15 دلیل استفاده از Jetpack برای وردپرس در سال 2020

آیا برای WordPress به JetPack نیاز دارم؟ 15 دلیل شما باید از Jetpack در سال 2018 استفاده کنید

چه اتفاقی می افتد که افراد پشت WordPress.com ، برای جمع کردن افزونه وردپرس با هم جمع می شوند؟ شما دریافت می کنید جت پک.


با بیش از 5 میلیون نصب فعال ، Jetpack طراحی شده است که بدون توجه به تخصص آنها ، افزونه ای همه جانبه برای افرادی است که از وردپرس استفاده می کنند. فکر می کنم آن را به عنوان یک افزونه همه در یک ، با ویژگی های مختلف از پیشرفت های عملکرد ، پروتکل های امنیتی ، شخصی سازی موضوع و موارد دیگر.

افرادی که به وردپرس تازه وارد هستند می توانند از آمار سایت Jetpack ، فرم تماس با ما و سایر ماژول های مفید – بدون نیاز به نصب افزونه جداگانه برای هر ویژگی استفاده کنند. از طرف دیگر ، کاربران انرژی می توانند از امکاناتی مانند پست های مرتبط ، بارگیری تنبل و CDN استفاده کنند – همه به صورت رایگان! اگرچه ارتقا به حق بیمه Jetpack ویژگیهای مفیدتری را نیز برای آنالیز Google ، تبلیغات ، پشتیبانی از اولویت و موارد دیگر ارائه می دهد..

این مقاله در ابتدا در سال 2013 با عنوان منتشر شد 10 دلیل استفاده از Jetpack برای وردپرس. پنج سال بعد ، ما این 15 راهنما را با 15 بهترین ویژگی ارائه شده توسط Jetpack به روز می کنیم – و چرا باید از آنها در سایت وردپرس خود استفاده کنید.

قبل از شروع ، دانستن برخی از مترادف های مورد استفاده برای ویژگی های Jetpack مفید خواهد بود. آنها از “ماژول ها” گرفته تا “تنظیمات” ، فقط “ویژگی ها” محدود می شوند. ما مترادف خود را در “ماژول” و “ویژگی” در کل باقی مانده این مقاله محدود خواهیم کرد.

بیایید با آن شروع کنیم!

Contents

1. شبکه تحویل محتوا رایگان (CDN) برای وردپرس با استفاده از فوتون

شبکه تحویل محتوای فوتون رایگان توسط jetpack

اولین ویژگی که به ذهن متبادر می شود شبکه تحویل محتوای رایگان است که توسط Jetpack تهیه شده است. بر خلاف ارائه دهندگان CDN ، Photon CDN Jetpack نیازی به ثبت نام ندارد ، پهنای باند CDN نامحدود به شما می دهد و کاملاً رایگان است – برای زندگی!

چه کسی باید از فوتون استفاده کند?

خلاصه ، همه این که آیا شما یک کاربر برق هستید ، یا یک کاربر تازه کار یا شخصی که تازه شروع به کار کرده است ، استفاده از CDN زمان بارگذاری سایت شما را به طرز چشمگیری سرعت می بخشد. این یک مزیت سه برابری به شما می دهد:

 1. Google به سایتهای سریعتر با نمرات SEO بهتر پاداش می دهد. شما برای کلمات کلیدی مورد نظر خود سریعتر رتبه بندی می کنید.
 2. منابع پهنای باند سرور خود را ذخیره می کنید. از آنجا که تصاویر از شبکه تحویل محتوای فوتون ارائه می شوند.
 3. یک وب سایت سریعتر به یک تجربه بازدید کننده دلپذیر منجر می شود. این به نوبه خود ، شانس تبدیل را افزایش می دهد – خواه ثبت نام از طریق ایمیل ، بارگیری کتاب الکترونیکی یا چیز ساده ای به عنوان یک اشتراک اجتماعی!

چگونه می توانم Jetpack Photon را فعال کنم?

jetpack-cdn- تنبل-بار-تصاویر

ماژول تصاویر بار فوتون CDN و Lazy از Jetpack

تنها کاری که شما باید انجام دهید فعال کردن ماژول فوتون از سایت خود را سرعت بخشید تنظیمات ، در زیر یافت می شود داشبورد وردپرس> Jetpack> تنظیمات> نوشتن برگه.

2. بارگیری تنبل تصاویر در وردپرس

بارگذاری تنبل تصویر تصاویر با استفاده از یک خوک

Lazy Loading از ویژگی هایی است که در هر پست بهینه سازی عملکرد وردپرس قابل ذکر است. می بینید ، ایده در مورد بارگیری تنبل ساده است. تصویر را فقط وقتی بازدید کننده مشاهده می کند بارگیری کنید.

این مزیت دو برابری دارد.

 1. یکی اینکه ، سایت از زمان کاهش اندازه صفحه سریعتر می شود. این به نوبه خود ، به ما SEO بهتر و مصرف پهنای باند از سایت سرور را می دهد.
 2. تمزیت دوم با صرفه جویی در پهنای باند خود ، مستقیماً از کاربر نهایی سود می برد.

چگونه بارگذاری تنبل می تواند پهنای باند تلفن همراه را ذخیره کند?

بیایید بگوییم سامانتا در حال مرور مقاله ای در مورد “بهترین تم های وردپرس” در تلفن خود است. وقتی سامانتا وب سایت را باز می کند ، صفحه بارگیری همه 25 تصویر را یکجا شروع می کند.

اما ، با بارگیری تنبل ، فقط تصاویر قابل مشاهده در منظره بارگیری می شود. تصاویر دیگر فقط وقتی پیمایش می شود که سامانتا به پایین پیمایش می کند تا آنها را مشاهده کند. بنابراین سامانتا ضمن لذت بردن از یک وب سایت فوق العاده خراب ، پهنای باند با ارزش تلفن همراه خود را ذخیره می کند.

چه کسی باید از بار تنبل استفاده کند?

باز هم ، همه!

چگونه بار تنبل Jetpack را فعال کنم?

این ماژول درست در زیر ماژول فوتون قرار دارد. برای فعال کردن آن ، صرفاً ضامن شوید!

3. در پست های جدید از طریق ایمیل در وردپرس مشترک شوید

مشترک شدن و دنبال کردن jetpack وبلاگ وردپرس

این مورد علاقه شخصی است. Jetpack در هنگام جذب بازدید کننده از سری ویژگی های زیبایی برخوردار است. ما آنها را یکی یکی با شروع با این یکی می پوشانیم.

ویژگی اشتراک ایمیل Jetpack به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا از طریق ایمیل در پست های وبلاگ شما مشترک شوند. به عنوان نمایش داده می شود وبلاگ را دنبال کنید دکمه. از افرادی که روی آن کلیک می کنند ، برای مشترک شدن یا “پیگیری” پیام های وبلاگ شما ، می توانند آدرس ایمیل خود را به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این ، می توانید از نظرات را دنبال کنید این ویژگی به شما امکان می دهد خوانندگان خود از طریق ایمیل در نظرات وبلاگ خود مشترک شوند.

هر وقت یک پست جدید منتشر می شود ، یا نظر جدیدی ارسال می شود ، پیروان شما از طریق پست / نظر شما یک ایمیل دریافت می کنند.

مزایای اشتراک Jetpack چیست؟?

خوب ، برای مبتدیان ، دیگر نیازی به استفاده از ارائه دهنده خدمات ایمیل (ESP) مانند MailChimp ندارید. حتی وقتی لیست ایمیل شما رشد می کند ، دیگر نیازی به پرداخت ایمیل ندارید. به یاد داشته باشید که ESP ها با یک برنامه همیشه رایگان ، محدودیت در تعداد مشترکین ، یا تعداد ایمیل های ارسال شده در هر ماه را – همانطور که باید انجام دهند! (آنها باید غذا بخورند ، مگر نه؟)

با این حال ، از طرف تلنگر ، شما قادر نخواهید بود تا با استفاده از این ماژول Jetpack ایمیلهای شخصی (یعنی بدون انتشار پستی) برای مشترکان خود ارسال کنید. این زمانی است که باید برای ESP ثبت نام کنید.

چه کسی باید از اشتراک استفاده کند?

بستگی دارد ، واقعاً افرادی که به سادگی می خواهند روی نوشتن خود تمرکز کنند و نه بر روی فهرست کردن لیست ایمیل خود ، می توانند این ماژول را انتخاب کنند. با این حال ، اگر از روز اول در مورد لیست ایمیل های خود جدی هستید (اگر عالی باشد!) ، پس از آن استفاده از ESP رایگان مانند MailChimp را شروع می کنید.

چگونه می توانم اشتراک های وبلاگ Jetpack را فعال کنم?

در Jetpack در ماژول وبلاگ و نظرات مشترک شوید

در Jetpack در ماژول وبلاگ و نظرات مشترک شوید

به زیر ماژول اشتراک بروید داشبورد وردپرس> Jetpack> تنظیمات> بحث برگه.

4. مانیتورینگ Uptime و Downtime سایت وردپرس

نظارت بر زمان و زمان سایت وردپرس و نظارت بر خرابی توسط jetpack

ویژگی مانیتورینگ از Jetpack به طور دوره ای سایت شما را رصد می کند و هر زمان که خرابی باشد ، از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد.

نه تنها این ، نظارت را ادامه می دهد و برای شما ایمیل می فرستد و به شما یادآوری می کند که سایت شما هنوز خراب است. سرانجام ، هنگامی که سایت شما آنلاین می شود – Jetpack ایمیل دیگری را تأیید می کند – به شما اطلاع می دهد که سایت شما دوباره آنلاین است!

من این ویژگی را کاملاً دوست دارم – به خصوص از آنجا که به من کمک کرد تا استدلالی کسب کنم و بازپرداخت کامل را از ارائه دهنده میزبان وردپرس دریافت کنم. تمام کاری که من باید انجام دهم این بود که تصویر صفحه صندوق ورودی من را به اشتراک بگذارم ، و آنها برای پردازش بازپرداخت من مجبور شدند!

چه کسی باید از نظارت استفاده کند?

هر کس! البته ، مگر در مواردی که از یک ابزار نظارت بر به موقع وب سایت استفاده می کنید و نمی خواهید افزونه دیگری نصب کنید.

چگونه می توانم مانیتورینگ Jetpack را فعال کنم?

jetpack-downtime-Monitoring

ماژول نظارت بر خرابی از Jetpack

به سادگی گزینه نظارت Downtime را در زیر ضامن کنید داشبورد وردپرس> Jetpack> تنظیمات> امنیت برگه.

5- پست های مرتبط برای وردپرس

پست های مرتبط در jetpack

ویژگی «پستهای مرتبط» به طور خودکار محتوای مرتبط را بعد از هر ارسال در سایت وردپرس شما پیشنهاد می کند. این یک راه عالی برای نگه داشتن بازدید کنندگان شما ، بهبود زمان در محل و کاهش میزان گزاف گویی (تا حدی) است.

اما صبر کنید ، مشکلی وجود دارد:

با این حال ، محاسبه این پست های مرتبط یک کار با منابع است. وقتی چندین دسته و برچسب ها وجود داشته باشد ، و چندین پست در زیر هر یک از آنها ، مشکل چند برابر می شود. محاسبه پست های مرتبط به طور فزاینده ای CPU فشرده می شود. همه این موارد را در یک محیط میزبانی مشترک قرار دهید و به خودتان نامه الکترونیکی “نقض منبع” یا بدتر از این – تعلیق حساب خود را بدست آورده اید.

بنابراین چه اشکالی دارد؟ Jetpack البته!

Jetpack همه این پیچیده ، محاسبات با CPU را به ابر بارگذاری می کند و نتایج نهایی – یعنی پست های مرتبط – را به سایت وردپرس ما بازمی گرداند. همه اینها به صورت رایگان! می توانید با استفاده از WordPress Customizer ظاهر پست های مرتبط (با یا بدون تصویر ، گزیده و غیره) را سفارشی کنید.

چه کسی باید از پست های مرتبط استفاده کند?

وبلاگ هایی با طبقه بندی منظم ، به همراه پست و صفحه کافی در زیر هر برچسب و دسته بندی. وقتی فقط تعداد معدودی پست در سایت خود دارید نباید از پست های مرتبط استفاده کنید. در چنین حالتی ، من پیوند دستی را با محتوای شما توصیه می کنم.

چگونه می توانم پست های مرتبط با Jetpack را فعال کنم?

ساده! فقط گزینه گزینه های مرتبط را در زیر تغییر دهید داشبورد وردپرس> Jetpack> تنظیمات> Traffic برگه.

6. پیمایش نامحدود در وردپرس

نامحدود ارسال پیمایش وردپرس jetpack

Infinite Scroll یک ویژگی است که بطور خودکار بدون تازه کردن صفحه ، بارهای جدید را بارگیری می کند ، زیرا بازدید کننده به پایین پست فعلی می رود. شبیه به پست های مرتبط, این ویژگی برای افزایش جذابیت بازدید کنندگان و زمان در سایت طراحی شده است.

علاوه بر این ، Jetpack به شما امکان پیکربندی نحوه بارگذاری پست های بعدی را می دهد. به عنوان مثال ، می توانید آنها را پیکربندی کنید تا بارگیری خودکار شوند – مطابق با موضوع / رفتار کاربر. شما همچنین می توانید بازدید کنندگان را با دکمه “خواندن / بارگذاری بیشتر” ، که با کلیک کردن بارهای مجموعه بعدی پست ها را ارائه می دهد ، معرفی کنید.

چه کسی باید از پیمایش نامحدود استفاده کند?

هر کس با چند پست منتشر شده در سایت وردپرس خود می تواند از این ویژگی استفاده کند. این بسیار برای وبلاگ های خبری و رسانه توصیه می شود.

چگونه می توانم پیمایش نامحدود Jetpack را فعال کنم?

ماژول پیمایش نامحدود از Jetpack

ماژول پیمایش نامحدود از Jetpack

می توانید این گزینه را از فرم فعال کنید پیشرفت های تم تنظیم موجود در زیر داشبورد وردپرس> Jetpack> تنظیمات> نوشتن برگه.

7. یک فرم تماس در WordPress بسازید

تصویر فرم تماس با jetpack

این ماژول Jetpack به شما امکان می دهد فرم های تماس با فیلدهای سفارشی را مستقیماً از ویرایشگر پیش فرض وردپرس بسازید. با یک کلیک می توانید فرم های مخاطب را مستقیماً از ویرایشگر وردپرس درج کنید و سفارشی سازی کنید.

چه کسی باید از فرم تماس استفاده کند?

بیشتر وب سایت ها باید فرم تماس با آنها را به راحتی در اختیار شما قرار دهند ، مخصوصاً اگر با مشتری سرو کار دارید. بنابراین هر کسی که قبلاً از افزونه فرم تماس با ما در سایت وردپرس خود استفاده نمی کند.

چگونه می توانم فرم های تماس با Jetpack را فعال کنم?

فرم تماس با Jetpack که مستقیماً از ویرایشگر وردپرس درج شده است

خبر خوب – این ماژول به طور پیش فرض در Jetpack فعال شده است.

8. انتشار پست ها از طریق ایمیل در وردپرس

انتشار پست های وردپرس از طریق ایمیل در jetpack

تصور کنید که در مکانی دور افتاده و خود هستید دارند برای چاپ مقاله در سایت وردپرس خود. سایت های غنی از رسانه مانند ویرایشگر WordPress به دلیل کند بودن اتصال اینترنت بارگیری نمی شوند. هیچ کافه WiFi در این نزدیکی وجود ندارد. تنها چیزی که به نظر می رسد کار کند ، ایمیل است. شما به سختی سرعت اینترنت کافی برای ارسال ایمیل دارید.

اینجاست که Jetpack ارسال از طریق ایمیل این ویژگی مفید است. این یک آدرس ایمیل اختصاصی به شما می دهد تا بتوانید در وبلاگ وردپرس خود منتشر کنید. پس از فعال سازی ، می توانید پست خود را به این آدرس ایمیل ارسال کنید ، و در وبلاگ خود منتشر می شود.

چگونه کار می کند؟ ساده. عنوان موضوع پست الکترونیکی شما عنوان پست و متن ایمیل محتوای پست وبلاگ خواهد بود. همچنین می توانید با استفاده از این اطلاعات اطلاعات اضافی مانند دسته ها ، برچسب ها و موارد دیگر ارسال کنید کد های از پیش تعریف شده.

چه کسی باید از پست Jetpack از طریق ایمیل استفاده کند?

انتشار پست ها در وردپرس از طریق ایمیل با استفاده از Jetpack!

هرکسی که بدون سرمایه گذاری زیاد در قالب بندی یا کار کردن مناطق ما با قابلیت اتصال به اینترنت محدود ، نیاز به پوشش سریع داشته باشد.

 • وبلاگ نویسان سفر به دنبال به اشتراک گذاشتن تجربیات خود از مناطق دور افتاده با اتصال محدود به اینترنت هستند.
 • گزارش هایی که به دنبال به اشتراک گذاشتن پوشش سریع و بدون مراجعه به برنامه WordPress در هر زمان هستند ، به اشتراک گذاشته می شود.

گاهی اوقات ، انتشار پست از طریق ایمیل ساده تر است.

9. خودکار اشتراک گذاری اجتماعی در WordPress با استفاده از ماژول تبلیغاتی

اتوماسیون رسانه های اجتماعی توسط jetpack

ماژول Publicize از Jetpack این امکان را به شما می دهد که به طور خودکار محتوای تازه منتشر شده خود را در سایت های رسانه های اجتماعی خود ارسال کنید. این مشکل شما را از مشکل ارسال مطالب دستی در هر شبکه رسانه اجتماعی صرفه جویی می کند.

چه کسی باید از Publicize استفاده کند?

خوب ، هرکسی که محتوای خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ می کند ، از امتحان کردن این ماژول استقبال می کند. با این وجود ، انتخاب شبکه رسانه های اجتماعی صحیح بسته به نوع وب سایت شما مهم است ، و سپس محتوای خاصی را برای هر شبکه ایجاد کنید.

چگونه می توانم اشتراک اجتماعی Jetpack را فعال کنم?

تنظیمات اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی Jetpack

لازم است از تنظیمات عمومی کردن واقع در زیر ، یک بار ارتباط با شبکه های رسانه های اجتماعی خود برقرار کنید داشبورد وردپرس> Jetpack> تنظیمات> اشتراک گذاری برگه.

10. احراز هویت امن و ورود WordPress.com

امنیت jetpack

ماژول تأیید اعتبار مطمئن Jetpack به شما (یا کاربران خود) این امکان را می دهد تا با استفاده از حساب WordPress.com به سایت وردپرس خود وارد شوید.

همچنین می توانید ماژول را پیکربندی کنید تا فقط به کاربران اجازه دهید وارد شوند اگر آدرس ایمیل حساب کاربری WordPress.com با شناسه ایمیل استفاده شده برای ایجاد حساب کاربری در WordPress.site شما مطابقت داشته باشند. علاوه بر این ، شما می توانید از کاربران سایت خود بخواهید تا با استفاده از تأیید اعتبار دو عاملی با WordPress.com ، وارد سیستم شوند.

چه کسی باید از تأیید اعتبار ورود به سیستم استفاده کند?

با استفاده از WordPress.com وارد شوید

با استفاده از WordPress.com وارد شوید

اگر تنها شخصی هستید که وبلاگ وردپرس خود را اجرا می کنید ، می توانید از فعال کردن این ماژول صرف نظر کنید. با این حال ، اگر در سایت وردپرس خود چندین همکار دارید ، این می تواند یک ویژگی مفید باشد!

11. رسانه های داخلی در وردپرس

محتوای جاسازی شده در وردپرس توسط jetpack

این یکی از آن ویژگی هایی است که به طور پیش فرض در Jetpack فعال شده است. در اصل به شما کمک می کند تا محتوای غنی از رسانه مانند فیلم های YouTube و فایل های صوتی SoundCloud را به شکل بومی خود بچسبانید – بدون نوشتن یک خط کد / کد کوتاه.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که پیوند را در پست خود در ویرایشگر وردپرس کپی کنید ، و Jetpack از بقیه مراقبت خواهد کرد.

Jetpack برای پشتیبانی از چندین وب سایت با محتوای غنی از رسانه ها از جمله اینستاگرام ، نمایش اسلاید ، توییتر ، Google Docs ، TED ، DailyMotion ، CodePen ، Medium ، Pinterest و موارد دیگر پشتیبانی کرده است. برای لیست دقیق و به روز ، آنها را بررسی کنید اسناد رسمی در مورد جاسازی شده محتوا.

چه کسی باید از محتوای رسانه ای غنی استفاده کند?

هر کس! ��

12. تأیید صحت سایت و نقشه های سایت در وردپرس

تأیید صحت سایت توسط jetpack

من مستقیم با شما خواهم بود – Jetpack بهترین افزونه SEO در آنجا نیست. برای مبتدیان ، خود ماژول سئو یک ویژگی پرداخت شده در Jetpack است. وردپرس سئو توسط Yoast افزونه ای به مراتب بهتر و رایگان با تعداد زیادی ویژگی و آموزش ها, مورد اعتماد بیش از پنج میلیون وب سایت وردپرس.

گفته می شود ، برای کاربرانی که حاضر نیستند با یک افزونه اختصاصی SEO اختصاص دهند ، می توانند از ماژول های تأیید سایت Jetpack استفاده کنند و سایت خود را با موتورهای جستجوگر متعدد از جمله Google ، Bing ، Pinterest و Yandex تأیید کنند..

تنظیمات نقشه سایت و تأیید سایت از Jetpack

علاوه بر این ، Jetpack همچنین یک نقشه سایت ایجاد می کند که باعث می شود موتورهای جستجو خزنده سایت شما باشند.

چه کسی باید از نقشه های سایت Jetpack استفاده کند?

افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در یک افزونه اختصاصی SEO WordPress SEO نیستند ، باید از نقشه سایت Jetpack استفاده کنند. با این حال ، ما به شدت توصیه می کنیم از یک افزونه جداگانه استفاده کنید. فقط با چند ساعت در هر هفته می توانید اصول اولیه Yoast SEO را میخ بزنید. به این ترتیب ، SEO از صفحه را درست از روز اول پیاده سازی خواهید کرد. این یک رونق بزرگ برای رتبه بندی جستجوی بلند مدت شما است!

13. ابزارک ها ، ابزارک ها و ابزارک های WordPress بیشتر

بسته ویجت اضافی در jetpack

ابزارک ها یکی از محبوب ترین ویژگی هایی هستند که افزونه Jetpack ارائه می دهد. این مجموعه ای از ابزارک های منحصر به فرد مفید را ارائه می دهد که می توانند از چندین روش استفاده شوند. این موارد شامل فید رسانه های اجتماعی ، اعلانات کوکی GDPR و موارد دیگر است. سر به طرف خودت بکش داشبورد وردپرس> ظاهر> ابزارک برای دسترسی به این ابزارک های اضافی.

یکی دیگر از ویژگی های جالب ویجت ارائه شده توسط Jetpack ، ویجت های مشروط است. در اصل شما را قادر می سازد تا قابلیت مشاهده ویجت ها را بر اساس صفحه ، پست ، برچسب یا دسته تنظیم کنید.

شما می توانید یک شرط را تعریف کنید و فقط در صورت صحت شرایط ، ویجت نمایش داده می شود.

ابزارک های سفارشی Jetpack

به عنوان مثال ، می توانید یک ویجت اشتراک خبرنامه را تنظیم کنید تا فقط در پستهای زیر بخش مالی قابل مشاهده باشد. به این ترتیب می توانید لیست های پستی فوق العاده هدفمند بسازید.

چه کسی باید از ابزارک های Jetpack استفاده کند?

این بیشتر به کاربر بستگی دارد. اگر مضمون وردپرس شما با ابزارک های سفارشی – مانند اشتراک های اجتماعی یا اشتراک خبرنامه – شما باید از آنها به جای Jetpack استفاده کنید ، زیرا آنها برای طراحی خوب با موضوع خود طراحی و کدگذاری شده اند..

با این حال ، همیشه می توانید از ابزارک های مشروط Jetpack برای ایجاد محتوای جذاب در سایت وب سایت خود استفاده کنید.

14. سایتهای چندگانه از یک داشبورد تنها در WordPress.com

مدیریت jetpack سایت وردپرس متعدد

به یاد داشته باشید که چگونه ما از استفاده از WordPress.com برای به دست آوردن مزایای کامل Jetpack صحبت کردیم؟ خوب ، شما می خواهید این ویژگی را دوست داشته باشید.

پس از اتصال سایتهای خود با Jetpack ، می توانید همه آنها را از داشبورد WordPress.com خود مدیریت کنید. این موارد شامل مواردی مانند مشاهده آمار سایت ، انتشار پست ، پاسخ به نظرات ، به روزرسانی افزونه ها و موارد دیگر می باشد.

چه کسی باید از این استفاده کند?

افرادی که تعداد کمی از سایت های WordPress را مدیریت می کنند می توانند ارزش این ویژگی را به دست آورند. به عنوان مثال ، می توانید وبلاگ (های) و سایت شخصی خود را در زیر یک سقف – در WordPress.com مدیریت کنید.

اما ، اگر چندین سایت وردپرس را برای مشتری ها مدیریت می کنید ، استفاده از این ویژگی را توصیه نمی کنم. ابزاری مانند ManageWP و InfiniteWP برای مدیریت چندین سایت وردپرس در مقیاس ساخته شده اند ، با امکانات بیشتر و پشتیبانی برتر.

15. (Premium) پشتیبان گیری وردپرس و بازیابی توسط Jetpack

پشتیبان گیری از ابر وردپرس و بازیابی با jetpack

تهیه نسخه پشتیبان و وردپرس وردپرس یک موضوع جدی است. با گذشت سالها ، بسیاری از افزونه ها و خدمات پشتیبان وردپرس را مشاهده کردیم که در پشتیبان های ساعتی ، پشتیبان گیری های افزایشی و موارد دیگر تخصص دارند.

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی از Jetpack یک ماژول حق بیمه است که از 39 دلار در سال شروع می شود. از پشتیبان گیری خودکار استفاده می کند و از ترمیم یک کلیک پشتیبانی می کند. جالب اینجاست چگونه نسخه پشتیبان تهیه شده است.

Jetpack در واقع هر زمان که اتفاق می افتد از پشتیبان گیری استفاده می کند. یک رویداد می تواند شامل ایجاد صفحه / ایجاد و تغییر / ایجاد پیام ، ارسال نظر / تغییر اظهارنظر ، نصب افزونه ها و تم ها ، تغییرات یا به روز رسانی ها و اضافات یا تغییر در حساب های کاربر باشد.

Jetpack همچنین حفظ می کند گزارش فعالیت از تمام وقایع ، به ترتیب زمانی ذکر شده است. هر ورودی در این گزارش فعالیت به عنوان یک مورد استفاده می شود نقطه بازیابی. کافی است روی یک رویداد کلیک کرده و بین بارگیری نسخه پشتیبان و یا بازیابی سایت خود در آن نقطه انتخاب کنید.

چه کسی باید از پشتیبان های JetPack استفاده شده توسط VaultPress استفاده کند?

تهیه نسخه پشتیبان از مؤلفه های اساسی برای حفظ سایت وردپرس است. اگر ترجیح می دهید امنیت و آرامش خاطر را بیشتر از صرفه جویی در چند دلار در هر ماه ، توصیه کنید که افزونه پشتیبان تهیه شده را بپردازید. (واقعیت سرگرم کننده – هزینه یک افزونه پشتیبان معمولاً هزینه یک فنجان قهوه است). با این حال ، با کمی سر و صدا کردن ، باید بتوانید به صورت رایگان همین ویژگی ها را بدست آورید.

چگونه می توانم این را بدست آورم?

این یک ویژگی پولی است که از 39 دلار در سال شروع می شود. شما باید یک برنامه Jetpack را خریداری کنید ، افزونه را با اعتبار سرور میزبان خود پیکربندی کنید و استراحت کنید. Jetpack بطور خودکار شروع به تهیه نسخه پشتیبان می کند.

آیا گزینه جایگزین بهتر وجود دارد?

اگر مایلید کمی هزینه اضافی برای میزبانی وردپرس خود اختصاص دهید ، یک ارائه دهنده هاست مدیریت شده مانند WPEngine را در نظر بگیرید. نه تنها سرعت های چشمگیر ، قابل اطمینان تر و همچنین پشتیبانی سریع مشتری را بدست می آورید – شما همچنین یک محیط صحنه بندی اختصاصی و یک نسخه پشتیبان تهیه می کنید و بازیابی می کنید. برنامه ها با 35 دلار در ماه و حداکثر 25،000 بازدید در هر ماه شروع می شوند و در صورت انتخاب برنامه سالانه ، 2 ماه رایگان ارائه می شود. ذکر یک محاکمه بدون خطر 60 روزه نیست!

قیمت گذاری Jetpack

گزینه های قیمت گذاری Jetpack از ژوئیه سال 2018

گزینه های قیمت گذاری Jetpack از ژوئیه سال 2018

در حالی که بسیاری از ویژگی های Jetpack بصورت رایگان ارائه می شود ، برخی ماژول های پریمیوم خاص مانند پشتیبان گیری و بازیابی ، الاستیک جستجو ، محافظت از بدافزار پیشرفته وجود دارد که فقط تحت برنامه پرداخت می شوند.

قیمت ها برای برنامه شخصی از 39 دلار در سال شروع می شود و همراه با پشتیبان گیری و بازیابی (با یک بایگانی 30 روزه تهیه نسخه پشتیبان) همراه با اولویت پشتیبانی.

Jetpack Premium را دریافت کنید

دریافت یک طرح Jetpack با ارزش است?

اگر شما یک وبلاگ نویس گاه به گاه با یک وبلاگ رو به رشد هستید ، تصمیم گیری برای برنامه شخصی Jetpack می تواند ارزش پول داشته باشد. نیازی به نگرانی در مورد تهیه پشتیبان و بازیابی نخواهید بود ، و اگر موارد اشتباه پیش بروند ، می توانید همیشه با تیم موفقیت مشتری اولویت باشید.

اما اگر به طور تمام وقت مشغول وبلاگ نویسی هستید ، طرح حرفه ای Jetpack توصیه می شود. با این برنامه از حفاظت از بدافزار پیشرفته و امکان پذیرش پرداخت از طریق پی پال برخوردار می شوید.

یادداشتی درباره Jetpack و WordPress.com

لازم به ذکر است که Jetpack افزونه ای است که در رابطه با WordPress.com کار می کند حتی اگر بتوانید آن را با سایت های WordPress.org نصب و استفاده کنید. این بدان معنی است که برای به دست آوردن مزایای کامل Jetpack باید یک حساب WordPress.com ایجاد کنید (اما نگران نباشید – لازم نیست وب سایت خود را در WordPress.com میزبان کنید). گزینه های پیشرفته سفارشی سازی برای یک زن و شوهر از ماژول های Jetpack فقط با استفاده از WordPress.com قابل پیکربندی هستند.

برای افرادی که تازه با WordPress شروع به کار کرده اند ، ارزشمند است که تفاوت های WordPress.com و WordPress.org را بدانید. برای مبتدیان ، WordPress.com یک جایگزین تجاری برای WordPress.org است – پلتفرم منبع باز CMS. ما در مقاله فوق ، تفاوتهای مهم دیگر بین دو راه حل را پوشش داده ایم.

بسته بندی کردن

jetpack در آینده

من در ابتدا این مقاله را در سال 2013 نوشتم و خوشحالم که ویژگیهای جدید و پیشرفتهای موجود در افزونه Jetpack را مشاهده کردم. در حالی که آنها یک برنامه پرداخت را معرفی کرده اند ، من کاملاً دوست دارم که آنها بهترین ویژگی ها مانند نظارت بر فوتون و خرابی را رایگان نگه داشته باشند. همچنین ، آنها هیچ کدام از ماژول های قبلی را از بین نبردند ریاضی زیبا, نگارش و دستور زبان, و WP.me ​​میانبر.

مثل همیشه – ماژول های Jetpack مورد علاقه شما چیست؟ آیا از (یا قصد استفاده از Jetpack) دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

عاشق افزونه های وردپرس هستید؟ لیست ما از بیشترین افزونه های وردپرس را بررسی کنید تا ببینید چیز جدیدی پیدا کرده اید یا خیر!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map