5 ترفند سریع برای افزایش گفتگوی وبلاگ

5 ترفند سریع برای افزایش گفتگوی وبلاگ

در مورد پول آنلاین چیزهای بسیار خوبی وجود دارد ، اما یکی از آنها این واقعیت است که می توانید اهداف کمی را تعیین کنید و آنها را تا حد زیادی از دقت اندازه گیری کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید میزان گزاف گویی خود را 5 درصد کاهش دهید ، فقط اقداماتی را انجام دهید که فکر می کنید به شما کمک کند. از سرویس هایی مانند Google Analytics برای نظارت بر اثر استفاده کنید ، سپس بشویید و تکرار کنید.


هنگامی که شما یک مخاطب مستقر یا مشتری مستقر دارید (حتی یک مورد نسبتاً کوچک) ، فرصت برای افزایش وبلاگ خود برای افزایش تبدیل و درآمد تقریباً بی حد و حصر است. شما اغلب می توانید با همان تلاش و تلاش بیشتر با دستیابی به آنچه که قبلاً در مقایسه با جستجوی بازدیدکنندگان تازه به دست آورده اید ، بیشتر کسب کنید.

این موضوعی است که من در چند ماه گذشته با توجه به اینکه وبلاگ خودم را افزایش داده ام تا بتوانم افزایش تبدیل ها و درنهایت خط آخر خود را جدی بگیرم ، جدی آن را جدی گرفتم. در این پست می خواهم برخی از ترفندهای بسیار سریع و آسان را که می توانید برای افزایش موفقیت وبلاگ خود ایجاد کنید ، با شما به اشتراک بگذارم.

اهمیت پیگیری

قبل از شروع ، باید بیان کنم که چقدر مهم است که شما یک وسیله دقیق برای ردیابی همه معیارهای مربوط به ترفندهایی که ایجاد می کنید داشته باشید..

به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک ترفند عملی را اجرا کنید که امیدوارید نرخ اشتراک خبرنامه شما را افزایش دهد ، می خواهید تعداد مشترکین جدیدی را که جذب می کنید بطور دوره ای بدانید. با این حال ، شما هستید همچنین در همین مدت می خواهیم تعداد بازدید کنندگان وبلاگ خود را در همان مدت بدانیم تا بتوانید نرخ تبدیل خود را به عنوان درصدی از این بازدید کنندگان تولید کنید. افزایش مشترکان ایمیل به معنای لزوماً این نیست که ترفند شما کار کرده است – این ممکن است به این صورت باشد که شما بازدید کنندگان بیشتری را جذب کرده.

به منظور کمک به شما در این جبهه ، من هر ترفند را با توصیه هایی برای اندازه گیری هایی که باید پیگیری کنید نتیجه گیری می کنم..

قدم به قدم کار را پیش ببر

و فقط یک چیز دیگر قبل از اینکه به چیزهای خوب برسیم – اطمینان حاصل کنید که فقط یک ترفند را همزمان انجام داده و پیگیری می کنید. اگر چندین ترفند همزمان را پیاده سازی کنید ، اثرات مثبت (یا منفی) ممکن است “آلودگی متقاطع” داشته باشد ، و شما تصوری نخواهید داشت که چه نتیجه ای را کسب کرده است..

سرعتی که با آن می توانید نتایج قطعی بگیرید ، به میزان ترافیک شما به وبلاگ خود بستگی دارد. اگر ترافیک زیادی ندارید ممکن است یک بار در هفته آزمایش کنید یا شاید یک ماه یک ماه را انجام دهید. آن را با گوش انجام دهید و ببینید که اولین ترفند شما چگونه پیش می رود.

خوب ، این مقدمات به اندازه کافی است – بگذارید به این موارد بپردازیم!

1. تعداد پست های وبلاگ را در صفحه اول خود افزایش دهید

به نظر می رسد بسیار خسته کننده است ، درست است؟ چه تفاوتی در تغییر و درآمد می تواند ایجاد کند؟ خوب ، از نظر تلاش برای اجرای این ترفند در برابر منافع احتمالی ، تفاوت بسیار بزرگی است.

اول از همه ، فراموش نکنید که اگر وبلاگ شما صفحه اول شما باشد ، افزایش یا کاهش تعداد پست های وبلاگ در صفحه اصلی ساده است. این کار را می توانید در حدود 5 ثانیه با حرکت به سیستم انجام دهید تنظیمات> عمومی در داشبورد وردپرس خود:

تعداد پست های وبلاگ را در صفحه اول خود افزایش دهید

اگر از صفحه ساز خود برای صفحه اصلی خود استفاده می کنید ، تغییر تعداد وبلاگ به سازنده مورد استفاده شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر از موضوع Total (شامل سازنده صفحه بصری WPBakery) استفاده می کنید ، می خواهید تعداد پیام را در زیر برگه “درخواست” برای شبکه خود ویرایش کنید:

تعداد تعداد ارسال های وبلاگ در صفحه اول خود را با سازنده خود افزایش دهید

این احتمالاً سریعترین ترفند شماست که تا به حال انجام داده اید. حالا بیایید در مورد مزایای احتمالی صحبت کنیم.

هر دو روش استدلال وجود دارد که درباره تعداد پست های بلاگ که باید در صفحه اول خود داشته باشید وجود دارد. بعضی ها می گویند که شما باید تعداد بیشتری داشته باشید (مثلاً 10) زیرا این به خوانندگان این امکان را می دهد تا تعداد بیشتری از پست های خود را مرور کنند بدون اینکه روی صفحه دیگری کلیک کنند. برخی دیگر استدلال می کنند که پست های وبلاگ کمتر به معنای بارگذاری کمتری است (و همه ما می دانیم که سرعت بخشیدن به WordPress چقدر مهم است) ، این بدان معنی است که بازدید کنندگان خوشحال تر هستند. تعداد زیادی داده قانع کننده برای تهیه نسخه پشتیبان از این آرگومان دوم وجود دارد.

مانند اکثر مسائل این ماهیت ، مهم این است که هر دو طرف این استدلال را تصدیق کرده و سپس آزمایش کنند. اگر فقط 5 پست وبلاگ در صفحه اصلی خود دارید 10 را امتحان کنید و برعکس. شاید بسته به چقدر احساس پرماجرا بودن ، کم و بیش سعی کنید.

اندازه گیری ها (فقط صفحه اول): نرخ گزاف گویی ، زمان در سایت ، صفحات در هر بازدید و میانگین مدت بازدید

2. از موارد دستی استفاده کنید

این پیشنهاد به طور مستقیم از مورد قبلی دنبال می شود و می تواند هرگونه ترس از بارگیری ماموت را کاهش دهد. به خصوص اگر می خواهید تعداد پست های وبلاگ زیادی را در صفحه اصلی خود وارد کنید.

وقتی نوبت نمایش پست ها به صورت بایگانی (مثلاً در صفحه اصلی یا صفحه دسته بندی) شما می آید ، به طور کلی سه روش وجود دارد:

 1. نمایش کل پست
 2. گزیده ای را که به طور خودکار تعیین شده است نمایش دهید (مثلاً 100 نویسه)
 3. گزیده ای را ایجاد کنید

من شخصاً طرفدار گزینه سه هستم. این امر به بازدید کننده این امکان را می دهد که مرور سریع هر یک از پست های صفحه اصلی خود را بدون نیاز به مطالب کامل به مطالعه بخواند مگر اینکه بخواهد. من فکر می کنم این سازش کامل است.

بیشتر مضامین خوب به شما امکان می دهد تا یکی از دو روش گزیده های دستی را اضافه کنید.

WordPress برچسب های بیشتر را بخوانید

ابتدا می توانید برچسب “ادامه مطلب” (Alt + Shift + T) را در نقطه ای از پست خود اضافه کنید که می خواهید این گزیده به پایان برسد.

Excelpt Metabox وردپرس

یا یادداشت سفارشی خود را در جعبه متا “گزیده” در صفحه ویرایش پست قرار دهید.

اندازه گیری ها (فقط صفحه اصلی / بایگانی): نرخ گزاف گویی ، زمان در سایت ، صفحات در هر بازدید و میانگین مدت بازدید

3. CTA اولیه خود را برجسته تر کنید

در صورت تعجب ، CTA مخفف عبارت “Call To Action” است – عنصری که بازدید کنندگان را تشویق به انجام عمل مورد نظر شما می کند. این ممکن است برای عضویت در خبرنامه شما ، خرید محصول اطلاعاتی شما یا چیز دیگری به طور کامل باشد.

اگرچه ممکن است چندین وبلاگ CTA در وبلاگ خود داشته باشید (اگرچه امیدوارم خیلی زیاد نباشند) اما شما باید یکی از این موارد را داشته باشید که مهمتر از بقیه باشد. برای بسیاری از این فرم اشتراک ایمیل است. آن CTA “اولیه” باید تا حد امکان برجسته باشد. اگر اینگونه نیست ، آن را به گونه ای تغییر دهید. پیشنهادات شامل موارد زیر است:

بنابراین یکی از موارد بالا را انتخاب کنید (به یاد داشته باشید – نه بیشتر از یک!) و نتایج را آزمایش کنید. ممکن است تعجب دلپذیر داشته باشید.

اندازه گیری ها (در تمام صفحه هایی که CTA ظاهر می شود): نتیجه CTA مورد نظر (به عنوان مثال مشترک جدید) ، تعداد کل بازدید کنندگان به وبلاگ شما و نفر اول با دوم تقسیم می شود (برای شما نرخ تبدیل درصد).

4. یک پیوند برجسته به “صفحه پول” اصلی خود اضافه کنید

احتمالاً صفحه خاصی در وبلاگ شما وجود دارد که درآمد بیشتری (مستقیم یا غیرمستقیم) بیشتر از سایرین ایجاد می کند. این ممکن است چیزی شبیه به صفحه “منابع” باشد. یا شاید محصولی باشد. هرچه باشد ، باید آن را به راحتی در دسترس بازدید کنندگان خود قرار دهید. از آنجا که ممکن است اضافه کردن به منوی اصلی خود منطقی نباشد ، می توانید پیوند برجسته ای را در نوار کناری ، پاورقی یا احتمالاً هدر (بسته به نوع نگاه سایت خود) اضافه کنید. به این ترتیب پیوند شما در صفحات ممکن نمایش داده می شود.

از نظر برجسته منظورم از لحاظ گرافیکی است. این فقط پیوند متنی دیگری نباید باشد – باید به همان روشی که CTA شما انجام می دهند بایستد (زیرا در اصل مانند CTA دیگر).

مثال خوبی از این نوار فراخوانی WPExplorer است که در بالای صفحه استفاده می کند:

WPExplorer نوار فراخوان اصلی

در مقایسه با سایر پیوندها در صفحه یا فهرست ، کاملاً مشخص است.

معیارهای: بازدید از صفحه پول ، تعداد کل بازدید کنندگان به وبلاگ شما ، و اولین تقسیم بر دوم (برای شما نرخ کلیک از طریق درصد به شما می دهد)

5- ارتقاء اشتراک اجتماعی را افزایش دهید

امیدوارم که حداقل در یک وبلاگ خود یک افزونه اشتراک گذاری اجتماعی داشته باشید. اما در واقع چیزهای بیشتری وجود دارد که می توانید برای هدایت مراجعه اجتماعی به وبلاگ خود انجام دهید.

واقعیت ساده این است که بسیاری از مردم در مورد به اشتراک گذاشتن مطالب شما مشاجره نمی کنند مگر اینکه شما واقعاً ساده برای آنها (یا وسوسه کننده) باشید. باید ارزشش را بکنی.

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید ، اما در اینجا دو روش ساده وجود دارد.

افزونه AddThis Social Social

دکمه های اشتراک گذاری شناور را امتحان کنید. افزونه خوب دکمه های اشتراک گذاری WordPress از AddThis است. نصب و پشتیبانی از بیش از 200 کانال رسانه اجتماعی بسیار آسان است. بازدید کنندگان سایت شما گزینه های اشتراک گذاری زیادی با AddThis خواهند داشت.

اشتراک گذاری وبلاگ پست وبلاگ

یا دکمه های به اشتراک گذاری را در قسمت بالا و یا پایین هر پست قرار دهید. بسته به موضوع وردپرس شما ، این گزینه ممکن است ساخته شود. به عنوان مثال ، با موضوع Total WordPress که می خواهید به آن بروید ظاهر> سفارشی کردن> وبلاگ> ارسال یک پست و از “Elements Layout Elements” برای فعال کردن ماژول Social Share استفاده کنید. سپس فقط کشیدن و رها کردن آنجا که می خواهید. قبل از تصویر برجسته ، یا بعد از محتوای اصلی شما. از طرف دیگر ، این ویژگی نیز در قسمت گنجانده شده است افزونه JetPack – شما فقط باید آن را فعال کنید Jetpack> تنظیمات> اشتراک گذاری.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این تاکتیک ها در پستی که اخیراً در زمینه راهنمایی و رانندگی در وبلاگ شما از طریق توییتر کسب کرده ام کسب کنید. اجرای این ترفندها (و هر چیز دیگری که تخیل شما می تواند مجاب کند) را شروع کنید و نتایج را تحلیل کنید.

معیارهای: تعداد مراجعه به رسانه های اجتماعی به وبلاگ شما ، تعداد کل بازدید کنندگان به وبلاگ شما ، و نفر اول به دسته دوم تقسیم می شود (یعنی آیا درصد بازدید کنندگان وبلاگ شما به دلیل ترفند شما افزایش می یابد؟)

خراش دادن سطح

در این پست تعداد انگشت شماری از ترفندهای ساده را برای بهبود بخشیدن به تبدیل وبلاگ ارائه داده ام. اما واقعیت این است که تعداد بسیار بیشتری در آنجا وجود دارد. به عنوان مثال ، من حتی نیستم ذکر شده ابزارهای اسپلیت تست ، که مطمئناً مؤثرترین شکل پیمایش است که می توانید انجام دهید. بهینه سازی وبلاگ شما باید یک روند دائمی باشد و ترفندهای بالا فقط باید شروع شود.

با توجه به این نکته ، دوست دارم بدانم که آیا شما هر یک از پیشنهادات خود را برای اجرای ترفندهایی در سایت خود دارید که می تواند تبدیل و درآمد را افزایش دهد. اگر چنین است ، لطفاً در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map