15 راه برای جذب بازدید کنندگان و تبدیل آنها به خوانندگان

شما احتمالاً این مقاله را با علاقه کمتری که معمولاً می خوانید ، فقط برای دیدن اینکه آیا واقعاً مفید برای گفتن درباره چگونگی جذب بازدید کنندگان هستم ، دارید.


من تمام تلاشم را می کنم که شما را ناامید نکنم. شروع کنیم.

احتمالاً تعجب می کنید که چرا چنین مقاله غیرمعمول را انتخاب کرده ام. با تمام انصاف ، عنوان مقاله (که برچسب H1 است) یکی از مهمترین ویژگی های SEO است. حق با شماست! اما من یک دلیل دارم.

می بینید ، اولین درسی که من می خواهم به اشتراک بگذارم این است:

هدف خوانندگان ، بازدید کنندگان نیست.

پس از همه ، شما به مرد ماهی می دهید ، او یک روز می خورد. به او بیاموزید که ماهی بگیرد و یک عمر بخورد.

می توان منطق مشابهی را برای بحث در مورد خوانندگان در مورد بازدید کنندگان اعمال کرد. خوانندگان شما در مقایسه با بازدید کنندگان شما با ارزش تر هستند. خوانندگان شما افرادی هستند که در واقع به آنچه شما می گویند علاقه مند هستند. آنها به احتمال زیاد در خبرنامه شما مشترک می شوند ، در نظرسنجی ها و نظرسنجی ها شرکت می کنند و به طور منظم از وبلاگ شما بازدید می کنند در مقایسه با بازدید کنندگان فقط.

داشتن تعداد کمی بازدید کننده که اکثر آنها خواننده هستند ، باید به عنوان موفقیت در کتاب شما تلقی شوند. این مقاله با هدف نشان دادن چگونگی جذب بازدید کنندگان و تبدیل آنها به خوانندگان به شما نشان داده شده است.

عنوان

نوشتن یک وبلاگ -پستعنوان موضوع در زیر برچسب H1 محصور شده و یکی از عوامل اساسی در SEO است. عنوان شما باید کلمات کلیدی دقیقی را که هدف شما برای هدف قرار دادن پست شما است ، داشته باشد. در مقاله خود ، من هدف این ترکیب را قرار داده ام – visitors بازدید کنندگان خود را به خوانندگان یا چیزهای مشابه تبدیل کنید.

به عنوان یک قاعده انگشت ، هنگام نوشتن مقاله باید عنوان آخر باشد. دلیل این است که فقط وقتی مقاله خود را تمام کردید ، می توانید عنوانی مناسب را به آن اختصاص دهید. یک مکتب فکری وجود دارد که استدلال می کند عنوان موضوع شما باید اولین چیزی باشد که باید حل کنید. تا زمانی که کار تمام شود ، کاملاً به شما بستگی دارد!

باز کردن مقاله شما

معرفی مقاله شما باید کوتاه ، جذاب باشد و توجه خواننده را به خود جلب کند. این یکی از سخت ترین مشاغل خارج از کشور است زیرا همه دارای الگوهای متفاوت و متفاوت هستند. نگران نباشید – تمرین عالی می شود.

جلب توجه خواننده 50٪ از کارهای انجام شده است

به عنوان مثال ، این مقاله که من می نویسم بیشتر مورد نظر است. به همین دلیل ترجیح می دهم با یک خط غیرمعمول شروع کنم – چیزی که مردم انتظار ندارند.

اینجا نکاتی وجود دارد:

 • مقدمه شما باید متناسب با حال و هوای مقاله شما باشد. اگر در مورد یک اتفاق جدی مانند بحث و جدل بین Evanto و WordPress درباره مجوزهای منبع آزاد می نویسید ، باید با لحنی رسمی شروع کنید.
 • افتتاحیه های افتضاح یکی دیگر از روشهای جالب توجه خواننده است. برخی ترجیح می دهند با لحنی کنشگرانه نتیجه بگیرند در حالیکه برخی ترجیح می دهند هر دو را انتخاب کنند.
 • نگه داشتن کوتاه و شیرین است.

ساختار محتوای شما

احتمالاً مطالب زیادی در مورد چگونگی بهبود محتوای خود خوانده اید اما در اینجا موارد بی موقعی وجود دارد که به نظرم بسیار مفید است:

دستور زبان مانند اکسیژن است

 • دستان زن با استفاده از رایانه لپ تاپدستور زبان بسیار مهم است. تنش نادرست مانند نوشیدن چای با نمک است. نه حتی اگر چای عالی باشد ، طعم آن از بین می رود.
 • اثبات چاپ به همان اندازه مهم است. مهم نیست که چقدر اشتباه در 0 مورد اشتباه دارید ، بهتر است قبل از انتشار مطالب خود (با ذهن تازه) بروید.
 • مطالب خود را در پاراگرافها طبقه بندی کرده و در صورت امکان ، عناوین مربوطه را به آنها اختصاص دهید.
 • منابع را درج کنید اگر ادعای جسورانه ای دارید ، حتماً استدلال خود را با پیوندهایی از وب سایتهای مرجع پشتیبان کنید.
 • و در آخر ، برای انسانها بنویسید. موتورهای جستجوگر نیستند موارد دوم قبل از فهرست کردن وب سایت شما در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) از ارائه نتایج ساده تا وزن هزاران عامل فاصله زیادی داشته اند. به یاد داشته باشید ، محتوای خوب پایه و اساس هر وب سایت خوبی است.

حالت مبل

حالت نیمکت به حالت خواندن بدون حواس پرتی اشاره دارد. این به معنای بدون تبلیغات ، بدون آگهی – هیچ چیز نیست. فقط متن واضح برای یک تجربه خواندن عالی – شبیه به جیب. گذشته از اینکه بسیار مفید است ، این نشان می دهد که شما به جای نمایش تبلیغات به خواننده خود ، علاقه مند به برقراری پیام هستید. ما یک مقاله کوتاه خواهیم داشت که نحوه فعال کردن حالت مبل را در وب سایت شما نشان می دهد. Slobodan Manic در واقع یک پست را درمورد چگونگی اضافه کردن خواندن رایگان حواس پرتی به سایت وردپرس خود با استفاده از کد در اختیار شما قرار می دهد.

نتیجه گیری از مقاله شما

نتیجه گیری باید به خوبی مقدمه شما باشد. من معمولاً با آرزوی خوشبختی به خوانندگانم خاتمه می دهم.

عاقلانه تر است که به یک یادداشت کنجکاوی خاتمه دهیم

همیشه بهتر است که نظرشان را جویا شوید. این باعث می شود تا فضای کامنت و تبادل نظر فراهم شود.

جعبه نویسنده

مورد بعدی که خوانندگان شما می بینند جعبه “درباره نویسنده” است. از این کادر برای ایجاد یک ارتباط ناخودآگاه با خواننده استفاده می شود. ممکن است سیمی به نظر برسد ، اما واقعیت دارد. به زبان ساده ، شما یک نماد ، یک بیوگرافی کوتاه ، نمایه توییتر ، صفحه Google+ و غیره را در جعبه نویسنده قرار داده اید. بعد از هر پست نمایش داده می شود.

اینجا نکاتی وجود دارد:

 • به زندگی نامه خود ترکیبی از لحن غیر رسمی و رسمی بدهید تا تعادل مناسب حاصل شود. من شخصاً معرفی های غیر رسمی را انتخاب کردم.
 • اشیاء بی جان را برای نماد خود امتحان کنید و از آن خودداری کنید گرفتن نماد خوب کار سختی است ، اما ارزش آن را دارد زیرا باعث می شود تا احساس خوبی در ذهن خوانندگان شما ایجاد کند.

همیشه پیوند به مقالات قبلی شما ایده خوبی است

به شخصه ، اگر مقاله خوبی بخوانم ، این نکته را مطرح می کنم که از نویسنده در توییتر به عنوان نشانه قدردانی خود پیروی کنم. و نه ، من به شما تذکر نمی دهم که همان کار را انجام دهید! ��

گراوار-آبی-آلفاجوکهای جدا از هم ، امروزه دیده می شود که اکثر مضامین حق بیمه (و برخی رایگان) مضامین جعبه نویسنده را دارند. اگر در مورد اینکه کجا می توانید یک آواتار اضافه کنید ، اشتباه گرفته اید ، گیج شده است. فقط به بالای سر گراواتار و عکسی را به آدرس ایمیلی که قبلاً برای ثبت نام در سایت وردپرس خود استفاده کرده اید اختصاص دهید. عکس شما بطور خودکار سرو می شود.

پست های مرتبط

با تشکر از پست های مرتبط که در انتهای یک مقاله وجود دارد ، نمی توانم شماره های متعددی را که از یک موضوع به موضوع دیگر منتقل کرده ام ، اضافه کنم. این یک روش عالی برای افزایش نرخ کلیک در سایت شما است. YARPP یک افزونه عالی عالی است که به شما امکان می دهد فقط همین کار را انجام دهید!

نظرات

این یک ایده بسیار بد است که بازدید کنندگان خود را برای ارائه نظر برای پر کردن captcha به کار گیرند. چرا؟ زیرا این اصرار واقعی من برای اظهار نظر را از بین می برد. شما باید مانند طاعون دوری کنید. افزونه های بسیار جذاب زیادی مانند بحث, IntenseDebate و Livefyre دارای محافظت در برابر هرزنامه ، ادغام OpenID ، پاسخ ها و اعلان ها در زمان واقعی است. اگر از جعبه نظرات پیش فرض WordPress استفاده می کنید ، باید آن را فعال کنید جت پک نظرات ایجاد شده تا بازدید کنندگان بتوانند از طریق حساب Facebook ، Twitter یا WordPress خود نظر دهند.

ارسال ایمیل به مفسر با یادداشت تشکر از شما همیشه ایده خوبی است. بعدا از من تشکر کن افزونه ای است که به شما امکان می دهد فقط همین کار را انجام دهید. و CommentLuv افزونه ای است که به مفسران شما رتبه می دهد. این امر به ایجاد پایگاه خواننده قوی کمک می کند.

رسانه های اجتماعی

برخی از افراد گرسنه در ترافیک ، تمایل دارند پلاگین هایی نصب کنند که هر دو دقیقه یک بار ظاهر می شوند و از شما می خواهند صفحه فیسبوک خود را “دوست دارید” یا در Twitter دنبال کنید. این یک پیام ضعیف را ارسال می کند – گویی که در حال گدایی برای ترافیک هستید. به من اعتماد کن ، این چیزی نیست که شما می خواهید.

دکمه مانند منالتماس نکنید

با این حال ، این یک ایده عالی برای بالا بردن اشتراک ایمیل / فیس بوک مانند جعبه است یک بار بعد از اینکه بازدید کننده مدتی را در سایت گذراند. این در واقع یک استراتژی بازاریابی عالی برای تولید بیشتر است. به لیست تام از افزونه های مورد علاقه رسانه های اجتماعی خود نگاهی بیندازید.

انتشار کتابهای الکترونیکی رایگان

این روش تلاش زیادی می کند ، اما ارزشش را دارد. اگر مجموعه ای از افزونه های عالی وردپرس یا آموزش مفصل را در اختیار دارید ، ایده بسیار خوبی برای مرتب کردن آنها در یک کتاب الکترونیکی است ، یک جلد عالی بگذارید و آن را منتشر کنید. آن را در سایت خود لیست کنید و هنگامی که افراد روی لینک بارگیری کلیک می کنند ، آدرس ایمیل خود را از آنها بخواهید که می گوید لینک دانلود برای آنها ایمیل خواهد شد.

همه ما عاشق چیزهای رایگان هستیم

بارگیری آسان دیجیتالاین در اینجا یک روش کلاسیک برای تولید سرب بیشتر است. بارگیری آسان دیجیتال توسط پیپین یک افزونه عالی عالی برای این منظور است. راستش ، اگر پیپین خیلی سخاوتمندانه نبود ، این افزونه را خریداری می کنم. همچنین می توانید با نصب این افزونه پریمیوم به نام لینک پیوند به eBook خود قفل کنید با لایک بپردازید. این افزونه اساساً محتوای پست (در این حالت لینک بارگیری) را در پشت یک فیس بوک لایک یا دکمه 1+ یا صدای جیر جیر قفل می کند. همچنین وجود دارد افزونه رایگان که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید!

اینفوگرافیک

به زبان ساده, اینفوگرافیک داده های زیادی (بیشتر از اعداد و کلمات کمتری) را با کمک گرافیک نمایش می دهد. آنها بسیار آسان هستند که در شبکه های اجتماعی بخوانند و ویروسی شوند. اگر از من بخواهید ، راه بسیار خوبی برای به دست آوردن دنبال کننده های بیشتر در کانال های اجتماعی شما است!

تصاویر ویروسی درست انجام می شود

اگرچه این یک روش عالی برای به دست آوردن خوانندگان بیشتر است ، اما آنها تلاش زیادی می کنند. اگر طراح با استعدادی دارید ، دنبال آن بروید.

خبرنامه

nesletter-signupاین یک ضرورت برای هر وبلاگ است. بازاریابی ایمیل یکی از بزرگترین اشکال بازاریابی اینترنتی تاکنون است. من کاملاً مطمئنم که قبلاً یکی از آنها را در وبلاگ خود دارید.

پول واقعی از طریق ایمیل است

آنچه بیشتر وبلاگها ندارند ، گزینه شخصی سازی در خبرنامه ها است – خواه من ایمیل هفتگی یا ماهانه را می خواهم. همیشه گزینه های خوب است.

نظرسنجی ها و نظرسنجی های میزبان

رای گیری یک حق اساسی است. پس چرا چیزی در سایت خود ندارید؟ میزبانی نظرسنجی ها و نظرسنجی ها نه تنها به شما کمک می کند تا جزئیات روشنگری در مورد خوانندگان خود بدست آورید بلکه نشان می دهد که از نظر آنها قدردانی می کنید. این یک راه عالی برای ایجاد یک انجمن آنلاین است.

تبلیغات را به صورت خردمندانه قرار دهید

راستش من تجربه کمتری در این زمینه دارم اما به شما گفته شده است که جایگذاری آگهی در هر وب سایت بسیار مهم است. بین ظرافت و دلخوری خط کاملی برقرار می کند. در حالت ایده آل ، تبلیغات شما باید با کد رنگی وب سایت شما ترکیب شوند. آنها باید مرتبط باشند – شما نمی خواهید از بدافزارهای شبکه تبلیغی خود استفاده کنید و خطر Google را ممنوع کنید.

جهان تبلیغات می کند

عاقلانه خواهد بود که در شرکت های باورنکردنی بالا CPC سرمایه گذاری نکنید. اگر حقیقت خیلی خوب است ، احتمالاً اینگونه نیست. بهترین کار با آن است AdSense یا شریک زندگی با BuySellAds.

کلمات فراق

من برخی از روش هایی که می توانید بازدید کنندگان خود را به خوانندگان تبدیل کنید ذکر کرده ام و از این طریق باعث افزایش میزان خواندن وبلاگ شما می شوید. هنگامی که شروع به ایجاد شهرت کردید ، مانند آتش سوزی – پایگاه ایمیل شما ، دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی گسترش می یابد – همه آنها شروع به افزایش می کنند.

صندوق شما چیست?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map