لیست سطل های وردپرس: 30 کار قبل از مرگ با WordPress انجام دهید

لیست سطل های وردپرس: 30 کار قبل از مرگ با WordPress انجام دهید

بازدید از فیلیپین در بالای لیست من است زیرا یک لیتر شراب 195 پزو (3 دلار) می رود و طبق گفته مت ، خفاش ها در روز روشن از هتل ها پرواز می کنند. بعدی در بالون هوای گرم بالا می رود. لیست لیست شما چیست؟ امیدوارم موارد بهتری نسبت به من داشته باشید. همچنین تماشا کرده اید لیست سطل مورگان فریمن؟ می دانید اگر مورگان در آن باشد خوب خواهد بود


ترسیدن احساسی است که وقتی یک روز به یاد می آورید مطمئناً خواهید مرد. اما امیدواریم که این روز در آینده نزدیک نباشد ، زیرا در اینجا 30 لیست کار دلگرم کننده وجود دارد که می توانید با وردپرس انجام دهید قبل از اینکه سطل را لگد کنید. من به شما اطمینان می دهم ، هیچ راه دیگری برای حل این موضوع بسیار تابو وجود نداشت ، اما خوشحالم که ما با این کار تمام شدیم.

حالا به قسمت آبدار. لیست سطل خود را بیرون بیاورید (در صورت وجود) و چند مورد از این کارها را اضافه کنید که می توانید با وردپرس خوب ole قبل از تاریخ خود با دروگر گریم انجام دهید. به اندازه کافی پنیر؟ پسر ، مثل این است که با همه این صحبت ها روی پوسته های تخم مرغی راه بروید – باشه ، من متوقف خواهم شد. بگذارید دوست من تانگو باشد ، زندگی خیلی کوتاه است.

Contents

1. وبلاگ وردپرس را شروع کنید

شاید هنوز آماده ایجاد سایت وردپرس نباشید. در مورد یک وبلاگ کوچک برای آزمایش آب چطور؟ می توانید در مورد هر موضوعی در زیر آفتاب بنویسید. وبلاگ یک روش عالی برای ورود به دنیای همهجانبه وردپرس است. همچنین برای نشان دادن مهارت های خود شگفت انگیز است – چیزی مانند نمونه کارها. شما حتی می توانید با یک وبلاگ رایگان در WordPress.com شروع کنید ، و هنگامی که زمان رسیده است ، به WordPress خود میزبان بروید.

2. ایجاد یک سایت وردپرس

سریع سریع اگر سایت وردپرس ندارید ، منتظر چه چیزی هستید؟ هرگز زمان بهتری برای ساختن سایت با استفاده از وردپرس وجود نداشته است. این دیگر فقط یک پلتفرم وبلاگ نویسی نیست – شناسه وردپرس برای قدرت های تجاری تعداد زیادی سایت از جمله مارک های مشهور جهان را در اختیار دارد. یک تجارت بدون حضور آنلاین فرصت های زیادی را از دست می دهد.

3. ارسال روزانه به مدت یک ماه

آسانتر از آنچه گفته شد ، ارسال مقاله به صورت روزانه در وبلاگ وردپرس برای مدت یک ماه کار آسانی نیست. به طور کلی ، بسیار قابل انجام است شما فقط نیاز به یک تقویم سرمقاله و زمان برای نوشتن دارید. همه ما وبلاگ ها را با محتوای تازه تحسین می کنیم ، بنابراین بعد از یک ماه نوشتن را ادامه دهید و ادامه دهید. این را به لیست سطل خود اضافه می کنم.

4. ایجاد یک ویروس وردپرس پست

شما هرگز نمی دانید که یک پست تا زمانی که انجام نشود ویروسی خواهد شد. ویروس رفتن ممکن است به معنای چیزهای مختلفی برای افراد مختلف باشد ، اما در پایان می خواهیم منابع ترافیکی جدیدی را برای وب سایت خود ایجاد کنید. بهترین کار این است که در ارائه هر چه بیشتر ارزش انسانی که با پست های خود امکان پذیر باشد متمرکز شوید و خوانندگان با خوشحالی از آنها سهیم باشند.

یک پست مرتبط با وردپرس که نوشتم ، حدود 4K اشتراک در فیس بوک داشت و تقریباً به یک پست ویروسی نزدیک است که من تا به حال بدست آورده ام. من هنوز در حال تدوین فرمول زایمان هستم (و ممکن است یافته ها را در یک پست آینده به اشتراک بگذارم) زیرا ، صادقانه ، من نمی دانم چگونه این امر به وجود آمد.

5. سرعت بارگذاری صفحه وردپرس خود را بهینه کنید

بارگیری وب سایت های آهسته لکه دار است. من دائماً در مورد سرعت سایتهای خود وسواس می کنم زیرا این نوع کار برای حفظ کاربر و رتبه بندی جستجوی گوگل بسیار عالی است. شما همچنین باید در مورد سرعت بار خود کاری انجام دهید زیرا سایتهای سریع سنگ می زنند. اما نگران نباشید ، این راهنما در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به وردپرس نکاتی در مورد چگونگی بهینه سازی وب سایت خود ارائه می دهد.

6. در 2 هفته 1000 بازدید کننده را به یک سایت وردپرس هدایت کنید

همه ما در آرزوی داشتن وب سایتهایی هستیم که موارد زیر را جذب می کنند. ترافیک هدفمند تر به معنای فرصت های بیشتر برای شما است. اما چگونه در جهنم خوانندگان بیشتری را به سمت سایت وردپرس خود هدایت می کنید؟ همه چیز به محتوای عالی ، WordPress SEO و نوع مناسب تبلیغی می رسد.

7. با وردپرس یک لیست ایمیل بسازید

هک کردن بسیار آسان ، ثبت نام افراد در لیست ایمیل شما باید اولویت کاری شما باشد. و به لطف افزونه های بازاریابی ایمیل برای وردپرس و مجموعه خدمات مختلفی که در اختیار شماست ، حتی نیازی به پرداخت سکه برای ساخت یک لیست پستی ندارید.

8. پاسخ دادن به یک بلیط پشتیبانی در انجمن های وردپرس

جامعه عظیم پشت وردپرس بزرگترین قدرت این سیستم عامل است و شما نیز می توانید بخشی از این باشید. چطور؟ با ارائه کمک در انجمن های پشتیبانی همه روزه ، کاربران همه نوع سؤال را در انجمن های وردپرس ارسال می کنند. زندگی را برای کسی که در آنجا زندگی کند بهتر کنید و از تخصص و تجربه خود استفاده کنید.

9. نسخه BETA وردپرس را امتحان کنید

قبل از انتشار هر نسخه از وردپرس ، کارهای زیادی وارد فرایند آزمایش می شوند. مطمئناً ، این اطمینان حاصل می کند که اشکالات مدتی قبل از فرود نسخه جدید حذف و حذف می شوند. بهترین بخش این است که شما نیازی به توسعه دهنده وردپرس سخت و اساسی برای شرکت در آزمایش نسخه های BETA ندارید.

10. در WordPress Core مشارکت کنید

WordPress یک پروژه منبع باز است که با کمک توسعه دهندگان در سراسر جهان امکان پذیر است. اگر مهارت های توسعه وب شما هر چیزی برای نوشتن خانه است ، وردپرس این فرصت را به شما می دهد که دنیا را تغییر دهید ، یک خط کد در هر زمان. WordPress به هرکدام از ما احتیاج دارد ، بنابراین عقب نمانید – فقط از راهنمای آنها استفاده کنید همکاری در هسته WordPress.

11. یک سایت وردپرس بصورت رایگان ایجاد کنید

اگر بیشتر از آنها استفاده کنید و پس نگیرید ، خودخواه هستید. اگر وب سایت برای مشتری ایجاد می کنید ، احتمالاً در حال حاضر به اندازه کافی پول در می آورید ، پس چرا پس نمی دهید؟ یک سایت وردپرس رایگان برای یک دوست ، یک خیریه یا کلیسای محلی / مسجد و غیره خود بسازید. قول می دهم ، نخواهد کشت. در واقع ، این به نفع شما کار خواهد کرد.

12. جمع آوری کمک های مالی با استفاده از WordPress

قبلاً بسیاری از وبلاگ نویسان این کار را بارها انجام داده اند. کاربران وردپرس علاقه مندان زیادی دارند و شما به دلیل دلایلی که به آنها اهمیت می دهید نمی توانید پول و سرمایه گزاری جمع کنید. با توجه به این ، من دوست دارم کتابهای بیشتری را برای بچه ها در آفریقا بدست آورم زیرا میزان بی سوادی در اینجا از طریق سقف است. آیا می توانید یک کتاب یا دو نفر اهدا کنید؟ شاید بتوانیم کاری را انجام دهیم.

13. یک دوره وردپرس ایجاد کنید

آن چیزی را که ما در مورد شروع یک وبلاگ ذکر کردیم به خاطر دارید؟ اگر مدتی در هر زمینه ای وبلاگ می کنید ، دانش زیادی کسب می کنید و به یک متخصص در حوزه خود تبدیل می شوید. بسیاری از وبلاگ نویسان ادامه می یابند که در سوله های خود به شخصیتهایی اقتدار تبدیل شده و سپس یک دوره وردپرس یا یک کتاب الکترونیکی ایجاد می کنند. هزینه رایگان یا هزینه آن را بدهید – مهم نیست.

14. به یک انجمن وردپرس بپیوندید

چه راهی بهتر برای یادگیری بیشتر در مورد این سیستم عامل از ارتباط با افراد همفکر؟ یک میلیون و یک انجمن وردپرس در سراسر وب وجود دارد که می توانید در مورد آخرین اتفاقات بیاموزید ، با سایر کاربران وردپرس ارتباط برقرار کنید و بسیار جذاب باشید – فقط کافی است از این سایت پرداخت کنید. دیدار با WordPress صفحه را ببینید تا چه چیزی به شما نزدیک است.

15- در WordCamp شرکت و سازماندهی کنید

درست روز دیگر که در مورد سازماندهی فکر می کردم WordCamp در شهر زادگاه من ، با دیدن بسیاری از مردم در اینجا در مورد وردپرس اطلاع ندارند. بله ، می دانم اما مردم من حتی نمی دانند (و باور نمی کنم) شما می توانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید. و به عنوان یک کشور ، ما فقط یک رویداد WordCamp در سال داریم.

آیا مردم در وردپرس در زادگاه شما آگاهی دارند؟ شاید اینگونه باشد که شما زندگی افراد نزدیک خود را تغییر می دهید. اگر به سازماندهی WordCamp زحمت کشیدید ، شاید بتوانید در شهر بعدی ، شهر یا کشور خود شرکت کنید.

16. دریافت WordPress Swag

هنگامی که در رویداد بعدی وردپرس در منطقه خود شرکت می کنید ، دست خود را به زیبایی وردپرس تغییر دهید. بله ، اگر باید یا باید یک خال کوبی وردپرس (دائمی یا موقت) داشته باشید ، هر روز به مدت یک ماه از آن تی شرت های مارک وردپرس استفاده نکنید. شما حتی می توانید WP خود را تغییر دهید (سلام مجسمه سازان و طرفداران چاپ 3D) ، بنابراین آسمان در اینجا حد است.

17- با مت مولدنوه سلفی بگیرید

مت مولنویگ بنیانگذار WordPress است. او سفر زیادی برای شرکت در WordCamps و اجلاس سران در سراسر جهان دارد. آیا او به شهری در نزدیکی شما می آید؟ قبلاً در لعنتی شرکت کنید و از مت بخواهید که برای دوربینتان لبخندی بگذارد. این ممکن است سرآغاز یک مکالمه عالی باشد.

18. توسعه وردپرس را بیاموزید

کتاب ، دوره های آموزشی بخرید و وبلاگ های WordPress را بخوانید. هر روز چیزی در مورد وردپرس بیاموزید ، و متعجب خواهید شد که چقدر دانش شما می توانید در یک بازه کوتاه جمع کنید. مهارت های توسعه وردپرس به طور خاص در این زمان و عصر بسیار ارزشمند هستند.

19- یک وردپرس ایجاد کنید

یکی از زمینه هایی که می توانید تأثیر خود را احساس کنید ، تم های وردپرس است. تم هایی وجود دارد که مانند کیک های داغ به فروش می رسند ، و از آنجا که افراد بیشتری به وردپرس می روند ، پتانسیل عظیمی برای ایجاد مشاغل در درون مضامین وجود دارد. حتی اگر شما یک موضوع وردپرس رایگان ایجاد کنید که بسیار جذاب باشد ، درهای دنیای فرصت ها را باز خواهد کرد.

ما مضامین وردپرس رایگان خودمان را در اینجا در WPExplorer به اشتراک می گذاریم ، اما شما همچنین می توانید رایگان های خود را به WordPress.org و سایر سایتهای freebie ارسال کنید. بعلاوه ، تعداد بازارهای عالی برای تم های برتر وردپرس مانند Themeforest ، Creative Market ، Monster الگو و موارد دیگر وجود دارد!

20- یک افزونه وردپرس ایجاد کنید

ایجاد افزونه وردپرس روش دیگری برای تقویت عشق شما به وردپرس است به شرط آنکه راه خود را در زمینه کد بشناسید. بعلاوه آموزش های بسیاری وجود دارد که به شما نشان می دهد چگونه می توانید پلاگین های شگفت انگیز مانند جوانب مثبت را شلاق بزنید. برای سایت وردپرس خود به ویژگی ای نیاز دارید؟ ایجاد یک افزونه فقط می تواند جواب شما باشد. چه کسی می داند ، ممکن است شخص دیگری آفرینش شما را مفید واقع کند.

21. یک موضوع وردپرس یا فروشگاه افزونه را راه اندازی کنید

اگر یک توسعه دهنده هستید که مضامین و / یا افزونه هایی را ایجاد می کنید ، ممکن است بخواهید خودتان آنها را بفروشید. چرا فروشگاه باز نمی کنید؟ این امر می پردازد که راه خود را در مورد مضامین و افزونه های وردپرس بدانید و با کمک چند نفر از کلیدهای اصلی (یا حتی یک تیم در صورت انتخاب) می توانید بازار خود را مانند پیپین با Easy Digital Downloads شروع کنید. اشتیاق همه چیز در تجارت است.

22. 1000 دلار اول خود را تهیه کنید

چه وبلاگ نویسی وردپرس ، چه طراحی وب ، مشاوره ، مضامین یا موارد دیگر ، می توانید 1000 دلار با WordPress درست کنید بدون اینکه به عقب خم شوید. بسیاری از کارآفرینان میلیون ها دلار با وردپرس می سازند ، بنابراین کافی است این کار را ادامه دهید.

23- در SEO WordPress برنده شوید

اگر از قبل سایت یا وبلاگ WordPress دارید ، آیا دوست ندارید برای کلمات کلیدی SEO خود رتبه خوبی کسب کنید؟ جالب است که مشاهده کنید محتوای شما در صفحه اول Google آمده است. بعلاوه این به معنای ترافیک بیشتر برای شما است ، بنابراین وضعیت برنده است. به نظر می رسد این یک مشاغل سئو مانند یک چالش به نظر برسد ، اما فقط به کار خود ادامه دهید و روز به روز (با کمی چربی آرنج) بتوانید سئو WordPress خود را بهبود بخشید.

24. موضوع مورد علاقه وردپرس خود را مرور کنید

منطقه ای که دوست دارم در آینده آن را بپوشانم ، مرور مضامین وردپرس (و هزاران نفر در بالای هزاران نفر وجود دارد) راهی عالی برای بازگشت به جامعه است. برای مبتدیان و کاربران فصلی به طور یکسان ، پیدا کردن بهترین موضوع وردپرس برای نیازهای خود را آسان کنید.

25. وبلاگ مهمان در انتشار عمده وردپرس

شما نباید وبلاگ مهمان را صرفاً برای منافع شخصی ، یعنی گرفتن بک لینک بگیرید. وبلاگ نویسی مهمان یک روش عالی برای آموزش و رسیدن به مخاطبان شما در هر کجا که باشد هستند. نمایش در یک وبلاگ محبوب وردپرس میزان قرار گرفتن در معرض مورد نیاز شما را به شما نشان می دهد. این مارک شما را نیز تقویت می کند و منجر به ادامه می شود ، بنابراین فقط روی وبلاگ خود تمرکز نکنید.

26. از کارشناسان مشهور وردپرس پیروی کنید

برای ساختن مورد قبلی در مورد جوامع وردپرس ، می توانید با دنبال کردن متخصصان وردپرس در رسانه های اجتماعی ، از این منحنی بمانید. این بچه ها معمولاً آخرین اخبار ، نکات و توصیه های زیادی را که هر روز به شما ارائه می شود به اشتراک می گذارند.

27. فضای کاری خود را با موضوع مورد علاقه وردپرس تزیین کنید

موضوع مورد علاقه وردپرس شما کدام است؟ من موارد دلخواه زیادی دارم اما این فقط من است. من برای سایه خاصی از رنگ قرمز یک چیز دارم ، بنابراین فضای کار من مقداری مسخره از رنگ های قرمز دارد. همسرم فکر می کند من دیوانه ام ، اما من به فضای کاری خود نیاز داشتم تا سایت مستقر در وردپرس را منعکس کنم – که دارای مقادیر زیادی از رنگ های قرمز و طلایی است.

شاید بتوانید حتی اگر به مدت یک هفته باشد ، دفتر خود را تزئین کنید تا موضوع وردپرس مورد علاقه خود – یا بهتر از این – سایت وردپرس خود را منعکس کنید..

28. یک دوست WordPress بسازید

من با افرادی که با WordPress کار می کنند بیشتر از آفلاین هستم. من می دانم که شما احتمالاً فکر می کنید این شخص یک زندگی اجتماعی غیرقانونی دارد. خوب ، من بیشتر وقت خود را صرف نوشتن ، تحقیق و تفسیر آنلاین با این و آن می کنم. در حالی که من دقیقاً آن چیزی نیستم که شما به عنوان nerd واقعی صدا می کنید ، به لطف وردپرس دوستان زیادی را به صورت آنلاین آنلاین کردم. من با بعضی از آنها به صورت حضوری آشنا شده ام اما هنوز یک کار در دست انجام است.

29. در وردپرس به یک متخصص تبدیل شوید

مرد یا دختر باشید که افراد هر زمان که نیاز به یک متخصص وردپرس داشته باشند به آنجا می روند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در این دقیقه به درستی شیرجه بزنید و هر کاری را با وردپرس انجام دهید. به هر وسیله ، یادگیری بیشتر در مورد هر کدام از موارد عمودی را انتخاب کنید. آیا این وبلاگ نویسی ، توسعه ، عملکرد ، مهاجرت – به یک متخصص در یک زمینه WordPress تبدیل شوید. جوایز شگفت انگیز است.

30. این پست وردپرس را به اشتراک بگذارید!

اشتراک گذاری اهمیت دارد ، بنابراین لطفاً این پست را بخوانید و طبق معمول ترک نکنید. حداقل یک بار کاری متفاوت انجام دهید و این پست را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید. شما هرگز نمی دانید چه کسی باید این قطعه الهام بخش را ببیند ، اگر خودم این را بگویم. شاید ما ممکن است این پست را ویروسی کنیم و در آن پست بعدی که قبلاً به آن اشاره کردم صحبت کنیم.

سخنان نهایی

واقعاً ، بدون اینکه آن دکمه اشتراک را بزنید ، ترک نخواهید شد. این حداقل کاری است که می توانید با وردپرس انجام دهید �� اما این فقط لیستی از 30 مورد برای وردپرس است – چیزهای دیگری نیز وجود دارد! چه کارهای دیگری با وردپرس انجام می دهید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map