10 ویژگی یک تم وردپرس در یک تجارت عالی

بسیاری از افراد به اشتباه وردپرس را به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی فکر می کنند ، هنگامی که در حقیقت این یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند است که می تواند برای هر نوع وب سایت اعم از بلاگ های اساسی گرفته تا فروشگاه های آنلاین پیچیده استفاده شود. اخیراً تعداد بیشتری از افراد از وردپرس برای تجارت کوچک خود استفاده می کنند. در حقیقت آخرین پست وبلاگ من با عنوان “کسب و کار کوچک خود را با وردپرس قدرت بخشید” عنوان کردم که در آن دلایلی را ارائه دادم که چرا شرکت های کوچک باید از وردپرس برای سایت شرکتی خود استفاده کنند و برخی مراحل سریع برای شروع کار آنها..


بنابراین اکنون که همه در سایت های کوچک تجاری خود از WordPress استفاده می کنند ، تقاضای زیادی برای مضامین Business WordPress ، چه حق بیمه و چه رایگان وجود دارد. من به عنوان یک توسعه دهنده وب در وب سایتهای تجاری کاملاً کار کرده ام و می دانم برای ایجاد یک سایت تجاری جذاب از نظر طراحی ، قابلیت استفاده و نرخ گردش مالی چه کاری لازم است. ایجاد یک وردپرس با موضوع کسب و کار ساده است اما ایجاد یک الگوی شغلی بزرگ می تواند یک کار دشوار باشد و تلاش زیادی برای تولید کنید.

در این پست می خواستم 10 ویژگی یک موضوع بزرگ وردپرس در زمینه تجارت عالی را برای شما ارائه دهم. بنابراین ، آیا شما به دنبال یک موضوع برای تجارت خود هستید یا به دنبال برخی از الهامات برای ایجاد یک موضوع هستید ، می خواهید پست من را بخوانید. لذت بردن!

1. طراحی حرفه ای

مانند هر موضوع یا الگوی وب سایت ، طراحی مهمترین جنبه است و اگر به دنبال یک موضوع وردپرس برای تأمین انرژی در تجارت کوچک خود هستید ، می خواهید چیزی بسیار تمیز ، مدرن و حرفه ای باشد. یک طراحی عالی می تواند تفاوت زیادی در نرخ گردش مالی و تصویر نام تجاری داشته باشد. اگر به نظر می رسد وب سایت تجاری شما مانند افراد تبخال نیست ، شما را جدی می گیرد و خیلی کمتر چیزی از شما می خرید.

مثال بد – موضوع تجارت وحشتناک

در اینجا نمونه ای سریع از آنچه که یک موضوع کسب و کار نباید شبیه باشد ، آورده شده است.

موضوع تجارت وحشتناک

مثال خوب – تم وردپرس عالی

اکنون در اینجا مثالی از یک موضوع طراحی شده حرفه ای آورده شده است (Total WordPress Theme).

Total ، یک موضوع WordPress چند منظوره برای Infoprenuers

2. کشویی برجسته

این روزها هر موضوع تجاری عالی با نوعی از کشویی برجسته مانند چرخ فلک یا کشویی “نوع nivo” ارائه می شود. چرا؟ زیرا راهی عالی برای نشان دادن برخی از بهترین محصولات ، خدمات یا نمونه کارهای نمونه کارها شما ارائه می دهد. اسلایدها تمایل به ظاهر عالی دارند ، توجه بازدید کنندگان / مشتریان شما را به خود جلب می کنند و این یک روش عالی برای جلب توجه بینندگان شما به موارد خاص است.

3 لغزنده عالی برای استفاده در طراحی تم بعدی خود

لغزنده ها راهی عالی برای اضافه کردن مطالب اضافی و یک عنصر حرکت به پست ها و صفحات شما هستند. در زیر تعدادی از افزونه های کشویی حق بیمه مورد علاقه ما برای وردپرس آورده شده است.

انقلاب کشویی

Revolution Slider Plugin WordPress

کشویی لایه ای

افزونه LayerSlider WordPress

لغزنده MotoPress

نمونه کشویی MotoPress

3. بخش توصیفات

اگر مشغول تجارت عالی هستید و مشتری هایتان عاشق شما هستند ، چرا عشق را به اشتراک نمی گذارید؟ مردم همیشه می خواهند قبل از خرید چیزی نظرها و توصیفات را بخوانند زیرا این کمک می کند که این ایده را که محصول / خدمات واقعاً ارزش آن را دارد بکار ببرد..

به همین دلیل ، به نظر من ، یک موضوع وردپرس شغلی عالی باید به نوعی ویجت توصیف یا منطقه ای را ارائه دهد که کاربر بتواند برخی از نقل قول ها را از مشتریان خود یا قطعه قطعه ها از یک بررسی اضافه کند (و بله – در کل این ساخته درست را ارائه می دهد). . همچنین اگر کاربر بتواند محتوای بخش توصیفات را از طریق کنترل پنل تم کنترل کند بسیار مفید است. و فراموش نکنید که توصیفات را در صفحه اصلی اضافه کنید و مطمئن شوید که این امر متمایز است زیرا این امر در تبدیل بازدید کنندگان به پرداخت مشتریان مهم خواهد بود.

4. فرم تماس با اعتبار سنجی

مطمئنا پلاگین های WordPress زیادی برای ایجاد فرم های تماس وجود دارد اما اگر می خواهید یک موضوع عالی ایجاد کنید باید فرم مخاطب خود را اضافه کنید (امیدوارم AJAX) و سبک آن نیز بسیار عالی به نظر برسد. اشکال تماس برای مشاغل بسیار مهم است زیرا ممکن است افراد در مورد محصولات یا خدمات شما سؤالاتی داشته باشند و اگر آنها نمی توانند نحوه ارتباط با شما را دریابند ، شما آنها را گم کرده اید.

من فکر می کنم یک موضوع شغلی عالی باید امکان افزودن فرم تماس با استفاده از طریق کد کوتاه و همچنین داشتن یک فرم تماس قابل مشاهده در تمام صفحات (در ناحیه پاورقی) یا حداقل در صفحه اصلی فراهم کند. اعتبار سنجی مهم است! اگر مشاغل کوچک را اداره می کنید ، دیگر وقت ندارید که هر روز ساعتها از طریق نامه های ناخواسته در حال گذر از طریق نامه های ناخواسته باشید.

یک موضوع تجاری عالی همچنین می تواند یک بخش مخاطب از جمله شماره تلفن مشاغل ، آدرس ، شاید یک نقشه گوگل و پیوندهایی به پروفایل های اجتماعی آنها (توییتر ، فیس بوک ، مرتبط با ، و غیره) فراهم کند..

5. Customizer Theme یا گزینه های Panel

هیچ کس نمی خواهد یک وب سایت که به نظر می رسد یکسان با صدها سایت دیگر باشد ، به خصوص اگر این سایت تجاری شما باشد ، بخاطر اینکه می خواهید از رقبای خود ایستادگی کنید. ساده ترین روش برای سفارشی کردن نحوه عملکرد موضوع شما با شخصی سازی زنده وردپرس است. این جایی است که اکنون بسیاری از توسعه دهندگان ویژگی هایی مانند گزینه های رنگی ، طرح بندی صفحه ، آرم ها ، برداشت تصاویر و موارد دیگر را اضافه می کنند.

سایر مضامین ممکن است یک کنترل پنل با گزینه های مختلف طراحی ارائه دهند تا به شما امکان دهد سایت خود را به راحتی تغییر دهید ، یک آرم را بارگذاری کنید و چیزهای اطراف را جابجا کنید. اگرچه به راحتی به عنوان سفارشی سازی آسان نیست ، این هنوز گزینه ای است تا سایت شما از جمعیت متمایز شود و منحصر به فرد تر به نظر برسد.

6. طرح های چند رنگی

این به نکته قبلی برمی گردد … مردم می خواهند که سایت تجاری آنها از هم متمایز شود ، بنابراین ارائه طرح های مختلف رنگی به آنها کمک می کند تا موضوع خود را به شکلی طراحی کنند که ممکن است متفاوت از هر سایت دیگری باشد که از همین موضوع استفاده می کند. به علاوه ، با ارائه طرح های رنگی مختلف ، کاربران می توانند موردی را انتخاب کنند که به بهترین وجه متناسب با تجارت و آرم خود باشد. این روزها افراد زیادی انتخاب رنگ را در مضامین خود درج می کنند تا کاربران بتوانند رنگ تقریباً هر عنصر را در سایت خود تغییر دهند. این یک ویژگی واقعاً عالی است ، به خصوص برای یک تجارت کوچک که می خواهد وب سایت خود را ایجاد کند ، اما هیچ دانش CSS را ندارد یا نمی تواند یک توسعه دهنده / طراح گران وب را تحمل کند.

7. کد کوتاه

بیشتر افرادی که مضامین WordPress خریداری می کنند ، دانش CSS یا HTML ندارند ، به همین دلیل مهم است که مضامین را به عنوان کاربرپسند و تا حد امکان WYSIWYG تهیه کنید. وب سایتهای تجاری کمی بیشتر مطالبه می کنند ، زیرا کاربران قصد دارند دکمه هایی را در همه جا اضافه کنند (مانند یک دکمه خرید اکنون یا با ما تماس بگیرند) ، احتمالاً می خواهند توصیفات را در صفحات / پست های خود گنجانده ، ایجاد گالری ، محتوای تبلت شده و غیره ، و غیره ، و غیره حتی اگر فقط شامل چند کد کوتاه باشید ، فکر می کنم آنها برای هر موضوع عالی واقعا مهم هستند.

کد کوتاه

Symple-کد کوتاه-بروزرسانی

کد کوتاه های زیبا

کد کوتاه تم های زیبا

8. خدمات / الگوی نمونه کارها

هر موضوع وردپرس شغلی عالی باید دارای چندین صفحه صفحه سفارشی باشد ، از جمله الگوی “نمونه کارها” که در آن کاربر می تواند به راحتی محصولات ، خدمات یا نمونه کارهای خود را برای نمایش به بازدید کنندگان خود اضافه کند. یک الگوی نمونه کارها یا با استفاده از پستهای سفارشی یا حلقه پست پرس و جو ، ایجاد یک بخش از سایت خود را برای تجارت بسیار آسان می کند که با تمرکز بر نشان دادن نوع کارهایی که می توانند انجام دهند. اگر در حال فروش محصولات هستید ، داشتن مکانی که بازدید کنندگان بتوانند در یک شبکه خوب مانند مد آنها را مرور کنند خارق العاده است. من همچنین توصیه می کنم نوعی از ویژگی “مرتب سازی بر اساس” را برای کسانی که می خواهند کار نمونه یا محصولات خود را در دسته بندی ها ترتیب دهند ، انجام دهم.

9. بخش وبلاگ

این روزها اجرای یک وبلاگ برای تجارت خود بسیار مهم است. این امر می تواند در زمینه جذب مشتری جدید ، افزایش میزان ترافیک از طریق موتورهای جستجو ، به شما کمک کند تا تخصص خود را در این زمینه نشان داده و البته از برند و وفاداری خود استفاده کنید. به همین دلایل و موارد دیگر ، یک موضوع وردپرس شغلی عالی باید با یک بخش وبلاگ همراه باشد ، که می توان با ایجاد یک قالب صفحه و با استفاده از روش ارسال پرس و جو برای به دست آوردن هرگونه پست وبلاگ انجام داد یا می توان با استفاده از ویژگی جدید پست های سفارشی این کار را انجام داد. در هر صورت ، شما باید یک بخش وبلاگ را در الگوی خود قرار دهید.

10. پشتیبانی از تم

آخرین و مهمترین چیزی که در لیست من قرار دارد “10 ویژگی یک موضوع بزرگ وردپرس در تجارت عالی” است پشتیبانی. موضوع شما ممکن است بسیار جذاب به نظر برسد و انواع مختلفی از ویژگی های بسیار جذاب را به شما ارائه دهد اما اگر حتی پشتیبانی اصلی را ارائه ندهید ، واقعاً بی فایده است. بسیاری از افراد می توانند تم های اولیه وردپرس را بخرند و بارگیری کنند ، ممکن است به نصب و دریافت موضوع کمک کنند تا کاری که می خواهند انجام دهند. اگر مشاغلی را اداره می کنید ، در مورد نحوه ظاهر و کار وب سایت شما بسیار دلپذیر خواهید بود – به عنوان یک توسعه دهنده تم می خواهید وقتی مشتریانتان با مشکلی روبرو می شوند در آنجا حضور پیدا کنید یا اگر یک “جلوه” در موضوع خود را کشف کنید..

جایزه

من این را به عنوان یک جایزه قرار می دهم زیرا فکر نمی کنم لازم باشد ، اما افزودن پشتیبانی از برخی از افزونه های برتر wp-تجارت الکترونیکی (مانند WooCommerce) باعث می شود تا موضوع تجارت شما از سایرین متمایز شود. تم های تمرکز زیادی در تجارت وجود ندارد که دارای یک سیستم پرداخت با موضوع آنهاست ، بنابراین اگر بتوانید یکی از آنها را تهیه کنید ، احتمالاً بسیار خوب به فروش می رسید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map