10 منبع وردپرس مورد نیاز برای علامت گذاری در حال حاضر

توسعه دهندگان WordPress Seasoned معمولاً مجموعه ای از سایتهایی را که مکرر برای دریافت آخرین اخبار ، بررسی محصولات و آموزش های مربوط به طراحی ، توسعه و کد نویسی دارند ، در اختیار دارند. این اسم بازی است. هر چه مدت طولانی تر در این تجارت شرکت داشته باشید ، بیشتر با منابع موجود و آنچه که منحصر به فرد است ارائه می دهد ، بیشتر با آن آشنا هستید.


مرتب سازی بر اساس آنچه که در آنجا وجود دارد ، می تواند زمان زیادی داشته باشد ، به خصوص ، هنگامی که فقط می خواهید به موارد خوب برسید.

این که آیا شما یک طرفدار طولانی مدت هستید یا تازه کار را شروع کرده اید ، گاهی اوقات باید یک واقعیت ، یک فیلم چگونه به ویدیو یا یک قطعه کد را رجوع کنید تا پروژه خود را طبق برنامه انجام شود. با توجه به این نکته ، ده منبع زیر به احتمال زیاد می توانند در سریعتر و کارآمدتر شدن سایتهای شما مفید باشند.

وردپرس Codex

wordpress-codex

بی مغز ، درست است؟ هنوز هم لازم به ذکر است – خصوصاً برای مبتدیان. وردپرس Codex یک منبع قوی است که عملاً همه جوانب CMS را در بر می گیرد. دنبال کردن مقالات در اینجا به شما کمک می کند تا اولین وب سایت خود را تکمیل کنید. شما را از طریق همه چیز از نصب گرفته تا نصب مضامین تا نوشتن پلاگین های شخصی خود می گذراند.

آیا من ذکر کردم که جامع است?

چند منبع اصلی که باید در اینجا به آنها توجه کنید شامل می شود WordPress.tv و وردپرس درست کنید. WordPress.tv دارای ویدئوهای رسمی از تیم WordPress ، مصاحبه با رویدادهای مختلف WordCamp است که در سراسر جهان اتفاق می افتد و موارد دیگر. ساخت وردپرس به کاربران امکان دسترسی کامل به توسعه جنبه های مختلف WordPress از جمله هسته ، UI ، قابلیت دسترسی و موارد دیگر را می دهد. حتی اگر دوست دارید می توانید درگیر پیشرفت های تجسمی وردپرس در آینده باشید.

WPExplorer

بدیهی است که ما منبع بزرگی هستیم که شما باید قبلاً آن را علامت گذاری کرده باشید. WPExplorer با داشتن آموزش های مفید ، افزونه ها و توصیات عالی و اخبار مهم در مورد وردپرس ، مکانی فوق العاده برای شماست تا بتوانید به دنبال اطلاعات مورد نیاز خود باشید. ما سالها در وبلاگ خود کار کرده ایم ، نویسندگان با کیفیت را برای به اشتراک گذاشتن دانش خود و جمع آوری صدها موضوع و افزونه برای توصیه کردن پیدا کرده ایم. بعلاوه ، ما مضامین وردپرس بسیار عالی و منحصر به فرد خود را ایجاد کرده ایم که می توانید هر زمان که بخواهید بارگیری و استفاده کنید.

گشتاور

گشتاور

گشتاور یک سایت وردپرس با اخبار و وردپرس عالی است که دارای اطلاعات و مقالات به روز شده توسط متخصصان جامعه است. من این سایت را زیاد تکرار می کنم زیرا از زاویه ای منحصر به فرد که در اینجا داستان ها گرفته شده لذت می برم. نویسندگان در خارج از جعبه فکر می کنند و غالباً مرا به گفتن “هوم” رها می کنند که قطعاً مورد استقبال قرار می گیرد. با تعداد زیادی سایت وردپرس در حال حاضر آنلاین ، نادر است که شما فکر می کنید ، اما گشتاور متناسب با این لایحه.

در بسیاری از مقاله ها زاویه کسب و کار نیز وجود دارد ، بنابراین اگر می خواهید سایت وردپرس خود را به یک تجارت آنلاین تبدیل کنید ، آنچه را که در اینجا نیاز دارید پیدا می کنید و سپس برخی از آنها.

ترفندهای CSS

ترفندهای CSS

یک منبع واقعی اگر وجود داشته باشد, ترفندهای CSS به بازدید کنندگان CSS ساده ، نکات و ترفندهایی را برای اجرای در سایتهای خود ارائه می دهد. چندین سایت دیگر وجود دارد که منابع مشابهی را ارائه می دهند اما من به خصوص به دلیل طراحی بصری و رویکرد صریح خود از این یکی لذت می برم. به کسی اجازه ندهید که تا به حال هیچ طراحی جذاب به شما بگوید مهم نیست – مطمئناً این کار را انجام می دهد و ترفندهای CSS نمونه ای از این موارد است.

بعلاوه ، اگر به برخی از قطعات CSS در خارج از WordPress نیاز دارید ، این سایت شما را با ترفندهای کافی برای PHP ، JavaScript و jQuery نیز پوشانده است تا شما را برای مدت طولانی درگیر نگه دارد..

WP جدی

شما باید از سایتی قدردانی کنید که به روزرسانی های روزمره را مدیریت می کند بدون آنکه کیفیت را فریب دهد و دقیقاً همان کاری است که WP Jedi انجام می دهد. شما می توانید دور مسابقات افزونه و تم ، راه حل های امنیتی ، نکات سئو و موارد دیگر را انتظار داشته باشید. این مانند محتوای بسیاری از سایتهای مختلف وردپرس است که همه در یک قرار دارند. و هر چیزی که تعداد چیزهایی را که باید در یک روز معین بر روی آنها کلیک کنم کاهش می دهد چیز خوبی است. این ممکن است تنبل به نظر برسد اما وقتی صحبت از اینترنت می شود ، کارایی مهم است.

پلاگین های پیپین

پلاگین های پیپینز

پیپین ویلیامسون به عنوان توسعه دهنده پلاگین های با کیفیت بالا ، و شهرت کامل (و سزاوار) دارد پلاگین های پیپین سایت اوست هزاران آموزش در اینجا به صورت رایگان وجود دارد تا برنامه نویسان جوانه را مشغول کنید. اما اگر این مسئله برای شما کافی نباشد ، یک گزینه عضویت با حقوق و دستمزد نیز وجود دارد که حتی آموزشهای بیشتری را نیز برای شما باز می کند. فراموش نکنید که یک بررسی یا دو مطالعه و بررسی انجمن پشتیبانی را فراموش کنید.

این سایت به بهترین وجه ممکن مکیده است. جدی ، من جرات دارم نه برای یادگیری چیزی.

WP Hub

گرچه کمتر از بعضی از وبلاگ های دیگری که تاکنون در اینجا به آنها اشاره کردم ، کمتر به روز می شود, WP Hub کمبود کمیت با کیفیت را تشکیل می دهد. شما می توانید انتظار لیست های طولانی پلاگین ها و مضامین ، آموزش های عمیق و منابع متنوعی را داشته باشید که برای مدت طولانی مرتبط باشد. اوه ، و لازم به ذکر است که آنها نیز تم و پلاگین میفروشند. با نزدیک به 700 تم و بار افزونه برای مرتب سازی بر اساس ، بهتر است به آن امیدوار باشید. اگر از من سؤال می کنید و به طور منظم ارزش دیدن منظمی را دارید ، ارزش نشانک را دارد.

WPKube

آیا به دنبال یک خواندن خوب دیگر برای افزودن به لیست خود هستید؟ وارسی WPKube. Devesharma WPKube را از سال 2010 آغاز کرد ، و این به منبع خوبی برای راهنماها ، منابع و توصیه های مربوط به WordPress تبدیل شده است. و پست های آنها برای هر سطح فنی کاربر وردپرس بسیار عالی است. اگر یک تازه کار یا یک توسعه دهنده سخت افزاری هستید ، می توانید از پست های این سایت قدردانی کنید چیزهای آزار دهنده درباره وردپرس (و چگونه آنها را برطرف کنیم), یا 25 زن برای تماشا در وردپرس.

مدیریت WP

managementwp-blog-page

بخاطر ارتقاء نفس آشکار (همانطور که من ویراستار هستم) عفو کنید ، اما مدیریت WP وبلاگ در واقع یک منبع واقعاً مفید است. ما آخرین اخبار وردپرس را به اشتراک می گذاریم ، گزیده ای از موضوعات و افزونه های برتر ماه را ارائه می دهیم ، و تجزیه و تحلیل عمیق از آخرین روند پیرامون توسعه وردپرس را ارائه می دهیم..

همچنین آموزش ها و راهنمایی ها و ترفندهای زیادی وجود دارد تا شما را به مشغول بهینه سازی جدیدترین سایت خود برای آینده قابل پیش بینی کند.

مجله طراحی Speckyboy

گرچه به طور کلی به طراحی اختصاص داده شده است, مجله طراحی Speckyboy یک بخش وردپرس دارد که من نمی توانم کمک کنم اما دوست دارم. این سایت همچنین شامل توسعه موبایل ، UX ، طراحی گرافیک ، فریلنسرینگ و حتی عکاسی است. و از آنجا که پوشش کلی سایت گسترده است ، به عنوان بخش خوب قسمت بعدی عمل می کند. شما فکر کرده اید که فقط 8 منبع را دریافت می کنید ، اما من چندین “جایزه” برای کمک به گسترش جعبه ابزار برنامه نویس خود جمع کرده ام.

منابع اضافی برای شفاف نگه داشتن مهارتهای توسعه

با پیشرفت در حرفه توسعه خود ، می خواهید به طور مداوم چیزهای جدید را امتحان کنید تا مهارت های خود را بیشتر کرده و پایه دانش خود را گسترش دهید. منابع “پاداش” زیر باید به شما در ادامه مسیر کمک کنند:

 • Tuts + آموزش های کد: با پوشاندن همه چیز از WordPress گرفته تا توسعه تلفن همراه تا PHP ، بخش Code Tuts + شامل همه چیزهایی است که شما برای اصلاح مهارت های برنامه نویسی و طراحی خود و سپس برخی از آنها نیاز دارید. منبعی واقعی که اکنون اثبات شده خود را برای مدت زمان مدیدی در سراسر صنعت مفید می داند.
 • مقاله گرافیکی Konigi: این دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد و برای طراحان در چندین رشته مختلف کاملاً ارزشمند است. در اصل ، این کاغذ گرافیکی 8.5 11 11 اینچی است که به طور خاص برای طراحان تعامل ، طراحان بصری و معماران اطلاعات ساخته شده است تا قاب های سیم را برای وب سایتهایی که منطقی باشند توسعه دهند. برو آن را بارگیری کنید و خواهید دید که منظورم چیست.
 • لیست جدا: بدون این سایت کجا خواهیم بود؟ همه در برچسب سایت ، “برای افرادی که وب سایت می سازند” است و این بار دیگر با اثبات منحصر به فرد خود در طراحی وب ، برنامه نویسی ، ایجاد محتوا ، UX و موارد دیگر بار دیگر ثابت می شود. سبک مجله نیز جذابیت واقعی دارد. چه می توانم بگویم؟ من یک مکنده برای طراحی خوب هستم.

در حالی که همه سایتهایی که در اینجا ذکر کردم مفید نیستند ، آنها به طیف گسترده ای از صنایع متوسل می شوند و در کارهای مربوط به توسعه سایت خود مفید بوده اند ، بنابراین من نمی توانم در مقابل اشتراک گذاری آنها با شما در اینجا مقاومت کنم.

بیش از شما برخی از منابع مورد علاقه شما که طراحی و توسعه سایت های وردپرس را کمی ساده تر یا شهودی تر می کنند چیست؟ چه وب سایتی می توانید بدون آن زندگی نکنید؟ مطمئناً دوست دارم نظرات شما را بشنوم ، بنابراین پیشنهادات خود را در نظرات زیر روشن کنید. و چه کسی می داند؟ شاید آنها در یک پست آینده گنجانده شوند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map