12 بهترین افزونه پشتیبان وردپرس و خدمات

10+ بهترین افزونه های پشتیبان وردپرس و خدمات

وقتی همه کارها درست پیش می روند ، ایجاد یک وب سایت یک تجربه جالب است. با این حال ، اگر مشکلی در وب سایت وردپرس شما ایجاد شود ، می تواند به سرعت ترشح کند. به عنوان مثال ، شما ممکن است قربانی یک هکر مخرب شوید یا در هنگام نصب یک موضوع یا افزونه جدید ، اطلاعات فاسد را تسلیم کنید. یا شاید شما فقط تغییری را ایجاد کرده اید که آرزو می کنید که قبلاً نبوده و اکنون راهی برای بازگشت ندارید. مواجه شدن با مشکلات سایت شما می تواند ناامید کننده باشد ، حتی بیشتر وقتی که هیچ تصوری در مورد چگونگی بازیابی آن ندارید.


وردپرس معمولاً یک سیستم مدیریت محتوای ایمن و مطمئن برای وب سایت شما است. اما گاهی اوقات علی رغم تمام اقدامات احتیاطی شما ، ممکن است چیزی پیش نیاید. بگویید وب سایت خود را گم کرده اید ، چگونه می توانید آن را به شکوه سابق خود برگردانید?

نسخه پشتیبان تهیه پاسخ می باشد. آنها یکی از بهترین و مطمئن ترین دفاع در برابر هر نوع تهدید سایت شما هستند. با یک برنامه پشتیبان گیری منظم ، همه کارهایی که باید انجام دهید این است که محتوای خود را بازیابی کنید و دوباره در حال کار و بازی هستید.

کتابچه راهنمای کاربر در مقابل پشتیبان گیری خودکار (مستعار با پلاگین)

تهیه نسخه پشتیبان از دستی برای یک وب سایت کوچک با تعداد کمی از بینندگان و کارمندان کوچک کار می کند ، اما با افزایش تعداد مخاطبان و کارکنان وب سایت شما ، به ندرت می توانید این هزینه را داشته باشید که وب سایت خود را آفلاین کنید. در حالی که تهیه نسخه پشتیبان از کتابچه راهنمای کاربر گزینه بیشتری را ارائه می دهد ، قطعاً پشتیبان گیری دستی از وب سایت خود دست و پا گیرتر است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از پشتیبان گیری دستی را در راهنمای کامل ما در مورد چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس بخوانید.

به طور کلی سرپرست وب سایت بسیار مشغول تهیه نسخه پشتیبان از دستی وب سایت های خود است و عدم پشتیبان گیری به طور منظم می تواند وب سایت شما را مستعد خرابی اجتناب ناپذیر کند ، در صورت از دست دادن وب سایت شما داده ای را از دست می دهد یا قربانی هک می شود. یا اگر سرورهای میزبان شما مورد حمله فیزیکی قرار گرفته باشد (هر نوع بلای طبیعی ، انتخاب خود را بردارید) یا در غیر این صورت. برای وب سایت با مخاطب قابل ملاحظه ای بزرگ ، بهتر است از خدمات افزونه پشتیبان یا افزونه برتر استفاده کنید. و حتی اگر وب سایت شما خیلی محبوب نیست ، شما باید حداقل یک افزونه رایگان استفاده کنید.

حتی اگر بودجه سختی هم دارید ، هزینه کمی برای یک سرویس پشتیبان هزینه می کنید. این سرویس ها همه کارهای سنگین را برای شما انجام می دهند ، بنابراین می توانید به آرامی بخوابید که سایت وردپرس شما در دست خوبی است. اما ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا بهترین بهترین افزونه های پشتیبان وردپرس – رایگان و پریمیوم را در اختیار داشته باشیم. بنابراین فقط به این دلیل که بودجه شما به اندازه کافی امکان جادوگری را برای یکی از گزینه های پولی که ما ذکر می کنیم به شما نمی دهد ، این بدان معنی نیست که شما نمی توانید یک افزونه عالی عالی پیدا کنید تا به شما کمک کند به طور مرتب از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

1. VaultPress

VaultPress برای وردپرس

سرویس پشتیبان گیری رسمی ارائه شده توسط Automattic ، VaultPress مجموعه ای از گزینه های تهیه نسخه پشتیبان از ابتدایی ترین با شروع 2 دلار در ماه تا قیمت های پیشرفته 20 دلار در ماه را ارائه می دهد. در واقع ، ما به VaultPress به پشتیبان گیری از WPExplorer و هر روز اعتماد داریم.

VP بازیابی می شود

VaultPress می تواند با همگام سازی روزانه / واقعی همه محتوای وردپرس خود ، نسخه ای از وب سایت خود را ایجاد و نگه دارد و گزینه های بازیابی خودکار را ارائه دهد. علاوه بر این ، اسکن امنیتی انجام می شود تا شما را از هرگونه تهدید احتمالی برای امنیت سایت آگاه کند.

VaultPress

بسیار ساده است که نگاهی به بایگانی بک آپ بگیرید و تصمیم بگیرید از کدام نسخه پشتیبان تهیه کنید. با استفاده از VaultPress ، به راحتی می توانید وب سایت خود را با اتصال FTP یا SSH بازیابی کنید. می توانید نسخه پشتیبان تهیه کنید و آن را در هر دستگاه ذخیره سازی قابل حمل ذخیره کنید یا آن را در هر وب سایت ذخیره سازی آنلاین مانند Google Drive یا Dropbox بارگذاری کنید. اگر تا به حال در مورد ترمیم ها مشکلی دارید ، VaultPress پشتیبانی بسیار خوبی را برای کمک به شما در زمینه ترمیم وب سایت ارائه می دهد.

با هزینه 29 دلار در هر ماه ، از محافظت در برابر اسپم ، بازیابی خودکار ، تهیه پشتیبان در زمان واقعی ، اسکن امنیتی ، بایگانی کامل نسخه پشتیبان تهیه و پشتیبانی از محافظت در برابر محافظت در می آیید. کمترین برنامه Lite ، تهیه نسخه پشتیبان روزانه ، بازیابی خودکار ، پشتیبانی محافظ نگهبان و یک بایگانی پشتیبان 30 روزه.

شما می توانید VaultPress را برای چندین وب سایت با تنها یک حساب کاربری استفاده کنید. و با نصب می توانید به همه نسخه های پشتیبان دسترسی پیدا کنید افزونه VaultPress.

2. BackupBuddy توسط iThemes

BackupBuddy - افزونه پشتیبان گیری از WordPress برای بازگرداندن حرکت WordPress

اطلاعات و بارگیری

از BackupBuddy برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی وب سایت های وردپرس یکپارچه و بدون هیچ تلاش زیادی استفاده کنید. می توانید از طریق سرویس های وب آمازون ، Dropbox ، Rackspace Cloud ، FTP و ایمیل ، نسخه پشتیبان تهیه کنید.

BackupBuddy - افزونه پشتیبان گیری از WordPress برای بازیابی انتقال WordPress (1)

با BackUp Buddy می توانید از پشتیبان گیری مکرر از بانک اطلاعاتی یا پشتیبان گیری کامل استفاده کنید ، از گزینه های ذخیره سازی خارج از سایت استفاده کنید ، از فضای ذخیره BackUp Buddy Stash ، برنامه پشتیبان گیری برنامه ای استفاده کنید ، از برخی از پرونده ها نسخه پشتیبان تهیه نکنید و پروفایل های پشتیبان ایجاد کنید..

BackupBuddy - افزونه پشتیبان گیری از WordPress برای بازگرداندن انتقال WordPress (2)

حتی اگر تازه کار وردپرس انجام شود ، ترمیم بسیار آسان است. BackUp Buddy می تواند به انتقال سایت وردپرس شما به دامنه یا میزبان دیگر به راحتی کمک کند. سایر ویژگی های BackUp Buddy شامل اعلان های ایمیل ، محدودیت های ذخیره سازی پشتیبان ، ذخیره سازی فایل های فردی ، اسکن های نرم افزارهای مخرب ، جایگزینی متن پایگاه داده ، اسکن و تعمیر پایگاه داده و نقشه فهرست سایت تعاملی.

3. UpdraftPlus

افزونه پشتیبان گیری وردپرس UpdraftPlus

UpdraftPlus یک افزونه موثر و بسیار محبوب فریمیم است که به ایجاد پشتیبان گیری از وب سایت وردپرس شما در Amazon S3 ، Google Drive ، Rackspace Cloud ، Dropbox ، FTP ، SFTP ، SCP ، OpenStack Swift ، WebDAV و حتی از طریق ایمیل کمک می کند..

با استفاده از این گزینه ، شما می توانید بطور کامل از سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و آنها را به صورت ابری ذخیره کرده یا مستقیماً در رایانه خود بارگیری کنید. این افزونه همچنین از نسخه پشتیبان تهیه شده برنامه ریزی شده و درخواستی پشتیبانی می کند و برنامه های مختلفی را برای پرونده ها و پایگاه داده های وب سایت شما فراهم می کند.

گزینه های بروزرسانی

برای انجام بازیابی های سریع ، پشتیبان گیری خودکار با تکرار برنامه ها ، مهاجرت سایت ها ، انتخاب پرونده های خاص برای تهیه نسخه پشتیبان و بارگیری بایگانی های پشتیبان ، از Updraft استفاده کنید. اگر یک آپلود زودرس متوقف شود یا از کار بیفتد ، این افزونه بارگذاری مجدد را دوباره انجام می دهد. پشتیبان گیری از پایگاه داده با نسخه برتر این افزونه رمزگذاری شود. این افزونه به چندین زبان کار می کند و کار ترجمه نیز ادامه دارد. نسخه رایگان برای اکثر کاربران مناسب خواهد بود ، اگرچه نسخه پریمیوم امکانات کامل دیگری از جمله دسترسی به پشتیبانی اولویت را ارائه می دهد..

4. BlogVault

پشتیبان گیری از BlogVault

اطلاعات و بارگیری

یک سیستم پشتیبان ایمن که به کاربران وردپرس کمک می کند تا بطور خودکار از خود نسخه پشتیبان تهیه کنند ، ترمیم های خودکار را انجام دهند ، سایت ها را مهاجرت کرده و تا 30 روز نسخه پشتیبان تهیه کنند. می توانید هر نسخه پشتیبان مورد نظر خود را از بایگانی پشتیبان گیری به Dropbox ذخیره کنید. می توانید از نسخه های پشتیبان تست شده در سرورهای BlogVault استفاده کنید ، تا بررسی کنید که نسخه پشتیبان انتخاب شده همان موردی است که شما می خواهید یا نه.

BlogVault برای تهیه نسخه پشتیبان از WooCommerce

با BlogVault می توانید یک ویژگی را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه در زمان واقعی نیز فعال کنید. به این معنی که با ایجاد تغییر در سایت خود ، BlogVault پرونده های مربوطه را نمی گیرد و به روز نمی کند. به این ترتیب محتوای سایت شما همیشه بی خطر است!

سایر ویژگی های قابل توجه شامل پشتیبان گیری افزایشی ، ذخیره سازی رایگان در خارج از سایت ، پشتیبانی چند منظوره ، مرحله بندی یکپارچه ، تهیه نسخه پشتیبان از میز برای فروشگاه های WooCommerce و یک تیم پشتیبانی شگفت انگیز آماده کمک به 24/7.

5. دوبلور

افزونه رایگان WordPress Duplicator

Duplicator یک افزونه مهاجرت است که می توانید برای عکس گرفتن از عکسهای پشتیبان وب سایت خود استفاده کنید. افزونه رایگان به شما امکان می دهد تا سایت WordPress خود را کلون سازی کرده و در صورت تقاضا نسخه پشتیبان تهیه کنید. این یک نسخه پشتیبان کامل از پرونده های وردپرس ، محتوای سایت ، پایگاه داده ، مضامین و افزونه های بسته بندی شده در یک فایل پستی ایجاد کرد.

نسخه حرفه ای دیگری نیز برای برنامه ریزی پشتیبان ، اتصال به فضای ذخیره سازی ابری ، اعلان های ایمیل و موارد دیگر وجود دارد.

6. BackWPup

افزونه رایگان WordPress BackWPup

BackWPup یکی دیگر از افزونه freemium است که می تواند بکاپ گیری خودکار از سایت های وردپرس را انجام دهد ، صادرات WordPress XML ، بهینه سازی ، بررسی و تعمیر پایگاه داده را انجام دهد..

پشتیبان گیری رایگان

نسخه پشتیبان تهیه شده از طریق سرورهای FTP ، Dropbox ، Amazon S3 ، Microsoft Azure ، Rackspace cloud ، Sugar Sync و در نسخه های حرفه ای به Amazon Glacier و Google Drive ذخیره می شود. و اگر به ویژگی ها یا پشتیبانی بیشتری نیاز دارید ، به سادگی به نسخه برتر این افزونه ارتقا دهید.

7. SnapshotPro

SnapshotPro

Snapshot افزونه ای توسط WPMU DEV است که از کلیه مطالب ، کل پایگاه داده یا جداول خاص تهیه نسخه پشتیبان تهیه می کند. این افزونه می تواند برنامه ریزی کند تا از پشتیبان گیری خودکار استفاده کند و می توانید نسخه پشتیبان خود را در Dropbox ، Amazon S3 یا SFTP ذخیره کنید. این افزونه بخشی از عضویت در WPMUdev است و شامل پشتیبانی از پشتیبان گیری با یک کلیک و بازیابی ، تهیه نسخه پشتیبان خودکار ، پشتیبانی چند منظوره و حتی شامل 10 گیگابایت حافظه ابری WPMUdev است..

8. WPVivid

WPvivid

با WPvivid می توانید از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه ، بازیابی و مهاجرت کنید – اما در حال حاضر ما قصد داریم روی نسخه های پشتیبان تمرکز کنیم. افزونه رایگان شامل ویژگی هایی برای تهیه نسخه پشتیبان خودکار ، پشتیبانی از ذخیره سازی ابری (Dropbox ، Google Drive ، Amazon S3 ، SFTP و غیره) می باشد که یک بار روی بازگرداندن ، پشتیبان گیری های یک کلیک ، هیچ محدودیتی برای اندازه گیری پشتیبان و سایر موارد کلیک نکنید. این افزونه همچنین با مدیر سایت محبوب MainWP سازگار است ، بنابراین می توانید به راحتی پشتیبان همه وب سایت های خود را مدیریت کنید. و با سازندگان صفحه مانند Elementor ، SiteOrigin و Beaver Builder خوب بازی می کند.

WPvivid Pro گزینه های حتی بیشتری را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه افزایشی ، پشتیبانی چندرسانه ای ، ذخیره سازی از راه دور ، برنامه ریزی پیشرفته ، قابلیت های نقش کاربر و موارد دیگر اضافه می کند..

9. BackupGuard

پشتیبان گیری

به راحتی پشتیبان سایت خود را با BackupGuard ایجاد کنید. این افزونه دارای چندین ویژگی پشتیبان برای ایجاد تعداد نامحدودی از بک آپ های سایت ، فایل های شخصی یا نسخه پشتیبان از پوشه ها و حتی نسخه های پشتیبان چندرسانه ای است. به علاوه ، برنامه ریزی ، صادرات یا وارد کردن نسخه پشتیبان تهیه آسان است. و BackupGuard نوار پیشرفت منحصر به فردی را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید مکان تهیه نسخه پشتیبان خود را ببینید (یا حتی اگر می خواهید آن را لغو کنید).

10. CodeGuard

پشتیبان گیری CodeGuard

اطلاعات و بارگیری

یک سیستم پشتیبان که باعث ایجاد پشتیبان از همه چیز در سایت وردپرس شما می شود. فرآیند راه اندازی نباید برای شخصی که مدتی از WordPress استفاده می کند دشوار باشد ، نسخه پشتیبان تهیه به صورت خودکار ایجاد می شوند و می توانید هرگونه تغییر در پرونده های موجود در شبکه خود را کنترل کنید.

ترمیم را می توان با بارگیری فایل زیپ و انجام بازگردانی دستی ، یا انتخاب برخی از پرونده ها برای بازیابی یا روش آسان انتخاب یک بازیابی کامل اتوماتیک انجام داد. با برنامه هایی بین $ 39 – 239 دلار در هر ماه ممکن است کمی گران به نظر برسد ، اما واقعاً زمانی نیست که توجه داشته باشید که از سایت شما محافظت می کند.

11. WPBackItUp

افزونه WPBackItUp WordPress.

انتخاب پیش فرض ما – WPBackItUp – با یک ساختار قیمت گذاری منحصر به فرد یک مدعی محکم برای تهیه نسخه پشتیبان از سایت شما است. تهیه نسخه پشتیبان از سایت خود و بازیابی آن به صورت دستی کاملاً رایگان است. با این حال ، اگر می خواهید از گزینه های بازیابی یک کلیک (به همراه تعدادی ویژگی دیگر) استفاده کنید ، باید 79 دلار برای نسخه حق بیمه پرداخت کنید.

در کل ، WPBackItUp یک جایگزین مناسب برای راه حل های دیگر برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت وردپرس شما است. پشتیبانی و مستندات آنها بسیار عالی است و این بدان معناست که برای محافظت از سایت خود به هیچ وجه به نسخه رایگان نیاز ندارید.

12. مهاجرت همه جانبه WP

همه در یک مهاجرت WP

مهاجرت همه در یک WP دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – افزونه ای که شما را برای موفقیت در هنگام حرکت وب سایت خود تنظیم می کند. اما می توانید از افزونه استفاده کنید و فقط یک نسخه پشتیبان از سایت خود صادر کنید. به سادگی به سایت خود وارد شوید ، به بخش افزونه All-in-One WP Migration بروید و روی دکمه بزرگ صادرات سبز کلیک کنید. و افزونه شامل یکپارچه سازی WP-CLI است ، بنابراین می توانید با دستورات سریع پشتیبان تهیه کنید و پرونده ها را حذف کنید (مانند نظرات اسپم ، بازنگری ارسال ها ، افزونه های غیرفعال و غیره)..

چرا پشتیبان گیری وب سایت بسیار مهم است

به عبارت ساده ، نسخه پشتیبان نسخه ای از وب سایت شماست که در جایی دیگر بارگذاری می شود (مانند سرور شما یا یک سرویس میزبانی پرونده مانند Dropbox). آنها برای اطمینان از اینکه راهی برای بازیابی سایت خود دارید در هنگام انجام کارها ضروری هستند. به عنوان مثال ، خطایی را در سایت سایت تجارت الکترونیکی خود تصور کنید. اگر هیچ نسخه پشتیبان ندارید – و راهی برای بازیابی اطلاعات از دست رفته خود ندارید – به طور گسترده روی کل تجارت شما تأثیر خواهد گذاشت. در حالی که چشم انداز می تواند بسیار ناخوشایند باشد ، داشتن یک استراتژی پشتیبان گیری در محل – حتی یک راه حل ساده – باعث حفظ بیکن شما خواهد شد.

به طور کلی ، تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت شما می تواند در برابر تعدادی از تهدیدات از جمله:

  • هکرهای وب سایت. در حالی که برخی از هکرها قصد سرقت اطلاعات حساس را دارند ، بسیاری از وب سایت ها را برای اثبات توانایی خود هک می کنند. اگر وب سایت دارید ، در معرض خطر هستید.
  • بدافزار و ویروس. تهدیدهای مخرب مانند ویروس ها ، تروجان ها و سایر بدافزارها می توانند از طریق افزونه های وردپرس راه را به وب سایت شما بیابند و داده های شما را خراب یا سرقت کنند. اگرچه وردپرس ایمن است ، اما هنوز 100٪ غیرقابل نفوذ نیست. نسخه های گذشته وردپرس مورد تأثیر قرار گرفته است ، و داشتن یک نسخه پشتیبان کامل از امنیت ، به معنای آماده شدن برای بدترین حالت است.

در کل ، تهیه نسخه پشتیبان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است – اما برنامه کلی شما دقیقاً مهم است. بیایید نگاهی به این موضوع بیندازیم.

ایجاد یک برنامه پشتیبان

یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان ، فرکانسی است که در آن نسخه پشتیبان تهیه می کنید. این می تواند یک نسخه پشتیبان تهیه هفتگی یا ماهانه باشد ، اگرچه این فرکانس بسته به نیازهای منحصر به فرد شما متفاوت است. با این وجود ، بدون در نظر گرفتن ، ما توصیه می کنیم از پشتیبان گیری منظم استفاده کنید.

ایجاد یک برنامه پشتیبان یک فرآیند نسبتاً ساده است. در حالی که شما میتوانست چند محاسبه ساده انجام دهید (از جمله فاکتورینگ در سطح ترافیک خود) ، واقعیت این است که اگر به طور مرتب از نسخه های پشتیبان تهیه می کنید و اغلب از ویژگی های داخلی خود استفاده می کنید ، باید خوب باشید.

با گفتن این موضوع ، شما نمی خواهید که از هر نسخه پشتیبان تهیه شده در یک مکان ، یک نسخه ذخیره کنید. درعوض ، شما سعی می کنید حداقل یک نسخه پشتیبان محلی با یک نسخه دوم در فضای مجازی ذخیره کنید. باز هم ، افزونه ها می توانند در این امر به شما کمک کنند و بسیاری از آنها راهی را برای ذخیره کردن نسخه پشتیبان تهیه در خارج ارائه می دهند.


فقط برای تکرار – پشتیبان گیری بسیار مهم است. آنها به شما کمک می کنند بعد از یک مسئله سریع و به راحتی آنلاین برگردید و مهمتر از آن ، به حداقل رساندن خرابی تجربه شده توسط بازدید کنندگان کمک می کنید. و در پایان ، هیچ دلیل خوبی (نه یک مورد) برای عدم تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت شما وجود ندارد. بهتر است از امنیت متاسف باشید – به همین دلیل از پشتیبان گیری از وب سایت خود بسیار حمایت می شود. حتی اگر احساس می کنید که وب سایت شما به دلیل اندکی زمان کم قصد ترافیک / درآمد را از دست نمی دهد ، باز هم می توانید هر آنچه را که در وب سایت خود قرار داده اید از دست دهید.

من مطمئناً توصیه می كنم كه حداقل به یاری محافظت از سایت وردپرس خود افزونه رایگان دریافت كنید. و اطمینان حاصل کنید که همیشه از انتشار پست های جدید و همچنین قبل و بعد از بروزرسانی های اصلی نصب وردپرس ، مضامین و افزونه ها (یا حداقل یکبار در ماه فقط برای تهیه ایمن) از نسخه پشتیبان تهیه کنید..

آیا در بهترین دسته بندی افزونه های پشتیبان وردپرس ما هیچ کدام از گزینه ها را امتحان کرده اید؟ یا اینکه پلاگین پشتیبان مورد علاقه شما را از دست دادیم؟ در بخش نظرات به ما اطلاع دهید – ما دوست داریم از شما بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map