5 مرحله آسان برای انتخاب یک موضوع وردپرس

شما نام دامنه خود را انتخاب کرده اید ، یک میزبان وب بزرگ را برای استفاده انتخاب کرده اید و یاد گرفته اید که چگونه با موفقیت وردپرس را نصب کنید. اکنون زمان آن رسیده است که “نگاه” خاص وب سایت خود را انتخاب کنید.


وردپرس از میزبان مضامین مختلف برای کمک به صاحبان سایت در ساختار و ارائه مطالب خود استفاده می کند. اگرچه موضوع پیش فرض ممکن است به اندازه کافی جذاب به نظر برسد (بیست و هفده موضوع بسیار جذاب است ، به ویژه اگر چند افزونه ضروری اضافه کنید) ، به معنای واقعی کلمه هزاران نفر دیگر وجود دارند که می توانند چرخش بی نظیری به وب سایت شما دهند. حتی اگر تعداد زیادی از مضامین را انتخاب کنید هیجان انگیز است ، اما می تواند تا حدودی پرتلاش باشد. وب سایت شما اساساً مانند کارت ویزیت جهانی شما است ، بنابراین انتخاب های شما باید با دقت انجام شود.

بنابراین ، از کجا شروع می کنید به انتخاب آن موضوع ایده آل از تمام گزینه های خارج از کشور؟ در اینجا پنج مرحله آسان برای محدود کردن انتخاب شما وجود دارد تا اینکه موضوع مناسب به یک برنده واضح تبدیل شود.

1. تصمیم بگیرید که آیا با یک موضوع رایگان یا پریمیوم بروید

یک موضوع وردپرس رایگان یا پریمیوم را انتخاب کنید

تن های رایگان تم موجود است دایرکتوری وردپرس, که ممکن است برای بسیاری از انواع وب سایت ها کار کند. با این حال ، به طور کلی توصیه می شود با یک موضوع برتر بروید که سطح شخصی سازی مورد نیاز شما را ارائه می دهد. مضامین Premium WordPress با یک مزیت اضافه شده نسبت به موارد رایگان ارائه می شوند. آنها به طور معمول با پشتیبانی مشتری همراه هستند ، بیشتر به روز می شوند ، معمولاً دارای ویژگی های بیشتری هستند و می توان آنها را متناسب با نیازهای خاص شما آسان تر از مضامین رایگان تنظیم کرد..

اگر تصمیم به خرید موضوع خود گرفتید ، به این نکته توجه کنید که آیا هزینه یکباره (Themeforest ، Creative Market ، Templatic و غیره) یا به صورت اشتراک ، ماهانه یا سالانه (از جمله مضامین های زیبا یا هزینه های دیگر) از شما کسر می شود یا خیر. چندتا را نام بردن). گزینه دوم به شما آزادی انتخاب می دهد تا از هر موضوعی که دوست دارید از آن ناشر خاص استفاده کنید. بدیهی است ، شما باید به بودجه خود نگاهی بیندازید تا بتوانید تعیین کنید که چقدر می خواهید (و قادر به صرف یک موضوع برتر) باشید.

به طور معمول ، هرچه مبلغ بیشتری برای یک موضوع پرداخت کنید ، ویژگی های بیشتری نیز می توانید انتظار داشته باشید. بیشتر تم های حق بیمه در محدوده 29 تا 89 دلار اجرا می شوند ، بنابراین اینگونه نیستند هم بسیار گران است مضامین پریمیوم پلاس اغلب شامل پشتیبانی حق بیمه هستند ، بنابراین اگر سوالی دارید می توانید به جای تکیه بر تالارهای رایگان WordPress.org از توسعه دهنده سؤال کنید. از آنجا که وب سایت شما یک سرمایه گذاری بزرگ است ، مطمئناً می خواهید وقت خود را برای در نظر گرفتن گزینه های خود بگذرانید و بفهمید کدام موضوع برای شما مناسب است.

2. موضوع وردپرس را با صنعت خود مطابقت دهید

طرح وردپرس خود را با صنعت خود مطابقت دهید

این ممکن است مانند یک فرد فاقد مغز به نظر برسد ، اما جزو اولین و مهمترین عواملی است که باید در نظر بگیرد. شما باید موضوعی را انتخاب کنید که مربوط به صنعت یا تجارت شما باشد. یک وب سایت با موضوع گلدار معنی چندانی برای تجارت نجاری نخواهد داشت. در عوض ، چیزی با چوب در پس زمینه موضوع بسیار مناسب تر خواهد بود. دقیقاً مانند وب سایت شرکت قطعات خودرو با موضوع مربوط به اتومبیل مطابقت دارد. اگر به انتخاب یک موضوع به راهنمایی نیاز دارید ، برخی از این پست ها را از WPExplorer انجام دهید:

 • نحوه ساختن یک وب سایت کلیسا با وردپرس
 • بهترین تم های پزشکی وردپرس برای پزشکان
 • بهترین مضامین وردپرس در املاک و مستغلات
 • بهترین تم های نمونه کارها وردپرس
 • باید دارای تم های Pinterest-like WordPress باشد

فقط مطمئن شوید که هر موضوعی که شما انتخاب می کنید با دقت نشان دهنده خدمات و ارزش های برند خاص شماست. به عبارت ساده تر: بازدید کنندگان خود را اشتباه نگیرید!

3. سازگاری مرورگر را تعیین کنید

سازگاری مرورگر قالب وردپرس خود را تعیین کنید

مهم است که اطمینان حاصل شود که موضوع جدیدی که شما انتخاب می کنید با همه مرورگرها سازگار است. بازدیدکنندگان مختلف به سایت شما به احتمال زیاد از مرورگرهای مختلف استفاده می کنند ، بنابراین ضروری نیست که هیچ یک را از حساب خارج کنید. بسیاری از طراحان فناوری ممکن است از مرورگرهای قدیمی مانند Internet Explorer بخاطر مشکلات سازگاری چشم پوشی کنند ، زیرا تعداد بیشتری کاربر بیشتر از این مرورگر به نفع نسخه های جدیدتر مانند Google Chrome استفاده می کنند. با این وجود ، هنوز تعداد زیادی از مرورگرهای اینترنتی در خارج از کشور وجود دارند که به مرورگرهای قدیمی تکیه می کنند ، بنابراین به سازگاری مرورگر موضوعی که فکر می کنید از وب سایت خود استفاده کنید ، توجه کنید..

قبل از اینکه به یک موضوع خاص متعهد شوید ، باید آن را در تعدادی از مرورگرها تست کنید. اگر از قبل وب سایت خود را فعال و راه اندازی کرده اید ، ساده ترین راه برای این کار بررسی Google Analytics است تا ببینید مرورگرهای بازدید کننده شما برای دسترسی به سایت شما از چه مرورگرهایی استفاده می کنند. احتمال وجود دارد ، شما باید همه مرورگرهای اصلی ، از جمله Firefox ، Safari ، Google Chrome و Internet Explorer را بررسی کنید..

Google Analytics مواردی را که بیشتر بازدید شما از آنها استفاده می کند نیز شناسایی می کند. شما می توانید استفاده کنید Browsershots.org برای آزمایش مرورگرها ، وقتی بدانید که در مورد کدام یک از آنها نگران هستید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مرورگر و نسخه مورد نظر خود را انتخاب کنید و Browsershots.org یک آزمایش را برای هر یک تولید می کند. سپس ، نتایج برای ارزیابی شما نمایش داده می شود.

4. موضوعی را انتخاب کنید که ساده برای ویرایش باشد

یک موضوع وردپرس را انتخاب کنید که ویرایش آن آسان باشد

امیدوارم تجارت شما به رشد خود ادامه دهد. و همانطور که اتفاق می افتد ، در طول مسیر تعدادی از تغییرات ایجاد می شود. ممکن است محصولات و خدمات جدیدی را بعداً از پایین خط شروع کنید ، یا در برخی از مکان ها جابجایی را انتخاب کنید. وب سایت شما باید از تمام تغییراتی که در کسب و کار شما اتفاق می افتد استفاده کند ، و به همین ترتیب ، انتخاب یک موضوع ساده برای ویرایش مهم است.

یک اشتباه رایج این است که موضوعی را انتخاب کنید که به شما نیاز دارد تا وارد کد شوید و همه چیز را فقط برای ایجاد یک تغییر ساده تغییر دهید. تعداد زیادی مضمون در آنجا وجود دارد و اگرچه به نظر می رسد شگفت انگیز هستند ، ممکن است ویرایش آنها نیز بسیار پیچیده باشد. به نظر می رسد همه چیز نیست. در عوض ، موضوعی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد همانطور که می بینید با چند کلیک ساده ماوس تغییراتی ایجاد کنید.

برای تأیید گزینه های سفارشی سازی موضوع کوتاه ، می خواهید ویژگی هایی از قبیل گزینه های رنگی ، انواع ارسال ، انواع وبلاگ و صفحات صفحه ای که در آن قرار دارد را بررسی کنید و در صورت نیاز به برخی ویژگی های خاص مورد نیاز (مانند تقویم ، نمایش نمونه کارها) ، و غیره) با آن همراه شوید.

مشخص کنید که این موضوع همراه با کد کوتاه یا سازنده صفحه است یا خیر. این به شما امکان می دهد توابع خاص یا عناصر صفحه را به پست و صفحات خود اضافه کنید. حتی اگر تعداد پلاگین های اضافی در آنجا وجود دارد (می توانید لیست ما را از بهترین افزونه های ایجاد کننده کد کوتاه و صفحه ایجاد کنید تا فقط چند مورد را ببینید) برای کمک به شما در شخصی سازی سایت خود ، در صورتی که عملکرد اصلی مورد نیاز شما قبلاً گنجانده شده باشد ، بسیار آسان تر خواهید بود. به همین دلیل است که انواع گزینه های سفارشی سازی قدرتمند در قالب Total WordPress ما قرار گرفته است.

5. به پشتیبانی فنی و به روز رسانی ها نگاه کنید

پشتیبانی تم وردپرس

برای موضوعی که انتخاب می کنید باید پشتیبانی فنی ارائه شود ، به ویژه اگر هزینه آن را بپردازید. منظور از پشتیبانی ، منظور ما از باگ ها و به روزرسانی های موضوع است – نه سفارشی سازی موضوع ، اگر به شخصی سازی های انجام شده نیاز دارید ، باید در نظر بگیرید که یک توسعه دهنده قالب وردپرس را استخدام می کنید یا از خدماتی مانند التو استفاده می کنید ، زیرا این خارج از محدوده پشتیبانی است..

برخی از مضامین وردپرس با پشتیبانی ایمیل همراه خواهند بود ، در حالی که سایرین فقط یک فروم برای نمایش داده شد. شما باید تعیین کنید که کدام گزینه برای شما مناسب است. آیا با زمان انتظار همراه با پاسخ های داده شده در یک انجمن ، خوب هستید یا به ارتباطات حساس به زمان بیشتری نیاز دارید؟ همچنین باید دریابید که آخرین به روزرسانی موضوع چه موقع ساخته شده است و از زمان انتشار اولیه موضوع چه تعداد به روزرسانی انجام شده است. مضامین خوب مرتباً به روز می شوند ، و به خصوص وقتی نسخه های جدید وردپرس منتشر می شوند (به عنوان مثال ، موضوع Total WordPress از WPExplorer به طور مداوم به روز می شود تا با آخرین نسخه وردپرس سازگار باشد ، و جدیدترین ویژگی هایی مانند ساختمان صفحه جلویی را در خود جای دهد. ).

شما بهتر است با موضوعات فعلی بروید. شما نمی خواهید که فقط با یک نسخه خطرناک بپردازید تا هنگام بیرون آمدن نسخه جدید وردپرس ، وب سایت خود را خراب کنید. شما باید اطمینان داشته باشید که توسعه دهندگان در پشت موضوعی که انتخاب می کنید به روز باشند و موضوع (های) خود را به روز نگه دارند.

نکته جایزه: بررسی ها را بخوانید

هنگامی که فکر می کنید موضوع را برای خود انتخاب کرده اید ، چند دقیقه طول بکشید تا نظرات سایر وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت را مطالعه کنید. جستجوی Google را در مورد نام موضوع و نام برنامه نویس انجام دهید. دریابید که دیگران در مورد آن چه می گویند. این پنج دقیقه تحقیق اضافی می تواند دل درد زیادی را برای شما به همراه داشته باشد!

نتیجه

وردپرس یکی از ساده ترین وسیله برای توسعه و تقویت حضور آنلاین شما را فراهم می کند. حتی کسانی که از لحاظ فنی زرنگ و دانا نیستند می توانند با استفاده از WordPress به عنوان سکوی انتخابی خود ، طی چند ساعت وب سایت را شلاق بزنند. فقط کافی است این مراحل سریع و ساده را برای انتخاب موضوع ایده آل برای سایت خود دنبال کنید تا از بسته بندی آن جدا شود!

حال ، آنچه می خواهم بدانم این است که چگونه می توانید در انتخاب موضوع برای سایت خود انتخاب کنید؟ آیا معیارهای فوق برای شما اهمیت دارد؟ یا اینکه یک متریک دیگر درگیر است؟ لطفا افکار خود را در زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map