4 مرحله ساده برای ایجاد محتوای مفید در وردپرس

وقتی همه گفته شده و تمام شده است, محتوا چیزی است که باعث موفقیت یک وبلاگ می شود. با من اشتباه نکنید – طراحی و ارتقاء یکپارچه هستند ، اما بدون محتوا هیچ هدفی ندارند. به همین دلیل است که بیشتر کاربران WordPress (توسعه دهندگان و موارد مشابه از این موارد مستثنی هستند) بیش از هر چیز بیشتر وقت خود را صرف ایجاد محتوا در وردپرس می کنند.


به همین ترتیب ، می پردازد که می تواند یک فرآیند کارآمد برای ایجاد محتوا در وردپرس داشته باشد. من به عنوان کسی که وبلاگ خود را برای زندگی می نویسد – روزانه 4000 کلمه برای سایتهای وردپرس می نویسد – من به مرور زمان آنچه را که من فکر می کنم ایجاد کرده ام گردش کار روشمند و کارآمد برای تولید محتوا. در این پست می خواهم آن را با شما به اشتراک بگذارم.

این چهار مرحله است که شما باید به ترتیب دنبال کنید. هنگامی که اصول را پایین آورده و افزونه های لازم را نصب کردید ، باید دریابید که روند تولید محتوای شما به مراتب سریعتر و مؤثرتر است.

مرحله 1: فضای کاری خود را تمیز کنید

نگران نباشید – من در مورد شما صحبت نمی کنم جسمی فضای کاری برای اهداف این پست ، می تواند همانطور که در حال حاضر است به همان اندازه کثیف (یا تمیز!) باقی بماند.

من در واقع به فضای کاری “مجازی” شما – یعنی صفحه “افزودن ارسال جدید” وردپرس اشاره می کنم. برای بسیاری از ما این آشفتگی از ویژگی های استفاده نشده و ابزارهای استفاده نشده است. اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که به این مسئله بپردازید.

احتمالاً از ویژگی “سینک آشپزخانه” در ویرایشگر متن TinyMCE اطلاع دارید:

ظرفشویی آشپزخانه

… اما اگر نه, اطمینان حاصل کنید که اکنون آن را فعال کنید. اینکه چرا تیم توسعه وردپرس می خواهد به طور پیش فرض این کارکردهای ارزشمند قالب بندی را پنهان کند ، فراتر از من نیست ، اما در آنجا می روید. شما احتمالاً در بیشتر موارد از این ویرایشگر متن استفاده نخواهید کرد (بعداً درباره این مورد) ، اما ضروری نیست که گزینه های موجود برای ویرایش آخرین لحظه و غیره را داشته باشید.

حالا بیایید روی آن ابزارک های بلااستفاده حرکت کنیم – آنها برای شما چه ارزشی دارند؟ تمام آنچه آنها انجام می دهند این است که صفحه شما را به هم ریخته و در تجربه من ، یک صفحه به هم ریخته ، مانع نوشتن کارآمد است. برای خلاص شدن از درهم و برهمی ، کافی است روی زبانه “گزینه های صفحه” در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید هر آنچه لازم ندارید را انتخاب کنید:

گزینه های صفحه

نگران نباشید – همیشه می توانید دوباره برگردید و ویدجت هایی را که تصمیم گرفتید خود را فعال کنید دوباره فعال کنید انجام دادن نیاز. به همین ترتیب ، مبلغ تهاجمی را پرداخت می کند – ممکن است شما از آنچه می توانید بدون آن تعجب کنید تعجب کنید.

من فقط ابزارک های پیش فرض زیر را در وبلاگ خود فعال کرده ام:

 • دسته بندی ها
 • برچسب ها
 • گزیده ای

سپس چند ابزارک پلاگین لازم:

اگر واقعاً غیرت دارید می توانید ابزارک ها را به طور دائم حذف کنید (از جمله مواردی که نمی توانید از طریق برگه “گزینه های صفحه” آنها را حذف کنید با استفاده از این آموزش)

شما همچنین می خواهید یک دقیقه طول بکشد تا این ابزارک ها را به اطراف تغییر دهید تا در دسترس قرار بگیرند. حال اینطور بهتر نمی شود?

مرحله 2: ابزار نوشتن خود را انتخاب کنید

اگر هنوز در حال ویرایش متن پیش فرض متن TinyMCE هستید ، باید بدانید که وجود دارد دور گزینه های بهتری در دسترس است. اولین (و مورد علاقه خاص من) یک ویژگی پیش فرض در هسته وردپرس است. من در مورد ویرایشگر distraction Free (DFE) صحبت می کنم:

ویرایشگر distractions free

بهشت مینیمالیستی

من نمی توانم درک کنم که چه میزان از پیشرفت این ویرایشگر متن استاندارد است. شما یک املاک و مستغلات صفحه نمایش بسیار بیشتری برای بازی با آنها دارید و – همانطور که از نام آن پیداست – از محیط کاملاً عاری از حواس پرتی بهره مند شوید. امتحان کنید ممکن است به خوبی تعجب کنید که چقدر آن را ترجیح می دهید.

یک شکایت رایج در مورد DFE این است که بسیاری از گزینه های قالب بندی موجود در ویرایشگر متن استاندارد را از دست می دهد. با این حال ، من می دانم که به عنوان فرصتی برای بهبود کارآیی شما با یادگیری میانبرهای صفحه کلید بی شماری است که شما را قادر می سازد خیلی سریعتر در وردپرس بنویسید.

اکنون روی روش مورد نظرم اگر به خصوص پرماجرا احساس می کنید ، پیشنهاد می کنم Markdown را چک کنید. این است یک زبان نشانه گذاری بسیار بصری – مانند HTML (اما بسیار ساده تر). با استفاده از Markdown از اشکالات تحریک کننده موجود در TinyMCE و DFE جلوگیری می کنید و کنترل کامل بر ایجاد محتوا را در اختیار دارید. یادگیری بسیار آسان است – ممکن است آن را دوست داشته باشید.

بسته به بستر شما ، توصیه من MarkdownPad (PC) یا Byword (Mac) است. من در حال حاضر برای نوشتن این پست از Byword استفاده می کنم:

کلمه کلیدی مک

پس از اتمام نوشتن پستی در Markdown ، کافی است محتوای خود (به عنوان HTML) را کپی کنید و آنرا در ویرایشگر HTML WordPress قرار دهید. این همه طول می کشد!

مرحله 3: پست های خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید

من در این پست قصد ندارم به پیچیدگی های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بپردازم – من واقعاً این موضوع را که اخیراً اشتباهات SEO معمول را در اینجا پوشش داده ام ، پوشانده ام. با این حال, پرداخت می کند تا اطمینان حاصل کند که از تجهیزات مناسب جهت به حداکثر رساندن سئو سایت پست خود مجهز شده اید.

توصیه می کنم دو افزونه زیر را نصب کنید:

 1. وردپرس سئو توسط Yoast
 2. پیشخوان عنوان ارسال

اگر پست های SEO فوق الذکر را خوانده اید ، پس از اولین افزونه باید بدانید – تا آنجا که من نگران هستم ، SEO WordPress توسط Yoast امری ضروری است هر کاربر وردپرس در رابطه با عنوان عنوان پیشخوان ، یک افزونه ساده است که به شما امکان می دهد به سرعت ببینید که چه تعداد شخصیتی عنوان پست شما را تشکیل داده است:

پیشخوان عنوان ارسال

از آنجا که گوگل تمایل به کوتاه کردن هر عنوانی را که بیشتر از 65 کاراکتر باشد ، به عنوان یک ابزار مرجع بسیار مفید می کند.

مرحله 4: ایجاد یک لیست چک

هنگامی که گردش کار ایجاد پست خود را پایین بیاورید ، توصیه می کنم که یک لیست چک برای کار ایجاد کنید. چون باور کن – اگر همه کارها را انجام می دهید درست چیزهایی ، برای پیگیری آنها به لیستی نیاز خواهید داشت.

در اینجا نسخه ای از لیست چک من وجود دارد:

 1. تیتر انتخاب کنید
 2. رقابت کلمه کلیدی را بررسی کنید و در صورت لزوم تیتر را ویرایش کنید
 3. مقاله تحقیق و برنامه ریزی
 4. دسته و برچسب ها را اضافه کنید
 5. اطلاعات سئو را پر کنید (کلمه کلیدی تمرکز ، عنوان سئو ، توضیحات متا)
 6. پیش نویس اول را بنویسید
 7. ویرایش و اهمیت دادن عبارات کلیدی
 8. افزودن تصویر (های) و انتساب (های)
 9. اثبات
 10. در وردپرس چسباندن
 11. تجزیه و تحلیل صفحه (با افزونه SEO WordPress SEO) را انجام داده و در صورت لزوم ویرایش مقاله را انجام دهید
 12. گزیده ای را اضافه کنید
 13. پیش نمایش و خواندن نهایی
 14. انتشار

این خیلی به یاد داشته باشید ، درست است؟ چیز خوبی که من یک چک لیست دارم تا بتوانم به طور کارآمد در کل کار کنم. چیزی شبیه به این را پیاده کنید و شگفت زده خواهید شد که انتشار مطالب در وردپرس چقدر ساده تر است.

حالا برو بنویس!

شما اکنون همه چیز را می دانید من با توجه به ایجاد محتوا در وردپرس ، بنابراین منتظر چه چیزی هستید؟ وقت آن است که اقدامات من را عملی کنم و سرکوب کنیم!

دوست دارم بدانم که درباره روشهای من چه فکر می کنید. از هرگونه اظهار نظر ، پیشنهاد و انتقاد سازنده استقبال می شود!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map