13 دلیل وردپرس برای مبتدیان و کارآفرینان ایده آل است

چرا وردپرس برای مبتدیان و کارآفرینان ایده آل است

شرکت های نوپا و کارآفرینان معمولاً از نظر ایده پردازی بسیار زیاد هستند و پول نقد آن کوتاه است. به طور کلی ، بیشتر مبتدی ها می فهمند که حضور در اینترنت برای ایده آنها برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذاری سودآور ، ضروری است. یک وب سایت مکانی مناسب و مقرون به صرفه برای آنها است تا بتوانند ایده های خود را توضیح دهند ، نقشه راه را برای دستیابی به آنها و آگاه نگه داشتن همه ذینفعان از پیشرفت خود در نظر بگیرند. اعتبار آن را با جزئیات مربوط به نام ، آدرس و شماره تلفنهای تماس در اختیار سرمایه گذاری قرار می دهد.


این وب سایت همچنین مکانی برای دسترسی به افراد متقاضی کار ، سرمایه گذاران ، تأمین کنندگان و مشتریان بالقوه در مراحل اولیه و ایجاد یک وزوز تا روز راه اندازی است. و با شروع سرمایه گذاری ، وب سایت می تواند به مکانی تبدیل شود که 24 24 for در دسترس برای بازاریابی محصول یا خدمات و ارتباط با همه ذینفعان باشد. با داشتن بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا ، انتخاب مناسب برای وب سایت شما می تواند مشکل باشد. در این پست 13 دلیل خواهیم دید که وردپرس برای ایده های نوپا و کارآفرین ایده خوبی است.

1. وردپرس قابل اطمینان است

WordPress یک سیستم عامل منبع باز آزمایش شده و آزمایش شده است که توسط هزاران نفر از برنامه نویسان ، آزمایش کنندگان و توسعه دهندگان حرفه ای پشتیبانی می شود. در حال حاضر ، این است پیشرو خدمات مدیریت محتوا در اینترنت. حدود 10+ سال است که توسط میلیون ها وب سایت استفاده می شود و بسیار پالایش شده است. نه تنها این ، WordPress به فناوری صوتی مانند PHP ، SQL و JavaScript متکی است که از شیوه های تعیین شده توسط Google و سایر موتورهای جستجو پیروی می کند.

این همه معنی چیست؟ می توان نتیجه گرفت که برخلاف بسیاری از رقبا ، WordPress قرار است خیلی طولانی تر شود و به عنوان یک بستر رشد کند.

2. WordPress رایگان است

چه چیزی می تواند برای شروع راه حل پول شیرین تر از این واقعیت باشد که وردپرس رایگان است؟ در همان زمان این سؤال را ایجاد می کند – چه فایده ای دارد؟ مشابه ویکی پدیا و اوبونتو ، وردپرس رایگان است زیرا منبع آزاد است ، به این معنی که متعلق به کسی نیست. این پشتیبانی توسط هر دو میلیارد دلاری شرکت است خودکار, و همچنین هزاران داوطلب از سراسر جهان که برای بهبود مداوم آن تلاش می کنند.

WordPress تحت مجوز عمومی GNU مجاز است. این باعث می شود رایگان برای استفاده از هر کس ساختن وب سایتهایی که می خواهند با وردپرس بخواهند. علاوه بر این ، کاربران WordPress همچنین به فهرست به روزرسانی های رایگان ، هزاران مضمون رایگان و همچنین 50،000+ افزونه در فهرست دایرکتوری وردپرس دسترسی پیدا می کنند. مضامین و افزونه های بدون قفسه اطمینان حاصل می کنند که کاربران از ابتدای کار خاموش می شوند و در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شوند.

WordPress for Startup -Plugin Library

با این حال ، یک چیز را روشن کنیم – نرم افزار وردپرس رایگان است و هزاران مضمون و افزونه نیز وجود دارد. اما این بدان معنی نیست که می توانید یک وب سایت را با هزینه Nil راه اندازی کنید. هزینه های دیگری برای اجرای یک وب سایت مانند نام دامنه ، هاستینگ ، شخصی سازی های اختیاری وجود دارد و می توانید درمورد هزینه های ساخت یک سایت وردپرس در وبلاگ ما اطلاعات کسب کنید. این هزینه ها مختص WordPress نیستند بلکه برای سایر سیستم های مدیریت محتوا نیز کاربرد دارند.

3. در WordPress هیچ قفل وجود ندارد

در آغاز ، بسیاری از شرکتها نسبت به فناوری ها و نرم افزارهای مورد نیاز وب سایت خود بی اطمینان هستند و تمایلی به خرج کردن برای نرم افزاری ندارند که از آن مطمئن نیستند. علاوه بر این ، آنها برای ارائه به روزرسانی ها و نگهداری مداوم با ارائه دهنده خدمات نرم افزار گره خورده اند. انتقال به یک پلتفرم دیگر در روزهای بعدی می تواند اشتباه ایجاد کند ، زیرا در اکثر موارد تمام داده ها به نرم افزار قدیمی قفل می شوند..

خوشبختانه ، این مورد در وردپرس اینگونه نیست – اطلاعات شما به وسیله نصب وردپرس خود میزبان شخصی است. بنابراین می توانید از وردپرس به هر پلتفرم دیگر با همه اطلاعات دست نخورده خود مهاجرت کنید. علاوه بر این ، استخر بزرگی از استعدادهای وردپرس برای کمک به شما در کنار هم وجود دارد.

4. وردپرس هر کاری که در کار شما باشد می تواند وب سایت را برای آن اداره کند

بگذارید یکبار برای همیشه استراحت کنیم ، وردپرس فقط برای وبلاگها نیست. بله ، به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی شروع به کار کرد ، اما از آن زمان به بعد تبدیل شده است تا به عنوان یک بستر برای هر نوع وب سایت ارائه شود. می توانید از آن استفاده کنید,

 • وب سایت های شرکتی یا تجاری
 • وب سایت های نمونه کارها
 • فروشگاه های آنلاین
 • سایتهای خبری
 • سایت های عضویت
 • وب سایتهای هتل

این لیست فقط گویا است. همچنین می توانید با یک وب سایت وردپرس برای وب سایت های سازمان های غیردولتی ، انجمن ها ، برنامه ها ایجاد کنید و حتی درآمد کسب کنید. و شما این مزیت اضافه شده را دارید که WordPress یک عملکرد وبلاگ دارد که می توانید در کنار وب سایت خود استفاده کنید.

5- WordPress یک حرفه ای در تجارت الکترونیک است

محبوب افزونه WooCommerce هست پیشرو فناوری تجارت الکترونیک برای وب, و می تواند هرگونه سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک را قدرت دهد. اگر به عملکرد بیشتری برای فروشگاه خود نیاز دارید ، از صدها برنامه رایگان و رایگان حق بیمه که می توانند فروشگاه آنلاین شما را گسترش دهند خوشحال خواهید شد. WooCommerce به راحتی می تواند شما را با فروش هر محصول یا خدمات شروع کند. و اگر این محصولات قابل بارگیری است که می فروشید ، افزونه Easy Digital Downloads به شما کمک می کند.

6. وردپرس دوستانه موبایل است

تعداد افرادی که از اینترنت استفاده می کنند دستگاه های تلفن همراه پیشی گرفته است تعداد دسترسی از طریق دسک تاپ. علاوه بر این ، باید بدانید که هنگام صحبت از تلفن همراه ، Google با وب سایتهایی که دوستدار تلفن همراه نیستند ، با مهربانی رفتار نمی کنید.

جای نگرانی نیست ، وردپرس شما را پوشش داده است. در حالی که فناوری مورد استفاده خود WordPress برای ساختن صفحات وب برای موبایل ها سازگار است ، وردپرس همچنین دارای چندین تم رایگان و پریمیوم است که بطور خودکار در اندازه صفحه کاربر مقیاس می گیرند. برنامه های رسمی رسمی iOS و Android وجود دارد که می توانند صفحات وردپرس را روی موبایل ها ارائه دهند. اگر به هر دلیلی وب سایت خود را پاسخگو نکردید ، می توانید بعداً این کار را انجام دهید.

7. WordPress SEO Ready است

وردپرس موتور جستجوی دوستانه خارج از جعبه است. و توسط شخص تأیید می شود کمتر از مت کاتس ، قبلاً با گوگل. وردپرس از قسمت بهتری در بهینه سازی موتور جستجو مراقبت می کند.

نه تنها این ، افزونه های بی شماری نیز وجود دارند که به شما کمک می کنند تا SEO خود را به درستی هدایت کنید. با این حال ، به یاد داشته باشید که رتبه بندی موتورهای جستجو فقط به CMS بستگی دارد. و ، می توانید کاملا مطمئن باشید که اگر در رتبه بندی قرار دارید ، به دلیل CMS خود به وردپرس نیست..

8. WordPress با افزونه ها قابل توسعه است

وب سایتهای مختلف نیازهای متفاوتی دارند. برخی ممکن است بخواهند محصولات را بفروشند ، برخی ممکن است جوامع تعاملی را بخواهند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است صفحه فرود مناسبی باشند. وردپرس یک پلتفرم اساسی برای همه نوع وب سایت ها ارائه می دهد و به آنها امکان می دهد کارکردهای مورد نیاز خود را در هنگام انجام کار اضافه کنند. این توابع از طریق پلاگین های جداگانه اضافه می شوند. در صورت تمایل می توانید توابع با کدگذاری سفارشی را نیز اضافه کنید.

در مخزن افزونه های وردپرس, شما می توانید بیش از 50000 افزونه رایگان را برای انجام بیشتر عملکردهای مورد نیاز خود انتخاب کنید. علاوه بر افزونه های رایگان ، برنامه های حق بیمه شخص ثالث نیز وجود دارد که می توانید وارد آن شوید. این باعث می شود WordPress به یک بستر بسیار گسترده تبدیل شود.

CodeCanyon

برای شخصی که با مشاغل جدید شروع به کار می کند ، افزونه های رایگان نه تنها یک افزودنی عالی برای وب سایت خود نیستند بلکه می توانند کارکردهایی را اضافه کنند و در صورت نیاز بدون نیاز به برنامه ریزی برای هر نیاز در ابتدای کار ، برنامه هایی را اضافه کنند. به عنوان مثال ، ممکن است در ابتدا به وب سایت خود به گفتگوی زنده نیازی ندارید ، اما در صورت نیاز بعداً می توانید بعداً افزونه ای را برای این عملکرد اضافه کنید.

9. وردپرس می تواند با تجارت شما مقیاس کند

بیشتر استارتاپ ها از ابتدا در مورد رشد آنها مطمئن نیستند. آنها یک کشتی محکم را اداره می کنند و همه چیز را کم اهمیت نگه می دارند. اما اگر آنها ایده خود را به شکلی بزرگ از بین ببرند ، آنها نیاز به اتاق دارند تا مقیاس و رشد کنند. وردپرس مناسب ایده آل است ، زیرا به آنها اجازه می دهد تا کوچک و سپس مقیاس خود را شروع کنند تا حتی سازمان های سطح شرکتی را انجام دهند که در بسیاری از کشورها و قاره ها وجود دارد.. شرکت والت دیزنی و مرسدس بنز وب سایت خود را در وردپرس اجرا می کند. تقریباً در هر سرور با یک برنامه میزبانی مشترک مشترک برای سرورهای اختصاصی بالا می توانید از WordPress استفاده کنید. این برای وبلاگ های کوچک و شرکت های بزرگ به همان اندازه خوب کار می کند.

10. وردپرس امن است

امنیت یک نگرانی عمده برای هر وب سایت است ، به خصوص در مواردی که معاملات پولی یا اطلاعات حساس در آن دخیل هستند. این واقعیت که نام های بزرگ و مشهور را دوست دارند بنیاد اوباما, و NGinx استفاده از WordPress باید به شما اطمینان دهد که وردپرس یک بستر امن است.

آنچه در مورد امنیت باید بدانید این است که هیچ بستر 100٪ ایمن نیست و هکرها همیشه در این کار قرار دارند. محبوبیت روز افزون WordPress نیز افزایش یافته است آن را به یک هدف مورد علاقه تبدیل می کند برای هکرها اما با وردپرس نسبتاً بی خطر هستید. به این دلیل است که تیم در وردپرس دائماً تهدیدات امنیتی را رصد می کند. جامعه گسترده و پرتحرک وردپرس نیز به سرعت گزارش مشکلات امنیتی را ارائه می دهد. به روزرسانی های امنیتی فوراً منتشر می شوند و موارد دیگر ، به طور پیش فرض به روزرسانی های جزئی به طور خودکار انجام می شود.

آنچه مهم است این است که به عنوان یک کاربر ، موارد زیادی وجود دارد که باید برای حفظ امنیت وب سایت خود از جمله انتخاب میزبان قابل اعتماد ، رفتن با نام کاربری و رمزعبورهای قوی ، انتخاب مضامین با کیفیت و افزونه ها و به روزرسانی منظم وردپرس. و برای امنیت بیشتر می توانید افزونه های امنیتی نصب کرده و به طور مرتب از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. بنابراین ، در دست کاربر مسئول ، WordPress یک بستر امن است.

11. WordPress کاربر پسند است

اگر از من بخواهید ویژگی مورد علاقه خود را درباره WordPress انتخاب کنم ، دوستانه کاربر آن را انتخاب می کنم. بدون دانستن هیچ کد ، می توانید صفحات وب را از یک رابط کاربر پسند ایجاد کنید. کار با وردپرس به آسانی کار با هر پردازنده کلمه است. مطمئناً اگر برخی از برنامه نویسی های اساسی را می شناسید ، به خصوص هنگامی که باید عیب یابی کنید ، کمک می کند. اما حتی در چنین شرایطی ، خواهید فهمید که آموزش ها ، دوره ها ، فیلم های آموزشی ، پادکست ها و وبلاگ ها برای کمک به شما وجود دارد. WordPress در Do-it-Yourself عالی است. حتی تازه کارها نیز می توانند به راحتی محتوا ایجاد کنند. علاوه بر این ، وردپرس از تصاویر ، استودیوها و فیلم ها پشتیبانی می کند و پرونده های رسانه ای را به طور مؤثر مدیریت می کند. همچنین می توانید محتوای شخص ثالث مانند YouTube و Vimeo را جاسازی کنید.

12. WordPress گردش کار صاف را فعال می کند

وردپرس نقش های داخلی زیادی را در اختیار کاربران قرار داده است که هرکدام قابلیت های خاص خود را دارند. به هر یک از اعضای یک تیم با اختصاص نقش کاربر مناسب می توان به سطوح مختلف دسترسی دسترسی پیدا کرد. و اگر نقش های کاربر داخلی برای تیم شما مناسب نیست ، می توانید به راحتی یک کاربر جدید ایجاد کرده و امتیازات مورد نظر خود را به آنها اختصاص دهید. اگر یک وبلاگ چند نویسنده است که با آن کار می کنید ، مدیریت جریان سرمقاله با وردپرس آسان می شود.

همچنین می توانید وب سایت وردپرس خود را به رفتار پیشرفته مجهز کرده و تعدادی برنامه ایجاد کنید. با استفاده از فیلدهای سفارشی و منطق شرطی ، می توانید تعدادی از کارهای وردپرس را خودکار کنید.

13. WordPress با برندسازی کمک می کند

در حالی که ممکن است صفحه پیش فرض وردپرس تا حدودی استاندارد به نظر برسد ، بسیاری از مضامین موجود گزینه های دلخواه زیادی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد صفحات وب را با نام تجاری خود هماهنگ کنید. رنگ ها ، آرم ها ، قلم ها ، تقریباً هر عنصر را می توان از یک پانل گمرک سفارشی سازی کرد. تغییرات را می توان در حالت پیش نمایش زنده قبل از ذخیره آنها مشاهده کرد. وردپرس به بازتاب برند شما در وب کمک می کند.

بسته بندی کردن

تمام دلایلی که در بالا ذکر شد باید دلیل کافی برای انتخاب وردپرس برای وب سایت شما داشته باشد. این یک گزینه ایده آل برای راه اندازی سریع وب سایت با حداقل هزینه است.

علاوه بر این ، وردپرس برای رشد آینده نیز آماده است. با معرفی API REST ، برنامه های شخص ثالث ادغام بهتری خواهید داشت و در حال باز شدن امکانات جدید خواهید بود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map