20+ بهترین پادکست های وردپرس برای گوش دادن به سال 2020

بهترین پادکست های وردپرس برای گوش دادن

صرف نظر از نقشی که در انجمن وردپرس بازی می کنید ، باید در آخرین اخبار ، ابزارها و موارد دیگر به روز باشید. طراحان ، توسعه دهندگان و کاربران به طور یکسان باید برای یادگیری و دنبال کردن اخبار وردپرس راهی پیدا کنند.


گوش دادن به پادکست ها راهی عالی برای ادامه کارهایی است که در دنیای وردپرس اتفاق می افتد. درباره محصولات جدید یا نسخه های وردپرس بیاموزید. یا اینکه به سادگی از دیگران در جامعه بشنوید. به خصوص برای کسانی از ما که زمان کافی برای خواندن دارند ، صدا را می توان هنگام ورزش یا رانندگی جذب کرد.

تنها در چند سال ، منظره پادکست تغییر کرده است و ورودی های جدید و برخی نمایش ها لغو شده اند. در این مقاله لیستی از برخی از بهترین پادکست های وردپرس که باید در سال 2019 به آن گوش کنید ، به اشتراک گذاشته خواهد شد.

برای یافتن پادکست برای توصیه ، ما به چند مورد پرداختیم. ابتدا ماهیت محتوا ، از آنجایی که باید در درجه اول وردپرس متمرکز باشد. دوم ، کیفیت محتوای ارائه شده. و در آخر در دسترس بودن – زیرا دسترسی به قسمتهای منظم و آسان فقط سرگرم کننده تر است..

شکی نیست که انتخاب لیستی از این دست تا حدودی ذهنی است. ما همچنین نیاز داشتیم که این لیست را کنترل کنیم ، بنابراین ممکن است که ممکن است پادکست های مفید دیگری نیز داشته باشید که فکر می کنید باید در آنها گنجانده شده باشد. که در صورت انجام – آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید! ما دوست داریم آنها را بررسی کنیم.

صحبت کافی است – در اینجا لیست ما ، به ترتیب خاصی نیست.

1. گزارش مت

گزارش مت

گزارش مت

مت Medeiros پس از تبدیل فروشگاه آزاد خود به آژانس ، Matt Report را برای برقراری ارتباط با جامعه و کمک به دیگر دارندگان مشاغل دیجیتالی ، برای شروع و اداره مشاغل وردپرس خود آغاز کرد. در گزارش گزارش ، مت با مشاوران وب و صاحبان مشاغل در مورد نحوه اداره مشاغل خود مصاحبه می کند.

2. WPwatercooler

WPwatercooler

WPwatercooler

پادکست WPwatercooler یک نمایش “تبادل نظر” است که جیسون تاکر اعضای مختلف انجمن وردپرس را گرد هم می آورد تا در مورد چگونگی تغییر وردپرس مشاغل و زندگی صحبت کنند. WPblab نمایش آفلاین ، به همت Bridget Willard ، که با سؤال از بینندگان یک قالب Q و A می گیرد..

3. سلام ، WP!

سلام ، WP!

سلام WP

پادکست سلام WP که خود را با عنوان “پادکست که به شما یادآوری می کند که کاربر جدید WordPress هستید ، به شما یادآوری می کند.” واقعاً همین است. با رعایت کلیه اصول اولیه درمورد مضامین ، افزونه ها و وردپرس به طور کلی گوش فراوان است به خصوص هنگام آشنایی با CMS محبوب.

4. نمایش کیم وفادار

نمایش کیم وفادار

نمایش کیم وفادار

کیم داوید (همچنین با عنوان وردپرس جوجه شناخته می شود) پادکست خود را با عنوان ویژه در کمک به سایر کارآفرینان برای ایجاد مشاغل خود با WordPress متمرکز می کند. قطعاً یک نمایش غیر فنی ، او در مورد کلیات وردپرس و مباحث کسب و کار آنلاین با مهمانان باتجربه خود صحبت می کند.

5- هفتگی وردپرس WPTavern

هفتگی وردپرس WPTavern

هفتگی وردپرس

وردپرس هفتگی از مردمی در اینجا به شما می آید WP Tavern, به رهبری جف چندلر (بنیانگذار WP Tavern) و مارکوس کوچ – مگا بازاریاب و جادوگر وردپرس. آنها وردپرس ، همه جدیدترین اخبار و مصاحبه های انجمن را با برخی از افراد هوشمند وردپرس انجام می دهند.

6. WPcast.fm

WPcast.fm

WPCast.fm

برای متخصصان وردپرس ما WPcast داریم که توسط مرد پشت میزبان مدیریتی EfficientWP ، داگ یوئن و دیوید ههنبرگر ، که برنامه های Fatcat (سازندگان افزونه Easy Pricing Tables) را اجرا می کند ، میزبان هستیم. مباحث پوشش داده شده برای طراحان ، مشاوران ، توسعه دهندگان و کاربران نهایی مفید است و تجربیات میزبان و متخصصان مهمان را ترسیم می کنند..

7. پادکست WP Elevation

WP Elevation Podcast

WP Elevation Podcast

Troy Dean خالق برنامه آموزشی WP Elevation برای مشاوران WordPress است ، بنابراین جای تعجب ندارد که پادکست WP Elevation وی مشاوره ای در زمینه مشاوره وردپرس برای مشاوران وردپرس ارائه دهد که می توانند تجارت خود را مرتب کنند. با کارآفرینان WordPress و سایر افراد آنلاین در زمینه تجارت مانند مباحث بازاریابی دیجیتال و رشد کسب و کار مصاحبه می کنید.

8. KitchenSinkWP

KitchenSinkWP

KitchenSinkWP

Adam Silver یک عکاس حرفه ای وردپرس است که KitchenSinkWP را ایجاد کرده تا هر آنچه را که در وردپرس در طی چند سال گذشته آموخته است به اشتراک بگذارد. او در مورد همه چیزهایی که وردپرس از جمله میزبانی و آخرین اخبار و رویدادهای وردپرس صحبت می کند صحبت می کند ، به علاوه وی با برخی از اعضای جالب جامعه وردپرس مصاحبه می کند.

9. Mastermind.fm

Mastermind.fm

Mastermind.fm

اگر می خواهید یک پادکست در مورد ساخت و اداره یک شغل وردپرس داشته باشید ، ژان گاله (بنیانگذار موسسه) WP شهردار, و خالق افزونه های WP RSS Aggregator و EDD Bookings) و James Laws (بنیان گذار WP Ninjas) میزبان بزرگی هستند. Mastermind یک شرکت کننده نسبتاً جدید در فضای پادکست ، مضامین عمیق مانند مدل های تجاری وردپرس را پوشش می دهد.

10. میزگرد WP

میزگرد WP

میزگرد WP

همانطور که از نام این محصول پیداست ، WP Roundtable پانلی از کارشناسان و مهمانان وردپرس را ارائه می دهد که موضوعات مختلفی از وردپرس مانند توسعه ، هاستینگ ، مضامین ، عملکرد و تجارت را در بر می گیرد. این میزبان توسط جیسون کرافورد (بنیانگذار Mobility Enabled) ، توسعه دهنده افزونه Kyle Maurer و مدیر عملیات ServerPress ، مارک بنزاکین برگزار می شود..

11. ارسال پیش نویس وضعیت

پیش نویس وضعیت پیش نویس

پیش نویس پادکست

پادکست Post Status Draft به میزبانی برایان کروگسگارد – خالق و ویراستار Post Status – و جو هوویل ، بنیانگذار و CTO در Human Made ساخته شده است. پادکست اخبار و اطلاعات مربوط به متخصصان وردپرس را پوشش می دهد ، به طور خاص مصاحبه ، مکالمه و سرمقاله هایی برای وردپرس و جامعه وب.

12. آیا وو

وو

وو

Do Woo از باب دون – خالق ساز – ایجاد طاقچه خود در فضا است BobWP و یک معلم اختصاصی وردپرس این پادکست روی WooCommerce ، پیشرو در تجارت الکترونیکی وردپرس متمرکز شده است و به دنبال ارائه اطلاعات مفید برای دارندگان فروشگاه WooCommerce است..

13. به طور تصویری

پادکست زیبا

پادکست زیبا

برای موارد ناشناخته ، Imagely شرکتی است که در ایجاد تم ها و افزونه ها به طور خاص برای عکاسی متمرکز است. ممکن است درباره آنها شنیده باشید نسل بعدی افزونه ای که بسیار محبوب است بنابراین باید منطقی باشد که پادکست آنها به نکات و توصیه هایی برای ایجاد و مدیریت سایت عکاسی شما با وردپرس متمرکز شود.

14. مهندس وب سایت شما

مهندس وب سایت شما

مهندس وب سایت شما

احتمالاً یکی از طولانی ترین پادکست های وردپرس ، مهندس وب سایت شما (که قبلاً مهندس وردپرس شما بود) دستورالعمل های عملی و عملی را برای عملکرد و نگهداری سایت وردپرس خود ارائه می دهد. هر قسمت به نحوه استفاده از یک ویژگی خاص وردپرس یا یک افزونه یا محصول مرتبط با وردپرس می پردازد.

15. WP-Tonic

WP-Tonic

WP-Tonic

دوره های آنلاین خود را با وردپرس میزبانی می کنید؟ یا می خواهید یاد بگیرید که چگونه؟ WP-Tonic یک پادکست هفتگی مفید است که بر LMS (سیستم های مدیریت یادگیری) برای وردپرس تمرکز دارد. برای مصاحبه با میهمانان ویژه به علاوه نکاتی درباره ساختمان دوره ، بازاریابی و موارد دیگر کنار بگذارید.

16. افزونه های WP از A تا Z

پلاگین های WP از A تا Z

پلاگین های WP از A تا Z

اگر از WordPress استفاده می کنید ، احتمالاً با افزونه ها آشنا هستید. اما می توانید با ذکر لیست WP Plugins A تا Z پادکست ، یک تن بیشتر بیاموزید. این پادکست با همه افزونه های مرتبط با همه ، با توسعه دهندگان برتر مصاحبه می کند ، آسیب پذیری های پلاگین فعلی را که باید از آنها آگاه باشید ، نسخه های جدید و موارد دیگر را پوشش می دهد..

17. زنان در WP

زنان در WP

زنان در WP Podcast

ماهانه دو بار می توانید در پادکست WP زنان را تنظیم کنید. این پادکست توسط امی ماسون ، تریسی اپلیکیشن ها و آنجلا بومن میزبان همه متخصصان در زمینه های مختلف وردپرس است. هر قسمت شامل مهمانان برجسته است و موضوعاتی مانند طراحی ، توسعه ، وبلاگ نویسی و بازاریابی در طاقچه وردپرس را در بر می گیرد.

18. LMSCast

LMSCast

LMSCast

احتمالاً قبلاً از LifterLMS شنیده اید ، زیرا این یکی از سیستم های برتر مدیریت وردپرس وردپرس برای WordPress است. اما آیا می دانید که آنها پادکست هم دارند؟ بیاموزید که چگونه می توانید با کمک تیم LifterLMS مشاغل مستقر در دوره خود را ایجاد کرده و رشد دهید زیرا آنها موضوعاتی را در مورد افزایش شانس موفقیت شما ، ایجاد سایت عضویت ، بازاریابی دوره های خود و موارد دیگر پوشش می دهند..

19. پادکست WPMRR

پادکست WPMRR

WPMRR

پادکست WPMRR (درآمد ماهانه مکرر وردپرس) که بصورت مستقیم توسط افراد مختلف ایجاد شده است مستقیماً در کمک به شما در رشد و افزایش درآمدهای کسب و کار وردپرس است. آنها قسمتهایی را در مورد مدیریت زمان ، مشاوره آزاد ، نکات فروش و بازاریابی ، اهمیت یک سبد خوب و موارد دیگر ارائه می دهند.

20. توسعه عملی وردپرس توسط تام مک فارلین

تام مک فارلین پادکست

توسعه عملی وردپرس

یکی دیگر از نتایج عالی پادکست جدید تام مک فارلین است. در پادکست عملی وردپرس توسعه وردپرس تام به سؤالات شما پاسخ می دهد و توصیه هایی راجع به اداره شغل وردپرس شما ، نکاتی در مورد توسعه ، به روزرسانی در مورد زندگی خود و معاملات با وردپرس به علاوه موارد دیگر (مانند سفر وی به ممفیس – کارهای جالب!) ارائه می دهد..

21. ساعات اداری

ساعت کاری FM

OfficeHours.fm

کری دیلس یک نام شناخته شده در انجمن وردپرس است ، و پادکست OfficeHours او قطعاً باید گوش کند. او با گروهی از افراد وردپرس مصاحبه می کند که با استفاده از وردپرس موفقیت تجاری کسب کرده اند. موضوعات دیگر تحت پوشش شامل عشق وی به چارچوب پیدایش است. اگرچه به نظر می رسد مدتی گذشته ، قسمت های بایگانی شده او همه گوش فراوانی دارند!


پیگیری آنچه در دنیای WordPress اتفاق می افتد برای کاربران ، صاحبان سایت و توسعه دهندگان به طور یکسان مهم است. دنبال کردن آخرین اخبار در مورد صنعت و بازیکنان آن راهی خوب برای درک آنچه اتفاق می افتد ، و چگونه ممکن است شما و شغل شما را تحت تأثیر قرار دهد.

ما لیست خود را از بهترین پادکست ها برای به روز نگه داشتن شما به اشتراک گذاشته ایم ، بنابراین می توانید چند مورد را انتخاب کنید تا از امروز دنبال کنید. پادکست هایی برای پوشش مناطق مختلف با علاقه ، از توسعه گرفته تا اداره یک تجارت وجود دارد.

به نظر شما یا در پادکست کدام یک از این موارد را به لیست پخش خود اضافه می کنید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector