4 رفع برای صفحه سفید مرگ در وردپرس

آیا با باز کردن سایت وردپرسی خود ، تا به حال خود را خیره به صفحه خالی کرده اید؟ همه چیز درست یک لحظه پیش خوب کار می کرد و ناگهان سایت چرخید جای خالی! همچنین ممکن است که سایت وردپرس خوب بارگیری شود ، اما داشبورد چنین نیست. اوضاع مانند این چیزی است که جامعه وردپرس دوست دارد آن را بدنام بنامد صفحه سفید مرگ – و یکی از اینهاست موارد نگران کننده درباره وردپرس.


اگر این اصطلاح را پیدا نکرده اید هنوز – پس شما یکی از افراد خوش شانس هستید امروز ما در مورد علائم مختلف صفحه سفید مرگ (بیایید آن را WSOD بنامیم) صحبت خواهیم کرد ، و درمان هر بیماری را یاد خواهیم گرفت.

اول کار های مهم. WSOD ناهنجاری است که به دلایل مختلفی از آن ناشی می شود. اگر خوش شانس باشید ، پرونده خاص شما تحت این پرونده قرار می گیرد علائم شایع – که اصلاحات آماده در دسترس است. با این حال ، اگر نمی توانید علت این مشکل را تعیین کنید ، بهتر است به دست یک متخصص وردپرس باشید.

4 دلیل (و راه حل) برای صفحه سفید مرگ وردپرس

با این حال خبر خوب این است که احتمال وقوع حادثه WSOD شما در رده ناشناخته قرار گرفته است بسیار باریک. بیشتر اوقات ، علت WSOD در سه دسته کلی قرار می گیرد. در این آموزش مراحل ساده و آسان برای دنبال سازی برای رفع هر یک از دلایل وردپرس صفحه سفید مرگ مشاهده می شود.

دلیل شماره 1: موضوعات مرتبط با افزونه

wp-wsod-r2

شما افزونه جدیدی نصب کردید ، یک نسخه قدیمی را به روز کردید یا سعی کردید یک نسخه فعال را تغییر دهید.

ثابت: غیرفعال کردن یک یا همه افزونه ها

در بیشتر موارد ، ممکن است بین موضوع فعال فعلی شما و افزونه ای که اخیراً نصب کرده اید ، اختلاف نظر وجود داشته باشد. در چنین حالتی ، شما می توانید آن افزونه خاص را غیرفعال کنید و همه چیز باید درست کار کند. با این حال ، مشکلی وجود دارد. چگونه می خواهید این افزونه را غیرفعال کنید وقتی داشبورد وردپرس شما کار نمی کند?

اگر بیش از نیمی از سال است که از WordPress استفاده می کنید ، خط بعدی را نخوانید. سعی کنید به یک راه حل فکر کنید. من به شما تذکر می دهم – این ارتباط با دسترسی به فهرست افزونه های WordPress از طریق FTP ارتباط دارد؟ پیدا کردی؟ گرفتی؟ آره؟ كودوس! نه؟ مشکلی وجود ندارد – ادامه دهید ، اما قول می دهم که یک بار راه حل را پیش خود بزنید! اینجا می رویم.

نحوه غیرفعال کردن افزونه WordPress از طریق FTP?

غیرفعال کردن افزونه وردپرس از طریق FTP یک کار بسیار ساده است. به عنوان یک پیش نیاز ، شما باید دسترسی FTP ، با مجوزهای صحیح به فهرست دایرکتوری وردپرس خود داشته باشید.

توجه داشته باشید: بیشتر ارائه دهندگان هاست دسترسی به FTP را در اختیار شما قرار می دهند. اما اگر WordPress را در یک VPS یا یک سرور ابری نصب کرده اید ، این احتمال وجود دارد که شما یک سرور FTP را در VPS خود نصب نکنید. در چنین شرایطی ، شما نیاز به نصب یک سرویس گیرنده منبع باز FTP مانند proftpd یا vsftp. چندین آموزش آنلاین وجود دارد ، و من پیشنهاد می کنم یکی از آنها را که از سیستم عامل سرور شما استفاده می کند بخوانید. به عنوان مثال ، اگر ما یک VPS مبتنی بر اوبونتو را اجرا می کنیم ، عبارت جستجوی ما خواهد بود “نحوه نصب proftpd در اوبونتو”.

پس از پاک کردن این مرحله ، وقت آن است که افزونه را غیرفعال کنید.

 1. یک حساب مناسب به سرور FTP خود وارد شوید
 2. به فهرست نصب وردپرس خود بروید
 3. را وارد کنید wp_content / plugins پوشه
 4. چندین پوشه با نام های آشنا را در پوشه افزونه ها پیدا خواهید کرد. هر پوشه یک افزونه را نشان می دهد.
 5. پوشه را با نام پلاگین صحیح پیدا کرده و انتخاب کنید
 6. آن را به یک نام متفاوت و در عین حال قابل تشخیص تغییر نام دهید. برای مثال ، اگر نام پلاگین (یعنی نام پوشه) باشد آکیسمت, پس باید آنرا به چیزی شبیه تغییر نام دهید _akismet یا akismet_disabled.
 7. شما می توانید هر نامی را که می خواهید انتخاب کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که با نام افزونه دیگری برخورد نمی کند و بعداً قابل تشخیص است.
 8. تغییر نام فولدر برای همیشه پلاگین را غیرفعال می کند.

پس از اتمام این مراحل ، مرورگر خود را آتش بگیرید و ببینید سایت بارگیری می کند یا خیر. اگر مشکل حل شد – kudos!

چگونه همه افزونه های وردپرس را فوراً غیرفعال کنیم?

برای غیرفعال کردن تعداد پلاگین های مورد نظر می توانید مراحل فوق را دنبال کنید. با این حال ، اگر می خواهید همه افزونه ها را با یک بار غیرفعال کنید ، در این صورت زمان زیادی طول می کشد. یک روش بسیار ساده تر وجود دارد – تغییر نام پوشه افزونه ها (به چیزی شبیه این plugins_old) و یک پوشه خالی جدید با برچسب ایجاد کنید پلاگین ها. در اصل ، این می تواند تمام افزونه های قدیمی را با یک حرکت غیرفعال کند. می توانید افزونه ها را یک به یک از آن حرکت دهید plugins_old پوشه به پلاگین ها, و آنها را به صورت جداگانه فعال کنید.

هنگامی که یک فایل پلاگین خاص را تغییر داده اید که باعث WSOD شده است ، می توانید افزونه را از طریق FTP غیرفعال کنید و سایت باید دوباره کار کند. همیشه یک آزمایش خوب برای تست افزونه های اصلاح شده در سایت پشتیبان است. (پرش به نتیجه گیری برای یک راه حل).

دلیل شماره 2: موضوعات مرتبط با موضوع

wp-wsod-r1

مشابه افزونه ها ، مشکلات WSOD مرتبط با موضوع منشاء مشابهی دارند.

ثابت: موضوع را غیرفعال کنید

بیایید به برخی از ساده ترین دلایل نگاهی بیندازیم:

نصب های جدید تم

نصب یک موضوع جدید می تواند با افزونه موجود تضاد ایجاد کند – تضاد کلاسیک تم-افزونه. در چنین حالتی ، شما به سادگی می توانید موضوع تازه فعال شده را غیرفعال کنید و وردپرس به طور خودکار به موضوع پیش فرض آن برگردد. مطمئن شوید که موضوع پیش فرض را حذف نکرده اید بیست و چیزی موضوع). در صورت وجود ، موضوع را بارگیری کنید مضامین پوشه در wp_content.

نحوه غیرفعال کردن یک موضوع از طریق FTP در وردپرس?

این فرایند تقریباً شبیه به فرآیند غیرفعال کردن یک افزونه است ، تنها تفاوت آن برای باز کردن این افزونه است wp_content / themes به جای پوشه پلاگین ها پوشه حرکت به مضامین پوشه موضوع خاص را غیرفعال کنید و آن را غیرفعال کنید.

تم های کدگذاری نشده

بارها و بارها ، به روزرسانی های مهم وردپرس می توانند مضامین دارای کدگذاری ضعیف را در کنار رودخانه هدایت کنند. موضوعی که دارای کدگذاری ضعیف و قدیمی باشد ممکن است با جدیدترین نسخه وردپرس کار نکند. WPExplorer خود را با مضامین با کیفیت بسیار زیبا غرور می کند – آنها دارای یک مورد هستند تعداد زیادی مشتریان در Themeforest (فقط نمونه کارها آنها را بررسی کنید) ، و آنها یکی از معدود افرادی هستند که مضامین من به آنها اعتماد دارم.

اگر بلافاصله بعد از به روزرسانی وردپرس ، تم شما کار خود را متوقف کرده است ، این احتمال بزرگ وجود دارد که موضوع مقصر باشد. موضوع را غیرفعال کنید و موارد باید به حالت عادی برگردند.

اصلاح یک موضوع

وردپرس کد خطایی را دوست ندارد. این مجموعه به مجموعه ای از خوب ساخته شده متکی است اشیاء کد ، کار هماهنگ اگر یکی از این قسمت ها (با یک موضوع OOP اشتباه گرفته نشود) ، موضوع را بگویید توابع.php پرونده ، نقص ها ، وردپرس کار نمی کند. این منجر به WSOD می شود.

معمولاً مضامین موجود در مخزن وردپرس یا توسعه دهندگان مشهور با دقت در برابر چنین نقصاتی آزمایش می شوند. موضوعی که خارج از جعبه باشد ، پرونده توابع.php را نقص نخواهد داشت. اگر هنگام نصب چنین موضوعی WSOD را بدست آورید ، این احتمالاً درگیری با موضوع افزونه است.

هنگامی که شما یک موضوع را اصلاح یا به روز می کنید ، می تواند منجر به کد نادرست شود ، که ما را به سمت قلب مشکل سوق می دهد ، یعنی WSOD. برای رفع این مشکل ، می توانید پرونده اصلاح شده را با یک نسخه قدیمی جایگزین کنید (فرض می کنم که شما نسخه پشتیبان تهیه کرده اید). در هر صورت ، می توانید پرونده های اصلی را بارگذاری کنید.

دلیل شماره 3: فراتر از حد حافظه

wp-wsod-r3

این وضعیت یک نشانگر کلاسیک است که شما از ارائه دهنده میزبان فعلی خود خارج هستید. میزان ترافیک وب سایت شما به منابع بیشتری احتیاج دارد – که میزبان فعلی شما قادر به تهیه آن نیست. زمان نوسازی است. این خبر خوب است – در حال رشد سایت شماست

ثابت: حد حافظه خود را افزایش دهید

می توانید با تغییر در حد حافظه PHP خود سعی کنید wp-config.php فایل. به سادگی خط زیر را اضافه کنید:

تعریف ("WP_MEMORY_LIMIT" ، "64M")؛

حد حافظه 64MB باید در میزبان مشترک به اندازه کافی باشد. اگر مشکل همچنان ادامه دارد ، باید با ارائه دهنده میزبان خود مشورت کنید.

میزبان وب ارزان

این مشکل همچنین در وب هاست های ارزان قیمت که کیفیت فداکاری می کنند معمول است. به منظور کسب سود ، این میزبان در هرچه بیشتر مشتری در یک سرور گرفتار می شود. در نتیجه ، میزان منابع (به عنوان مثال RAM) برای هر مشتری به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. این منجر به WSOD می شود. بنابراین اگر در یک برنامه میزبانی بودجه هستید که به شما اجازه نمی دهد دیگر میزان حافظه خود را افزایش دهد ، باید برنامه خود را ارتقا دهید.

دلیل شماره 4: علل ناشناخته

wp-wsod-r4 - علل ناشناخته

بعضی اوقات ، علت WSOD کاملاً مشخص نیست ، که ما را برطرف می کند. در مواقعی مانند این ، شما نیاز به تعیین منبع مشکل دارید.

ثابت: حالت WP_DEBUG را فعال کنید

به سادگی خطوط زیر را در انتهای قسمت اضافه کنید wp-config.php فایل:

error_reporting (E_ALL)؛
ini_set ('display_errors'، 1)؛
تعریف ("WP_DEBUG" ، واقعی)؛

این به وردپرس می گوید تا تمام خطاهایی را که در صفحه خروجی رخ می دهد نمایش دهد. شما می توانید از این اطلاعات برای تعیین علت WSOD استفاده کنید.

نتیجه

White Screen of Death یکی از آن مشکلات غیرقابل اجتناب است که باید هر کاربر وردپرس با آن روبرو شود. البته ، اگر از WordPress.com استفاده می کنید ، هرگز چنین مشکلی پیش نمی آید ، اما محدودیت های خاص خود را دارد.

میزبانی وردپرس مدیریت شده

اگر می خواهید احساس نگرانی در مورد چنین موارد میزبانی نداشته باشید ، رفع مشکل وجود دارد – میزبانی وردپرس مدیریت شده. ارائه دهندگان میزبانی وردپرس مدیریت شده در زمینه های مرتبط با وردپرس و وردپرس تخصص دارند. ما در WPExplorer از WPEngine استفاده می کنیم و از آن بسیار خوشحالیم – فقط کافی است به سرعت وب سایت ما نگاه کنید. ��

اگر بودجه شما اجازه می دهد و می خواهید از همه موارد مرتبط با میزبانی عاری باشید ، پس دوست دارید میزبانی را از WPEngine یا Media معبد یا یکی از یا سایر ارائه دهندگان میزبانی توصیه کنید.. مثل همیشه ، ما دوست داریم افکار شما را بشنویم! داستان WSOD شما چیست?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map