نحوه ایجاد یک کتاب الکترونیکی تبلیغاتی برای وب سایت وردپرس خود (در 4 مرحله)

نحوه ایجاد یک کتاب الکترونیکی تبلیغاتی برای وب سایت وردپرس خود (در 4 مرحله)

شاید با ایده نوشتن کتاب الکترونیکی مدتی اسباب بازی کرده باشید ، اما هنوز به این موضوع توجه نکرده اید. از این گذشته ، درست است که ایجاد یک کتاب الکترونیکی بسیار سخت و وقت گیر است?


در حالی که کنار هم قرار دادن یک کتاب الکترونیکی تبلیغاتی هیچ پیاده روی در پارک نیست ، اگر می خواهید ذهن خود را به آن بسپارید ، می توانید این کار را انجام دهید. علاوه بر این ، انتشار کتاب الکترونیکی دارای مزایای بسیاری است ، از جمله اینکه شما را قادر می سازید وب سایت خود را تبلیغ کرده و خود را به عنوان یک مقام در زمینه خود مستقر کنید..

در این مقاله ، ما یک فرآیند چهار مرحله ای را برای کمک به شما در ایجاد اولین کتاب الکترونیکی تبلیغاتی خود ، با همه موارد از برنامه ریزی تا انتشار ، به شما کمک می کنیم. بیایید درست غرق شوید!

مرحله شماره 1: ابزارهای مناسب را انتخاب کنید

اولین قدم برای روند نوشتن کتاب الکترونیکی ، یافتن ابزارهای مناسب است. نوشتن کتاب الکترونیکی بسیار متفاوت از یک پست وبلاگ معمولی از دیدگاه قالب بندی است ، بنابراین شما باید ابزارهایی را پیدا کنید که بتواند به شما در مقابله با این جنبه و همچنین برخی دیگر کمک کند. با توجه به این موضوع ، ما لیستی مختصر از ابزار نوشتن مورد علاقه خود را جمع آوری کرده ایم که برای منافع شما به چهار دسته تقسیم شده است.

1. نوشتن و ویرایش

 • Microsoft Word. احتمالاً قبلاً با این یکی آشنا هستید. این یکی از بهترین ابزارها برای طوفان مغزی و نوشتن هر نوع محتوا است. علاوه بر این ، شما را قادر می سازد ماکروهای پیچیده را تنظیم کنید برای انجام کارهای تکراری ، که می تواند یک زمان سنج قابل توجه باشد.
 • پرونده های گوگل. بر روی کاغذ, Google Docs به جز ویژگی های همکاری برتر ، بسیار شبیه Microsoft Word است. اگر با یک ویرایشگر کار می کنید و باید در بالای تغییرات و بازنگری ها بمانید ، این ابزار باید درست در کوچه شما باشد.

2. قالب بندی و تبدیل

 • PublishXpress. PublishXpress امکان تبدیل یکپارچه به .سن و .موبی قالب ها تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که فایل منبع خود را بارگذاری کنید ، یک جلد را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید تبدیل دکمه.
 • گلچین کن. Anthologize یک افزونه WordPress است که فقط با چند کلیک ، پست های WordPress را به PDF تبدیل می کند.

3. ابزارهای همه در یک

 • روزنامه ها. این افزونه قدرتمند وردپرس شما را قادر می سازد برای برنامه ریزی ، نوشتن ، ویرایش ، قالب بندی و انتشار کتاب های الکترونیکی درست از داشبورد خود.
 • کالیبر. این برنامه دسک تاپ مجموعه کاملی از ویژگی ها را برای نوشتن ، قالب بندی ، انتشار و حتی تبدیل کتاب های الکترونیکی بین انواع فایل های مختلف ارائه می دهد.

4. ابزارهای وردپرس

 • PDF و چاپ توسط BestWebSoft. چه چیزی برای ارائه محتوای برتر یا رایگان در وب سایت خود به عنوان pdf؟ این افزونه رایگان دکمه های PDF و Print را به پست های شما اضافه می کند تا خوانندگان شما بتوانند به راحتی مطالب شما را برای مطالعه بعدی بارگیری یا چاپ کنند.
 • صادر کننده PDF ساده. آیا نیاز به صادرات همه یا پست های خود یا همه نوع پست های سفارشی دارید؟ این بخش پلاگین رایگان پست های شما را به یک فایل PDF تک صادر می کند و این روند را سریع و آسان می کند.

مرحله شماره 2: نوشتن کتاب الکترونیکی تبلیغاتی خود را شروع کنید

وقتی ابزارهای مناسب پیدا کردید ، وقت آن است که آستین های خود را جمع کنید و نوشتن را شروع کنید. این مرحله طولانی است و می تواند ناامید کننده باشد ، بنابراین مهم است که به روندی عمل کنید که برای شما مفید باشد. با در نظر داشتن این ، چگونه است ما انجام کارهای طولانی برای نوشتن:

 1. موضوع را انتخاب کنید. این یک تصمیم شخصی است ، اما برای بهترین نتیجه ، باید موضوعی را انتخاب کنید که در مورد آن علاقه مند هستید و دانش دارید.
 2. پژوهش. در مورد موضوع خود تحقیق کرده و در مورد اطلاعاتی که قصد دارد آن را به کتاب الکترونیکی شما تبدیل کند فکر کنید.
 3. طرح کلی را کنار هم بگذارید. هنگامی که ایده های خود را به طور کامل تحقیق کرده اید ، یک طرح کلی برای پروژه خود ایجاد کنید. هیچ قانون سخت و سریع برای این کار وجود ندارد ، اما همیشه می توانید برای شروع کار به دنبال یک الگوی باشید.
 4. اولین پیش نویس خود را بنویسید. بنشینید و شروع به تایپ کنید – بسته به نوع سلیقه شخصی شما ، این مرحله ممکن است مقادیر قهوه زیادی را شامل شود. ممکن است بخواهید در این مرحله از ویرایش خودداری کنید ، زیرا می تواند باعث کند شدن شما شود.
 5. پیش نویس خود را ویرایش و صیقل دهید. در حالت ایده آل ، شما باید بین تکمیل اولین پیش نویس و ویرایش آن ، یک استراحت کوچک داشته باشید. ایده هایی را که ممکن است از دست داده باشید ، تکرار کلمات ، مشکلات مربوط به جریان و البته اشتباهات دستور زبان و اصطلاحات بررسی کنید.
 6. اثبات. این مرحله به بهترین وجه توسط یک جفت چشم تازه انجام می شود ، بنابراین باید درمورد برون سپاری آن به یک ویرایشگر فکر کنید. یک ویرایشگر خوب باید هر آنچه را که در مرحله قبل از دست داده اید بدست آورد.
 7. کتاب الکترونیکی خود را منتشر کنید. ما در مورد نحوه انتشار کتاب الکترونیکی شما بیشتر صحبت خواهیم کرد ، بنابراین ادامه مطلب را بخوانید!

وقتی نوشتن مطالب با فرمت طولانی مانند کتاب الکترونیکی می آید ، می پردازد تا حد امکان ساختار یافته باشد و شکستن این فرایند در چند مرحله باعث می شود تا تلاش بسیار پر استرس تر از مقابله با آن بدون برنامه باشد..

مرحله شماره 3: کتاب الکترونیکی خود را شکل دهید

تصویری از یک جلد کتاب الکترونیکی.

نمونه ای از یک جلد جذاب کتاب الکترونیکی.

پس از اتمام نوشتن کتاب الکترونیکی ، زمان آن رسیده است که روی طرح و قالب بندی آن کار کنید و سپس سند را به نوع پرونده دلخواه خود تبدیل کنید. دریافت قالب بندی مناسب برای کتاب الکترونیکی شما بسیار مهم است به گونه ای که به درستی در همه نوع نمایشگرها ، بخصوص آنهایی که در فاکتورهای کوچک هستند ، ارائه می دهد..

وقتی از طرح و قالب کتاب الکترونیکی خود راضی هستید ، باید آن را به یک نوع فایل مناسب تبدیل کنیم تا خطاهای سازگاری به حداقل برسد. این ها محبوب ترین قالب های کتاب الکترونیکی در حال حاضر هستند:

 • PDF: این نوع پرونده به لطف گستردگی سازگاری بسیار رایج است.
 • موبی: تلفن همراه (یا موبی) اگر نیاز به ارائه محتوای پیچیده با سهولت و انعطاف پذیری دارید ، قالب ایده آل است.
 • ePub: این قالب الکترونیکی محبوب کتاب تجربی کاملی را ارائه می دهد و توسط اکثر نرم افزارهای خواندن پشتیبانی می شود.

از میان این سه ، PDF به لطف پشتیبانی اصلی آن ، محبوب ترین قالب است. با این حال ، این روزها به احتمال زیاد اکثر افراد به نرم افزار خواندن دسترسی دارند که از طیف گسترده ای از انواع فایل ها پشتیبانی می کند ، بنابراین اگر سازگاری اصلی ترین نگرانی شما نیست ، لازم نیست PDF را انتخاب کنید..

مرحله شماره 4: کتاب الکترونیکی خود را بارگذاری و منتشر کنید

بعد از تمام تلاش شما ، همه چیز باقی مانده انتشار کتاب الکترونیکی شماست و منتظر خواهید بود تا بررسی های درخشان شروع به ریختن کنید. هنگام انتشار ، دو گزینه اصلی وجود دارد ، بنابراین بیایید فواید هرکدام را برای کمک به شما بررسی کنیم. یک تصمیم.

کتاب خود را منتشر کنید

اولین گزینه شما این است که کتاب خود را منتشر کنید. این بدان معنی است که شما نیازی به مراجعه به یک توزیع کننده ندارید ، و این به آسانی آپلود کتاب الکترونیکی در وب سایت وردپرس شما و ضربه زدن به انتشار دکمه. اگر با بودجه محدود کار می کنید ، خود چاپ کردن می تواند بهترین مسیر باشد ، یا نمی خواهید سود خود را با یک توزیع کننده آنلاین به اشتراک بگذارید. علاوه بر این ، این امکان را به شما می دهد تا کنترل خود را بر کل فرآیند حفظ کنید ، که می تواند سردردهای زیادی را در شما ذخیره کند.

با استفاده از بارگیری آسان دیجیتال افزونه (EDD) ، می توانید تمام مراحل را درست از داشبورد وردپرس خود انجام دهید. در حقیقت. ما حتی یک راهنمای کامل آسان بارگیری دیجیتال داریم که برای اولین بار از طریق مراحل راه اندازی فروشگاه آنلاین شما عبور می کند.

افزونه Easy Digital Downloads.

اگر می خواهید کتاب الکترونیکی خود را به صورت رایگان ارائه دهید ، بارگیری رایگان افزونه EDD شما را مجبور می کند بدون مجبور کردن خریداران از روند پرداخت منظم ، این کار را انجام دهید. در عوض ، تنها کاری که باید انجام دهند این است که ایمیل خود را در ازای کتاب الکترونیکی شما تهیه کنید.

با یک توزیع کننده تماس بگیرید

گزینه دوم هنگام انتشار ، استفاده از توزیع کننده کتاب الکترونیکی است. با یک توزیع کننده ، شما به سادگی کتاب الکترونیکی خود را بارگذاری می کنید ، قیمت را تعیین می کنید و در حالی که همه سختی کار را برای شما انجام می دهند بنشینید (البته در ازای دریافت هزینه). برخی از خدمات توزیع محبوب ما شامل می شوند کلمات کلیدیDraft2Digital, و انتشار مستقیم Kindle Amazon.

اگر وقت لازم برای رسیدگی به تمام موارد چاپ کتاب الکترونیکی خود را ندارید ، سرویس توزیع مناسب می تواند بار زیادی از شانه های شما بگذارد. با این حال ، به خاطر داشته باشید که بیشتر خدمات با رهنمودهای مربوط به خود همراه هستند ، و برای به روز کردن کتاب الکترونیکی و دریافت پرداخت با آنها باید مقابله کنید. اگر به این اشکالات کوچک توجه نکنید ، به هر حال گزینه را در نظر بگیرید.


اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، انتشار کتاب الکترونیکی می تواند یک تلاش ناامید کننده باشد. با این حال ، مقابله با این پروژه با یک برنامه کامل در ذهن باید به شما کمک کند سریعتر به پایان برسید و سردردهای زیادی را برای شما ذخیره کنید.

در اینجا چهار مرحله اصلی برای نوشتن و انتشار اولین کتاب الکترونیکی تبلیغاتی شما آورده شده است:

 1. ابزارهای مناسبی را برای کار پیدا کنید.
 2. بنشینید و بنویسید.
 3. کتاب الکترونیکی خود را قالب بندی کنید.
 4. کتاب الکترونیکی خود را در وب سایت خود یا با استفاده از یک سرویس توزیع منتشر کنید.

چگونه پروژه های پیچیده نوشتن مانند کتاب های الکترونیکی تبلیغاتی را مقابله می کنید؟ تجارب خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map