2 مرحله برای هدایت ترافیک به وبلاگ وردپرس خود با توییتر

من یک طرفدار عظیم توییتر هستم – نه به این دلیل که فکر می کنم یک شبکه رسانه ای اجتماعی عالی برای همگام شدن با دوستانم است بلکه به این دلیل است که (الف) مکانی عالی برای ارتباط با خوانندگان و وبلاگ نویسان مشابه شما و (ب) می تواند عالی باشد. منبع ارجاع هدفمند به سایت شما.


در مورد پرنده آبی عشق زیادی وجود دارد. برای دسترسی سریع و آسان به خوانندگان وبلاگ خود می توانید از توییتر استفاده کنید. اگر اینطور نیست دارند هنوز هیچ خواننده ای, می توانید برای ایجاد موارد زیر از توییتر استفاده کنید. و هنگامی که نوبت به استفاده از تکنیک ها و افزونه های موثر برای افزایش بازدید کنندگان به وبلاگ های وردپرس می رسد ، توییتر گزینه ارجح من است.

با توجه به موارد فوق ، در این پست می خواهم برخی از روش های استفاده از توییتر را برای هدایت ترافیک به وبلاگ خود به شما نشان دهم.

مرحله 1: ساختن زیر

این قدم اول وردپرس اختصاصی نیست – باید هر کسی که به دنبال ایجاد موارد زیر در Twitter است دنبال کند. با این حال, قبل از استفاده از تکنیک ها و افزونه ها در مرحله 2 ، باید موارد زیر را ایجاد کنید, بنابراین فقط درست به نظر می رسد که من شما را قبل از ورود به وسایل خوب به شما در جهت درست نشان می دهم.

من در گذشته درباره ساختن یک توییتر پیروان زیادی نوشتم ، زیرا این چیزی است که من با آن موفقیتی داشته ام – از سال 2012 نمایه خودم را از حدود 500 دنبال کننده به بیش از 9000 افزایش دادم. این ممکن است در مقایسه با امثال باراک اوباما یا لیدی گاگا چندان چشمگیر نباشد ، اما آنها یک مارک عظیم برای ساختن داشتند – من این کار را نکردم..

مرحله 2: راهنمایی و رانندگی به سایت شما

بعد از اینکه چند دنبال کننده داشتید می توانید در مورد نحوه هدایت آنها (و دیگران) به سایت خود فکر کنید. من فرض می کنم که شما چیزهای اساسی را با استفاده از موارد زیر به دست آورده اید. مانند پیوند دادن به سایت خود از نمایه توییتر و موارد دیگر:

تام اور در توییتر

با این همه راه ، استراتژی شما باید بر دو مفهوم بنا شود.

مفهوم اول: به اشتراک گذاشتن محتوای شما به طور مؤثر

صرفاً ضربه زدن به انتشار در آخرین پست وبلاگ خود و شروع به کار با روز شما نتیجه ای نخواهد داشت به جز ترفند بازدید کنندگان (مگر اینکه شما در حال حاضر یک وبلاگ تثبیت شده را اجرا کنید). باید حیاط سخت را برای تبلیغ مطالب خود قرار دهید. مطمئناً یکی از این راه ها برای به اشتراک گذاشتن مطالب شما ، رسانه های اجتماعی و به طور خاص Twitter است.

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است کاملاً قابل قبول است که هر پست وبلاگ جدیدی را که بیش از یک بار منتشر می کنید به اشتراک بگذارید. تا زمانی که شما نیستید فقط با استفاده از نمایه خود برای تبلیغ محتوای خود ، تعداد بسیار کمی از دنبال کنندگان شما اگر دو یا سه بار پست های جدید را تبلیغ کنید ، با هر صدای جیر جنجایی معقول ، به ذهن شما خط می زند. این همچنین بدان معنی است که پست شما در معرض دید چندین منطقه زمانی قرار می گیرد.

WordTwit

WordTwit

من به تازگی استفاده از یک افزونه عالی وردپرس را شروع کرده ام که باعث می شود روند صدای جیر جیر کردن ارسال های جدید بسیار ساده باشد (در واقع خودکار) – WordTwit. در حالی که نسخه رایگان وجود دارد ، من از صمیم قلب به شما توصیه می کنم که طرفدار بروید ، این امکان را به شما می دهد تا به طور خودکار چندین توییت از همان پست را تنظیم کنید. با این افزونه به Publish ضربه می زنید و به طور خودکار پیام جدید شما را توییت می کند – لازم نیست انگشت خود را بلند کنید. همچنین تعدادی ویژگی دیگر مانند صدای جیر جیر در چندین حساب ، هشتگ های سفارشی و موارد دیگر وجود دارد.

بنابراین این پست های جدید مورد توجه قرار می گیرند ، اما در مورد چیزهای قدیمی شما چیست؟ اگر در حال انتشار محتوای همیشه سبز هستید ، پستهایی که شش ماه پیش منتشر کرده اید باید به همان اندازه مرتبط باشند که در آن زمان بود. صدای جیر جیر دستی محتوای قدیمی می تواند یک کار واقعی باشد ، بنابراین در عوض به افزونه ای مانند آن متوسل شوید Tweetily, که به صورت خودکار و مرتباً محتوای قدیمی را توییت می کند از طریق نمایه توییتر خود.

این دو افزونه ای هستند که من برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود از طریق توییتر به طور موثر توصیه می کنم. هنگامی که این پایگاه ها را پوشانید ، پیروان توییتر خود مرتباً مورد بررسی قرار می گیرند تا وبلاگ خود را بررسی کنند. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که همه این خود تبلیغ به طور مداوم با محتوای شخص ثالث مفید و سایر توییت های منحصر به فرد در هم تنیده است..

مفهوم دوم: به اشتراک گذاشتن مطالب شما برای افراد آسان است

با اقدامات فوق در حال حاضر توییتر باید گردش خوبی را به سایت شما هدایت کند. با این حال ، این بازدید کنندگان هستند شما پیروان توییتر – قدم بعدی این است که افرادی را پیدا کنید که نیستند در حال حاضر شما را دنبال کرده و آنها را به سمت سایت خود هدایت می کنید. بهترین راه برای این کار این است که خوانندگان موجود خود را با به اشتراک گذاشتن مطالب خود به انجام کارهای سخت برای شما بپردازند.

با توجه به این نکته ، مهم این است که اشتراک گذاری (1) را آسان و (2) دعوت کنید – با این تفاوت که افراد می توانند فقط با دو کلیک محتوا را به اشتراک بگذارند ، از این امر دعوت می کنند که در واقع آنها را مجبور به اشتراک گذاری مطالب خود می کنند..

بیایید با آسان کردن اشتراک گذاری شروع کنیم. در حالی که تعداد زیادی افزونه محبوب اشتراک اجتماعی موجود است (من اکثر آنها را امتحان کردم), توصیه شماره یک من است Digg Digg. این نرم افزار رایگان ، دارای ویژگی های سبک و سبک است و توسط بچه های بسیار جذاب در آن ساخته شده است بافر (اگر از آن برنامه نشنیده اید ، حتماً باید آن را بررسی کنید). با نصب و تنظیم درست Digg Digg ، خوانندگان شما همیشه گزینه اشتراک گذاری را خواهند داشت.

Digg Digg در زمینه ترک کار در پشت

Digg Digg در عمل در وبلاگ من.

هنگامی که اشتراک گذاری را آسان کردید ، می خواهید روی ساخت آن تمرکز کنید دعوت کردن. ایجاد محتوای عالی بدیهی است که شروع بسیار خوبی است ، اما این تنها کاری نیست که می توانید انجام دهید. در نهایت مردم می خواهند چیز جالبی را جیر جیر کنند و تیتر یک پست همیشه به خصوص قانع کننده نیست. با توجه به این موضوع ، من می خواهم توییت های از پیش جمع شده را در پست های خود جاسازی کنم ، مثل این:

توییت درج شده

ارتباط…

توییت درج شده

… و صدای جیر جیر از پیش جمعیت.

قطعه ای از متن جالب و به دنبال آن پیوندی به پست شما – آنچه ساده تر است?

نمی توانم افزونه ای پیدا کنم که به من اجازه دهد چنین پیوندهایی را ایجاد کنم تا من و یکی از دوستان یکی از آنها ایجاد کنیم – قراردادن توییت آسان. مهمترین استفاده از افزونه (و بنابراین افزایش اشتراک محتوای شما) این است که شامل توییتهای از پیش پر جمعیت جالب بنابراین افراد می توانند فقط با چند کلیک محتوای عالی را برای پیروان خود ارسال کنند. من دریافته ام که نقل قول های معروف و مرواریدهای خردمندانه شما اقدام مشترک بسیاری را به خود جلب می کنند. هر زمان که توییت های از پیش جمع شده را در یک پست قرار می دهم ، تمایل پیدا می کنم که تعداد توییتها 20-40٪ یا حتی بیشتر شود.

چهار پلاگین = ترافیک بسیار بیشتر

من چهار پلاگین را در بالا ذکر کردم که فقط یکی از آنها پریمیوم است. اینها همه من برای هدایت ترافیک به سایت خود از توییتر هستم و آنها برای من بسیار خوب کار می کنند.

با این حال ، اگر پیشنهادی اضافی (تکنیکها یا افزونه های خاص) در رابطه با نحوه هدایت افراد حتی بیشتر از طریق توییتر به سایت خود دارید ، دارید, لطفا در بخش نظرات زیر ما را به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map