20+ مراحل ضروری برای لیست اصلی تعمیر و نگهداری وردپرس

20+ مراحل ضروری برای لیست اصلی تعمیر و نگهداری وردپرس

چه مبتدی باشید و چه یک مدیر وب سایت فصلی ، نگهداری وردپرس منطقه ای است که باید برای بهبود سایت خود به آن توجه کنید..


شما به سادگی نمی توانید یک وب سایت وردپرس بسازید و بگذارید بنشیند. برای حفظ وب سایت (های) خود و سایر خواص آنلاین به یک روش فعال نیاز دارید. و در حالی که یک ابزار مدیریت وردپرس مانند ManageWP یا InfiniteWP در انجام بیشتر کارها به شما کمک می کند ، مناطقی وجود دارند که بی توجه هستند.

دقیقا به همین دلیل است که برای اطمینان از تک تک قسمت های وردپرس خود به یک لیست بررسی وردپرس نیاز دارید دستگاه وب سایت روغنی است. در غیر این صورت ، همه چیز دچار مشکل خواهد شد و شما وقت بزرگی را از دست خواهید داد ، به خصوص اگر این امر باعث ایجاد معیشت شما شود.

اما اول ، چرا نگهداری وردپرس?

چرا نگهداری وردپرس?

مدیریت یک وب سایت وردپرس یک کار تمام وقت است و برخلاف نظر عمومی که به سادگی می خواهید آن را تنظیم کنید و بنشینید. اوضاع در مواقع غیر منتظره شکسته می شود و انجام تعمیرات بر عهده شماست. شما باید پشتیبان تهیه کنید ، وب سایت خود را به روز کنید و به سادگی کار را ادامه دهید.

اگر وب سایت وردپرس معیشت شما است ، نمی توانید اجازه دهید همه چیزها برای مدت طولانی مراقب باشند. اینجاست که یک لیست بررسی وردپرس وارد می شود. شما مطمئناً نمی خواهید سایت خود را برای هکرها از دست دهید یا کار خود را از دست ندهید زیرا طراحی شما چشم اندازها را ترساند.

لیست کنترل تعمیرات وردپرس ویتامین ها

اگر شما آن را تا کنون ساخته اید ، عالی است. اکنون ، بیایید چند مورد مهم را برای لیست چک بعدی نگهداری وردپرس خود کشف کنیم.

1. از وب سایت خود بازدید کنید

توصیه شده توسط میتز, بازدید از وب سایت خود مانند بازدید کننده به شما امکان می دهد هنگام برداشت محصول ، خطاها را مشاهده کنید. این شرم آور است که اکثر ما در داشبورد سرپرست گیر می افتیم ، و بندرت برای جلوی آن زمان نداریم. خوب حدس بزن چی? بازدید کنندگان شما داشبورد سرپرست شما را نمی بینند.

در حالت ایده آل ، روزانه به وب سایت خود و ترجیحا در دستگاه های مختلف مراجعه کنید تا به سرعت در مورد طرح ، محتوای و سایر موارد با مشکل روبرو شوید. این کار را باید مدتها قبل از فکر کردن درباره سایر جنبه های نگهداری وردپرس انجام دهید. بیا ، فقط یک دقیقه طول خواهد کشید.

2. یک تم کودک وردپرس ایجاد کنید

اگر می خواهید تغییرات اساسی در موضوع وردپرس خود داشته باشید ، مهم است که وب سایت خود را با استفاده از یک موضوع کودک ایجاد کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، لطفاً در اولین فرصت یک موضوع کودک ایجاد کنید. دلیل ساده این است که شما می توانید در هنگام بروزرسانی موضوع والدین خود تغییرات سفارشی خود را حفظ کنید.

در حالی که دورهای معمول خود را انجام می دادم ، این مرد را پیدا کردم ، فکر می کنم نام او گری یا گری است – من نمی توانم بخاطر بسپارم ، چون او از ترس به روزرسانی موضوع والدینش در یک معضل بود ، نمی توانم به خاطر بیاورم. ظاهراً او فوق العاده ساخته بود و منظورم شخصی سازی عظیمی از مضمون والدینش بود ، اما از ترس از دست دادن سبک ها می خواست همین را بروزرسانی کند.

در حال حاضر ، من شرط می بندم که وب سایت او است در برابر حملات آسیب پذیر و او در این باره سردرد دارد. بنابراین ، فقط با یک موضوع کودک شروع کنید. در اینجا راهنمای تفصیلی کودک در وردپرس برای لذت شما آورده شده است.

3. هسته وردپرس را به روز کنید

با دیدن اینکه ما فقط به موضوع حساس امنیت سایت توجه کرده ایم ، چگونه می توان مطمئن شد که افراد بد زمان بسیار سختی را به سایت شما وارد می کنند؟ به یاد داشته باشید ، نگهداری وردپرس همه چیز را شامل می شود از امنیت گرفته تا طراحی ، سئو و موارد دیگر.

برای سالم نگه داشتن سایت وردپرس ، بروزرسانی به آخرین نسخه وردپرس اولویت شماره یک شماست. برای شما خوشبختانه ، تقریباً بیشتر این اتوماتیک است. هر وقت یک بروزرسانی عمده وجود دارد ، در داشبورد خود پیام nag دریافت می کنید. قبلاً جدیدترین نسخه وردپرس را به روز کنید.

4. موضوعات و افزونه ها را به روز کنید

اگر مضمون کودک در محل خود دارید ، وقتی نوبت به روزرسانی موضوع شما می رسد ، هیچ صلاحیتی ندارید. فقط به پیوند به روزرسانی ضربه بزنید و تمام شد. برای پلاگین های شما نیز همین کار را می کند. همه چیز را به روز کنید. این باعث افزایش امنیت و عملکرد وب سایت شما می شود.

علاوه بر این ، از همه تم ها و افزونه های بی فایده در سایت خود خلاص شوید. با این وجود ، حذف قالب ها و افزونه ها کافی نیست ، شما باید بانک اطلاعاتی خود را با استفاده از افزونه WP Optimize پس از آن توجه داشته باشید, بهینه سازی پایگاه داده های خود به خودی خود یک مورد برای لیست بررسی وردپرس شما است.

گذشته از: یک ابزار مدیریت وردپرس مانند ManageWP vs InfiniteWP به شما کمک می کند تا همه چیز را در چند وب سایت با یک کلیک به روز کنید. بهینه سازی پایگاه داده شما همه شماست ، بنابراین وزن خود را بکشید و کارها را انجام دهید.

5. بهینه سازی سرعت بار صفحه

از آنجا که ما در مورد بهینه سازی مطالب صحبت می کنیم ، می توانید برای سرعت بارگذاری صفحه خود چند دقیقه وقت بگذارید؟ یک چیز است که مردم برای آن وقت ندارید ، و این سرعت بارگذاری وب سایت ها است. مرتباً چگونگی عملکرد وب سایت خود را با استفاده از ابزارهایی مانند موارد زیر بررسی کنید GTmetrix, ابزارهای Pingdom و Google Speed ​​Insights.

این ابزارها معمولاً پیشنهاداتی را در مورد چگونگی رفع هر چه کندتر شدن وب سایت شما ارائه می دهند. با این حال ، برخی از راه حل ها فقط برای دانش فنی در بین ما است. برای بقیه افراد عادی متداول ، اجازه دهید اندازه استفاده از تصاویر را کاهش دهیم WP Smush.it, میزبانی عالی WPEngine را انتخاب کنید و از شبکه های تحویل محتوا (CDN) مانند StackPath (سابق MaxCDN) استفاده کنید.

آیا علاقه مند به افزایش سرعت سایت وردپرس خود هستید؟ اگر چنین است ، با این راهنمای سرعت بارگیری صفحه که نکات عملی در مورد کاهش زمان لود شدن مطالب شما را نشان می دهد ، اطلاعات بیشتری کسب کنید. سرعت خوب است و Google اکنون بیش از گذشته سرعت می خواهد.

6. پشتیبان گیری منظم ایجاد کنید

با مشاهده اینکه من هنگام شروع کار ، لیست بررسی وردپرس را ندارم ، دو سایت نمونه را بدون نظارت رها کردم و در نتیجه هک شدم. و از آنجا که جوش شیرین دسترسی کاملی داشت ، آنها به راحتی از سایت های نمونه به سایت های حرفه ای من منتقل شدند.

من گفتم که من کارها را بدون توجه رها می کنم ، به این معنی که من یک استراتژی پشتیبان گیری غیرقابل اعتماد داشتم. تمام بک آپ های من روی سرور میزبان من بود و وقتی هکرها ضربه می زدند ، گهواره به فن برخورد کرد. داستان کوتاه ، مجبور شدم وب سایت های خود را از ابتدا بسازم. چگونه من در آن زمان به یک راه حل پشتیبان قابل اعتماد شکار کردم.

امروزه ، چندین راه حل پشتیبان معتبر از جمله blogVault وجود دارد, VaultPress و BackupBuddy در میان دیگران. لطفاً از نسخه پشتیبان تهیه کنید زیرا برای شکستن وب سایت شخصی خود به کمک هکر نیازی ندارید. اگر می دانید که این اتفاق می افتد ، می دانید که از دست دادن همه چیز چقدر ناامیدکننده است.

7. بررسی لینک های شکسته

شما احتمالاً یک قرن را پشت سر گذاشتید بدون اینکه سایت وردپرس خود را برای پیوندهای خراب بررسی کنید. اگر مقصر هستید ، نگران نباشید ، تنها نیستید. با این حال ، پیوندهای شکسته یک مشکل واقعی و ناتوان کننده است. پیوندهای شکسته به معنای پوسیدگی لینک است ، و پوسیدگی لینک به معنای از دست رفته SEO و UX است. UX به معنی بدون تجربه ، تجربه کاربر است.

بررسی پیوندهای شکسته به صورت دستی مغز شما را سرخ می کند ، به همین دلیل به ابزاری مانند موارد دیگر احتیاج دارید افزونه Broken Link Checker و جستجوگر پیوند W3C درمیان دیگران. من همچنین از افزونه ای که به عنوان شناخته شده استفاده می کنم بلوز مخمل, که “… همه آدرس های اینترنتی موجود در وب سایت شما را با جایگزینی آدرس های قدیمی با آدرس های جدید” به روز می کند. “

8. صفحه 404 خود را ایجاد یا اصلاح کنید

با پیوندهای خراب 404 صفحه خطا ارائه می شود ، این صفحه هایی هستند که به خوانندگان خود می گویند هر آنچه را که می خواستند در دسترس نیست. با این حال غیرقابل تصور است که اجازه دهید این کاربر از آن خارج شود. بیا ، کاربر قصد جدی دختران و پسران را در اینجا نشان می داد ، بنابراین آنها را در حالی که هنوز داغ هستند ، دریافت کنید.

چطور؟ اگر از صفحه 404 پیش فرض استفاده شده با موضوع وردپرس خود استفاده می کنید ، احتمالاً با یک صفحه شرور کار می کنید که خوانندگان را گمراه می کند. گنجاندن گزینه هایی از قبیل پیوند به صفحات دیگر ، نقشه سایت یا جعبه جستجو می تواند خواننده را برای سرمایه گذاری بیشتر تحریک کند.

صفحات خطای 404 شما لازم نیست که مکالمه درگذشت. برای گرفتن خواننده ای که هنگام پیمایش سایت شما مشکلی را تجربه کرده است ، راه بزرگی است. با جستجوی اطراف Google می توانید تمام الهام بخش شما را برای ایجاد 404 صفحه خطا ایجاد کنید که بزرگ به دست می آیند.

9. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

بخش مورد علاقه من در این لیست بررسی وردپرس ، یک استراتژی عالی بهینه سازی موتور جستجو به شما کمک می کند تا در نتایج جستجوی Google بدرخشید. سئو چیزهای زیادی است ، احتمالاً به همین دلیل است که بیشتر وب مسترها خجالت می کشند. با این وجود ، شما به راحتی می توانید با استفاده از افزونه ای مانند ، از ابتدایی ترین سئو مراقبت کنید SEO SEO.

ما بسیاری از گنجینه های SEO دست به دست هم زدیم و کشف کردیم. ما این ماجراها را در پستهایی مانند:

 • چگونه می توان آب SEO را هنگام انتقال محتوای وردپرس به یک دامنه جدید نگه داشت
 • نکاتی درباره SEO ویدئو برای به دست آوردن بیشترین استفاده از فیلم های وردپرس خود در سال 2017
 • بهترین ابزارهای جستجوگر وردپرس برای سال 2017 برای بهبود رتبه موتورهای جستجو
 • راهنمای مبتدی برای جستجوگرها در WordPress: مقدمه ، تهیه و جارگون (سری ارسال)
 • بهترین وردپرس SEO SEO برای 2015 و فراتر از آن

فقط به یاد داشته باشید که SEO آسان بدون توجه به آنچه بیشتر است آسان است گوروس شما اعتقاد دارید به راحتی می توانید با استفاده از محتوای SEO بهینه برای کلمات کلیدی خود رتبه بندی کنید. کیفیت در اینجا از مقدار کمتری فراتر رفته و ما نمی توانیم به اندازه کافی تأکید کنیم.

10. ارسال ها به طور منظم

فعالیت خوب است ، فکر نمی کنید؟ یک برنامه منظم برای ارسال ارسال کنید ، اما با تمرکز روی کیفیت از آنجا که دیگر هیچ فایده ای ندارد که وبلاگ خود را با آشغال های بی فایده پر کنید. در زمان نوشتن, برایان دین از Backlinko از زمان شروع به کار ، یک پست در هر ماه ایجاد کرده و پست های خود را نیز به طور مرتب به روز می کند.

برای اضافه کردن وزن به چیز باکیفیتی که اخیراً به آن اشاره کردیم ، وی (در زمان نوشتن) 34 پست وبلاگ در کل دارد اما رتبه بندی سئو عالی را برای برخی از کلمات کلیدی رقابتی بدست آورده است. اگر وبلاگ شما رو به خام ماند ، می توانید انتظار داشته باشید که رتبه های شما در مورد سوابق مشتری و سوابق مشتری کم شود.

11. یک میزبان بزرگ را انتخاب کنید

اگر به لطف پیشنهادهای بسیار کم تخفیف و وعده همه چیز نامحدود در یک بسته میزبانی مشترک سوار شدید ، بسیار خوب است ، می توانید سایت خود را به میزبان جدید منتقل کنید. توجه داشته باشید ، با این حال ، مدیریت میزبانی وردپرس برای همه نیست ، اما اگر در مورد شغل خود جدی هستید ، این یک پیش شرط است.

ما WPEngine را برای میزبانی مدیریت شده کارآمد و مقرون به صرفه وردپرس ، بسیار دوست داریم. آنها از بیشتر موارد فنی از جمله نسخه پشتیبان تهیه و امنیت مراقبت می کنند ، بنابراین می توانیم روی اجرای WPExplorer و ساخت تم های جالب توجه تمرکز کنیم..

اگر به دنبال یک میزبان بودجه برای یک وبلاگ شخصی هستید ، شاید فقط آب را امتحان کنید ، ما SiteGround یا Cloudways را توصیه می کنیم. هر دو بسته های قدرتمند و مطمئن را ارائه می دهند که صرفاً سعادتمندی هستند.

12. اجرای امنیت

به طور متوسط ​​، من هر ماه حدود 60 تلاش برای ورود به سیستم می گیرم و حتی این میزان ترافیک را هم نمی کشم. نگاه کنید ، مدل کسب و کار من با کشیدن حجم زیادی از ترافیک کار نمی کند. با این حال ، فرم های ورود من هر هفته مانند تجارت هیچ کس بمباران نمی شود.

بدون یک راه حل امنیتی مانند iThemes Security (یا سوچوری) در محل ، شرط می بندم که باید با بسیاری از متجاوزین مقابله کنم. این همه چیز نیست ، آنها همچنین تغییرات پرونده را در وب سایت من پیگیری می کنند و هر زمان که تغییر کند به من اطلاع می دهند. این بدان معناست که می توانید مقصر مقصر شوید ، قبل از آنکه آسیب بزرگی وارد کنند.

13. از نام کاربری و رمزهای عبور قوی استفاده کنید

بدترین و محبوب ترین رمز عبور و نام کاربری – به این ترتیب – “12345” هستند ، و درست حدس زده اید “مدیر”. چیزی وجود دارد که به عنوان بچه های حمله بی رحمانه شناخته می شود. هکرهای مخرب تا زمانی که چیزی ندهند ، یک پایگاه داده عظیم از ترکیب های شناخته شده رمزعبور کاربر را در فرم ورود به سیستم شما قرار نمی دهند.

حدس بزن چه اتفاقی می افتد هنگام استفاده از “مدیر” و برخی از گذرواژه های ضعیف. درست است ، شما جدا می شوید و برخی از آنها شانس می توانید ویاگرا را در وب سایت محبوب خود بفروشید. وردپرس با نشانگر قدرت رمز عبور ارسال می شود ، به این معنی که می توانید رمزهای عبور درجه نظامی ایجاد کنید اما فقط تنبل هستید.

و جهنم نه ، هرگز از “سرپرست” به عنوان نام کاربری سرپرست خود استفاده نکنید. اگر از “مدیر” استفاده می کنید ، فقط وارد داشبورد WP خود شوید و به سمت کاربران بروید. با نقش های سرپرست کاربر جدیدی ایجاد کنید. تمام مطالب را به این کاربر جدید نسبت دهید. با کاربر جدید وارد شوید و وارد سیستم شوید. “مدیر” قدیمی را حذف کنید.

14. تست پاسخگویی

طراحی وب پاسخگو قبلاً آینده طراحی وب بوده است. امروزه ، طراحی وب پاسخگو اساساً چیزی است که ما از آن به عنوان طراحی وب می نامیم. شما به یک تم وردپرس کاملاً پاسخگو و سازگار با تلفن همراه نیاز دارید که در چندین دستگاه عالی به نظر می رسد و کار می کند.

می دانید ، چیزی شبیه به موضوع WordPress چند منظوره پاسخگو کلی. ما به یک دلیل به آن Total می گوییم. این تنها موضوع مورد نیاز شما برای نیازهای متنوع است. دور از شاخه های بی شرمانه ، می توانید با استفاده از ابزاری مانند ، پاسخگو بودن را آزمایش کنید آیا من پاسخگو هستم? یا تست تلفن همراه Google.

15. فرم های آزمون

فرم ها به معنای کار هستند و اگر در این کار شکست بخورند ، چرا باید یکی را شروع کنیم؟ آنها به هیچ وجه در خدمت هیچ هدف زیبایی شناسی نیستند. فرم هایی برای بازدید کننده هایی که مایل به دستیابی به آنها هستند ، در نظر گرفته شده است. شما به سادگی نمی توانید یک فرم ایجاد کنید ، آن را با استفاده از کد کوتاه در وب سایت خود تنظیم کرده و سپس ترک کنید. پسران و دختران آن چیزی را امتحان کنید.

در این فرایند ممکن است متوجه شوید که سایت شما نامه ارسال نمی کند ، که یک مشکل مشابه این 15 خطای دیگر در وردپرس است که باید برطرف کنید. اطمینان حاصل کنید که هر زمان که چشم انداز با شما ارتباط برقرار کند می توانید از وب سایت خود ایمیل دریافت کنید. مهندسی فرم تماس با آن آسان است. از یک افزونه nifty مانند فرم های Ninja Kick و Gravity Forms در میان دیگران استفاده کنید.

علاوه بر این ، ایمیل مدیر خود را بعد از ایجاد تغییرات به روز کنید. یک بار ، من در وب سایت خود تغییراتی ایجاد کردم. وب سایت خود را به یک نام دامنه جدید منتقل کردم اما فراموش کردم که ایمیل سرور خود را به روز کنم. لازم به ذکر نیست ، ایمیل سرپرست قدیمی من بلافاصله حذف شدم که دامنه قدیمی را رها کردم.

داستان کوتاه طولانی ، من نمی توانم هیچ اعلانی از جمله لینک بازیابی رمز عبور را دریافت کنم. مجبور شدم برای ویرایش پایگاه داده خود به phpMyAdmin وارد شوم ، که – باید اعتراف کنم – برای مبتدی کامل نیست. به راحتی می توانید ایمیل سرور خود را در برگه تنظیمات در داشبورد سرپرست خود تغییر دهید.

16. وب سایت خود را به کنسول جستجوی Google مرتبط کنید

قبلاً با عنوان Google Webmaster Tools شناخته می شد, کنسول جستجوی Google یک منبع عالی برای تجزیه و تحلیل جستجو برای وب سایت شما است. این ابزار یک مادام العمر است که من به شما می گویم ، زیرا اطلاعات زیادی از جمله لینک های دریافتی ، خطاهای خزیدن ، جستجوی بالا ، صفحات برتر و موضوعات امنیتی را در میان موارد دیگر جمع می کنید.

این را با اطلاعاتی که با استفاده از Google Analytics جمع آوری می کنید ، جفت کنید و یک پایه محکم برای کمپین بازاریابی بعدی خود دارید. می توانید اطلاعات زیادی در مورد مخاطب مورد نظر خود را از آنالیز ترافیک خود جمع کنید. کنسول جستجوی گوگل و گوگل آنالیتیکس است.

17. ایجاد پروفایل های رسانه های اجتماعی

اگرچه این هیچ ارتباطی با سایت وردپرس شما از نظر فنی ندارد ، مهم است که با پروفایل های اجتماعی به عنوان یک پسوند برند خود رفتار کنید. وب سایتی را به من نشان دهید که هیچگونه حضور در رسانه های اجتماعی نداشته باشد و من به شما کارآفرینی را نشان می دهم که می خواهد پول را روی میز بگذارد.

به چند شبکه اجتماعی بپیوندید و پروفایلهایی برای وب سایت خود ایجاد کنید. سپس در این سیستم عاملها یک انجمن ایجاد کنید. با فیس بوک ، توییتر ، Google+ و LinkedIn بروید اگرچه می توانید مدیریت خود را ایجاد کنید. چیزهای مکالمه ، خنده دار و / یا هیجان انگیز را حفظ کنید – برای فروش نروید.

18. دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را اضافه کنید

همراه با پروفایل های رسانه های اجتماعی ، اطمینان حاصل کنید که دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را اضافه کنید تا کاربران بتوانند به راحتی محتوای شما را با دوستان و انجمن های خود به اشتراک بگذارند. ما چندین افزونه رسانه اجتماعی را برای وردپرس پوشانده ایم تا روند عالی فوق العاده سلطنتی شما را برای شما بسیار آسان کند.

آیا می دانید چگونه یک ویروس ایجاد کنید؟ من هم نه. به همین دلیل شما به یک انجمن درگیر نیاز دارید که قلاب ، خط و بستر محتوای شما را بلع کند. این انجمن درگیر است که فارغ از موضوع ، پست های شما را ویروسی می فرستد. به هر معنی ، برای کارکرد استراتژی رسانه های اجتماعی خود باید سرمایه زیادی در محتوای خود داشته باشید.

19. اشتراک خبرنامه را اضافه کنید

شما باید مدت ها قبل از شروع راه اندازی ، یک لیست پستی ایجاد کنید. اگر مانند بسیاری از ما بدون لیست پستی راه اندازی کرده اید ، لطفاً بدانید که همه گم نشده است. با استفاده از تعدادی افزونه می توانید اشتراک خبرنامه را به راحتی اضافه کنید. مورد علاقه شخصی من است MailChimp برای وردپرس, اما به این دلیل است که من استفاده می کنم MailChimp.

بسیاری از خدمات خبرنامه نامه الکترونیکی دیگر در اختیار شما هستند. ما در مورد راه حل هایی مانند مادمی, GetAResponse, AWeber و تماس مداوم درمیان دیگران. به یاد داشته باشید ، بازاریابی ایمیل موثرترین استراتژی شماست. راستی هرچه گفته قدیمی می رود ، پول در لیست قرار دارد.

شما حتی می توانید در تمام چشم اندازهایی که با شما تماس می گیرند مشترک شوید. شما می توانید آن را به صورت خودکار یا دستی انجام دهید ، انتخاب همه شماست اگرچه خودکار بهتر به نظر می رسد. بنابراین اضافه کنید افزونه خبرنامه وردپرس که یک کادر تأیید را به فرم های شما اضافه می کند و به شما امکان می دهد اشتراک به صورت خودکار مشترک شود.

20. اعتبار وب سایت خود

پس از ساختن وب سایت خود ، اطمینان حاصل شود که همه چیز مطابق آنچه انتظار می رود کارایی دارد. این شامل اعتبارسنجی تمام منابعی است که وب سایت شما را تشکیل می دهد. این به معنی بررسی کد HTML ، CSS و سایر اسکریپت های دیگر وب سایت شما است.

به راحتی می توانید وب سایت خود را با استفاده از ابزاری مانند ، اعتبار سنجی کنید (و به تبع آن تعمیر) سرویس اعتبار سنجی علامت گذاری W3C. یک ابزار اعتبار سنجی به شما امکان می دهد همه خطاها را در نشانه گذاری خود مشخص کنید. خطاهای زیادی را برجسته می کند که می تواند طراحی و عملکرد وب سایت شما را مختل کند.

21. نقشه سایت ایجاد کنید

نقشه سایت دروازه ای است برای محتوای شما تا آنجا که موتورهای جستجو می روند. در داشتن نقشه سایت که صفحات شما را مشخص می کند ، ارزش زیادی دارد. ایجاد و ارسال نقشه سایت به این معنی است که مطالب شما سریعتر پیدا می شود و ایندکس می شود. شما می توانید از مزایای استفاده کنید افزونه SEO Yoast یا افزونه نقشه سایت Google XML.

بیشتر بروید و یک نقشه سایت برای محتوای ویدیوی خود ایجاد کنید. این تضمین می کند که موتورهای جستجو می توانند محتوای ویدیو را در سایت شما رمز گشایی کنند ، گویی این متن متن است ، این بدان معنی است که انواع چیزهای عالی برای تلاشهای SEO شما برای ویدیو وجود دارد. پس از ایجاد نقشه سایت خود ، همیشه به یاد داشته باشید که آنها را به موتورهای جستجو ارسال کنید.

ارسال نقشه سایت به:

بدون شک بسیاری از موارد دیگر ، هرچند جزئی ، وجود دارند که در لیست بررسی وردپرس شما قرار دارند. اما این نکات همه جای خوبی برای شروع است!

کلمات نهایی

نگهداری وردپرس بخشی از کار است. به شرط اجرای یک وب سایت وردپرس ، نمی توانید از مسئولیت نظم و ترتیب امور فرار کنید. در حالی که بسیاری از ابزارهای مدیریت وردپرس وجود دارد ، برای اطمینان از عدم ترک حیات حیاتی باید به مواردی توجه کنید.

موارد فوق به عنوان یادآوری برخی از مواردی که شما برای اجرای یک وب سایت موفق ، از این رو تجارت ، باید به طور فعال از آنها مراقبت کنید ، استفاده می کند. ایده ، سؤال یا پیشنهادی در رابطه با این پست دارید؟ لطفاً از اشتراک گذاری در بخش نظرات زیر دریغ نکنید.

ما همیشه منتظر نظرات شما هستیم. از قبل ممنونم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map