13+ راه شما بدون وردپاک برای وردپرس از دست می دهید

Jetpack با بیش از 1 میلیون نصب فعال یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس است. این یک خانواده کامل از محصولات (و خدمات) است که از ورود به سیستم های اجتماعی گرفته تا CDN های رایگان می باشد. این برنامه برای بهینه سازی وب سایت وردپرس شما به هر طریق ممکن – با هزینه ای کاملا صفر – طراحی شده است.


در این مقاله ، به ویژگیهای صرفه جویی زیادی در وقت (و هزینه) نگاهی خواهیم داشت که Jetpack باید ارائه دهد. ما همچنین گزینه های پرداختی و رایگان احتمالی برای هر ویژگی را به اشتراک گذاشته ایم. این ایده در مورد مزایای زیادی که می توانید با Jetpack داشته باشید به شما ایده می دهد.

Contents

1. شما از شبکه تحویل محتوا (CDN) رایگان از Jetpack استفاده نمی کنید

ماژول فوتون Jetpack تمام تصاویر را از سایت شما گرفته و آن را در شبکه توزیع محتوای جهانی WordPress.com ذخیره می کند. این شبکه در چندین مکان در سراسر جهان توزیع شده و برای در دسترس بودن زیاد ، افزونگی ، بهینه شده است. با نصب CDN ، وقتی یک بازدید کننده در سایت شما قرار می گیرد ، تصاویر از سرور نزدیک به مکان فیزیکی بازدید کننده ارائه می شوند. این دارای چندین مزیت است:

 • در ضمن حفظ کیفیت ، تصاویر برای کاهش اندازه بهینه می شوند.
 • تصاویر به سرعت به لطف شبکه توزیع شده وردپرس ارائه می شوند – به یک وب سایت سریع کمک می کنند.
 • وب سایت هایی که سریع بارگذاری می شوند تمایل به بهتر شدن دارند. تبدیل بهتر درآمد برابر برابر است.
 • بارگیری تصاویر شما در ماژول فوتون Jetpack ، پهنای باند و منابع محاسباتی سرور شما را ذخیره می کند. شما پس انداز می کنید و ردپای کربن خود را کاهش می دهید.
 • فوتون با استفاده از فرمت معروف WebP گوگل Google ، پهنای باند بازدید کننده شما را در آنها ذخیره می کند تا تصاویر فشرده شده بدون ضرر را ذخیره کند. با این حال ، تعداد معدودی از مرورگرها از این قالب پشتیبانی می کنند.

از Photon به عنوان یک سرویس ویرایش تصویر آنلاین استفاده کنید

بعضی اوقات ما نیاز به انجام کارهای ساده مانند تغییر اندازه یک تصویر ، کارهای پیچیده مانند اضافه کردن فیلترها ، تنظیم کنتراست حذف نوارهای سیاه از یک تصویر داریم. Photon Developer API به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از زیرساخت های ابری وردپرس استفاده کنند و انواع ترفندهای موجود در تصاویر خود را انجام دهند.

به عنوان مثال ، تماس زیر با API ، کیفیت تصویر اصلی JPG را به نوار 75٪ تمام ابرداده های آن کاهش می دهد. این منجر به کاهش 81٪ در اندازه و در عین حال فشرده سازی تصویر تقریبا بدون ضرر شد.

تصویر بهینه سازی شده توسط Photon API (448 KB)

http://i0.wp.com/ma.tt/files/2014/09/8084136238_169f1ca1f0_o.jpg؟&quality=75&strip=all

تصویر اصلی (2.61 MB)

http://ma.tt/files/2014/09/8084136238_169f1ca1f0_o.jpg

یک تماس API منفرد با فوتون API اندازه تصویر را 83٪ کاهش داد

تمام این کارها با تماس تلفنی با API در پرواز انجام می شود. منابع سرور شما دست نخورده باقی مانده است!

2. شما با ماژول انتشار خودکار ، پست های خود را به شبکه های اجتماعی اختصاص نمی دهید

شبکه های اجتماعی مختلف نسبت به همان نسخه ارسال متفاوت واکنش نشان می دهند – بنابراین عناوین باید برای هر یک بهینه شوند. نسخه ای که برای صفحه فیس بوک خود می نویسید نباید برای صفحه توییتر یا Pinterest شما یکسان باشد.

انتشار خودکار این ویژگی پس از اتصال حسابهای مربوطه ، به کاربران امکان می دهد تا بطور خودکار محتوا را به صفحات Facebook ، Twitter ، LinkedIn و Google+ ارسال کنند. کاربران می توانند تصاویر را برای فیس بوک و توییتر پیکربندی کرده و پس از انتشار پست در سایت ، برنامه ارسال در شبکه های اجتماعی را تنظیم کنند.

می توانید ابزارهای گران قیمت برنامه ریزی پست اجتماعی را خریداری کنید ، یا می توانید به سادگی از ماژول عمومی سازی Jetpack استفاده کنید. تماس شما!

3. شما از پست های مرتبط استفاده نمی کنید

پست های مرتبط یکی از بزرگترین مشارکت کنندگان در کاهش نرخ گزاف گویی یک وب سایت است. به محض اینکه یک بازدید کننده به قسمت پایین مقاله می رود ، پست های مرتبط با آنها نشان داده می شود که در همان دسته ، برچسب ها یا نوع پست های سفارشی قرار می گیرند.

نمایش پست های مرتبط در پایان هر مقاله می تواند “زمان بازدید شما در سایت” را افزایش داده و جذب کاربر را افزایش دهد ، که در نهایت منجر به تبدیل ها می شود. در مورد آن فکر کنید – هرچه بازدیدکنندگان بیشتر وقت خود را در سایت خود بگذرانند ، برند شما در ذهنشان بهتر می شود. در نتیجه ، در زمانی که آنها به محصولی یا خدماتی که ارائه می دهید نیاز دارند – شما از مزیت رقابتی آن برخوردار هستید حضور برتر ذهن.

پست های مرتبط با Jetpack ماژول بعد از هر مقاله ، پست های مرتبط را نمایش می دهد. بخش جالب اینجاست – برخلاف بسیاری از افزونه های پست دیگر ، Jetpack تمام تجزیه و تحلیل ، پردازش و سرویس پست های مرتبط را با استفاده از زیرساخت های ابری خود انجام می دهد ، به گونه ای که بدون بار اضافی روی سرور خود این مسئله باعث می شود تا بار بار سرور و بهبود عملکرد سایت ما – در حالی که همزمان پست های مرتبط را نمایش می دهیم – به یک دارایی فوق العاده تبدیل شود!

4. شما از ویژگی های امنیتی Jetpack استفاده نمی کنید

ماژول محافظت از Jetpack یک تن از ویژگی های امنیتی را برای هر وب سایت ضروری ارائه می دهد. افزونه های امنیتی Premium مانند Securi و iThemes Security بیش از 100 دلار در سال هزینه دارند. اما اگر شروع کردید و به یک مورد نیاز دارید خوب افزونه امنیتی که کار را تمام می کند ، Jetpack پاسخ شماست. به همین دلیل است:

 • برای مبتدیان ، محافظت رایگان در برابر حملات وحشیانه را فراهم می کند.
 • در مرحله بعد ، می توانید از تأیید هویت ایمن از طریق WordPress.com استفاده کنید تا فقط به این افراد اجازه دهید که دارای یک حساب WordPress.com معتبر باشند ، وارد شوند..
 • همچنین می توانید تأیید هویت دو عاملی را برای سخت تر کردن امنیت انجام دهید.
 • سرانجام ، ویژگی Whitelisting IP به شما این امکان را می دهد که فقط به مجموعه ای از IP اجازه دهید به داشبورد مدیر دسترسی داشته باشید. این امر یک اقدام پیشگیرانه عالی در برابر تلاش های ورود به سیستم مخرب است.

تحت مزایای اضافی ، ماژول Jetpack Protect به طور خودکار مضامین و افزونه های نصب شده را در سایت وردپرس شما به روز می کند. شما در آخر زمان صرفه جویی می کنید ، ضمن اینکه از آرامش خاطر لذت می برید.

5- شما از ویژگی Monitoring Site استفاده نمی کنید

خرابی ها بد است. نه تنها منجر به کاهش تبدیل های شما می شود ، بلکه بر رتبه بندی موتورهای جستجو نیز تأثیر منفی می گذارد. به عنوان مثال ، این مورد را در نظر بگیرید که Google یک بازدید کننده را به سایت شما ارسال می کند. تنها مشکل – بازدید کننده متوجه می شود که صفحه بارگیری نمی شود. بازدید کننده به صفحه جستجو باز می گردد و روی نتیجه جستجو بعدی کلیک می کند. این یک پرچم زرد است – نمرات SEO شما کمی کاهش می یابد.

Jetpack نظارت بر خرابی ویژگی شما هنگام پایین آمدن سایت از طریق ایمیل ، از طریق ایمیل و پیامک به شما هشدار می دهد. همچنین در هنگام تهیه نسخه پشتیبان سایت و مدت زمان کل خرابی ، به شما ایمیل می دهد. این سرویس سایت شما را هر پنج دقیقه از گوشه های مختلف جهان بررسی می کند ، بدون توجه به اینکه بازدید کنندگان شما از کجا آمده اند – یک وب سایت کار را مشاهده می کنند.

6. شما می توانید از طریق پست الکترونیکی استفاده کنید – اما شما اینطور نیست

حضور در مکان مناسب و در زمان مناسب عامل اصلی موفقیت ما است. همین اصول برای موفقیت وبلاگ شما کاربرد دارد. اولین کسی که یک داستان در حال توسعه در دامنه وبلاگ شما را پوشش می دهد می تواند منجر به بازدید جدیدی از رسانه های اجتماعی شود.

این وقتی است که ارسال از طریق ایمیل این ویژگی مفید است. به سادگی پست را از طریق ایمیل بنویسید و آن را به آدرس ایمیل مشخص شده ارسال کنید. این پست در سایت شما منتشر خواهد شد. می توانید تصاویر و نگارخانه ها را در ایمیل خود ضمیمه کنید ، و همچنین ارسال می شوند. همچنین می توانید برچسب ها و دسته ها را تعیین کنید یا تأخیر را تعیین کنید. در صورت داشتن ، چه چیز دیگری است انتشار خودکار ماژول را فعال کنید ، پست نیز در شبکه های اجتماعی شما ارسال خواهد شد! در مورد واکنش های زنجیره ای صحبت کنید.

7. آیا ماژول اشتراک را فعال کردید?

یک صنعت کل در اطراف نرم افزار بازاریابی ایمیل وجود دارد. در حالی که بیشتر آنها پرداخت می شوند ، برخی رایگان هستند اما محدودیت هایی دارند. حداقل ، حتی بهترین خدمات بازاریابی ایمیل نیاز به ثبت نام در یک حساب کاربری دارید می توان کمی کار باشید.

ماژول اشتراک Jetpack از تکنیک noer brainer پیروی می کند که در آن شما فقط باید ویجتی را اضافه کنید که از بازدید کنندگان خود می خواهد برای ارسال های جدید ثبت نام کنند یا از “وبلاگ شما” مشترک شوند.

با فعال شدن ماژول ، هر زمان که پست جدیدی را منتشر می کنید ، تمام مشترکین شما با آخرین پست شما یک ایمیل دریافت می کنند. با این وجود در روند نزولی ، شما نمی توانید ردیابی پیشرفته ای را در این ایمیل ها جاسازی کنید.

8. شما “اثبات اجتماعی” را اعمال نمی کنید

یكی از راه های بازدیدكنندگان برای مرور وبلاگ شما ، تأسیس “اثبات اجتماعی” است. ما از نظر روانشناختی ملزم به پیروی از کاری هستیم که همه انجام می دهند. تصور می کنید مانند هر روز در راه کار خود هستید. شما در حال ورود به مترو هستید که ناگهان همه از ایستگاه خارج می شوند. آیا باز هم وارد می شوید?

اتفاق مشابه می افتد وقتی می بینیم نمادهایی مانند “افزونه بارگیری بیش از 100،000 بار” یا “در حال حاضر در 75،000 سایت فعال وردپرس در حال اجرا” یا حتی “5 سال تجربه تقطیر شده در محصول” است. نوعی اطمینان نامعلوم بر ما طلوع می کند.

ابزارک های نوار کناری اضافی از Jetpack به شما کمک می کند تا اطلاعات مشابه “نقطه عطف” را در سایت خود نمایش دهید. شما می توانید آمار و مشارکت کنندگان وبلاگ خود را که ممکن است در صنعت مشهور باشند ارائه دهید. همچنین می توانید اطلاعات دیگری مانند فید توییتر ، اطلاعات تماس ، پست های برجسته و غیره را به نمایش بگذارید.

ترکیبی از این ابزارکها نه تنها به ایجاد اثبات اجتماعی کمک می کند بلکه به آن کمک می کند تعامل کاربر. شما اینطور است ،?

به یاد داشته باشید که چطور در مورد نمایش صحبت کردیم پست های مرتبط در پایان هر پست می تواند کاربر را تحت تأثیر قرار دهد تا مدت زمان بیشتری به آن بچسبد؟ منطق مشابه هنگامی که “پست های برجسته” یا “معاملات اختصاصی” را در ستون های فرعی و / یا پاورقی خود نمایش می دهید ، دنبال می شود.

9. می توانید با ماژول تأیید سایت صرفه جویی کنید

وقتی صحبت از سئو می شود ، ثبت وب سایت شما در کنسول جستجوی Google یا مرکز مدیر بینگ بینگ از اهمیت بالایی برخوردار است. با این حال ، روند تأیید مالکیت دامنه زمان بر است و نیاز به بارگذاری فایلهای HTML در فهرست اصلی دارد.

شما می توانید از همه اینها دوری کنید و استفاده کنید Jetpack ” تأیید سایت مدول. به سادگی کدهای تأیید را از کنسول Google / Bing کپی کنید و آن را در تنظیمات ماژول قرار دهید. فوراً سایت شما اعتبار خواهد یافت.

ماژول تأیید صحت سایت همچنین از Pinterest پشتیبانی می کند ، که با فعال سازی ، عکس نمایه Pinterest شما را به هر پینی که از سایت شما سرچشمه می گیرد ، اضافه می کنیم.

10. نظرات Jetpack بدون هیچ مشکلی از اظهارنظرهای اجتماعی استفاده می کند

ماژول نظرات به بازدید کنندگان شما این امکان را می دهد تا قبل از اظهار نظر در سایت خود ، با پروفایل های اجتماعی خود وارد شوید. این بدان معناست که اگر شخصی به حساب Facebook ، Twitter ، Google+ یا WordPress.com خود وارد شده باشد ، می تواند از هر یک از آن حساب ها برای ترک نظر استفاده کند.

همه نظرات در یک موضوع مفرد و ساده ظاهر می شوند. در اینجا چگونه سودمند است:

وقتی با یک اسم و عکس واقعی مرتبط باشد ، بهتر با نظرات ارتباط می دهیم. با فعال شدن ویژگی های نظرات اجتماعی ، مردم را تشویق می کنید هنگام اظهار نظر از پروفایل های اجتماعی خود استفاده کنند.

در نتیجه ، این ویژگی نه تنها قدرت اجتماعی را به پست های شما اضافه می کند ، بلکه اظهار نظر را نیز بسیار آسان می کند. با یک کلیک ، تمام اطلاعات (نام ، عکس ، آدرس وب سایت و غیره) از پروفایل اجتماعی موردعلاقه من استخراج می شود و در بخش نظرات وردپرس پر می شود.

11. با استفاده از ماژول نظرات ، شما منجر به از بین رفتن موارد احتمالی نمی شوید

شاید تعجب کنید که چگونه این امکان پذیر است. بگذارید تصویر زیر را با دقت بررسی کنیم:

در گوشه پایین سمت چپ ، دو گزینه را مشاهده می کنید:

مرا از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه کن

در صورت فعال بودن ، کلیه نظرات پیگیری شده در این پست برای آن بازدید کننده خاص ارسال می شود. نظرات بعدی افراد را به مشارکت در گفتگو تشویق می کند. هنگامی که به طور فعال با مفسران وبلاگ خود درگیر می شوید ، یک انجمن فعال ایجاد می کنید – هر بار یک اظهار نظر! حالا برای قسمت جالب.

مرا از ارسال های جدید از طریق ایمیل به من اطلاع دهید

هنگامی که یک بازدید کننده این گزینه را بررسی می کند ، او در اصل مشترکاً به روز شده وبلاگ شما است. به عبارت دیگر – شما فقط یک پیروزی کسب کردید! به نظر من این یک گوهر واقعی یک ویژگی است و وقتی جامعه ای فعال دارید ، زیبا عمل می کند.

12. شما در تلاش برای پیکربندی Google Analytics خیلی وقت زیادی را تلف می کنید

Google Analytics ابزاری است که توسط جانبازان و مبتدیان فصلی به طور یکسان استفاده می شود. همه در مورد آن صحبت می کنند ، همه می خواهند از آن استفاده کنند – اما به نظر می رسد فقط تعداد معدودی آن را درک می کنند. پیکربندی Google Analytics حتی به نیمی از پتانسیل های آن ، نیاز به دانش جدی دارد.

شاید اکنون نمی خواهید به این موضوع توجه کنید. اگر مثل من هستید ، می توانید Jetpack را فعال کنید آمار سایت ویژگی. به تنظیمات کاملاً صفر نیاز دارد و درست از جعبه کار می کند.

ماژول Site Stats برای جمع آوری داده ها چند ساعت طول می کشد. پس از آماده شدن ، شماره های واضح و مختصر در مورد ترافیک کلی در دوره های زمانی مختلف و همچنین برای پست ها و صفحه های فردی به شما می دهد. همچنین بینش های کلیدی در مورد محبوب ترین زمان ها ، مکان های جغرافیایی و اصطلاحات جستجو به شما می دهد. به چه چیز دیگری احتیاج دارید؟ ��

13. شما (احتمالاً) مدیریت چندین سایت با Jetpack را ندارید

آیا می دانید Jetpack الف ارائه می دهد داشبورد متمرکز در WordPress.com ، با استفاده از آنها می توانید تمام وب سایت های وردپرس خود را مدیریت کنید؟ بله این درست است. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که افزونه Jetpack را در تمام سایت های خود نصب کنید ، با همان حساب WordPress.com وارد شوید و بنشینید.

Jetpack داده های مربوط به کلیه تاسیسات وردپرس شما را جمع آوری کرده و آنها را در داشبورد متمرکز در WordPress.com نمایش می دهد. می توانید تم ها ، افزونه ها و نسخه های اصلی وردپرس را از داشبورد به روز کنید. همچنین می توانید پست ها را منتشر کرده و در منوها برای سایت های مختلف از همان داشبورد مشابه تغییراتی ایجاد کنید.

برای افرادی که برای مدیریت چندین وب سایت به یک راه حل رایگان نیاز دارند ، داشبورد مدیریت متمرکز Jetpack یک نجات دهنده است.

14. نکته جایزه: WordAds (حق بیمه)

اخیراً Jetpack WordAds را راه اندازی کرد – یک سکوی درآمدزایی وبلاگ که به شما کمک می کند از وبلاگ خود درآمد کسب کنید. WordAds تبلیغات مرتبط و با کیفیت بالا را به بازدید کنندگان سایت شما نشان می دهد. این تبلیغات از طریق تبلیغ کنندگان تأیید شده که بخشی از برنامه تبلیغ کننده WordPress.com هستند نمایش داده می شود.

عکس فوری از درآمد نمونه از برنامه تبلیغات Jetpack

با این حال ، این یک ویژگی برتر است و فقط با طرح Jetpack Pro با 9 دلار در ماه یا 99 دلار در سال شروع می شود. بیایید در مورد چند ماژول Jetpack با حق بیمه دیگر که در برنامه Pro گنجانده شده است بحث کنیم.

ویژگی های حق بیمه از Jetpack

به ما اجازه دهید ویژگی های حق بیمه Jetpack را به سرعت مرور کنیم. ویژگی های زیر در قسمت موجود است برنامه شخصی در 3.5 دلار در ماه (یا 39 دلار در سال).

 • پشتیبان گیری روزانه خودکار ، بایگانی 1 کلیک بازیابی و بایگانی 30 روزه
 • فیلتر اسپم پیشرفته
 • پشتیبانی از اولویت

علاوه بر ویژگی های فوق ، طرح حق بیمه با هزینه 9 دلار در ماه و ویژگی های زیر را دارد:

 • اسکن های بدافزار روزانه
 • تبلیغات Jetpack ، برنامه aka WordAds
 • میزبانی ویدیو با 13 گیگابایت فضای ذخیره سازی

لیست کاملی از ویژگی ها به همراه یک جدول مقایسه در Jetpack موجود است صفحه قیمت گذاری دقیق.

نتیجه

Jetpack مسیری طولانی از یک افزونه کاملاً کاربردی با تعداد انگشت شماری از ویژگی ها – به یک سیستم عامل کاملاً یکپارچه – رسیده است. با وجود سرویسهای رایگان و طیف وسیعی از ویژگیهای حق بیمه ، Jetpack جامع ترین ابزار مجموعه ای را که در یک افزونه بسته بندی شده است ، ارائه می دهد. این برای مبتدیان و جانبازان فصلی به طور یکسان طراحی شده است.

پس از خواندن این مقاله ، شما از ویژگیهای چاپلوسی ترین Jetpack مطلع هستید. با این حال ، این بدان معنی نیست که همه آنها را با یک حرکت فعال کنید. نیازهای فعلی خود را تجزیه و تحلیل کنید و بدانید که ماژول های Jetpack چگونه می توانند در دستیابی به آنها به شما کمک کنند. در اینجا لیستی سریع از ویژگی هایی که فکر می کنم برای اکثر وب سایت ها قابل استفاده است:

 1. CDN رایگان
 2. پست های مرتبط (فقط هنگامی که محتوای خود را با برچسب ها و دسته بندی های مناسب ترتیب داده اید و در هر طبقه بندی محتوای کافی دارید)
 3. نظارت بر سایت
 4. ویژگی های امنیتی از ماژول Protect
 5. ماژول نظرات
 6. آمار سایت

ده ها ویژگی مفید Jetpack که با سادگی و قدرت ابر WordPress.com تزریق شده اند ، آن را به سلاحی قدرتمند در زرادخانه های بازاریاب تبدیل می کند. امروز بهش چرخش بدین همچنین ، آیا ویژگی Jetpack مورد علاقه شما را از دست داده ایم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map