35+ بهترین عکس های رایگان عکس سایت

35+ بهترین عکس های رایگان عکس سایت برای وردپرس

استفاده از تصاویر زیبا و جلب توجه می تواند در نحوه واکنش مخاطبان شما به وب سایت شما تفاوت واقعی ایجاد کند. محتوای نمایش عکس های چشم نواز ، بیشتر به اشتراک گذاشته می شود ، تعداد بازدید کننده هایی را که دریافت می کنید افزایش می دهد و در نهایت به وب سایت شما در دستیابی به اهداف خود کمک می کند.


اما یافتن عکسهای سهام که به وب سایت شما عامل “wow” می دهند کاری دشوار است. در این مقاله لیستی از بهترین وب سایت های رایگان و پریمیوم عکاسی سهام را برای شما قرار داده ایم. امیدوارم هرچه به وب سایت وردپرس شما نیاز داشته باشد ، چیزی در اینجا برای شما رقم خواهد خورد.

بسیاری از وب سایت های عکس سهام رایگان وجود دارد که می توانید یک تصویر با کیفیت بالا را به سرعت و به راحتی بارگیری کنید. اگر شما یک وبلاگ نویسان یا مشاغل کوچک هستید که برای محتوای وب سایت وردپرس به یک عکس گاه به گاه نیاز دارید ، ممکن است یکی از این سایت های رایگان عکاسی فقط آن چیزی باشد که به دنبال آن هستید..

1. Unsplash

باز کردن

باز کردن منبع عکاسی رایگان مورد علاقه ما است (ما آنها را اغلب برای پست های وبلاگ استفاده می کنیم). این وب سایت دارای مجموعه ای از بیش از 200،000 تصویر با وضوح بالا است که روزانه صدها مورد دیگر به آنها اضافه می شود. عکس ها توسط جامعه ای بالغ بر 41000 عکاس تهیه شده است و همه آنها برای اهداف شخصی و تجاری قابل استفاده هستند.

Unsplash گزینه ثبت نام ، ایجاد مجموعه های شخصی شما و دنبال کردن عکاسان مورد علاقه را فراهم می کند. هنگام جستجوی یک تصویر ، می توانید از اصطلاحات خود استفاده کنید یا یک مجموعه آماده را مشاهده کنید. Unsplash دارای طیف وسیعی از تصاویر جالب و متنوع است و از زیبایی و کیفیت حرفه ای عکس ها را در اختیار شما قرار می دهد. این ابزاری است که قطعاً ارزش بررسی دارد.

2. پیکسابای

پیکسابای

پیکسابای خود را به داشتن یک جامعه خلاق ، به اشتراک گذاری و استفاده از عکس های رایگان کپی رایت ، تصاویر ، تصاویر ، بردارها ، گرافیک ها و فیلم ها افتخار کنید. مجدداً ، مجوز CC0 به کلیه محتوای منتشر شده اعمال می شود. بنابراین همه رسانه ها برای استفاده شخصی و تجاری رایگان هستند و انتساب آن ضروری نیست.

Pixabay در حال حاضر بیش از 1،090،000 تصویر و فیلم را نشان می دهد. طیف گسترده ای از تصاویر ارائه شده این گزینه را به شما می آموزد که آیا به دنبال تصویرگری ، وکتور ، عکس یا چیز دیگری هستید.

Pixabay کاربران را ترغیب به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری خود (بصورت رایگان) می کند. در اینجا می توانید تصاویر دلخواه را بارگذاری و نشانک گذاری کنید ، سایر کاربران را دنبال کنید ، پیام ارسال کنید و موارد دیگر.

3. PicJumbo

Picjumbo یک عکس رایگان از سهام است که توسط ویکتور هاناچک نگهداری و نگهداری می شود. در ابتدا ویکتور از سایت برای به اشتراک گذاشتن عکس های رایگان خود استفاده می کند ، اما از زمان ایجاد Picjumbo بزرگ شده است و اکنون عکس های بسیاری از سازندگان را می پذیرد و به اشتراک می گذارد.

در حال حاضر بیش از 1500+ عکس سهام رایگان وجود دارد ، اما اگر حتی بیشتر بخواهید می توانید به یک حساب پریمیوم ارتقا دهید تا به 30+ عکس بیشتر در هر ماه دسترسی داشته باشید. همه عکس ها مطابق دلخواه شما قابل استفاده هستند ، مگر اینکه بخواهید در آن صورت مجدداً توزیع مجدد کنید اشتراک در.

4. RawPixel

عکسهای RawPixel

شاید این نام خانوادگی به نظر برسد ، زیرا آنها یکی از بهترین سرمایه گذاران Unsplash هستند. اما برای انواع متنوع بیشتر به RawPixel سایت اصلی. در اینجا شما می توانید عکس های سهام رایگان ، بردارها و حتی PSD ها را پیدا کنید. مجموعه رایگان آنها تقریباً 200،000 عکس سهام را انتخاب کرده است. اما اگر این برای شما کافی نباشد ، آنها همچنین حق عضویت حق بیمه (از جمله مجوزهای استفاده تجاری برای عکسهای خود را) را برای 30،000+ سهام اضافی ارائه می دهند.

5- پیکسل

پیکسل

پیکسل منبع عکس رایگان سهام است که تصاویر خود را تحت مجوز Creative Commons Zero (CC0) به اشتراک می گذارد. یعنی می توانید از تصاویر آنها برای استفاده شخصی و تجاری استفاده کنید. بنابراین ، اگر مشاغل آنلاین دارید ، می توانید از تصاویر Pexels در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید بدون اینکه به سایت یا عکاس نسبت دهید.

Pexels در حال حاضر بیش از 30،000 عکس سهام رایگان ارائه می دهد. بعلاوه 3،000 مورد دیگر نیز به صورت ماهیانه اضافه می شود. برای کپی ، اصلاح و توزیع این تصاویر زیبا احساس رایگان کنید. تصاویر در اندازه های مختلف بارگیری و همچنین در اندازه سفارشی بسته به نیاز شما موجود هستند.

6. PikWizard

pikwizard عکسهای با وضوح بالا عکس wpexplorer.png

پیک ویزارد وب سایت عکس های رایگان عالی با بیش از 100000 تصویر کاملا رایگان است. بیش از 20،000 عکس از این سهام منحصر به فرد برای آنها است.

PikWizard خود را در تصاویر رایگان سهام مردم غرور می کند – چیزی که تمایل به نادر بودن در سایت های عکاسی سهام آزاد است. به جستجوی کلمات کلیدی مانند “دفتر” یا “جلسه” بپردازید و می توانید کیفیت عکس های سهام را ببینید که PikWizard باید ارائه دهد!

7. بهترین عکس رایگان

بهترین عکس سهام رایگان عکس با وضوح بالا wpexplorer

یکی دیگر مجموعه مناسب و معقول عکسهای سهام تحت مجوز CC0 – این بدان معنی است که شما می توانید از این موارد در همه پروژه های خود استفاده کنید!

8. پشت سر هم (توسط Shopify)

پشت سر گذاشتن فروشگاه های عکس با وضوح بالا wpexplorer

Shopify کارهای زیادی برای موفقیت مشتریان انجام می دهد. این شامل ایجاد یک کتابخانه سرپرستی از عکس های سهام رایگان به نام می شود پشت سر هم. عکسها برای مشتریان Shopify و موارد دیگر قابل بارگیری است.

9. EveryPixel

everypixel با وضوح بالا عکس های رایگان wpexplorer

EveryPixel موتور جستجوی عکس سهام است که می تواند وب سایت های عکاسی سهام آزاد و پولی را که توسط AI طراحی شده است ، جستجو کند. همیشه می توانید نتایج جستجو را فقط از سایت های رایگان عکاسی سهام فیلتر کنید!

10. FoodiesFeed

foodiesfeed با وضوح بالا عکس های سهام wpexplorer

FoodiesFeed فقط چیزی است که انتظار دارید مجموعه ای عالی ، بدون سرنوشت از عکس های سهام رایگان مربوط به مواد غذایی.

11. تصاویر رایگان

freeimages با وضوح بالا عکس های رایگان wpexplorer

تصاویر رایگان مجموعه خوبی از عکس های سهام و مجموعه عکس های مفید دارد که در صورت کار روی یک پروژه مرتبط می توانید زمان زیادی را ذخیره کنید.

12. عکسهای رایگان

freephotos.cc با وضوح بالا عکس های رایگان wpexplorer

عکسهای رایگان مجموعه ای عالی از عکس های سهام رایگان را که در مجموع 100 دسته بندی گروه بندی شده اند ، ارائه می دهد. حتی یک ویرایشگر عکس آنلاین وجود دارد.

13. FreeStocks

freestock.org با وضوح بالا عکس های رایگان wpexplorer

FreeStocks مجموعه ای بسیار زیبا از عکس های سهام رایگان با وضوح بالا دارد که در 7 طبقه پخش شده است. – حیوانات ، شهر و معماری ، مد ، غذا و نوشیدنی ، طبیعت ، اشیاء و فناوری و مردم.

14. گرافیسوگرافی

grisography رایگان عکس های سهام با وضوح بالا wpexplorer

گرافیسوگرافی دارای یک مجموعه عالی از عکس های با سهام بالا و با قدرت بالا از نه دسته مختلف است.

15. IM رایگان

من عکس های سهام با وضوح بالا wpexplorer را آزاد می کنم

من آزادم مجموعه ای از عکس های سهام رایگان با وضوح بالا و رایگان را از دسته های مختلف از جمله تفریحی ، B&W ، محیط ، شهر و مناطق دیگر انتخاب می کند.!

16. جی مانتری

jay mantri رایگان عکس با وضوح بالا wpexplorer

جی مانتری با استفاده از وبلاگ Tumblr تحت مجوز CC0 ، مجموعه زیبایی از عکسهای با وضوح بالا را به اشتراک می گذارد.

17. عکسهای کابوم

kaboom تصاویر رایگان با وضوح بالا عکس wpexplorer

عکس های Kaboom مجموعه فوق العاده ای از عکس های سهام اصلی با وضوح بالا دارد که می توان از طریق یک پالت رنگ جستجو کرد.

18. زندگی پیکس

زندگی از پیکس رایگان عکس های سهام با وضوح بالا wpexplorer

زندگی پیکس دارای گالری گسترده ای از عکس های سهام رایگان با وضوح بالا که توسط عکاسان سراسر جهان کمک می شود مغزهای پشت این سایت, بی نظیر خلاق, همچنین یک سایت خواهر Life of Vids با بارگیری ویدیوهای سهام رایگان را اجرا کنید که برای اسلایدها ، پس زمینه ها و موارد دیگر عالی است.

19. ویژوالهای کوچک

تصاویر کوچک رایگان عکسهای سهام با وضوح بالا wpexplorer

ویژوالهای کوچک مجموعه ای سرنوشت ساز از عکس های با کیفیت بالا و با وضوح بالا تحویل داده شده به صندوق پستی شما و قابل بارگیری در بایگانی ها است آنها تابع جستجو ندارند. با توجه به یادداشت جداگانه ، سایت دیگر پس از رکود ناگوار صاحب سایت ، دیگر عکس های سهام جدید را اضافه نمی کند. این عکس ها همچنان آنلاین هستند و به عنوان ادای احترام به تلاش وی به اشتراک گذاشته می شوند.

20. مگدلین

magdeleine عکسهای با رزولوشن بالا و wpexplorer

مگدلین مجموعه ای زیبا از عکس های سهامدار با وضوح بالا و رایگان را که در 8 دسته بندی متناسب با دامنه CC0 انتخاب شده است ، ارائه می دهد. آنها همچنین روزانه یک عکس سهام رایگان اضافه می کنند!

21. سهام MMT

mmt با وضوح بالا عکس های رایگان wpexplorer

MMT (The Moment Captured) عکسهای رایگان سهام را برای استفاده تجاری فراهم می کند. عکس ها دارای مجوز CC0 هستند ، بنابراین می توانند آزادانه بارگیری ، استفاده و توزیع مجدد برای اهداف شخصی و تجاری انجام شوند. اگر به دنبال تصاویر برای نمایش در وب سایت ها ، مضامین ، قالب ها ، مواد چاپی ، پست های اجتماعی ، برنامه ها یا ابزارهای طراحی هستید ، MMT را به یک انتخاب عالی تبدیل کنید تا نام خود را به چند مورد برسانید..

محتوای MMT شامل بسیاری از مقوله ها ، از جمله عکاسی ماکرو ، صحنه های شهر ، طبیعت ، اماکن کاری و موارد دیگر است. هر هفته تصاویر جدید اضافه می شود و طیف وسیعی از دسته بندی های جالب در گالری ها به نمایش گذاشته می شوند. یک وبلاگ فعال نیز در سایت به اشتراک گذاشته می شود.

22. گوزن

گوزن عکس های سهام با وضوح بالا wpexplorer

گوزن شمالی مجموعه فوق العاده ای از عکس های منحصر به فرد سهام با وضوح بالا و منحصر به فرد دارد. این یک تن عکس رایگان از سهام با شخصیت های جداگانه و زمینه های جداگانه ارائه می دهد که برای تصاویر برجسته شده در وبلاگ و جذاب کردن پست های رسانه های اجتماعی بسیار عالی است. با این حال ، آنها تحت مجوز CC BY-ND 3.0 مجاز هستند ، به این معنی که باید به وب سایت پیوند دهید.

23. MorgueFile

morguefile رایگان عکسهای با وضوح بالا wpexplorer

اگرچه من طرفدار بزرگی نیستم, MorgueFile مجموعه ای از بیش از 350،000 عکس سهام رایگان با وضوح بالا دارد.

24. MyStockPhotos

عکس های سهام رایگان با وضوح بالا wpexplorer

MyStockPhotos مجموعه فوق العاده ای از عکس های سهام رایگان با وضوح بالا از Themeisle است.

25. NegativeSpace

فضای منفی رایگان عکس با وضوح بالا wpexplorer

NegativeSpace به شما اجازه می دهد تا به یک مجموعه عالی از عکسهای سهام با وضوح بالا رایگان تحت مجوز CC0 دسترسی داشته باشید – امکان استفاده از عکسها را در هر مکانی!

26. پیکوگرافی

عکس های رایگان عکس با وضوح بالا wpexplorer

پیکوگرافی دارای یک مجموعه زیبا از عکس های سهام رایگان با وضوح بالا و گسترده در 12 دسته است. آنها تحت مجوز CC0 قرار دارند ، این بدان معنی است که شما می توانید از آنها در هر پروژه ای استفاده کنید.

27. بایگانی دامنه عمومی

طراحی رایگان عکسهای با وضوح بالا wpexplorer

بایگانی دامنه عمومی دارای مجموعه ای پرشکوه از 200+ عکس سهام رایگان با وضوح بالا و گسترده در 14 دسته است. همه تصاویر تحت CC0 دارای مجوز هستند و به شما امکان می دهد از آنها در هر پروژه استفاده کنید.

28. ScatterJar

scatterjar رایگان عکس های سهام با وضوح بالا wpexplorer

ScatterJar یک سایت اختصاصی برای عکس های سهام با وضوح بالا و رایگان برای همه چیز در رابطه با غذا است. آنها دارای مقوله های ویژه غذایی از جمله سبزیجات ، نوشیدنی ها ، گیاهان و ادویه جات ترشی جات و سایر موارد هستند.

29. ShotStash

عکس های رایگان عکس با وضوح بالا wpexplorer

ShotStash دارای یک مجموعه زیبا از عکس های سهام رایگان با وضوح بالا که از نظر طبیعت بسیار زیبا و منحصر به فرد هستند. تصاویر در 10 گروه گروه بندی شده و دارای مجوز تحت CC0 هستند.

30. SkitterPhoto

skitterphoto عکسهای با وضوح بالا عکس wpexplorer

SkitterPhoto دارای مجموعه ای زیبا از عکس های سهامدار با وضوح بالا و مجوز تحت مجوز دامنه عمومی CC0.

31. Snapwire Snaps

snapwire snapswire عکسهای سهام با وضوح بالا wpexplorer

Snapwire Snaps مجموعه ای سرگردانی از عکس های رایگان سهام با وضوح بالا از عکاسان در سراسر جهان است.

32. SplitShire

تقسیم عکس رایگان سهام با وضوح بالا wpexplorer

SplitShire یک پروژه یک مرده با 900+ عکس با سهام با وضوح بالا و رایگان برای استفاده شخصی و تجاری است.

33. StockSnap

سهام عکس رایگان سهام با وضوح بالا wpexplorer

StockSnap مجموعه ای درخشان از عکس های سهام رایگان با وضوح بالا دارد. همچنین از ویژگی های جالبی همچون تصاویر پرطرفدار و امکان مرتب سازی تصاویر براساس تعداد بازدید یا بارگیری برخوردار است.

34. StyledStock

رایگان عکسهای سهامدار با وضوح بالا wpexplorer

StyledStock خود را به عنوان یک وب سایت عکاسی سهام زنانه قرار می دهد. شما می توانید به عکس های دارای محتوای رایگان با وضوح بالا و سرگرم کننده عالی برای پست های وبلاگ ، تبلیغات و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید.

35. SuperFamousImages

superfamousimages رایگان عکس های سهام با وضوح بالا wpexplorer

این یک پروژه جانبی است استودیوی فوق العاده و از عکسهای عالی با وضوح بالا عکس های عالی با تمرکز بر عکاسی چشم انداز و طبیعت برخوردار است.

36. ThePatternLibrary

الگوهای عکس رایگان با وضوح بالا wpexplorer

در حالی که از نظر فنی وب سایت عکس سهام نیست, ThePatternLibrary الگوهای زیبایی را برای بارگیری در پروژه بعدی خود ارائه می دهد.

جایزه: بهترین وب سایت های سهام دار با حق بیمه

و همچنین وب سایت های بی شماری که عکسهای سهام رایگان را به نمایش می گذارند ، مجموعه گسترده ای از سایتهای دارای تصویر برتر نیز موجود است. در کل این سایت ها عکسهایی با کیفیت بالاتر و همچنین انتخاب بسیار بیشتری را ارائه می دهند. آنها همچنین بسیاری از ویژگی های اضافی ، از جمله ابزارهای ویرایش ، عناصر طراحی دیجیتال ، تصاویر ، کلیپ های ویدیویی و موارد دیگر را ارائه می دهند.

اگر یک شغل بزرگ هستید ، یا شغل شما به شما نیاز دارد که روزانه با تصاویر کار کنید ، پس دسترسی به عکس های حرفه ای و درجه یک باید در اولویت باشد. بنابراین ، احتمالاً باید توجه داشته باشید که در یک وب سایت با کیفیت تصویر برتر عضو شوید. بیایید نگاهی به برخی از بهترین سایتهای موجود بیندازیم.

Bigstock

عکس های بزرگ Bigstock

Bigstock یک سایت عضویت در عکس سهام با بیش از 57 میلیون عکس ، بردار و فیلم برای انتخاب است. هر چیزی که شما می خواهید آنها احتمالاً آن را دارند. همه عکسهای آنها بدون حق امتیاز است ، بنابراین می توانید در صورت لزوم از تصاویر برای مشاغل خود استفاده کنید (دقیقاً زمانی که شما آنها را مجدد فروش نکنید یا از آنها به عنوان آرم استفاده نمی کنید).

Bigstock دو ساختار قیمت گذاری را ارائه می دهد: برنامه های ماهانه با تعداد بارگیری در هر ماه ، یا یک برنامه اعتباری جایگزین که در آن می توانید در صورت لزوم از آن استفاده کنید و از اعتبار استفاده کنید. فقط طرحی را انتخاب کنید که برای شما مفید باشد!

عناصر Envato

عناصر Envato

Envato Elements یک سرویس اشتراک حق بیمه است که دارایی های دیجیتالی را ارائه می دهد. Envato Elements با هدف طراحان ، آژانس ها ، بازاریاب ها و سایر متخصصان ، بیش از 300،000 حق امتیاز عکس سهام رایگان ، 33،000 دارایی گرافیکی ، دوره ها ، کتابهای الکترونیکی و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد..

پس از ورود به سیستم با Envato ، می توانید هر ماه تعداد نامحدودی از عکس ها را از کتابخانه بارگیری کنید ، همه با مجوز تجاری. عکس ها را از طریق دسته ها یا از طریق فیلترهای خاص تر مانند جهت ، پس زمینه و رنگ جستجو کنید. این امر پیدا کردن تصویر مناسب برای پروژه شما را آسانتر می کند.

Envato Elements برای پول بسیار ارزش دارد و برای حرفه ای هایی که به عکس نیاز دارند یا سایر عناصر طراحی ، به صورت مکرر و با حجم بالا ، گزینه ایده آل است..

Adobe Stock

سهام Adobe

سهام Adobe سه برنامه حق بیمه ماهانه ارائه می دهد. با هر یک از این اشتراک ها ، می توانید تعدادی تصویر خیره کننده و اصلی را بارگیری کنید. سپس می توانید از این عکسها در چاپ ، ارائه ، وب سایت و رسانه های اجتماعی استفاده کنید تا چند گزینه را نام ببرید. در عکسها از هنرمندان پویا و گالری های موضوعی جستجو کنید ، یا انتخاب فیلم ها ، دارایی های سه بعدی و موارد دیگر را بررسی کنید.

همه تصاویر را می توان در داخل خود مشاهده ، مجوز ، دسترسی و مدیریت کرد Adobe Experience Cloud. پیش نمایش عکس های علامت گذاری شده در طرح های شما در Photoshop CC ، Illustrator CC ، برنامه Adobe یا هر ابزار Adobe دیگری ، تا ببینید قبل از خرید بهترین کارها چیست. اگر تصمیم به ثبت نام با Adobe دارید ، تصاویر الهام بخش آنها اطمینان حاصل می کنند که مناسب برای پروژه خلاق بعدی خود را پیدا کنید.

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock ارائه دهنده تصویر فوق العاده واقعاً چشمگیر است. با نمایش بیش از 160 میلیون عکس رایگان حق چاپ ، بردارها ، تصاویر ، نمادها ، کلیپ های ویدیویی و آهنگ های موسیقی ، بدون شک در اینجا چیزی برای شما رقم خواهد خورد. به علاوه با جدید آنها افزونه Adobe, دسترسی به عکس های سهام خود را از برنامه های کاربردی با صدای بلند خلاق مورد علاقه خود آسان است.

Shutterstock تعدادی از برنامه های اشتراک را برای تهیه افراد و همچنین نیازهای مشاغل ارائه می دهد. Shutterstock همچنین به ویرایشگر خاص خود مجهز شده است ، که برای عکس هایی که برای بارگیری انتخاب می کنید ، الگوهای آماده استفاده را فراهم می کند ، به شما امکان می دهد تصاویر را شخصی سازی کنید ، نمایش اسلایدها و موارد دیگر را تنظیم کنید. اگر به دنبال عکس های با کیفیت ، جالب و چشم نواز هستید ، Shutterstock راه حل برای شماست.

مرگ بر بورس

مرگ بر بورس

بر اساس مفهوم “هنگامی که سهام می میرد هنر شکوفا می شود” ، مرگ بر بورس یک سایت عکاسی با حق بیمه عظیم است که گالری های موقت را ایجاد می کند که توسط هنرمندان در سراسر جهان ایجاد شده است. عضویت شما در سایت کمک می کند تا از عکسهای آینده که شامل طبیعت ، مد ، هنر مفهوم ، رقص ، تنظیمات اداری و موارد دیگر است ، تأمین شود.

بهترین بخش این است که با انتشار عکس های جدید در هر ماه ، آنها داستان خود را از نحوه ایجاد ایجاد می کنند. با استفاده از Death to Stock ، شما فقط عکس نمی گیرید ، کاملاً به روند خلاقانه ای که به مفهوم و ایجاد آنها می رود ، نگاه کامل می کنید. توصیه می کنم برای دسترسی به عکس های رایگان سهام رایگان هفتگی ، در خبرنامه آنها ثبت نام کنید.

بوم

بوم

بوم یک وب سایت ابزار طراحی گرافیک است که شامل یک ویرایشگر عکس ، و دسترسی به بیش از 1،500،000 عکس رایگان و حق بیمه سهام است. سایت عکس ها را به چند دسته تقسیم می کند ، و به شما کمک می کند تا به سرعت و به راحتی تصاویر مورد نیاز خود را پیدا کنید.

این یک ابزار رایگان است ، اما برای بارگیری و استفاده از عکس های رایگان باید ثبت نام کنید. تصاویر پرداخت شده در قیمت متفاوت است و مجوز ارائه شده برای هر عکس به قیمت بستگی دارد. بنابراین همیشه قبل از استفاده از تصویر در یک پروژه ، مجوز را بررسی کنید. یک برنامه اشتراک ماهانه ، Canva for Work نیز موجود است که شامل بیش از 300000 تصویر رایگان است.

سهام آن سنگ

سهام که حق بیمه راک می کند

در حالی که نسبتاً جدید است, سهام که Rocks یکی دیگر از گزینه های عالی برای عکس های سهام با حق بیمه است. آنها تصاویر متنوعی را ارائه می دهند که به صورت دسته بندی ها ، مجموعه ها و یا جلسات سازماندهی شده اند. از همه بهتر ، آنها از یک سبک عکاسی مداوم استفاده می کنند. ایجاد گزینه ای عالی در هنگام مراجعه مجدد به یک تجارت یا وبلاگ.

کتابخانه آنها شامل انواع اتاق ها ، اشیاء ، افراد و موارد دیگر می باشد. ممکن است با عضویت فقط 17 بار در ماه (برای 6 بارگیری) ارزانترین گزینه باشد ، اما تصاویر ارزش آن را دارند. در کنار عضویت عمومی آنها در حال حاضر گزینه های استاندارد ، گسترده ، انحصاری و مجوز آژانس برای عکس ها ارائه می دهند. بنابراین اگر می خواهید تنها کسی باشید که از یک تصویر خاص استفاده می کنید ، می توانید باشید.

افکار نهایی در بهترین سایتهای عکس سهام

برای کسانی که روزانه با تصاویر کار می کنند ، عضویت در سایت عکس سهام حق بیمه ، ساعتهای بی شماری را در جستجوی وب برای تصویر مناسب صرفه جویی می کنید. یک سایت پریمیوم به شما اطمینان می دهد که می توانید تصاویر زیبا و حرفه ای بی شماری را ، همه از یک مکان جستجو کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید.

با این حال ، حتی اگر بودجه دارید ، عکسهای بسیار خوبی نیز در سایتهای با تصویر رایگان یافت می شود. و اکنون لیستی از بهترین سایتهای عکس رایگان سهام دارید! اگر از عکسهای نشان داده شده در یک سایت راضی نیستید ، به سادگی دیگری را بررسی کنید. جستجوی تصویر مبارک!

آیا می توانید وب سایت های عکس بزرگ دیگر را پیشنهاد دهید؟ لطفا موارد مورد علاقه خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map