روندهای ویدیویی در سال 2020 برای تقویت بازاریابی ویدیویی وردپرس

روندهای ویدیویی 2017 برای رشد بازاریابی ویدیویی وردپرس شما

اگر به دنبال جدیدترین روندهای ویدئویی برای تقویت تلاش های بازاریابی خود هستید ، از همسرتان نفس بکشید زیرا در جای مناسب قرار دارید. ما می دانیم که بازاریابی ویدیویی چراغهای زندگی روزمره را از شما ترساند – هک ، ما را نیز ترساند.


چه کار کنیم؟ از کجا شروع کنیم؟ چگونه می توانید بهترین ابزارها برای ایجاد و تبلیغ فیلم ها برای بازگشت حداکثر سرمایه گذاری (ROI) را پیدا کنید؟ کدام روندهای ویدیویی می تواند تأثیر بازاریابی ویدیویی شما را تقویت کند؟ اینها واقعاً سؤالهای خوبی هستند که از خودتان بپرسید.

معلوم می شود بازاریابی ویدیویی امروزه بسیار ساده است که هک شود. در حالی که صاحبان مشاغل yore مجبور بودند وقت و هزینه زیادی سرمایه گذاری کنند ، تحقق نتایج ملموس با بازاریابی ویدیویی شما این روزها نسبتاً ارزان و آسان است. و بسیار مؤثر است – Brednbeyond آمار بازاریابی ویدیویی راهنما نشان می دهد که 93٪ مشاغل از طریق ارسال ویدئو در رسانه های اجتماعی مشتری جدیدی را بدست می آورند. این حتی همه راه های دیگر برای اهرم فیلم ها را نمی توان شمارش کرد!

و در این پست ما گرایش های ویدیویی را که می توانید برای رشد سایت تجاری خود در سال 2019 و بعد از آن استفاده کنید ، می درخشیم. این روندهای ویدئویی ارزان و آسان برای هک کردن هستند اما تا آنجا که بازاریابی ویدیویی پیش می رود ، نتایج بسیار خوبی به دست می آورند. به آخر ، ما یک زن و شوهر از آمار را رها می کنیم تا نقطه را به خانه منتقل کنیم ، بنابراین شما بهتر می توانید around بچرخید

بدون آداب و رسوم بیشتر ، اجازه دهید درست غرق شوید.

روندهای ویدیویی برای رشد بازاریابی ویدیوی شما در سال 2019 و فراتر از آن

چیزی که باید در نظر بگیرد: اگر می خواهید بیشتر از کمپین بازاریابی ویدیویی خود خارج شوید ، راهنمای تفصیلی سئو ویدیوی ما را بخوانید و ترافیک جستجوی بیشتر را به وب سایت خود (با استفاده از فیلم) بدون صرف سکه هدایت کنید.

و در آخر اینکه ، اگر در این روند ویدیو یا هر چیز دیگری که مربوط به بازاریابی ویدیویی است ، گیر کرده اید یا به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید ، فقط به بخش نظرات یا صندوق ورودی ما ضربه بزنید و ما فوراً به شما باز خواهیم گشت.

پخش زنده

پخش زنده

از بین کلیه روندهای ویدیویی که امروز در اینجا تحت پوشش قرار می دهیم ، ویدیوی زنده تا آنجا که ساخت آگاهی از برند ، مطلوبیت و اعتماد به نفس پیش می رود ، وعده های زیادی را نشان می دهد. ویدیوی زنده برای نمایش و تبلیغات محصولات نیز شگفتی می کند. این دلایل دقیقاً به همین دلیل است که جریان مستقیم بیشتر از هر روند ویدیویی دیگری که در آنجا پخش می شود ، بخار می گیرد.

آیا مردم را می شناختید صرف 3 برابر زمان بیشتر تماشای فیلم های زنده در فیس بوک در مقایسه با فیلم هایی که دیگر زنده نیستند؟ این یک بحث دشوار است و با ورود بسیاری از سرویس ها و برنامه های پخش مستقیم دیگر ، هیچ چیزی نباید شما را از برنده شدن بزرگ با فیلم زنده باز دارد..

پخش مستقیم شامل میزبان وبینارها نیز هست ، و همه ما موافقیم که وبینارها جادوی خالص هستند تا آنجا که تعامل پیش می رود. بسیاری از کارآفرینان آنلاین این موضوع را از قبل می دانند ، به همین دلیل شما و هم اکنون به وب وینار دعوت می شوید. شانسهایی که معمولاً در آن شرکت می کنید و از همه مهم تر – اوقات خوبی را سپری می کنید.

فیلم زنده نسبتاً ارزان است و در بیشتر موارد رایگان است. پریسکوپ و فیلم های زنده فیس بوک رایگان هستند و جریان YouTube مستقیم نیز دارد. تمام آنچه شما نیاز دارید اتصال اینترنت است و شما خوب هستید که بروید. فیس بوک حتی اعلان هایی را برای پیروان خود ارسال می کند به این معنی که می توانید در پنج دقیقه آینده به زمین بیفتید.

می توانید خلاقیت خود را به دست آورید و از آنها برای جلسات دزدکی حرکت ، تظاهرات ، جلسات پرسش و پاسخ استفاده کنید و یا به مردم اجازه دهید روند شما را به عنوان یک آژانس خلاق ، یک فریلنسر یا یک تولیدکننده تماشا کنند. – برندا استوکس بارون, انواتو

نحوه اضافه کردن جریان مستقیم به وردپرس

پخش مستقیم جریان را به وردپرس اضافه کنید

آیا می خواهید یک جریان زنده به سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ یک افزونه را امتحان کنید! به عنوان مثال ، با رایگان افزونه YouTube Embed شما می توانید به راحتی هر بار که در YouTube مستقیم فعال هستید ، یک کد جاسازی شده را به طور خودکار تولید کنید. یا می توانید آن را بدهید افزونه Live Streaming / Broadcast سعی کنید و میزبان جریان زنده خود باشید!

فیلم ها در صفحات فرود

فیلم ها در صفحات فرود

امروزه معمولاً پیدا کردن فیلم های تعارف در صفحات فروش ، صفحه اصلی و سایر صفحات فرود. اگر روند ویدیو را در مورد بازاریابی بعدی خود امتحان می کنید ، لطفاً ویدیوهای خود را به صفحات فرود اضافه کنید.

اگر یک ویدیوی خوب در صفحه اصلی یا صفحه فروش خود داشته باشید ، بازدید کنندگان شما به احتمال زیاد بیشتر به این مکان می چسبند. آنها همچنین احتمال بیشتری دارند که با مارک شما درگیر شوند و این امر باعث تبدیل بهتر برای تجارت شما می شود.

در حقیقت ، شامل یک فیلم در صفحات شما ، نرخ تبدیل شما را با توجه به موارد فاحش 34٪ افزایش می دهد وبلاگ آبی کرونا. بهترین ترکیب فیلم و متن است ، با تمرکز روی یکی با هزینه دیگری مخالف است.

فیلم های موجود در صفحات فروش صرفاً مؤثر هستند زیرا این رسانه بیشتر حواس ما را درگیر می کند. فیلم های توضیح دهنده در صفحه اصلی باعث معرفی قطعات عالی می شوند زیرا مشتریان می توانند از شخصیت شما احساس خوبی داشته باشند. این به سرعت یک رابطه برقرار می کند و با مشتریان شما اعتماد ایجاد می کند.

و با خدماتی مانند Wistia ، درج فیلم ها در صفحات فروش خود و به دست آوردن تجزیه و تحلیل دقیق درباره نحوه ارتباط مشتریان آینده نگر در واقع با این فیلم ها آسان تر و آسان تر می شود. این ترکیب آنچه ضروری است – کالین تازه وارد, مضامین زیبا

نحوه اضافه کردن فیلم ها به وردپرس

آیا می خواهید یک ویدیو را در یکی از پست ها یا صفحات وردپرس خود جاسازی کنید؟ جای تعجب آسانی است! وردپرس از ویژگی های آن برخوردار است جاسازی پشتیبانی برای بیش از 30 منبع ویدیویی تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که لینک ویدیو را کپی و چسباندن کنید و وردپرس به طور خودکار فیلم را نمایش داده و نمایش می دهد.

بسته به تنظیمات موضوع ممکن است گزینه های ویدیوی دیگری داشته باشید. به عنوان مثال ، موضوع Total WordPress شامل گزینه های آسان در تنظیمات صفحه / ارسال متا برای اضافه کردن یک فیلم به جای یک تصویر برجسته ، ماژول سازنده صفحه سازگاری و کشیدن آسان صفحه ، گزینه هایی برای پس زمینه های ویدئویی و یک کشویی حق بیمه است که شامل پشتیبانی از فیلم ها!

واقعیت مجازی

فیلم واقعیت مجازی

به بچه های آینده خوش آمدید ، جایی که می توانید به لطف فناوری واقعیت مجازی ، تجربه های ویدیویی سه بعدی همهجانبه داشته باشید. چندی پیش, واقعیت مجازی مترادف بود IMVU و سیمز جایی که می توانست نوعی زندگی مجازی بسازد. اما در واقعیت ، این واقعیت خیلی دور از واقعیت مجازی امروز ما نبود.

امروز ، می توانید به بازی های ویدیویی شیرجه بزنید و در واقع احساس کنید که در این بازی هستید. این روند به بازاریابی ویدیویی رسیده است و از نگاه چیزها ، فقط می توان انتظار داشت که رشد کند و شاید از بسیاری از روندهای ویدیویی دیگر نیز پیشی بگیرد. بله ، در سینما نیز هست ، و عالی است.

شما از وسایل VR مانند Oculus Rift و Google Cardboard در میان دیگران محافظت می کنید. به عنوان یک بازاریاب ویدیویی ، می توانید از این فناوری استفاده کنید تا محصولات خود را بیشتر به ذهن مشتریان خود سوق دهید. شما می توانید تظاهرات محصولات همه جانبه ای را ارائه دهید که باعث می شود مشتری احساس کند واقعاً در داخل مغازه شماست.

واقعیت مجازی برای مصرف کنندگان قابل دسترسی تر است ، به این معنی که یک کودک تبلیغاتی جدید و جالب در این بخش وجود دارد. سوال بزرگ از “آیا واقعیت مجازی حتی ممکن است؟” به “آیا شما حاضرید از این روند پرش کنید و سرمایه گذاری کنید؟” پاسخ شما بهتر خواهد بود یک اثر بزرگ “HEL YEAH!”

فیلم 360 درجه

فیلم 360 درجه

من کاملاً عاشق فیلم های 360 درجه هستم اما این فقط من هستم. با این وجود ، آیا می دانید فیلم های 360 درجه نسبت به فیلم های معمولی حدود 30٪ بازدید بیشتر دارند؟ این پایان آن نیست. همان گزارش مانیفره نشان می دهد که دو برابر بیشتر افراد تا پایان فیلم ، فیلمهای 360 درجه را تماشا می کنند.

اگر از من سؤال کنید ، این تعداد زیادی از املاک و مستغلات ویدیویی برای تبلیغ پیشنهادات شما هستند. چه چیزی بهتر از ویدئویی است که تماشاگران از بین نمی روند؟ درست است ، یک فیلم 360 درجه که ارزان و آسان ساخته شده است. راستی ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک دوربین 360 درجه است که برای بدست آوردن آن نسبتاً ارزان است.

در حالی که بسیاری از روندهای ویدیویی دیگر آمده و خواهند رفت ، ما احساس می کنیم فیلم های 360 درجه ای برای ماندن در اینجا هستند. آیا می توانید حدس بزنید چرا؟ برای صرفه جویی در مشکل شما ، فیلم های 360 درجه محبوبیت در حال رشد هستند زیرا نتایج واقعی می گیرند. و اگر مفید باشد ، به طور طولانی مدت به زودی از بین نمی رود ، حداقل در سال 2019.

فیلم 360 درجه یک جایگزین عالی برای واقعیت مجازی است به این معنا که شما می توانید یک تجربه سه بعدی مشابه را بدون دنده گران قیمت VR برای بینندگان فراهم کنید. از این گذشته ، بینندگان می توانند فیلم های 360 درجه را بر روی دستگاه های تلفن همراه به سادگی با کشیدن یا چرخاندن دستگاه های خود مشاهده کنند. چه لحظه ای عالی برای زنده ماندن است.

نحوه اضافه کردن 360 فیلم به وردپرس

WP VR - 360 Panorama و خالق تور مجازی برای وردپرس

می توانید فیلم ها و تصاویر کره عکس 360 درجه خود را با آنها اضافه کنید WP VR – خالق 360 پانوراما و تور مجازی برای وردپرس. فقط افزونه را نصب کرده و از ویژگی های موجود برای تنظیم سفارشی کردن ویدیوی 360 گانه خود استفاده کنید. این افزونه همچنین گزینه هایی برای ایجاد و سفارشی سازی نقاط مهم برای اثر تعاملی ، و همچنین پشتیبانی از گوتنبرگ و Elementor دارد تا بتوانید فیلم های خود را به راحتی به پست یا صفحه اضافه کنید..

فیلم های بهینه سازی شده موبایل

فیلم های بهینه سازی شده موبایل

با دیدن این که ما فقط تجربه های ویدیوی تلفن همراه را لمس کرده ایم ، مهم است که چند کلمه به این روند ویدیوی نوظهور اضافه کنید. بخش زیادی از مرور وب به دستگاه های تلفن همراه منتقل شده است. فقط به هر کجا که هستید نگاه کنید و بگذارید این نقطه غرق شود.

احتمالاً توجه کرده اید که دستگاه های تلفن همراه مرگ بشریت خواهند بود. تقریباً همه افراد در مجاورت شما به دنبال نوعی دستگاه تلفن همراه هستند. مانند بسیاری دیگر ، احتمالاً در حال خواندن این پست در یک دستگاه تلفن همراه هستید.

با این کار کجا می رویم؟ خیلی ساده است دقیقاً مثل اینکه ما برای بهینه سازی وب سایت های ما برای کاربران تلفن همراه تلاش کردیم ، شما نمی توانید فیلم های خود را پشت سر بگذارید. زمان آن رسیده است که فیلم های خود را برای دستگاه های تلفن همراه بهینه کنید. این حتی به چه معنی است?

به سادگی فیلم های کوتاه تری ایجاد کنید (بیش از 5 دقیقه طول می کشد که بیش از حد از آن زیاد است) که به راحتی در رسانه های اجتماعی قابل اشتراک هستند. فقط به سایتهای مختلف رسانه های اجتماعی نگاه کنید و توجه داشته باشید که محبوب ترین فیلم ها کمتر از 3 دقیقه طول دارند. فیلم های 30 ثانیه تقریباً فوراً ویروسی می شوند.

فیلم های خود را برای کاربران تلفن همراه کوتاه و سبک نگه دارید و به ترافیک روزافزون تلفن همراه ضربه بزنید. برای رفتن با آن به یک آمار نیاز دارید؟ گوگل گزارش میزان جستجوی تلفن همراه از جستجوی دسک تاپ در سال 2015 پیشی گرفته است. اکنون بیش از 55٪ جستجوها از طریق دستگاه های تلفن همراه انجام می شوند ، بنابراین در حال حاضر بهینه سازی کرده یا گزاف گویی می کنید.

مگر اینکه از Wi-Fi نامحدود استفاده کنم و وقت نداشته باشم ، احتمالاً با استفاده از برنامه داده شرکت مخابراتی تلفن همراه خود ، یک فیلم 15 دقیقه ای تماشا نخواهم کرد. نه من نخواهم شد یک فیلم 5 دقیقه ای طولانی؟ شاید. یک فیلم بلند 30 ثانیه ای؟ من را در هر زمان حساب کنید. آیا شما دنبال می کنید?

علاوه بر این ، این روند ویدیوی تلفن همراه از برنامه های مشهور ویدیویی مانند اسنپ چت و اینستاگرام به عنوان علوفه ای بهره می برد. و این برنامه ها در فیلم های تلفن همراه رونق می گیرند و به خوبی رونق می گیرند. بله ، اسنپ چت 10 میلیارد ویدیو در روز را در 3 مورد ضبط کردراد سه ماهه سال 2016 و حدس بزنید بزرگترین رقیب آنها کیست؟ استوری های اینستاگرام.

فیلم های مارک دار

فیلم های مارک دار

احتمالاً شما از مارک ها و شخصیت های مورد علاقه خود در چند کانال YouTube مشترک می شوید. هر زمان که آنها یک ویدیوی جدید ارسال می کنند ، یک اعلان دریافت می کنید و احتمالاً در پایان به تماشای ویدیوی گفته شده خواهید رسید. اکثر هزاره ها سال گذشته (در نهایت ، من از این اصطلاح استفاده می کنم) هر زمان که شخصیت محبوب YouTube محبوب آنها ویدئویی ارسال کند ، همه چیز را رها می کند.

فیلم ها لزوماً تمام این موارد نیستند ، اما استراتژی مانند جادو کار می کند. این قدرت ویدیوی مارک دار در محل کار است و شما نمی توانید با اعداد بحث کنید. همسرم چلسی (بله! من حها ازدواج کرده ام) چند مورد از YouTube را دنبال می کند ، و او همه چیز را رها می کند تا هر ویدئویی را که ارسال می کند – در تلفن هوشمند خود!

مرد ، او هرگز این چیز را کنار نمی گذارد ، که به اثبات روند قبلی ما در مورد فیلم های تلفن همراه است. او همچنین یک تن ویدیو (از طریق تلفن هوشمند) در کانال خود بارگذاری می کند و خودش در حال رشد است. او درست مثل شما می توانید روی مارک خود کار کنید.

می توانید این روند ویدیویی را برای کار خود تنظیم کنید. چگونه می توانید از فیلم ها برای تبلیغ برند خود استفاده کنید؟ فقط شما می توانید به این سوال پاسخ دهید. برای اینکه بتوانید روی آن کار کنید ، شاید بتوانید محصولات خود را نسخه ی نمایشی کنید یا فرآیند خود را مانند Brenda که قبلاً پیشنهاد کرده بودید به نمایش بگذارید. باشگاه تراشیدن دلار نمونه خوبی از فیلم های مارک دار در محل کار است.

به مثال دیگری نیاز دارید؟ ما فیلم های آموزشی را در کانال YouTube WPExplorer ما منتشر می کنیم. “آموزش” کلمه عملی در اینجا است. شما حتی می توانید محتوای موجود خود را در ویدیو مجدداً استفاده کنید ، این بدان معناست که مرتباً مرتب می شوید. چه چیز دیگری؟ یک فیلم عالی همیشه به نفع شما کار می کند بنابراین اگر می خواهید وقت یا هزینه کنید. هدف جذاب و بی نظیر است.

ویدیو در بازاریابی ایمیل

ویدیو در بازاریابی ایمیل

بازاریابی ایمیل سهم مثبت و منفی خود را دارد – همه چیز. این برای مبتدی یا کسی که زمان را فشار داده است ، دلهره آور است. با این حال ، میانگین نرخ کلیک (CTR) از بسیاری از اشکال بازاریابی بهتر است. با این وجود ، مانند بسیاری ، مبارزات انتخاباتی شما می تواند ناپدید شود.

چگونه شانس خود را بهتر می کنید؟ شما فکر می کنید بزرگ؛ شما فکر می کنید چندرسانه ای است. ما قبلاً مشخص کرده ایم که قرار دادن فیلم ها در صفحات ، نرخ تبدیل و همچنین CTR را افزایش می دهد. زوجی که به بازاریابی ایمیل می دهند و شما یک سلاح قدرتمند روی دستان خود دارید. گرفتن مشترکین آسان است من شما بچه نیستید. چه اعلامیه ای بی پروا?!

اگر می خواهید از ویدیو در صفحات ثبت نام خود استفاده کنید ، فقط می دانید که نتایج شگفت انگیزی خواهید داشت. همچنین ، چیزی را (یک کتاب الکترونیکی ، یک سری ویدیو (لامپ روشن می کند) یا چیز دیگری) را به عنوان پاداش ثبت نام ارائه دهید. عبارت “ویدیو” را در خط موضوع ایمیل خود وارد کنید و افراد بیشتری خبرنامه شما را باز می کنند ، این یک ضمانت است.

عالی نیست?

در صورت امکان ، ویدئویی را در خبرنامه های خود برای عجله آدرنالین درج کنید. اگر به توصیفات ، فیلم های آموزشی ، نمایش محصول و غیره فکر می کنید ، در مسیر درست قرار دارید. در اصل ، فیلم های مربوطه را در خبرنامه های خود اضافه کنید. میزبانی فیلم ها در YouTube (برای اشتراک گذاری و دید کودک) و پیوند ، جاسازی یا انجام هر کاری. این چیزهای ساده ای است.

نظر شما در مورد شامل فیلم در بازاریابی ایمیل شما چیست؟ اجازه دهید در بخش نظرات زیر اطلاع دهید. آره ، بله ، برای بازاریابی ایمیل خود از فیلم های کوتاه استفاده کنید. فیلم های بلند 30 ثانیه یا GIF های متحرک برای بازاریابی ایمیل مناسب هستند. با سرعت حرکت کنید.

جایزه: GIF های متحرک

شما اگر نمی دانید GIF چیست یا نمی دانید که چقدر محبوب هستند ، باید در زیر یک سنگ زندگی کنید. جدول زمانی فیس بوک شما در مورد این و آن احتمالاً با GIF سرشار شده است و آنها به طور گسترده مشترک هستند. مطمئناً ، از تمام روندهای ویدیویی که امروز به آن لمس می کنیم ، می توانید GIF ها را حتی بدون اینکه امتحان کنید در محل کار ببینید.

نتایج در اینجا مناسب است تا همه ببینند. wazi kabisa kaa meno ya ngiri. (ترجمه: در باز مانند مضراب های warthog). برای ایجاد فعالیت در صفحات رسانه های اجتماعی خود از GIF استفاده کنید. به هر حال که می خواهید ترافیک را تغییر دهید و برای من لبخند بزنید. بعلاوه ، آنها می توانند در مورد هر چیزی GIF باشند ، بله.

در حال حاضر ، GIF های متحرک جایگاهی را در بین روندهای ویدیویی پیدا می کنند که می توانند از آن استفاده کنند ، زیرا بسیار سبک وزن ، خلاصه و آسان هستند. آنها یک وسیله عالی برای ویروس در سایت های رسانه های اجتماعی هستند و به طور گسترده و گسترده گسترش می یابند. باشه ، من همین جا متوقف خواهم شد می بینمت؟ بله ، نتیجه گیری نیست. درست مثل یک رئیس.

فقط شوخی میکنم ما به شما وعده داده ایم که به یک زن و شوهر از آمار بازاریابی ویدیویی برای ادامه کار در هنگام سخت شدن وعده داده می شویم. شما می دانید ، این نوع چیز است.

آمار بازاریابی ویدیویی شگفت انگیز

در اینجا واقعیتهای جالب وجود دارد. شرط می بندم که شما تصوری از این موضوع نداشتید:

 1. فقط ماه گذشته ، کاربران ویدئوهای بیشتری را نسبت به محتوای تولید شده برای تلویزیون از 70 پوند بارگذاری کردند.
 2. بیش از 50٪ از مردم هر روز بدون شکست ، فیلم ها را تماشا می کنند.
 3. اصطلاح “ویدئو” را به خط موضوع ایمیل خود اضافه کنید نرخ باز شما را 19٪ افزایش می دهد.
 4. YouTube بیش از 1 میلیارد کاربر دارد و بله ، این میلیارد با B است.
 5. “دوباره تو را می بینیم” از Gangnam Style به عنوان تماشای ویدیوی YouTube با بیش از 2.9 میلیارد بازدید در زمان نوشتن پیشی گرفت..
 6. فیس بوک در نوامبر سال 2015 از 8 میلیارد بازدید ویدیوی در روز پیشی گرفته است. این بیش از 11،415 سال ویدیو در روز است!
 7. 60٪ از کاربران YouTube توصیه های خرید از کانال مورد علاقه خود را دنبال می کنند.
 8. ویدئوی اطراف یک رویداد زنده 63٪ از برند تجاری شما را افزایش می دهد.
 9. 80٪ از مصرف کنندگان معتقدند که فیلم های نمایشی مفید هستند.
 10. می توانید از GIF در تبلیغات فیس بوک برای شارژ بیش از حد کاربر استفاده کنید.

کلمات نهایی

ما نزدیک شده ایم. کدام یک از روندهای ویدیویی را برای تقویت بازاریابی ویدیویی وردپرس خود استفاده می کنید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید. تشویق و بازاریابی ویدیوی شاد

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map