نکات مربوط به وردپرس: 15 خطای معمول در وردپرس با راه حل ها

همه ما وردپرس را دوست داریم ، اما بعضی اوقات می تواند ما را دیوانه کند! این که آیا صفحه سفید رنگ وحشتناک آن ، خطای ناشناخته PHP ناشی از یک افزونه یا سرور است که باعث سقوط سایت ما می شود ، هرگز سرگرم کننده نیست. اما هر زمان که وردپرس تصمیم به عمل آورد ، به هیچ وجه نگران نباشید – همیشه یک راه حل وجود دارد که می خواهید در این پست یاد بگیرید. برای تفریح ​​آماده شوید زیرا من و شما قصد داریم 15 خطای معمول وردپرس را حل کنیم. بنابراین بدون تذکر بیشتر ، بیایید با رایج ترین خطای WordPress شروع کنیم.


Contents

1. خطای سرور داخلی

تقریباً هر کاربر WordPress که من می دانم حداقل یک بار با خطای سرور داخلی روبرو شده است. این بسیار آزار دهنده است زیرا برخلاف بسیاری از خطاهای رایج وردپرس ، خطای سرور داخلی به شما نمی گوید که چه چیزی را باید رفع کنید. این می تواند ناامید کننده باشد ، زیرا این خطا می تواند نتیجه دلایل مختلفی باشد که در زیر می بینید.

علل خطای سرور داخلی:

برخی از دلایل احتمالی خطای داخلی سرور موارد زیر است:

 • توابع افزونه خراب است
 • توابع موضوع فاسد است
 • فاسد شده
 • حد حافظه PHP خسته شده است

راه حل های خطای سرور داخلی:

این خطا می تواند به راحتی یک مبتدی را به حالت وحشت بفرستد اما نگران نباشید ، در اینجا چند راه حل وجود دارد.

آ. پرونده .htaccess را ویرایش کنید
از آنجا که خطای سرور داخلی عمدتاً نتیجه یک فایل خراب .htaccess خراب است ، از طریق File Manager (یا FTP) وارد پوشه ریشه WordPress خود شوید و فایل .htaccess خود را به .htaccess.old تغییر دهید. مرورگر خود را تازه کنید تا خطایی را حل کرده باشید یا خیر. اگر این خطا ناپدید شد ، به تنظیمات بروید -> Permalinks و بر روی دکمه Save Changes کلیک کنید تا تنظیم مجدد تنظیمات htacess خود را انجام دهید. اگر این کار نکرد ، شاید شما نیاز به بررسی افزونه های خود داشته باشید.

ب همه افزونه ها را غیرفعال کنید
افزونه ای که تازه نصب کرده اید می تواند مشکل باشد ، اما این عالی است زیرا می دانید چه چیزی را حذف یا حذف کنید. در سایر موارد ، این خطای WordPress ممکن است در نتیجه یک افزونه قدیمی (یا چندین افزونه که ناسازگار هستند) برطرف شود. شما مطمئناً نمی دانید که آیا مشکل افزونه های شما است ، مگر اینکه افزونه ها را غیرفعال کنید.

گذشته از: اگر خطای سرور داخلی را مشاهده می کنید ، احتمالاً نمی توانید به WordPress Admin دسترسی پیدا کنید. بنابراین ، چگونه می توانید افزونه های خود را غیرفعال کنید؟ خوب ، ما این را پیدا کردیم نحوه غیرفعال کردن همه افزونه ها در صورت عدم دسترسی به منوهای اداری ارسال در WordPress Codex. اگر خطا بعد از غیرفعال کردن همه افزونه ها از بین رفت ، مشکل خود را پیدا کردید و زمان آن است که کمی بازی آزمایشی و خطا انجام دهید. یکبار دیگر یک افزونه را فعال کنید تا مقصر شوید. افزونه را حذف کنید و جایگزین بهتری بگیرید. همچنین می توانید از نویسنده افزونه مطلع شوید زیرا وردپرس زیبا است و بنابراین باید افزونه ها نیز در آن قرار بگیرند.

ج تغییر مضامین
اگر مشکل پلاگین ها نبود ، شاید موضوع شما باشد. به موضوع بیست و دوازده تغییر دهید و وب سایت خود را بارگیری مجدد کنید. اگر هنوز خطایی را مشاهده می کنید ، شاید برخی از پوشه های وردپرس خود را به روز کنید.

د پوشه های wp-admin و wp-شامل را تعمیر کنید
تا این مرحله ، شما احتمالاً این خطای وردپرس را حل کرده اید. اما اگر اینگونه نیست ، سعی کنید پوشه های wp-admin و wp-شامل پوشه های جدیدتر را از یک نصب وردپرس تازه جایگزین کنید.

ه حافظه PHP خود را افزایش دهید
اگر همه چیز دیگر شکست بخورید ، باید با چند مورد روی سرور خود دچار مشکل شوید و کثیف شوید. خطای سرور داخلی می تواند ناامید کننده باشد ، بنابراین انتظار ندارم چیزی جلوی شما را بگیرد. در اینجا یک راهنمایی عالی در مورد افزایش حافظه PHP توسط افراد خوب در WordPress وجود دارد. اگر دوست دارید میانبرها را انتخاب کنید ، ویرایشگر کد خود را آتش بزنید و یک فایل متنی به نام php.ini ایجاد کنید. در داخل این پرونده ، این کد را اضافه کنید:

حافظه = 64MB

پرونده را در پوشه / wp-admin / پوشه ذخیره و بارگذاری کنید. اگر افزایش حافظه پی اچ پی شما مشکل را حل می کند ، با میزبان وب خود صحبت کنید تا انگشت خود را بر چیزی که حافظه شما را خسته می کند ، قرار دهید. این می تواند هر چیزی باشد از توابع قالب شکسته گرفته تا پلاگین های ضعیف طراحی شده در میان چیزهای دیگر. میزبان وب شما اطلاعاتی را از سیاهههای مربوط به سرور شما ارائه می دهد.

2. بروزرسانی خودکار انجام نشد

وردپرس اکنون با یک ویژگی بروزرسانی خودکار همراه است که از امنیت ، اشکالات جزئی و مواردی از این دست مراقبت می کند. این ویژگی نبوغ ناب در محل کار است. این عالی است اما گاهی اوقات شکست می خورد. با توجه به اینکه ویژگی بروزرسانی خودکار به هیچ ورودی انسانی احتیاج ندارد ، چگونه می گویید که بروزرسانی از بین می رود؟ یکی از موارد زیر را مشاهده خواهید کرد:

 • پیغام خطای پی اچ پی
 • صفحه سفید خالی (همچنین به عنوان صفحه سفید مرگ شناخته شده است – WSOD)
 • هشداری که می گوید بروزرسانی انجام نشد

به روزرسانی علل ناموفق:

 • مشکلات اتصال به اینترنت هنگام بروزرسانی خودکار
 • اتصال شکسته با پرونده های اصلی وردپرس
 • مجوزهای پرونده نادرست است

به روزرسانی راه حل ناموفق:

وب سایت وردپرس خود را به صورت دستی به روز کنید. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، لطفاً این موضوع را بررسی کنید به روزرسانی وردپرس – انتشار پست دستی در WordPress Codex.

3. خطای Syntax WordPress

تجزیه و تحلیل من نشان داد که این یک خطای وردپرس بسیار رایج در بین افرادی است که قطعات سایت را در سایت های وردپرس خود اضافه می کنند. وقتی با این خطا روبرو شدید ، معمولاً متوجه مواردی از این دست خواهید شد:

خطای تجزیه - خطای نحوی ، پایان غیر منتظره $ در /public_html/your_site/wp-content/themes/your-theme/functions.php در خط 38

این خطا نیازی به استرس شما نیست زیرا دقیقاً به شما می گوید مشکل را کجا پیدا کنید.

دلیل خطای نحوی:

در بسیاری مواقع ، خطای نحوی توسط برخی از شخصیت های (گمشده) یا غیر منتظره (ها) موجود در پرونده مشکل ساز ایجاد می شود. بیشتر مواقع توسط شخصی که کمتر تجربه کرده است سعی در ویرایش کد در یک موضوع یا افزونه داشته باشد اما می تواند هنگام نصب یک موضوع یا افزونه جدید که حاوی خطا است ، رخ دهد..

راه حل های خطای نحوی:

آ. خود را در چسباندن قطعات کد در وردپرس آموزش دهید
به عنوان یک مبتدی وردپرس ، شما باید راهی طولانی (اما سرگرم کننده) داشته باشید تا آنجا که به یادگیری توسعه وردپرس می پردازید. با این حال هیچ عجله ای وجود ندارد ، بنابراین وقت خود را اختصاص دهید. اگر بعد از افزودن قطعه کد در وب سایت وردپرس با این خطای WordPress روبرو شدید ، باید اطلاعات بیشتری در مورد چسباندن قطعات کد در وردپرس کسب کنید یا آسیب بیشتری وارد خواهید کرد..

ب کد آسیب دیده را برطرف کنید
اگر این خطای WordPress بعد از به روزرسانی یک افزونه یا جایگذاری برخی کد از وب رخ داده است ، می دانید دقیقاً کجا جستجو کنید. مشکل این است که شما نمی توانید کد خود را از طریق ظاهر -> ویرایشگر (یا افزونه ها -> ویرایشگر) اصلاح کنید زیرا خطای نحوی شما را از وب سایت خود قفل می کند. این با اکثر مبتدیان خوب نیست. اما اینطور نیست ، می توانید به راحتی فایل های WordPress خود را از طریق FTP یا File Manager در cPanel خود ویرایش کنید. پرونده آسیب دیده را پیدا کنید و با حذف آن یا بازنویسی صحیح آن ، کد را برطرف کنید.

ج یک موضوع یا افزونه دیگر را امتحان کنید
اگر هنگام فعال کردن یک موضوع یا افزونه جدید ، این خطا رخ داد ، به احتمال زیاد یک خطا در آن موضوع یا افزونه است. بنابراین ممکن است بخواهید یک جایگزین پیدا کنید یا با توسعه دهنده تماس بگیرید تا آنها بتوانند خطا را برطرف کنند. در بعضی موارد ممکن است نتوانید وارد وردپرس شوید که در این صورت ممکن است پلاگین یا موضوع را از طریق FTP حذف کنید..

4- خطا در ایجاد اتصال به بانک اطلاعاتی

از خطاهای متداول وردپرس ، این کاملاً کاملاً توضیحی است. خطای WordPress در ایجاد اتصال به بانک اطلاعاتی به شما امکان می دهد بدانید که اتصال به پایگاه داده وردپرس شما را خراب کرده است.

پایگاه داده ایجاد علل خطا:

 • خطای wp-config.php
 • با ارائه دهنده میزبان خود مشکل دارید
 • شما هک شده اید! و در اینجا من فکر می کردم این خطای خاص وردپرس چیز بزرگی نیست.

پایگاه داده ایجاد راه حل های خطا:

آ. پرونده wp-config.php خود را ویرایش کنید
از طریق File Manager یا FTP به پرونده wp-config.php خود دسترسی پیدا کرده و تأیید کنید که آیا نام بانک اطلاعات ، هاست ، نام کاربری و رمز عبور صحیح است یا خیر. اگر گیر کرده اید یا نمی دانید که ابتدا چه کاری باید انجام دهید ، در مورد ویرایش پرونده های wp-config.php به خودتان آموزش دهید.

ب مشکلات را با میزبان وب خود حل کنید
اگر wp-config.php به نظر می رسد درست است و این خطای WordPress هنوز یک مشکل است ، باید با ارائه دهنده میزبان وردپرس خود صحبت کنید. آنها می توانند به شما بگویند سرور خاموش است یا پایگاه داده شما بیش از سهمیه خود خاموش است. اگر آنها به شما بگویند همه چیز در پایان خوب به نظر می رسد ، وقت آن است که مقداری از امنیت وردپرس را در سایت خود پیاده کنید.

ج وب سایت خود را اسکن کنید تا مشخص شود آیا این مورد به خطر افتاده است
هکرها نمی خوابند. نه ، آنها نمی کنند شما می توانید در هر زمان قربانی هکر شوید ، به خصوص اگر نمی دانید چگونه وب سایت وردپرس خود را تأمین کنید. برای اطمینان از هک شدن وب سایت خود ، آن را با استفاده از ابزاری مانند Sucuri Sitecheck اسکن کنید. اگر خبر بدی دارید ، فقط آرام باشید و این سایت را بررسی کنید که در سایت وردپرس Codex مورد هک قرار گرفت.

5. به طور خلاصه برای خطای تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده در دسترس نیست

1 ، 2 ، 3 … مدت زمان طولانی است ، بیایید سعی کنیم درک کنیم که چرا این خطای نه چندان کوتاه وردپرس را دریافت می کنید. اوه ، به هر حال ، نباید به هیچ وجه برای شما مشکل ایجاد کند ، زیرا حل آن بسیار آسان است. اما در ابتدا ، اجازه دهید دلایل را بررسی کنیم.

علل خطای نگهداری برنامه ریزی شده:

 • به روزرسانی وردپرس شما انجام نشد زیرا برخی از موارد خارج از کنترل شما هستند
 •  .نگهداری به دلایلی بعد از بروزرسانی پرونده حذف نشد

راه حل های خطای تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده:

خوش میگذرد؟ آیا احساس می کنید می توانید خطاهای فوق را حل کنید اگر / هنگام برداشت آنها؟ در صورت امکان ، اجازه دهید به خطای شماره وردپرس شماره شش (6) بروید.

6. بازیابی رمز عبور ایمیل کارایی ندارد

علت اصلی این امر فراموشی است. شاید شما باید برخی از رژیم ها و ورزش های تقویت کننده حافظه را امتحان کنید – شوخی کردن به کنار … همه ما حتی مهمترین مواردی مانند گذرواژه‌ها ، نام کاربری و آدرس ایمیل را فراموش می‌کنیم؟ به همین ترتیب ، گذرواژه خود را فراموش کردید و مجبور شدید از صفحه “رمز ورود خود را فراموش کرده باشید” استفاده کنید. مشکل این است که شما هرگز پیوند بازنشانی را از طریق ایمیل دریافت نکردید. بعد از بررسی پوشه هرزنامه خود تصمیم گرفتید دوباره امتحان کنید اما هنوز پیوندی وجود ندارد.

دلیل خطای بازیابی گذرواژه:

بنا به دلایلی نصب وردپرس شما پیوند را برای شما ارسال نمی کند … علت آن می تواند یک راز باشد! اما مشکل اصلی این نیست که چرا رمز عبور خود را دریافت نمی کنید ، اما چگونه می توانید رمز عبور خود را به راحتی و سریع تنظیم مجدد کنید؟ در زیر ، چند راه حل وجود دارد.

راه حل های خطای بازیابی رمز عبور:

آ. وردپرس خود را از طریق phpMyAdmin تنظیم مجدد کنید
این فنی تر از دو راه حل است که من به شما ارائه می دهم.

 1. وارد cPanel خود شوید و به آن بروید phpMyAdmin زیر بانکهای اطلاعاتی
 2. بانک اطلاعاتی خود را انتخاب کنید (میزبان وب به شما کمک می کند تا پایگاه داده خود را پیدا نکنید)
 3. هدایت به wp_users و کلیک کنید مرور کردن
 4. به نام کاربری خود بروید و کلیک کنید ویرایش کنید
 5. مقدار جدید (رمز جدید خود را) وارد کنید user_pass
 6. انتخاب کنید MD5 از منوی کشویی که در زیر است تابع
 7. کلیک برو دکمه در پایین برای ذخیره تغییرات خود را

ب پرونده function.php خود را ویرایش کنید
و اکنون برای یک روش فنی کمی کمتر. پرونده function.php مسئولیت بسیاری از موارد در وب سایت وردپرس شماست. اگر بازیابی رمز عبور ایمیل شما سخت می گذرد:

 1. هدایت به “../ wp-content / themes / your_live_theme /“با استفاده از FTP یا File Manager بارگیری کنید و پرونده function.php را بارگیری کنید.
 2. پرونده را در ویرایشگر کد خود باز کنید و کد زیر را اضافه کنید:
  wp_set_password ('DesiredNewPassword' ، 1)؛

  جایگزین کردن DesiredNewPassword با گذرگاه جدید خود شماره یک (1) در کد شماره شناسه کاربر شما در است wp_users جدول.

 3. را ذخیره کرده و بارگذاری کنید
 4. هنگامی که می توانید وارد وب سایت خود شوید ، کد را از بین ببرید (بارگیری function.php ، حذف کد و بارگیری مجدد آن در پوشه موضوع خود)

7. خطای HTTP 403 – ممنوع

اگر دریافت کنید “شما مجاز به مشاهده این صفحه نمیباشید. (خطای 403)پیام “هنگام ورود به وب سایت وردپرس خود ، با یکی از رایج ترین خطاهای وردپرس روبرو شده اید – خطای HTTP 403.

دلیل خطای HTTP 403:

 • اگر وبلاگ شما در یک سرور ویندوز میزبانی شده باشد ، با فهرست های فهرست کننده مشکل دارید

راه حل خطای HTTP 403:

index.php را به فهرستهای فهرست اضافه کنید. با افزودن index.php به فهرستهای فهرست می توانید این خطای WordPress را به راحتی حل کنید. فقط به خودت برو کنترل پنل -> گزینه های وب -> فهرستهای فهرست و index.php اضافه کنید.

8. نوار کناری در زیر خطای محتوا

وقتی برای اولین بار با این خطای وردپرس روبرو شدم ، بسیار گیج شدم. من آنقدر اطمینان داشتم که مضمون من کاملاً نان تست است و من فکر می کردم در کل آنرا تغییر دهم. با این حال ، من عنکبوت های گوگل را احضار کردم و چند ثانیه بعد ، متوجه شدم این فقط یکی از رایج ترین خطاهای وردپرس است. این تحقق همه نگرانی ها را از بین برد. چند کلیک دیگر و پیمایش ، دلایل آن را پیدا کردم.

نوار کناری در زیر علل خطای محتوا:

 • خطاهای HTML – گاهی ممکن است بستن چند عنصر تقسیم را فراموش کنید
 • خطاهای CSS – در موارد دیگر ، ممکن است به طور اتفاقی از عرض های نامتناسب استفاده کنید که در نهایت باعث خراب شدن کل طرح شما می شوند

نوار کناری زیر راه حل های خطای محتوا:

آ. تمام عناصر تقسیم را ببندید
در بیشتر موارد ، عناصر تقسیم قلم مسئول این خطا هستند. تمام عناصر تقسیم باز را ببندید و عناصر اضافی تقسیم شده را که نوار کناری را در خارج از عنصر بسته بندی فشار می دهد از بین ببرید. از ابزاری مانند اعتبار سنج W3 برای بررسی اینکه آیا کد HTML شما می تواند دلیل این خطا باشد یا خیر.

ب CSS خود را برطرف کنید
نسبت های نامناسب عرض باعث می شود طرح شما به نوبه خود با قرار دادن نوار کناری شما در زیر منطقه محتوا ایجاد شود. شما باید موارد را به تناسب حفظ کنید. به عنوان مثال ، اگر ظرف اصلی شما عرض 920px داشته باشد ، 620px را به محتوای خود اختصاص دهید و 250 px را به نوار کناری خود اختصاص دهید. 50px باقی مانده را در حاشیه بگذارید و چه چیزی نیست. فقط مسائل را متناسب نگه دارید. نکته دیگر ، هنگام استفاده از خاصیت float مراقب باشید.

9. مدیر وردپرس نمایش نادرست

آیا تاکنون فقط برای یافتن داشبورد سرپرست WP خود در وردپرس وارد WordPress شده اید؟ منظور من این است که پیوندها به صورت نادرست مرتب شده اند زیرا داشبورد بدون CSS رندر می شود.

علل خطای صفحه نمایش سرپرست:

 • پروکسی و فایروال هایی که پرونده های CSS سیاه را دارند
 • افزونه های منوی مدیر خراب است

راه حل های خطای نمایش سرپرست:

آ. اطمینان حاصل کنید که پشت پروکسی یا فایروال نیستید
اگر پشت پروکسی یا فایروال هستید (شاید از کار به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید) ، سعی کنید به داشبورد خود در جاهای دیگر و بدون پروکسی یا فایروال دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید فایروال و حافظه نهان خود را پاک کنید و ببینید که آیا این کار می کند.

ب افزونه های menu menu را به روز کنید / غیرفعال کنید
اگر بعد از نصب افزونه ای از قبیل ، دچار این خطا شده اید منوهای سبک تر و منوی کشویی مدیر برای منوی سرپرست خود ، آن را به روز کنید (نصب مجدد). اگر این خطای WordPress همچنان ادامه داشت ، افزونه را غیرفعال کنید.

10. خطای بهنگام اتصال

اگر وب سایت وردپرس شما روی یک سرور مشترک زیاد بارگذاری شده است ، این خطای WordPress را بیشتر از این مشاهده نمی کنید. مشکلات زیر مسئول این خطا هستند.

علل خطای زمان گذشته:

 • افزونه های سنگین
 • خطاهای عملکرد تم
 • حد حافظه PHP خسته شده است

راه حل های خطای زمان گذشته:

 • پلاگین هایی را که اخیراً نصب کرده اید غیرفعال کنید یا پوشه افزونه های خود را دوباره تنظیم کنید
 • حد حافظه PHP خود را افزایش دهید
 • به موضوع بیست و دوازده تغییر دهید تا مشخص شود آیا مشکل در موضوع شما نهفته است

11. هشدار: نمی توان اطلاعات هدر را تغییر داد – هدر که قبلاً ارسال شده است

این یکی دیگر از خطاهای رایج وردپرس است که بسیاری از کاربران وردپرس ، به ویژه مبتدیان را دچار مشکل می کند. اگر با این خطا روبرو شوید ، معمولاً چیزی شبیه به این را مشاهده خواهید کرد:

هشدار: نمی توان اطلاعات هدر را تغییر داد - هدر قبلاً ارسال شده توسط (خروجی در /blog/wp-config.php:34 شروع شد)

آن قسمت آخر (خروجی از /blog/wp-config.php:34 شروع شد) دقیقاً به شما می گوید که خطای شما از کجا ناشی می شود.

نمی توان دلیل اصلی خطای هدر را تغییر داد:

 • وجود فضاهای سفید (خالی) در پرونده آسیب دیده (در مورد ما در بالا) ، اینگونه خواهد بود wp-config.php)

نمی توان راه حل خطای هدر را تغییر داد:

شما باید فضاهای خالی را حذف کنید. برای خلاص شدن از شر این خطای وردپرس:

 1. فایل آسیب دیده (مانند wp-config.php) را از طریق File Manager یا FTP بارگیری کنید
 2. پرونده را در ویرایشگر مورد علاقه خود باز کنید (به عنوان مثال. دفترچه یادداشت++)
 3. قبل از اول همه فضاها را حذف کنید
 4. بعد از بستن همه فضاها را حذف کنید؟>
 5. پرونده خود را ذخیره کنید

12. پلاگین خطایی حذف نمی شود

برخی از افزونه ها (و شما می خواهید از چنین افزونه هایی پاک نباشید) همراه با پرونده های مخفی هستند که هنگام پاک کردن افزونه می توانید به درد گردن تبدیل شوید. این دلیل خوبی برای فقط بارگیری افزونه ها (و مضامین مربوط به آن موضوع) از وب سایت های معتبری است که به آنها اعتماد دارید. مشکل اینجاست که نمی توانید افزونه را از طریق حذف کنید مدیر وردپرس و حتی اگر پوشه افزونه را از طریق File Manager (یا FTP) حذف کنید ، این افزونه همچنان ظاهر می شود. شعبده بازي؟ شماره در اینجا …

حذف دلیل خطای افزونه:

 • این افزونه همراه با پرونده های مخفی یا تو در تو قرار داشت

حذف راه حل های خطای افزونه:

آ. از منابع قابل اعتماد افزونه بگیرید
از همه جای مکان پلاگین ها را جمع نکنید. اگر مایل به خرید افزونه کدگذاری شده هستید با منابع معتبری مانند CodeCanyon یا WPExplorer همراه شوید. اگر بعد از افزونه های رایگان هستید ، بررسی کنید مخزن افزونه وردپرس. پیشگیری بهتر از درمان است ، درست است?

ب حذف افزونه با استفاده از Secure Shell (SSH)
این راه حل فقط در صورت دسترسی SSH به سایت وردپرس شما کار خواهد کرد. این همان کاری است که باید انجام شود. با استفاده از SSH وارد وبلاگ خود شوید و به “../ wp-content / plugins /” استفاده کنید است -aI دستور به لیست تمام پوشه های خود ، و در آخر پلاگین مشکل ساز با استفاده از rm (نام پوشه) فرمان.

13. خطای 404 در بازگشت به پست های WordPress

دسترسی به هر بخشی از وب سایت وردپرس اما ارسالها ناامید کننده است. هر بار که از یک پست بازدید می کنید ، یک صفحه خطای 404 دریافت می کنید – و این یک درد بزرگ است زیرا ارسال ها استخوان و گوشت هر وبلاگ وردپرس هستند.

404 دلیل صفحه خطا:

 • با تنظیمات پیوند خود مشکل دارید

404 صفحه خطا:

آ. لینک ثابت خود را ذخیره کنید
رفع این خطای WordPress آسان است ، بنابراین وحشت نکنید – شما خوانندگان قادر خواهید بود تا هر زمان که بخواهید ، پست های خود را بخوانند. فقط بروید تنظیمات -> پیوندهای ثابت و به ذخیره تغییرات دکمه.

ب پرونده .htaccess خود را تعمیر کنید
اگر رفع مجوزهای پیوندی شما این خطا را برطرف نمی کند ، وقت آن است که پرونده .htaccess خود را به صورت دستی ویرایش کنید. به پوشه root WordPress خود بروید و پرونده .htaccess را بارگیری کنید. اگر وجود ندارد ، یک پرونده متنی خالی ایجاد کنید و آن را به عنوان .htaccess ذخیره کنید. کد زیر را به پرونده .htaccess اضافه کنید:

# شروع وردپرس

بازنویسی Engine On
بازنویسی پایگاه /
rewriteRule ^ index \ .php $ - [L] بازنویسی٪٪ {REQUEST_FILENAME! -f
بازنویسی٪٪ {REQUEST_FILENAME! -d
بازنویسی Rule. /index.php [L]

# پایان وردپرس

.htaccess را در همان مکان ذخیره و بارگذاری کنید.

14. خطای خسته شده در حافظه وردپرس

می دانید با دیدن صفحه سفید مرگ یا این پیام خطا با این خطا روبرو شده اید:

خطای مهلک: اندازه حافظه مجاز 33554432 بایت خسته (سعی در اختصاص 2348617 بایت) در /home/username/public_html/your_site/wp-includes/plugins.php در خط 36

دلیل خطای خسته شده از حافظه:

 • افزونه یا اسکریپتی در حال از بین بردن حافظه شما است

راه حل خطای خسته شده از حافظه:

ساده ترین پاسخ این است که به سادگی حافظه اختصاص داده شده خود را افزایش دهید. برای این کار ، پرونده wp-config.php خود را باز کنید (که در فهرست اصلی وب سایت شما یافت می شود) و کد زیر را اضافه کنید:

تعریف ('wp_memory_limit'، '64M')؛
توجه داشته باشید: لازم نیست هنگام استفاده از مدیر فایل ، پرونده (یا هر پرونده دیگر) را بارگیری کنید. می توانید پرونده ها را درست در File Manager ویرایش کنید. اگر نمی توانید گزینه ویرایش را پیدا کنید ، با میزبان وب خود صحبت کنید.

15. عملکرد نامشخص خطای Fatal خطای is_network_admin

من تصمیم گرفتم که این پست را با یک خطای ساده اما بسیار معمول وردپرس به پایان برسانم.

عملکرد نامشخص is_network_admin علت خطای مهلک:

 • بروزرسانی خودکار انجام نشد

عملکرد نامشخص is_network_admin Fatal ErrorSolution:

کمک های بیشتر / منابع

اگر نتوانستیم خطای شما را حل کنیم یا خطای خاص شما در این پست ذکر نشده است ، می توانید لیستی از منابع عالی فوق را در زیر با چند راه حل دیگر برای خطاهای رایج وردپرس و رفع آنها بیابید. اگر هنوز نمی توانید راه حلی پیدا کنید ، همیشه می توانید با وب خود تماس بگیرید تا ببینید که آیا آنها می توانند به شما کمک کنند! WPEngine در بیش از یک زمان دیگر برای ما وجود داشته است که ما نمی توانیم مسئله را خودمان حل کنیم!

نتیجه

اینجا هستیم ما فقط 15 خطای متداول وردپرس را فاش کردیم و به شما نشان دادیم که چگونه آنها را حل کنید. امیدواریم وقتی با خطای وردپرس روبرو شدید ، این پست مفید واقع شود. این منبع را علامت گذاری کنید (به احتمال زیاد شما در بعضی مقطع به آن احتیاج خواهید داشت – اگرچه امیدواریم که این کار را نکنید) و لطفاً به ما بگویید که چگونه خطاهای متداول وردپرس را در وب سایت خود برطرف می کنید ، به خصوص اگر راه حل بهتر و سریعتر برای یکی از رایج ترین ها داشته باشید خطاهای وردپرس.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map