10 اشتباه معمول بازاریابی ایمیل برای جلوگیری از هر قیمتی

10 اشتباه معمول بازاریابی ایمیل برای جلوگیری از هر قیمتی

فکر می کنم وقتی می گویم موافقت خواهید کرد: بازاریابی ایمیل برای ضعف قلب نیست. اما فقط در صورتی معتبر هستید که نمی دانید چه کاری انجام می دهید و به اشتباه یا برخی از اشتباهات رایج در بازاریابی ایمیل در این پست پایان داده اید.


می توانید آن را از ما بگیرید. بازاریابی ایمیلی هنوز یکی از بهترین راههای رانندگی و افزایش فروش است. و اگر کارهای خانه خود را به خوبی انجام دهید ، می توانید از این مشکلات عادی جلوگیری کنید و بازاریابی ایمیل را به معدن طلا تبدیل کنید.

به نظر می رسد مانند یک چیز بزرگ ، درست است؟ من فکر می کنم که شما تازه شروع به کار کرده اید یا به فکر بازاریابی ایمیل هستید. اگر طرفدار ، خوب و خوبی هستید ، از شما نیز استقبال می کنید.

بدون آگهی بیشتر ، اجازه دهید به تجارت بپردازیم و یک لیست ایمیل ایجاد کنیم که نتایج ملموس را ارائه می دهد. در اینجا 10 اشتباه رایج در بازاریابی ایمیل وجود دارد که مطمئناً باید از آنها دوری کنید.

1. شروع بازاریابی ایمیل دیرهنگام

معمولاً ، بیشتر مبتدیان ارزش بازاریابی در بازاریابی ایمیل را نمی بینند. بنابراین ، به جای اختصاص دادن به بازاریابی ایمیل ، زمان و منابعی را که شایسته آن است ، روی ایجاد محتوا ، رسانه های اجتماعی و برخی سئو تمرکز می کنید.

به همین ترتیب ، شما بازاریابی ایمیل را روی مشعل پشتی قرار می دهید و در پایان می توانید پول زیادی را روی میز بگذارید. شما اکثر افرادی را که از موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی به سایت شما می آیند فراموش می کنید که اغلب برنگردند.

با این حال ، هنگام راه اندازی سایت خود می توانید جداول را با استفاده از بازاریابی ایمیل بچرخانید. در نتیجه ، شما شانس گرفتن را بهتر می کنید و در غیر این صورت از کلمه بروید. استفاده از یک افزونه optin intitition می تواند به شما کمک کند قبل از ترک سایت خود ، منجر به جدیدی شوید.

برنامه ریزی هوشمند Coschedule

و از آنجا که ما در مورد زمان بندی صحبت می کنیم ، به خاطر داشته باشید که نمی توانید هر زمان که بخواهید ، انفجارهای ایمیل ارسال کنید. مطالعات نشان می دهد که موارد خاص وجود دارد روزها و روزها هنگامی که ایمیل های شما بیشترین تأثیر را روی مشترکین شما دارند. ابزارهایی مانند CoSchedule حتی ”برنامه ریزی هوشمند“برای کمک به شما در دانستن زمان بهترین زمان ارسال در سیستم عامل های مختلف” ، به شما کمک می کند.

بنابراین ، منتظر نباشید تا بازاریابی ایمیل را در تاریخ آینده شروع کنید. فوراً شروع کنید و به پیشرفت خود ادامه دهید ، که ما را به سمت اشاره به numero dos سوق می دهد.

2. عدم موفقیت در آزمایش و بهبود

دانش همان قدرتی است که آنها می گویند ، به این معنی که تحقیق و آزمایش جنبه های مختلف استراتژی بازاریابی ایمیل شما ضروری است. در اکثر موارد ، ایمیل تازه وارد بازاریابی یک فرم ثبت نام را جمع می کند ، آن را در جایی در وب سایت خود قرار دهید و سپس بگذارید تا باشد..

سپس آنها تعجب می کنند که چرا لیست ایمیل آنها به همان سرعت که می خواهند رشد نمی کنند. آیا شما در همان قایق هستید؟ خوب ، شما باید برخی از آنها را اجرا کنید آزمونهای A / B بنابراین می توانید روی مناطقی که دارای بیشترین تأثیر هستند تمرکز کنید.

گزارشات A / B OptinMonster

مثال گزارش های OptinMonster A / B

ابزارهای برتر بازاریابی مانند سلام بار و OptinMonster از ویژگی های A / B برای تف کردن داخلی استفاده می کنند. به این ترتیب می توانید فرم های مختلف ثبت نام ، فرم بندی و مکان ها را ایجاد و آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی برای سایت شما بهتر است.

به همین ترتیب ، می توانید با استفاده از گزارش داخلی از ارائه دهنده ایمیل خود ، از محتوای ایمیل خود بیاموزید. نرخ باز مهم است!

به زبان ساده تر ، زندگی کنید ، یاد بگیرید و دوست خود را بهبود بخشید. علاوه بر این ، به یاد داشته باشید که مراقب توجه باشید آخرین روند بازاریابی ایمیل به گونه ای که می توانید از روشهایی با بهترین نتایج سود کسب کنید.

3. خرید لیست های ایمیل

من نمی دانم چرا شما می خواهید یک لیست ایمیل بخرید ، مگر اینکه ، البته شما یکی از آن پسرهای نیجریه ای یاهو یا هرزنامه کم زندگی هستید. اما با دیدن هیچ یک ، بهتر نیست لیست ایمیل خود را از ابتدا بسازید.

خرید لیست ایمیل همیشه ایده بدی است, مهم نیست که چقدر وقت فکر می کنید پس انداز می کنید. شما نیازی به دکتری ندارید. در مهندسی مواد منفجره بدانید که خرید یک لیست ایمیل باعث می شود تا زمان زیادی در چهره شما منفجر شود.

برای مبتدیان ، هیچ کس نمی خواهد از لیستی که در آن مشترک نمی شوند ایمیل دریافت کنید. این ایمیل های spammer / scammer را که می خواهید با ایمیل های “نشان می دهد که چگونه می توان 10X سود از سایت شما کسب کرد” مشاهده می کنید. من می توانم به تمام پول من شرط بندی کنم که شما برای باز کردن این نوع ایمیل زحمت نمی کشید ، به علاوه آنها معمولاً در پوشه ناخواسته قرار می گیرند.

ثانیا خرید لیست ایمیل راهی مطمئن برای ترور نام تجاری شما است. اگر مشاغل را اداره می کنید (و از یک مارک قوی بهره مند می شوید) ، لطفاً از خرید لیست های ایمیل خودداری کنید. این امر به علاوه ارائه دهنده بازاریابی ایمیل شما را از ارسال ایمیل به لیست خریداری شده منع می کند.

ثالثاً ، شما در حال خریدن لیستی از آدرس های ایمیل جعلی ، در حال تخلیه پول در تخلیه هستید. حتی اگر یک زن و شوهر از مخاطبین واقعی باشند ، آنها درباره تجارت شما تندی نمی کنند ، که این به معنای اتلاف وقت و پول است.

اما مهمتر از همه, فروش (و خرید) آدرس های الکترونیکی غیرقانونی است. عمل CAN-SPAM شامل تعدادی از قوانین مربوط به رعایت ایمیل (مانند عناوین گمراه کننده ، گزینه های آسان امتناع و غیره) نیست و فروش یا انتقال آدرس های ایمیل را به شدت ممنوع می کند. پس این کار را نکنید.

4- نادیده گرفتن نسل سرب

برای ایجاد لیست ایمیل ، به افراد نیاز دارید تا ثبت نام کنند. محتوای خارق العاده شما بخشی از معادله است. تجربه کاربر دوم و راه حل تولید سرب سوم است. این سه را کنار هم قرار دهید و لیست ایمیل شما به صورت تصاعدی رشد می کند.

برای روشن شدن ، شما ممکن است جذاب ترین محتوا و تجربه کاربر را ارائه دهید ، اما اگر نتوانید فرم های ثبت نام خود را مورد توجه قرار دهید ، تمام تلاش شما تا جایی که می رود بازاریابی ایمیل نیست. افراد باید فرم های ثبت نام شما را ببینند!

WP Optin Wheel Review: چگونه نرخ انتخاب سریع خود را فوراً تقویت کنیم

افزونه های تولید سرب مانند WP Optin Wheel (بررسی دقیق در مورد ما) ، Thrive Lead و Optin Monster را وارد کنید و روز را ذخیره می کنید. البته ، ابزارهای فوق نرخهای انتخاب شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد ، بنابراین هرگز مجبور نیستید از افرادی که در لیست ایمیل شما مشترک نیستند شکایت کنید..

5- آیا آمار خود را بررسی می کنید?

ردیابی نرخ باز شما بسیار جالب و باورنکردنی است ، اما آیا می دانید آیا خواننده آن را به وب سایت شما ، که در آن آنها می توانند یک خرید انجام دهند؟ خوب ، اگر هیچ ایده ای نداشتید ، می توانید مشترکان ایمیل را با استفاده از Google Analytics ردیابی کنید.

به عنوان مثال ، می توانید مشترکانی که از هر کمپین ایمیل به سایت شما آمده اند را مشاهده کنید. همچنین می توانید به ایمیل های مهمترین تأثیر ، خریدهای موجود در سایت خود و موارد دیگر آن نگاه کنید. اطلاعات بزرگ.

ثابت تماس با گزارش زمان واقعی

ثابت تماس با گزارش زمان واقعی

بهترین قسمت بیشتر ارائه دهندگان بازاریابی از طریق ایمیل مانند MailChimp و MailPoet گزارش داخلی خود و همچنین Google Analytics را در پرواز ارائه می دهند. تماس مداوم یک نمونه عالی دیگر ، با گزارش پرواز و حتی گزینه های مقایسه کمپین است. بنابراین شما می توانید در هر زمان از زمان ببینید که تلاشهای بازاریابی شما چگونه پیش می رود.

در پایان روز ، ردیابی همه چیز در مورد تأیید موفقیت آمیز کمپین نامه الکترونیکی شما است.

6. تقسیم بندی ، یا عدم وجود آن

نه ، این کار را نکنید. ایمیل مارکتینگ را در ارسال ایمیل های دسته جمعی اشتباه نکنید ، مگر اینکه البته این فقط یک به روزرسانی معمول برای همه کاربران باشد. شما می خواهید یک لیست بزرگ کافی نباشد لیست خود را تقسیم کنید در پارامترهایی مانند موقعیت جغرافیایی ، درآمد ، جنسیت ، خریدهای گذشته و غیره.

بدیهی است ، شما نمی توانید همه این داده ها را به صورت مقدماتی بخواهید مبادا شما مشترکان را به لطف فرم نه چندان کوتاه خود ترسو کنید. پس از همه ، برای ثبت نام یک خواننده در لیست خود ، فقط به آدرس ایمیل نیاز دارید. می توانید بعداً داده ها را با نظرسنجی ها ، فرم های موجود در سایت و روش های خلاقانه جمع آوری کنید.

نکته این است که هرچه اطلاعات بیشتری درباره خواننده داشته باشید ، می توانید لیست خود را تقسیم کنید. پس از آن ، پیام های هدفمند با لیزر را به بخش های مختلف ارسال کنید. به هر معنی ، شما نمی خواهید برای مثال ایمیل های مشابه و غیر مشتری را برای مشتریان ارسال کنید.

هر چه زودتر لیست خود را تقسیم کنید ، بهتر است.

7. با استفاده از ایمیل غیر پاسخگو

در دنیایی متشکل از دستگاههای با ابعاد و گزینه های مختلف ، شما نمی توانید با طراحی پاسخگو ، این مارک را از دست بدهید. این بدان معناست که در بالای یک وب سایت پاسخگو وردپرس ، باید ایمیل های پاسخگو و دوستانه برای موبایل ارسال کنید.

بدون شک ، برخی از گیرندگان شما ایمیل شما را در دستگاه های تلفن همراه خود می خوانند ، بنابراین بسته به دستگاه / مشتری مورد استفاده خود ، هیچ گروه مشخصی را از خود بیگانه نکنید. به عبارت دیگر ، هنگام ایجاد کمپین های ایمیل خود از یک رویکرد موبایل استفاده کنید.

علاوه بر این ، زمان خود را برای آزمایش نحوه مشاهده ایمیل در هر دستگاه ممکن است سرمایه گذاری کنید. فقط هنگامی که مطمئن هستید نامه الکترونیکی شما در چندین دستگاه عالی به نظر می رسد ، کمپین را ارسال کنید. به عنوان یک مبتدی ، من یک بار از تصاویر بزرگ در بخش هدر استفاده کردم و برای کوتاه کردن یک داستان طولانی ، بگذارید بگوییم خوانندگان نمی توانند ایمیل های تلفن های هوشمند را بخوانند.

در راستای آن ، می توانید از ابزاری مانند لیتوموس قبل از ارسال یک کمپین ایمیل کامل ، ایمیل خود را تست کنید. این سرویس به شما امکان می دهد بررسی کنید که چگونه ایمیل شما بیش از 90 مشتری ایمیل از قبیل Gmail ، Google Android ، iPhone و Outlook را از بین دیگر نشان می دهد..

8. اسپم کردن

مقایسه افزونه های افزونه وردپرس AntiSpam

بمباران مشترکان با ایمیل خود سریعتر برنامه شما را پیش نمی برد. در مقابل ، ارسال ایمیل های زیاد بیش از حد ، یکی از مهمترین اشتباهات بازاریابی ایمیل است که خوانندگان شما را خاموش می کند و می تواند نرخ عدم اشتعال را افزایش دهد. اگر این کافی نباشد ، ارسال ایمیل بیش از حد ممکن است مسدود کننده اسپم را ایجاد کند و احتمال ارتباط شما با خواننده را از بین ببرد.

یک برنامه هفتگی ، ماهانه یا دو ماهانه به طور شگفت آور کار می کند به شرط ارسال مطالب و پیشنهادات ارزشمند. نرخ جستجوی تبلیغات ، نرخ باز و کلیک شما باید گواه این باشد که برنامه خوبی را تهیه کرده اید.

9. ناهماهنگی

از طرف دیگر ، ما گروه دیگری از بازاریابان ایمیل داریم که به صورت پراکنده ایمیل ارسال می کنند به گونه ای که خوانندگان شما نمی دانند چه زمانی از شما انتظار دارند محتوا را از شما بگیرند. می توانید با تنظیم و دنبال کردن یک برنامه دقیق از ناسازگاری خودداری کنید یا کمپین های قطره ای ایمیل ایجاد کنید تا مطمئن شوید که برای مدت زمان مشخصی در تماس هستید.

در غیر این صورت ، شما گیرندگان ناامیدکننده را به پایان می رسانید ، زیرا ایمیل های شما قابل پیش بینی است و این بدان معنی است که تجارت شما به راحتی قابل فراموش است. از این گذشته ، هدف این است که از طریق ایمیل به خوانندگان خود به طور مرتب ، اما بدون اسپم کردن آنها ، نام تجاری خود را حفظ کنید.

تقویم ویراستاری افزونه WordPress

کمی وقت بگذارید تا برنامه ریزی فقط بخشی از استراتژی بازاریابی مناسب محتوا نباشد ، همچنین این مهم است که اطمینان حاصل کنید که تبلیغات ایمیل شما نیز در مسیر خود قرار دارند. یک افزونه رایگان مانند تقویم تحریریه ابزاری عالی برای کمک به شما است.

اگر نامه های ایمیل را متناقض بفرستید ، فقط زمانی پیش می رود که مشترکان علاقه و اشتراک خود را از دست ندهند. از همه بدتر ، آنها ممکن است اسپم های ایمیل شما را علامت گذاری کنند حتی اگر از ابتدا به تجارت شما علاقه مند باشند.

10. ارسال ایمیل “پر کننده”

شما احتمالاً قبلاً یک میلیون و یک بار قربانی این اشتباه شده اید ؛ می دانم که دارم. در اینجا چگونگی نمایش سناریوی معمولی آورده شده است: شما درباره بازاریابی ایمیل می شنوید ، و به سر کار می روید. چند روز بعد ، شما یک زن و شوهر مشترک دارید و این احساس خارق العاده است.

برخی از معلمان بازاریابی اینترنتی گفتند که ابتدا باید یک پیام خوش آمدید ارسال کنید ، اما هرگز به شما نگفتند که پس از آن چه کار کنید. بنابراین ، شما دو ایمیل ارسال می کنید و برای هفته سوم چیز دیگری برای گفتن ندارید. با این وجود ، شما می خواهید ثابت بمانید ، بنابراین یک ایمیل بی معنی یا همان چیزی که دوست دارم “ایمیل پرکننده” بنامید ، ارسال می کنید.

بدیهی است که خوانندگان شما نمای را مشاهده می کنند و شروع به ترک می کنند. شرط می بندم که شما حتی در مورد پست های وبلاگ اتفاق افتاده باشید. آیا تا به حال در یک وبلاگ با مطالب به ظاهر خوب بوده اید و پس از آن یک پست پیدا کرده اید که به نظر نمی رسد به جز پر کردن برنامه به هیچ مقصدی خدمت کند.?

خوب ، مشترکان خود را بدون هدف خاص در ذهن خود ایمیل نکنید. حرفه ای باشید؛ برنامه خود را برنامه ریزی کنید ، بنابراین هر بار می توانید یک ایمیل ارزشمند ارسال کنید.

پس از همه ، مشترکان شما مشتری های شما هستند و شما نمی خواهید آنها را با آشغال های بی فایده بکشید ، اکنون می خواهید?

کلمات نهایی در مورد اشتباهات بازاریابی ایمیل مشترک

لیست ما صرفاً نمونه کوچکی از همه اشتباهات رایج ایمیل است که می توانید انجام دهید. امید ما این است که به شما کمک کنیم تا از این ده خطایی که برای موفقیت کمپین بازاریابی ایمیل شما مضر است جلوگیری کنید. اگر از سایر اشتباهات متداول در بازاریابی ایمیل محرمانه هستید ، ما از شما خوشحال می شویم که در قسمت نظرات در زیر به اشتراک بگذارید.

تشویق به ساختمان لیست ایمیل شاد!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map