22 اشتباه در کشتن تبدیل در وب سایت وردپرس شما

اشتباهات کشتن تبدیل در وب سایت وردپرس شما

آیا می دانید که 63٪ بازاریابان آنلاین سایتهای خود را بر اساس شهودشان بهینه می کنند و نه رویه های واقعی و آزمایشی؟ برخلاف چند سال پیش ، وقتی این رقابت چندان سخت نبود و اجرای یک وب سایت جذاب برای راندن مخاطبان گسترده تر کافی بود ، وضعیت امروز بسیار متفاوت است. در دنیای معاصر ، طراحی وب سایت شما نقش مهمی در تقاضا برای مخاطبان هدف شما و همچنین تبدیل آن به دست می آورد..


صفحه اصلی سایت شما اولین مکانی است که مشتریان شما پس از مشاهده منابع شما در موتورهای جستجو به زمین خواهند رسید. نرخ تبدیل سایت شما به شدت به طراحی صفحه اصلی بستگی دارد. به همین دلیل است که بیشتر و بیشتر اوقات بازاریابان به عناصری که صفحه اول سایتهای آنها را نشان می دهد ، توجه ویژه ای می کنند. آمار فقط این را نشان می دهد 22٪ بازاریابان آنلاین از طراحی صفحه اصلی خود راضی هستند. و 78٪ باقیمانده چیست؟ گسترده ترین اشتباهات منجر به تبدیل چیست که باید در سایت های وردپرسی از آنها دوری کنیم?

خطای 1: نمایش اخبار شرکت در صفحه اصلی

این یکی از رایج ترین اشتباهاتی است که مشاغل معاصر مرتکب می شوند. ضمن به روز کردن وب سایت خود با اخبار شرکت می توانید اعتماد کاربران به آنچه انجام می دهید افزایش یابد. با این حال ، لیست های طولانی از به روزرسانی های خود را مستقیماً در صفحه اصلی اضافه نکنید.

بنابراین ، چگونه اخبار نمایش داده شده در صفحه اصلی سایت شما تبدیل به کشتار می کند؟ با مراجعه به وب سایت شما از موتورهای جستجو ، مشتریان بالقوه شما می خواهند به جای اسکن کردن فقط در میان اخبار شرکت شما ، پیشنهادات و خدمات شما را کشف کنند. ممکن است افراد بعد از اینکه اطلاعات کافی راجع به چیزهایی که ارائه می دهند ، به اخبار شرکت شما علاقه مند شوند. به عنوان یک بازاریاب کسب و کار آنلاین ، هدف اصلی شما باید جذب مشتریان وب برای تقویت تبدیل ها باشد.

بسیاری از مارک های مشهور جهان با توجه به اخبار شرکت ها و به روزرسانی ها از طریق وبلاگ های خود ، بروزرسانی هایی را اضافه می کنند. هر بار که اتفاق جدید و قابل توجهی رخ می دهد ، آنها این موضوع را در وبلاگ خود اعلام می کنند. گزینه دیگری که می توانید برای آن انتخاب کنید ، اضافه کردن یک “خبر” جداگانه به پانل ناوبری سایت شما است.

خطای 2: بارگیری صفحه آهسته

51٪ از مشتریان آمریکایی ادعا کنید که وب سایت های کند دلیل اصلی جستجو در مکان های مختلف برای سفارش محصولات / خدمات مشابه هستند. بنابراین ، سرعت بارگیری صفحات سایت شما از اهمیت چشمگیری در افزایش نرخ تبدیل برخوردار است.

سرعت بارگذاری سایت برای Google نیز مهم است. موتور جستجو از رفتار آنلاین کاربران پیروی می کند تا مشخص کند آیا سایت شما شایسته رتبه برتر در موتورهای جستجو است یا خیر. حتی تاخیر یک ثانیه می تواند باعث شود سایت شما به همان میزان 7٪ در تبدیل تبدیل شود. عملکرد وب سایت خود را تست کنید و در صورت لزوم تنظیماتی انجام دهید (ما یک سری پست در مورد سرعت بخشیدن به وردپرس داریم پس نگاهی بیندازید).

اشتباه 3: ناوبری ضعیف

صفحه نمایش ناوبری سایت شما دروازه اصلی کاربران به تمام صفحات سایت شما است. یک صفحه نمایش ناوبری با طراحی ضعیف ، مشتریان شما را گمراه می کند و باعث می شود نرخ تبدیل شما رنج ببرد. حتی شیک ترین منو کار نمی کند. درعوض ، درباره عملکرد آن فکر کنید. مردم انتظار دارند نوار منو افقی را در بالای صفحه شما پیدا کنند. اگرچه ممکن است به نظر می رسد چیزی مطلقاً منحصر به فرد نیست ، اما این دقیقاً همان چیزی است که مشتریان انتظار دارند در سایت شما بیابند.

پیمایش ساده

منوهای کشویی زیاد یا بالای صفحه می توانند دریافت کنند مزاحم. مطالعات نشان می دهد که افراد به سرعت مطالب سایت شما را بررسی می کنند. بنابراین ، آنها باید هر قطعه داده را با یک نگاه ببینند. به همین دلیل انتخاب بهترین گزینه برای منوهای کشویی نیست.

اشتباه 4: صفحه اصلی به هم ریخته

خطایی که اغلب در وب سایتها مشاهده می کنیم ، درهم ریختن صفحه اصلی با متن و تصاویر غیر ضروری است. قانون برداشت اول همیشه کار می کند. همین موارد به طراحی وب می پردازد.

جمیلین

حتی اگر از نظر متا داده ها و کلمات کلیدی یک صفحه بهینه سازی شده صحیح داشته باشید ، درهم ریختن صفحات سایت شما با متن های بسیار زیاد فقط باعث کاهش نرخ تبدیل می شود. هر کلمه را حساب کنید. متن ها را واضح و مختصر کنید.

در مورد بهترین طول کلماتی که یک نسخه باید در آن باشد ، بحث و گفتگو در میان نویسندگان کپی وجود دارد. برخی تصور می کنند متن های کوتاه و مختصر به بهترین وجه کار می کنند ، برخی دیگر اصرار دارند که نسخه های طولانی تر شانس بیشتری برای ارائه افکار شما به مخاطب هدف دارند. در حقیقت ، هر دوی این رویکردها کار می کنند. موردی که ما می خواهیم به آن توجه کنیم این است که نسخه اصلی صفحه اصلی شما باید به درستی SEO بهینه باشد و حاوی یک نسخه باشد که در آن از هر کلمه و عبارت استفاده می شود..

خطای 5: پخش خودکار مطالب صوتی / تصویری

هر دو محتوای صوتی و تصویری با هدف رشد تبدیل در وب سایت شما استفاده می شوند. در عصر مدرن ، وقتی رقابت بیشتر شرکت ها به اینترنت انجام می شود ، رقابت سخت تر می شود ، جستجوی راه های جدید ارائه محتوای شما به مخاطب بسیار مهم است. یکی از چنین جدیدترین نوآوری ها پادکست است. با این وجود ، باید در استفاده از مواد صوتی و تصویری در صفحات سایت خود مراقب باشید.

موزیک ویدیوها و فیلم ها را در سایت خود قرار ندهید. وقتی صدای صفحه عجیب و غریب را شنیدید ، صدای واجبات عجیب و غریب را از جایی دیگر شنیدید. این افراد به جای جلب توجه کاربران ، مردم را از داده های شما منحرف می کنند. اگر audios و فیلم ها را به سایت خود اضافه می کنید ، اجازه دهید افراد به تنهایی تصمیم بگیرند. در غیر این صورت ، پخش خودکار می تواند تبدیل های شما را بکشد.

اشتباه 6: بیش از حد بسیاری از CTA

فقط 47٪ وب سایت ها CTA های واضحی را نشان می دهند که حداکثر 3 ثانیه مشتریان را به سمت مکان می برد.

وقتی بحث مراجعه کنندگان وب سایت به مشتریان می شود ، نکته اصلی که باید در نظر بگیرید درک ارزش ها ، منشا و اهداف آنها است. بیش از حد بسیاری از CTA هایی که به یک صفحه اضافه می شوند می توانند منجر به فلج مشتری شوند.

هیچ قانونی در مورد موقعیت مناسب CTA ها در یک صفحه وجود ندارد. یک دکمه را در بالای صفحه قرار دهید ، در حالی که دیگری را می توانید در جایی در پایین قرار دهید (مثال زیر را ببینید). اگر نسخه طولانی دارید ، یک دکمه دیگر را در جایی در وسط متن اضافه کنید. برای یافتن مقابله با بهترین موقعیت های CTA در وب سایت خود ، تست های A / B را اجرا کنید.

اشتباه 7: وبلاگها را فراموش نکنید

وبلاگ منبع اصلی ترافیک ارگانیک به وب سایت شما است. Google وبلاگها را بیش از هر نوع منابع وب موجود در وب دوست دارد. با استفاده از یک وبلاگ رسمی ، می توانید به هر بازدید کننده ای که در وب سایت شما قرار دارد نزدیک شوید.

CTA

اشتباهی که بسیاری از مشاغل مرتکب می شوند مخفی کردن وبلاگ های خود از مخاطبان است. آن را برای بازدید کنندگان خود پیدا کنید. افزودن پیوند به وبلاگ خود در سرصفحه سایت ، یک نکته کارآمد برای بهینه سازی مناسب سایت است که منجر به تعداد بیشتری راهبری می شود.

اشتباه 8: استفاده از تصاویر عظیم

تصاویر به بازدید کنندگان وب سایت شما در درک بهتر متون کمک می کند. تصاویر عالی هستند آنها بلندتر از کلمات صحبت می کنند و درک واضح تری از پیام شما ارائه می دهند. با این وجود ، نباید بهینه سازی مناسب محتوای بصری را فراموش کنید. اگر اندازه آنها بزرگتر باشد و از هر عنصر دیگر یک صفحه وب سنگین تر باشند ، احتمالاً این موارد سرعت بارگذاری سایت شما را کاهش می دهد ، که باعث می شود تبدیل ها از بین برود.

مرحله عملی: هر تصویر را با اندازه پیکسل نمایش داده شده در صفحه 768 66 1366 مطابقت دهید.

خطای 9: فرآیند پرداخت به هم ریخته

اگر تبدیل در وب سایت شما با پرداخت نهایی به پایان رسید ، مطمئن شوید که برای همه نوع دستگاه بهینه شده است. هر چه بیشتر مردم از صفحه نمایش دستگاه های دستی خود خریداری می کنند. بنابراین ، پرداخت اقساط بیشتر به احتمال زیاد منجر به کنار گذاشتن سبد خرید می شود تا خرید.

برای این که این اتفاق نیفتد ، آن را کاملاً طراحی کنید سبک مینیمالیستی. به مشتریان خود این حق را بدهید که به جای مواجهه با ضرورت تایپ کردن هر شخصیت ، داده های مناسب را با استفاده از کشویی ها انتخاب کنند. امکان ذخیره اطلاعات آنها برای مراجعه بیشتر مزیت بزرگی برای بازگشت مشتریان خواهد بود.

خطای 10: در ساخت دستگاههای چندگانه پشتیبانی از طرح بندی متمرکز نیست

مگر اینکه سایت شما از انواع دستگاههای رومیزی و دستی قابل دسترسی باشد ، این افزایش مطلوب نرخ تبدیل را برای شما به ارمغان نمی آورد. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که تمام مطالب ارائه شده در صفحات سایت شما می توانند به طور بی عیب و نقص در تمام اندازه صفحه نمایش تنظیم شوند. برای اینکه خود را از ضرورت توسعه نسخه های جداگانه از سایت خود برای تلفن های همراه و تبلت ها رها کنید ، می توانید از این موارد استفاده کنید مضامین پاسخگو وردپرس. این موارد باعث صرفه جویی در وقت ، پول و انرژی شما در ایجاد وب سایتی می شود که تبدیل می کند.

خطای 11: پیوندهای شکسته

اگر شخصی سایت شما را از طریق موتورهای جستجو پیدا کند ، و در توضیحات متا ، آنها می خوانند که شما افزونه های وردپرس را می فروشید ، اما وقتی این پیوند را دنبال کند ، آنها یا به صفحه دیگری یا 404 منتقل می شوند ، آن شخص به سختی هرگز به شما برگردد. سایت شوید و مشتری خود شوید. بنابراین ، هر وقت پیوندهایی را به صفحات سایت خود اضافه می کنید یا پیوندها را در وب پخش می کنید ، مطمئن شوید که هیچ یک از آنها خراب نیست و به مقصد مناسب منتهی می شود. اگر تعداد کمی از آنها دارید می توانید همیشه از راهنمای ما برای رفع لینک های خراب در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

خطای 12: تمرکز بر 1 نوع محتوا

هیچ نوع محتوای متناسب با اندازه وجود ندارد که برای هر بازدید کننده سایت شما جذاب باشد. هیچ یک-متناسب با همه نیست. برای اینکه صفحه وب شما لایه های مختلف کاربران را جذب کند ، محتوا را در قالب های مختلف ایجاد کنید. همچنین می توانید پیام های وبلاگ را به توییت ، اینفوگرافیک ، GIF ، نمایش اسلاید ، فیلم و غیره تبدیل کنید و از رویکرد “بسته” به محتوای خود استفاده کنید تا مخاطبان شما بتوانند تصمیم بگیرند که چه نوع محتوایی را می خواهند توزیع کنند..

خطای 13: استفاده از عکسهای سهام

هیچ وب سایتی نمی تواند بدون تصاویر برود. تصاویر به بخش مهمی از هر پروژه وب تبدیل شده اند. همانطور که قبلاً در این پست گفته شد ، تصاویر به شما کمک می کنند تا ایده های کسب و کار خود را به صورت مؤثر ارتباط برقرار کنید. با استفاده از تصاویر ، می توانید مخاطبان وب را بیشتر مشغول کنید ، در نتیجه شناخت بهتر مارک را فراهم می کنید. با این حال ، اگر عکسهای سهام را در صفحات وب سایت خود به اشتراک بگذارید ، تقریباً به نتیجه دلخواه نخواهید رسید.

تصاویر سهام می توانند اعتبار کسب و کار شما را خراب کنند. با اضافه کردن عکس هایی از چهره های خوشحال و خندان برخی خانواده ها یا اعضای تیم که هیچ ارتباطی با شرکت شما ندارند ، پیام بی معنی و حتی یک پیام اشتباه را برای مخاطبان خود ارسال خواهید کرد. هر تصویری که به اشتراک می گذارید باید معتبر و مرتبط باشد. به هر دلیلی از هر تصویر استفاده کنید و هر مشتری را به سمت تبدیل سوق دهید.

اشتباه 14: بدون سلسله مراتب

ناگفته نماند که کلیه محتوایی که در صفحات سایت خود به اشتراک می گذارید باید قابل خواندن و اسکن سریع باشد. نه تنها تصاویر باید به محتوای شما مربوط باشند ، بلکه به یک سلسله مراتب روشن نیز سازماندهی می شوند.

Arvorecer

مگر اینکه صفحات سایت خود را با عناوین روشن و آموزنده بارگذاری کنید ، افراد نمی توانند در نگاه اول پیامی را که می خواهید برای آنها ارسال کنید دریافت کنند. در نتیجه ، آنها ممکن است با عدم وجود یک پیام صریح ، احساس سردرگمی کنند.

اشتباه 15: بدون شاخص اعتماد

این اشتباه بزرگ است که سایت خود را با شاخص های اعتماد مانند بررسی سایر مشتریان یا تأیید اجتماعی بارگذاری نکنید. حتی اگر صفحات سایت خود را با متنی ترین متن بازاریابی بارگذاری کنید ، هیچ چیز تأثیر بهتری نسبت به بررسی های باقی مانده از مشتریان موجود در مخاطبان هدف شما ندارد. هر دو بررسی مثبت و منفی مهم هستند. این موارد باعث افزایش اعتبار شغل شما می شود و این امر باعث می شود مشتریان و مشتری های احتمالی شما بتوانند محصولات یا خدمات را از شما سفارش دهند.

کلیه بررسی هایی که در صفحات سایت شما به اشتراک گذاشته می شود باید پیامهای واقعی افرادی باشد که خدمات شما را امتحان کرده اند. این موارد باید شامل نام شخصی باشد که متن را تهیه کرده است ، و همچنین عکس وی را درج می کند. اگر چیزی برای تحسین کردن دارید (مانند بررسی ارسال شده توسط یک شخص مشهور جهانی) ، آن را در دسترس مشتریان خود قرار دهید.

خطای 16: نوشتن فقط برای SEO

وقتی برای سایت خود متن کار می کنید ، به افرادی که آن را می خوانند فکر کنید. مخاطبان شما روبات نیستند ، بنابراین برای تهیه ارزش برای هر مشتری که به سکوی شما برسد ، مواظب باشید.

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که بازاریاب های آنلاین مرتکب می شوند نوشتن فقط برای موتورهای جستجو ، پر کردن متن های آنها با تعداد زیادی کلمه کلیدی است ، بنابراین هدف از این کار ترافیک بیشتر است. این یک اشتباه بزرگ است در حالی که برای افرادی می نویسید ، شانس رانندگی ارگانیک بیشتر و افزایش نرخ تبدیل خود را افزایش می دهید.

خطای 17: صفحات مقصد هدفمند گم نشده است

وقتی شخصی از طریق موتورهای جستجو به سایت شما می آید ، انتظار دارد منبعی را پیدا کند که به کلمه کلیدی که در نوار جستجو وارد کرده است مرتبط باشد. یک صفحه فرود هدفمند می تواند این کار را بهتر از هر چیز دیگری مدیریت کند. به عنوان مثال ، اگر شخصی در حال جستجو برای کلاس های یوگا برای بچه ها بود ، هدایت آنها به صفحه اصلی باشگاه بدنسازی شما ایده بدی خواهد بود. به بازدید کنندگان خود دقیقاً آنچه مورد نیاز است را ارائه دهید. با این کار نرخ گزاف گویی کاهش یافته و تبدیل همزمان افزایش می یابد.

خطای 18: عدم جستجوی بررسی ها

اگر یک مشتری بزرگ دارید و صدها تا هزاران فروش ماهانه در سایت شما قرار می گیرد ، چرا از مشتریان رضایتمند خود خواسته نمی شود که در مورد تجربه خود در کار با نام تجاری خود یک بررسی بگذارند؟ هر زمان ممکن است ، با مشتری ها پیوند کنید تا بازدید کنندگان سایت شما ببینند که بررسی های به اشتراک گذاشته شده در صفحات سایت شما معتبر است. علاوه بر این ، بررسی های ایجاد شده توسط مشتری رتبه بالاتری از سایت شما را در موتورهای جستجو فراهم می کند ، زیرا این منابع به عنوان یکی از منابع اثبات شده ترافیک ارگانیک شناخته می شوند.

اشتباه 19: پرداخت هیچ احترامی به رسانه های اجتماعی

این یکی از بحث برانگیزترین مباحث در بین متخصصان بازاریابی آنلاین است. در حالی که برخی بر ارزش عظیمی که رسانه های اجتماعی برای صاحبان مشاغل به ارمغان می آورد اصرار دارند ، برخی دیگر می گویند آنقدرها که فکر می کنند ضروری نیست. این که آیا رسانه های اجتماعی به شما در کسب رتبه های بالاتر SEO کمک می کنند یا خیر ، می تواند به شما در هدایت ترافیک هدفمندتر به سایت خود کمک کند.

اطلاعات مربوط به مشتری های خود را جمع آوری کرده و سعی کنید در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به آنها دسترسی پیدا کنید. از آنجا که به روزرسانی های موجودی خود را ارسال می کنید و آن را با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارید ، به احتمال زیاد افراد بیشتری پیوند شما را دنبال می کنند و حتی هر نسخه تازه خود را سفارش می دهند.

اشتباه 20: اطلاعات تماس در سایت شما وجود ندارد

چند بار به یک صفحه وب دسترسی پیدا کردید که به جز فرم تماس در صفحه مخاطب ، چیزی را نشان نمی داد؟ اگر هر نوع سؤالی در رابطه با کیفیت یا استفاده از یک کالای خاص دارید ، چه می کنید؟ چگونه می توانید حضوری به نمایندگان شرکت برسید؟ برای اینکه هرچه مشتری شما راحت تر بتواند به صورت حضوری به شما دسترسی پیدا کند ، اطلاعات مربوط به مخاطب را در سربرگ یا پاورقی سایت خود یا در صفحه اختصاصی با فرم تماس اضافه کنید. فراموش نکنید که شماره تلفن و آدرس موقعیت مکانی خود را اضافه کنید. به این ترتیب ، می توانید اعتبار کسب و کار خود را نیز در نظر مشتریان آینده نگر خود تقویت کنید.

خطای 21: کادر جستجوی گمشده

جدا از یک منوی اصلی کاربردی ، سایت شما باید حاوی یک جعبه جستجوی زنده باشد که آنها را مستقیماً به قسمت اطلاعات موردنیاز خود منتقل می کند. آن را در بالای صفحه ، در کنار نوار منو افقی قرار دهید.

برای راحتی کاربران ، می توانید جستجوی زنده را با قابلیت Ajax تقویت کنید. به همین دلیل ، افراد به هنگام تایپ کردن یک درخواست جستجو ، به لیستی از نتایج جستجو پیشنهادی معرفی می شوند. این امر به میزان قابل توجهی قابلیت استفاده سایت شما را بهبود می بخشد و به افراد کمک می کند تا طی چند ثانیه محصولات مورد نظر را پیدا کنند.

اشتباه 22: استفاده از رنگهای خیلی زیاد

طرح رنگ سایت شما باید به خوبی متعادل باشد و بیش از 3 رنگ نباشد. اینها ممکن است رنگهای مکمل از چرخ رنگ باشند که دو مورد از آنها خنثی است و سوم پر جنب و جوش تر ، برای برجسته سازی مهمترین مناطق استفاده می شود. برای برجسته کردن CTA ها و عناوین از رنگ های جسورانه استفاده کنید. به این ترتیب ، چشم کاربران به صورت غیرمعمول به مهمترین عناصر هدایت می شود ، همچنین انتظار می رود که به شما در افزایش نرخ تبدیل سایت های شما کمک کند.

افکار نهایی…

هنگام کار روی طراحی سایت وردپرس خود ، به یاد داشته باشید که یک چیز است که باید با استراتژی بازاریابی آنلاین شما ارتباط داشته باشد – آن را به روشی تبدیل کنید که تبدیل شود. از 22 رایج ترین اشتباهات منجر به تبدیل ، اجتناب کنید. طرح وب سایت خود را با لهجه های واضح تعریف شده ، طرح رنگی مناسب ، CTA های قابل توجه ، عناوین قابل خواندن و متن کم کارآمدتر کنید. سایت و استراتژی بازاریابی آنلاین خود را با در نظر داشتن یک کاربر ایجاد کنید.

با در نظر داشتن همه این موارد و به کار بردن در طراحی وب خود ، افزایش سرعت مطلوب نرخ تبدیل را در کوتاهترین زمان مشاهده خواهید کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map