12 برنامه و برنامه های افزودنی جالب Chrome که می توانید برای وردپرس استفاده کنید

بیشتر ترفندهایی که در وردپرس انجام می دهیم با هدف ایجاد وب سایت عملکردی و چشم نواز برای یک بازدید کننده انجام می شود. ما بر تجربه کاربر برای خوانندگان تأکید زیادی داریم. اما آیا می دانید برخی ابزارهای بسیار خوب وجود دارد که وبلاگ نویسان و صاحبان سایت می توانند برای آسانتر کردن کارهای وردپرس از آنها استفاده کنند؟ این ابزارها در مضامین یا افزونه ها یافت نمی شوند. در عوض ، این برنامه ها و برنامه های افزودنی هستند که می توانید به مرورگر Chrome خود اضافه کنید.


برخی از این برنامه ها و برنامه های افزودنی برای Chrome به شما کمک می کنند تا بدون نیاز به ورود به سیستم ، کارهای معمول WordPress را انجام دهید. می توانید سریع در مرورگر خود ایجاد کرده و آنها را در WordPress ذخیره کنید. چند برنامه افزودنی به شما نیاز دارند تا یکبار اعتبارنامه ورود به سیستم WordPress خود را با Google انجام دهید. با کلیک بر روی برنامه های افزودنی ، کار در مرورگر و ذخیره در WordPress می توانید تغییرات بعدی ایجاد کنید.

این برنامه ها و برنامه های افزودنی می توانند کار با وردپرس را بسیار لذت بخش کنند. از آنها می توان در هنگام نوشتن یا وبلاگ نویسی استفاده کرد ، آنها سبک هستند و نصب آنها آسان است – به سادگی آنها را به مرورگر Chrome خود اضافه کنید. و اگر دیگر به آنها احتیاج ندارید ، می توانید آنها را از مرورگر خود حذف کنید.

برخی از این ابزارها منحصراً برای استفاده در وردپرس نیستند و معمولاً در هنگام کار بر روی وب قابل استفاده هستند. آیا آنها برای WordPress ضروری هستند؟ نه ، اما آنها وبلاگ نویسی را به یک تجربه خوشایند تر تبدیل می کنند. بیایید نگاهی دقیق تر به برخی از آنها بیاندازیم.

کنترل نوار مدیریت وردپرس

شما ممکن است از WordPress برای انجام چند کار استفاده کنید – و غالباً دوست دارید که نوار سرپرست این کار را آسان تر کند. اما مواقعی نیز وجود خواهد داشت که احساس می کنید فقط در راه است. فضای صفحه را اشغال می کند و باعث می شود صفحه کمی به هم ریخته به نظر برسد.

برای خارج کردن این نوار از صفحه نمایش خود ، می توانید آن را اضافه کنید کنترل نوار مدیریت وردپرس به Chrome نماد WordPress در نوار Chrome شما ظاهر می شود. روی آن کلیک کنید و Admin Bar از صفحه وردپرس شما ناپدید می شود. دوباره کلیک کنید و نوار دوباره ظاهر می شود. بنابراین می توانید نوار را مطابق میل خود نگه دارید یا رد کنید.

کنترل نوار مدیریت وردپرس برای Chrome

این نوار فقط اگر می خواهید نوار مدیریت را پنهان کنید ، به Chrome شما اضافه می شود. این کار باعث نمی شود که نوار به طور کامل از بین برود.

WPSNIFFER

WPSNIFFER یک افزونه عالی برای Chrome است. اگر تاکنون فکر کرده اید که از کدام سایت وردپرس استفاده می کند ، این پسوند به شما کمک می کند. به سادگی بر روی افزونه در مرورگر خود کلیک کنید و موضوع وردپرس مورد استفاده در آن صفحه در یک کادر نمایش داده می شود.

WP Sniffer

پسوند سپس شما را به wpsniffer.com هدایت می کند ، جایی که می توانید اطلاعات آماری زیادی را درباره موضوع پیدا کنید. می توانید در وب سایت نمایش داده شده در بالا ، موضوع شناسایی شده توسط WPSNIFFER پرچمدار WPExplorer وردپرس ، Total باشد.

ویرایشگر سبک وردپرس

ویرایشگر سبک وردپرس به شما کمک می کند تا موضوع وردپرس خود را سبک کنید. به طور معمول ، با استفاده از ابزارهای توسعه دهنده در Chrome ، می توانید به سبد مضمون خود دسترسی پیدا کرده و هرگونه تغییر را دوست دارید انجام دهید. اما وقتی صفحه خود را تازه می کنید ، این تغییرات از بین می روند.

WP_Style_Editor

این برنامه افزودنی ، بدون نیاز به FTP ، تغییرات را مستقیماً در شیوه نامه تم ذخیره می کند. این تغییرات در زمان واقعی اتفاق می افتد ، بنابراین هنگام کار با CSS بیشتر مراقب باشید.

همچنین ، می تواند فقط برگه های سبک را که در پوشه ریشه تم قرار دارند تغییر دهید. این برنامه افزودنی برای ایجاد تغییرات کوچک در موضوع بدون نیاز به ورود بسیار مناسب است.

BuiltWith Profiler Technology

BuiltWith ابزاری مفید برای توسعه دهندگان و طراحان است. این برنامه افزودنی را به مرورگر Chrome خود اضافه کنید و بر روی آن کلیک کنید تا ببینید چه ابزاری برای ساخت صفحه وب مورد نظر شما در حال حاضر استفاده می شود. نمایه فناوری صفحه وب به صورت کشویی از نماد موجود در مرورگر نمایش داده می شود.

BuiltWith_Technology_Profiler

توسعه دهندگان می توانند از این طریق برای مشاهده ابزارهای عملی در صفحات وب استفاده کنند و تصمیم بگیرند که آیا می خواهند آن را در پروژه های خود پیاده سازی کنند. BuiltWith می تواند سیستم های مدیریت محتوا ، ابزارهای تحلیلی ، چارچوب ها ، ابزارک ها ، نرم افزار هاستینگ و شبکه های تحویل محتوا را تشخیص دهد.

ExpressCurate

بلوک نویسنده؟ آیا نمی توانید برای مقاله بعدی خود موضوعی مطرح کنید؟ به سمت ExpressCurate, یک ابزار تولید محتوای با کیفیت بالا این کار به شما در ایده پردازی ، ایجاد ، بهینه سازی موتور جستجو و انتشار پست خود ، همه از مرورگر Chrome کمک می کند.

Express Curate

بر اساس کلمات کلیدی که شما وارد آن می شوید و صفحاتی که مرور می کنید ، موضوعات پیشنهاد می شود. وقتی به یک صفحه وب جالب توجه رسیدید ، روی دکمه Curate در نوار ابزار کلیک کنید ، تصاویر و متن را انتخاب کنید. آنها در پنجره بازشو به فیلد نظرات نقل شده اضافه می شوند.

می توانید اضافه کنید ، ویرایش و حاشیه نویسی کنید و سپس بر روی Curate Now کلیک کنید. پیش نویس ارسال شده در وردپرس شما ایجاد می شود. می توانید وارد WordPress شوید ، طبق دلخواه خود تغییراتی ایجاد کنید و سپس مقاله را منتشر کنید. یک برنامه خوب برای ایجاد خلاقیت شما.

Shareaholic برای Google Chrome

Sharehaholic برای Google Chrome فقط مختص وب سایتهای WordPress نیست. این یک برنامه افزودنی جالب است که به کاربران امکان می دهد فوراً در بسیاری از سیستم عامل های اجتماعی مانند Facebook ، Twitter ، Pinterest و حدود 250 سرویس اضافی به اشتراک بگذارند. همچنین می توانید صفحات وب را علامت گذاری کنید.

Shareaholic برای Google Chrome

این افزونه مرورگر شما را کند نمی کند و در بایگانی ها ، می توانید تمام پیوندهایی را که به اشتراک گذاشته اید و همچنین پیوندهای دوستانی که دنبال می کنید در Shareaholic مشاهده کنید.

قطره چشمی

قطره چشمی کمک بزرگی برای توسعه دهندگان است. برنامه افزودنی را به مرورگر خود اضافه کنید و وقتی به هر رنگی که چشم شما را جلب کند می رسید ، به سادگی روی رنگ کلیک کنید. پسوند کد دقیق رنگ استفاده شده را به شما می دهد. می توانید به همان اندازه که دوست دارید تاریخ را ذخیره کنید و هنگام کار در وب سایت به آن دسترسی پیدا کنید.

قطره چشمی

اگر به سایه آبی استفاده شده در WpExplorer کنجکاو هستید ، می توانید آن را در کادر کشویی که در آن رنگ را با استفاده از Eye Dropper انتخاب کرده ام ، بخوانید. آن را به تاریخ اضافه کنید و هر زمان که بخواهید آن را به یاد بیاورید.

WP بنویسید

روی چیزی کار می کنید و در مورد پست وبلاگ بعدی خود نبوغ نبوغ دارید؟ اگر می خواهید بدون وارد شدن به WordPress خود ، کلمات را در پست وبلاگ خود قرار دهید ، می توانید این کار را از طریق مرورگر خود درست با WP Writ Extension انجام دهید..

نوشتن WP

پس از افزودن افزونه به مرورگر خود ، بر روی آن کلیک کرده و شروع به نوشتن در زبانه ای که در مرورگر شما باز می شود ، می کنید. بدون مراجعه به WordPress خود ، می توانید مستقیماً از Chrome نیز منتشر کنید. بدون نیاز به ورود در یک محیط آشنا وردپرس کار کنید !

مدیر سایت وردپرس

این افزونه به شما نیاز دارد تا جزئیات ورود به سیستم در تمام سایتهای وردپرس را که می خواهید مدیریت کنید وارد کنید. مدیر سایت وردپرس اطلاعات را ذخیره می کند و به شما امکان می دهد به صفحات اصلی سایت ها از مرورگر خود دسترسی پیدا کنید.

مدیر سایت

با دسترسی به ویرایشگر موضوع از طریق این برنامه افزودنی می توانید بین سایتها جابجا شوید ، سایتها را اضافه و ویرایش کنید و ویرایش های سریع را در موضوع خود انجام دهید.

دستور زبان

دستور زبان یکی از برنامه های افزودنی Chrome است که هیچ وبلاگ نویسی نباید آن را رد کند. پس از افزودن به مرورگر ، پست شما را پاک می کند و تمام اشتباهات زبانی را که انجام می دهید انتخاب می کند – هجی ها ، علائم خطایی ، خطاهای متنی و تعداد خطاها را در پایین قرار دهید. این مانند یک ویرایشگر در رایانه شماست !

خطاها برجسته شده و هنگامی که ماوس روی آن معلق گرفت ، تمام گزینه های ممکن نمایش داده می شود. هنگامی که روی انتخاب صحیح کلیک می کنید ، به طور خودکار کلمه هایلایت شده را جایگزین می کند.

دستور زبان

این برنامه افزودنی تقریباً در همه مکانهایی که در وب می نویسند قابل استفاده است. می توانید در مورد نوشتن خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. نسخه حق بیمه مطمئن می شود که نوشتن شما بدون خطا است ، پیشنهادهایی را برای تقویت واژگان ارائه می دهد ، سرقت ادبی را بررسی می کند و سبک های نوشتن را پیشنهاد می کند.

MultiPress

اگر با جستجو در اینترنت می خواهید پست ایجاد کنید ، خواهید یافت MultiPress واقعاً مفید این برنامه افزودنی به شما کمک می کند تا پیوندها را از هر نقطه به اشتراک بگذارید و پست های جدید را با سهولت ایجاد کنید.

قبل از استفاده از این برنامه افزودنی ، باید نصب کنید این را فشار دهید نشانک (در دسترس از داشبورد وردپرس) در نوار نشانک های شما. قابل اعتماد و متخصص ابزارها در داشبورد خود و سپس ابزارهای موجود. ابزاری به نام Press This را پیدا خواهید کرد. نماد نشانک را به نوار نشانک خود بکشید. شما باید این کار را برای هر وبلاگ جدیدی که می خواهید ایجاد کنید انجام دهید.

MultiPress

در حالی که به وردپرس وارد شده اید ، در صورت یافتن هر قطعه در وب که می خواهید کپی کنید ، کافیست قطعه موردنظر را برجسته کرده و مطبوعات این نشانه را در مرورگر خود فشار دهید. تصاویر را می توان با استفاده از دکمه Add Media اضافه کرد. انتساب به طور خودکار در انتها اضافه می شود.

هنگامی که پسوند MultiPress به مرورگر شما اضافه شد ، می توانید همزمان چندین وبلاگ اضافه کنید. این می تواند به شما کمک کند در هر زمان 5 پست کار کنید. جایگزین بهتر برای داشتن چندین نشانک در نوار نشانک شما است.

و در نهایت

این لیست برنامه های افزودنی است که من برای WordPress مفید می دانم. آیا شما سعی کرده اید؟ آیا از برنامه افزودنی Chrome آگاه هستید که می تواند برای وبلاگ نویسان راحت تر باشد؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map