10 پروژه آخر هفته تا سایت وردپرس خود را تا دوشنبه بیشتر کاربر پسند کنید

تا روز دوشنبه سایت وردپرس خود را دوستانه تر کنید

برای برخی ، تعطیلات آخر هفته برای مهمانی است. برای کارآفرینان ، تعطیلات آخر هفته زمانی است که از رقابت خارج می شوند.


پروژه های آخر هفته برای صاحب مشاغل کوچک معنای کاملی دارد ، زیرا فشار بسیار کمی برای رسیدن به مهلت وجود دارد. خلاصه اینکه آخر هفته ها بیشتر شبیه کار سرگرم کننده هستند.

آخر هفته ها برای تمرکز روی کاربرپسندی وب سایت شما بسیار عالی هستند. این که آیا شما یک وبلاگ دارای مجوز داشته باشید یا یک سایت تجارت الکترونیکی با کالای هزار محصول داشته باشید ، دوستانه بودن کاربر معمولاً به محض انجام فعالیتهای تجاری خود ، بعداً مورد پسند قرار می گیرد..

به همین دلیل تعطیلات آخر هفته بسیار عالی است ، زیرا می توانید در یک پروژه آخر هفته کمی زمان بکشید تا سایت شما تا روز دوشنبه کاربر پسندتر شود. بیایید نگاهی به برخی از آن پروژه های بالقوه بیندازیم.

1. بازخورد کاربر را در وب سایت خود دریافت کنید

اولین قدم برای تغییر در مورد تجربه کاربری شما این است که درک کنید که چه چیزی را می توانید بهبود بخشید. پس از همه ، شما نمی خواهید چیزی را که شکسته نیست تغییر دهید.

برخی از این موارد نیاز به پرداخت دارند ، در حالی که برخی دیگر رایگان هستند. همچنین می توانید ابزارهای آزمایش تجربه کاربر بیشتری را از طریق Google جستجو کنید. نکته اصلی این است که ببینیم مردم درباره وب سایت شما چه می گویند ، و به شما امکان می دهد هنگام تغییر UX تصمیمات تحصیلی بگیرید. همچنین بد نیست که نظرسنجی را برای کاربران فعلی خود ارسال کنید ، زیرا آنها کسانی هستند که از سایت شما استفاده می کنند.

2. ساختن هر صفحه و ارسال “قابل خواندن”

در دنیای دیجیتال مردم دیگر علاقه ای به خواندن ندارند. این شرم آور است ، اما این بدان معناست که مدیران وب سایت باید محتوا را بخوانند که قابل خواندن باشد. بنابراین ، ما نیاز به ایجاد یک برنامه کامل در آخر هفته برای تمیز کردن وب سایت خود و تنظیم هر چیزی که ممکن است از تست “خوانایی” نباشد ، نیست..

در اینجا چند نکته برای شروع کار آمده است:

 • پیوندهای خراب را پیدا کنید یا آنها را به صفحات دیگر تغییر مسیر دهید یا محتوا را در آن صفحات قرار دهید. برای پیوندهای خارجی می توانید آنها را حذف کنید. همچنین باید افرادی را که در صفحات اشتباه در وب سایت خود قرار دارند ، تنظیم کنید 404 صفحه خوب باشد.
 • قلم های خود را زیبا کنید با تبدیل بسیاری از متن های آنلاین خود به فونت های San Serif. خواندن خواندن وقتی از یک قلم به دیگری می روید ، کاهش می یابد ، بنابراین با قلم های یکنواخت در همه جا بچسبانید. نه تنها این ، بلکه استفاده از هدرهای کوتاه را برای جلب توجه و راهنمایی فعالیت کاربر شروع کنید.
 • ارزیابی تمام صفحات به ببینید فضای سفید به اندازه کافی استفاده شده است یا خیر. بعضی اوقات به فضای بیشتری احتیاج دارید ، در حالی که زمان های دیگر برای خلاص شدن از نوار کناری لازم است.
 • اطمینان حاصل کنید که برخی از طرح های رنگ متضاد را دارید هنگام قرار دادن متن روی تصاویر یا رنگ ها. در غیر این صورت افراد قادر به خواندن متن نخواهند بود.
 • از تکنیک های قابل اسکن استفاده کنید مانند عناوین ، پاراگراف های کوتاه ، رسانه های گلوله ای برای شکستن متن و موارد دیگر.

3. نوار ناوبری و جستجو را تست و تنظیم کنید

اگر منوی پیمایش یا نوار جستجو را از دست ندارید ، اکنون زمان آن است که هر دو را وارد کنید. بیشتر اوقات این موارد را خواهید داشت. اما منوها و میله های جستجو به ندرت از بهینه سازی مورد نیاز خود استفاده می کنند.

در آخر هفته می توانید یک برنامه را اجرا کنید برنامه تست A / B یا یک سیستم گرمایش. به این ترتیب شما می توانید برخی از آزمایشات را انجام دهید تا ارزیابی کنید که مشتریان در هنگام کلیک روی منوی پیمایش و نوار جستجو کلیک می کنند.

شاید متوجه شوید که هیچ یک از افراد نوار جستجوی شما را لمس نکرده اند. آیا این بدان معناست که در صفحه اصلی شما خیلی کم است؟ آیا می توانید به جای نوار کناری آن را در هدر قرار دهید؟ بعد از پرسیدن سوالاتی از این قبیل ، آزمایش های بیشتری را در آخر هفته انجام دهید تا ببینید آیا چیزی تغییر می کند یا خیر.

4- در صورت عدم فروش آنلاین ، پذیرش سفارشات آنلاین را شروع کنید

این امر در مورد محصولات فیزیکی ، محصولات دیجیتال و خدمات صدق می کند. یکی از مهمترین نکات داشتن وب سایت ، بریدن فرآیندهای غیر ضروری است.

به عنوان مثال ، یک ماساژ درمانی برای گرفتن بار بیش از حد تلفن برای رزرو مشتری در برنامه خود استفاده می کرد. اما یک افزونه رزرو ساده تمام تماسهای تلفنی را قطع می کند.

در مورد کالاهای فیزیکی نیز همین موضوع وجود دارد اگرچه ممکن است فروش آنلاین با فروشگاه کوچک آجر و ملات کوچک شما را تهدید کننده کند ، اما فقط با پنج مورد از بهترین محصولات فروش خود شروع کنید ، سپس ببینید که چگونه کار می کند.

5- در صورت فروش آنلاین ، روش های پرداخت اضافی را پیشنهاد دهید

یک فروشگاه آنلاین باید کاملاً کارت اعتباری عمده را بپذیرد. این داده شده است با این وجود ، چندین روش پرداخت دیگر با دستیابی به جوامع کوچکتر افراد با روش های پرداخت مبهم تر ممکن است فروش شما را افزایش دهد.

پی پال یکی از بهترین نمونه ها است ، زیرا بسیاری از کاربران با داشتن حساب های پی پال خود احساس امنیت بیشتری در پرداخت آنلاین می کنند. نمونه دیگر بیت کوین ، ارز دیجیتال غیرمتمرکز و ناشناس است. نه تنها می توانید بیت کوین را به ارزهای معمولی تبدیل کنید بلکه کلاهبرداری را کاهش می دهد زیرا مشتریان نمی توانند بازپرداخت درخواست کنند.

اما برای هرکدام از دروازه (ها) که می خواهید اضافه کنید ، نصب آن افزونه به آسانی امکان پذیر است. WooCommerce و بارگیری آسان دیجیتال هر دو نوع افزودنی فوق العاده زیادی را برای دروازه های محبوب ارائه می دهند ، از طرف طرف 3 گزینه های بیشتری نیز وجود دارد.

6. یک منطقه پشتیبانی جامع به راحتی قابل دسترسی ، ایجاد کنید

همه وب سایت ها به دانش بنیان نیاز ندارند ، اما هر سایتی در اینترنت باید دارای یک نوع پشتیبانی یا یک صفحه تماس قانع کننده باشد.

صفحات پرسش و پاسخ برای وبلاگ های کوچک خوب است ، و تمام صفحات پشتیبانی باید لینک مستقیمی در منطقه پیمایش داشته باشند. به عنوان یک پروژه آخر هفته ، من شما را تشویق می کنم تا لیستی از ده بزرگترین رقیب خود (یا وب سایت های مشابه) تهیه کنید. نگاهی بیندازید که چگونه آنها پشتیبانی می کنند و کدام صفحات برای به اشتراک گذاری اطلاعات مخاطب ، صفحات رسانه های اجتماعی ، اطلاعات مهم سؤالات و موارد دیگر استفاده می شوند. سپس از آن به عنوان راهنما برای ایجاد صفحات برای سایت خود استفاده کنید.

7. ایجاد و پر کردن حساب های اجتماعی (سپس به آنها در صفحه اصلی خود پیوند دهید)

این ساده است ، اما بیشتر در مورد صرف زمان برای تهیه یک برنامه محتوا است.

آخر هفته اول می تواند مربوط به پر کردن صفحات فیس بوک و توییتر باشد. پس از آن می توانید بپرسید که چند بار می خواهید پست کنید. کدام نوع محتوا بیشترین اشتراک را به دست می آورد؟ مسائل مثل این.

پس از راه اندازی ، می توانید به اضافه کردن جریان اجتماعی خود به WordPress بروید ، پیروان اجتماعی بیشتری کسب کرده و حتی به اشتراک گذاری اجتماعی خود را خودکار کنید.

8. از مراحل لازم برای سرعت بخشیدن به سایت خود بروید

یادگیری چگونگی سرعت بخشیدن به سایت خود ، نه تنها Google را تحت تأثیر قرار می دهد بلکه باعث می شود کاربران شما برای مدت زمان طولانی تری حفظ شوند. به شما پیشنهاد می کنم راهنماهای مختلفی را که در مورد سرعت بخشیدن به سایتهای وردپرس داریم ، طی کنید:

 • نحوه سرعت بخشیدن به WordPress
 • نحوه سرعت بخشیدن به سایت وردپرس خود با CDN77
 • 10 راه برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس شما

9- از نمادهای مرتبط برای از بین بردن بخش های متن استفاده کنید

این به خوانایی متصل می شود ، اما بیشتر در مورد ارائه محصولات و خدمات شما در صفحه اصلی است. خیلی اوقات ما نسخه های خوبی را می بینیم که خدمات شما را به شکلی خلاقانه توضیح می دهد. با این حال ، پاراگراف ها با هم مخلوط می شوند و شما یک چیز را از دست می دهید: نمادهای مربوط به صنعت.

اینها ابتدایی ترین تصاویر هستند ، اما هنگام صحبت UX تفاوت بزرگی ایجاد می کنند. افزونه WP SVG Icons مکان بسیار خوبی برای شروع است ، اما به طور کلی می توانید در Google جستجو کنید تا انواع بسته های آیکونی رایگان و پریمیوم را پیدا کنید.

10: سایت خود را پاسخگو کنید

اگر قبلاً نشنیده اید ، کاربران تلفن همراه وب سایتهای دوستانه موبایل را دوست دارند. علاوه بر این ، Google به شما یک پاداش می دهد.

پیشنهاد می کنم یک موضوع وردپرس پیدا کنید که کاملاً پاسخگو باشد. بیشتر برنامه نویسان که تم های کدگذاری شده ای را ایجاد می کنند ، آنها را از هر لحظه پاسخ می دهد (مانند مثال موضوع کل ما). اما اگر از موضوع فعلی خود راضی هستید که تلفن همراه آماده نیست ، را در نظر بگیرید سایت فعلی شما را با کمک Jetpack پاسخگو می کند.

این آخر هفته را سرگرم کنید!

آنجا آن را دارید! اکنون چندین پروژه آخر هفته دارید تا سایت شما تا روز دوشنبه کاربر پسندتر شود. اگر در مورد این پروژه ها سؤالی دارید ، در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map