5 ابزار برای تست عملکرد وردپرس و سرعت سایت

ابزاری برای تست عملکرد وردپرس و سرعت سایت

آیا تابحال بنشینید و منتظر یک وب سایت بارگذاری آهسته هستید؟ شانس این است که به جای انتظار برای ثانویه های گرانبها برای بارگذاری سایت ، شما تصمیم به انتخاب آن گرفتید بازگشت دکمه. به عبارت دیگر ، اینترنت با سرعت و سرعت عمل می کند ، و اگر سایت شما قادر به ادامه خطر نیست ، خطر از دست دادن مشتریان ، بازدید کنندگان و مشترکان را برطرف کنید – به همین دلیل مهم است که به طور مرتب عملکرد وردپرس را آزمایش کنید و در سایت خود پیشرفت هایی ایجاد کنید.


سایتهای سریع از جذب کاربر ، نرخ تبدیل و حتی رتبه بندی موتورهای جستجو بهتر برخوردارند – زمان آن رسیده که سوار شوید. در این پست پنج ابزار را برای آزمایش عملکرد و سرعت سایت وردپرس خود بررسی می کنم تا بتوانید امروز تغییرات لازم را انجام دهید.

چرا سایت وردپرس شما کند است?

دلایل مختلفی وجود دارد که سایت شما می تواند بدتر از حد معمول عمل کند. سرعت بارگذاری سایت به سایت متفاوت خواهد بود ، اما چند عامل برای بیشتر سایتها وجود دارد.

برای وب سایت های وردپرس ، شایع ترین دلایل سرعت بارگذاری صفحه به ترتیب زیر است:

 • افزونه های دارای کد / ضعیف
 • تم های ضعیف
 • پرونده های بزرگ
 • میزبانی ضعیف (مناسب برای وب سایت شما نیست)

در زیر به شما نشان خواهیم داد که چگونه این مشکلات مشترک را برطرف کنید. با این حال ، قبل از اینکه به بهینه سازی وب سایت خود بپردازید ، باید ببینید که در وهله اول چقدر سریع عمل می شود.

ابزارهای برتر برای تست عملکرد وردپرس

ابزارهای زیر برای تست عملکرد وردپرس ، تصویری کاملی از نحوه عملکرد وب سایت شما ارائه می دهد. می توانید از یک ابزار واحد استفاده کنید ، یا از داده های همه آنها در رابطه با داده های وب مرجع متقابل استفاده کنید.

1. Google PageSpeed ​​Insights

Google PageSpeed ​​Insights

PageSpeed ​​Insights فرزند مغز Google است. این برنامه عالی وب اندازه گیری و تست عملکرد وردپرس در سایت شما در دستگاه های مختلف از جمله مرورگرهای دسک تاپ و موبایل. این امر در صورتی مفید است که بازدید کنندگان شما از انواع مختلف دستگاه ها و دستگاه ها به سایت شما دسترسی پیدا کنند.

2. ابزارهای Pingdom

ابزارهای Pingdom

پینگدوم یک ابزار رایگان است که اطلاعات مربوط به عملکرد کامل سایت از جمله زمان بار ، اندازه صفحه و همچنین تجزیه و تحلیل دقیق هر صفحه در وب سایت شما را در اختیار شما قرار می دهد. از همه مهمتر ، این برنامه سابقه عملکرد شما را ذخیره می کند ، بنابراین می توانید پیگیری کنید که آیا تلاش های شما برای بهبود زمان بارگذاری کار می کند یا خیر.

3. GTmetrix

تست عملکرد GTmetrix

گزارشی که GTmetrix ایجاد تاریخچه کاملی از سرعت بارگذاری وب سایت ، و همچنین گزارش مفصلی را ارائه می دهد که راهکارهایی برای بهبود عملکرد وب سایت شما را نشان می دهد. فراتر از ابزارهای تجزیه و تحلیل صفحه اولیه ، این ابزار وب همچنین دارای ویژگی پخش ویدیو است که شما را قادر می سازد مکان هایی را ببینید که تنگناهای سرعت بارگذاری در کجا رخ می دهد.

4. WebPagetest

WebPagetest

WebPagetest سرعت بارگیری سایت و تقسیم درجه عملکرد سایت شما را به شما می دهد. این منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد یک کشور را انتخاب کنید تا گزارش خود را از آن مشاهده کنید ، بنابراین می توانید نحوه عملکرد سایت خود را در سراسر جهان مشاهده کنید. اگر پایگاه کاربر بزرگی در خارج از کشور دارید ، این مفید است.

5. افزونه مرورگر YSlow

افزونه مرورگر YSlow

YSlow افزونه مرورگری است که به شما امکان می دهد عملکرد هر سایتی را که اکنون بازدید می کنید ردیابی کنید. زمان واقعی بار را به شما نمی دهد ، اما بیش از 20 نشانه عملکرد مختلف را تجزیه می کند. این می تواند به شما کمک کند مقایسه سایر سایت های رقبا را در طاقچه خود قرار دهید تا ببینید چگونه سایت شما ایستاده است.

گزینه هایی برای بهبود عملکرد سایت وردپرس شما

هنگامی که ایده روشنی از نحوه عملکرد سایت خود داشته باشید ، می توانید شروع به بهبود آن کنید. در زیر تعدادی از رایج ترین مقصرین صفحه بارگیری کند و کارهایی که می توانید برای رفع آنها انجام دهید ، پیدا خواهید کرد.

میزبانی تخصصی

WPEngine

ارزان ترین راه حل میزبانی هرگز بهترین انتخاب برای عملکرد بالا وب سایت نیست. میزبانی ارزانتر معمولاً پهنای باند اختصاصی برای تهیه هر جزئیات سایت وردپرس شما را ندارد (این یکی از راه هایی است که آنها می توانند هزینه های خود را بررسی کنند تا این قیمت های دیوانه وار را به شما ارائه دهند).

میزبانی مشترک می تواند هنوز هم نیازهای سایت شما را تأمین کند. شما فقط اول باید تحقیق خود را انجام دهید اگر به دنبال یک سرویس میزبانی اختصاصی وردپرس هستید ، هر یک از موارد زیر گزینه های عالی هستند:

حذف پلاگین های خاص را در نظر بگیرید

نمایش پرس و جو پلاگین وردپرس رایگان

می توان با استفاده از افزونه یکی دیگر از ویژگی های دیگر را به وب سایت خود اضافه کرد. بعلاوه ، بیش از 30،000 افزونه در دسترس است راهنمای افزونه WordPress تنها.

اگر قصد نصب افزونه را دارید ، اطمینان حاصل کنید که از کیفیت بالایی برخوردار باشد ، زیرا افزونه هایی با کدگذاری ضعیف می توانند سایت شما را کند کنند. هنگام انتخاب یک افزونه ، اطمینان حاصل کنید که دارای رتبه بالایی ، تعداد زیادی بارگیری است و اخیراً بروزرسانی شده است.

یک راه برای دیدن اینکه کدام افزونه ها روی عملکرد سایت شما تأثیر می گذارند ، استفاده از ابزاری به نام است مانیتور پرس و جو. می توانید هر افزونه را در سایت خود طی کنید ، ضمن انجام آزمایشات بارگیری سایت ، هر یک از آن ها را دوباره فعال و فعال کنید. – یا می توانید از این افزونه استفاده کنید. این افزونه گزارش کاملی از تمام نمایش داده های پایگاه داده در سایت شما ایجاد می کند ، که می تواند توسط کامپوننت فیلتر شود تا ببیند پلاگین ها از منابع شما استفاده می کنند. افزونه همچنین اطلاعاتی در مورد قلابهای اخراج شده ، خطاهای PHP ، متغیرهای پرس و جو ، اسکریپتها و سبکها ، درخواستهای HTTP ، تغییر مسیرها ، درخواستهای Ajax و موارد دیگر ارائه می دهد..

موضوع کدگذاری شده خود را رها کنید

آگاه باشید که مضامین ضعیف و کم کیفیت می توانند به شدت عملکرد سایت شما را تحت تأثیر قرار دهند. حتی اگر قیمت ویژه ای را برای یک موضوع پرداخت کرده اید ، این تضمین نمی کند که دارای کد باکیفیت باشد.

یک معیار خوب تست موضوع فعلی شما یا همان موضوعی است که شما در مورد خرید می خواهید ، در برابر موضوع بومی وردپرس که پس از نصب جدید وجود دارد (و فقط بدانید ، تمام مضامین و قالب های رایگان وردپرس ما که در اینجا ساخته شده است WPExplorer از کدهای تمیز و معتبر استفاده می کند تا به بهینه سازی عملکرد سایت شما ، از جمله فریم ورک برتر فروش کل WordPress ما کمک کند.

فشرده سازی و بهینه سازی تصاویر

TinyPNG

تصاویر با کیفیت بالا برای کمک به محتوا و وب سایت شما بسیار مهم هستند ، اما اجازه ندهید که آنها بر عملکرد سایت شما تأثیر بگذارند. شما می توانید تصاویر را بدون از دست دادن کیفیت ، فشرده سازی و بهینه سازی کنید ، که باعث می شود سایت شما سریع کار کند. افزونه های زیر هر چیزی را که در بخش کتابخانه رسانه وب سایت شما قرار دارد فشرده می کند.

اگر نمی خواهید افزونه ای نصب کنید ، گزینه دیگر استفاده از ابزار فشرده سازی تصویر آنلاین ، مانند TinyPNG یا کراکن, قبل از بارگذاری تصویر در سایت خود.

از افزونه Caching استفاده کنید

W3 حافظه نهان Total

از آنجا که سایتهای وردپرس مجبورند درخواست های پایگاه داده منظم را انجام دهند ، یک افزونه حافظه پنهان با تولید یک صفحه HTML استاتیک برای نمایش به جای آن ، این درخواست ها را کاهش می دهد.. ذخیره افزونه ها می توانند به سایت شما کمک کنند تا مقادیر بیشتری از ترافیک را کنترل کند ، و همچنین مناطق دیگر سایت شما را فشرده و بهینه کند. دو مورد از متداولترین افزونه های حافظه پنهان WP Super Cache و W3 حافظه نهان Total. انتخاب یکی از دیگری دشوار است ، بنابراین خودتان را به چشم بیاندازید و هر کدام را انتخاب کنید که خیال شما را بگیرد.

ادامه تعمیر و نگهداری سایت

اگر می خواهید سایت شما سریع بماند ، باید به طور مرتب آن را حفظ کنید. نگهداری مداوم در سایت شما شامل معامله با هرزنامه نظر ، رفع هرگونه پیوند و صفحه خراب شده و بهینه سازی بانک اطلاعاتی شما با افزونه ای مانند WP-DBManager. این به بالا نگه داشتن عملکرد سایت شما کمک می کند ، بنابراین شما شاهد کاهش در سایت جدید به روز شده خود نیستید که برای آن سخت کار کرده اید.

نتیجه گیری عملکرد وردپرس

داشتن یک وب سایت با عملکرد بالا و سرعت بارگذاری سریع تنها با گذشت زمان مهم تر می شود. خوشبختانه ، با مجموعه ای از ابزارهای آنلاین رایگان و افزونه های وردپرس ، می توانید عملکرد وردپرس را در سایت خود تست کنید تا نقاط مشکل را پیدا کنید و بدون کار بیش از حد برطرف کنید.

چگونه سایت خود را لاغر و سریع اجرا می کنید؟ هر افزونه ای ذکر می کند که از دست رفته ایم؟ من دوست دارم در مورد آنها بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map