5 نکته بهینه سازی برای آماده سازی سایت موبایل وردپرس شما آماده است

هر روز تعداد بیشتری از افراد در سراسر جهان از تلفن های هوشمند و تبلت ها استفاده می کنند. در حقیقت ، تخمین زده می شود که تا پایان سال جاری ، افراد بیشتری برای جستجوی وب بر خلاف اینترنت دسک تاپ از دستگاه های تلفن همراه خود استفاده کنند. دلیل بیشتر برای اطمینان از اینکه سایت وردپرس شما آماده موبایل است ، درست است؟ عدم شناخت قدرت بازار موبایل ، و مطمئناً فرصتهای بزرگ و کوچک را برای دستیابی به بازار بزرگتر مصرف کنندگان از دست نخواهید داد.


خوشبختانه برای شما ، از نظر فنی چالش برانگیز نیست زیرا ممکن است در ابتدا فکر کنید که سایت خود را برای استفاده از موبایل بهینه کنید. به نکات زیر توجه کنید تا وب سایت وردپرس خود را با سایر وب های تلفن همراه هماهنگ کنید.

چرا سایت وردپرس شما باید آماده تلفن همراه باشد?

به اطراف نگاه کنید تقریباً همه در حال حمل برخی از مارک های دستگاه تلفن همراه هستند. حتی بچه ها امروزه آنها را دارند. از آنجا که بیشتر مردم تلفن همراه دارند ، احتمالاً آنها وبلاگ یا وب سایت شخصی را در آن می خوانند. چرا مال شما نیست؟ شما احتمالاً قبل از مراجعه به وب سایت خود ، مانند ایجاد تلاشهای SEO خود ، دقت لازم را انجام داده اید. خوب ، آیا این را نمی دانید که بهینه سازی دستگاه تلفن همراه در آن دسته قرار دارد?

شما باید از هر کانال استفاده کنید تا بتوانید هرچه بیشتر ترافیک داشته باشید. با توجه به این واقعیت که هر روز حدود 2.7 ساعت برای پخش شبکه های اجتماعی در تلفن های همراه توسط آمریکایی ها صرف می شود ، احتمال وجود دارد که آنها با تعداد زیادی از وبلاگ ها و سایت های مختلفی که دوستانشان به اشتراک می گذارند روبرو شوند..

همیشه وقتی صحبت از دنیای فناوری و بازاریابی است باید روی انگشتان خود بمانید. با تعداد معدودی از افرادی که از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند ، برای صاحبان وب سایت مهم است که خیابان جدیدی را برای بازاریابی وب سایت های خود برای ایجاد ترافیک جدید مشخص کنند. و بهترین راه برای انجام این کار؟ البته بهینه سازی موبایل! آیا شما یک روند را در اینجا حس می کنید?

اگر سایت شما برای مشاهده در دستگاه تلفن همراه بهینه نشده باشد ، برای بینندگان دشوار خواهد بود که محتوای شما را بخوانند و تصاویر خود را مشاهده کنند. برای استفاده در اندازه صفحه نمایش دستگاه های تلفن همراه باید یک وب سایت به درستی انجام شود. اندازه و وضوح صفحه باید درست باشد. اگر اینگونه نباشد ، بازدید کنندگان شما وب سایت دیگری پیدا می کنند تا به آن مراجعه کنند. با گذشت زمان ، این می تواند برای شما مشتریان بالقوه هزینه کند.

شما می خواهید سایت شما ترافیک ایجاد کند. اما به محض حضور در آنجا ، شما می خواهید تجربه آنها مثبت باشد. داشتن سایتی که برای استفاده از موبایل آماده باشد تجربه بازدید کنندگان شما را بهبود می بخشد و شانس شما را برای تبدیل آنها به مشتریان مکرر افزایش می دهد.

نکته شماره 1: از مضامین سازگار با تلفن همراه استفاده کنید

برای اینکه موضوع وب سایت شما بین نسخه های رومیزی و موبایل سازگار باشد ، یک تم موبایل برای شما مناسب است. به این ترتیب شما مجبور نیستید شخصی را توسعه دهید یا مجبور شوید شخصی را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. در کنار افزایش در استفاده از دستگاه تلفن همراه ، افزایش تعداد مضامین تلفن همراه موجود نیز به همراه دارد. خنده دار چگونه این کار می کند ، متعجب?

در اینجا چند مورد برای بررسی وجود دارد:

دوهزار و چهارده

  • دوهزار و چهارده. موضوع پیش فرض WordPress در واقع برای بسیاری از وب سایت ها ایده آل است. این پاسخگو ، جذاب است و تنظیمات منو متعددی را ارائه می دهد تا روی صفحه نمایش با اندازه مناسب قرار بگیرند.
  • موضوع کل. این تم فروش برتر راهی عالی برای نمایش وب سایت شما در دستگاه های مختلف تلفن همراه است. Total پاسخگو به سیال است ، بنابراین طرح بندی صفحه شما به طور خودکار بر روی پنجره مرورگر تنظیم می شود. به علاوه گزینه های تلفن همراه سفارشی اضافه شده ، بهینه سازی آن را آسان می کند.
  • آناناس. این مضمون حداکثر وردپرس به عنوان یک موضوع شگفت انگیز است ، که باعث می شود از یک طراحی پاسخگو موبایل استفاده کنید.
  • مایاشوپ. اگر شما یک سایت تجارت الکترونیکی را فعال می کنید ، افزونه Jigoshop گزینه بسیار خوبی است که با موضوع Mayashop یکپارچه عمل می کند. برای بهینه سازی دستگاه های تلفن همراه ، سایت های تجارت الکترونیک کمی چالش برانگیز تر هستند. این موضوع به طراحی خاص شما کمک می کند.

نکته شماره 2: از افزونه ها استفاده کنید

یکی از بهترین موارد در مورد WordPress ، دسترسی به افزونه هایی است که کار صاحب وب سایت را بسیار ساده تر و ساده تر می کند. افزونه ها یک تن اهداف را شامل می شوند ، از جمله کمک به ایجاد یک سایت دوستانه برای موبایل.

به عنوان یک صاحب سایت ، شما ترجیح می دهید وقت و تلاش خود را صرف تمرکز بر روی محتوای واقعی در سایت خود از همه مومبو فنی جامبو کنید که در پشت صحنه می رود تا سایت شما عملکردی داشته باشد ، درست است؟ یک افزونه ساده می تواند به شما در خواندن مطالب در سایت شما کمک کند بدون نیاز به زوم کردن یک میلیون بار یا حرکت از چپ به راست هنگام تلاش برای خواندن پاراگراف بر روی تلفن.

در اینجا چند افزونه وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را بررسی کنید:

بسته موبایل وردپرس

بسته موبایل وردپرس. این افزونه کنترل کامل بر نسخه موبایل وب سایت شما را به شما می دهد. نقشه برداری دامنه با شناسایی یک موضوع واحد در چهار پالت رنگی مختلف ، شناسایی محبوب ترین دستگاه ها را آسان می کند.

WP ردیاب موبایل

WP ردیاب موبایل. این افزونه روشی ساده برای بهینه سازی سایت شما برای دستگاه های تلفن همراه به هیچ وجه فراهم نمی کند. WP Mobile Detector با هزاران تلفن هوشمند ، تبلت ، تلفن های دارای قابلیت وب و غیره کار می کند و مواردی از این قبیل ، تجربه ای دلپذیر به بازدید کننده شما می دهد بدون اینکه مجبور به گذراندن هفته ها در تلاش باشید تا همه این موارد را خودتان کشف کنید..

نکته شماره 3: سایت خود را پاسخگو کنید

شما به احتمال زیاد در گذشته از یک وب سایت پاسخگو بازدید کرده اید. این نوع سایتها مطابق با دستگاهی که در آن مشاهده می شود پاسخ مناسب می دهند. در هنگام مشاهده بر روی دسک تاپ ، سایت به یک روش ارائه می شود. هنگامی که در تلفن هوشمند مشاهده می شوید ، در دیگری ارائه می شود. همین اتفاق هنگام مشاهده سایت روی رایانه لوحی یا لپ تاپ یا هر دستگاه تلفن همراه دیگری که می توانید دست خود را بگیرید ، اتفاق می افتد.

داشتن یک طراحی پاسخگو به سایت شما به این معنی است که به طور خودکار شخصی سازی می شود ، مهم نیست که بیننده شما از چه منبعی بازدید کند. خیلی باحال است ، درست است؟ اگر از WordPress به عنوان سکوی سایت خود استفاده می کنید ، داشتن یک وب سایت پاسخگو آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک تم وردپرس پاسخگو را پیدا کنید تا متناسب با سبک وب سایت شما باشد (نمی توانیم صحبت در مورد موضوع کاملاً پاسخگو وردپرس خود را با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن صفحه متوقف کنیم ، بنابراین شما می توانید هر نوع طرح پاسخگو مورد نظر خود را ایجاد کنید! ).

نکته شماره 4: به حداقل رساندن گرافیک دقیق

به اندازه صفحه نمایش دستگاه تلفن همراه فکر کنید. اعطا می شود ، به نظر می رسد آنها هر روز بزرگتر می شوند ، اما مطمئناً از رومیزی متوسط ​​کوچکتر هستند. فراموش نکنید که وب سایت خود را با گرافیک های فانتزی پر کنید – بسیاری از آنها فقط باعث افزایش بار بار می شوند که این هیچ کاری برای مرورگرهای موبایل نیست..

این امر به ویژه در مورد سایت های تجارت الکترونیکی صادق است. خریداران نمی خواهند با گرافیکی بمباران شوند تا مجبور شوند از طریق آن گشت بزنند. آنها می خواهند بتوانند سریع و کارآمد خریدی انجام دهند. بنابراین گرافیک اضافی را وتو کنید و آن را ساده نگه دارید.

نکته شماره 5: متن را به صورت خردمندانه انتخاب کنید

علاوه بر به حداقل رساندن گرافیک در وب سایت خود ، می خواهید متن را نیز به حداقل برسانید. بازدید کنندگان فضای بسیار محدودی را در صفحه نمایش خود دارند تا بررسی کنند که درباره چه چیزی می فروشید یا می نویسید. از آنجا که به احتمال زیاد آنها را بزرگنمایی و بزرگنمایی نخواهید کرد یا از بالا و پایین پیمایش می کنند ، متن خود را با محوریت حفظ تیغ نگه دارید تا آنچه در مورد محصول شما است.

تمام “خرده فروشی ها” را که بسیاری از فروشندگان سعی دارند از آنها استفاده کنند برای جلب توجه بیشتر به محصولات خود فراموش کنید. به خریداران فقط آنچه را برای خرید آگاهانه نیاز دارند ، بدهید.


بهینه سازی سایت وردپرس برای دستگاه های تلفن همراه لزومی ندارد که پیچیده باشد. اما باید انجام شود ، مهم نیست که چه چیزی باشد. شما به عنوان یک کارآفرین اینترنتی باهوش و آنلاین ، این موضوع را می دانید. هر کس با یک جفت چشم می تواند ببیند چگونه دنیای تلفن همراه تسلط دارد. بنابراین ، امیدوارم این نکات مفید واقع شود.

آیا قبلاً وب سایت خود را با موبایل دوستانه ساخته اید؟ اگر چنین است ، برای تحقق این امر چه اقداماتی انجام دادید؟ من دوست دارم بدانم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector