دوست دارند ، برخی دیگر از آن متنفر هستند.

اما من اینجا نیستم که از Jetpack متنفرم – از این گذشته ، من خودم از آن استفاده می کنم. من نشد برای مدت زمان طولانی تحت این تصور غلط که مبلغ زیادی ارائه نمی دهد ، اما پسر اشتباه کردم. در حالی که نقص های خود را دارد ، عشق زیادی به Jetpack و عملکردهای زیادی برای فشردن آن وجود دارد.

در این پست قصد دارم جزئیات جزئی از ویژگی های Jetpack را پوشش دهم ، اما آنها مورد علاقه من هستند و به تنهایی باید شما را متقاعد کنند که این گزینه عالی برای سایت وردپرس شما است. اگر در مورد Jetpack اطلاعات بسیار کمی (یا هیچ چیز) می دانید ، یا حتی اگر از آن استفاده کرده اید و فکر که شما آن را دوست ندارید ، ادامه دهید. این مقدار زیادی برای ارائه دارد.

قبل از اینکه شروع کنیم…

قبلاً هم اشاره کردم که دلایلی وجود دارد که مردم مانند Jetpack را دوست ندارند. راستش ، استدلال آنها را می فهمم. تقریباً قطعاً است در نظر گرفته شده است به عنوان وسیله نقلیه برای ارائه خدمات حق بیمه و می تواند کمی در تحقق آن بسیار تحمل کند ، اما شما همیشه این انتخاب را داشته باشید که از ارائه حق بیمه چشم پوشی کنید. به نظر من ، صعود (یعنی تمام ویژگی های رایگان) به خوبی ارزشش را دارد.

آنجا است با این حال فقط یک مورد که من در مورد آن را دوست ندارم ، و آن ویژگی فعال سازی خودکار است. در اصل ، اگر یک ماژول جدید به افزونه Jetpack اضافه شود ، به طور پیش فرض در سایت شما فعال می شود. خوشبختانه ، یک حل آسان برای این کار وجود دارد: فقط افزونه Manual Control for Jetpack را نصب و فعال کنید. این مانع از فعال شدن خودکار ویژگی های جدید می شود و به شما امکان کنترل کامل بر عملکرد سایت شما را می دهد.

با این کار ، بیایید درون چیزهای سرگرم کننده شیرجه بزنیم!

1. تبلیغ کنید

اگر یک وبلاگ نگار هستید ، تقریباً قطعاً حداقل حساب های رسانه های اجتماعی با فیس بوک و توییتر دارید (اگر اینگونه نیستید ، بلاگ نویسی نمی کنید ؛-)). یکی از کارهایی که همیشه مرا آزار داده است تبلیغ پست های جدید از طریق آن حساب های رسانه های اجتماعی است. خوشبختانه ، ماژول تبلیغاتی Jetpack همه مشکلات را از تبلیغ رسانه های اجتماعی حذف می کند.

حساب های رسانه های اجتماعی خود را فقط به Jetpack وصل کنید …

تنظیمات اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی

… و هر پست جدید برای آن حساب ها منتشر می شود:

ارسال نشر متا جعبه

همانطور که مشاهده می کنید ، همچنین می توانید پیام های سفارشی ایجاد کنید تا با مخاطبان خاص خود به اشتراک بگذارید. بسیار نرم و نرم است ، استفاده از آن بسیار آسان است و اشتراک گذاری پست های شما را به یک راه حل مطلق تبدیل می کند.

2. نظرات

در گذشته ، من زمان زیادی را صرف مشورت در مورد سیستم استفاده از نظرات کردم. من با پیش فرض (مثل همه) شروع کردم ، Livefyre را امتحان کردم ، سپس برگشتم. به نظر من فروتنانه ، شما نمی توانید آن را ضرب و شتم کنید.

در واقع ، معلوم است که شما می توانید (نوع). نظرات Jetpack سیستم پیش فرض نظرات را در نظر می گیرد و آن را با سس عالی فوق العاده می کند. بازدید کنندگان هم اکنون می توانند وارد سیستم شوند تا نظر خود را از طریق فیس بوک ، توییتر یا WordPress.com بگذارند.

علاوه بر این ، فرم براق و سکسی به نظر می رسد و تمایل دارد کاملاً با موضوع شما ادغام شود:

نظرات Jetpack

همانطور که مشاهده می کنید ، سیستم نظرات به روزرسانی شده گزینه هایی را نیز برای بازدید کنندگان برای مشترک شدن در نظرات و ارسال های جدید (شامل این ویژگی اختیاری توسط ماژول اشتراک های جداگانه کنترل می شود) شامل می کند. در اصل ، اظهارنظر و اشتراک برای خوانندگان درگیر بسیار ساده است ، یعنی دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید.

3. اشتراک گذاری

اشتراک اجتماعی چیزی است که بیشتر وبلاگ نویسان (خودم در آن گنجانده شده اند) وسواس دارند. ما عاشق دریافت این سهام اجتماعی هستیم. من شخصاً طرفدار بزرگی هستم Digg Digg و همچنان به استفاده از آن ادامه خواهید داد اما من همچنین از ماژول اشتراک گذاری Jetpack استفاده کنید:

اشتراک اجتماعی

همانطور که مشاهده می کنید ، گزینه های اشتراک گذاری اجتماعی فوق العاده به نظر می رسند و بدون هیچگونه سفارشی سازی لازم ، به زیبایی یکپارچه می شوند. راه اندازی نوار Digg Digg من فقط گزینه اشتراک گذاری را از طریق فیس بوک ، توییتر و + Google ارائه می دهد ، اما من از طریق ماژول اشتراک گذاری Jetpack از فرصت استفاده می کنم تا گزینه های مختلفی را در اختیار خوانندگان قرار دهم.

علاوه بر این ، قرار گرفتن این دکمه های اشتراک گذاری به عنوان یادآوری خوب گزینه اشتراک آنها ، در صورت نابینایی بودن کاربر از نوار کنونی شناور Digg Digg ، عمل می کند.

4. فرم تماس با ما

همه وبلاگ نویسان به فرم تماس نیاز دارند و Jetpack در آن قسمت قرار دارد. فقط ماژول را فعال کرده و دکمه جدیدی را در صفحه های پست / صفحه خود مشاهده خواهید کرد:

فرم تماس

به آن دکمه ضربه بزنید و یک صفحه ساده و شهودی خواهید گرفت که می توانید فرم تماس خود را بسازید:

فرم تماس

پس از اتمام کار ، فقط دکمه را کلیک کنید تا فرم اضافه شود و این همان است! اکنون مردم می توانند به سرعت و به راحتی در تماس باشند. نه تنها این ، بلکه اگر هم داشته باشید آکیسمت نصب شده در وبلاگ شما ، ارسال فرم فرم تماس از طریق سیستم ضد هرزنامه آن اجرا می شود ، بنابراین فقط می توانید پیامهای اصلی دریافت کنید.

5- آمار WordPress.com

این کار من را از زمان نصب آن پس انداز کرده است. اگرچه تقریباً قطعاً از آن استفاده می کنید تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل یا بسته تحلیلی دیگری مانند Analytics کلیک کنید (من از هر دو استفاده می کنم) ، ماژول آمار WordPress.com (در واقع یکی دیگر از بسته های تحلیلی) به خوبی قابل استفاده است.

چرا؟ از آنجا که داده های تحلیلی را درست در داشبورد وردپرس خود دریافت می کنید:

آمار WordPress.com

داشبورد وردپرس از لحاظ تبدیل شدن به یک مکان متمرکز برای کلیه داده هایی که می خواهید روزانه مشاهده کنید ، از پتانسیل های زیادی برخوردار است و افزودن آمارهای WordPress.com به این ترکیب فقط کاربردی تر می کند..

از آنجا که من حداقل یک بار در روز به داشبورد خود وارد می شوم تا نظرات و بارگیری های محصول اطلاعات خود را بررسی کنم (از طریق ویجت عالی بسیار جذاب Easy Digital Downloads Dashboard) ، این یک ذهنیت بخش است که بتواند تجزیه و تحلیل ها را در آنجا بگنجاند ، بنابراین مجبور نیستم زمان ورود به یک سرویس جداگانه. حتی بهتر ، آمارهای WordPress.com بار اضافی بر روی سرور شما نمی گذارد.

و خیلی چیزهای دیگر وجود دارد ….

من واقعاً فقط سطح را خراشیده ام. در حال حاضر Jetpack از 25 ماژول مختلف ساخته نشده است که در صورت تمایل به عملکرد آن ، هر یک از آنها نقش مهمی را بازی می کنند. سایر نکات برجسته شامل موارد زیر است:

 • اعلان ها از طریق نوار ابزار در قسمت جلویی سایت
 • امکان وبلاگ نویسی از طریق سرویس گیرنده ایمیل شما
 • ابزارک های نوار کناری اضافی
 • چکیده املا ، سبک و گرامر مبتنی بر هوش مصنوعی
 • گالری های تمام صفحه با نظرات و داده های متا
 • یک ویرایشگر مستقل CSS
 • یک موضوع تلفن همراه
 • WP.me ​​URL کوتاه

به علاوه حتی بیشتر وجود دارد. برای اکثر وبلاگ نویسان تعدادی ماژول وجود خواهد داشت که به طور بالقوه می توانند کاربرد بسیار خوبی داشته باشند ، بنابراین از شما می خواهم که به کاوش بپردازید!

صبر کن…

ممکن است در مورد Jetpack چند سوال (و لطفا در بخش نظرات زیر از آنها بپرسید) سؤال دارید ، اما سؤال دیگری وجود دارد که بیشتر از همه به من گوشزد می کند: نمی توانید افزونه های جداگانه را از WordPress.org بارگیری کنید که بیشترین تکرار را دارد. ماژول های Jetpack?

پاسخ من به آن هم بله و هم نه خواهد بود. بله – برخی از عملکردهای موجود در ماژول های Jetpack توسط افزونه های مستقل کپی شده است. من به عنوان مثال قبلاً به افزونه Digg Digg – مورد علاقه من برای به اشتراک گذاری اجتماعی – اشاره کردم. سپس وجود دارد فرم تماس با شماره 7؛ یک افزونه فرم تماس با بسیار محبوب. لیست ادامه دارد.

با این حال ، Jetpack چیزی را ارائه می دهد که افزونه های دیگر ممکن است نداشته باشند: شما از عملکرد زیبایی و کارایی کاملاً کدگذاری شده ای برخوردار خواهید بود که به طور مداوم برای آینده قابل پیش بینی به روز می شوند. این یک بزرگ فایده ای دارد و نباید از آن چشم پوشی کرد.

هر ماژول Jetpack که من استفاده کرده ام با مضامین وبلاگ های من یکپارچه شده است و به هیچ وجه مشکلی ندارد. قابلیت های اضافه شده همیشه عالی به نظر می رسند و دقیقاً همانطور که انتظار می رود رفتار می کنند. چه چیزی کمتر از Automattic انتظار دارید? این برای من مهمترین نقطه فروش Jetpack است – ضمانت عملی این که شما می توانید محصولی با کیفیت بدست آورید.

حالا دوست دارم بدست بیاورم شما نظر در مورد Jetpack ، بنابراین لطفا از این فرصت استفاده کنید تا نظر خود را در بخش نظرات زیر بدانید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map