5 نوع پشتیبانی از هر طراح وب نیاز دارد

5 نوع پشتیبانی از هر طراح وب نیاز دارد

راه اندازی یک وب سایت آسان نیست ، حتی کمتر از زمانی که در رأس مشاغل طراحی آزاد خود هستید. همراه با کارهای خلاقانه ، انتظار می رود سایت خود و همچنین نیازهای مشتری خود را با مشکل مواجه کنید.


چه تنها باشید و چه تیمی در پشت سر خود داشته باشید ، می تواند بسیار زیاد شود. اختلالات فنی مداوم ، افتادن ترافیک بازدید کننده یا بدافزارهایی که مجهز به آن نیستید ممکن است احساس ناامیدی و ناامیدی را برای شما ایجاد کند.

اما جاهای دیگری نیز وجود دارد که باید بپیچید. اگر تلاش می کنید در بالای این مسائل بمانید ، استفاده از یک تیم پشتیبانی تخصصی راهی عالی برای برگرداندن روی پای خود است – بنابراین می توانید این موارد را فراموش کرده و به طراحی خود برگردید.!

1. پشتیبانی از میزبانی وب

پشتیبانی از میزبانی وب

یک طراح وب بدون وب سایت نیست و همه وب سایت ها به میزبانی احتیاج دارند. در صورت بروز مسائل فنی ، اولین کسی که مشورت می کند اغلب ارائه دهنده میزبان است. این برنامه معمولاً رایگان است و اکثریت پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهند.

به یاد داشته باشید ، انتخاب یک میزبان جامد باید در اولویت کار باشد. یکی از پشتیبانی های مفید ، پشتیبان گیری رایگان ، ویژگی های اصلی امنیت و سئو ، و بهینه سازی وردپرس مواردی است که باید از آنها مراقبت کنید. برای ویژگی های غیر ضروری نیازی به صدور صد ها نفر نیست. در اکثر موارد ، فقط باید آن را با نرم افزار امنیتی یا بهینه سازی اضافی SEO تقویت کنید.

به طور خلاصه: به دنبال یک میزبان وب باشید که بیشتر یا تمام آنچه شما نیاز دارید را ارائه می دهد. پشتیبانی که مایل به همکاری با شما است ضروری است ، و هرگونه افزونه ای که نیاز به تهیه نسخه پشتیبان شخص ثالث یا مجموعه های امنیتی را از بین ببرد نیز فوق العاده است.

می توانید به سراغ شرکت های بزرگتری مانند Siteground یا Bluehost بروید ، اما گاهی اوقات انتخاب کردن برای تجارت کوچکتر بهتر است زیرا می تواند پشتیبانی تخصصی ارائه دهد.

ما به طور معمول میزبانی وردپرس مدیریت شده را توصیه می کنیم ، زیرا در بیشتر موارد آنچه را می پردازید پرداخت می کنید. انتخاب برتر ما WP Engine است (همان چیزی است که WPExplorer قدرت دارد) ، که چت زنده و پشتیبانی عالی را ارائه می دهد. بسته به طرحی که شما انتخاب می کنید ، آنها همچنین برای برنامه های سطح رشد و مقیاس پشتیبانی تلفن را ارائه می دهند. سایر گزینه های عالی عبارتند از Kinsta و Flywheel (گرچه در صورت تمایل به دیدن اطلاعات بیشتر می توانید لیست هاستینگ وردپرس ما را بررسی کنید).

با یک تیم دوستانه که ایمیل و پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهد ، یک شرکتی را در نظر داشته باشید. بررسی های آنلاین را برای شرکت های خوب که خدمات مشتری را در اولویت قرار دارند بررسی کنید و اشتباه نخواهید کرد.

2. پشتیبانی از تم و افزونه

پشتیبانی از تم و افزونه

اگر از مضامین یا افزونه هایی که توسط توسعه دهندگان شخص ثالث ساخته شده است استفاده می کنید ، ممکن است در بعضی مواقع به مشکلات یا درگیری بپردازید. قطع کردن تصاویر ، ناپدید شدن پست های وبلاگ و غیره. شما می توانید این مورد را با توسعه دهنده در نظر بگیرید و غالباً آنها از دیدن و ارائه پیشنهادات خوشحال می شوند. بیشتر سایت های دارای تم یا حق بیمه حاوی یک انجمن یا حداقل نظرات هستند که می توانید در مورد مشکل خود ارسال کنید. فقط به خاطر داشته باشید که هنگام درخواست کمک صادق باشید. اگر به تنهایی تغییراتی یا سفارشی سازی خود را انجام داده اید ، اطمینان حاصل کنید که برنامه نویس از این امر آگاه است ، بنابراین آنها می توانند به شما کمک کنند.

اگر این مسئله عمیق تر از آن چیزی باشد که بتواند به آنها کمک کند ، یا شما فقط یک تیم اختصاصی را می خواهید ، یک سرویس پشتیبانی معمولی وردپرس خوب کار می کند. فقط مطمئن شوید که آنها پشتیبانی از تم و افزونه را ارائه می دهند. دو شرکت که انجام می دهند WPFixIt, خدمات تعمیر سریع با هزینه یک بار ، و WPMaintainer, با تیم طراحی گرانقیمت اما بسیار حرفه ای.

3. به روزرسانی های WordPress و پشتیبانی فنی

به روزرسانی های وردپرس و پشتیبانی عمومی فنی

اگر از WordPress استفاده می کنید ، احتمالاً تاکنون می دانید که مدیریت آن همیشه آسان نیست. هر روز ، یک افزونه نیاز به بروزرسانی دارد ، سایت باید تغییر کند و هر بار دیگر چیزی منفجر شود. این هم در مورد وب سایتهای شخصی شما و هم برای مشتریانتان صدق می کند. شما یک طراح هستید! شما باید در ساخت یک وب سایت یا مضمون جدید کار کنید ، و به مسائل فنی جزئی نپردازید.

خوشبختانه ، خدمات زیادی برای نگهداری وردپرس وجود دارد که این کارهای دستی را کمتر تشدید می کنند و به شما اجازه می دهند تا دوباره به چیزهای سرگرم کننده برگردید. مثالها شامل Maintainn ، WP Curve ، WP Butler و موارد دیگر (فقط برای دیدن اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک کنید). یکی را انتخاب کنید که خدمات و خدمات مورد نیاز خود را در وهله اول و در حالی که در یک بودجه مناسب بمانید ارائه می دهد. چقدر وقت شما برای شما ارزش دارد?

به عنوان یک یادداشت اضافی: در حالی که ممکن است نتواند به روزرسانی های افزونه را برای شما به صورت خودکار بسازد ، شرکت میزبان شما ممکن است بتواند هنوز به شما کمک کند. به دنبال میزبانی باشید که از WordPress پشتیبانی کند و درمورد هر مشکلی که ممکن است در استفاده از آن استفاده کنید ، کمک می کند. همه میزبان ها پشتیبانی WP را ارائه نمی دهند ، بنابراین قبل از مراجعه به آنها برای کمک ، ببینید آیا با سیستم عامل آشنا است یا خیر.

پشتیبانی عمومی فنی

از WordPress استفاده نمی کنید؟ پشتیبانی فنی ممکن است ارزان نباشد. تقریباً هر طراح وب کمی از HTML ، CSS یا Javascript را می داند – اما هنگامی که مشکلات عمده ای رخ داد ، شما نمی دانید چه کاری انجام دهید.

قبل از تصمیم گیری در مورد مشاور فناوری اطلاعات ، بررسی های خارج از سایت را جستجو کنید و ببینید کاربران چه می گویند. این می تواند به معنای تفاوت بین انتخاب شرکتی باشد که ارزش زیادی ندارد ، حتی یک کلاهبرداری آشکار ، یا یک سرمایه گذاری با کیفیت.

4. امنیت سایت و پشتیبان گیری

امنیت سایت و پشتیبان گیری

وقتی وب سایت خود را در آنجا قرار می دهید ، خود را برای حمله احتمالی باز می کنید. وب سایت های بی گناه می توانند برای توزیع نرم افزارهای مخرب به بردارها تبدیل شوند یا باج افزار می تواند پرونده های مهم را به خود اختصاص دهد و تقاضای پرداخت کند. اگرچه نادر است ، این موقعیت ها یادآور اهمیت امنیت آنلاین است.

خوشبختانه ، ویژگی های امنیتی با سایر خدمات فناوری اطلاعات همراه هستند. با این حال ، اگر شما یک طرز فکر اول ایمنی را انتخاب کرده اید یا تصمیم گرفته اید از پشتیبانی عمومی فناوری استفاده کنید ، ابزاری که سایت شما را قفل کند ، ممکن است همان چیزی باشد که شما نیاز دارید.

برای امنیت ، ما Sucuri را به شدت توصیه می کنیم – مجموعه حمایتی که بسیار مناسب برای همه آنچه ارائه می دهد. همچنین می توانید فایروال خریداری کنید که همراه با محافظت از DDoS است. اگرچه افزونه ها و راه های زیادی برای بهبود امنیت وردپرس شما وجود دارد ، یک سرویس حرفه ای مانند Sucuri دفاع نهایی (برای شما و مشتری های شما) است.

درست مانند شرکت های IT ، قبل از سرمایه گذاری در یک سرویس امنیتی یا پشتیبان ، بررسی را بررسی کنید.

پشتیبان گیری

پشتیبان گیری از وب سایت خود ، اگرچه غالباً مورد غفلت واقع می شود ، از مهمترین کارهایی است که هر صاحب وب سایت باید انجام دهد. شما نمی دانید که چقدر آن تصاویر یا پست های وبلاگ یا پرونده های پایگاه داده را از بین ندیدید تا زمانی که آنها از بین نروند – توسط ویروس یا یک فاجعه طبیعی یا یک مصیبت دیگر از بین بروند. ما به شدت توصیه می کنیم یاد بگیرید که چگونه از وردپرس نسخه پشتیبان تهیه کنید ، چه به صورت کتابچه راهنمای کاربر و چه با خدماتی مانند VaultPress.

بیشتر مجموعه های خدمات فنی دارای پشتیبان گیری هستند ، بنابراین شاید نیازی به هزینه اضافی در این زمینه نباشد. میزبان ها ، سرویس های امنیتی ، بسته های پشتیبانی فنی – بیش از آنچه که احتمالاً وجود دارد ، یکی از آنها دارای این ویژگی مهم است. اگر بدبخت باشید ، به دنبال خدماتی مانند مراقبت از سایت WP. تهیه نسخه پشتیبان تهیه روزانه ، برنامه های مقرون به صرفه ، فضای بسیار زیاد … این همه چیزهایی است که باید به دنبال آن باشید.

5. پشتیبانی از SEO

پشتیبانی SEO

برای بهبود سئو وردپرس شما کار زیادی انجام می دهد. بهتر است این کار را انجام دهید وقتی از ابتدا شروع می کنید ، نه در وسط. با این حال ، خدمات بهینه سازی سئو می تواند برای افزایش بازدید کنندگان سایت بسیار ارزشمند باشد.

در حالی که به جستجوی یک متخصص SEO می پردازید ، مهم است که مراقب شیوه های فریبکارانه باشید که می تواند به رتبه بندی جستجو شما آسیب برساند یا شما را از موتورهای کامل حذف کند.. این راهنما توسط Google فقط چند شیوه سایه انداز ممکن است با آنها روبرو شوید.

اما نگذارید این امر شما را آزار دهد. فقط مطمئن باشید که همیشه تحقیقات خود را در مورد یک شرکت از قبل انجام دهید. ما آرزو می کنیم که بتوانیم یک شرکت خاص را برای این کار پیشنهاد کنیم ، اما صادقانه بگویم بستگی به تجارت و موقعیت مکانی شما دارد. اگر یک پیتزا فروشی هستید ، بهتر است با متخصصان محلی سئو کار کنید – احتمالاً با یک دفتر در شهر خود مشورت می کنید. آنها باید منطقه را بدانند ، و به شما کمک می کنند کلمات کلیدی مانند “بهترین پیتزا تورنتو” یا “پیتزا در مرکز شهر تورنتو” را هدف قرار دهید ، در صورتی که این مکان در آن واقع شده اید. مشاغل آنلاین (مانند WPExplorer) ممکن است فقط با یک شرکت از راه دور خوب کار کنند ، اما ترجیحا حرفه ای باشد که در صنعت خود تخصص دارد. برای WPExplorer ، به دنبال کسی خواهیم بود که طاقچه وردپرس را درک کند. شما ایده را می گیرید.

فاجعه بیشتر نیست

این که آیا یک شرکت تجاری مستقر یا یک شخص مجزا اولین شیرجه را به صورت آزاد انجام می دهد ، داشتن یک شبکه پشتیبانی برای گرفتن شما در هنگام بروز بحران مهم است..

اطمینان از اینکه میزبان وب انتخابی شما مفید و اختصاصی به مشتریان خود است ، می تواند شگفتی هایی را انجام دهد. اما اگر خود را کمی حمایت اضافی می خواهید ، شرکت های زیادی در آنجا حضور دارند که مایل به از بین بردن حجم کار هستند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، بررسی ها را بررسی کنید (یا حتی مستقیماً به شرکت مراجعه کنید) تا مطمئن شوید شخصی که انتخاب می کنید برای شما مناسب است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map