10 دلیل برتر چرا باید وبلاگ خود را با وردپرس شروع کنید

10 دلیل برتر چرا باید وبلاگ خود را با وردپرس شروع کنید

اگر می گفتم وبلاگ نویسی یکی از بهترین کارهایی نیست که در زندگی ام کرده ام. منظور من این است که من با راحتی از خانه خودم با افراد بزرگی از سراسر جهان کار می کنم ، کدام نوع سنگ ها اما این پست در مورد من نیست.


امروز ، ما در مورد اینکه چرا شروع به ایجاد یک وبلاگ یکی از بهترین تصمیمی است که تاکنون گرفته اید صحبت می کنیم. در حقیقت ، ما شما را با 10 دلیل اصلی ارسال می کنیم که چرا باید درست در این لحظه به وبلاگ نویسی شیرجه بزنید ، یا اگر یک وقفه ایجاد کرده بودید ، درست به عقب بروید..

به هر حال ، اگر زیاد نویسنده نباشید ، نگران نباشید ، وبلاگ نویسی چیزهای آسانی است. شما فقط صبر کنید و ببینید! کامپیوتر خود را آماده کنید تا با آن لیوان قهوه برود. اماده ای؟ عالی.

1. وبلاگ نویسی آسان است

شما باید بلاگ را به سادگی شروع کنید زیرا بسیار آسان است. آن را یک هدیه سال جدید به خودتان در نظر بگیرید. آیا تصمیمی بهتری نسبت به تصمیمی که اجرای آن بسیار آسان است وجود دارد?

توجه داشته باشید ، من نمی گویم وبلاگ نویسی کار ساده ای است ، بلکه موانع ورود بسیار کمی وجود دارد. شما به معنای واقعی کلمه به یک کامپیوتر با دسترسی به اینترنت و ایده برای شروع کار نیاز دارید.

این کار دقیقاً مانند هر مشاغل خودمختار بسیار قابل تقاضا است ، اما پاداش (و نه فقط پولی) ارزش آن را دارد. برای شروع وبلاگ ، بهتر از همه به مدرک ، طراح وب یا هر آموزش فانتزی نیازی ندارید. می توانید در یک دقیقه با همه دنیا به اشتراک بگذارید. هر چیزی که برای موفقیت در بلاگ نویسی لازم دارید یک کلیک دور است.

2. از آنجا که مقرون به صرفه است

می توانید بلافاصله با یک وبلاگ نویسی را شروع کنید WordPress.com وبلاگ. این یک مکان کاملاً رایگان برای به اشتراک گذاشتن افکار خود ، آپلود تصویر یا فیلم ها یا نوشتن راهنما به شما می دهد. بسیاری از افراد هر روز این روش را شروع می کنند.

اما در اینجا در WPExplorer ، ما واقعاً WordPress.org خود میزبان را ترجیح می دهیم که قدرت بیشتری از WordPress.com برای متوسط ​​بلاگر فراهم می کند (برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای خود در WordPress.org vs WordPress.com مراجعه کنید). و اگر قبلاً یکی از این موارد را شروع کرده اید ، انتقال وبلاگ خود از WordPress.com به WordPress.org بسیار آسان است.

برای شروع یک وبلاگ خود میزبان ، شما واقعاً به میزبانی نیاز دارید ، زیرا می توانید چندین تم و افزونه بسیار جذاب وردپرس را برای استفاده در یک ظاهر طراحی شده و ویژگی های اضافه شده در وب سایت خود پیدا کنید. می توانید میزبانی خوب و مشترک با قیمت 2.95 دلار در هر ماه (برای سال اول) از Bluehost دریافت کنید که شامل دامنه رایگان (برای سال اول) و بیش از منابع کافی برای یک وبلاگ جدید است. بنابراین در مورد 35 دلار امسال می توانید وبلاگ وردپرس بسیار دلخواه خود را داشته باشید! این یک قیمت بسیار مسخره است که مکان خود را در وب قرار دهید – بنابراین چرا یک وبلاگ را راه اندازی نکنید?

۳- کالاهای نوشتاری خود را بهبود بخشید

هر کس و همه از نوشتن سود می برند. این یک هنر و مهارت است که ارزش آن را دارد. و از آنجایی که برای تبدیل شدن به یک متخصص در هر کاری ، به 10000 ساعت تمرین نیاز دارید ، چطور می توانید بلاگ نویسی را برای بهبود مهارت های نوشتاری خود انجام دهید؟ درست مثل اینکه عضله هنگام کار تقویت می شود ، وبلاگ نویسی مرتبا مهارت نوشتن شما را بهبود می بخشد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه افکار خود را سریعتر و همچنین با سبک خاص خود به کلمات منتقل کنید.

در حالی که من عاشق تدوین پست هایم برای اولین بار برای کاغذ هستم در واقع نوشتن بر روی کاغذ, باعث صرفه جویی در وقت زیادی نمی شود ، و البته وردپرس بهترین ابزاری است که می توانید با آن کار کنید.

نوشتن مقاله رایگان حواس پرتی وردپرس

تقریباً هر موضوع وردپرس یک وبلاگ را در بر می گیرد ، بنابراین برای شروع تایپ کردن ، بر روی Posts> Add New کلیک کنید. فراموش نکنید که فعال کنید نوشتن متن پرت – بر روی تب “گزینه های صفحه” در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و کادر را علامت بزنید. اکنون باید یک نماد گسترش در بالای ویرایشگر متن خود مشاهده کنید. روی آن کلیک کنید تا داشبورد وردپرس و جعبه تنظیمات ارسال (برچسب ها ، دسته ها ، تصویر برجسته و غیره) مخفی شود ، بنابراین فقط ویرایشگر متن قابل مشاهده است.

نوشتن مطالب وردپرس

مطمئن نیستم چه بنویسم؟ روزنامه ارسال نشانه های نوشتن را برای کمک به شروع کار شما منتشر می کند. به عنوان مثال ، سریع “مکالمه” امروز است و ما در حال شروع گفتگو در مورد شما هستیم سرانجام وبلاگ خود را شروع کنید اگر هنوز مطمئن نیستید که از کجا یا از کجا شروع کنید ، راهنمای ما را در مورد چگونگی ضرب و شتم تعویق و رسیدن به محل کار بررسی کنید!

4. هر روز اطلاعات و مهارت های جدید را بیاموزید

برای نوشتن محتوا به ارزش نمک آن ، باید زمان و منابع خود را در تحقیق سرمایه گذاری کنید. حتی اگر قصد نوشتن یک پست را ندارید ، نه تنها به چیزی که علاقه مندید ، بلکه به مقدار زیادی از آن احتیاج خواهید داشت پژوهش.

علاوه بر این ، کار شامل نوشتن در مورد همه شیوه های داخل / خارج از طاقچه شما (من می خواهم در برابر طاقت فرسا بودن در چند سوله / موضوع توصیه کنم اما چه کسی است که شما را متوقف کند؟). نوشتن مطالب مختلف هر روز شما را باهوش تر می کند و می توانید آن را به بانک منتقل کنید. وقتی برای اولین بار از ما شروع به کار می کنید ، درمورد موضوعاتی که هنوز با آنها آشنا نیستید ، به شما پیشنهاد می شود – اما لطفا اجازه ندهید که این کار شما را متوقف کند.

دوره های آنلاین Treehouse

برای یادگیری زبانهای کد نویسی ، مقصد سفر ، غذاهای عجیب و غریب ، سوپر اتومبیل ها ، رویدادها و فرهنگ های تاریخی از سراسر جهان وقت بگذارید. به خودتان آموزش دهید و بیشتر یاد بگیرید. ما وب سایتهایی مانند Treehouse را به شدت توصیه می کنیم, لیندا و اودمی برای شروع کار با موضوعات جدید (یا اگر به طور خاص به وردپرس علاقه مند هستید WP101) باشید ، اما تعداد زیادی دوره رایگان شگفت انگیز در YouTube نیز وجود دارد (اگرچه اعتراف می کند که آنها زمان کمی بیشتر برای پیدا کردن دارند).

5. به یک مقام تبدیل شوید

توضیح نخواهید داد که چگونه این اتفاق می افتد ، اما هنگامی که شما برای یک دوره در مورد یک موضوع وبلاگ می کنید ، خوانندگان شروع به تماس با شما به عنوان یک متخصص در آن موضوع می کنند. چه کسی می داند نوع افراد بزرگ و چیزهایی که این مقام اقتدار برای شما به ارمغان می آورد?

بسیاری از کارشناسان خودآموخته در مورد هر موضوعی وجود دارند که محصولات و خدمات مختلفی را ارائه می دهند ، همه اینها به لطف تأسیس خود به عنوان مسئول در زمینه های مربوطه. وبلاگ نویس Creme de la creme در هر طاقچه ای موضع پردرآمد و قابل احترام است. اقتدار در هر زمینه موضوعی درهای جهان را برای تمامی امکانات باز می كند. وبلاگ ساده ترین راه برای ایجاد خود به عنوان یک مقام قابل اعتماد در هر زمینه ای است.

بنابراین چگونه می توانید خود را به عنوان یک مقام تثبیت کنید؟ ابتدا طاقچه وبلاگ نویسی خود را پیدا کنید و سپس بنویسید. در وبلاگ خود بنویسید ، پست های مهمان ارسال کنید و با متخصصان دیگر در زمینه مورد نظر خود در رسانه های اجتماعی درگیر شوید. جایزه – مطمئناً تمام این فعالیت های آنلاین به شما در ایجاد مخاطب کمک می کند و داشتن موارد زیر همیشه مناسب است.

6. با افراد شگفت انگیز جدید دیدار کنید

رویدادهای WordCamp

ما حیوانات اجتماعی هستیم ما همیشه می خواهیم قبیله هایی را تشکیل دهیم و به کسانی که آرزوها و آرمانهای ما را به اشتراک می گذارند بپیوندیم. وبلاگ نویسی شما را با افراد بسیار جذاب و علاقه مند به موضوع مرتبط می کند.

شما با تأثیرگذارانی که چشم شما را باز می کنند ، محرک هایی که شما را ادامه می دهند ملاقات خواهید کرد ، کارفرمایانی که شما را استخدام می کنند و حتی سرمایه گذارانی که مایل به همکاری با شما هستند. شما با افراد زیادی ملاقات خواهید کرد ، افرادی که بدون وبلاگ ملاقات نخواهید کرد.

افرادی که می توانند تبدیل به دوستانی در زندگی واقعی شوند. مردم از همه جنبه های زندگی. آنها از شما الهام می گیرند ، از شما انتقاد می کنند و در راه های غیرقابل تصور سهیم هستند. آنها بخشی از زندگی شما خواهند شد و شما آنها هستند. شما عاشق بلاگوسفر هستید و با وردپرس می توانید آن دوستی ها را به دنیای واقعی منتقل کنید.

هر سال رویدادهای مهم وردپرس رخ می دهد ، و اغلب حداقل یک یا دو مورد در نزدیکی شما رخ می دهد. این ها تعدادی از علاقمندی های ماست:

7. رئیس خود باشید

اگر یک عدد 9 به 5 دارید و عاشق آن عالی هستید – به آن بچسبید! با این حال ، اگر مایل به فرار از آسیاب روزانه و تماس با بلاگ نویسی عکس هستید ، قطعاً برای شما مناسب است. خداحافظی کنید که در ترافیک بنشینید ، قهوه راسخ کنید و به دنبال همان دیوارها باشید!

اگر می خواهید رئیس خود باشید ، یک تجارت مثمر ثمر را انجام دهید و این کار را بیشتر با شرایط خود انجام دهید ، وبلاگ نویسی کار مناسب است. حتی می توانید وبلاگ را به عنوان یک فشار جانبی شروع کنید و کار فعلی خود را حفظ کنید.

در حال حاضر ، رئیس خود بودن ، قدرت و منافع خود را دارد. با این حال ، این چیزی است که شما باید حداقل یک بار در طول زندگی خود امتحان کنید. این یک هیجان است که تجارت خود را از هر جای دنیا انجام می دهد. به خصوص اگر فقط از استعدادهای طبیعی خود استفاده می کنید. دانش به دست آمده نیز کار می کند ، بنابراین خجالتی نیست.

8- برنامه و تمرکز انعطاف پذیر

حرفه وبلاگ نویسی به دلیل کمبود حرف بهتر ، آفتاب پرست است. این می تواند به هر چیزی که شما می خواهید تغییر شکل دهد ، و شما می توانید آن را هر زمان و هر زمان دیگری ببرید. این نوع انعطاف پذیری چیزی است که شما نمی توانید با هر کار دیگری یا حتی بیشتر سرگرمی ها پیدا کنید.

شما همچنین می توانید چرخ دنده ها را تغییر دهید و وبلاگ خود را به راحتی به یک تجارت تبدیل کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید از وبلاگ برای ارائه خدمات استفاده کنید ، ترافیک بیشتری به سایت اصلی خود ارسال کنید ، فروشگاهی را به صورت آفلاین تبلیغ کنید ، افکار خود را به اشتراک بگذارید و تقریباً هر کاری را که فکر کنید انجام دهید. یک وبلاگ ابزاری ارزشمند برای داشتن آنلاین از آنجایی که بسیار متنوع است.

از این گذشته ، لازم نیست تمام وقت یا حتی اصلاً بنویسید. برای رشد وب سایت و مخاطبان خود می توانید رسانه دیگری مانند فیلم ، تصویر ، صدا ، بازی را انتخاب کنید یا افراد دیگری را استخدام کنید تا برای شما بنویسند. گزینه های شما در مورد ساخت وبلاگ شما واقعاً بی پایان هستند.

9. درآمد کسب کنید (هرچه می خواهید)

با وردپرس درآمد کسب کنید

من یک وبلاگ نویس برای استخدام هستم و تنها کسی نیستم. این بدان معناست که من برای زندگی ، بلافاصله مانند یک میلیون و یک وبلاگ نویس دیگر در آنجا زندگی می کنم. سود (دقیقاً مثل اینکه رئیس خودتان باشید) مسئولیت درآمد شخصی شماست. شما نرخ و برنامه خود را کنترل می کنید ، بنابراین درآمد شما تحت کنترل شما 100٪ است.

برخی از افراد فرمول وبلاگ نویسی را کامل کرده اند و میلیون ها دلار درآمدند. برای ذکر برخی از وبلاگ نویسان مشهور ، اسکات د لونگ (او که وییرالنووا را برای ما به ارمغان آورد) ، پت فلین (درآمد هوشمند منفعل هوشمند) از جمله دیگران است..

پس از راه اندازی یک وبلاگ ، ایجاد محتوای خوب و ایجاد ترافیک می توانید از وب سایت و مارک تجاری خود کسب درآمد کنید چندین راه برای کسب درآمد از طریق وردپرس از طریق لینک های وابسته ، مقالات حمایت مالی ، تبلیغات ، Adsense و موارد دیگر وجود دارد. خلاق شوید ، تحقیق خود را انجام دهید و لطفاً قوانین را دنبال نکنید (FTC ، مالیات و غیره).

وقتی درست انجام شود ، وبلاگ نویسی یکی از پرسودترین شغل های جهان است. بعلاوه ، شما با انجام کاری که قبلاً عاشق آن هستید ، درآمد کسب می کنید.

10- پس دادن

لازم نیست نلسون ماندلا یا وانگاری ماتایی باشید تا به دلیلی که به آن اهمیت می دهید قهرمان شوید. ایجاد تغییر از طریق وبلاگ شما بسیار آسان است. رفع یک مشکل و یک وبلاگ به شما امکان می دهد تا با افراد همفکر تعامل برقرار کنید.

آیا برای شروع یا حمایت از خیریه باید بیل گیتس یا بیگ شین باشید؟ پاسخ نه. وبلاگ شما ابزاری قدرتمند است که می توانید از آنها برای پشتیبانی از هر دلیل استفاده کنید. در مورد چیزی که واقعاً به آن اهمیت می دهید ، یک مقاله صمیمانه بنویسید ، یک وب سایت تأمین مالی را ایجاد کنید تا در هر زمان کمک مالی نکنید و حتی وقت خود را اهدا کنید و از دانشی که در مورد بلاگ نویسی به دست آورده اید برای ایجاد یک وب سایت به دلایلی که به آن اهمیت دارید استفاده کنید..

همچنین می توانید با وبلاگ خود به جامعه بازگردید. به وبلاگ نویسان جدید یک پلتفرم بدهید تا نام خود را از طریق ارسال مهمان بیرون بیاورند ، رویدادهای آینده وردپرس را تبلیغ کنند ، نکات مربوط به بلاگ نویسی خود و سایر موارد را به اشتراک بگذارید. هزار روش برای شما وجود دارد که می توانید به روش های غیر مالی به جامعه وردپرس بیفزایید.

حالا تو…

منتظر چه کوفتی هستی؟ چرا وبلاگ نویسی؟ چه چیزی شما رو عقب نگاه داشته؟ و فکر می کنم لیست ما در اینجا جامع نیست. تعداد بیشماری موارد دیگر وجود دارد که می توانید با وبلاگ نویسی انجام دهید.

اگر درمورد این پست یا وبلاگ نویسی به طور کلی سؤال یا پیشنهادی دارید ، لطفاً از اظهار نظر در زیر دریغ نکنید. به سلامتی!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map