12 سیگنال اعتماد به نفس اثبات شده در وب سایت های وردپرس

12 سیگنال اعتماد به نفس اثبات شده در وب سایت های وردپرس

هر شغلی با اعتماد ساخته شده است و یکی از راه های انتقال این موضوع در وب ، سیگنال های اعتماد است. اگر کاربر نتواند به شما و نام تجاری شما اعتماد کند ، وی به سختی نمی تواند برای دستیابی به خدمات و یا محصولات خاص به شما مراجعه کند. در صورت اجرای یک وب قابل اعتماد ، ممکن است شما نسبت به رشد پایدار درآمد ، افزایش تعامل کاربر و موفقیت کلی در تجارت احساس اطمینان کنید.


وقتی در مورد راه اندازی یک پروژه وب فکر می کنید ، می توانید به حضور وب خود به طور کامل به وردپرس اعتماد کنید. سیستم مدیریت محتوا به یک غول واقعی تبدیل شده است که به بیش از آن اعتماد دارد 25٪ از تمام منابعی که در وب موجود است. وبلاگ ها ، پروژه های شخصی و تجاری ، سایت های تجارت الکترونیکی ، اوراق بهادار خلاق و تعدادی پروژه دیگر در وردپرس اجرا می شوند. اگر شما همچنین این سیستم مدیریت محتوا را برای پروژه وب آینده خود یا برای به روزرسانی سایت از قبل راه اندازی شده انتخاب کرده اید ، باید بدانید که سیگنالهای اعتماد ویژه یک موضوع مبتنی بر وردپرس باید شامل چه مواردی باشد تا در بین مخاطبان مورد نظرتان تقاضا شود..

Trust Signs Definition

همانطور که از این نام پیداست ، سیگنال های اعتماد عنصری از وب سایت هستند که اعتماد به نفس هر کسی را که تماشا می کند القا می کند. Trust وقتی کاربر تصمیم می گیرد که با یک تجارت خاص معامله کند ، باید نقش تعیین کننده ای داشته باشد یا او باید به دنبال جایگزین بهتر باشد. در واقع ، چند ثانیه طول خواهد کشید تا فرد تصمیم بگیرد که آیا می تواند به سازمان شما اعتماد کند یا خیر. با اسکن کردن صفحه اصلی سایت شما می توانند با مارک شما روبرو شوند و در صورت عملی بودن سایت شما نتیجه بگیرند.

اعتماد دقیقاً همان چیزی است که باعث می شود یک بازدید کننده مشترک سایت شما به جمع طرفداران وفادار شما بپیوندد. هزاران سیگنال اعتماد وجود دارد که سایت شما می تواند از آن بهره ببرد. برخی از آنها از سایرین مؤثرتر هستند. برخی اوقات وقتی او در صفحه شما قرار گرفت ، توسط یک کاربر متوسط ​​مورد توجه قرار می گیرد ، در حالی که ممکن است برای تعریف دیگران مدتی طول بکشد.

سیگنال های معتبر اثبات شده برای وردپرس

برای کوتاه کردن داستان کوتاه ، برای این انتشار ما موثرترین سیگنالهای اعتماد به مضامین وردپرس را انتخاب کرده ایم که به محض رسیدن به پروژه آنلاین شما ، مخاطبان را به خود جلب می کند..

1. بررسی مشتری

حتی اگر تیم بازاریابی شما متن های محور تبدیل را در اختیار شما قرار دهند ، هیچ چیز نمی تواند با یک بررسی صادقانه توسط یکی از مشتریان شما مقایسه کند. فقط آخرین باری را که به دنبال یک شرکت / آژانس / فریلنسر هستید برای استخدام یا سفارش چیزی به یاد بیاورید. آیا قبل از تصمیم گیری نهایی ، به بررسی مشتری در چندین سایت مراجعه کرده اید؟ من معتقدم که پاسخ شما به احتمال زیاد “بله” از “نه” است. یک بررسی صادقانه که توسط مشتری های یک شرکت به جای مانده ، از نظر مشتریان بالقوه شما قابل اعتماد تر و قابل اعتماد تر به نظر می رسد.

Trust Trust Signal # 1: بررسی

هنگام جستجوی بهترین قالب های وب شغلی آماده ، مطمئن شوید که این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا تجربه خود را در مورد استفاده از راه حل های خاص درست در یک صفحه وب به اشتراک بگذارند. در حال نمایش لیست بررسیهای کاربران در صفحه اصلی سایت ، شانس جذب مخاطب وب گسترده تر به پیشنهادات خود را افزایش می دهید ، که احتمالاً منجر به تصمیم مثبت در خرید خواهد شد..

چرا نظرات کاربران تا این حد مؤثر است؟ مطالعات نشان می دهد که 88٪ قبل از تصمیم نهایی ، مشتریان بررسی های کاربران را می خوانند. برای 72٪ از کاربران وب ، یک بررسی صادقانه که توسط یک شخص خریدار نوشته شده است ، با یک توصیه شخصی برابر است. پیش بینی می شود یک موضوع وردپرس با پشتیبانی از امکان نمایش بازخورد نظرات کاربران ، به شما در ایجاد یک حضور وب مطمئن تر و قابل اطمینان تر کمک کند. خوش شانس برای شما بیشترین موضوع برتر ، مانند موضوع وردپرس ما در کل ، شامل توصیفات و بررسیهای داخلی است.

افزونه رایگان WordPress رایگان Testimonials

اگر مضمون شما از نوع پست سفارشی توصیفات نیست ، افزودن آن با یک افزونه رایگان بسیار آسان است. ما دوست داریم افزونه Testimonials آسان زیرا در واقع استفاده از آن بسیار آسان است و گزینه های غافلگیرکننده ای برای سفارشی کردن نمایش توصیفات شما دارد.

2. صریح داستان “درباره ما”

هنگامی که یک مشتری برای اولین بار به یک وب سایت می رسد ، حتی ممکن است چیزی درباره ریشه و پیشینه سازمانی که در پشت سایت قرار دارد نمی داند. صفحه “About” اولین جایی است که افراد با هدف یادگیری اطلاعات بیشتر در مورد یک برند و تجربه آن ، به شما مراجعه می کنند. یک صفحه “درباره ما” به درستی ساخته شده می تواند به یک پایه محکم روابط طولانی مدت بین یک شرکت و مشتری تبدیل شود.

سیگنال اعتماد شماره 2 اثبات شده: درباره بخش ما

هنگام مرور در مورد صفحات ، کاربر علاقه بیشتری خواهد داشت تا درباره شخصیت / مارکی که در پشت سایت قرار دارد اطلاعات بیشتری کسب کند. استفاده از فیلم ها ، تصاویر ، پادکست ها و انواع دیگر محتوا به شما کمک می کند تا پیام خود را به طور موثرتری به مخاطبان هدف تحویل دهید. علاوه بر این ، عکس های اعضای تیم خود را به اشتراک بگذارید تا از نگاه کاربران وب معتبرتر به نظر برسید. استفاده از تصاویر سهام را در چنین صفحات فراموش کنید. عکاسی که به جامعه وب اجازه می دهد به طور حضوری با همه اعضای تیم شما ملاقات کنند ، تأثیر بیشتری در مشتری شما خواهد گذاشت.

بنابراین ، هنگامی که به دنبال یک موضوع وردپرس بهینه هستید ، اطمینان حاصل کنید که آن را با یک صفحه درباره دقیق بارگذاری کرده اید. پشتیبانی از اشکال مختلف محتوای بصری و نوشتاری فایده ای برای شما خواهد داشت. متن های همراه با فیلم ها داستانی آموزنده ، قدرتمند و قابل اعتماد در مورد پروژه شما ایجاد می کنند.

درباره ما ویجت پلاگین وردپرس رایگان

اگر مجدداً صفحه ای ندارید ، یک افزونه را اضافه می کنید. با این حال ما واقعا رایگان را ترجیح می دهیم درباره ما افزونه ویجت بجای. به این ترتیب می توانید بخش ساده ای را در هر ستون یا ستون جانبی اضافه کنید.

3. اطلاعات تماس

آسانتر یافتن جزئیات تماس در وب سایت آسانتر است. یک موضوع کامل وردپرس برای ایجاد یک حضور تجاری قابل اعتماد باید شامل مجموعه ای از جزئیات تماس با وضوح تعریف شده در صفحه اول و صفحه “مخاطبین” جداگانه باشد. بنابراین ، هر وقت شخصی به سایت شما رسید و به دنبال اطلاعات آدرس فیزیکی یا شماره تلفن شما بود ، آن را با زحمت از هر منطقه از وب سایت شما که در آن فرود آمده است ، پیدا می کند. در اینجا مثال خوبی از یک صفحه تماس هوشمندانه که از قبل طراحی شده برای یکی از موضوعات تجاری وردپرس از TemplateMonster طراحی شده است..

اثبات اعتماد سیگنال شماره 3: اطلاعات تماس

افزودن اطلاعات تماس به صفحات سایت شما در اهداف SEO محلی نیز سودمند خواهد بود. بیایید فرض کنیم که شما آژانس طراحی وب را در تگزاس اداره می کنید. بنابراین ، هر بار که شخصی به دنبال آژانس طراحی وب در TX ، به وی پیشنهاد می دهد که از سایت شما بازدید کند.
4 نوع اساسی از اطلاعاتی که جزئیات تماس شما باید شامل آنها باشد:

 • نشانی
 • شماره تلفن
 • پست الکترونیک
 • ساعات کار

علاوه بر این ، می توانید اطلاعات تماس را با Google Maps تکمیل کنید. با کمک آن ، در حالی که کوتاهترین مسیر را در نقشه یکپارچه پیدا می کنید ، دسترسی به مشتریانتان بسیار آسان تر می شود.

فرم تماس با 7 افزونه وردپرس رایگان

برای افزودن فرم تماس با هر موضوع وردپرس ، نمی توانید با آن اشتباه کنید فرم تماس با شماره 7. با بیش از 3 میلیون نصب ، آن را به استاندارد صنعت تبدیل کرده است (اگرچه در صورت نیاز به چیزی کمی بیشتر قابل تنظیم ، فرم های گرانش را نیز توصیه می کنیم).

4. پیوندها به کانالهای رسانه های اجتماعی

استفاده از رسانه های اجتماعی را نباید دست کم گرفت. تقریباً هر کاربر وب معاصر دارای یک حساب رسانه اجتماعی است. برای تعدادی از شرکت های معاصر ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی منبع اصلی دستیابی به مشتریان جدید ، نگه داشتن آنها درگیر و حتی فروش آنها شده اند. ابزارها و ترفندهایی که مارک های معاصر می توانند از آن استفاده کنند بی حد و حصر است. به عنوان مثال ، می توانید کمپین های پرداخت شده را اجرا کنید تا به جمعیت صحیح برسید و محتوای خود را در معرض دید مخاطبان قرار دهید که بیشتر به آن علاقه مند هستند.

پیوند دادن سایت شما به پروفایل های رسمی رسانه های اجتماعی خود روشی اثبات شده برای متحد کردن جامعه گسترده تر در اطراف سایت شما است. هرچه پایگاه پیروی رسانه های اجتماعی شما بیشتر باشد ، تجارت شما در نگاه مشتری های آینده قابل اعتماد تر خواهد بود. با استفاده از ابزارک های رسانه های اجتماعی می توانید داده های مربوطه را در سایت خود فاش کنید. هرچه جامعه رسانه های اجتماعی شما بزرگتر شود ، اطمینان بیشتری پیدا خواهید کرد.

اگر می خواهید توجه شما را به آمار رسانه های اجتماعی جلب کنید ، توصیه می شود ویجت رسانه های اجتماعی را در قسمت هدر سایت خود قرار دهید. اگر به تازگی نمایه رسانه های اجتماعی ایجاد کرده اید و مخاطبان آن تعداد زیادی ندارند ، توصیه می شود صبر کنید تا بزرگتر شود.

هک دیگری که می توانید برای آن انتخاب کنید ، افزودن فیدهای رسانه های اجتماعی به سایت شماست. به عنوان مثال ، می توانید یک ویجت را با آخرین به روزرسانی های اینستاگرام یا فیس بوک در پایین صفحه وب خود نمایش دهید.

آیکون های اجتماعی پلاگین رایگان وردپرس JetPack

صدها افزونه رسانه اجتماعی در دسترس است ، اما ما واقعاً دوست داریم JetPack Social. احتمالاً از JetPack برای WordPress برای بهینه سازی تصویر ، گالری ها ، محافظت در برابر نیروی بی رحم یا سایر ویژگیهای جذاب دیگر استفاده کرده اید. اما آیا می دانید که این دستی همه در یک افزونه شامل آیکون های رسانه های اجتماعی نیز هست؟ و اگر از ما سؤال کنید ، بسیار زیبا هستند ، بنابراین به جای نصب افزونه دیگر ، آنها را امتحان کنید.

5- بلاگ اغلب به روز می شود

اجرای یک وبلاگ به شما کمک می کند تا رابطه ای طولانی و طولانی با مخاطبان خود برقرار کنید. محتوایی که در وبلاگ رسمی خود به اشتراک می گذارید ، باید به طاقچه مربوط به شرکت شما مرتبط باشد. این باید برای مخاطبان شما مفید باشد. شما می توانید نظرات در مورد راه حل های ارائه شده ، راهنماها ، آموزشها ، محتوای سرگرم کننده ، کتابهای الکترونیکی رایگان و موارد دیگر را به اشتراک بگذارید.

یک وبلاگ پر از اطلاعات مرتبط و مفید ، ارزش مخاطبان شما را به همراه خواهد داشت. یک وبلاگ که اغلب به روز می شود ، نشان می دهد که شما به مشتریان خود ، چه موجود و چه بالقوه ، اهمیت می دهید. این امر آشکار می کند که شما به جای اینکه مجبور شوید خرید سریع انجام دهید ، به روش های کمک به آنها در انواع مختلف اهمیت می دهید. در حالی که وبلاگ خود را با محتوای عالی به روز می کنید ، تخصص خود را در طاقچه تجاری خود نشان می دهید ، بنابراین نشان می دهد که مشتریان شما می توانند به شما اعتماد کنند و به شما اعتماد کنند..

بنابراین ، یکی دیگر از ویژگی های مورد نیاز برای جستجو در مضامین وردپرس برای حضور تجاری قابل اعتماد خود ، پشتیبانی از قابلیت وبلاگ نویسی است. یک وبلاگ کاربردی ، کاربرپسند و آسان برای مرور می تواند باعث شگفتی در کسب و کارهای آنلاین شود.

6. خط مشی رازداری

با تعداد فزاینده ای از حملات مجازی که در وب مدرن اتفاق می افتد ، مردم نسبت به حریم خصوصی وسواس بیشتری پیدا می کنند. اگر به مخاطبان خود اهمیت می دهید و اگر می خواهید به همان اندازه که به خودتان اعتماد دارید ، به شما اعتماد کنند ، بسیار مهم است که با هر قطعه داده ای که شخص ارسال می کند ، چه کاری انجام دهید را کشف کنید. به عنوان مثال ، اگر یک وب سایت از داده های کوکی استفاده می کند ، ضمن ترک نظر ، از کاربران می خواهد جزئیات را بررسی کند ، یک نظرسنجی آنلاین را برای جمع آوری داده های کاربر و غیره ارائه می دهد ، شما باید مخاطبان خود را توضیح دهید که از چه روشی از این داده ها استفاده می شود.

برای مثال ، این یک وب سایت معمولی است که مردم را درباره استفاده از خط مشی کوکی ها آگاه سازد. هر بار که منابع وب از داده های موقعیت مکانی کاربر درخواست می کنند ، باید یک پنجره بازشو مربوطه در یک سایت نمایش داده شود.

چگونه می توانید چنین داده هایی را در وب سایت خود سازماندهی کنید؟ مشاغل مختلف استراتژی های مختلف را انتخاب می کنند. در حالی که برخی از آنها داده های مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی را در یک صفحه به اشتراک می گذارند ، برخی دیگر پیوندهایی را به صفحات حاوی جزئیاتی در مورد استفاده از چنین داده هایی در پاورقی سایتهای خود اضافه می کنند. بنابراین ، هر زمان که کاربر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک خط مشی رازداری ، سیاست اظهار نظر ، سیاست کوکی ها و غیره داشته باشد می تواند اطلاعات مربوطه را با یک کلیک بر روی لینک مناسب پیدا کند.

شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی افزونه وردپرس رایگان

اگر مطمئن نیستید که با سیاست حفظ حریم خصوصی خود شروع کنید ، نگران نباشید – در واقع می توانید از این افزونه نیز استفاده کنید! رایگان شرایط خدمات خودکار و سیاست حفظ حریم خصوصی افزونه وردپرس همه کار سخت را برای شما انجام می دهد فقط کافی است چند متغیر را اضافه کنید سپس از کد کوتاه استفاده کنید تا خط مشی خود را به یک صفحه اضافه کنید. آسان!

7. پرداخت امن

با توجه به تعداد فزاینده تقلب های آنلاین ، مردم هنگام خرید آنلاین به دقت بیشتری توجه می کنند. WordPress دیگر یک CMS برای ساختن سایتها و وبلاگهای تجاری نیست. بیشتر مضامین وردپرس معاصر که می توانید در وب معاصر پیدا کنید با پشتیبانی WooCommerce همراه هستند. به همین دلیل ، شما می توانید براساس تم وردپرس ، یک فروشگاه اینترنتی کاملاً برجسته ایجاد کنید.

Trust Trust Signal شماره 7: پرداخت مطمئن

به عنوان یک قاعده ، ارائه دهندگان مضامین محصولات خود را با چندین روش پرداخت آنلاین بارگذاری می کنند. برای اینکه تجارت شخصی شما قابل اعتماد تر به نظر برسد ، در اینجا نکات کلیدی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

 • به منظور نشان دادن اینکه واقعاً به هر مشتری اهمیت می دهید ، چندین روش روش پرداخت را برای آنها فراهم کنید. بنابراین ، مردم می توانند گزینه ای را انتخاب کنند که رایج ترین آنها است. هرچه روش پرداخت بیشتری داشته باشید ، قابل اطمینان تر و قابل اطمینان تر به نظر جامعه وب خواهید رسید.
 • استفاده از نمادها و تصاویر بسیار قابل تشخیص در سایت شما نیز باعث افزایش اعتماد مشتری خواهد شد. همه ما می دانیم که چگونه VISA ، MasterCARD ، PayPal ، AMEX و سایر نمادها به نظر می رسند. بنابراین ، هنگام رسیدن به سایتی که دارای تصاویری از روش های پرداخت است که کاربر با آن آشنا است ، پروژه وب به صورت خودکار ارائه ای معتبرتر و قابل اطمینان تر را برپا می کند و توجه بازدید کنندگان اولین بار را جلب می کند.

به یک موضوع وردپرس که برای تجارت خود انتخاب می کنید ، به در دسترس بودن یا پشتیبانی چنین عناصری توجه کنید. به هر مشتری نسبت به خود اطمینان دهید. به آنها اطمینان بیشتری دهید زیرا با بیشترشان احساس اطمینان می کنند. این باعث می شود مشتری بیشتر و افزایش قابل توجهی در درآمد شما ایجاد شود.

افزونه امن وردپرس مک آفی رایگان

ما دوست داریم افزونه McAfee SECURE وردپرس رایگان برای افزودن یک نشانه امنیتی به صفحات فروشگاه خود ، اما برای محکم کردن امنیت در فروشگاه خود تعداد بیشتری کار وجود دارد. حتما از نکات ما برای تأمین امنیت فروشگاه WooCommerce خود استفاده کنید تا یک تجربه خرید آنلاین ایمن را برای مشتریان خود ایجاد کنید.

8- یک گواهینامه و نشانگر SSL

یک گواهینامه SSL تأیید هویت را انجام می دهد به گونه ای که وقتی مشتری شما اطلاعاتی را برای شما ارسال می کند ، می داند که به سرور صحیح می رود و نه یک مأمور نصب (که آن را به یکی از مهمترین سیگنال های اعتماد تبدیل می کند).

این مورد برای سایت های تجارت الکترونیکی (به دلیل پردازش داده های معامله ای) لازم است و بسیاری از وبلاگ ها و انجمن ها (جایی که اطلاعات شخصی یا معامله ای گاه به گاه از بین می رود) باید این موارد را داشته باشند.

SSL دو عنصر دارد. مورد اول گواهی واقعی است ، که از اطلاعات مشتری محافظت می کند و به طور معمول باید از شخص ثالث ، خارج از وردپرس خریداری شود. بخش دوم یک نشان است که به بازدید کنندگان شما می گوید سایت شما محافظت می شود.

یک گواهینامه SSL را می توان با درخواست شرکت میزبان شما دریافت کرد. بیشتر اوقات شما مجبور به پرداخت SSL خصوصی هستید ، اما بارها میزبان گواهینامه های SSL مشترک و رایگان را از طریق آن ارائه می دهد بیایید رمزگذاری کنیم. همچنین می توانید SSL خود را از طریق Let’s Encrypt یا Google از بسیاری از گزینه های دیگر SSL رایگان تنظیم کنید.

پس از به دست آوردن گواهینامه SSL ، بهترین شرط شما نصب آن است پلاگین واقعا ساده SSL. این عملکرد SSL را در وب سایت شما فعال می کند و کلیه درخواست های سایت ورودی را به جای http تغییر می دهد. همچنین https: // را قبل از URL خود مشاهده خواهید کرد.

بسیاری از مشتریان متوجه این تغییر در URL می شوند ، اما راه دیگر برای اطمینان از دیدن آن ، با قرار دادن نشان SSL Security در پرداخت ، نوار کناری یا پاورقی شما است. هرچه نشان را بیشتر نشان می دهید ، افراد بیشتر تشخیص می دهند که اطلاعات شخصی آنها ایمن است.

9. نام دامنه سفارشی

نام دامنه URL یا آدرس اینترنتی است که مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت شما به آن می روند. به عنوان مثال ، ممکن است چیزی شبیه به این باشد: www.mygreatwebsite.com. بیشتر اوقات نام شرکت شما یا نوعی کلمه کلیدی است که کاربران می خواهند جستجو کنند.

هنگامی که شما یک سازنده وب سایت را انتخاب می کنید ، ممکن است در زیر دامنه اختصاصی بسترهای نرم افزاری مانند mywebsite.weebly.com یا mywebsite.wix.com به کار خود پایان دهید. بسیاری از این موارد در یک سازنده وب سایت این دامنه ها را به صورت رایگان ارائه می دهند و برخی از شرکت های هاستینگ به شما امکان می دهند که آنها را در وردپرس داشته باشید.

مشکل اصلی داشتن زیر دامنه ای مثل آن ، فاقد یکتایی است. شما اساساً تبلیغاتی را برای سازنده وب سایت انجام می دهید و دامنه شما را از آنچه باید باشد طولانی تر می کند. این امر به یاد آوردن آن دشوارتر می کند ، و موتورهای جستجو به طور معمول به این دامنه ها به اندازه نوردهی نمی کنند.

علاوه بر این ، به نظر می رسد بازدید کنندگان شما غیرحرفه ای هستند. در حقیقت ، اولین فکر وقتی که دامنه سفارشی را نمی بینم به ذهنم خطور می کند این است که “آنها هیچ وقت و پولی در این سایت نمی گذرانند.”

بنابراین ، بهتر است دامنه سفارشی را از شرکت میزبان خود یا یک فروشنده دامنه خریداری کنید. دامنه های سفارشی آنقدر ارزان هستند (معمولاً تقریباً 10 دلار در سال) که فاقد فکر باشد.

سایت هایی مانند GoDaddy ، Namecheap و Register.com همه دارای نوار جستجو برای یافتن دامنه های سفارشی موجود هستند. اما ابتدا باید شرکت میزبان خود را بررسی کنید ، زیرا کار با همان شرکت ساده تر است.

10. Trust آرم ها و نمادها (مانند McAfee Secure)

این ارتباط با نشان های SSL که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم ، وجود دارد ، اما چندین آرم و نماد دیگر وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را در نظر بگیرید تا مشتریان خود را راحت تر کنید..

به عنوان مثال ، بسیاری از کاربران به یک وب سایت اعتماد ندارند مگر اینکه نوعی از ویروس و محافظت از بدافزارها مانند Norton یا McAfee Secure موجود نباشد. بدیهی است ، کاربر نمی تواند برای دیدن آنچه شما نصب کرده اید به باطن برود ، بنابراین آرم ها ضروری هستند.

بیشتر مواقع لوگوهایی را به سمت پایین وب سایت های تجارت الکترونیکی مشاهده خواهید کرد. این همه به دلیل میزان اطلاعات شخصی و معامله ای است که به جلو و عقب می رود.

به عنوان مثال ، سایت های تجارت الکترونیک برای نشان دادن نشان های “تأیید شده” برای دروازه های پرداخت و پردازنده ها شناخته شده اند. این برای دروازه هایی مانند PayPal ، Authorize.net و Stripe می باشد.

همچنین بد نیست انواع پرداختهای شما را بپذیرید ، بد نیست. همه شرکت ها اجازه نمی دهند همه کارتهای اعتباری – یا روشهای پرداخت جایگزین مانند Apple Pay ، Bitcoin و PayPal را انجام دهند. بنابراین اگر گزینه های پرداخت بیشتری را ارائه دهید می تواند یک مزیت استراتژیک باشد.

به طور معمول می توانید این نشان ها (و کدهای تعبیه شده) را از شرکت هایی که از آنها تهیه می شوند پیدا کنید. پی پال صفحه ای برای آرم های خود دارد. مکافی هم همینطور.

11. ایجاد نمایه کسب و کار Google

هر وب سایت به نمایه Google Business نیاز دارد – به خصوص اگر یک فروشگاه محلی راه اندازی کنید. دلیل این امر این است که اکنون بیشتر جستجوهای محلی از طریق Google یا Yelp انجام می شود. بنابراین ، شما می خواهید تا آنجا که ممکن است اطلاعات در بالای Google قرار داشته باشد.

نتیجه جستجوی ارگانیک خوب است ، اما فاقد مواردی مانند عکس ، رتبه بندی ستاره ها ، بررسی ها ، جزئیات کسب و کار ، ساعت ها و سایر ویژگی هایی است که یک نمایه تجاری را به یکی از سیگنال های اعتماد برتر ما تبدیل می کند.

یک لیست Google Business به مشتریان نشان می دهد که شما آنلاین فعال هستید و علاقه دارید از همان ابتدا اطلاعات لازم را به مردم نشان دهید.

اگر کسب و کار شما دارای رتبه های بالایی است ، این یک روش عالی برای نمایش این مدرک اجتماعی است. سرانجام ، بهترین راه برای استفاده از Google Business پاسخ دادن به نظرات کاربران است. این بسیار قدرتمند است که سایر مشتریان می بینند که چگونه تعامل می کنید و به درخواست ها و نگرانی های کاربر پاسخ می دهید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد سیستم شوید Google برای کسب و کار من, سپس شغل خود را ادعا کرده و نمایه ای را ایجاد کنید. زمینه هایی برای بارگذاری تصاویر ، اشتراک گذاری ساعت کاری ، صحبت کردن در مورد آنچه می فروشید و موارد دیگر وجود دارد.

12. استفاده از طراحی سایت غیر اسپم

طراحی سایت غیر Clunky و سریع معمولاً به این بستگی دارد که آیا شما یک موضوع از فروشنده تم قابل اعتماد پیدا کرده اید یا خیر. با این حال ، شما کنترل کاملی بر میزان اسپم بازدید کنندگان خود دارید.

به هرزنامه فکر کنید و هر چیزی را که می تواند توانایی کاربر در خواندن مطالب شما یا پیشرفت در سایت شما ایجاد کند ، فکر کنید.

دو نوع اصلی هرزنامه وجود دارد که باید از آنها جلوگیری کرد یا محدود شد: پنجره های بازشو و تبلیغات.

پنجره ها برای ساختن لیست ایمیل شما خوشایند هستند ، اما بهترین فرم های جمع آوری ایمیل به شما می دهد ابزارهایی را برای مسدود کردن این پنجره ها هنگامی که کاربر در حال حاضر آنها را دیده است. به عنوان مثال ، OptinMonster قوانین هدفمند و نمایش نمایش سفارشی را فراهم می کند. این موارد فقط برای آشکار کردن پنجره ها هنگام کمترین آزاردهنده ضروری است.

درمورد تبلیغات ، آنها برای درآمدزایی عالی هستند ، اما شما می خواهید جلوی درهم و برهم زدن محتوای واقعی خود را بگیرید.

روزنامه ها به دلیل زیر پا گذاشتن این قانون بدنام هستند ، زیرا آنها اغلب تبلیغات را به مقاله می رسانند ، یا بسیاری از تبلیغات تکراری را در همان صفحه مشاهده خواهید کرد. بیشتر اوقات ، این تبلیغات بسیاری باعث کندی سایت شما می شود و کاربران را از بین می برد.

بسته بندی کردن

اینجا می رویم این 12 سیگنال اعتماد عمومی بود که باید هنگام ایجاد یک وب مطمئن از مشاغل خود ، به آن توجه کنید. اگر ترجیح می دهید سایت خود به خود اختصاص دهید ، این عناصر را در طراحی خود در نظر بگیرید. اگر ترجیح می دهید کار با قالب های WordPress را انجام دهید ، یک طرح آماده را انتخاب کنید که دارای معیارهای فوق باشد. هرگز آزمایش را فراموش نکنید. لزوماً این نیست که هک هایی که در یک سایت کار می کنند در یک سایت دیگر محبوب باشد.

سیگنالهای اعتماد را انتخاب کنید که بیشترین کاربرد را برای مشاغل شخصی شما داشته باشد و به آنها اجازه دهید مانیفولدهای پایه مشتری شما رشد کنند. آیا چیزی برای اضافه کردن دارید؟ یا هر سیگنال اعتباری که هنگام وب جستجو می کنید؟ افکار خود را در زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map