30 نکته صرفه جویی در وقت برای کاربران PowerPress WordPress

این رسمی است – ما بی تاب ترین مردم تاریخ هستیم.


طبق گفته های آماری مغز ، میانگین توجه ما از سال 2000 از دوازده ثانیه به هشت مورد کاهش یافته است. برای اینکه در متن (و ارائه تفریحی سبک) ، میانگین توجه یک ماهی طلایی نه ثانیه است. این درست است – ما نمی توانیم تا زمانی که ماهی تمرکز کنیم.

من نمی خواهم وانمود کنم که به نوعی از بی حسی که نسلی از کاربران اینترنت در آغوش گرفته ایم مصون هستم – من به همان اندازه وسواس دارم که کارها را انجام دهم (و آنها را انجام می دهم) به سرعت) به عنوان پسر بعدی یا گال. من اول کلیک میکنم ، بعداً به نوع دیگری فکر کنید.

با توجه به این موضوع ، من چند سال گذشته را صرف کردم تا روشهای تجربه وردپرس خود را تا حد امکان ساده و کارآمد بدانم. فکر می کنم من تقریباً در مورد همه چیز سعی کرده ام (هرچند که دوست دارم شما را در بخش نظرات زیر خطای من را ثابت کنید) و اکنون می خواهم نکات صرفه جویی در وقت خود را برای شما ارائه کنم. لذت بردن!

30 نکته صرفه جویی در وقت برای کاربران PowerPress WordPress

 1. آهسته تمام آن آشفتگی در داشبورد؟ بر روی زبانه “گزینه های صفحه” در بالای صفحه کلیک کنید و جعبه های متا را که می خواهید ببینید (یا نه) انتخاب کنید..
 2. مشکل مشابه در صفحه جدید ارسال / صفحه؟ راه حل همان است.
 3. اگر هنوز نظر را بصورت دستی تعدیل می کنید ، آن را متوقف کنید – عمر خیلی کوتاه است. نصب و فعال کنید آکیسمت برای بهترین محافظت در برابر هرزنامه در اطراف ، سپس علامت کادر انتخاب “پست الکترونیکی را برای من ارسال کنید” ، “مدیر همیشه باید نظر را تأیید کند” و “نویسنده نظر باید نظر قبلی را تأیید کند” را بر روی تنظیمات> صفحه بحث.
 4. خلاص شدن از شر آن ایمیلهای مزاحم؟ هر وقت وارد وردپرس می شوید از طریق تب نظرات در نوار کناری ، فقط نظرات جدید را بررسی کنید. یا حتی بهتر ، با افزودن کادر متا “نظرات اخیر” به داشبورد ، مدیریت نظرات را برای خود راحت تر کنید. اکنون به محض ورود به سیستم می توانید به نظرات پاسخ دهید.
 5. آیا از برنامه محبوب Click to Tweet برای جاسازی توییت های پیش از جمعیت در پست ها و صفحات خود استفاده می کنید؟ با افزونه Easy Tweet Embed Embed خود در کل وقت خود صرفه جویی کنید:
 6. به جای کلیک روی منوی کشویی در ویرایشگر متن ، برای انتخاب هدر هر بار ، از میانبر صفحه کلید ساده زیر استفاده کنید: Ctrl + Num (1-6) (PC) یا Cmd + Num (1-6) Mac.
 7. صحبت از میانبرهای صفحه کلید ، ایجاد یک لینک به سادگی فشردن Ctrl + Shift + A (PC) یا Opt + Shift + A (Mac) است..
 8. آیا می خواهید پست های قدیمی خود را در توییتر تبلیغ کنید اما نمی خواهید روزانه در توییت کردن آنها بگذرانید؟ افزونه Evergreen Post Tweeter را نصب و فعال کنید و این کار را برای شما انجام می دهد.
 9. آیا می خواهید یک لینک یا کلمه یا عبارت خاص را در چند پست جایگزین کنید؟ انجام این کار به صورت دستی می تواند مدت زیادی طول بکشد ، یا می توانید از آن استفاده کنید جستجو و جایگزینی فقط چند ثانیه پلاگین کنید و آن را انجام دهید.
 10. پیوند داخلی؟ به جای تایپ کردن کل URL در صفحه “درج / ویرایش پیوند” ، فقط آدرس را وارد کنید بعد از برش دنباله دار بر روی نام دامنه:

URL های کوتاه تر

 1. گیر ایده‌های جدید محتوا هستید؟ نصب کنید Relevanssi افزونه را جستجو کنید و ورود به سیستم جستجوهای کاربر را بررسی کنید تا بدانید بازدید کنندگان شما چه چیزی می خواهند بخوانند.
 2. نگران این هستید که سایت شما با پیوندهای شکسته پر شده است اما نمی دانید چگونه آنها را پیدا کنید؟ نصب و فعال کنید جستجوگر پیوند شکسته و فرآیند را خودکار کنید.
 3. آیا مرتباً از فایلهای PHP در موضوع خود استفاده نمی کنید؟ به سرعت فهمید که فایلهای PHP کدام صفحات را در سایت شما با استفاده می کنند چه پرونده ای افزونه.
 4. آیا دوست دارید خانه ای تمیز نگه دارید؟ با درج حذف دائمی پست ها و صفحات از پوشه حذف شده ها را خودکار کنید تعریف کنید ("EMPTY_TRASH_DAYS" ، 10)؛ به پرونده wp-config.php (در جایی که 10 تعداد روزهای بین هر خالی است)
 5. اگر به دنبال افزایش سرعت بار سایت خود هستید ، بررسی کنید W3 حافظه نهان Total.
 6. آیا اغلب سایتهای جدید وردپرسی با همان تنظیمات و افزونه های پیش فرض ایجاد می کنید؟ به جای راه اندازی همان سایت هر بار ، از ویژگی کلونینگ سایت ManageWP استفاده کنید و این کار را فقط یک بار انجام دهید.
 7. صحبت از مدیریت WP, اگر چندین وب سایت WordPress دارید ، پس باید خودتان یک حساب کاربری بگیرید تا از ویژگی بروزرسانی یک کلیک آن استفاده کنید (یعنی همه موضوعات و افزونه ها را در هر سایتی که خود دارید با یک کلیک به روز کنید).
 8. اگر ManageWP برای شما مناسب نیست (یا فقط یک سایت دارید) ، ممکن است افزونه مرکزی را ترجیح دهید – این امکان را به شما می دهد تا افزونه ها را خیلی سریعتر نصب و به روز کنید..
 9. یا شاید شما بخواهید با مدیریت وردپرس در کل کنار بیایید. در این حالت ، WPEngine را بررسی کنید (ما آن را دوست داریم).
 10. آیا می خواهید به تجزیه و تحلیل خود توجه کنید اما می دانید که این زمان ارزشمندی را می طلبد؟ نصب جت پک و ماژول stats WordPress.com را فعال کنید و می توانید داده های اصلی تجزیه و تحلیل را از داشبورد WordPress خود پیگیری کنید:

آمار WordPress.com

 1. صحبت از Jetpack ، از ماژول Publicize آن استفاده کنید تا تبلیغات پست های جدید خود را از طریق فیس بوک و توییتر به صورت خودکار انجام دهید.
 2. آیا شما یک نفره توییتر هستید؟ در وقت خود صرفه جویی کنید و وردپرس به طور خودکار پیوندهایی را با نام های کاربری توییتر در پست ها و صفحات خود با این کد ایجاد کنید.
 3. آیا زمان زیادی را صرف بارگیری تصاویر از پسندهای Google و Compfight می کنید تا آنها را در سایت خود بارگذاری کنید؟ با وارد کردن تصاویر به وردپرس به طور مستقیم از URL اصلی خود با افزونه Grab & Save ، فرایند را به طور چشمگیری ساده کنید.
 4. با یک موضوع مشابه ، وارد کردن تصاویر جدید در پست ها و صفحات به راحتی با افزونه Faster Image Insert را آسان کنید.
 5. شما نیاز پشتیبان گیری اما شما در افزونه الاغ نیازی به درد ندارید که این روند را بطور بالقوه پیچیده و غیرقابل اعتماد می کند. فقط 5 دلار در ماه برای تهیه پشتیبان بی عیب و نقص ببندید و با آن بازیابی کنید VaultPress:

VaultPress

 1. تایپ برچسب های ALT و عنوان در هر تصویری که آپلود می کنید ، درد است. این فرآیند را با تصاویر دوستانه SEO بصورت خودکار انجام دهید.
 2. آیا برای ایجاد پیوندهای وابسته نیاز به ایجاد پیوندهای تغییر مسیر از طریق وردپرس دارید (مثلاً برای پنهان کردن پیوندهای وابسته)؟ نصب Lite Link Lite و این کار را مستقیماً از داشبورد خود انجام دهید.
 3. با کلیک روی یک دکمه با نقشه ، نقشه سایت XML ایجاد کنید نقشه سایت های XML XML پلاگین (شما همچنین می توانید استفاده کنید SEO SEO ویژگی نقشه سایت).
 4. می خواهید بارگیری سریعتر تصاویر؟ استفاده کنید WP Smush افزونه.
 5. می خواهم زوج بارگیری سریعتر تصاویر اما عاشق کیفیت بدون فشرده سازی فایلهای PNG هستید؟ استفاده کنید TinyPNG ابزاری برای ایجاد تصاویر کوچک با فشرده سازی تصویر هوشمندانه که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است.

TinyPNG

نوبت شما!

خوب ، من اعتراف می کنم – هیچ راهی وجود ندارد که من هر زمان ممکن صرفه جویی در نوک WordPress را در بالا گنجانده باشم. اما این جایی است که شما وارد آن می شوید. من می خواهم شرط کنم که شما حداقل یک کار را انجام می دهید که باعث صرفه جویی در وقت شما در وردپرس می شود که قبلاً به آن اشاره نکردم.

خوب اکنون زمان اشتراک گذاری است – خجالتی نباشید! به ما اطلاع دهید که شما برای کار سریعتر در وردپرس در بخش نظرات زیر من مشتاقانه منتظر یادگیری نکات جدید هستم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map