25+ نکاتی برای متخصصان وبلاگ نویسی در وردپرس

25+ نکاتی برای متخصصان وبلاگ نویسی در وردپرس

وبلاگ نویسی وردپرس به معنای بسیاری موارد است. این طرفدار کلاهبرداری از کلاه های بسیاری است. حتی اگر بیشتر سرگرم کننده باشد ، هنوز کار سختی است. و درست مثل هر کار دیگری ، به راحتی می تواند کسل کننده باشد. اگر به هر اندازه انگیزه در حال اجرا بر روی بخار هستید ، در اینجا 25 راهنمایی برای جاز زدن به حرفه وبلاگ نویسی وردپرس وجود دارد. اگر مبتدی هستید ، تازه به جای مناسب رسیده اید.


در این پست ، گنجینه ای از بهترین نکات مربوط به بلاگ نویسی را کشف کرده اید ، به این معنی که حرفه شما در زمینه وبلاگ نویسی در وردپرس در حال تغییر است تا بهتر شود. هدف ما این است که وبلاگ نویسی وردپرس را آسانتر و سرگرم کننده تر برای شما قرار دهیم. بله ، ما می خواهیم به جای این که دزدی کنید ، کاری را انجام دهید که دوست دارید انجام دهید. بسیاری دیگر نیز اوقات خوبی را سپری می کنند ، مانند دیوش شارما:

من بنیانگذار وبلاگ WordPress هستم – WPKube. من کارهایی را که دوست دارم انجام می دهم ، زیرا به من کمک می کند تا با سایر وبلاگ نویسان روابط جدید برقرار کنم و به من این امکان را می دهد تا با افزونه ها ، مضامین و سایر ابزارهای مرتبط با وردپرس آزمایش کنم. من از سال 2009 به صورت آنلاین کار می کنم. – همانطور که در WPEngine مشاهده می شود

چرا یک لحظه بیشتر صبر کنید؟ لیوان خود را بریزید و آستین های خود را به محض پایین رفتن بکشید.

1. نوشتن ، و نوشتن برخی دیگر

همه وقت می نویسید. شما یک وبلاگ نویس هستید و زندگی بوم شماست ، با یا بدون اینترنت. وبلاگ خود را برای زندگی می کنید. شما برای وبلاگ زندگی می کنید. حتی اگر در کنار هم وبلاگ نویسی کنید ، نوشتن هر بخشی از زندگی شماست. اگر می خواهید یک وبلاگ نویس عالی باشید ، باید بنویسید.

شما باید 24/7 وبلاگ کنید ، زیرا بلوک نویسنده مادر شما نیست. هر چه بیشتر بدون نوشتن بمانم ، نوشتن آن سخت تر می شود. هرچه بیشتر بنویسم ، آسانتر می شود. واقعاً ، این بهترین نکته ای است که می توانید داشته باشید.

2. شکستگی خوب است

24/7 یک overkill است. می سوزانید از این گذشته ، برای تبدیل شدن به یک نویسنده بهتر ، باید کمی زندگی کنید. از رایانه خود استراحت کنید. اوقات خود را با دوستان و خانواده سپری کنید. حیوان خانگی شما نیز به شما احتیاج دارد و آن پروژه جانبی که شما برای ابدیت خود کنار گذاشته اید ، خودش شروع نمی کند.

می تواند بلیط طلایی شما ، این پروژه جانبی یا یکی از برجسته ترین تجربیاتی باشد که تا به حال داشته اید. با آن زبان جدید آشنا شوید ، یک رستوران جدید در شهر را امتحان کنید ، به باغ وحش بروید – استراحت کنید و فقط زندگی کنید. بعدا از من تشکر کن.

3. چیزهای جدید را بیاموزید

تغییر یعنی یادگیری چیزهای جدید. چگونه دیگر شما را از منحنی جلوتر خواهید ماند؟ برای شما خوش شانس است ، شما همیشه به عنوان یک وبلاگ نویس WordPress چیزهای جدید یاد می گیرید. بیایید ، همه ما می دانیم که کار شامل حفر عمیق است و اینترنت هرگز از چیزهای جدید خلاصه نمی شود. وبلاگ نویسی وردپرس شما را مطالبه می کند. شما باید همیشه یادگیری را ادامه دهید. از وبلاگ ها ، کتاب ها ، دوره ها و خود زندگی.

4. ایجاد یک لیست ایمیل

چه خدمات وبلاگ نویسی وردپرس را ارائه دهید یا وبلاگ خود را بنویسید ، بازاریابی ایمیل باعث افزایش تولید سرب می شود. افرادی که دکمه ارسال را روی فرم های شما زده اند ، ضبط کنید. این بچه ها را در یک لیست ایمیل نگه دارید و یک نفر دیگر را برای آن مرد عبور دهید. پول در لیست است و این هیچ اسطوره ای نیست.

خدمات در اختیار شما شامل می شود مادمی, MailChimp, AWeber و GetAResponse. وجود دارد بله ما نیز به پیشنهادات شما باز هستیم.

5. یک سبد ، همه تخم مرغ?

شما می نویسید ، حقوق می گیرید. به همین سادگی. شما همچنین می توانید برون سپاری کنید ، اما اگر به سکه احتیاج دارید نوشتن اتفاق می افتد. پی پال برای بیشتر افراد کار می کند. Payoneer نیز وجود دارد که حداکثر سه حساب بانکی ایالات متحده را با خدمات پرداخت جهانی خود به شما ارائه می دهد. اگر دوست دارید می توانید چک را از طریق پست دریافت کنید. فقط تمام تخم های خود را در یک سبد نگذارید.

اگر PayPal عمل کند (مثل این که چندی پیش در مورد من اتفاق افتاد) و دلارهای درآمدی سخت شما نمی توانند وارد جیب شما شوند ، شلوارهای داخل آنها را عرق خواهید کرد. صرفه جویی یا سرمایه گذاری کنید ، فقط تمام تخم مرغهای خود را در یک سبد نگذارید. با توجه به این ، پایگاه مشتری خود را نیز متنوع کنید. مشتریان دائمی که قیمتهای بالایی را پرداخت می کنند از تایمرهای یکپارچه بهتر هستند. شما انتخاب می کنید.

6. برون سپاری

یک بار این کار را امتحان کرد ، و برای بیشتر قسمت ها خوب بود. درآمد های چهار برابر ، شما کم و بیش می نویسید ، و یک تیم را یکجا مدیریت می کنید. این در صورتی که اجناس نظارتی داشته باشید می تواند یک هیجان عالی باشد. اگر صبر و شکیبایی شما را از بین برد ، یک تجارت بد است. اگر زمان شما را سپری کند ، می تواند پس انداز کند. شما می توانید از ابزارهایی مانند استفاده کنید ترلو, لاغر و آسانا تا در صدر تیم خود بمانید.

7. سئو

اوه نه دوباره این مورد سئو Google عاشق محتوای نوشتاری است که طبق قوانین پخش می شود. دستورالعمل های Google SEO بسیار کمی از شما را طلب می کند ، شما باید با افزونه هایی مانند Yoast رتبه های خوبی کسب کنید. من هنوز هم برای پستی که در سال 2013 انجام دادم رتبه خوبی را کسب کردم. از Yoast در هر وبلاگ دیگری که بعد از آن استفاده کرده است استفاده می کنم می توانید ترفندهای SEO دیگری را نیز به کار بگیرید ، فقط سعی نکنید سیستم را بازی کنید. Google شما را خشک می کند تا خشک شود.

8. ابزار ، ابزار ، ابزار

مدیریت افراد دیگر سرگرم کننده است. رئیس خودتان هستید؟ نه زیاد شما به ابزارهای بهره وری و گردش کار نیاز دارید. شما باید پروژه ها ، مشتری ها ، فاکتورها و موارد دیگر را مدیریت کنید. فکر کنید توجه داشته باشید ، فکر کنید Evernote. با ابزار ، بیشتر ، بهتر ، بنابراین در اینجا منابع و ابزارهای وردپرس برای لذت شما آورده شده است.

9. سایت های وبلاگ نویسی وردپرس

اگر یک موضوع را انتخاب کنید و دو دقیقه بعد آن را رها کنید ، تمرکز و انگیزه خود را از دست خواهید داد. روی یک موضوع واحد تمرکز کنید و جهنم را از آن کار کنید. برای به حداکثر رساندن تأثیر خود ، با یک طاقچه بچسبید. در قدرت متمرکز اراده وجود دارد. اگر می خواهید وبلاگ خود را در شش ماه یا کمتر ببندید ، از موضوع به موضوع بعدی بروید. پیام خود را با یک بار حل بسیاری از موضوعات حل نکنید.

10. مخاطب هدف خود را تعیین کنید

وبلاگ نویسی وردپرس سرگرم کننده است. وقتی افراد به شما برگردند ، پست های خود را به اشتراک بگذارند و در مورد پست های خود اظهار نظر کنند ، سرگرم کننده تر است. وقتی چشم انداز با شما تماس می گیرند و در مورد بودجه ها بحث می کنند ، بهتر می شود. اما شما بدون مخاطب هدفمند به این هدف دست نخواهید یافت. شما به سادگی نمی توانید به کل دنیا بازاریابی کنید و از خرج بازاریابی خود زنده بمانید. روی خوانندگان خود متمرکز شوید ، با مخاطبان خود آشنا شوید ، یک مارک قوی بسازید و درخشش ایجاد کنید.

11- یک میزبان وردپرس عالی داشته باشید

ما نمی توانیم به اندازه کافی تأکید کنیم. یک میزبان بزرگ به این معنی است که تجارت شما دارای خانه امن است. این یعنی در کنار خرابی های صفر ، امنیت درجه نظامی و سرعت صفحه مافوق صوت. هنگام شروع کار ، می توانید با یک میزبان مشترک مانند Siteground یا Bluehost بروید ، اما وقتی وبلاگ شما رشد می کند ، باید میزبان مدیریت شده WordPress را ارتقا دهید. میزبان ارزان فقط یک درد در گردن است و من این دست اول را می دانم.

12. مهارتهای دیگر بیش از حد

مهارت های Adobe Photoshop یک امتیاز عالی برای وبلاگ نویسان وردپرس است. CSS و برخی دانش HTML بدان معنی است که شما می توانید کارهای اصلی طراحی وب را بدون استخدام یک طراح انجام دهید. شما همچنین باید ترافیک و عملکرد SEO خود را نیز ردیابی کنید. برخی مهارتهای اصلی مدیریت کسب و کار نیز مفید خواهند بود. وبلاگ نویسی وردپرس یک کار مالیاتی است و هرچه مهارت بیشتری داشته باشید بهتر است.

13. ایجاد یک صفحه درباره

شما به افراد نیاز دارید تا با شما همکاری کنند ، اما شما کی هستید؟ پس از صفحه اصلی ، صفحه About دومین صفحه بازدید شده است. در بعضی موارد ، صفحه درباره بیشتر از صفحه اصلی نمایش داده می شود. آیا با یک غریبه وارد تجارت می شوید؟ شرط می بندم شما نخواهید کرد یک صفحه درباره قانع کننده ایجاد کنید ، اما همه چیز را در مورد مشتری آینده بدست آورید.

14. محتوای همیشه سبز بنویسید

پس از زدن دکمه انتشار ، محتوای همیشه سبز به شما ترافیک می بخشد. می توانید آن را با اخبار و معاملات داغ مخلوط کنید ، اما به یاد داشته باشید امروز گرم است در یک هفته داغ نمی شود. اینترنت است و داستانهای داغ دارای طول عمر کوتاه هستند. بخش عمده ای از مطالب شما باید در تست زمان ایستاده باشد زیرا این امر سالهای آینده در خدمت مخاطبان شما خواهد بود.

15. طراحی عالی

بله ، ما متوجه شده ایم که وبلاگ نویسی وردپرس چیز شماست و نه طراحی وب. با این حال ، هرگز از قدرت یک طراحی عالی دست کم نگیرید که باعث می شود خوانندگان به راحتی به مطالب شما برسند. پس از همه ، این چیزی است که تجربه عالی کاربر درباره آن وجود دارد. شما به یک طراحی زیبا و پاسخگو نیاز دارید که بدون هیچ زحمتی ، مطالب را برای خوانندگان شما فراهم می کند. یک توسعه دهنده با تجربه استخدام کنید یا یک موضوع عالی مانند Total دریافت کنید. می توانید مضامین برتر سطح وردپرس را در مجموعه همیشه در حال گسترش ما دریافت کنید.

16. شخصی دریافت کنید

شما صفحه کلید خود نیستید. شما فردی با جاه طلبی ، رویایی ، ترس و درد هستید. شما لاگ نیستید ، شما موضوع شما نیستید ، شما زنده نیستید – شما خود زندگی هستید. با سوءاستفاده از شخصیت خود ، به خوانندگان خود دسترسی پیدا کنید. در پشت صفحه کامپیوتر پنهان نشوید ، می خواهیم بدانیم زندگی شما چگونه است.

بنا به دلایلی مشکل ، مردم همیشه می خواهند بدانند که دیگران چگونه فکر می کنند ، چگونه افراد دیگر زندگی خود را اداره می کنند. احتمالاً چرا وبلاگ ها اینقدر محبوب هستند. از این مزیت استفاده کنید. جنجال برانگیز و جنجالی به خصوص وقتی که این یک قانون نیست. حتی اگر بخواهید می توانید از اکتشافات استفاده کنید ، اما با دقت به اینجا ملوان بروید.

17. عناوین

وبلاگ نویسی وردپرس چیزهای زیادی است ، همان چیزی که قبلاً گفتیم. هر کاری که انجام دهید ، باید خواننده را از طریق درب در آورید. درب پست های شما تیتر است. از عناوین clickbait خودداری کنید ، اما خود را جذاب و امیدوارکننده جلوه دهید. سپس این وعده را تحویل دهید یا وبلاگ شما کوچک خواهد شد و خواهد مرد. فقط Google “چگونه نوشتن عناوین قاتل” را یاد بگیرید و یاد بگیرید.

18- آموزنده باشید

اگر انگیزه اصلی شما برای نوشتن کسب درآمد است ، اریک از Retire29 به شما یک پل می فروشد. اگر به اندازه کافی به خوانندگان خود اهمیت نمی دهید ، چرا خوانندگان به محتوای شما اهمیت می دهند؟ اگر وبلاگ نویسی وردپرس به معنای چک سریع پرداخت است ، شما در اشتباه کار هستید. بدون خراش ، شما یک سرگرمی اشتباه دارید. آموزنده باشید ، ایده های خود را به اشتراک بگذارید ، زندگی کسی را بهتر کنید – با ارزش باشید. از این گذشته ، اگر این همه مورد علاقه شما باشد ، راه های سریع تری برای کسب درآمد وجود دارد. وبلاگ نویسی وردپرس شغلی است که می توان از آن لذت برد ، نه تحمل آن.

19. قوام

ما باید بدانیم که شما هنوز زنده هستید و لگد می زنید. Google نیز یک وبلاگ سازگار را دوست دارد. برای تازه نگه داشتن مطالب خود ، مرتباً وبلاگ کنید (یا حداقل در یک برنامه). من مطمئن هستم که اگر در مدت زمان طولانی به طور منظم ناپدید شوید ، رئیس رئیس کار در محل کار شما ناراضی نخواهد بود. خوانندگان متعلق به شما هستند و به آنها مدیون آنها هستید که وقتی می گویند می خواهید در وبلاگ خود ظاهر شوند. یک تقویم سرمقاله ایجاد کنید و از آن پیروی کنید. در غیر این صورت ، آنها کشتی را رها می کنند و شما خراب خواهید شد.

20. مطالب دیگر را بخوانید ، بخوانید و بخوانید

درست مثل نوشتن ، شما باید مطالب کاملی بخوانید تا نویسنده بهتری شوید. وبلاگ نویسی وردپرس فقط عنوان شغلی است ، نوشتن کار واقعی است. زیاد بخوانید ، یا همانطور که استفان کینگ (شما او را می شناسید ، درست است؟) گفت:

اگر وقت خواندن ندارید ، وقت نوشتن ندارید. به همین سادگی.

خواندن همچنین برای رشد شخصی بسیار عالی است ، بنابراین ، بله ، این یک موقعیت پیروزی برای شما ، وبلاگ نویس است. همه چیز را در مورد طاقچه خود ، و سپس برخی از آنها بخوانید. مطالب داستانی و غیرصنعتی را نیز بخوانید. فقط خواندن را ادامه دهید و در مورد آن بحث نکنید.

21. ایجاد یک بانک ایده

بهترین ایده ها در حالی که جلوی رایانه خود نشسته اید ، به دست شما نمی آیند. آنها در غیر منتظره ترین مکان ها در سر شما ظاهر می شوند. دوش برای اکثر مردم کار می کند ، اگرچه من آن زمان را برای تک به تک با خدا حفظ می کنم. مگر اینکه خانمم با من در آنجا باشد ، و من مجبور هستم در مورد این موضوع صحبت کنم که چرا به نظرم نمی توانم این درب را دوباره شامپو بگذارم. اوه شادی های زندگی

یک دفترچه یادداشت (یا تلفن هوشمند) حمل کنید و هنگام پیدایش ایده های خود را یادداشت کنید. خودتان کودک نشوید. شما نمی توانید به حافظه خود تکیه کنید. وقتی چند دقیقه وقت دارید ، خود را مجبور کنید تا حدود 10 ایده اصلی را ارائه دهید. در هیچ زمان ، ایده ها در هر کجا و هر زمان به دست شما نخواهند رسید. آن را امتحان کنید ، شما هیچ چیزی برای از دست دادن همسر ندارید.

22. مکالمه کنید

چرا فقط اگر می خواهید سخنرانی دیکتاتوری ارائه دهید ، به وبلاگ نویسی زحمت می دهید؟ از کلماتی استفاده نکنید که با قطب 10 پا لمس نمی کنید. از طریق نوشتن با خوانندگان خود صحبت کنید ، هرگز در مورد آنها صحبت نکنید. و اگر و هنگامی که آنها صحبت می کنند ، مکالمه را زنده نگه دارید. خودتان را جدا نکنید و در پشت صفحه ورود خود پنهان نشوید. رسیدن به صحبت و ایجاد مکالمه.

23. جهان در اطراف شما نمی چرخد

بنابراین انتظار نداشته باشید همه از هر کلمه ای که می نویسید آویزان شوند. من می دانم که هر زمان که یک وبلاگ بنویسید ، قلب خود را بر روی آستین می پوشید. این بخشی از وبلاگ نویسی وردپرس است. اگر این احساس بهتری به شما بدهد ، همه ما نوشتیم که یک پست (بعضی اوقات بیشتر) که هیچ کس به الاغ موش صحرایی نگذاشته است ، بنابراین شما یک مورد منزوی نیست.

سپس ما مفسران جهنمی داریم که به گفته اریک ، “… از تبلیغات هومینم و سخنان عجولانه استفاده كنید تا هر مسئله حیوان خانگی خود را بپذیرند.”

چنین چیزهایی را عرق نکنید ، ادامه دهید. بهترین این است که انگیزه را از چالش استخراج کنید و پست بعدی خود را بهتر کنید. در پایان روز ، خروس شلوغ می شود ، گاوها به خانه می آیند و شما شیر خود را می گیرید.

24. محتوای چندرسانه ای

نوشتن عالی است و به سرعت می تواند اعتیاد آور شود. حرفه ای در وبلاگ نویسی وردپرس فراتر از کشته شدن صفحه کلید است. از قبل لعنت کنید و مطالب خود را با تصاویر ، فیلم ها ، PDF و اینفوگرافیک غنی کنید.

شما حتی نیازی به ایجاد خود ندارید. همیشه می توانید تصاویر مشترک خلاقانه ، فیلم های به اشتراک گذاری را در YouTube و اینفوگرافی شگفت انگیز در سراسر وب دریافت کنید. می توانید PDF را از مطالب موجود در وبلاگ خود ایجاد کنید و همانند راهنماهای جامع را ارائه دهید.

محتوای چندرسانه ای زندگی را به وبلاگ شما اضافه می کند ، که باعث تعامل کاربر می شود. شما به من نیازی ندارید که میزان انگیزه ای را که می توانید از صفحه بارگیری فعال داشته باشید به شما بگویم. تمام این کلیک ها شما را دیوانه می کنند و می دانید که می خواهید.

25. دکمه های تماس به اقدام را در صفحات برجسته قرار دهید

هنگامی که من شروع به کار کردم ، متقاعد شدم که تنها به یک وب سایت و چند پست وبلاگ نیاز دارم تا این امر در وبلاگ نویسی وردپرس بزرگ شود. منظورم این است که ، فقط نوشتن پست ها را ادامه دهید و وقتی خوانندگان بیایند ، برخی شما را استخدام می کنند. من همه چیز را داشتیم – در مورد صفحه ، صفحه خدمات و صفحه استخدام ، اما پسر ، اشتباه کردم یا چه?

هیچ اتفاقی نیفتاد تا زمانی که من یک پست وبلاگ در مورد بهبود نرخ تبدیل را خواندم. حتی با وجود تمام صفحات ، من روشن نکرده ام که برای استخدام در دسترس هستم ، بنابراین هیچ کس زحمت نمی خواهد بپرسد اگرچه من به پست هایم مراجعه می کنم.

بنابراین من نوار لغزنده صفحه اصلی خود را جایگزین کردم (وقتی این را به خاطر می آورم خم می شوم) را با یک دکمه CTA تکمیل کردم که مشخص کرد که من برای استخدام در دسترس هستم. حدس بزن چی شده؟ این سؤالها ادامه داشت تا اینکه من کارهای وبلاگ نویسی بیشتری نسبت به آنچه انجام می دادم داشته ام. چندین بار ، حتی به پایین انداختن صفحه اجاره خود فکر کردم. و تنها کاری که کردم این بود که یک دکمه CTA اضافه کنید. احمقانه ، از مشتریهای لعنتی بخواهید که شما را استخدام کنند.

26. رسانه های اجتماعی

وای بر شما اگر خوانندگان شما مجبورند برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود در رسانه های اجتماعی تلاش کنند. به یاد می آورم این بار که در یکی از آن وبلاگ های بزرگی بودم که همه ما خواندن را دوست داریم. این یک وبلاگ تجاری با انواع محتوای عالی ، یک انجمن فعال و آثار است. داستان کوتاه بلند ، هیچ دکمه اشتراکی اجتماعی وجود ندارد!

من یک پست شگفت انگیز پیدا کردم که می خواستم با دنبال کنندگان فیس بوک خود به اشتراک بگذارم و مجبور شدم پیوند را کپی و چسباندن کنید. خوب نیست من این تجربه ناخوشایند را به یاد می آورم ، اما حتی نام وبلاگ را به خاطر نمی آورم. هرگز برنگشتم اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را از قبل در وبلاگ خود اضافه کنید.

کلمات نهایی

نکاتی درباره Bloggers Pro WordPress

این همه اکنون است – 25 راهنمایی برای وبلاگ نویسان وردپرس! نکات بسیار زیادی درباره وبلاگ نویسی وردپرس در آنجا وجود دارد ، اما متأسفانه ، ما نمی توانیم همه آنها را در یک پست واحد پوشش دهیم. شاید من با نصب دوم برگردم ، بنابراین اگر نکات مورد علاقه شما را کنار گذاشتیم ، لطفاً آنها را در بخش نظرات زیر رها کنید.

پیشگویی اصلی از این پست: فقط نوشتن همسر خود را ادامه دهید. فقط نوشتن ادامه دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map