15+ نکاتی برای خرید قالب وردپرس ایده آل

موضوع شما می تواند تجارت مبتنی بر وردپرس شما را ایجاد یا شکسته کند. علاوه بر تلاش شخصی و کسب و کار شغلی ، وردپرس شما در اکثر اوقات نیروی محرکه و همچنین چهره تجارت آنلاین شما است. اما چقدر می تواند انتخاب تم وردپرس مناسب باشد؟ خوب ، این دقیقاً سخت نیست – این فقط مشکل است. شما باید مراقب باشید زیرا با برخی از مضامین وردپرس ، آنچه می بینید وجود دارد نه آنچه کسب می کنید. بدتر این است که نمایش های زیبا که امور را آسان نمی کنند.


با این حال ، با دیدن اینکه پول و وقت خود را برای هدر رفتن ندارید ، ما 15 نکته سریع برای خرید قالب مناسب وردپرس را آماده کرده ایم. تا پایان این پست ، شما باید در مورد خرید مضامین وردپرس تصمیم آگاهانه بگیرید. به نظر می رسد مانند سرگرم کننده است؟ پرفکتو.

نیازهای تم وردپرس شما

وردپرس-تم-طراحان

پیش از آنکه مبلغ 50 دلار یا تقریباً 50 دلار در موضوع وردپرس باکیفیت بخرید ، بدیهی است که شما باید هدف وب سایت خود را تعریف کرده باشید. انتظار دارید با وب سایت وردپرس خود به چه نتیجه برسید؟ اگر در حال حاضر در بازی هستید ، چرا طراحی وب سایت خود را می دهید؟ نیازهای شما چیست؟ برای رسیدن به چه چیزی تلاش می کنید?

هدف شما باید اولین چیزی باشد که انتخاب شما در مورد بهترین موضوع وردپرس را برای وب سایت خود آگاه می کند. روزی وردپرس فقط یک پلتفرم وبلاگ نویسی بود ، اما امروز او می تواند همه نوع کارهای جالب را به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند و قدرتمند انجام دهد.

چه به دنبال وبلاگ ، پادکست ، فروش محتوای ، محصولات ، خدمات و یا هر چیز دیگری که می خواهید هستید ، WordPress پشت شما را پوشانده است. انواع مختلفی از مضامین وردپرس با توجه به نیازهای خاص شما وجود دارد. کافیست به Elegant Theme یا Themeforest یا حتی Google بروید و موضوعی را جستجو کنید که مطابق با هدف تجارت شما باشد. آیا به دنبال شروع یک سایت نقد و بررسی هستید؟ جستجوی شما می تواند مانند “رتبه بندی و مرور مضامین وردپرس …” شروع شود

البته چنین اصطلاحی نتایج بسیاری را به شما می دهد که می توانید انتخاب کنید. بهترین پنج مورد را انتخاب کنید که اساساً صرفاً بر زیبایی شناسی انتخاب شوند. ویژگی ها را با هم مقایسه کرده و سه مورد برتر را انتخاب کنید. انتخاب خود را ادامه دهید و به یک موضوع وردپرس منحصر به فرد بروید که ظاهر و ویژگی هایی برای پاسخگویی به نیازهای شما دارد. می توانید “لیست ویژگیهای” ارائه شده را باور داشته باشید و یا نسخه ی نمایشی را برای فروش کلیه ویژگی های موجود در عمل امتحان کنید.

این که وب سایت شما در مورد خانه استراحت شما ، نمایندگی های اتومبیل ، شرکت مسافرتی یا تجارت الکترونیکی ساده قدیمی است ، یک مضمون دریافت خواهید کرد و این ذهن شما را از بین می برد – تضمین شده است. خوب ، اگر چندان خوش شانس نیستید ، همیشه می توانید یک توسعه دهنده WordPress را استخدام کنید تا یک موضوع دلخواه از زمین به بالا برای شما ایجاد کند. شما روزها صبر می کنید و ثروت می پردازید ، بنابراین پیشاپیش ریاضی را انجام دهید. اما قبل از اینکه به مسائل مربوط به پول بپردازیم ، اجازه دهید کمی به جایی که به زیبایی شناسی اشاره کردیم ، برگردیم.

زیبایی شناسی

آلبوم عکس زن

تم هایی وجود دارد که عالی به نظر می رسند اما در بخش ویژگی ها نمره ضعیفی دارند. سایر مضامین درزها با ویژگی های در حال ترکیدن هستند اما به شدت فاکتور wow را در بخش ظاهری ندارند. شما باید هدف خود را برای برقراری تعادل کامل بین زیبایی شناسی و کارایی انجام دهید.

اگر موضوعی شخص بعدی را از نظر بصری خوشحال نکند ، برای تغییر آن خیلی کم است. اگر تصمیم دارید این کار را امتحان کنید ، ساعت ها وقت خود را صرف پیام رسانی به خطوط طراحی و بازنویسی بعد از خط CSS می کنید. از طرف دیگر ، طراحی زیبا که قدرت سفارشی سازی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد حتی اگر محدود به ویژگی باشد ، می تواند یک دارایی بزرگ باشد. از این گذشته ، همیشه می توانید با استفاده از افزونه ها ، هر موضوعی را گسترش دهید.

تغییر طرح کامل موضوع شما کار آسانی نیست ، بنابراین با عاقلانه انتخاب کنید. یا به جای آن به دنبال یک موضوع WordPress بروید “… که 80٪ از نیازهای بصری ، طرح و محتوای شما را برآورده می کند.” انتخاب شما باید با یک پانل گزینه های کاربردی آسان باشد که به شما امکان می دهد تا بدون از دست دادن طراحی یا ارزش زیبایی شناختی ، موضوع را علامت گذاری کنید. شما فقط می توانید برای جذب و درگیر کردن مشتری روی موضوع خود حساب کنید.

ما در چند مورد وارد شخصی سازی موضوع خواهیم شد ، اما بگذارید یک بار و برای همیشه مسئله پول را از سینه های خود دور کنیم.

قیمت گذاری و مجوز

با وردپرس درآمد کسب کنید

آیا باید به دنبال صرفه جویی در چند دلار یا چیرگی در مضامین وردپرس باشید؟ کاملاً به سلایق و البته اندازه بودجه شما بستگی دارد. قاعده کلی این است که شما نباید همه را بیرون کنید و یک موضوع گران قیمت وردپرس را خریداری نکنید ، مهم نیست که چقدر خوب باشد.

سؤالاتی که باید از خودتان بپرسید عبارتند از: آیا این هدف شما مناسب است؟ آیا شرایط قیمت گذاری و مجوز از اهداف تجاری شما سود می برد؟ به عنوان مثال ، اگر شما یک توسعه دهنده هستید ، می توانید از این موضوع در چندین وب سایت استفاده کنید؟ آیا از پشتیبانی و به روزرسانی رایگان دریافت می کنید یا بعداً باید هزینه این ویژگی ها را بپردازید؟ چه موضوعات خوب دیگری با موضوع دارید؟ افزونه های حق بیمه بسته بندی شده؟ سایر مضامین وردپرس؟ اشتراک کامل یکساله برای برخی از خدمات?

بسته به نیاز شما ، شما باید شرایط قیمت گذاری و مجوز را بررسی کنید تا موضوعی را برای مدل تجاری و کیف پول خود بدست آورید. مغازه های تم مانند ElegantThemes ، Themefuse ، StudioPress ، ThemeIsle و بسیاری دیگر وجود دارند که به شما امکان دسترسی به بسته های تم را با حداقل 39 دلار در سال می دهند..

اگر زیر یک سنگ زندگی می کنید ، یک بسته نرم افزاری تم شامل تعدادی مضمون وردپرس و شاید منابع دیگری است. به عنوان مثال ، بسته های مضامین Elegant شامل حدود 87 موضوع در زمان نوشتن است. بسته های تم با توسعه دهندگان WordPress که تعدادی از مشتری ها برای ارائه خدمات دارند محبوب هستند.

بسیاری از مجوزهای تم تک کاربردی در Themeforest حدود 58 دلار قیمت دارند و بیشتر آنها با پشتیبانی و به روزرسانی رایگان در طول زندگی همراه هستند. معمولاً یک تم عالی وردپرس بین 40 دلار تا 70 دلار قیمت دارد که 55 دلار آن قیمت متوسط ​​است. مضامین ارزان WordPress خاکی فقط می تواند به معنای مشکل باشد ، بنابراین از این موارد خودداری کنید. ارزان بخرید ، روی موضوع وردپرس خود سرمایه گذاری نکنید اما لازم نیست که بانک را نیز بشکنید.

برخی از مضامین وردپرس از افزونه های حق بیمه ای استفاده می کنند که می خواهید جداگانه خریداری کنید. برای دریافت مبلغی با افزونه های پریمیوم همراه ، ارزش بسیار خوبی برای پول شماست ، زیرا برخی از این مضامین می توانند تا 500 دلار صرفه جویی کنید! در همان زمان ، به دنبال موضوعاتی باشید که ادعا می کنند پلاگین های حق بیمه ارسال می شوند اما اینگونه نیست ، که شما را مجبور می کند پلاگین ها را به طور مستقل خریداری کنید.

سفارشی سازی آسان تم

طرح بندی های بصری و کشویی آهنگساز ویژوال آهنگساز

این بار وجود دارد که من سعی کردم طرح کلی یک موضوع ساخته شده در اطراف WooCommerce را تغییر دهم. من می توانم با استفاده از CSS در یک صفحه تغییراتی ایجاد کنم اما وقتی برخی از صفحات دیگر را بارگذاری کردم ، آنها به شدت خراب می شوند. ظاهرا ، توسعه دهنده قالب از الگوهای صفحه و کلاسهای CSS در همان صفحه استفاده کرده است ، بنابراین هر تغییری که ایجاد کردم روی چندین صفحه دیگر تأثیر می گذارد از این رو این موضوع را می شکند. این یک درد واقعی در [شما می دانید که در آن] از آنجا که من وقت و تلاش زیادی را برای تلف کردن کد هدر کردم ، که دقیقاً آسان نیست زیرا برخی از عناصر بطور پویا توسط WooCommerce ایجاد شده اند.

قبل از اینکه با یک موضوع وردپرس گیر نیاورید ، اطمینان حاصل کنید که می تواند به راحتی شخصی سازی شما را انجام دهد. اولین موردی که باید بررسی کنید پانل گزینه های تم یا پشتیبانی از Customizer Theme WordPress است ، به خصوص اگر نتوانید راه حلی برای کد یا CSS پیدا کنید ، بسیار ارزشمند خواهد بود. شما باید بتوانید هر تم وردپرس برتر را با رنگ ها ، آرم ها و غیره به راحتی مارک کنید.

همچنین باید بتوانید هدر خود را بدون هیچ مشکلی تنظیم کنید. آیا به راحتی می توانید پیوندهای ناوبری یا هر چیز دیگری مانند تبلیغات بنر را در هدر خود اضافه کنید؟ اگر نمی توانید ، موضوعی را انتخاب کنید که به شما امکان کنترل کامل هدایت خود را در بین بخش های دیگر بدهد.

در مورد طرح کلی موضوع چطور؟ چگونه می توانید طرح موضوع فعلی خود را به راحتی تنظیم کنید؟ با بسیاری از مضامین چند منظوره مانند موضوع پاسخگو به طور حرفه ای بسیار پیشرفته ما ، شما چندین طرح و طرح متناسب با نیازهای مختلف دریافت می کنید. فقط برای اضافه کردن یک پلاگین بی شرمانه ، Total با سازنده ویژوال کامپوزر Drag & Drop Page Builder ارائه می شود که به شما امکان می دهد یک وب سایت از رویاهای خود بسازید.

اگر سفارشی سازی سخت باشد ، آن را نمی خواهید. به هر طریق ، یک حرفه ای طراحی را استخدام کنید تا اگر بودجه خود را دارید و در دلایل شخصی خود نمی توانید از این موضوع استفاده کنید. به دنبال صرفه جویی در پول هستید؟ با موضوعی بروید که شخصی سازی آن بسیار ساده است.

کسی به تبلیغات بنر اشاره کرد یا فقط من بود?

کسب درآمد و تبلیغات

مفهوم تبلیغات روی ابر برچسب

برای تعدادی از وبلاگ نویسان ، تبلیغات منبع خوبی برای درآمد منفعلانه است. کاربران WordPress هستند که تقریباً به طور انحصاری با تبلیغات زندگی می کنند. از طرف دیگر سایتهای تجاری ، شرکتی و نمونه کارها آگهی های تبلیغاتی را ارائه نمی دهند ، بنابراین اگر تجارت شما حول یک قطعه نرم افزار یا محصول / خدمات می چرخد ​​ممکن است یک اهمیتی برای تبلیغات نداشته باشید..

اگر با استفاده از Google AdSense از سایت خود درآمد کسب می کنید ، بهتر است با یک موضوع وردپرس بهینه سازی برای کسب درآمد بروید. مضامین وردپرس آماده AdSense معمولاً دارای املاک و مستغلات زیادی برای میزبانی تبلیغات در اندازه های مختلف هستند. علاوه بر این ، آنها به گونه ای طراحی شده اند که در هر دستگاه تبلیغاتی را ارائه می دهند ، که این یک برد برد است. اگر برای بخش سربرگ خود به آگهی تابلوی تبلیغاتی احتیاج دارید ، موضوع انتخاب خود را به عنوان فضای کافی برای این کار اطمینان دهید.

با تبلیغات درآمد کسب درآمد کنید اما فراموش نکنید که با موضوعی بروید که اهداف کسب و کار شما را تعریف کند. اگر به درآمد تبلیغات نیاز دارید ، با موضوعی که برای کسب درآمد بهینه شده است ، بروید. اگر بدون درآمد تبلیغ بتوانید انجام دهید ، یک موضوع تجاری یا شرکتی بهترین شرط بندی شما خواهد بود.

نظرات و رتبه بندی ها

بررسی-افزونه

Themeforest و سایر فروشگاه های تم در اینترنت دارای سیستم های عالی رتبه بندی و نقد و بررسی هستند که به شما امکان می دهند قبل از خرید چگونگی انتخاب یک موضوع خاص را ببینید. ناگفته نماند که اگر دارای رتبه بالایی باشد ، موضوع بسیار عالی است و بیشتر اگر عشق از سوی تعدادی از خریداران باشد.

به بسیاری از مشتریان مشکلی برای مرور موضوع وجود ندارد ، مگر اینکه واقعاً این کار را نکرده باشد ، در این صورت سریع می توانند پاراگرافهای شکایت را بنویسند. اما برای یافتن تجربه خریدار با موضوع مورد نظر خود به Google “[درج نام موضوع] نظرها” ضرری ندارد..

اگر جستجوی شما نتیجه مطلوب را به دست نیاورد ، می توانید به دنبال بررسی های حرفه ای باشید. در این وبلاگ ، ما به طور مداوم انواع مضامین و افزونه ها را مرور می کنیم ، بنابراین می توانید جستجوی خود را از اینجا شروع کنید. فقط از کادر جستجو در بالا و راست استفاده کنید. بررسی های حرفه ای می تواند مواردی را نشان دهد که شما به عنوان مثال در صفحه موضوع در Themeforest پیدا نکردید.

فقط در صورت تعجب ، موضوع چند منظوره وردپرس ما در کل دارای رتبه بندی خریدار چشمگیر 4.82 / 5.00 و بر اساس 400 رتبه بندی بیشتر است. این سایت بیش از 5.5k وب سایت دارد و از نظر مشتری ، دقیقاً می توانید بگویید که چرا در هر طلوع جدید محبوبیت در حال رشد است.

اگر نمی توانید نظرهای مشتری یا حرفه ای را در زمینه وردپرس مورد علاقه خود پیدا کنید ، سعی کنید “بحث در مورد [درج نام موضوع] را در Google” جستجو کنید. بسیاری از مضامین دارای انجمن های پشتیبانی هستند که در آن کاربران به طور طولانی درباره موضوع و موضوعات مرتبط بحث می کنند. شما می توانید با خواندن نظرات و موضوعاتی که در این صفحه های بحث و گفتگو باقی مانده است ، درباره یک موضوع و نویسنده آن بسیار بگویید. همچنین می توانید با دنبال کردن مکالمه ، مواردی را که ممکن است با موضوع خود روبرو شوید ، مرتفع کنید.

دوستی SEO

Hipster نوشتن مفاهیم SEO در یادداشت خود

هنگام بررسی مضامین وردپرس (و افزونه ها) همیشه بررسی می کنم که آیا آنها دوستدار SEO هستند یا خیر. SEO تا آنجا که بازاریابی سایت شما پیش می رود مهم است. در حالی که می توانید سایت وردپرس خود را با هر یک از ترفندهای SEO در کتاب بهینه کنید ، بهتر است با یک موضوع آماده SEO شروع کنید تا در وقت ، هزینه و تلاش خود صرفه جویی کنید.

اما چگونه می گویید موضوع مورد علاقه وردپرس شما از نظر سئو سازگار است؟ توسعه دهندگان به صراحت اعلام خواهند کرد که موضوع آنها متناسب با سئو است ، اما این روش ساده ای است. مضامین SEO وردپرس سازگار با سئو از کدهای تمیز و معنایی استفاده می کنند که مطابق با استانداردهای سختگیرانه وب هستند. سایر عناصر مورد نظر شامل موارد زیر است:

 • عناوین
 • دسته ها و برچسب ها
 • افزونه های SEO همراه است
 • عنوان ها و توضیحات مربوط به پست ها و صفحات
 • و غیره

اگر هیچ تصوری ندارید که SEO چیست یا چرا مهم است ، کارشناس SEO شما ممکن است به شما کمک کند قبل از سرمایه گذاری پول خود را تعیین کنید که آیا یک موضوع SEO دوستانه است یا خیر. برای یک مضمون با تعدادی از ویژگی های دوست داشتنی برای SEO جستجو کنید. آیا به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد سئو و بهینه سازی سایت وردپرس خود برای موتورهای جستجو هستید ، وردپرس SEO را جستجو کنید: رتبه بالاتر در موتورهای جستجو.

ادغام رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی

به شرط اینکه موضوع شما از افزونه ها پشتیبانی کند ، می توانید از هرکدام از این بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای افزودن دکمه های رسانه اجتماعی و موارد دیگر به سایت وردپرس خود استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید از ماژول اشتراک گذاری JetPack برای اضافه کردن حساب های اجتماعی متفاوت و زیبا به وب سایت خود استفاده کنید.

با این حال برخی از مضامین دکمه های رسانه های اجتماعی داخلی دارند. این برای شما چه معنی دارد؟ در مرحله اول ، شما مجبور نیستید برای افزونه های رسانه های اجتماعی پریمیوم هزینه کنید (اغلب برای سایت های کوچک رایگان است.) ثانیا ، حتی اگر می خواهید افزونه های رسانه های اجتماعی رایگان انتخاب کنید ، وقت خود را به دنبال یافتن کامل نمی گذارید. سوم ، دکمه های رسانه های اجتماعی از قبل سفارشی شده اند تا از ظاهر ، احساس و سبک سایت شما تعریف کنند ، که در هنگام ارائه تجربه کاربری یکپارچه ، یک امتیاز عالی است. چهارم ، شما فقط باید پیوندهای رسانه های اجتماعی خود را از طریق یک پنل مدیریتی با کاربرد آسان اضافه کنید و کار خود را بسیار آسان کنید.

در کل ، رسانه های اجتماعی منبع بزرگی از ترافیک وب ، تعامل و آگاهی از برند هستند. به همین ترتیب ، موضوع انتخاب شما باید به راحتی با رسانه های اجتماعی ادغام شود. به دنبال موضوعی بروید که گزینه های رسانه های اجتماعی فراوانی به شما می دهد ، حتی اگر ممکن است به همه مضامین نیاز نداشته باشید .

تم وردپرس سفت و سخت یا پاسخگو

طراحی وب پاسخگو در اینجا است

این سوال است ، اکنون اینطور نیست؟ یک یا دو سوال برای شما وجود دارد. آیا می خواهید به یک موضوع وردپرس سفت و سخت یا پاسخگو بروید ، و در این زمان و عصر ، درباره توسعه دهندگان وردپرس که هنوز مضامین با عرض ثابت ایجاد می کنند ، چه حسی دارید؟?

اگر فقط بخواهید کاربران دسک تاپ را هدف بگیرید ، هیچ مشکلی با موضوع وردپرس با عرض ثابت وجود ندارد. طبق گوگل فقط می دانید, تقریباً 61٪ از ترافیک وب را بدون داشتن یک وب سایت مناسب برای تلفن همراه از دست می دهید. البته ، شما می توانید این سایت را با یک سایت جداگانه تلفن همراه ضبط کنید ، اما تخریب ها از شایستگی ها بالاتر هستند.

مشتریان شما در حال جابجایی موبایل هستند – تعداد زیادی از مردم در حال حاضر به دستگاه های تلفن همراه خود به اینترنت دسترسی پیدا می کنند ، و تم کوتاه عرض شما برای جلوگیری از فشار دکمه عقب کمی انجام خواهد داد. چه کسی می خواهد به صورت افقی حرکت کند و فقط بزرگنمایی / بزرگنمایی را ببیند که نمی تواند جزئیات را در فرم های جی کوئری که برای کار با رایانه های رومیزی طراحی شده اند وارد کنید؟ هيچ كس. مطلقاً هیچ کس.

وارد طراحی وب پاسخگو می شود و روز شما ذخیره می شود. با یک موضوع پاسخگو وردپرس ، می توانید یک وب سایت ایجاد کنید که بسیار جذاب به نظر برسد و در همه دستگاه ها – بزرگ یا کوچک – به طرز شگفت انگیزی انجام شود. نیازی به ایجاد یک سایت موبایل جداگانه از ابتدا نیست ، مجدداً پیوندها را از سایت اصلی خود هدایت کنید و وقت خود را با بهینه سازی دو سایت جداگانه هدر دهید..

این 2014 ، نه سال 1998 است ، و طراحی وب پاسخگو راه آینده است. موضوع مناسب وردپرس برای تجارت شما باید کاملاً پاسخگو باشد. کاملاً پاسخگو = هر عنصر پاسخگو باشد ، چه طرح ، تصاویر ، محتوا و غیره.

چارچوب قالب وردپرس یا تم برتر وردپرس?

آیا باید یک چارچوب تم یا یک تم برتر وردپرس را خریداری کنید؟ این کاملاً به ترجیحات شما و آنچه می خواهید برای دستیابی به آن بستگی داشته باشید بستگی دارد. اگر می خواهید موضوع خود را از ابتدا بسازید اما وقت خود را برای نوشتن کد پایه ندارید ، یک چارچوب تم گزینه مناسبی است.

با استفاده از مضامین کودک ، می توانید بلوک سایت وردپرس خود را بصورت بلاک یا دقیقاً چگونگی مشاهده آن در ذهن خود بسازید. با این حال ، شما برای استفاده از چارچوب های موضوعی به تجربه توسعه WordPress نیاز خواهید داشت. در بالای آن ، چارچوب های موضوعی منحصر به فرد با یک منحنی یادگیری ارائه می شوند که نیاز به تلاش و زمان دارد.

از طرف دیگر ، تم های برتر وردپرس با درجه عالی برتر ، مورد توجه بسیاری از توسعه دهندگان وب و دارندگان وب سایت قرار می گیرند. آیا می توانید حدس بزنید چرا؟ در حالی که شما در حال دریافت یک موضوع واحد هستید ، این یک محصول کامل است که می توانید به راحتی آن را متناسب با نیازهای مختلف خود تنظیم کنید.

شما حتی می توانید از برخی از تم های برتر وردپرس به عنوان چارچوب برای رفع نیازهای پیچیده و متنوع طراحی استفاده کنید. فقط محتاط باشید ، همه تم های ممتاز نمی توانند مضامین والدین خوبی داشته باشند. مضامین Premium WordPress اگر مهارت رمزگذاری را نداشته باشید یا فقط به یک راه حل موثر و سریع برای مشکلات طراحی خود نیاز داشته باشید بسیار عالی است.

سازگاری با مرورگر متقاطع

سازگاری مرورگر قالب وردپرس خود را تعیین کنید

درخواست پرسپکتیو برای بارگیری مرورگر دیگر برای حضور در سایت شما این است که از بازدید کنندگان به خانه شما بخواهید که صندلی های خود را بیاورند – منطقی نیست ، این آزار دهنده است و آنها را دور می کند. قبل از تایپ کردن دو بار فکر کنید “این وب سایت به بهترین شکل در Mozilla Firefox مشاهده می شود”.

بازدید کنندگان وب سایت شما از همه روش مرورگرها و دستگاه ها برای دسترسی به سایت شما استفاده می کنند. اگر وب سایت شماست ناسازگار حداقل با مرورگرهای اصلی ، تجربه های مختلف کاربر را برای بازدید کنندگان شما به همراه خواهد داشت. این بد است. خیلی خیلی بد.

تکنیک های طراحی مدرن به توسعه دهندگان وب اجازه می دهد وب سایتهایی را ایجاد کنند که با اینترنت اکسپلورر ، موزیلا فایرفاکس ، گوگل کروم و سافاری در میان دیگران سازگار باشد. موضوع انتخابی وردپرس شما باید حداقل با چهار مرورگر فوق الذکر سازگار باشد. آن پنج را درست کنید ، اپرا نیز عالی است.

می توانید انتخاب کنید که مطالب تبلیغاتی این موضوع را باور کنید یا جاده کمتری طی کنید و نسخه نمایشی زنده را در مرورگرهای مختلف امتحان کنید. روی موضوعی تنظیم کنید که عملکرد عالی و مشابه را در هر مرورگری که آزمایش می کنید تضمین کند.

قبل از تصمیم گیری در مورد خرید ، همه چیز را از طرح ، محتوا ، تصاویر و سایر عناصر آزمایش و آزمایش کنید. فقط برای اینکه در آنجا قرار بگیرد ، Total با IE8 تا IE11 ، Firefox ، Safari ، Opera و Chrome سازگار است. ادامه دهید ، اگر می توانید چند ثانیه از آن استفاده کنید ، نسخه نمایشی Total را در مرورگرهای مختلف تست کنید.

سازگاری سکو

اگر برخی از پست های قبلی ما را خوانده اید ، حتماً یک چیز یا دو مورد راجع به BuddyPress ، bbPress ، WPML ، چند سایت وردپرس و WooCommerce بین دیگران شنیده اید. ما به شما نشان داده ایم كه وردپرس چگونه به وجود آمده و طی سالها چگونه تحول یافته است. ما به روزرسانی را به سختی از دست می دهیم ، و اگر به اندازه کافی قابل توجه باشد ، ما یک پست کامل در مورد آن می نویسیم.

از این گذشته ، مضامین وردپرس ایجاد شده برای وردپرس 2.5 با وردپرس 4.0 خوب کار نمی کند. این دقیقاً به همین دلیل است که توسعه دهندگان پس از بروزرسانی ، روز به روز بروزرسانی می کنند – برای جلوگیری از حفره های امنیتی و بهبود در مضامین آنها.

برای شروع ، موضوعی که در نهایت بر روی آن حل می کنید باید با آخرین نسخه وردپرس سازگار باشد. اگر یک وب سایت چند زبانه ایجاد کنید ، نیاز به سازگاری WPML دارید. آیا از WooCommerce استفاده خواهید کرد؟ موضوع انتخاب شما نیز باید با آن سازگار باشد. به دنبال شروع یک انجمن یا شبکه هستید؟ موضوع شما باید از مواردی مانند BuddyPress و WordPress Multi-Site پشتیبانی کند تا به ذکر چند مورد بپردازد.

در کل ، شما به یک موضوع وردپرس نیاز دارید که با بیشترین سیستم عامل سازگار باشد. بهتر است آن را داشته باشید و به نیاز آن احتیاج ندارید اما … می دانید چگونه می رود.

تم جدید یا محبوب قدیمی قدیمی?

چگونه-به-انتخاب-یک-وردپرس-موضوع

تم های جدید با برندهای جدید طراوت و ایده های جدید طراحی را ارائه می دهند اما ممکن است اشکالات زیادی داشته باشند. از طرف دیگر ، موضوعات محبوب که مدت ها در بازار وجود دارد ، اشکالات کمتری دارند اما ممکن است بیش از حد مورد استفاده قرار گیرند. پس چگونه تصمیم می گیرید کدام مضمون را انتخاب کنید؟ به ترجیح شخصی جوش می خورد. از این گذشته ، یک تم با نام تجاری جدید ممکن است هفته گذشته بسیار محبوب باشد.

به هر حال ، اگر مطمئن هستید که در طاقچه شما بیش از حد مورد استفاده قرار نگرفته است یا یک موضوع جدید را امتحان کنید و به نویسندگان کمک کنید تا از طریق بازخورد در این زمینه بهبود پیدا کنند. یکی از مضامین محبوب محبوبیت بیش از همتایان جدید با برندهای جدید این است که می توانید با نگاهی به تعداد فروش و رتبه خریدار ، این موارد عالی باشند یا نه. قبل از اینکه موضوع جدیدی از فروش یا رتبه بندی کسب کند ، نمی توانید حدس بزنید که چقدر عالی است تا زمانی که آن را امتحان کنید.

ابزارک ها و عملکردهای WordPress پشتیبانی می کنند

به عنوان یک کاربر خوب وردپرس ، می خواهید باور کنید که هر موضوع از ویدجت ها و سایر ویژگی های اصلی وردپرس مانند تصاویر برجسته ، انواع پست های مختلف ، منوهای اضافی ، ستون های فرعی چندگانه ، جعبه های نویسنده ، نقشه های سایت و صفحات خطای 404 پشتیبانی می کند. قرص تلخ برای بلع برخی از مضامین وردپرس برخی از این ویژگی ها را پشتیبانی نمی کند ، که در صورت نیاز به آنها مشکلی ایجاد می کند.

مطالب و بررسیهای تبلیغاتی موضوع را بخوانید ، اما نسخه آزمایشی را عمیقاً مورد بررسی قرار دهید تا ویژگی هایی را که می گیرید تعیین کنید. آیا باید مجدداً تأکید کنم که باید به دنبال موضوعی بروید که از حداکثر امکانات پشتیبانی کند؟ و بدون ابزارک ، آیا قرار است سایت وردپرس خود را با استفاده از جادو گسترش دهید؟ مگر اینکه اوز یا دیلان رودز باشید ، هوشیار باشید.

پشتیبانی از تم و مستندات

پشتیبانی تم وردپرس

هنگامی که گیر کردید ، توسعه دهندگان درجه یک پشتیبانی سریع ارائه می دهند. توسعه دهنده ای که برای پاسخگویی به سؤالات مشتری سنین زیادی را می گیرد ، به محصول اهمیتی نمی دهد. چرا باید هم زحمت کشید؟ انجمن های پشتیبانی ارائه شده توسط توسعه دهنده را بررسی کنید و بلافاصله خواهید گفت که آیا ارزش خرید آنها را دارند یا خیر.

هیچ توسعه دهنده ای نباید در مورد موضوعی که قبلاً از آنها خریداری کرده اید ، هزینه پشتیبانی را بپردازد. اگر عاشق یک موضوع خاص هستید ، اما توسعه دهنده علاقه ای به ارائه آن ندارد عالی پشتیبانی کنید ، آن را کنار بگذارید و راه دیگر را اجرا کنید روی برنامه نویس بعدی کلیک کنید در غیر این صورت ، شما با یک قلب شکسته پایان خواهید یافت.

در مستندات ، هر موضوع وردپرس حرفه ای باید با اسناد کامل شامل فیلم های تفصیلی و موارد مشابه ارائه شود. شما فقط نمی توانید یک محصول فنی را بدون اسناد و مدارک به بازار عرضه کنید – کتابچه راهنمای کاربر. این فریاد می زند که شما به مشتری یا حتی محصول خود اهمیت نمی دهید.

به روزرسانی ها و اثبات آینده

موضوع مناسب وردپرس برای تجارت آنلاین شما باید بتواند در زمان آزمون ایستادگی کند. باید اثبات آینده باشد. توسعه دهنده باید به روزرسانی های مکرر را در راستای WordPress ارائه دهد … “تا اطمینان حاصل شود که همیشه جدیدترین و بهترین نسخه از موضوع را دارید.” توسعه دهنده شما نباید به روزرسانی های شما را بپردازد ، زیرا در اصل آنها فقط روی محصول خود بهبود می یابند. در عین حال ، شرایط بروزرسانی را در قسمت امن بررسی کنید.

در اینجا ما هستیم …

اکنون در انتخاب ایده مناسب وردپرس برای تجارت آنلاین خود ، انتخاب صحیح را انجام داده اید. آیا شما یک توسعه دهنده قالب وردپرس هستید یا تم ها را مرتبا خریداری می کنید؟ برخی از عواملی که به سایر کاربران وردپرس توصیه می کنید مراقب باشند ، چیست؟ به عنوان یک کاربر WordPress ، چطور می توانید در انتخاب موضوعات خود اقدام کنید؟ لطفا در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map