4 نکته برتر در مورد تجربه کاربر برای بهبود وب سایت وردپرس شما

هنگامی که نوبت به ایجاد یک وب سایت محبوب (و سودآور) می رسد ، باید تمرکز اصلی شما باشد همیشه در تجربه کاربر باشید.


این باید ناگفته نماند ، و با این حال به نظر می رسد بسیاری از وب مسترها آنچه را من یک قانون طلایی ایجاد وب سایت می دانند نادیده می گیرند. با احترام بسیار ، اگر شما کاربران خود را اولویت قرار ندهید ، دیوانه هستید.

و این موضوع مرا به سمت موضوع این پست سوق می دهد: روش های بیشماری که از طریق آنها می توانید تجربه کاربری را در وب سایت وردپرس خود بهبود بخشید. من قصد دارم به برخی از اشتباهات رایج انجام شده توسط بسیاری از وب مسترها (و به ویژه کاربران WordPress) بپردازم و به شما نشان دهم که شما باید برای تشویق مردم به بازگشت به سایت شما دوباره و دوباره انجام می شود.

اصول اولیه

اول از همه ، بیایید در مورد سه موردی که برای درست کردن به منظور ایجاد تجربه کاربر زیبا باید صحبت کنیم صحبت کنیم:

 1. طرح
 2. قابلیت استفاده
 3. محتوا

اگر سایتی زیبا دارید که به راحتی حرکت کند و از محتوای عالی برخوردار باشد ، طلایی هستید. تمام کاری که شما باید انجام دهید سپس تمرکز روی یک کمپین بازاریابی ستاره ای است (اما این یک موضوع کاملا دیگر برای یک زمان دیگر است). در حالی که ذکر سه مورد فوق به اندازه کافی ساده است ، اجرای آنها در عمل داستان دیگری است.

نکات عملی زیر که در مورد طراحی ، قابلیت استفاده و محتوای آن متمرکز شده اند. اگر چیز دیگری از این پست نمی گیرید ، تشخیص دهید که تمرکز شما باید باشد همیشه در هنگام طراحی ، حفظ ، بهینه سازی و به روزرسانی وب سایت وردپرس خود در این سه مورد باشید.

خوب – بیایید به آن سر بزنیم!

1. طرح خود را تمیز و ساده کنید

طراحان وب بد اغلب بیشتر با ایجاد چیزی بسیار زیبا و نه کاربردی علاقه دارند. مغالطه این رویکرد عمیق است – یک بازدید کننده تقریبا همیشه عملکرد را بر روی فرم ترجیح می دهد. هنگام طراحی وب سایت ، اصلی ترین سؤالی که همیشه باید به آن بازگردید این است: “آیا سایت من بازدید کنندگان را گیج می کند؟”

طرح های منحصر به فرد و جذاب ممکن است جوایز کسب کنند ، اما از نظر ماهیت آنها کابوسی قابل استفاده است. چرا؟ زیرا مردم پسندیدن پیش بینی آنها انتظار دارند که عناصر خاصی را در مکان های خاصی مشاهده کنند ، و هنگامی که این کار را نمی کنند ، گیج و ناامید می شوند. سپس آنها را ترک می کنند.

با یک طرح استاندارد وبلاگ (سرصفحه ای که به دنبال محتوای اصلی و یک نوار کناری است ، به دنبال آن بالا و پایین صفحه) هیچ مشکلی وجود ندارد. و در واقعیت چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید با چیدمان های استاندارد انجام دهید تا آنها را خیره کننده جلوه دهید. فکر کنید Traffic یکی از نمونه های مورد علاقه من است:

به ترافیک فکر کنید

طرحی تمام عیار با رنگ های جسورانه و تایپوگرافی زیبا. تمیز و ساده و در عین حال قابل توجه و زیبا. این تعادل عالی بین فرم و عملکرد است. این دقیقاً همان چیزی است که باید به دنبال آن باشید.

2. ناوبری را آسان و بدیهی کنید

حرکت از طریق سایت شما باید برای کاربر نهایی کاملاً بی دردسر باشد. آنها باید با یک یا چند عنصر ناوبری ارائه شوند که پیدا کردن آنچه می خواستند را آسان می کند. من یک یا چند مورد از موارد زیر را توصیه می کنم:

 • نوار پیمایش (عملاً ضروری)
 • یک لیست دسته بندی در نوار کناری شما
 • جعبه جستجو در نوار کناری
 • یک صفحه بایگانی
 • پودرهای سوخاری

از ویژگی قدرتمند منوهای سفارشی WordPress استفاده کنید (ظاهر> منوها در نوار کناری خود) ترتیب و نام صفحات اصلی ، دقیقاً مانند پت در درآمد هوشمند منفعل:

درآمد هوشمند منفعل

افزونه Relevanssi را برای جستجو توصیه می کنم. در مورد صفحه بایگانی ، من پیشنهاد می کنم فرمی را که در وبلاگ من دارم ، Leaving Work Behind را دنبال کنید:

ترک کار در پشت

من به کاربر این فرصت را می دهم که سایت من را از طریق تاریخ ، دسته و برچسب مرور کند. البته ارائه گزینه هایی مانند این تنها در صورت دسته بندی و برچسب زدن مطالب خود به صورت نهایی فقط برای کاربر نهایی مفید است.

سرانجام ، آرد سوخاری یک راه عالی برای بازدید کنندگان است که بتوانند در سایت شما قرار بگیرند و بلافاصله یاتاقانهای خود را پیدا کنند. من در وبلاگ P90X Journal من از پودرهای نان استفاده می کنم:

مجله P90X

ادغام آرد سوخاری در سایت شما آسان است – فقط از ویژگی های لینک های داخلی موجود در آن استفاده کنید وردپرس سئو توسط Yoast (افزونه SEO مورد علاقه من با فاصله).

موضوع مشترکی که در مثالهای فوق در حال اجرا است سهولت در جهت یابی است. افراد زیادی پس از دیدن فقط یک صفحه ، یک سایت را ترک می کنند. وظیفه شما این است که گزینه ای آسان برای ادامه کاوش در اختیار آنها قرار دهید. پیمایش موثر به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید.

3. مکانی برای شروع به آنها بدهید

مگر اینکه پستی داشته باشید که بسیار ویروسی شود (و حتی پس از آن) ، احتمالاً متوجه خواهید شد که صفحه اصلی شما تا به حال پربازدیدترین صفحه در سایت شماست. دلیل آن دوگانه است:

 • این یک نقطه ورود آشکار است و بیشتر از هر صفحه با سایتهای دیگر پیوند خواهد یافت.
 • این قدم بعدی بدیهی است که مردم می توانند هنگام مراجعه به سایت شما روی سایتشان کلیک کنند هر صفحه.

بنابراین ، شما می توانید با نشان دادن اینکه چگونه سایت شما می تواند از آنها سود ببرد ، تجربه کاربر را به طرز چشمگیری افزایش دهید. توصیه می کنم این کار را از دو طریق انجام دهید.

مورد اول جعبه ویژگی است. این باید به صورت برجسته در بالای سایت شما نمایش داده شود و ایده ای فوری از بازدید کنندگان ارائه دهد. این همچنین می تواند به عنوان یک روش انتخاب سریع تبدیل شده باشد ، مانند آنچه که درک هالپرن انجام داده است عوامل اجتماعی:

عوامل اجتماعی

با داشتن جعبه ای که در کنار هم قرار گرفته باشد ، هیچ بازدید کننده ای راجع به آنچه سایت شما ارائه می کند اشتباه گرفته نشود. با مقایسه با یک صفحه اصلی خطی که دارای جدیدترین پست های وبلاگ و عناصر مشابه است ، از نظر تجربه کاربر پیشرفت چشمگیری دارد.

دومین موردی که من توصیه می کنم صفحه Start Here است. هدف این صفحه ساده است – به وضوح مزایای سایت خود را ترسیم کنید و به افراد مرحله بعدی عملی برای پیشرفت دهید. من از صفحه Start Here در Leading Work Behind استفاده می کنم:

کار را پشت سر بگذارید از صفحه شروع کنید

مانند جعبه ویژگی ها ، می توانید از صفحه Start Here برای رسیدن به یک اثر whammy dual استفاده کنید: افراد را بیشتر با وبلاگ خود درگیر کنید و آنها را به صفحاتی در سایت خود ارسال کنید که به احتمال زیاد منجر به تبدیل و یا فروش می شوند.

4- محتوای خود را خوب جلوه دهید

ما در وب سایت های قومی یک دسته از موارد بسیار ناچیز هستیم – معمولاً وقتی جلوه بهتری پیدا کنیم ، محتوا را بسیار با ارزش تر می کنیم. من شخصاً اثرات این را اخیراً متوجه شدم که مقاله قدیمی من در یک مجله iOS منتشر شد. به نظر می رسد مانند این:

ترک کار در پشت پست

به این:

مقاله مجله

احساس کردم که مجبورم مقاله ای را که صرفاً بر اساس آن نوشته ام ، دوباره بخوانم نگاه کرد جذابتر.

دو روش وجود دارد که می توانید مطالب خود را برای کاربر جذاب تر کنید (فراتر از نوشتن مطالب بهتر):

 1. طراحی ، تایپوگرافی و غیره.
 2. قالب بندی

WPExplorer نمونه ای عالی برای چگونگی استفاده از تایپوگرافی برای ارائه متنوع و علاقه به متن ساده است ، با هدرهای نارنجی و فونت های سری بدون خواندن آسان. از نظر قالب بندی ، این بستگی به صورت پست بعد از پست نیز دارد. موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • کلمات کوتاه ، جملات کوتاه و پاراگراف های کوتاه: این کار را برای خواننده آسان می کند.
 • Sub Headers: از لیبرال استفاده کنید و آنها را توصیف کنید.
 • پررنگ: برجسته کلیدهای عبور.
 • ایتالیایی: بر کلمات خاص تأکید کنید.
 • تصاویر: برای اضافه کردن رنگ و تنوع از آزادی استفاده کنید.
 • سایر عناصر گرافیکی: از لیست ها ، جداول ، بلاکچین ها و سایر موارد استفاده کنید که کمی ادویه به محتوای شما اضافه می کند.

ایجاد مطالب قانع کننده فقط به خود محتوا نیست بلکه مربوط به نحوه ارائه آن محتوا و ساخت آن است به نظر می رسد قانع کننده تر.

بعدش چی?

اگر مفاهیم فوق را میخکوب می کنید ، می توانید به یک وب سایت کاملاً جذاب بپردازید. اما اگرچه من مواردی را که مهمترین ملاحظات برای تجربه کاربری مثبت به عنوان مهمترین ملاحظه در نظر گرفته ام ، درج کرده ام ، تعداد زیادی از مواردی که در اختیار دارم نه سرپوشیده.

با توجه به این نکته ، دوست دارم پیشنهادات شما را در بخش نظرات زیر بخوانید. به نظر شما مدیران وب سایت برای ایجاد بهترین تجربه ممکن کاربر برای بازدید کنندگان خود چه اقدامات دیگری را باید انجام دهند؟ خبرم کن!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map