نکات آسان برای شروع کار در وردپرس در سال 2018

WordPress این امکان را برای افراد عادی مانند من و شما فراهم می کند تا وبلاگ ها و وب سایت های خودمان را تنظیم و مدیریت کنیم. وقتی برای اولین بار داشبورد وردپرس خود را می بینیم بسیار هیجان زده می شویم. و ما عجله داریم اولین پست خود را برای جایگزین کردن پست اول سلام جهانی از وردپرس قرار دهید.


اما صبر کنید ، بسیاری از ویژگی های داخلی وردپرس وجود دارد که باید با آنها آشنا شوید. آنها می توانند زندگی وبلاگ نویسی شما را آسان و لذت بخش کنند. وقت بگذارید تا گزینه های بسیاری را از فهرست موجود در سمت چپ ، گزینه های صفحه در بالا ، گزینه های داخل ویرایشگر جستجو کنید و از چقدر نادیده گرفته شده تعجب خواهید کرد. بنابراین ما می خواهیم این پست را به کشف گزینه های نه چندان آشکار که می توانیم در زندگی روزانه وردپرس استفاده کنیم ، اختصاص دهیم.

بیا شروع کنیم,

مدیریت پستها بدون دردسر در وردپرس

گوشه سمت راست ویرایشگر پست یک نعمت برای وبلاگ نویسان است. این به شما کمک می کند تا پست های خود را از بسیاری جهات بهتر مدیریت کنید. این گزینه ها معمولاً شامل تنظیمات نشر ، قالب های ارسال ، طبقه بندی و تصاویر برجسته است.

انتشار

نکات آسان برای مبتدیان وردپرس: انتشار تنظیمات

برای برنامه ریزی پستها برای نمایش در تاریخهای منتخب ، اکتشاف کنید انتشار گزینه. این به شما امکان می دهد تا تاریخ و زمان دقیق انتشار خود را انتخاب کنید.

همچنین می توانید با کلیک کردن ، پست را برای بررسی مشخص کنید بررسی در انتظار, مخصوصاً مناسب برای وبلاگ چند نویسنده.

دید گزینه مشاهده محتوا توسط دیگران را کنترل می کند. تنظیم پیش فرض برای این گزینه عمومی است ، به این معنی که کل دنیا می تواند پست را مشاهده کند. اما می توانید با ساختن آن ، مشاهده را به چند انتخاب محدود کنید رمز عبور محافظت می شود یا فعال کردن خصوصی گزینه.

به طور پیش فرض ، آخرین ارسال های شما در بالای صفحه در وردپرس ظاهر می شوند. اگر می خواهید یک پست همیشه سبز یا شخصی که در زمان سنج های اول قرار دارد ، بخواهید که به جای آن اسلات را اشغال کنید؟ با بازنشانی گزینه های زیر می توانید این کار را انجام دهید دید. فعال کردن چسبناک گزینه پست ، و تا زمانی که گزینه چسبنده را غیرفعال نکنید ، در بالای پست های شما ظاهر می شود و باقی می ماند.

به عنوان یک وبلاگ نویس ، می دانید که قبل از نمایش برای بازدید عمومی ، چه تعداد نسخه از تجدید نظر می گذرد. این ممکن است به عنوان یک قراضه یا یادداشت کوچک شروع شود ، و با گذشت زمان به یک مقاله کامل تبدیل شود و نسخه های زیادی را نیز در بین خود داشته باشد. اگر به هر دلیلی می خواهید به هر نسخه دسترسی پیدا کنید ، فقط به زیر نگاه کنید بازنگری در ویرایشگر پست. اگر بلافاصله نمی توانید آن را ببینید ، تنظیمات را در گزینه های صفحه فعال کنید. با افزودن کد کمی از کد در wp-config.php پرونده (پایین را ببینید) ، همچنین می توانید تعداد نسخه های ارسال را محدود کنید.

قالب

نکات آسان برای مبتدیان وردپرس: قالب ارسال

پس از تنظیمات انتشار ، باید بخشی برای Format را مشاهده کنید. بسته به موضوع وردپرس که از آنها استفاده می کنید ، ممکن است یک زن و شوهر یا بسیاری از گزینه های ارسال قالب داشته باشید. این قالب ها به صورت متفاوتی پست شما را ارسال می کنند.

 • استاندارد یک قالب ارسال متن ساده است
 • گذشته از تراز می کند
 • تصویر, فیلم, آلبوم عکس و سمعی قالب ها رسانه مربوطه را در بالای پست شما نشان می دهند
 • نقل قول پست شما را به عنوان نقل قول مستقیم سبک می دهد
 • ارتباط دادن پست ها گزینه ای را برای شما تعیین می کنند که یک لینک خروجی را برای هدایت یک پست مشخص کنید (به عنوان مثال: اگر مشکوکی بنویسید که XYZ در فروش است ، پس از آن پست خود را به آن پیوند دهید تا خوانندگان را مستقیماً به فروش برسانید).
 • وضعیت پست ها به عنوان به روزرسانی وضعیت مشابه رسانه های اجتماعی قالب بندی می شوند
 • چت به عنوان مکالمه ظاهر می شوند

به سادگی فرمی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و محتوای خود را اضافه کنید. برخی از توسعه دهندگان موضوع گزینه های اضافی را بر اساس قالب به پست اضافه می کنند (به عنوان مثال: نقل قول ها ممکن است گزینه هایی برای رنگ ها یا قلم های جسورانه داشته باشند ، و فیلم ها ممکن است گزینه های دیگری برای پوشش یا گزینه های تصویری داشته باشند). در راهنمای ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قالب های ارسال وردپرس کسب کنید.

تصویر شاخص

نکاتی آسان برای مبتدیان وردپرس: تصویر برجسته

هنگام ایجاد پستی ، اغلب گزینه ای برای تصویر برجسته (حتی با تمام قالب های مختلف ارسال) خواهید داشت. این تصویر به طور معمول در صفحه اصلی وبلاگ شما استفاده می شود ، به عنوان تصویر کوچک وقتی پست شما به عنوان یک مقاله مرتبط در مقاله دیگر نمایش داده می شود ، یا به عنوان تصویر کوچک برای هر ماژول بلاگ در سازنده صفحه شما (مانند شبکه های وبلاگ یا چرخ فلک در Elementor یا آهنگساز ویژوال WPBaker).

برای شروع ، روی پیوند “تنظیم تصویر برجسته” کلیک کنید.

نکات آسان برای مبتدیان WordPress: تصویر ویژه را انتخاب کنید

در مرحله بعد ، یک تصویر جدید را بارگذاری کنید (آن را انتخاب کنید تا رایانه خود را تشکیل دهد یا تصویر را بکشید و بکشید) یا تصویری را انتخاب کنید که قبلاً در کتابخانه رسانه شما است. بر روی دکمه آبی رنگ “تنظیم تصویر برجسته” کلیک کنید و سپس پست خود را ذخیره کنید.

هنگام افزودن تصاویر جدید ، افزودن آن مهم است عنوان برای توصیف تصویر برای موتورهای جستجو و متن جایگزین توسط خوانندگان صفحه نمایش یا مرورگرها استفاده می شود. این به دلایل SEO و دسترسی است. استفاده از همان توضیحات برای هر دو ، فراموش نکنید که آن را اضافه کنید فراموش نکنید.

دسته بندی ها و برچسب ها

نکات آسان برای مبتدیان WordPress: دسته ها و برچسب ها

دسته بندی ها و برچسب ها (گاهی اوقات به طور دسته جمعی به عنوان “طبقه بندی” خوانده می شوند) برای گروه بندی مطالب استفاده می شوند. اینها برای کمک به خوانندگان (و موتورهای جستجو) در وب سایت شما و یافتن مطالب مرتبط استفاده می شوند. در اینجا یک مرور سریع برای کمک به شما وجود دارد:

 • دسته بندی ها گروه های اصلی پست های وبلاگ شما هستند (یا سایر انواع ارسال مانند کارمندان ، نمونه کارها و غیره). این باید تعاریف کلی از محتوا باشد. اگر شما یک وبلاگ بررسی خودرو هستید ، اینها می توانند مارک های مختلف اتومبیل (جیپ ، تویوتا ، فورد و غیره) باشند..
 • برچسب ها جزئيات خاص تري هستند كه در رده اصلي بنا شده اند. برای وبلاگ اتومبیل این می تواند جزئیات فنی مانند قدرت اسب ، کیسه هوا ، رنگ ، سال و غیره باشد.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، راهنمای ما را برای دسته بندی ها و برچسب های وردپرس به همراه افزونه هایی برای بهبود (یا حتی خودکار سازی) آنها در وب سایت خود بررسی کنید..

تولید محتوا

وبلاگ نویسان زمان نسبتاً خوبی را در ویرایشگر پست می گذرانند. و تعدادی گزینه در ویرایشگر وجود دارد که به ساده کردن کار شما کمک می کنند. این گزینه های مفید در ویرایشگر ویژوال می تواند تایپ کردن محتوا را آسان تر کند,

نکات آسان برای مبتدیان WordPress: ویرایشگر پست

حواس پرتی نوشتن رایگان: دکمه نسبتاً بزرگ “X” را دقیقاً زیر “متن” در تصویر زیر مشاهده می کنید؟ با کلیک بر روی آن ، پانل های جانبی و هدرها از بین می روند و یک فضای خالی از فضای مجازی برای شما ایجاد می کنند. وقتی دوباره روی آن کلیک کنید ، صفحه اصلی بازیابی می شود.

نوار ابزار تغییر دهید: دکمه مربع در ردیف بالای نوار ابزار ، “سینک آشپزخانه” نیز نامیده می شود. با کلیک روی ، ردیف دوم گزینه های زیر را باز می کند.

کلید های میانبر صفحه کلید: بعد از باز کردن ردیف دوم گزینه ها با استفاده از Toolbar Toggle به دنبال “?” سمبل. با کلیک بر روی آن ، a نمایش داده می شود مجموعه میانبرها ساخته شده در ویرایشگر در یک پنجره. برای مثال Alt + Shift + 2 به شما می دهد
عنوان 2. اما قبل از شروع استفاده از این میانبرها ، به میانبرهای صفحه کلید در مشخصات کاربر خود نیاز دارید. میانبرها بر اساس هر کاربر فعال می شوند.

بیشتر بخوانید: یکی دیگر از ویژگی های مفید برای ایجاد پست ها ، ادامه مطلب است. این بخش نخستین متن از متن شما (قبل از درج تفاهم) را به عنوان گزیده ای کوتاه که با استفاده از تصاویر کوچک پست شما در صفحه اصلی وبلاگ استفاده می شود ، جدا می کند. این توجه بیشتر از یک عنوان را جلب می کند و در رسانه های اجتماعی شیک به نظر می رسد. به دنبال این ویژگی در Post Editor باشید ، مکان نما خود را در محلی که می خواهید گزیده ای به پایان برسد قرار دهید و سپس بر روی آیکون کلیک کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی زبانه “متن” برای محتوای خود و اضافه کردن این بیت HTML ، یک نکته بیشتر قرمز اضافه کنید:

پس از آن ، اگر مایل به ارسال طولانی در بسیاری از صفحات هستید ، کد زیر را در قسمت وارد کنید ویرایشگر متن در یک نقطه دقیق که می خواهید صفحه شکسته شود. می توانید چندین بار آن را تکرار کنید تا بخواهید آن را به چند صفحه تقسیم کنید (این برای لیست های طولانی / دقیق مفید است و همچنین می تواند به شما در نمایش تبلیغات بیشتر کمک کند).

 
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map