نحوه ایجاد یک وب سایت نقد با وردپرس ، 4 عنصر اصلی

نحوه ایجاد یک وب سایت نقد با وردپرس ، 4 عنصر اصلی

راه‌اندازی وب سایت بررسی یک روش محبوب برای ادغام بازاریابی شرکتهای وابسته در برنامه تجاری شما است. به علاوه ، بسیاری از فرصت های دیگر در طاقچه وب سایت بررسی وجود دارد که سودآوری دارد اگر می دانید که چگونه آنها را به درستی پیاده کنید. با این وجود ، شاید مطمئن نباشید که چگونه می توانید ساخت این نوع سایت را شروع کنید.


نکته اصلی این است که با یک برنامه جامد شروع کنید و بدانید که سایت شما به چه ویژگی ها و کارایی هایی نیاز دارد. برخی از عناصر حیاتی ، از جمله جداول مقایسه و یک سیستم رتبه بندی ، تقریباً مطمئناً نقش ایفا می کنند. افزونه ها و ابزارهای بی شماری نیز وجود دارد که می توانید آنها را پیاده سازی کنید که به شما در ایجاد سایت بررسی موفقیت آمیز کمک می کند.

در این پست ، در مورد اینکه چرا شما می خواهید یک سایت بازبینی ایجاد کنید ، صحبت خواهیم کرد ، سپس در مورد عناصر مهم که می خواهید گنجانید ، بحث خواهیم کرد. در طول راه ، ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه برخی از ابزارهای مفید را با WordPress ادغام كنید تا بتوانید در مسیر درست شروع كنید. شروع کنیم!

چرا ممکن است بخواهید یک سایت نقد و بررسی ایجاد کنید

سایت نقد و بررسی Nerdwallet

Nerdwallet یک سایت پر ترافیک است که برای کارت های اعتباری و خدمات مالی بازبینی می کند.

مصرف کنندگان برای یافتن اطلاعات در مورد محصولات یا خدمات خاص ، از سایت های بررسی استفاده می کنند. این سایتها معمولاً حاوی لیست محصولات ، نظرات مشتری و رتبه بندی های مبتنی بر آن بررسی ها هستند. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید سایت بررسی خود را ایجاد کنید ، مانند:

 • ایجاد یک سایت وابسته یا درآمد حاصل از تبلیغات: اگر هدف شما ایجاد درآمد از تبلیغات یا شرکت های وابسته است ، یک سایت بررسی شما را قادر می سازد ضمن ارائه خدمات مفید به مصرف کنندگان ، این کار را انجام دهید..
 • مخاطبان بیشتری را برای مشاغل یا وبلاگ خود جذب کنید: اگر در حال حاضر وبلاگ یا وب سایت شغلی دارید ، معرفی نظرات می تواند تعداد بازدیدهایی که سایت شما از طریق جستجوها دریافت می کند را افزایش دهد و اطلاعات مفیدی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.
 • خود را به عنوان یک مقام تعیین کنید: بدست آوردن اقتدار در یک طاقچه یا صنعت با یک سایت بررسی آسان است.
 • نظرات و نظرات خود را به اشتراک بگذارید: اگر چیزی در مورد محصولات یا خدمات خاص برای گفتن دارید ، یک سایت بررسی شما را قادر می سازد تا نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

البته شما همیشه باید کارهای خانه خود را قبل از شروع هر نوع جدید سایت انجام دهید. مهم نیست که هدف سایت بررسی شما باشد ، برخی از عناصر مهم وجود دارد که تقریباً مطمئناً می خواهید آنها را وارد کنید.

4 عنصر مهم یک سایت بررسی ترافیک بالا

ظاهر و سهولت استفاده سایت شما برای کاربران نهایی شما مهم است ، در حالی که احتمالاً شما به سایتی علاقه مند هستید که بتواند به راحتی بتواند ترافیک یا مسیرهای زیادی را حفظ و ایجاد کند. چهار عنصر زیر از سایت های بررسی ترافیک بالا به شما در دستیابی به این اهداف کمک می کند و اجرای آنها بسیار ساده است.

1. قالب سایت نقد و بررسی کامل

الگوی شما اولین برداشت خود از سایت شما را در اختیار خوانندگان قرار می دهد و انتخاب صحیح ، تجربه آنها را بهبود می بخشد و آنها را ترغیب می کند تا برای بازگشت بیشتر تلاش کنند. علاوه بر این ، الگوی سایت بررسی شما به تعیین چگونگی اجرای ویژگی های مورد نیاز (از جمله موارد ذکر شده در بخش های بعدی) کمک خواهد کرد..

در اینجا چند نکته اصلی برای جستجو در یک الگوی سایت مرور وجود دارد:

 • انعطاف پذیری طراحی. هنگام ایجاد سایت خود ، می خواهید طولانی مدت فکر کنید. شما الگویی نمی خواهید که شما را برای همیشه در همان طراحی قفل کند.
 • ادغام پلاگین. با رشد سایت شما ، افزونه های جدیدی پیدا خواهید کرد تا به شما در مدیریت و ارتقاء آن کمک کند. شما می خواهید الگویی را انتخاب کنید که امکان ادغام افزونه آسان را فراهم کند.
 • پاسخگویی به موبایل. بیشتر مصرف کنندگان به اینترنت دسترسی دارند از طریق دستگاه های تلفن همراه. اطمینان از اینکه الگوی شما از ابتدا پاسخگو است ، شما را از منحنی جلو می برد.

می توانید بسیاری از این عناصر را از طریق افزونه های رتبه بندی و بررسی وردپرس به سایت خود اضافه کنید. به ویژه ، ما بودجه را دوستانه پیشنهاد می کنیم بازبین:

افزونه Reviewer.مرورگر شما را قادر می سازد در داخل پست های وبلاگ ، صفحات ، و انواع ارسال های سفارشی ، جداول بررسی و مقایسه را وارد کنید. محدودیتی در نوع بررسی شما نمی توانید ایجاد کنید ، و بازدید کنندگان شما می توانند نظرات خود را به راحتی ترک کنند. علاوه بر این ، هر الگوی ارائه شده توسط این افزونه دارای یک طرح پاسخگو است.

برای شروع کار با Reviewer ، پس از نصب افزونه باید مجوز خود را ثبت کنید. قابل اعتماد و متخصص بازبین در داشبورد خود ، و سپس را انتخاب کنید مجوز. باید فرم را با نام کاربری و کد خرید خود پر کنید. پس از آن ، می توانید شروع به اضافه کردن بررسی ، امتیاز و رتبه بندی کنید.

2. یک سیستم رتبه بندی مداوم

مصرف کنندگان تمایل دارند به بررسی های آنلاین تأیید شده اعتماد کنند ، اما فقط در صورت سازگار و قابل اعتماد بودن آنها. هنگام انتخاب یک افزونه سیستم رتبه بندی ، می خواهید به دنبال ویژگی های خاصی باشید که به شما امکان می دهد به راحتی رده بندی ها را در سایت خود پیاده کنید. همچنین می خواهید اطمینان حاصل کنید که این افزونه دارای بررسی های جامد ، انعطاف پذیر و کاربردی آسان است و به خوبی با الگوی خود ادغام می شود. بیایید بررسی همه این معیارها را انجام دهد و سپس برخی از آنها:

بیایید بررسی پلاگین

Let’s Review یک افزونه برتر است که با یکپارچه سازی با WordPress یکپارچه کار می کند و شما را قادر می سازد معیارهای نامحدود ، دکمه های منحصر به فرد و حتی یک لیست مثبت و منفی را به بررسی های خود اضافه کنید. همچنین دارای یک طراحی پاسخگو است و چندین فرمت قابل تنظیم را ارائه می دهد. شروع کار با این افزونه ساده است و اسناد کامل پس از نصب ، در فهرست مدیریت موجود است.

3. قطعه غنی

وقتی در اینترنت چیزی جستجو می کنید ، نتیجه ای که می بینید به طور معمول شامل یک لینک و متن توصیفی است. این متن یا “قطعه غنی” صفحه را برای کاربران و موتورهای جستجو شرح می دهد. بنابراین ، شامل قطعه های غنی به بهبود رتبه موتور جستجو و نرخ کلیک از طریق آن کمک می کند.

برای پیاده سازی این ویژگی ، پیشنهاد می کنیم که این موارد را بدهید همه در One Schema.org قطعه غنی تلاش:

افزونه همه در یک طرحواره.

علاوه بر ارائه انواع مختلف محتوا ، نصب آن ساده است و دارای رابط کاربری آسان است. این شامل کلیه انواع شمای معمولی مانند عکس ، رتبه بندی و قیمت ها می شود و از طریق ناحیه سرور وردپرس قابل تنظیم است. این افزونه همچنین شما را قادر می سازد تا پست ها را برای افزودن اطلاعات بیشتر برای موتورهای جستجو پیکربندی کنید. اگر بعد از نصب آن سؤالی دارید ، می توانید از دوستانه توسعه دهنده استفاده کنید انجمن.

4- جداول مقایسه

هنگام اجرای یک سایت بررسی ، شما اغلب می خواهید چندین محصول را با یک نگاه مقایسه کنید. این جایی است که جداول مقایسه در دسترس هستند. خوشبختانه, TablePress شما را قادر می سازد جدول هایی با تعداد ردیف و ستون مورد نیاز خود اضافه کنید و سبک های آنها را بدون استفاده از HTML تنظیم کنید:

افزونه TablePress.با استفاده از این افزونه می توانید جداول خود را به راحتی در قسمت مدیریت وردپرس مدیریت کنید و آنها را در هر نقطه درون مضمون خود اضافه کنید. این یک روش مناسب برای مقایسه محصولات مختلف بر اساس قیمت ، ویژگی های اصلی ، عملکرد و موارد دیگر است – ارائه اطلاعات حیاتی مورد نیاز مخاطبان خود برای جستجو برای آنها. بهترین بخش این است که حتی مبتدیان برای شروع کار با TablePress مشکلی ندارند.


ساختن یک سایت بررسی یک روش هوشمندانه برای افزایش مخاطبان ، ترافیک و حتی درآمد بازاریابی شرکت های وابسته است. خوشبختانه ، انجمن WordPress با ارائه بسیاری از افزونه های مفید و آسان برای پیاده سازی که عملکردهای مورد نیاز را ارائه می دهند ، این روند را آسانتر می کند..

آیا در مورد نحوه ساخت یک سایت بررسی ترافیک بالا سؤال دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map