نکات مربوط به وردپرس: 15 اشتباه از وردپرس برای جلوگیری از هر هزینه ای

فقط می توانید سایت وردپرس خود را به همان اندازه قدرتمند یا ضعیف کنید که می خواهید. بدیهی است ، همه ما می خواهیم وبسایت های بسیار جذاب را ایجاد کنیم ، اما متأسفانه ، این اتفاق به طور اتفاقی نمی افتد – شما باید آگاهانه انتخاب کنید و سپس به سر کار بروید. در حالی که این رویکردی است که هر کاربر وردپرس باید از آن فرض کند ، همه ما دست به اشتباه می زنیم زیرا اولا ، ما همیشه عجله داریم و ثانیا ، ما به طور کلی به عنوان یک گونه بی احتیاط هستیم. فراموش کردن انسان به یاد داشته باشید?


اگر تازه وارد WordPress هستید ، پست امروز به شما نشان می دهد که چگونه از پانزده (15) اشتباه WordPress خودداری کنید. اگر سایت وردپرس خود را با عجله به هم زدید و این موارد را در میان اشتباهات دیگر مرتکب شدید ، این پست به شما نشان می دهد که چگونه مشکلات خود را برطرف کنید و شما را به مسیر درست برگردانید.

یک مداد و مقداری کاغذ بگیرید ، ما می خواهیم سایت شما را در سه ، دو ، یک درست کنیم …

1. فراموش کردن / نادیده گرفتن پشتیبان گیری از وب سایت

آیا این پست امنیتی WordPress را بررسی کرده اید؟ در آن پست ، ما به طور طولانی اقدامات خود را برای تقویت امنیت وب سایت وردپرس خود انجام دادیم. من می خواهم یک نکته را در آن پست تکرار کنم – از وب سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

توسعه وب سایت خود بدون پشتیبان گیری منظم مانند پرش از هواپیما بدون خلوت است. فقط کاپیتان آمریکا آیا این کار را می کند ، و اگر نمی توانید مثل کورتیس در زمان عقب برگردید ناکامی, لطفاً از عادت تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس خود استفاده کنید یا ممکن است همه چیز را از دست دهید.

شاید فراموش نکنید که از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. شاید خسته کننده باشد و شما برای کارهای دنیوی کاری نداشته باشید. یا احتمالاً وقت ندارید. خوب ، لازم نیست که وردپرس خود را بصورت دستی تهیه کنید. می توانید از افزونه های پشتیبان وردپرس یا خدمات تجاری استفاده کنید که بطور منظم از سایت شما نسخه پشتیبان تهیه می کنند. من می خواهم توصیه کنم:

خدمات پشتیبان برتر

 • WPEngine – بالای صفحه ارائه دهنده میزبانی وردپرس مدیریت شده کلاس. آنها ویژگی های پشتیبان داخلی را ارائه می دهند.
 • VaultPress – پشتیبان گیری و امنیت WordPress. آنها با بازیابی آسان ، از پشتیبان گیری خودکار تهیه می کنند.
 • با ارائه دهنده میزبانی وب خود بررسی کنید. برخی از هاست های پشتیبان تهیه نسخه پشتیبان مرتب دارند.

افزونه های پشتیبان وردپرس

2. نادیده گرفتن به روزرسانی های وردپرس

به روزرسانی وردپرس

شما از تعداد زیادی کاربر WordPress که وب سایت های محبوب خود را در نسخه های قدیمی وردپرس اجرا می کنند ، تعجب خواهید کرد.

بدترین قسمت اکثر کاربران گفته شده معتقدند که بروزرسانی به جدیدترین نسخه وردپرس باعث شکستن وب سایت های آنها می شود. بنابراین آنها فقط به این دلیل که توسعه دهندگان به اندازه کافی زحمت برای ارتقا ندارند ، به افزونه ها و مضامین قدیمی می چسبند. در اینجا ، وردپرس تمام وقت ویژگیهای جدید و مهیج را دریافت می کند و از نظر امنیتی سخت تر می شود.

اگر به روزرسانی ها لازم نبودند ، ما امروز وردپرسی را که می شناسیم و دوست داریم نداریم. ویژگی های قدیمی و آسیب پذیری های امنیتی دست به دست هم می دهند ، و اگر وب سایت خود را روشن نمی کنید وردپرس 3.9.1 یا بالاتر ، شما التماس می کنید که هک شوید.

اعلان های ارتقا را نادیده نگیرید و اگر یک تم یا افزونه بعد از بروزرسانی خراب شد ، گزینه های بهتری وجود دارد. اگر نمی توانید جایگزین مناسبی بدست آورید ، یکی از آنها را بسازید یا یک توسعه دهنده استخدام کنید و از کوچک بودن دست بردارید.

3. استفاده از “مدیر” به عنوان نام کاربری خود

بگذارید دست شما را ببینم اگر “مدیر” نام کاربری شما است؟ احتمالاً یک رمز عبور ضعیف دارید و هکرها نمی توانند صبر کنند که وارد وب سایت شما شوند (اگر قبلاً این کار را نکرده اند).

وردپرس می گوید: “متوقف نشوید ، وردپرس به طور پیش فرض نام کاربری” مدیر “را ایجاد می کند. این اشتباه من نیست! ” خوب ، شما می توانید آن را تغییر دهید! می توانید هنگام نصب وردپرس آن را تغییر دهید. اگر واقعاً از وب سایت خود متنفر هستید ، آن را کنار بگذارید. هرگز از “مدیر” به عنوان نام کاربری خود استفاده نکنید. سپس به یاد داشته باشید که رمزهای عبور سخت را ایجاد می کنید.

4. بارگیری مضامین وردپرس “رایگان” از هر کجا

همین حالا موتور جستجوی دلخواه خود را آتش بزنید و “تم های وردپرس رایگان” جستجو کنید. من شما را از دردسر نجات خواهم داد. شما یک بار مادر با مضامین وردپرس “رایگان” بسته بندی شده و آماده بارگیری دریافت خواهید کرد.

تنها مشکل این است که اکثر این مضامین رایگان برای همه رایگان نیستند. بسیاری از آنها با کد و پیوندهای مخرب بارگذاری شده اند که از شما سود نمی برند. موفقیت وبلاگ وردپرس شما به عوامل مختلفی بستگی دارد که کیفیت موضوع شماست. اگر موضوع وردپرس اشتباه (یا معیوب) را انتخاب کردید ، می توانید از موفقیت آنلاین خداحافظی کنید. اگر به دنبال مضامین برتر وردپرس حرفه ای حرفه ای هستید ، با یک شرکت معتبر مانند:

 • WPExplorer
 • آنها را
 • مضامین زیبا
 • روایت آفرینش در انجیل
 • چارچوب قالب کل WordPress
 • یا یک توسعه دهنده وردپرس را استخدام کنید تا یک موضوع برای شما ایجاد کند

با بودجه تنگ؟ ما شما را پوشانده ایم می توانید مضامین عالی و رایگان وردپرس را در اینجا دریافت کنید:

از مضامین وردپرس رایگان از هر مکانی در وب خودداری کنید – مطمئن شوید که فقط مضامین را از منابع معتبر بارگیری می کنید. آنها شما را به سمت پایین می کشند. برای آزاد کردن مضامین کم کیفیت بگویید نه.

5. فراموش کردن نصب افزونه ذخیره سازی

ذخیره افزونه وردپرس

اگر به عنوان WordPress (و توسعه وب) گلخانه ای هستید ، احتمالاً نمی دانید حافظه پنهانی چیست. اگر می دانید حافظه پنهان چیست ، اما برای نصب افزونه حافظه پنهان زحمت ندارید ، در مدت زمان بارگذاری صفحه ، ثانیه های زیادی را هدر می دهید.

می خواهید به سرعت بالای بارگذاری صفحه به بازدید کنندگان خود کمک کنید که نتیجه آن تجربه کاربر را برآورده می کند ، یک افزونه حافظه پنهان نصب کرده یا با یک شبکه تحویل محتوا (CDN) ثبت نام کنید. در اینجا راه حل هایی که من برای شارژ بیشتر وب سایت هایم استفاده می کنم آورده شده است:

گزینه های دیگر:

همچنین ، برخی از شرکت های میزبان وردپرس شامل گزینه های ذخیره سازی برای شما هستند. WPEngine دارای حافظه داخلی است و SiteGround افزونه SuperCacher WordPress را با برخی از برنامه های خود ارائه می دهد. قبل از نصب افزونه شخصی خود ، مطمئن شوید که میزبان شما گزینه های ذخیره را ارائه نمی دهد ، زیرا این امر می تواند باعث درگیری و در نهایت کند شدن سایت شما شود. بنابراین فقط مراقب باشید.

6. نگه داشتن صفحه نمونه

چند روز پیش ، یک موضوع پاسخگو یک صفحه ای را برای مشتری نصب کردم. من موضوع را روی یک کپی تازه از وردپرس نصب کردم که بدیهی است که با صفحه نمونه آمده است. از آنجا که موضوع یک صفحه با بخش ها (بر خلاف چند صفحه) کار می کند و همراه با خودش است صفحه گزینه ها, صفحه نمونه از نمای پنهان شد. بعداً هنگام افزودن صفحات اضافی ، آن را دیدم. کافی است بگویم ، اگر نیازی به صفحات اضافی ندارم ، صفحه نمونه را از دست می دادم.

گذشته از این ، آیا می دانید بیش از یک (1) میلیون کاربر وردپرس هنوز نمونه صفحه در وب سایت های خود را دارند؟ اگر این شگفت آور است ، شما باید اکثریت این افراد را بدانید که از صفحه نمونه نمی دانند یا فراموش کرده اند که آن را حذف کنند. اگر از صفحه نمونه استفاده نمی کنید (و چرا به هر حال می توانید یک میلیون و یک صفحه دیگر ایجاد کنید ، از آن استفاده می کنید) ، پیش بروید و فوراً آن را حذف کنید. به نظر خوب در وبلاگ حرفه ای شما نیست. دلیل این اشتباه است.

7. هرگز نظرات را تعدیل نکنید

نظرات تعدیل کننده

نظرات به شما می گوید خوانندگان شما چگونه به پیام بازاریابی شما پاسخ می دهند. اما عزم و تلاش برای تعدیل نظرات بخصوص اگر بیشتر از تعداد معدودی دریافت کنید. بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک نمی دانند چگونه وب سایت های خود را مدیریت کنند ، و در نهایت با اظهار نظرهایی که نیاز به تعدیل دارد ، گیر افتاده اند. آنها مرتباً آن را خاموش می کنند تا اینکه آنها را خاموش کند.

سپس نظرات اسپم را داریم که علاوه بر ترساندن خوانندگان ، باعث می شود SEO شما به شما آسیب برساند. هرگز نظرات اسپم را حتی به طور تصادفی تأیید نکنید – هر چقدر هم که نوشته شده باشد. چگونه می توانید نظرات خوب را از نظرات هرزنامه بگویید؟ چگونه گندم را از چوب جدا می کنید؟ خوب ، این آسان است اگر مانند یک اردک قدم بزند ، مانند یک اردک می لرزد ، مانند یک اردک به نظر می رسد ، باید یک اردک باشد. اگر این اسپم باشد ، فوراً می دانید.

اگر نظر نمی خواهید ، نظرات را از طریق غیرفعال کنید تنظیمات >> بحث >> پیش فرض تنظیمات مقاله یا از افزونه هایی مانند افزونه نظرات را غیرفعال کنید. برای بررسی نظرات هرزنامه ها ، از Akismet یا هر یک از این افزونه های مسدود کننده هرزنامه استفاده کنید.

8. دسته بندی بسیار زیاد ، برچسب کافی نیست

وردپرس به شما امکان می دهد مقوله ها و برچسب ها را به راحتی ایجاد کنید. این به شما کمک می کند تا پست های مرتبط را برای افزایش دسترسی ، گروه بندی کنید. غالباً ، افراد گریخته می شوند و در پایان طبقه بندی می شوند تا هر پست جدیدی را پشت سر بگذارند.

متأسفانه ، بسیاری از افراد پست های خود را به همان اندازه که آنها را طبقه بندی می کنند ، برچسب گذاری نمی کنند. آنها در پایان صدها دسته و برچسبهای معدود (در صورت وجود) ایجاد می کنند. این برای سئو و معماری سایت شما مناسب نیست. علاوه بر این ، می توانید از دسته ها و برچسب ها به صورت متناوب استفاده کنید. شما حتی می توانید مانند منوی دسته ها از منوهای ناوبری استفاده کنید. اطلاعات بیشتر در مورد دسته بندی ها برچسب ها در Codex.

9- استفاده از Default Favicon

من مقصر این یکی هستم در تلاش برای راه اندازی سایت خود و شروع به کسب درآمد (haha) ، بسیاری از کاربران وردپرس معمولاً فراموش می کنند موارد دلخواه خود را تغییر دهند. به سایتهایی که دارای موارد دلخواه از ارائه دهندگان میزبانی آنها هستند ، می پردازید مثلاً. Bluehost یا از شرکت چارچوب آنها به عنوان مثال روایت آفرینش در انجیل.

دقیقاً مانند آرم شما ، مورد علاقه شما هویت شما در وب است. علاوه بر این ، بازدید کنندگان شما وقتی که سایت شما را علامت گذاری می کنند ، علاقه های شما را می بینند. همانطور که می بینید ، اینها دلایل عالی برای تغییر چهره شما است. همانطور که در طراحی مجدد وب سایت وردپرس خود مشاهده خواهید کرد (برای افزودن یک لمس شخصی) کار ساده ای است..

10. رفتن با بستر های نرم افزاری اشتباه

بین WordPress.com و WordPress.org گیر کرده اید؟ نمی دانید کدام گزینه را انتخاب کنید؟ بسیاری از مبتدیان اغلب انتخاب اشتباه می کنند و بعدا پشیمان می شوند.

در حالی که هر پلتفرم مزایای خود را دارد ، وردپرس خود میزبان گزینه بسیار خوبی برای بسیاری از مشاغل است – کوچک و بزرگ زیرا کنترل بیشتری بر وب سایت شما می دهد. سکویی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. این راهنما در WordPress.com در مقابل WordPress.org باید کمک کند.

11- نداشتن سایت موبایل یا پاسخگو

وب سایت های پاسخگو موبایل

آینده موبایل است و اگر وب سایت شما وردپرس نتواند با دستگاه های تلفن همراه سازگار باشد ، خودتان را به یک مزاحمت تبدیل می کنید. اگر وب سایت شما دوستانه تلفن همراه نیست ، ممکن است بسیاری از مشاغل را از دست بدهید. غیر از این ، اگر Google هدایت کنید که ترافیک تلفن همراه شما به صفحه اصلی دسک تاپ شما شود ، شما را جریمه می کند.

شما می توانید سایت خود را با استفاده از افزونه هایی مانند WPtouch یا از طراحی پاسخگو از شروع استفاده کنید. طراحی پاسخگو (با استفاده از HTML + CSS3) تضمین می کند که وب سایت شما صرف نظر از عرض صفحه ، در همه دستگاه ها خوب به نظر می رسد.

12. فراموش کردن برای تنظیم مجدد لینک های خود

همانطور که در گزینه های ساخته شده در WordPress که باید استفاده کنید ، دیدیم ، بسیاری از افراد از ساختار URL پیش فرض یعنی yourdomain.com/؟p=23 استفاده می کنند. شما نمی خواهید پیوندهای ارتباطی خود را به این شکل کنار بگذارید – برای SEO و همچنین تجربه کاربر بد است. بعد از نصب وردپرس به این قسمت بروید تنظیمات >> پیوندهای ثابت و پیوندهای ثابت خود را به روز کنید.

13. عدم نصب فرم تماس

فرم تماس با ما یک بخش جدایی ناپذیر از هر وب سایت است. صفحه تماس باید برای تجارت آنلاین شما بسیار سخت کار کند ، اما تعجب آور است که با فراموش کردن اضافه کردن فرم تماس در صفحات تماس با خود ، چند کاربر وردپرس خود را به صورت پا شلیک می کنند..

بسیاری از افراد فقط ایمیل و شاید شماره تلفنی را لیست کرده و فرم تماس را کاملاً فراموش می کنند. حرکت نادرست و بد. لیست کردن ایمیلهای شما فقط باعث ایجاد هرزنامه در صندوق پستی شما می شود. فرم تماس از طرف دیگر مشارکت را تسهیل می کند. WordPress یک سازنده فرم تماس با سیستم داخلی دارد که از طریق ویرایشگر پست قابل دسترسی است اما اگر به ویژگی های بیشتری نیاز دارید می توانید بررسی کنید فرم تماس با شماره 7 یا فرم های جاذبه.

14. Google Analytics را فراموش کنید

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

اکثر کاربران جدید نصب نمی کنند تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل بعد از نصب وردپرس شاید با شما خوب باشید آمار Jetpack اما باید بدانید که در بین سایت خود اینقدر بینش ندارید.

Google Analytics به شما کمک می کند تا ترافیک خود را خراب کنید ، بنابراین می دانید برای عملکرد بهتر چه چیزی را بهینه می کنید. توصیه می کنیم Google Analytics را نصب کنید و با آن به سیستم وارد شوید Google Webmaster Tools.

15. عدم بهینه سازی تصاویر

هنگامی که شروع به استفاده از WordPress می کنید ، عجله دارید اولین پست خود را منتشر کنید که فراموش کرده اید تصاویر خود را بهینه کنید. تصاویر سنگین وب سایت شما را تحت تأثیر منفی بر تجربه کاربر قرار می دهد. قبل از آپلود تصاویر در سایت وردپرس ، آنها را برای بهترین عملکرد بهینه کنید. اگر از Adobe Photoshop استفاده می کنید ، اطمینان حاصل کنید که تصاویر خود را برای وب ذخیره می کنید با گزینه های “ذخیره برای وب”. برای گزینه “ذخیره برای وب” ، نرم افزار ویرایش تصویر خود را بررسی کنید.

بیش از شما …

ما پانزده (15) از بدترین اشتباهات وردپرس را که باید به هر قیمتی از آن جلوگیری کنید ، ذکر کرده ایم. از دیگر اشتباهات وردپرس آگاه باشید که سایر خوانندگان باید از آن دوری کنند؟ لطفاً به اندازه کافی مهربان باشید تا در نظرات به اشتراک بگذارید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map