10+ خدمات رایگان CDN برای سرعت بخشیدن به وردپرس

خدمات CDN رایگان برای سرعت بخشیدن به وردپرس

در دنیای امروز که متوسط ​​سرعت اینترنت مناطق پیشرفته فناوری از 10 مگابیت در ثانیه فراتر رفته ، جای تعجبی ندارد که خدمات CDN رونق بگیرد. و برای سرعت بخشیدن به امور حتی بیشتر ، برخی از خوانندگان خوش شانس می توانند از سرعت حداکثر 1 گیگابیت بر ثانیه لذت ببرند – بله یک گیگابیت در ثانیه ، به لطف خدماتی مانند Google Fiber, Cox Gigablast یا Centurylink Gigabit. به عنوان یک روند نزولی این مسابقه برای سریع تر شدن قسمتها ، توجه ما به سرعت و صبر بیشتر می شود ، بی ثبات می شود.


همیشه خوب است که سایت شما از یک شبکه تحویل محتوا تغذیه شود. CDN نه تنها هزینه پهنای باند را از ارائه دهنده هاستینگ شما صرفه جویی می کند ، بلکه سایت شما بسیار سریع می شود و تمایل به رتبه بالاتری در موتورهای جستجو دارد. شاید این گفته را شنیده باشید:

برخی می گویند هیچ چیز در این دنیا رایگان نیست,
می گویم شما فقط باید بدانید که در کجا جستجو کنید!

یک شبکه تحویل محتوا CDN چیست؟?

قبل از اینکه برای وب سایت وردپرس خود به CDN های رایگان حفر نشویم ، اجازه دهید اصول اولیه را بپوشانیم. به عبارت ساده ، یک شبکه تحویل محتوا یا CDN دسته ای از سرورها است که در سرتاسر جهان واقع شده اند و به گونه ای طراحی شده اند که فایلهای وب سایت شما را در سریعترین زمان به بازدید کننده سایت تحویل دهند. سه نکته:

 • دسته سرورها.
 • در سراسر جهان واقع شده است.
 • پرونده های استاتیک وب سایت شما (تصاویر ، PDF ، کتابخانه های ایستا مانند فایل های جاوا اسکریپت و CSS) را در سریعترین زمان ارائه می دهد

چرا یک CDN?

یک وب سایت جدید معمولاً یک منبع منشأ دارد. و این درست است که شما شروع می کنید و بازدید کننده زیادی ندارید. با افزایش وب سایت شما ، (یعنی ترافیک شما افزایش می یابد) مدت زمان لازم برای بارگیری سایت شما نیز افزایش می یابد.

معمولاً مردم دوست ندارند در انتظار برای یک وب سایت این اثر در وب سایت های خرید آنلاین قدرتمند است ، جایی که یک ثانیه کاهش زمان بارگیری به 6،000،000 دلار (یعنی 6 میلیون دلار) درآمد اضافه شده است. من این را از مقاله درخشان CachePoint انتخاب کردم – تأثیر بسیار واقعی عملکرد بر درآمد.

به همین دلیل ما یک CDN داریم. با ارائه مطالب از سرور نزدیک به بازدید کننده ، تحویل محتوا را سرعت می بخشد. زمان بارگذاری شما کاهش می یابد و در نهایت برنده می شوید. اگر می خواهید CDN ها را بهتر بشناسید, راهنمای CDN Incapsula مکان بسیار خوبی برای شروع است.

شروع به کار با لیست CDN

ما این مقاله را به چهار گروه خواهیم ساخت:

 • گروه یکی خدمات CDN کاملاً رایگان است که دارای موارد زیر خواهند بود برنامه ای ابدی.
 • CDN تحت گروه دو آنها ارائه می دهند دوره آزمایشی سخاوتمندانه (دوازده ماه فکر کنید) – که برای اندازه گیری وبلاگ شما کافی است.
 • گروه سه حاوی CDN است که دوباره کاملاً هستند رایگان برای میزبانی اسکریپت های رایج مانند jQuery ، Bootstrap و غیره.
 • گروه چهار شامل است ذکرهای محترم که دیگر فعال نیستند ، اما در زمان انتشار این مقاله زنده بودند (این بازگشت به سال 2016).

CDN های رایگان برای وردپرس که برنامه ای برای همیشه رایگان دارند

با توجه به اینکه شما در این صفحه برای “CDN رایگان برای وردپرس” فرود آمده اید ، اجازه دهید مقاله را زیر نظر بگیریم.

1. CloudFlare

Cloudflare-cdn-service

CloudFlare به عنوان بهترین CDN رایگان برای کاربران وردپرس معروف است. این یکی از معدود بازیکنان پیشرو در صنعت است که در واقع یک برنامه رایگان ارائه می دهد. طراحی شده توسط آن 115 دیتاسنتر, CloudFlare سرعت ، قابلیت اطمینان و محافظت در برابر حملات اساسی DDoS را فراهم می کند. و آن افزونه وردپرس در بیش از 100000 وب سایت فعال استفاده می شود.

2. کپسول

Incapsula-cdn-service

کپسول تحویل برنامه از ابر را فراهم می کند: جهانی CDN ، امنیت وب سایت ، حفاظت از DDoS ، تعادل بار و عدم موفقیت. 5 دقیقه طول می کشد تا خدمات را فعال کنید و آنها هم عالی هستند برنامه رایگان و افزونه وردپرس برای به دست آوردن اطلاعات صحیح آدرس IP برای نظرات ارسال شده به سایت خود.

ویژگی های ارائه شده توسط CloudFlare و Incapsula:

به طور خلاصه ، این همان کاری است که Incapsula و CloudFlare انجام می دهند:

 • ترافیک کل وب سایت شما را از طریق شبکه توزیع شده سرورهای سطح بالا توزیع می کند (این با یک تغییر DNS کوچک حاصل می شود)
 • تجزیه و تحلیل تهدید در زمان واقعی از ترافیک ورودی و مسدود کردن آخرین تهدیدات وب از جمله حملات DGo چند گیگابیتی
 • ترافیک خروجی از طریق شبکه تحویل محتوای جهانی آنها تسریع می شود

3. فوتون توسط Jetpack

فوتون توسط Jetpack

به همه کاربران WordPress – جت پک نیازی به مقدمه ندارد در بهبود اخیر خود از جذابیت ، آنها خدمات CDN رایگان (به نام) را نیز شامل می شوند فوتون) که به تصاویر سایت شما از طریق شبکه جهانی WordPress.com آنها خدمات می کند. برای فعال سازی این سرویس ، تمام کاری که باید انجام دهید بارگیری و نصب است جت پک ماژول فوتون را فعال کنید.

کاربران وردپرس نیازی به معرفی Jetpack ندارند. یکی از جالبترین ویژگی هایی که Jetpack برای ارائه دارد خدمات رایگان CDN به نام آنها است فوتون. بهترین قسمت؟ نیازی به پیکربندی چیزی نیست! به سادگی افزونه را نصب کنید ، با حساب WordPress.com خود وارد شوید و ماژول فوتون را فعال کنید. خودشه. تمام تصاویر شما در شبکه وردپرس بارگذاری می شود که دارای صدها هزار وب سایت در سراسر جهان است.

4. swarmify

Swarmify (که قبلاً با عنوان SwarmCDN شناخته می شد) یک شبکه تحویل محتوا مبتنی بر همسالان (P2P) است که پهنای باند 10 گیگابایتی (فقط برای تصاویر) را در برنامه رایگان خود ارائه می دهد. برای امتحان کردن آن ، بارگیری کنید افزونه وردپرس و آن را امتحان کنید. جالب است بدانید که Swarmify به شکلی متفاوت متفاوت کار می کند:

بیایید بگوییم گروهی از افراد سایت شما را مرور می کنند. به عنوان اولین “همتای” در P2P فکر کنید. هنگامی که یک بازدید کننده جدید (همسالان) وارد می شود ، تصاویر از گروه از کاربران موجود (همسال قبلی) ارائه می شوند. این باعث می شود پهنای باند سرور شما ذخیره شود و زمان بارگذاری را بهبود بخشد ، زیرا همسالان معمولاً به یکدیگر نزدیک هستند. Swarmify همچنین CDN ویدئویی را ارائه می دهد ، که تنها بخشی از برنامه پرداخت شده آنها است.

خدمات CDN آزمایشی که به اندازه رایگان هستند:

در این بخش ، ما به برخی از ارائه دهندگان CDN حق بیمه ابر که یک دوره آزمایشی سخاوتمندانه را ارائه می دهند ، می پردازیم. من فکر می کنم مدت آزمایش برای تست سرویس و در نهایت ارتقاء به یک طرح پرداخت شده کافی است

برای ارائه برخی زمینه ها ، آینده وب در ابر است. این امر می تواند تحویل محتوا برای سایت وردپرس شما یا محاسبات با عملکرد بالا برای ناسا باشد – ابر همه جا است. ما چند مقاله درباره نحوه نصب وردپرس در ابر را پوشش داده ایم. امروز ، ما می خواهیم به همان خدماتی بپردازیم که برای ارائه CDN نیز اتفاق می افتد. ما به سرویس های وب آمازون و Google Cloud نگاه خواهیم کرد.

5. AWS Cloudfront

خدمات وب آمازون (AWS) پیشگام در ارائه محاسبات ابری با کارایی بالا با نرخ مقرون به صرفه است. یکی از خدمات آنهاست آمازون CloudFront یک شبکه تحویل محتوای پیشرو در صنعت که مورد پسند Slack و Spotify است!

برای صعود به بالا ، آنها دارای یک ردیف استفاده رایگان یک سال کامل و سهمیه؟ 50 گیگابایت انتقال خارج از کشور طی دوره آزمایشی. این قطعاً برای همه علاقه مندان به وردپرس امتحان شده است.

چگونه شروع می کنید?

ما برای مبتدیان خواهیم بود ، شما می توانید از این موارد استفاده کنید WP Offload S3 افزونه Lite که شما را قادر می سازد خدمات آمازون S3 (ذخیره سازی) و Amazon CloudFront (CDN) خود را با سایت وردپرس خود ادغام کنید. همچنین می توانید مقاله ما را در مورد نحوه نصب وردپرس در AWS بررسی کنید.

6. Google Cloud CDN

مشابه AWS ، Google Cloud اعتبار 300 دلاری در مدت زمان یک ساله را برای دسترسی به آنها ارائه می دهد بستر Cloud CDN. ما در گذشته نحوه نصب وردپرس را در Google Cloud پوشش داده ایم. امروز ، وجود دارد راه حل های یک کلیک برای استقرار WordPress (و سایر CMS پیشرو) در ارائه دهندگان چندین ابر.

7. Microsoft Azure CDN

مایکروسافت لاجورد در حال حاضر (یعنی جولای 2017) الف محاکمه 30 روزه از خدمات آن با 200 دلار اعتبار لاجورد CDN در چندین پایگاه داده در سراسر جهان در دسترس است.

8- ابری

اگر وب سایتی را اجرا کنید که به شدت به تصاویر وابسته باشد (فکر کنید اوراق بهادار خدمات عکاسی / طراحی) ، بارگیری تصاویر برای سرور دیگر ایده خوبی است. شما در نهایت صرفه جویی در پهنای باند با ارزش بسیاری خواهید کرد. ابری یک راه حل قوی برای مدیریت تصویر است که می تواند تصاویر شما را میزبان ، تغییر اندازه آنها در پرواز و یک تن دیگر از ویژگی های جالب دیگر کند. آنها در برنامه همیشگی خود ، 2 گیگابایت را با 5 گیگابایت پهنای باند ارائه می دهند.

9. Imgur

یک سایت میزبان تصویر بسیار محبوب, تصویر سازی سریع ، قابل اعتماد و مناسب برای مبتدیان است. اگر به تازگی راه اندازی کرده اید و به دنبال راهی آسان برای صرفه جویی در پهنای باند سرور هستید ، با سایر سایت های میزبانی تصویر محبوب مانند PhotoBucket و فلیکر باید حداکثر اهداف خود را انجام دهد.

10. شرکت های ذخیره سازی ابر رایگان

سرویس های رایگان-ابر-ذخیره سازی سی دی

راه عالی دیگر برای صرفه جویی در پهنای باند سرور ، استفاده از خدمات رایگان فضای ذخیره سازی ابری است. می گویند شما یک زن و شوهر از PDF یا فیلم برای بارگیری مستقیم در دسترس دارید. میزبانی از آنها بر روی سرور شما پهنای باند مانند دیوانه را مصرف می کند. یک راه حل هوشمندانه استفاده از خدمات مختلف رایگان فضای ذخیره سازی ابری خواهد بود. برای به اشتراک گذاشتن یک فایل به صورت عمومی ، می توانید یک URL عمومی از فایل را ایجاد کرده و آن را در سایت خود جایگذاری کنید. در اینجا چند راه حل رایگان ذخیره سازی ابر آورده شده است:

 • Dropbox – 2 گیگابایت رایگان ، می تواند از طریق مراجعه به حداکثر 18 گیگابایت تولید کند
 • درایو گوگل – 15 گیگابایت رایگان
 • SkyDrive – 7 گیگابایت رایگان
 • کپی �� – 15 گیگ رایگان ، 5 گیگ در هر مراجعه
 • جعبه – 5 گیگابایت رایگان

رایگان منبع آزاد CDN برای کتابخانه های میزبان

اکنون به برخی از کتابخانه های منبع باز ، که توسط شبکه های ارائه محتوای حق بیمه میزبان هستند ، خواهیم پرداخت.

11. کتابخانه ها میزبان گوگل

گوگل میزبانی رایگان برخی از موارد را ارائه می دهد محبوب ترین کتابخانه ها در زیرساخت های فوق سریع خود این بسیار مفید برای توسعه دهندگان WordPress است که در مضامین و افزونه های خود استفاده کنند.

12. Cdnj

Cdnjs یک CDN مبتنی بر جامعه است که توسط بیش از 320،000 وب سایت استفاده می شود. با حمایت مالی توسط CloudFlare ، UserApp و Algolia ، میزبانهای cdnjs بیش از اینها هستند 1000 کتابخانه ها.

13. jsDeliver

jsdeliver-cdn-service

jsDelivr است در دسترس عموم CDN جایی که هر توسعه دهنده وب می تواند پرونده های خود را بارگذاری و میزبانی کند. برای میزبانی کتابخانه ها که به بهترین وجه مناسب است نیستند میزبانی شده توسط Google. می توانید از آنها استفاده کنید افزونه وردپرس (اگرچه برای دو سال به روز نمی شود) برای ادغام سرویس های آنها در سایت خود.

14. CDN بوت استرپ

Bootstrap یکی از محبوب ترین چارچوب هایی است که میلیون ها وب سایت در سراسر جهان ایجاد می کند. StackPath با افتخار میزبان است کتابخانه های CDN Bootstrap.

ذکرهای محترم (CDN های آزمایشی کوتاه مدت رایگان)

خدمات CDN زیر یک دوره آزمایشی را ارائه می دهند ، اما به دلیل اهداف امنیتی ، برای ارتباط با آنها باید از فرم تماس استفاده کنید. هنگامی که یک آزمایش رایگان بدست آوردید ، تنظیم دقیق آن نیاز به دانش فنی صوتی دارد که می توانید از آن بدست آورید این مقاله عالی.

 1. MetaCDN – ارائه یک دوره آزمایشی 7 روزه با دسترسی نامحدود به کلیه خدمات و بدون نیاز به ثبت نام کارت اعتباری – MetaCDN انتخاب خوبی برای CDN آزمایشی است.
 2. CDN77 – آنها یک دسترسی 14 روزه با دسترسی به کلیه ویژگی های موجود در برنامه حق بیمه و بدون نیاز به ارائه کارت اعتباری ارائه می دهند. اگر تصمیم به ادامه استفاده از خدمات آنها دارید ، فقط هزینه آنچه در هر بایت استفاده می کنید (دارای امتیاز بالا).
 3. KeyCDN – آنها بدون نیاز به ارائه کارت اعتباری هنگام ثبت نام ، یک دوره آزمایشی رایگان را ارائه می دهند ، به نظر می رسد آنها 250 گیگابایت انتقال رایگان را در طول دوره آزمایشی به شما ارائه می دهند..

نتیجه

برای کوتاه نگه داشتن آن ، می خواهم به شما یادآوری کنم که همه چیزهای خوب باید به پایان برسند. مواردی از شرکتهای CDN رایگان وجود دارد که خدمات خود را به صورت رایگان (Exabytes) متوقف کرده یا کاملاً تعطیل شده اند (SpeedyMirror ، CoBlitz) – که ما را به نتیجه مهمی می رساند:

چه موقع باید به CDN مناسب تغییر دهم?

خدمات CDN رایگان فقط تا همین مدت دوام خواهد داشت. وقتی ترافیک شما افزایش می یابد – در نهایت از پهنای باند آزمایشی خاتمه نخواهید یافت و / یا بازدید کنندگان شما ممکن است در مورد وب سایت کندی گول بزنند. این چراغ سبز شما به یک سرویس CDN مناسب مانند CDN77 یا آمازون CloudFront. مسیرهای مبارک ، Roadrunner!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map