3 گام اصلی برای افزایش سرعت بارگذاری سایت وردپرس با ذخیره سازی

سرعت صفحه یک عامل بسیار مؤثر در موفقیت وب سایت شما است. به عبارت ساده ، اگر وب سایت شما به سرعت بارگیری نمی شود ، مردم به اندازه کافی طولانی نمی توانند بفهمند که چه چیزی می تواند به آنها ارائه دهد. این اثبات شده است (شاید معروف ترین آن توسط گوگل و آمازون) که سرعت سریعتر بار باعث تعامل بیشتر و فروش بیشتر می شود. ناگفته نماند که یک سایت آهسته می تواند شما را به معنای واقعی کلمه سوق دهدپرچم قرمزsoon به زودی در Google.


خوشبختانه وردپرس به عنوان یک پلتفرم تعادل فوق العاده ای بین عملکرد و سرعت ارائه می دهد. به گفته شما ، شما باید بدانید که از ابزارهای وردپرس برای استفاده و چگونه استفاده می کنید. با توجه به این نکته ، در این پست قصد داریم شما را با روشهای مختلفی که می توانید سرعت وب سایت وردپرس خود را افزایش دهید ، از بین ببرد. از افزونه های رایگان گرفته تا راه حل های میزبانی ، ما به شما مراحل بهینه برای اطمینان از بازدیدکنندگان بی تاب از سایت شما نشان نمی دهیم.

ذخیره سازی چیست?

هنگام کاوش در دنیای حافظه پنهان ، به راحتی می توانید در ژاربون های فنی اشتباه گرفته شوید ، اما به طور خلاصه ، حافظه پنهانی فن آوری است که روش استفاده مجدد از داده های درخواست شده قبلی را بهینه می کند. با نگه داشتن اشیاء اغلب درخواست شده در یک مکان به راحتی در دسترس ، شما نیاز به بارگیری مجدد همان داده ها به طور مکرر به حداقل می رسانید (در هنگام انجام این کار ضروری نیست).

تصاویر استاتیک مانند آرم ها کاندیداهای ذخیره سازی کامل هستند زیرا هرگز تغییر نمی کنند و جزئی از بسیاری از درخواست های صفحه هستند. حافظه پنهان این امکان را می دهد که چنین اشیاء به صورت محلی (به عنوان مثال در رایانه کاربر) ذخیره شوند تا بارها بارگیری نشود..

باید به حافظه نکاتی اهمیت دهید?

ما در این پست قصد داریم روی ذخیره سازی متمرکز شویم ، اما در واقعیت ، موارد بسیار ناگواری وجود دارد که می توانید بر سرعت بارگذاری سایت شما تأثیر مثبتی بگذارید. به طور خاص ، برخی از عوامل “تاثیر زیاد” شامل موضوع ، پلاگین ها و تصاویر شما هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنها ، پست اخیر من در مورد عملکرد و سرعت وردپرس را بررسی کنید.

اما برای پاسخ به این سؤال: بله ، شما قطعاً باید مراقبت در مورد ذخیره سازی؛ به دلایل ذکر شده در مقدمه اگر هیچ چیز دیگری نباشد. اگرچه امکان دستیابی به یک وب سایت منطقی سریع و بدون حافظه پنهانی وجود دارد ، زیرساخت های WordPress عملاً از شما درخواست می کنند که یک راه حل حافظه پنهان را در نظر بگیرید تا سرعت صفحه به همان اندازه که باید سریع باشد. بنابراین بدون آزار و اذیت بیشتر ، اجازه دهید سه راه کلیدی بزنید که می توانید سرعت بارگذاری سایت وردپرس خود را با ذخیره کردن افزایش دهید!

1. یک افزونه ذخیره سازی وردپرس را انتخاب کنید

من همیشه یک افزونه ذخیره سازی وردپرس را به عنوان بخش اساسی نصب وردپرس خود نصب می کنم. پنج افزونه وردپرس که در زیر ذکر شده است در گزینه من ، پنج گزینه زیر نمایانگر آن هستند کرم د لا کرم. توصیه می کنم هرکدام را بررسی کنید و تصمیمی برای روده خود در مورد اولویت خود بگیرید ، زیرا گزینه “صحیحی” مانند این وجود ندارد.

W3 حافظه نهان Total

W3 حافظه نهان Total

من این را ذکر کردم W3 حافظه نهان Total در مقالات دیگر نسخه فوق العاده ای دارد و هنگام افزودن MaxCDN تخفیفی را ارائه می دهد (چیزی که بعداً به آن خواهیم رسید). تنظیمات عمومی شامل صفحه ، بانک اطلاعاتی ، شیء و حافظه نهان است, CloudFlare سازگاری و گزینه های تخصصی سرورهای لاک الکل.

ZenCache (قبلاً Quick Cache Lite)

ZenCache

ZenCache, مانند W3 Total Cache ، دارای نسخه برتر است. حتی اگر گزینه های زیادی وجود داشته باشد ، نصب اولیه بسیار ساده است. نسخه Pro در حال حاضر از Amazon CloudFront (CDN اختصاصی) پشتیبانی می کند اما با بسیاری از CDN های محبوب دیگر نیز کار خواهد کرد.

موشک WP

موشک WP

موشک WP برای محدود کردن پردازش کد PHP ، به یک حافظه نهان مرورگر سمت مشتری (تصاویر ، فایلهای JS و CSS) و صفحات استاتیک ساخت سمت حافظه سرور کمک می کند. توسعه دهنده همچنین نرم افزاری با خزیدن وب ارائه می دهد که پرونده ها را برای شما پیدا و ذخیره می کند. این افزونه CDN فعال است و با CloudFlare سازگار است.

WP سریعترین حافظه نهان

WP سریعترین حافظه نهان

WP سریعترین حافظه نهان نرم افزار فایلهای HTML ایستا را از PHP و MySQL ایجاد می کند. این برنامه به صورت خودکار خرد کردن HTML و CSS ، اتصال CSS و JS ، فشرده سازی GZIP و ذخیره سازی مرورگر را فعال می کند. با CloudFlare و MaxCDN سازگار است.

WP Super Cache

WP Super Cache

WP Super Cache CDN با MaxCDN فعال شده است اما با CloudFlare سازگار نیست. حافظه پنهان مرورگر را ارائه نمی دهد. این پرونده ها را به سه روش مختلف با توجه به سرعت ذخیره می کند: Mod_Rewrite ، کد PHP و حافظه پنهان.

2. یک راه حل میزبانی مطلوب را انتخاب کنید

اکثر افراد نیازی به یک سیستم عامل میزبانی ویژه ندارند که برای بهینه سازی عملکرد وردپرس طراحی شده است. اگر توانایی آن را داشته باشید ، می تواند زندگی را بسیار ساده تر کند.

خدمات مدیریت شده نیاز به سرمایه گذاری مالی بیشتری دارند اما در عوض ، ویژگی های پشتیبانی اضافی مانند دولت ، تهیه نسخه پشتیبان و امنیت را ارائه می دهند. آنها همچنین آرامش خاطر را فراهم می کنند. ما یک بررسی جامع از سیستم عامل های میزبان وردپرس تخصصی منتشر کرده ایم. چند سیستم عامل محبوب وردپرس مدیریت شده در اینجا گزینه های بسیار خوبی هستند:

 1. WPEngine
 2. معبد رسانه
 3. میزبانی پرواز

توصیه می کنم سیستم عامل های میزبانی بهینه شده با WordPress را از نظر ویژگی ها ، قیمت و محدودیت ها یا محدودیت های فنی احتمالی مقایسه کنید. WPEngine ، Pressidium و Pressable برای مثال CDN آماده هستند. Flywheel ، با این حال ، خدمات MaxCDN را در مقایسه با Pagely ، که از PressCDN استفاده می کند ، ارائه می دهد. آنها هر دو ویژگی های دیگری مانند ذخیره سازی صفحه و خدمات اداری مانند قابلیت اطمینان به موقع ، تهیه نسخه پشتیبان ، مقیاس پذیری و امنیت را ارائه می دهند.

SiteGround ، یک سیستم عامل میزبانی کم هزینه تر ، از افزونه وردپرس استفاده می کند SuperCacher. شرکت های میزبان مانند GoDaddy و Bluehost نیز خدمات افزودنی مدیریت شده مانند CloudFlare را ارائه می دهند. من به شما پیشنهاد می کنم انتخاب های خود را با دقت تحقیق کنید زیرا برخی سایت ها محدودیت های فنی را بر روی سرویس های وب تخصصی مانند CDN تحمیل می کنند.

DreamPress ، قابل مقایسه با WPEngine و GoDaddy در بالا ، از حافظه ذخیره سازی وارنیش از طریق افزونه Varnish HTTP Purge استفاده می کند. Cloudways ، یک سرویس نمونه دیگر ، یک پلتفرم اختصاصی VMAN را اجرا می کند ، از افزونه WordPress W3 Total Cache استفاده می کند و از سرورهای Varnish ، Memecached ، NGinx و Apache پشتیبانی می کند..

3. یک شبکه توزیع شده محتوا را انتخاب کنید

آ شبکه توزیع شده محتوا (CDN) با استفاده از شبکه ای از سرورهای فیزیکی جداگانه جغرافیایی که صفحات استاتیک ذخیره شده محتوای وب سایت شما را به اشتراک می گذارند ، عملکرد بار صفحه را بهبود می بخشد. نزدیکترین سرور قابل دسترسی به طور مؤثر درخواست های تصادفی برای محتوا را ارائه می دهد.

اگر محتوای وب سایت شما به عنوان فایلهای استاتیک قابل توزیع باشد ، CDN یک “گلوله جادویی” است که از طریق بسیاری از افزونه های وردپرس مانند W3 Total Cache در دسترس است. برنامه های میزبانی نیز این گزینه تحویل را ارائه می دهد. آمازون CloudFront, جلوی CDN خدمات وب آمازون (AWS) نمونه ای از این نوع سرویس وب است. برخی از افزونه های ذکر شده در CDN فعال هستند. MaxCDN و CloudFlare سیستم عامل میزبانی ذکر شده در زیر هستند که CDN را نیز ارائه می دهند.

قطعاً CDN یک ضرورت نیست ، اما می تواند یک مورد را ایجاد کند بزرگ تفاوت در سرعت بارگذاری صفحه. این یک هزینه اضافی را نشان می دهد ، بنابراین می توانید ارزش آن را تعیین کنید. اگر شما انجام دادن انتخاب یک CDN را انتخاب کنید ، شما در انتخاب بهترین افزونه از لیست بالا که یک راه حل CDN را در اختیار شما قرار می دهد ، بهترین گزینه هستید. همیشه بهترین راه حل در صورت امکان است!

نتیجه

من می دانم که حافظه پنهان می تواند بسیار زیاد باشد اما سه دلیل فوق به دلایل خوبی به ترتیب خاص خود هستند: شما باید هر کدام را به نوبه خود مطابق با الزامات خود مقابله کنید.

اگرچه لازم نیست ، استفاده از افزونه حافظه پنهان بسیار توصیه می شود. انتخاب ارائه دهنده میزبانی تخصصی می تواند زندگی را برای شما بسیار ساده تر کند – البته با قیمت. سرانجام ، استفاده از CDN ضروری نیست ، اما از نظر افزایش سرعت بار ، گام منطقی بعدی خواهد بود.

در پایان ، وب سایت شما هرگز “به اندازه کافی سریع” نخواهد بود. همیشه می توانید پیشرفت های کارآیی را انجام دهید. اما آنچه شما باید انجام دهید این است که تلاش های معقول انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما خیلی آهسته نیست ، و در واقعیت ، حتی راه حل های رایگان (مثلاً می گویند W3 Total Cache) می توانند راه طولانی را برای رسیدن به هدف خود بدست آورند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map