12 منبع عالی وردپرس برای بازدید امروز

در یک اکوسیستم که به طور مداوم در حال تحول است ، خواه یک مبتدی WordPress باشید یا یک توسعه دهنده فصلی ، مهم است که از پیشرفت های اخیر پایدار بمانید تا رقابتی بمانید.


یکی از بزرگترین دلایل موفقیت گسترده وردپرس به عنوان یک سیستم عامل ، پذیرش اصول منبع باز است. اما ، مانند هر منبع باز ، وردپرس از مشکل اضافه بار اطلاعات رنج می برد. سایتهای زیادی وجود دارند که به عنوان منابع معتبر برای همه چیزهای WordPress مطرح هستند ، دشوار است که بدانید از کجا شروع کنید و به چه کسی اعتماد کنید.

در این مقاله ما 12 منبع مورد علاقه وردپرس ما را برای سال 2015 گرد هم آورده ایم (از این به بعد ، 13 واقعاً WPExplorer.com باید در بالا یا لیست شما باشد) هر سایت حاوی مطالب زیادی است که به افراد مبتدی کمک می کند مهارت های حیاتی را انتخاب کنند و کاربران باتجربه چیزها را به سطح بعدی برسانند. ما لیست خود را به سه بخش تقسیم می کنیم:

 1. تم ها و افزونه های حق بیمه.
 2. کمک حرفه ای وردپرس.
 3. منابع یادگیری و آموزش.

از آنجا که شما (امیدوارید) ما را از قبل می شناسید و احتمالاً وبلاگ وردپرس ما و مضامین شگفت انگیز وردپرس ما را مشاهده کرده اید ، اجازه دهید تا با 12 منبع دیگری که باید با آنها آشنا شوید ، شروع کنیم.!

بهترین منابع برای تم ها و افزونه های پریمیوم

1. ThemeForest

جنگل تم

اگر به دنبال موضوعی برای ساخت جدیدترین سایت وردپرس خود هستید ، بهتر است از بزرگترین بازارچه مضامین وردپرس که برای بشر شناخته شده است ، از کجا شروع کنیم؟ ThemeForest طیف عظیمی از تم ها را با تقسیم بندی عملکرد ، همراه با پشتیبانی جامع ، ارائه می دهد. محصولات موجود در بازار از توسعه دهندگان شخص ثالث تهیه شده و یک فرایند بررسی جامع را طی می کنند تا اطمینان حاصل شود که استانداردها همچنان بالا هستند.

2. CodeCanyon

کدکانیون

CodeCanyon یکی از بزرگترین منابع پلاگین های حق بیمه وردپرس در اطراف است. با 3،877 افزونه وردپرس (و هر روز به آن افزوده می شود) ، این یک ابزار بالقوه حیاتی در زره پوش هر صاحب یا مدیر جدی سایت وردپرس است.

شایان ذکر است که منابع عالی دیگری برای افزونه های پریمیوم نیز وجود دارند (ما عاشق FooPlugins هستیم, WPMU DEV و Pippins Plugins). با این حال ، CodeCanyon تنوع گوناگونی دارد که به سادگی در جای دیگری نمی توانید پیدا کنید.

3. دایرکتوری پلاگین نرم افزار

دایرکتوری پلاگین های حرفه ای

هرکسی که در ساخت و مدیریت سایتهای وردپرس وقت صرف کرده است ، می داند تهیه پلاگین های حق بیمه مناسب و معقول چقدر دشوار است. اکنون مدتی است که به بانک اطلاعاتی پلاگین های پریمیوم نیاز داریم ، و به نظر می رسد که ما در نهایت ممکن است راه حلی در قالب دایرکتوری Pro Plugins داشته باشیم.

فقط چند ماه پیش راه اندازی شد ، این دایرکتوری دارای بیش از 150 افزونه است. تجربه کاربر چشمگیر است و انتقال آسان برای افرادی که به فهرست رسمی WordPress استفاده می شوند فراهم می کند. روند ارسال برای توسعه دهندگان ساده است و امکان مرور سریع و آسان کاربر را فراهم می کند. این قطعاً یکی است که باید به آینده توجه کند.

بهترین منابع برای کمک حرفه ای با وردپرس

4- قابل کدگذاری

کد پذیر

به یاد داشته باشید وقتی می خواستید آن را به صورت جزئی تغییر دهید و به شیوه ای که صفحه اصلی شما به نظر می رسد ، اما نمی دانید که چگونه می توانید کد موضوع را ویرایش کنید ، یا به اندازه کافی مطمئن نبودید که این کار را انجام دهید؟ خوب, کد پذیر آیا آنجاست که دقیقاً از این پیش بینی ها خارج شوید.

این بازاری است که می توانید برای کارهای دیگری با هر اندازه ، توسعه دهندگان مستقل WordPress را استخدام کنید. با استفاده از یک فرآیند بررسی مستحکم برای پیمانکاران ، Codeable یکی از قابل اطمینان ترین خدمات برون سپاری برای وردپرس و 98.9٪ از پروژه های تکمیل شده است که بررسی های پنج ستاره را از مشتریان دریافت می کند..

5- منحنی WP

WP Curve
WP Curve یکی دیگر از خدمات برون سپاری برای انجام وظایف وردپرس است. برخلاف Codeable ، WP Curve از طریق اشخاص ثالث تأمین نمی شود بلکه تیم داخلی خود را از توسعه دهندگان اداره می کند. با حداقل 79 دلار در ماه ، WP Curve از کل نیازهای پشتیبانی وردپرس شما (برای 1 سایت) مراقبت خواهد کرد. یک نمای کلی در مورد نوع کارهایی که می توانید به WP Curve اختصاص دهید در بخش توصیفات سایت آنها وجود دارد.

6. استودیو Envato

استودیوی انواتو
Envato Studio یکی دیگر از گزینه های دیگر است که می توانید برای کمک های حرفه ای از آن استفاده کنید. بر خلاف دو مدخل قبلی ما در اینجا ، Envato Studio فقط یک بازار خاص وردپرس نیست. همچنین می توانید از آن برای استخدام متخصصان برای طیف وسیعی از کارهای مختلف برنامه نویسی ، محتوا ، گرافیک ، ویدئو یا بازاریابی استفاده کنید. خدمات ارائه شده بر روی سیستم عامل به صورت جداگانه توسط تیم استودیوی Envato بررسی می شوند.

یکی از ویژگیهای قابل توجه این پلتفرم این واقعیت است که جزییاتی مانند زمان چرخش و تعداد تجدید نظرهای مجاز ، بین خریدار و فروشنده از قبل تعیین شده است. این یک تفاوت بزرگ با دیگر سیستم عامل ها است که در آنجا می توان سخت تر کردن چنین مواردی را سخت تر کرد.

بهترین منابع برای یادگیری و آموزش

7. WP 101

WP 101
WP 101 یکی از پیشگامان آموزش مهارت وردپرس است و درباره همه جنبه های اساسی اکوسیستم وردپرس فیلم های خوبی را ارائه می دهد. این منبعی نیست که به شما آموزش دهد چگونه یک سایت وردپرس را شخصی سازی کنید – این بیشتر برای وبلاگ نویسان و سازندگان محتوا که تازه به سیستم عامل وردپرس تازه کار هستند.

سه نوع بسته موجود است: دسترسی 30 روزه ، دسترسی سالانه و گزینه طول عمر. در کنار کسانی که می خواهند مهارت های وردپرس خود را به طور کامل تنظیم کنند ، WP 101 برای طراحان حرفه ای سایت یا مدیرانی که گزینه ای از برچسب گذاری فیلم های سفید خود دارند و از طریق یک افزونه ساده به آنها می افزایند ، به عنوان افزودنی در اختیار مشتریان است..

8. فیلم های مبتدی WP

فیلم های مبتدی WP
WP مبتدی یک منبع عالی برای افرادی است که فقط با WordPress شروع می کنند. مشابه WP 101 ، محتواهایی که در اینجا پیدا خواهید کرد از سطح متوسط ​​نیست. اگرچه این وب سایت مطالب مفیدی را در قالب های مختلف – مقالات نوشتاری ، راهنماها و واژگان ارائه می دهد – این بخش ویدیویی است که کاملاً برجسته است. بخش ویدیو فقط اعضا است اما عضویت خوشبختانه رایگان است.

9. درختخانه

خانه درختی

Treehouse از مخاطبان گسترده تری نسبت به دو ورودی قبلی ما برخوردار است و یک راه حل عالی برای افرادی است که در تمام سطوح تجربه به دنبال بازی رمزگذاری خود هستند. تعداد زیادی موضوع در سایت وجود دارد که شامل WordPress ، PHP ، Ruby و توسعه برنامه می شود.

ماژول های Treehouse با آزمونها و تکالیف ساخته شده به صورت استاندارد ، به همراه فیلم ، رونوشت و صفحه تالار ، به طرز چشمگیری تعامل دارند. با شروع برنامه هایی که فقط از 25 دلار در ماه شروع می شود – و منابع آموزشی کافی در دسترس است – Treehouse به راحتی یکی از اسامی برجسته در این فضا است.

بهترین منابع برای توسعه دهندگان

10. پست های پرس و جو

پست های پرس و جو

Query Posts یک جایگزین بهتر و سازمان یافته و دوستانه تر برای مقامات رسمی است وردپرس Codex. توسعه دهندگان لیست های ترتیب یافته و الفبایی ترتیب یافته از عملکردهای وردپرس را آسان تر می توانند نسبت به همتای رسمی خود مرور و استفاده کنند..

11. WP Seek

WP Seek

WP Seek مانند گوگل مخصوص WordPress است. این متناسب با کمک به توسعه دهندگان برای جستجوی توابع وردپرس ، برچسب های الگوی ، اقدامات و موارد دیگر است. WP Seek مشابه موتورهای جستجوگر اصلی ، شامل پیشنهادات خودکار است و همچنین به کاربران امکان می دهد چندین کلمه کلیدی را جستجو کنند – هنگام نوشتن کد های سفارشی یا ایجاد تغییر در عناصر موضوع ، بسیار مفید است..

12. بهترین روشهای مهندسی 10up

10up بهترین روشهای مهندسی

10up یک نام مشهور در دنیای طراحی وب ، مهندسی و استراتژی دیجیتال است. 10 تمرین برتر مهندسی برای توسعه دهندگان در تمام سطوح تجربه خواندن ضروری است.

این پروژه راهنمایی هایی در مورد بهترین روش ها برای پیروی از هر جنبه کد نویسی ، از تنظیم محیط محلی گرفته تا مقابله با PHP ، عناصر طراحی ، عملکردهای خاص وردپرس و موارد دیگر ارائه می دهد..


امیدواریم لیست منابع ما از نظر گسترش مجموعه مهارتهای WordPress و کمک به سایتهای شما به شما در جهت صحیح کمک کند. هرگز زمان بهتری برای درگیر شدن با وردپرس وجود نداشته است و بسیاری از سایتهای عالی دیگر در آنجا وجود دارد که ما مجبور شدیم با ناخواسته این لیست را ترک کنیم.

ما کنجکاو هستیم که افکار شما را بشنویم. آیا قبلاً از منبعی که ذکر کردیم استفاده می کنید؟ یا انتخاب های خود را دارید که باید در لیست قرار می گرفت؟ از طریق نظرات با ما در تماس باشید و به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map