10 دلیل برای تغییر وب سایت یا وبلاگ خود به WordPress.org

با بیش از 21 نظر در هر ثانیه ارسال می شود و 14 میلیارد صفحه در هر ماه, وردپرس ظهور کرده است که امروز به محبوب ترین پلتفرم CMS در اینترنت تبدیل شده است. شما به معنای واقعی کلمه می توانید هر چیزی را که دوست دارید با استفاده از وردپرس بسازید. از سایت های تجارت الکترونیکی گرفته تا یک تالار اختصاصی – تنها آنچه شما نیاز دارید افزونه مناسب است.


وردپرس به طور سنتی در دو نوع ارائه می شود:

 1. WordPress.com – یک سرویس تجاری که به شما امکان می دهد یک وبلاگ رایگان ایجاد کنید
 2. WordPress.org – نرم افزار منبع باز که انقلاب را شروع کرده است

تنها مهمترین عامل فروش که WordPress.com را بسیار جذاب می کند ، واقعیت این است که 100٪ رایگان است – برای زندگی. هزاران وبلاگ نویس هر روز در WordPress.com یک حساب کاربری ثبت می کنند و در عرض چند دقیقه وبلاگ را دریافت می کنند. اما WordPress.com دارای سهم نسبتاً محدودی از محدودیتهاست.

شما احتمالاً نمی دانسته اید که WordPress.com را نگه می دارد حق به هر وقت خواستید وبلاگ خود را فسخ کنید. در شرایط و ضوابط آنها کاملاً ذکر شده است.

چندین مشکل احتمالی دیگر وجود دارد که WordPress.com را از این همه گزینه ای جذاب نمی کنند. بنابراین ما برخی از معایب استفاده از WordPress.com را ذکر کرده ایم که لزوم تغییر به WordPress.org – پلتفرم خود میزبان را توضیح می دهد..

لطفا در نظر داشته باشید که WordPress.org به یک سایت وردپرس میزبان خود اشاره دارد. این دو اصطلاح مترادف در بقیه این مقاله استفاده می شود.

1. تبلیغات گاه به گاه

مفهوم تبلیغات روی ابر برچسب

به منظور حفظ خدمات رایگان خود ، WordPress.com هر از گاهی تبلیغاتی محتاطانه را در وبلاگ شما نمایش می دهد. اینگونه است که آنها برای شبکه غول پیکر خود که میلیون ها وبلاگ در اختیار دارند ، پرداخت می کنند. وقتی به آن فکر می کنید ، واقعاً منطقی است. چگونه دیگر می خواهند صورتحساب سرور خود را بپردازند?

آنها نمی توانند به سمت سرمایه گذاران باشند که می گویند “میلیون ها دلار در ما سرمایه گذاری کنید تا بتوانیم به صورت رایگان میزبان وبلاگ های افراد دیگر باشیم.” این فقط امکان پذیر نیست بنابراین ، استفاده از تبلیغات کاملاً موجه است.

اما آیا واقعاً می خواهید سایت کسب و کار شما تبلیغات را از بین ببرد ، به خصوص وقتی که هیچ پولی از آنها نمی گیرید؟ این من را به نکته بعدی می رساند.

2. نمایش تبلیغات در وبلاگ خود

shutterstock_156197999

تبلیغات در یک وبلاگ است منبع درآمد چند ساله. می توانید آنها را خودتان اجرا کنید یا از خدماتی مانند استفاده کنید Google Adsense یا BuySellAds. با توجه به میزان مناسب ترافیک ، تبلیغات خوبی که در اختیار شما قرار می دهد ثروتمند خواهند شد. در حالی که سایتی با ترافیک متوسط ​​می بایست هر ماه 20 تا 30 دلار درآمد داشته باشد. این برای پوشش هزینه های میزبانی و سایر هزینه ها مانند افزونه (های) حق بیمه یا اشتراک خدمات بازاریابی ایمیل کافی است.

WordPress.com هنگامی که از سرویس رایگان آنها استفاده می کنید ، به شما امکان نمی دهد تبلیغات را در وبلاگ خود نشان دهید. با این حال ، آنها به منظور ادامه کار سرورهای خود ، گاه به گاه تبلیغات را در سایت شما نمایش می دهند.

3. ارزش نام تجاری

shutterstock_140282785

تنها مهمترین عامل در مورد سبد خرید آنلاین ، ارزش برند است. وقتی به نایک می گویم ، شما بلافاصله علامت تیک نمادین را تصویر می کنید رولکس باعث تعجب شما می شود که چگونه به آن تاج نگاه می کنید. این تصویر مارک است این بی اهمیت است که مشاغل در ساختن یک ارزش نام تجاری جامد کار کنند.

با WordPress.com ، شما حق یک زیر دامنه رایگان را دارید. اگر قصد میزبانی یک نمونه کار تجاری را دارید ، بگذارید به شما اطمینان دهم mygroovybusiness.wordpress.com حرفه ای به نظر نمی رسد. اصلاً این یک تصویر ارزان است. در تبلیغات گاه به گاه رها کنید و شما دستورالعمل فاجعه را دارید. برای رفع این مشکل ، شما باید حداقل دو افزودنی را خریداری کنید: دامنه و بدون آگهی. هزینه دامنه در هر رجیستر دامنه دارای مجوز ICANN بسیار ارزان تر خواهد بود.

4. بدون پیوندهای وابسته

shutterstock_47424769

بسیاری از وبلاگ نویسان با استفاده از بازاریابی وابسته ، به صورت آنلاین درآمد منفعلانه می کنند. برخی حتی هر ماه بیش از 20،000 دلار درآمد دارند. وردپرس در برابر پیوندهای وابسته دارای یک سیاست سختگیرانه است. شما نمی توانید محصولاتی را که دارای یک سیستم وابسته هستند ، تبلیغ کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک بررسی کلمه 3000 در WPEngine بنویسید ، اما نمی توانید لینک ارجاع را برای شما درج کنید. برای اینکه ایده ای راجع به آنچه مفقود می شوید به شما ارائه دهیم ، WPEngine برای هر مشتری که مراجعه می کنید 150 دلار (یا بیشتر) می پردازد.

با این حال ، همه امید از دست نمی رود. دو شکل از درآمد شرکت های سهامی مجاز است:

 • بررسی کتاب ها ، فیلم ها و بازی ها از آمازون – هیچ کالای دیگری مجاز نیست
 • پیوند به محصولات خود که در آنها آمده است اتی

اگر شما یک وبلاگ نویسی هستید که کتاب ، فیلم یا بازی را تبلیغ نمی کند ، بسیار خوشبخت هستید. اگر تصمیم گرفتید که یک شورشی باشید ، یکی از سه مورد برای شما ممکن است رخ دهد:

 • اخطار دریافت کنید
 • لینک های وابسته خود را منجمد کنید
 • سناریوی بدترین حالت ، وبلاگ شما خاتمه یافته است!

5. محدودیت با مضامین

جاده مسدود است

WordPress.com هنگام ورود به زمینه شخصی سازی ، محدودیت های زیادی دارد. بیایید نگاهی به این معایب فلج کننده بیاندازیم.

مورد اول مسئله با مضامین است. امروز صدها هزار تم رایگان و پریمیوم وجود دارد. مردم در حال قتل آن هستند. این دسته فروش # Envato است. WPExplorer یک نویسنده نخبه در Envato است و نام خود را برای ارائه مضامین kickass با قیمت پایین ایجاد کرده است.

تقریباً می توانید با استفاده از یک موضوع ، هر طرحی را که می خواهید دریافت کنید. با این حال ، وقتی در WordPress.com هستید ، فقط به مضامین موجود در ویترین تم WordPress.com در دسترس هستید.

بدون شک آنها یک گالری زیبا از تم ها را در خود جای داده اند که هرکدام از آنها به دلیل کیفیت کد توسط متخصصین به نمایش در آمده اند. اما اگر می خواهید یک موضوع kickass مانند Total خریداری کنید ، نمی توانید از آنها در WordPress.com استفاده کنید

6. شخصی سازی تم برای شما هزینه خواهد داشت

موضوع wp را سفارشی کنید

بیایید بگوییم که شما برای موضوعی که از ویترین تم انتخاب کرده اید حل و فصل کرده اید. اگر می خواهید CSS را کمی تغییر دهید تا جلوه های خاصی را وارد کنید ، یا بگویید که پشتیبانی از Font Icon را شامل می شود. ببخشید آمیگو در نسخه رایگان مجاز نیست. برای شخصی سازی بهتر باید Custom CSS و Font Pack را خریداری کنید.

7. سیاست تحمل صفر علیه پلاگین ها

shutterstock_135573032

این تنها قدرتمندترین ضربه است که بحث را پایان می دهد. WordPress.com هیچ فضایی برای نصب افزونه ها نمی دهد – حتی محبوب ترین آنها که بیش از 14 میلیون بار بارگیری شده اند و تقریباً در هر سایت WordPress استفاده می شوند. گفته می شود که وردپرس در هسته اصلی خود یک CMS خوب است. این افزونه هایی است که آن را می سازند عالی.

اگر می توانید با دانستن این واقعیت زندگی کنید که دیگر نمی توانید افزونه ای را در وبلاگ خود نصب کنید ، می توانید به طور جدی WordPress.com را به عنوان یک راه حل مناسب برای میزبانی وبلاگ خود در نظر بگیرید..

8- دوره های آموزش آنلاین و تجارت الکترونیکی

shutterstock_104989865

WooCommerce با دو افزونه شگفت انگیز روبرو شده است – Sensei و WooCommerce که ویژگی های فوق را به واقعیت تبدیل می کند. با Sensei می توانید دوره های یادگیری آنلاین را در سایت وردپرس خود ایجاد کنید. WooCommerce, iThemes Exchange و Easy Digital Downloads محبوب ترین افزونه تجارت الکترونیکی وردپرس در آنجا هستند.

در WordPress.com ، شما نمی توانید از افزونه ها استفاده کنید ، بنابراین درب آن بسته است. با این وجود ، می توانید با استفاده از یک به روزرسانی پولی ، یک سایت تجارت الکترونیکی ایجاد کنید برنامه تجاری که سالانه 299 دلار هزینه دارد این حدود 25 دلار در ماه است.

9. میزبانی از سایتهای وردپرس متعدد

shutterstock_133642784

وقتی صحبت از میزبانی پهنای باند و فضای ذخیره سازی می شود ، WordPress.com فضای کافی را برای یک سایت جدید فراهم می کند – 3 گیگابایت برای ذخیره تمام بارگذاری رسانه های شما همراه با 10 گیگابایت پهنای باند هر ماه.

در میزبان وب مشترک مشترک ، این دو ویژگی نامحدود هستند ، اما سیاست استفاده منصفانه اعمال می شود. البته ، باید ماهانه 4 تا 5 دلار بپردازید. اما وقتی نوبت به میزبانی چندین سایت وردپرس یا WordPress Multisite می رسد ، یک پلتفرم خود میزبان همیشه برنده است (اگرچه ما طرفداران میزبانی مدیریت شده WordPress هستیم ، که باعث می شود قسمت های سخت از خود میزبانی سایت شما خارج شود).

در WordPress.com هر نصب وردپرس جدید مستلزم دامنه جدید و خرید “بدون تبلیغات” است (یعنی اگر می خواهید حرفه ای ظاهر شوید). در حالی که اکثر وب هاست ها به شما امکان میزبانی چندین دامنه و نصب وردپرس را در یک حساب کاربری واحد می دهند ، این امر باعث کاهش چشمگیر هزینه ها می شود.

10. تجربه

صفحه اصلی shutterstock 1

مهمتر از همه ، وقتی مسئولیت میزبانی سایت خود را بر عهده دارید ، مواقعی پیش خواهید آمد که با مشکل روبرو شوید. White Screen of Death ، خطای سرور داخلی ، خطاهای درونمایه و مجوزهای ناکارآمد وب سرور – همه اینها برای یک مبتدی WordPress معمول است. خبر خوب ، راه حل برای همه این مشکلات در اینترنت موجود است. فقط باید بدانی که به کجا نگاه کن ی.

تجربه‌ای که از مقابله با جاده خود برای عبور از یک جاده راه به دست آورده‌اید ، برای هیچ یک دوم نیست. هیچ مقدار دانش کتاب درسی نمی تواند با تجربه به دست آمده از شرایط عملی و واقعی زندگی رقابت کند. بنابراین اگر می خواهید وردپرس را یاد بگیرید ، همیشه باید با سیستم عامل خود میزبان بروید.

نتیجه

افرادی که از لحاظ فنی صدا ندارند می توانند هنگام دستیابی به WordPress مشکل یا حتی ارعاب را پیدا کنند. اگر نمی خواهید سردرد اضافی در میزبانی و حفظ سایت خود داشته باشید ، بهتر است از خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده مانند WPEngine یا Media Temple استفاده کنید. این شرکت ها روزانه حدود میلیون بازدید صفحه ارائه می دهند و پیکربندی سخت افزار تخصصی را برای حداکثر کارایی وردپرس بهینه سازی می کنند. آنها از پشتیبان گیری ، به روزرسانی های اصلی وردپرس و امنیت کلی سایت مراقبت می کنند. در اینجا در WPExplorer از WPEngine استفاده می کنیم و آن را به شدت توصیه می کنیم.

بنابراین اگر سوئیچ را از WordPress.com به WordPress.org زده اید ، دلیل خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید. یا اگر مطمئن نیستید که WordPress.org برای شما مناسب است ، به ما اطلاع دهید چه چیزی شما را عقب نگه می دارد – ما دوست داریم توصیه های دوستانه ای را با شما به اشتراک بگذاریم

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map