نحوه راه اندازی وبلاگ وردپرس خود میزبان در کمتر از 15 دقیقه

اولین باری که وبلاگ وردپرس نصب کردم ، تقریباً موهایم را بیرون کشیدم. این روند آسان بود ، اما هر بار که به پایان رسیدم ، خطایی می گرفتم و مانند بسیاری از خطاهای دیگر ، هرگز نگفتم چه اشتباهی انجام شده است. بعداً بعد از مراجعه به وب میزبان من و سروصدا زیاد درمورد موضوع ، آنها به من اطلاع دادند كه برخی از سگهای ولگرد در پرونده .htacess من را خوردند. بنابراین من به فایل آسیب دیده و whoa تغییر نام دادم ، اولین وبلاگ وردپرس خود را تا کنون نصب کردم!


چیز بزرگی نبود هک ، من کی شوخی میکنم؟ احساس دستاوردی که با اولین نصب همراه بود مانند هیچ کس دیگری نبود. اولا ، من خوشحال شدم که نصب بالاخره موفق شد. ثانیاً ، من هیجان زده شدم که قدم بزرگی را به سمت رویای خود برای داشتن یک تجارت آنلاین در پیش گرفتم. از آن زمان ، موارد بی شماری از وردپرس را هم در سرورهای وب و هم در رایانه های شخصی نصب کرده ام.

مشروط بر اینکه بدانید چه کاری انجام می دهید ، نصب یا بهتر راه اندازی یک وبلاگ خود میزبان باید کمتر از پانزده دقیقه طول بکشد. این کار آسانی است و هر کسی می تواند این کار را انجام دهد. اگر شما هیجان زده و آماده راه اندازی اولین وبلاگ خود هستید ، بگذارید تایمرها را مرور کنید و این کار را تمام کنید و با آن کار کنید. لذت بردن و فراموش نکنید که نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید ، ما همیشه منتظر نظرات شما هستیم.

آنچه شما نیاز دارید

اول چیزهای اول ، بگذارید آنچه را که شما نیاز دارید بررسی کنیم. شما به یک بسته میزبانی وب نیاز دارید. یک وبلاگ وردپرس میزبان برخلاف وبلاگ رایگان (به عنوان مثال yourname.wordpress.com) به سرور وب احتیاج دارد. در اینجاست که بستر وردپرس را نصب خواهید کرد. نام بعدی شما نام دامنه است. این هویت وبلاگ شماست. این آدرس مجازی وبلاگ شما در وب است (URL). مقداری پرداخت برای این دو مورد ضروری است. فقط بخاطر داشته باشید که اینها ماهانه یا سالانه در حال تکرار هستند ، بنابراین براساس آن بودجه خود را تهیه کنید.

و در آخر اینکه برای نصب اسکریپت وردپرس و سفارشی کردن وبلاگ با یک موضوع جدید ، تقریباً پانزده (15) دقیقه وقت لازم دارید و یک زن و شوهر از افزونه ها نمی توانند منتظر بمانند …

انتخاب میزبانی کامل وردپرس

ابتدا ، اجازه دهید وبلاگ خود وردپرس میزبان شما را به خانه ای دنج و زیبا تبدیل کنیم. باز هم ، مگر اینکه صاحب سرور وب باشید ، باید فضای سرور را اجاره کنید. ما در گذشته ، اینجا و اینجا بارها این موضوع را پوشانده ایم اما اگر آن پست ها را هرگز ندیده اید ، در اینجا خلاصه ای از عواملی که باید هنگام انتخاب میزبانی وب مناسب برای وبلاگ وردپرس خود به خاطر داشته باشید ، آورده شده است. :

 • هزینه: همیشه به دنبال ارزانترین معامله در بازار نباشید. در همین زمان ، ویژگی هایی را که اکنون یا در آینده نزدیک به آنها نیازی ندارید ، پرداخت نکنید. پرداخت آنچه شما نیاز دارید بدین معنی است که باید الزامات وبلاگ خود وردپرس خود را از قبل بدانید. میزبان وب مانند WPEngine ، Bluehost ، GoDaddy و HostMonster قیمتهای بسیار خوبی دارند ، حتی برای میزبانی مدیریت شده WordPress. علاوه بر این ، اگر هرکدام از آنها را با روحیه خوبی جلب کرده اید ، می توانید از تخفیف ها و کوپن های سخاوتمندانه برای کاهش هزینه های میزبانی وب خود استفاده کنید (صفحه کوپن های وردپرس ما را ببینید تا برخی از ویژه های فعلی میزبان را ببینید). کوچک یا بسته به نیاز وب سایت خود شروع کنید و بر این اساس مقیاس بالا یا پایین را انجام دهید. با تجارت آنلاین خود ارزان بخرید ، اما اجازه ندهید که یک تجارت شما را بدبخت کند.
 • امکانات و کارایی: شما می خواهید با یک میزبان وب باشید که “… بارها ، سرورهای فوق سریع ، پهنای باند [نامحدود] و فضای دیسک کافی برای تأمین نیازهای شما را تضمین می کند.” اما چقدر کافی است؟ اکثر هاست های وب فضای دیسک بدون اندازه ، پهنای باند نامحدود و زیر دامنه نامحدود را از بین سایر ویژگی ها فراهم می کنند. به عنوان یک مبانی پایه ، پهنای باند 5 گیگابایتی در هر ماه و فضای دیسک 5 گیگابایتی برای اکثر افراد کافی است. سایر ویژگی هایی که باید در نظر داشته باشید شامل دامنه های افزونه ، خدمات پشتیبان ، ایمیل و پشتیبانی از اسکریپت در بین دیگران است. بارها و بارها ، Jetpack دارای یک ویژگی عالی است که هر بار سایت شما هشدار می دهد هشدارهای ایمیل را برای شما ارسال می کند. اگر شروع به دریافت بسیاری از این هشدارها می کنید ، باید تغییر میزبان وب خود یا ارتقاء آن را به یک برنامه میزبانی برتر در نظر بگیرید.
 • کیفیت پشتیبانی مشتری: مراقبت از مشتری در رده دوم قرار دارد. اگر عاشق مشتری های خود هستید (و چه کسی نیست) ، همیشه می خواهید لبخندی بر چهره آنها بگذارد. البته ، مشتریانی وجود دارند که باید در اسرع وقت به سمت عقب بکشید ، اما این نکته نیست. میزبان وب شما برای وبلاگ خود وردپرس خود میزبان خود را انتخاب کنید باید اعتبار خوبی برای پشتیبانی مشتری داشته باشد. شما نمی خواهید بازدید کنندگان شما خطایی را ببینند ، زیرا مراقبت از مشتری میزبان شما نمی تواند به اندازه کافی سریع مسئله تصادفی را برطرف کند. اگر در ارائه دهنده میزبانی وردپرس از گزینه های پشتیبانی مشتری ، ارزش مشتری را بررسی می کنید ، به سرعت به شما اطلاع می دهد.

در اینجا در WPExplorer ، ما کاملاً خوانندگان خود را دوست داریم و به آنها اهمیت می دهیم. ما همچنین WPEngine را دوست داریم و از آن استفاده می کنیم – یک میزبان وردپرس با رتبه برتر و مدیریت شده – اما برای اهداف این آموزش ، من Bluehost را انتخاب می کنم زیرا قابل اعتماد است ، دارای بسیاری از ویژگی های بسیار جذاب است و پشتیبانی مشتری به راحتی می توان گفت که بسیار شگفت انگیز است.

با این حال ، میزبانی وب فقط بخشی از معادله است. به یک نام دامنه نیز نیاز خواهید داشت تا مشتریان ، دوستان و خانواده بتوانند وبلاگ وردپرس خود را در وب پیدا کنند.

انتخاب نام دامنه ایده آل

اکنون که برای وبلاگ وردپرس شما در یک خانه راحت قرار گرفته ایم ، تنها چیزی که ما نیاز داریم یک آدرس است در نهایت یک URL برای کارتهای ویزیت خود خواهید داشت افراد می توانند تجارت شما را پیدا کنند نام دامنه شما می تواند هر چیزی باشد که شما دوست داشته باشید. این می تواند نام شما ، ترکیبی از نام شما و نوشیدنی مورد علاقه شما ، نام محصول شما با کمی پیچ و تاب باشد – هر چیزی! من دو دامنه جالب را در وب دیده ام ، اما این داستان برای یک روز دیگر است.

به هر حال ، یک نام دامنه چیزی مثل facebook.com یا youtube.com است در صورت داشتن سر خود در ابرها. آنها معمولاً حدود 10 دلار در سال هزینه دارند و همیشه می توانید هنگام ورود به سیستم با Bluehost دامنه رایگان بدست آورید. بسیاری از میزبان وب دیگر دامنه رایگان ارائه می دهند ، بنابراین از این نظر احساس محدودیت نکنید.

می توانید نام دامنه خود را با هاست وب یا شریک ثبت دامنه مانند Namecheap (من دامنه های خود را اینجا ثبت کنید) یا GoDaddy را در میان دیگران انتخاب کنید. این که آیا دامنه خود را با یک ثبت کننده یا میزبان وب ثبت می کنید ، اجازه نمی دهید ذهن شما سرگردان باشد ، من به شما دقیقاً می گویم که چه کاری باید انجام دهید تا دامنه وبلاگ وردپرس خود را در عرض چند دقیقه مشخص کنید. اما اول اجازه دهید ما را سلفی نفس بکشید و سپس حساب میزبانی وب خود را تنظیم کنید.

تنظیم یک حساب میزبانی وب

برای باز کردن حساب میزبانی وب به یک نام دامنه نیاز دارید. اگر می خواهید با ثبت نام دامنه ای مانند دامنه خود ثبت نام کنید ، به سمت Namecheap یا هر کجا بروید ، و فقط این کار را انجام دهید. این یک فرآیند ساده و سر راست است ، من انتظار ندارم که شما با مشکلی روبرو شوید. اگر می خواهید دامنه رایگان بدست آورید (حداقل برای یک سال رایگان) ، به Bluehost بروید و روی دکمه سبز “اکنون شروع کنید” در مرکز صفحه کلیک کنید..

bluehost

این باید شما را به صفحه ثبت نام برساند تا بتوانید بسته میزبانی وب خود را انتخاب کنید. در زمان نوشتن ، سه بسته در دسترس است: استارت با قیمت 3.95 دلار در هر ماه ، به علاوه 6.95 دلار در هر ماه و طرفدار تجارت با 14.95 دلار در هر ماه:

انتخاب-برنامه خود را

به خاطر داشته باشید که اینها فقط برای اولین دوره قیمت های تبلیغاتی هستند (این تقریباً تخفیف میزبانی کار می کند). پس از اولین دوره شما ، قیمت ها به ترتیب به طور منظم تجدید می شوند. با این وجود ، این میزبانی بسیار مقرون به صرفه است و برای هرکسی که تازه شروع به کار کند مناسب است.

اگر دامنه های خود را بر خلاف میزبان وب خود ثبت کنید ، باید اطلاعات سرور (DNS) خود را تنظیم کنید. اگر بسته میزبانی خود را از Bluehost خریداری می کنید ، باید اضافه کنید ns1.bluehost.com و ns2.bluehost.com به سوابق سرور شما خیلی پیچیده نیست ، اما دریغ نکنید که در صورت نیاز به راهنما با ثبت کننده دامنه خود تماس بگیرید یا سؤالات متداول آنها را جستجو کنید.

همچنین ، پس از ثبت دامنه شما ، ممکن است حدود 24 ساعت زمان انتشار آن طول بکشد. ما در این آموزش این زمان را در نظر نمی گیریم. بنابراین اگر تازه دامنه خود را خریداری کرده اید ، لازم است کمی قهوه بزنید

بی پایان ، بیایید به مرحله بعدی برویم. طرحی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. این باید شما را به صفحه‌ای سوق دهد که نام دامنه خود را اضافه یا انتخاب کنید:

ثبت نام کن

اگر می خواهید یک دامنه رایگان داشته باشید ، از کادر سمت چپ استفاده کنید. اگر از قبل نام دامنه دارید ، از کادر سمت راست استفاده کنید. دامنه منحصر به فردی را انتخاب کنید اما این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است انتخاب شما در دسترس نباشد:

دامنه در دسترس نیست

اگر در دسترس نیست ، کافی است دامنه دیگری را انتخاب کنید یا پسوند .com را به چیزی مانند .org ، .net یا .us در میان دیگران تغییر دهید. در پایان روز ، همیشه دامنه ای دریافت خواهید کرد که شما را خوشحال کند ، بنابراین آن را عرق نکنید.

روی “بعدی” کلیک کنید و باید به صفحه دیگری بروید که اطلاعات ، جزئیات بسته و جزئیات صورتحساب شما را جمع آوری می کند. آنچه لازم دارید را انتخاب کنید ، اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید و روی دکمه سبز “بعدی” در پایین کلیک کنید. Bluehost به شما امکان می دهد تا از طریق کارت اعتباری یا با پی پال پرداخت کنید ، بنابراین در اینجا به خوبی پوشش داده اید. پیش بروید و پرداخت خود را تکمیل کنید.

حالا چی?

وارد حساب ایمیل خود شوید و یک ایمیل “Welcome to Bluehost” مشاهده خواهید کرد. این ایمیل اولیه شامل تمام پیوندهای لازم برای شروع کار است. با رفتن به حساب خود می توانید وارد شوید https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin یا با کلیک روی هر (یا برخی) از پیوندهای موجود در ایمیل خوش آمدید. صفحه کنترل شما (که به آن پنل c نیز گفته می شود) باید مانند این باشد:

صفحه کنترل

سرگرم کننده ، درست است?

وبلاگ وردپرس خود میزبان خود را نصب کنید

در قسمت “سازندگان وب سایت” ، روی نماد وردپرس کلیک کنید. قسمت جالب تازه شروع می شود. برگه جدیدی که باز می شود به نصب مجدد با یک کلیک Mojo Marketplace منجر می شود. فقط بر روی دکمه “نصب” سبز کلیک کنید یا گزینه “وارد کردن” نصب موجود در وردپرس را انتخاب کنید. برای مورد ما ، “نصب” است.

در صفحه بعد دامنه مورد نظر برای نصب وبلاگ وردپرس خود را انتخاب کنید. دامنه شما باید تا اینجا ثبت نام کند تا اینجا ثبت شود. روی “بررسی دامنه” کلیک کنید. پنج ثانیه صبر کنید. برای تنظیم نام کاربری و رمزعبور مدیر خود ، “گزینه های پیشرفته” را انتخاب کنید. با شرایط و ضوابط موافقت کنید و سپس بر روی “نصب اکنون” کلیک کنید. چند ثانیه صبر کنید یا قهوه بخورید.

برگردید و روی دکمه سیاه “مشاهده اعتبار” که در بالای صفحه بنر نارنجی ظاهر شده است کلیک کنید. این صفحه دیگری را با URL و اطلاعات ورود به وبلاگ شما باز می کند. از طریق وبلاگ وردپرس خود وارد شوید http://www.yourdomain.com/wp-admin. اکنون که آن را دارید ، youdomain.com را با نام دامنه واقعی خود جایگزین کنید.

به طور پیش فرض ، وبلاگ شخصی وردپرس جدید خود که میزبان شماست ، آخرین نسخه یک موضوع وردپرس را با عنوان بیست و چهارده معرفی می کند. این یک موضوع اساسی است و اگر ترکیب مشکی سبز را دوست ندارید ، فقط به آن بروید ظاهر -> مضامین در منوی مدیر وردپرس خود قرار دهید. از اینجا ، روی “افزودن جدید” کلیک کنید تا از هزار موضوع رایگان موجود در WordPress.org انتخاب کنید.

مجموعه تم رایگان ما پر است از موضوعات جذاب که می توانید برای بهبود ظاهر وبلاگ خود استفاده کنید. اما اگر به دنبال یک تم وردپرس بی نقص هستید که برای انطباق با نیازهای شما طراحی شده است ، من Total Drag & Drop Theme WordPress را پیشنهاد می کنم.

در این مرحله ، ما بسیار به کار خود راه اندازی وبلاگ وردپرس را انجام داده ایم و شما باید احساس راحتی کنید که هر کاری را که می خواهید با آن انجام دهید. به پلاگین ها برای فعال کردن Akismet – یک قاتل کشنده کشنده – و نصب هر نوع افزونه ای که دوست دارید از رسانه های اجتماعی ، عضویت در تجارت الکترونیکی و افزونه های Admin فقط برای ذکر چند مورد.

نمی توانید منتظر انتشار محتوای خود باشید؟ قابل اعتماد و متخصص ارسال ها -> افزودن جدید برای ایجاد اولین پست وبلاگ خود, صفحات -> افزودن جدید برای ساختن یک صفحه جدید (مثلاً مختصری درباره صفحه با یک بیانیه ماموریت خود) یا رسانه -> جدید را اضافه کنید  برای بارگذاری پرونده های صوتی ، تصویری یا تصویر. همچنین می توانید فایلهای قابل بارگیری را بارگذاری کنید ، بنابراین در صورت تمایل PDF PDF کتاب خود را آزادانه به اشتراک بگذارید اندازه پیش فرض بارگذاری پرونده با 50 مگابایت پوشانده می شود اما می توانید با اضافه کردن چند خط کد به برخی از فایل های PHP ، این کار را به راحتی تغییر دهید. با این حال در مورد این موضوع نگران نباشید ، همه چیز را در این مورد به موقع خواهید آموخت.

داشبورد سرپرست WordPress زیبا و کاربردی است ، و حتی اگر مبتدی باشید (به خودی خود greenhorn) ، باید با وردپرس زمان بسیار خوبی برای خلق داشته باشید. همیشه به یاد داشته باشید که هر بار از سایت خود خارج شوید. بالاتر از هر چیز دیگری ، تا آنجا که می توانید سرگرم شوید.

منابع بیشتر

برخی از مقالات زیر از من الهام بخش است ، بنابراین اگر می خواهید در مورد ایجاد یک وبلاگ وردپرس خود میزبان اطلاعات بیشتری بخوانید ، نمی توانم به منابع بهتری فکر کنم:

اگر وارد یک حلزون شوید

این اتفاق می افتد ، همه ما اشتباه می کنیم. بنابراین فقط در صورت بروز هرگونه مشکلی ، در اینجا تعداد زیادی لینک مفید با راهنمایی های خوبی برای تازه کارها ، وبلاگ شما و حتی سئو وجود دارد. و البته اطلاعات مفید دیگری در وبلاگ ما وجود دارد (فقط کافی است از آن جعبه جستجوی عالی در عنوان استفاده کنید تا آنچه را که می خواهید پیدا کنید).

 • جدید برای وردپرس؟ از این 10 اشتباه تازه کار جلوگیری کنید
 • 15 خطای متداول وردپرس با راه حل ها
 • 15 اشتباه از WordPress برای جلوگیری از هر قیمتی
 • سری ارسال: اشتباهات SEO در وردپرس مشترک
 • سری ارسال: چگونه می توان در 10 مرحله ساده وبلاگ وردپرس خود را مسخره کرد

نتیجه

چه چیزی را ترک کردم؟ مم ، نمی توانم در حال حاضر به چیزی فکر کنیم. حدود ساعت 4 بعد از ظهر در اینجا است و “Party The Pain Away” توسط فناوری N9ne در پس زمینه بازی می کند. من از قهوه بیرون نیستم ، به این معنی که باید به طبقه پایین بروم. تا دفعه دیگر ، اجازه دهید در بخش نظرات زیر صحبت کنیم. آدیوس و خدا سرعت amigos!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map