18 از بهترین برنامه های iOS iOS برای وردپرس

تلفن من یکی از مهمترین وسایل من در زندگی است. من از تلفن های هوشمند آندروید استفاده می کنم و مانند اکثر کاربران اندرویدی – این عادلانه خواهد بود که بگوییم که در یک مقطع ، من نسبت به آیفون مغرضانه بودم. چه عواملی تغییر کرد؟ خوب ، این صفحه نمایش شبکیه چشم برجسته ، نام تجاری یا سیری نیست. اما این سادگی استخوان لخت iOS و طراحی حداقلی آن بود که مرا به یک مؤمن تبدیل کرد. چند ماه بعد ، من iPhone 4S دستی برادرم را به همراه iPad 2 خود تجربه کردم ، که من را به سمت مباحثات بسیار شدید با همسالان فن آوری من سوق داد.


تسلط بر موبایل

واقعیت این است که ، تلفن های ما حاوی دنیای ما هستند – از فیس بوک تا توییتر گرفته تا ایمیل های مهم – همه چیز با استفاده از تلفن امکان پذیر است! پس چرا باید کاربران وردپرس احساس بی حالی کنند؟ درک این موضوع آسان است که یک مقاله به موقع در یک وب سایت به روزرسانی اخبار یا محصولات می تواند شگفتی هایی برای تجارت شما ایجاد کند. برای افرادی که سایتهای آموزشی و مباحثات جدی را اجرا می کنند ، تعدیل نظرات از اهمیت بالایی برخوردار است. در مقاله امروز ، من می خواهم برای همه خوانندگان طرفدار اپل ، زن و شوهر از برنامه های iPhone / iOS را برای وردپرس و وبلاگ نویسی به اشتراک بگذارم.

وردپرس برای iOS

برنامه iOS WordPress

وردپرس برای iOS شما را یک قدم به کنترل کامل سایت شما بدون رایانه نزدیک تر می کند. با به روزرسانی v3.7 اخیر ، این برنامه از یک UI تازه درخشان ، یک نوار کناری پر شده از کلید های میانبر مفید و امکان مشاهده بارگذاری تصویر کد HTML استفاده می شود. بارگیری از همه ویژگی ها اینجا.

وردپرس را برای iOS بارگیری کنید

BlogPress

BlogPress بیشتر یک پلتفرم مدیریت وبلاگ جهانی است که به شما امکان می دهد WordPress ، TypePad ، Tumblr و سیستم عامل های مختلف وبلاگ نویسی را مدیریت کنید. این سیستم در سیستم مدیریت نظرات ساخته شده است (برای WordPress و Blogger) ، از عملیات اساسی وبلاگ نویسی و آپلود عکس و فیلم پشتیبانی می کند. همچنین با فیس بوک و توییتر یکپارچه شده است تا تعامل کامل با وبلاگ نویسی-تقسیم رسانه های اجتماعی را برای شما به ارمغان آورد.

بارگیری BlogPress (4.99 دلار)

خواندن برنامه ها

خواندن

به روز کردن اخبار خبری خود می تواند یک کار دشوار باشد. شما همیشه وقت ندارید که بنشینید و بخوانید. هر زمان ممکن – سعی می کنیم در بعضی از زمان های خواندن آرام. در هنگام کار ، ضمن لذت بردن از وعده های ظهر خود ، یا در حالی که منتظر رسیدن تاریخ خود هستید ، در راه کار باشید (شاید اگر یک فصل را تمام کردید نشانه خوبی نیست). در زیر چند برنامه وجود دارد که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند:

برنامه حاوی iOS

بیلین

ByLine یک خواننده RSS محبوب برای iPhone یا iPad شما است. به شما متصل می شود خوراکی برای خواندن آفلاین آخرین وب سایتهای مشترک شما را حساب کنید و همگام سازی کنید.

دانلود ByLine

برنامه iOS Instapaper

instapaper

Instapaper یک مشتری خواندن منتخب آیفون / آی پد است که تحسین شده صفحات وب را برای خواندن آفلاین ذخیره می کند. این در وب سایت های معتبر من مانند Time ، Wired و NYTimes نمایش داده شده است.

بارگیری Instapaper (3.99 دلار)

برنامه جیبی iOS

جیب

پاکت پی سی برنامه دیگری است که وب سایت های شما را برای خواندن آفلاین ذخیره می کند. این هزینه رایگان است و با افزونه دلپذیر Google Chrome و یک دسته از آن همراه است سایر برنامه های جالب.

بارگیری جیب

برنامه iOS توییتر

توییتر

احتمالاً تعجب می کنید که چرا توییتر را اینجا خوانده ام ، که خوانده شده است. به این دلیل است که وقتی لیست توییتر خود را با افرادی / وبلاگ هایی که دنبال می کنید ایجاد کنید ، بیشتر خواندن شما از اینجا قابل انجام است! بسیار مفید و صرفه جویی در وقت است.

بارگیری توییتر

پایین کشیدن

قلم نوشتن

خلاقیت یکی از اشکال دقیق آنتروپی است. وقتی حداقل انتظار آن را داشته باشیم به ما ضربه می زند. زمان خاصی برای خلاقیت ندارید (مگر اینکه ، ممکن است وقتی مست هستید: P). این فقط اتفاق می افتد شاید در نیمه شب یا در حالی که هنگام پرواز به ابرهای باریک از پنجره خود نگاه می کنید – فقط به شما برخورد می کند ، شما را به طور موقت مصرف می کند و بعد شما را گول می زند. به همین دلیل به برنامه های زیر نیاز دارید:

برنامه Evernote iOS

Evernote

Evernote یکی از بهترین برنامه های کراس اوور که در آنجا وجود دارد ، از هر فروشگاه برنامه ای با بیش از 10 میلیون بار عبور می کند. این مجموعه از ویژگی های داخل برنامه دارد و یک ویرایش مشترک یک تکه کیک را ایجاد می کند.

دانلود Evernote

مقاله توسط 53 برنامه iOS

کاغذ 53

کاغذ شماره 53 یک روش جالب برای ایجاد یک صفحه ایده است که یادداشت ها یا لیست های خود را با عکس ها و طرح های تلفن خود ادغام کنید. فقط یادداشت های خود را ایجاد کرده و موضوع را به گونه ای ترتیب دهید که برای شما معنا پیدا کند.

دانلود مقاله 53

Writeroom iOS برنامه

WritRoom

همانطور که از نام این محصول پیداست ، WritRoom یک برنامه عالی است که به شما کمک می کند تا با ارائه یک محیط نویسی بدون حواس پرتی – متناسب با ویرایشگر کامل وردپرس ، روی نوشتن خود متمرکز شوید..

دانلود WritRoom (9،99 دلار)

برنامه iOS Photobucket

عکس

اخیراً مطلبی را در مورد بهترین منابع تصویر برای وردپرس نوشتم. من در مورد اهمیت داشتن تصاویر مرتبط در مقاله شما بحث کرده ام. یافتن تصاویر مناسب از آیفون شما می تواند کمی خسته کننده باشد. اینجاست که Photobucket برای iOS بسیار مفید است.

دانلود Photobucket

یادداشت های صوتی برنامه iOS

یادداشت های صوتی رایگان

یادداشت برداری صوتی یک روش عالی برای پیگیری ایده ها است. صادقانه بگویم ، تقریباً کسی از ضبط صدا استفاده نمی کند (به جز شاید وکلا ، پزشکان و افسران CSI). یادداشت های صوتی یک برنامه رایگان است که یادداشت های صوتی شما را ضبط می کند و از عادی سازی صدا و بهینه سازی صدا پشتیبانی می کند. می توانید ضبط های خود را هم در AAC و هم در WAV ذخیره کنید – AAC فضای کمتری را در مقایسه با WAV می گیرد زیرا دومی که صدا فشرده نشده است.

دانلود یادداشت های صوتی رایگان

برنامه iOS مجدداً استفاده کنید

recUp

یک برنامه ضبط صدا تصور کنید که ضبط صدا شما را با فرمت M4A ذخیره می کند و سپس آنها را در Dropbox بارگذاری می کند. DropVox را دریافت می کنید. به اندازه یادداشت های صوتی ویژگی های زیادی ندارد ، اما آپلود خودکار در Dropbox باعث می شود مورد علاقه من باشد!

بارگیری DropVox (1.99 دلار)

برنامه Dropbox iOS

Dropbox

به شخصه ، من فکر نمی کنم یک مقاله در لیست برنامه ها بدون Dropbox کامل باشد. مهم نیست این لیست چیست – من همیشه توانسته ام Dropbox را به یک روش یا روش دیگر درج کنم. Dropbox به عنوان محبوب ترین شرکت ذخیره سازی رایگان ابر ، یک برنامه ضروری در تلفن شماست. اطلاعات شما را به صورت سازمان یافته نگه می دارد ، و به شما امکان می دهد از هر کجا که می خواهید – با یک قفل امنیتی ساده اما بسیار کارآمد ، به آن دسترسی داشته باشید.

Dropbox را بارگیری کنید

پیگیری

چک لیست

لیست کارهای انجام شده ضروری است. بسیاری از تلفن های هوشمند جدید دارای یک مدیر لیست کار یکپارچه هستند اما هر دو برنامه زیر که باید در آیفون شما باشند.

Any.DO برنامه iOS

Any.DO

این برنامه با معرفی هوش مصنوعی پیش بینی شده که الزامات کار شما را درک می کند ، طوفان شد. وظیفه خود را در مورد “نوشتن پست وبلاگ بنویسید” اضافه کنید و این پیشنهاد می کند که چندین برنامه وبلاگ نویسی برای تلفن شما باشد. جدای از این Any.DO یک لیست فوق العاده از ویژگی ها دارد – مورد علاقه من برنامه ریز روز است. هر روز ساعت 8 صبح ، روز من را طبق وظایف معوق برنامه ریزی می کند.

Any.DO را بارگیری کنید

برنامه iOS Wunderlist

لیست Wunderlist

Wunderlist یک نرم افزار بزرگ مدیریت لیست کار است که دارای یک رابط وب پر از ویژگی ها ، همراه با برنامه iPhone و Android است. من طرفدار ویژگی های پیمایش براق و توانایی آن در اختصاص وظایف و یادداشت های فرعی به هر یک از وظایف خود و به اشتراک گذاری آنها با دوستان خود هستم.

Wunderlist را بارگیری کنید

مدیریت رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یکی از مهمترین عواملی است که نقش مهمی در موفقیت هر وب سایت دارد. این جنبه ای است که شما نمی توانید از آن غافل شوید. این یک توضیح طولانی است یا یک “تشکر از متوقف کردن” ، درگیر کردن کاربران شما تفاوت بزرگی ایجاد می کند. در اینجا چند برنامه وجود دارد که فکر می کنم مفید واقع شوید:

برنامه صفحات Facebook Manager iOS

مدیر صفحات فیس بوک

مدیر صفحات فیس بوک به شما امکان می دهد صفحه فیس بوک را از طریق حرکت کنترل و تعدیل کنید. از تعدیل نظرات ، گرفته تا ایجاد رویدادهای جدید و ارائه تجزیه و تحلیل دقیق ، اگر سایت شما به آب Facebook بستگی دارد ، این برنامه ضروری است..

بارگیری مدیر صفحات فیس بوک

برنامه iOS Hootsuite

HootSuite

HootSuite یک پلتفرم مدیریت رسانه های اجتماعی حرفه ای است که بیش از 130 شبکه مختلف رسانه های اجتماعی را پشتیبانی می کند و توسط بیش از 7،000،000 کاربر و برخی از مارک های برتر مانند Vigin ، WWF و Segate مورد استفاده قرار می گیرد..

دانلود HootSuite

برنامه استیکرهای جهانی وردپرس

پاداش: جهان وردپرس (برچسب ها)

این برنامه جایزه استیکر مجموعه ای با هیولا های Wapuu و Drake برای استفاده در پیام های شما. هدف دیگری غیر از پشتیبانی از انجمن وردپرس نیست.

بارگیری جهان وردپرس

نتیجه

برنامه ای با نام (غیر رسمی) Google Analytics برای iOS وجود دارد که من می خواستم در این لیست قرار دهم ، اما نمی توانم ، زیرا اخیراً چند بررسی منفی کاملاً درباره آن برنامه وجود دارد. ظاهراً این برنامه دیگر کار نمی کند (احتمالاً به دلیل تغییر در وب سایت Google Analytics) اما توسعه دهنده پاسخی برای پشتیبانی بلیط ها نداده است – در آن مرحله تصمیم گرفتم خط را ترسیم کنم.

من توصیه می کنم برنامه مدیریت فعلی وظیفه خود را تغییر ندهید ، زیرا اگر به همان اندازه من به آن اعتماد کنید ، ممکن است کمی سوپ فرار کنید. اگر به دنبال وبلاگ نویسی روزمره هستید ، استاندارد وردپرس برای iOS برنامه شگفتی هایی ایجاد می کند. علاوه بر این ، آن را امتحان کنید زیرا آن را مانند یک برنامه امیدوار کننده به نظر می رسد. اگر از سایر برنامه های وبلاگ نویسی استفاده می کنید / توصیه می کنید – ما دوست داریم آنها را بشنویم – فقط در نظرات به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map