3 نکته نکات مدیریت تصویر کمتر در وردپرس

راهنمایی های مدیریت تصویر وردپرس کمتر شناخته شده است
 1. 1. راهنمای نهایی مدیریت تصویر وردپرس
 2. 2. در حال خواندن: 3 نکته نکات مدیریت تصویر کمتر در وردپرس
 3. 3. اشتباهات SEO در WordPress & چگونه آنها را برطرف کنید

به پست دوم خوش آمدید در راهنمای نهایی مدیریت تصویر در وردپرس. اولین پست در مورد شروع کار با پای راست بود. ما یاد گرفتیم که چه زمانی از یک JPG یا یک قالب تصویر PNG استفاده کنیم (البته با نمونه های دقیق) و چند نکته برای بارگذاری صحیح تصویر سهام.


در پست امروز ، ما به برخی از جنبه های فنی تر نگهداری و مدیریت تصویر در سایت وردپرس شما خواهیم پرداخت.

 • هنگام تغییر URL سایت یا تغییر سرورها ، چه اتفاقی برای تصاویر می افتد?
 • اگر چندین نویسنده در سایت خود داشته باشید ، و برخی از آنها به تصاویر خارجی پیوند دارند ، چه می کنید؟ چگونه می توانید آن تصاویر را برای سرور خود میزبانی کنید?
 • چه اتفاقی می افتد وقتی کسی تصاویر شما را فشرده نگه دارد؟ Btw چی hotlinking است?

اینها برخی از سؤالاتی است که ما در پست امروز به آنها پاسخ خواهیم داد. مثل همیشه با سری پست های ما ، شروع می کنیم به این دلیل و پس از آن به چگونگی حرکت می پردازیم. بیا شروع کنیم!.

نکته شماره 1: مدیریت تصویر با به روزرسانی های URL سایت

این یکی از رایج ترین اشتباهاتی است که ما با کاربران وردپرس مشاهده می کنیم.

چه موقع آدرس سایت وردپرس تغییر می کند?

اما ابتدا باید درک کنیم چه زمانی URL سایت احتمالاً تغییر می کند. در زیر سه سناریوی متداول وجود دارد.

1. انتقال به یک نام دامنه جدید

با تغییر نام دامنه ، آدرس سایت به روز می شود. به عنوان مثال ، موز قبلاً به عنوان SEOMoz شناخته می شد. با نام تجاری جدید خود ، آنها مجبور بودند کلیه آدرس های اینترنتی موجود در تصاویر ، PDF ها ، پیوندهای وابسته و غیره را از seomoz.com تا moz.com به روز کنند.

2. تغییر فهرست نصب وردپرس

URL سایت نیز هنگام تغییر تغییر می کند محل نصب وردپرس خود را. در حقیقت ، این یکی از موارد رایج در خارج از کشور است.

وردپرس خود را در یک پوشه پیش فرض جدید به نام نصب می کند وبلاگ. بسیاری از کاربران بار اول وردپرس ناخودآگاه به نصب وردپرس در می آیند مثال.com/blog.

فقط بعداً متوجه شدم که آنها می خواهند وردپرس را به دامنه root منتقل کنند ، یعنی. مثال.com. (اگر یک شرکت محصول یا خدماتی هستید که در مراحل بعدی شامل بازاریابی محتوا هستید ، ارتباط برقرار می کنید.)

پس از انتقال WordPress به دایرکتوری root ، URL سایت تغییر می کند مثال.com/blog فقط مثال.com. هر تصویر ، PDF (یا هر پرونده رسانه ای برای آن موضوع) چیزی شبیه به این است:

 • قدیمی: مثال.com/blog/ebook.pdf
 • جدید: مثال.com/ebook.pdf

3. تغییر بین سرورهای Staging و تولید (زنده)

این امر در وبلاگهای پر ترافیک یا وب سایتهای تجارت الکترونیکی رایج است که در صورت بروز هرگونه خطا ، افت تبدیل را به دنبال دارد. اگر از یک هاست مدیریت شده مانند WPEngine یا Flywheel استفاده می کنید ، مهاجرت به سرور مرحله بندی بسیار ساده است. (Btw ، ما در WPExplorer در طول سه سال متوالی از WPEngine استفاده کرده ایم و هرگز با خرابی مواجه نبودیم!)

این مشکل هنگامی رخ می دهد که شخصی با استفاده از نشانی اینترنتی سرور مرحله بندی ، تصویری را بارگذاری یا به برخی از پستها پیوند دهد. هنگامی که سایت خود را به سرور زنده منتقل می کنید ، از پیوندهای مرحله بندی برای تصاویر استفاده شده در محیط سرور مرحله بندی استفاده می شود. از این رو باید از این ایده آل جلوگیری کرد. اگر فکر می کنید شخصی از تیم شما می تواند محتوا را در محیط صحنه بارگذاری کند ، می توانید تصحیحی را که قرار است در زیر به اشتراک بگذاریم اعمال کنید.

در یک یادداشت مشابه ، برخی از شما ممکن است زیر سؤال ببرید – خوب چه مضراتی در استفاده از پیوندها از سرور مرحله بندی وجود دارد؟ پهنای باند را از سایت فعلی / زنده ذخیره نمی کنید?

اشتباه نیستید که فکر کنید اگرچه در واقعیت ، این به ندرت اتفاق می افتد. به همین دلیل است:

 1. سرور مرحله بندی معمولاً با منابع کمتری اجرا می شود. شما با سرعت سایت سازش می کنید و این بر تجربه کاربر تأثیر منفی می گذارد.
 2. در بسیاری موارد ، پیوند اصلی سرور مرحله بندی و آزمایش تغییر می کند – که ممکن است منجر به یک تن از لینک های خراب شود. تصور کنید که یک آموزش 3000 کلمه ای با عکس های شکسته شده در همه جا داشته باشید. آن به تو چه حسی میدهد?
 3. این همچنین می تواند روی سئو تصویر شما تأثیر منفی بگذارد. به یاد داشته باشید ، جستجوی تصویر در Google است هنوز منبع ترافیک ارگانیک. اگر تصویر متعلق به دامنه شما نیست – شما در ترافیک ارگانیک رایگان گم خواهید شد و نکات SEO!

ما سعی در حل آن داریم?

حالا که می دانیم چه زمانی آدرس سایت وردپرس تغییر کرده است ، بگذارید نمونه ای را در آنجا مشاهده کنیم اتاق احتمالی خطا. پیوندهایی که بطور خودکار تولید می شوند (مانند پیوندهای وابسته) با مشکلی روبرو نیستند. با این حال ، پیوندهایی که به صورت دستی در پستها و صفحات جایگذاری شده اند (مانند پیوندهای داخلی ، پیوندهای تصویر و غیره) باید بصورت دستی بروزرسانی شوند.

همه ما از تصاویر در پست ها و صفحات خود استفاده می کنیم. نمونه بارز پیوند تصویر:

http: //mywpsite.tld/wp-content/uploads/year/month/image-name.png

هنگامی که آدرس سایت سایت وردپرس شما تغییر می کند ، لینک منبع همه تصاویر باید همچنین به:

http: //newwordpressdomain.tld/wp-content/year/month/image-name.png

نه فقط تصاویر ، همه پیوندها (از جمله پیوندهای بین ارسال ، فایلهای رسانه ای ، PDF و غیره) باید به روز شوند.

خوب ، به نظر می رسد که ما موضوع را به طور عمیق بحث کرده ایم. حالا بیایید ببینیم که چگونه یک بار برای همیشه مسئله را برطرف کنیم. مثل همیشه ، یک افزونه وردپرس برای نجات داریم!

URL های بلوز مخمل را به روز کنید

 • اول از همه بارگیری کنید و نصب کنید URL های بلوز مخمل را به روز کنید
 • پس از فعال سازی ، به سمت بالا بروید ابزارهای داشبورد وردپرس> نشانی اینترنتی را به روز کنید صفحه برای پیکربندی تنظیمات افزونه.

جایگزینی URL در وردپرس – از افزونه URL های بروزرسانی مخملی Velvet Blues

به یاد داشته باشید که چگونه از آن استفاده کردیم یافتن و جایگزین کردن ویژگی Microsoft Word؟ خوب ، این اساساً کاری است که افزونه انجام می دهد! آی تی می یابد آدرس های اینترنتی قدیمی در صفحه یا ارسال محتوا و جایگزین می کند آن را با آدرس های اینترنتی جدید به این ترتیب ، پیوندهای تصویر در تمام پست های شما به روز می شوند.

علاوه بر این ، می توانید عملکرد افزونه را برای یافتن / جایگزینی آدرس اینترنتی در پیوندهای سایت ، گزیده ها ، پیوست ها ، فیلدهای سفارشی و جعبه های متا گسترش دهید..

در زیر چند نمونه از URL های قدیمی در سایت شما آورده شده است:

 • اگر از یک سرور مرحله بندی حرکت می کردید ، URL قدیمی مانند موارد زیر است: نام میزبان.com
 • اگر در حال تغییر و به روزرسانی نام دامنه هستید ، به سادگی از نام سایت جدید خود استفاده کنید.
 • اگر از “https” به عنوان پروتکل استفاده کرده اید ، “http” را با “https” جایگزین کنید..

در مثال ما URL قدیمی را جایگزین کرده ایم http://seomoz.com به https://moz.com. پس از وارد کردن URL قدیمی و جدید ، به سادگی بر روی آن کلیک کنید آدرس های اینترنتی را به روز کنید. افزونه اسکن می شود همه پست ها و صفحات خود را پیدا کرده و جادوی آن را اعمال کرده و جادو را جایگزین کنید تمام آدرسهای اینترنتی شما به URL جدید مقدار

کلمه احتیاط: اسکن و جایگزینی چندین پست و صفحه می تواند یک منبع فشرده باشد ، به خصوص اگر وبلاگ وردپرس شما صدها پست داشته باشد. اگر همه گزینه های اسکن (پیوندهای سایت ، گزیده ها ، و غیره) را انتخاب کردید ، میزان مصرف منابع بطور قابل توجهی مقیاس خواهد بود. بسیاری از به روزرسانی های اینترنتی سایت می توانند به دلیل استفاده بیش از حد از منابع میزبان به طور موقت به حالت تعلیق درآیند. این شماره در ارائه دهندگان میزبانی مشترک به طور گسترده ای رواج دارد. بنابراین هنگام اجرای افزونه باید کمی احتیاط کنید.

نکته شماره 2: وارد کردن تصاویر خارجی در وردپرس

تصاویر خارجی آنهایی هستند که در سرور شما میزبانی نمی شوند. در این آموزش ، ما می آموزیم که چگونه به سرعت و به طور موثر همه تصاویر خارجی را به سایت وردپرس خود وارد کنید.

برای وضوح ، فرض کنید که ما از تصاویر استفاده می کنیم مجوزهای مناسب (در غیر این صورت ممکن است در یک بحث متفاوت جمع شویم!).

برای برداشت سریع ، دو دلیل وجود دارد که نباید از تصاویر خارجی در سایت وردپرس خود استفاده کنیم:

 • آنها پهنای باند دیگران را مصرف می کنند ، که واقعاً مناسب نیست.
 • نمرات SEO ما صدمه دیده است.

بیایید به پست زیر توجه کنیم. درک اینکه آیا پست از تصویر خارجی با استفاده از ویژوال ویرایشگر استفاده می کند یا خیر ، بسیار دشوار است.

ویرایشگر ویژوال WordPress

مگر اینکه ، البته ، ما به سمت حرکت می کنیم نمای متن ویرایشگر وردپرس.

نمای متن ویرایشگر WordPress ، کد منبع HTML محتوای پست را نشان می دهد.

ما می بینیم که این تصویر در واقع در imgur.com میزبان است – یک وب سایت محبوب میزبانی تصویر. برای رفع این مشکل ، باید:

 • تصویر را بارگیری کنید
 • آن را در وردپرس بارگذاری کنید
 • لینک موجود در پست را به روز کنید

آیا می توانید تصور کنید که همه این مراحل را برای هر تصویر برای همه پست ها تکرار می کنید؟ فقط پیدا کردن همه تصاویر خارجی روزها طول می کشد! بنابراین باید راه حلی وجود داشته باشد ، درست است؟ یا من این را مطرح کرده ام تا ناامید شوم?

البته که نه! یک راه حل وجود دارد. و مثل همیشه ، این افزونه عالی وردپرس بسیار جذاب است.

نحوه وارد کردن تصاویر خارجی در وردپرس

یکی از اولین مواردی که من در مورد این افزونه دوست دارم ، نام آن است. واضح و واضح و واضح است. برای شروع ، بارگیری و نصب آن را انجام دهید وارد کردن تصاویر خارجی افزونه افزونه را فعال کنید و سر آن را فعال کنید داشبورد وردپرس> رسانه> وارد کردن تصاویر

شما باید یک صفحه گزینه مانند این را مشاهده کنید:

گزینه های افزونه WordPress تصاویر خارجی را وارد کنید

اگر در گوشه سمت راست پایین توجه کنید ، خواهید دید که این افزونه قبلاً پست های حاوی تصاویر خارجی را مشخص کرده است.

در مثال ما ، این افزونه را در یک محیط مرحله بندی اجرا کردیم ، به همین دلیل فقط یک پست با یک تصویر خارجی داریم.

تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که روی آن کلیک کنید اکنون تصاویر را وارد کنید برای شروع روند پس از اتمام ، باید یک پیام تأیید مشابه از کل تصاویر وارد شده را ببینید.

به صورت اختیاری ، می توانید براساس نام دامنه ، تصاویر را نیز حذف کنید. اگر لینکهای بارگیری ویژه تصویر (از سایت های میزبانی تصویر پرداخت شده خارجی مانند Photobucket) دارید که نمی خواهید آنها را جایگزین کنید ، این مفید است..

پس از اتمام واردات تصویر ، اگر گالری رسانه را بررسی کنیم ، تمام تصاویر وارد شده را مشاهده می کنیم.

تصاویر بطور خودکار در کتابخانه رسانه ای وردپرس وارد و ذخیره می شوند.

خوب ، بنابراین تصاویر به گالری رسانه وردپرس وارد می شوند. در مورد محتوای پست چطور؟ آیا آنها همچنان به URL تصویر قدیمی اشاره می کنند؟ قطعا نه!

افزونه همچنین پیوند پرونده تصویر را با آدرس جدید URL یعنی لینک دامنه شما جایگزین می کند!

پس از وارد کردن ، پیوندهای تصویر نیز به روز می شوند.

تأثیر عملکرد: مشابه مسائل مربوط به مصرف منابع مورد بحث در افزونه به روزرسانی URL ، وارد کردن تصاویر خارجی در وردپرس همچنین سهم منصفانه ای از منابع سرور را مصرف می کند. خوشبختانه ، توسعه دهنده اقداماتی را برای كنترل استفاده از سرور انجام داده است. افزونه حداکثر 50 ارسال در هر تماس را اسکن می کند (به عنوان مثال هنگام بازدید یا تازه کردن صفحه تنظیمات افزونه). همچنین حداکثر تعداد تصاویر را در هر مکالمه وارداتی به 20 محدود می کند.

نکته شماره 3: چگونه می توان از Hotlinking تصویر در وردپرس جلوگیری کرد

به عبارت ساده ، hotlinking به معنای سرگردان کردن شهر در رزرو Uber شخص دیگری است. در مورد آن فکر کنید شما برای مسافرت خود یک Uber را رزرو می کنید و یک غریبه به نوعی موفق می شود تا رزرو خود را دزدی کرده و به خواست خود از آن استفاده کنید. شما هزینه سوار شدن آنها را پرداخت می کنید. حال تصور کنید که اگر هر کسی فقط می توانید رزرو Uber خود را انجام دهید – هرچند که مایل باشید از آن استفاده کنید – تا چه مدت آنها می خواهند – و شما نمی توانید در مورد آن لعنتی انجام دهید.

خوب, hotlinking تصویر تا حدودی مشابه است مردم تصاویر شما را می گیرند و از آن در سایت خود استفاده می کنند. آنها به شهرت دست می یابند و شما در نهایت به پرداخت قبض های آنها می پردازید. و هیچ کاری نمی توانید در مورد آن انجام دهید.

صبر کن! آخرین خط درستی نیست. شما می توان در مورد آن کاری کنید. پس از همه ، این WordPress است! احتمالاً فکر می کنید “آه سورور قصد دارد افزونه دیگری را معرفی کند”. Bazzinga! من نیستم.

1. سرور وب خود را برای پیشگیری از Hotlink (Apache یا NGINX) پیکربندی کنید

شما سرور وب کافی است تا از هدر رفتن دیگران تصاویر خود را به اندازه کافی نگیرید. دو سرور رایج وب Apache و NIGNX هستند. اگر از Apache به عنوان سرور وب خود استفاده می کنید ، می توانید با اضافه کردن چند خط کد در پرونده .htaccess خود از داغ شدن تصویر در وردپرس جلوگیری کنید. در سال 2013 ، من یک آموزش کوتاه در این باره نوشتم – هنوز هم قابل استفاده است.

اما اگر از NGINX به عنوان سرور wes استفاده می کنید ، سپس قطعه کد زیر را به پرونده پیکربندی NGINX خود اضافه کنید.

محل ~. (gif | png | jpe؟ g) $
معتبر نیست. هیچ کدام مسدود شده اند .yourwebsite.com؛
اگر ($ invalid_referer) {
بازگشت 403؛
}
}

جایگزین کردن yourwebsite.com با نام دامنه واقعی خود.

به طور خلاصه ، این قطعه کد مانع از داغ شدن پرونده های GIF ، PNG و JPG / JPEG می شود. این پرونده ها فقط توسط دامنه شما و هیچ کس دیگری قابل دسترسی نخواهد بود. در صورتی که کسی سعی کند به این 3 قالب پرونده لینک دهد ، خطای 403 را دریافت می کند.

در اینجا توضیح سریع به صورت خطی درباره کد بریده شده توضیح داده شده است.

 1. خط 1 فرمت های تصویر را تعریف می کند. در اینجا می توانید قالبهای ویدیویی مانند mp4 را نیز اضافه کنید.
 2. خط 2 به NGINX می گوید درخواست های دامنه شما مجاز است. در صورت درخواست دامنه دیگر ، درخواست را مسدود کنید.
 3. خط 3 به NGINX می گوید اگر درخواست از یک دامنه مجاز نیست چه کاری انجام دهد
 4. خط 4 به NGINX گفته است که در صورت برآورده شدن شرط در خط شماره 3 ، خطای ممنوعه HTTP 403 را پرتاب کند..
 5. خطوط 5 و 6 کد را بطور صحیح ببندید تا اجرا شود!

به همین ترتیب ، اگر می خواهید از داغ شدن کامل فهرست کامل جلوگیری کنید ، یک قطعه کد نیز برای آن وجود دارد.

مکان / آپلودها / {
معتبر نیست. هیچ کدام مسدود شده اند .yourwebsite.com؛
اگر ($ invalid_referer) {
بازگشت 403؛
}
}

جایگزینی / بارگذاری / با پوشه مورد نظر خود را برای جلوگیری از داغ شدن لینک ، جایگزین کنید. در مثال ما WordPress پیش فرض را انتخاب کرده ایم بارگذاری فهرست راهنما. اگر شما مانند بسیاری از ما هستید ، با استفاده از آپلودکننده پیش فرض وردپرس ، تمام تصاویر ، PDF ها و سایر فایلهای رسانه ای خود را بارگذاری می کنید ، که به نوبه خود پرونده ها را درون پوشه / بارگذاری / پوشه قرار می دهد. بنابراین ، با محافظت از پوشه اصلی ، مانع از داغ شدن همه و همه آپلودها می شویم.

2. از CDN برای جلوگیری از Hotlinking تصویر در وردپرس استفاده کنید

غافلگیر شدن؟ من هم وقتی اولین بار درباره آن خواندم همه ما از CloudFlare به عنوان یکی از بهترین CDN های رایگان در آنجا شنیده ایم. آیا می دانید که آنها همچنین محافظت از لینک مستقیم را ارائه می دهند?

برای فعال کردن محافظت از لینک مستقیم ، سر ساده خود را به داشبورد حساب CloudFlare خود بروید ، و پس از آن Scrape Shield را دنبال کنید. دکمه را روشن و روشن کنید.

اگر از Cloudflare استفاده می کنید ، به راحتی می توانید محافظت از لینک مستقیم را فعال کنید در Scrape Shield در حساب خود قرار دهید. از آنجا که Cloudflare یک سرویس کاملاً پراکسی است ، نیازی به نگرانی در مورد فعال کردن محافظت از اتصال سریع در سرور مبدا خود نیستید.

اگر شما از یک سرویس CDN با کیفیت برتر مانند StackPath CDN یا KeyCDN استفاده می کنید ، همه موارد لازم برای ایجاد قوانین مناسب برای مراجعه کنندگان منطقه و اجرای آنهاست. KeyCDN دارای آموزش فوق العاده در این مورد ، ارزشمند است که آن را بخوانید.

3. از یک افزونه استفاده کنید: All In One WP Plugin Security and Firewall

اگر ترجیح می دهید با کد .htaccess مخلوط نشوید و آرزو می کنید افزونه ای در دسترس باشد که بتواند از تجارت خود مراقبت کند – خب ، شما خوش شانس هستید.

بررسی کنید همه در یک امنیت و فایروال WP افزونه این افزونه با بیش از نیم میلیون نصب فعال ، دارای چندین ویژگی اساسی برای امنیت وردپرس است.

در اینجا کاری انجام شده است که می توانید ویژگی پیشگیری Image Hotlinking را فعال کنید.

نحوه جلوگیری از Hotlinking تصویر در وردپرس با استفاده از افزونه امنیتی All in One WordPress

 • دانلود و نصب کنید افزونه.
 • آن را فعال کنید و به طرف آن بروید داشبورد وردپرس> امنیت WP> فایروال و روی آن کلیک کنید از راه حل های سریع جلوگیری کنید
 • جعبه تیک کوچک را در پایین بررسی کنید و روی آن کلیک کنید تنظیمات را ذخیره کن.

و این از این پس از داغ شدن لینک جلوگیری می شود.

نتیجه

برای پایان دادن به این پست ، بیایید سریعاً آنچه را که تاکنون آموخته ایم ، طی کنیم.

 1. نحوه بروزرسانی ، بلکه آدرسهای قدیمی را با آدرسهای جدید جایگزین کنید. راه حل یک افزونه nifty است URL های بلوز مخمل را به روز کنید.
 2. بعد ، ما یاد گرفتیم که چگونه تصاویر خارجی را به وردپرس وارد کنیم. تعداد زیادی از وبلاگ نویسان حداقل یک بار در طول زندگی خود این کار را انجام داده اند! دوباره ، راه حل در افزونه ای به نام بود وارد کردن تصاویر خارجی.
 3. هر دو افزونه ذکر شده در دو سناریوی فوق دارای تأثیر عملکردی در ارتباط با آنها هستند. ما باید با احتیاط این افزونه ها را اجرا کنیم.
 4. سرانجام ، ما بررسی کردیم که hotlinking تصویر چیست و دو راه برای جلوگیری از آن دیدیم. یکی با اضافه کردن چند خط کد به افزونه .htaccess و دومی با استفاده از a پلاگین امنیتی.

سوال – نظر شما در مورد این نکات چیست؟ چیز مفیدی پیدا کردید؟ آیا چیزی بهتر برای ارائه دارید؟ همچنین ، این سریال را تا چه اندازه دوست دارید؟ در نظرات زیر با ما در میان بگذارید و برای قسمت بعدی سریال با ما همراه باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map